Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها
 • ابزار آلات بادی و پنوماتیک
  • ابزار آلات دستی
   • ابزار آلات هیدرولیک و ابزار صنعتی
    • سیم بکسل و زنجیر
    پولیفت
    332 روز و 11 ساعت تا پایان آگهی

    پولیفت

    نتایج جستجو برای پولیفت
    باختر پدید فولاد
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55421082-4

    پولیفت اصلی ویتال

    پولیفت
    اصل ویتال ژاپن

    قبل از توضیح در موردد ابزار، ابتدا اندکی با برند ویتال آشنا شویم:
    برند ویتال Vital در سال 1933 با هدف تولید جرثقیل سقفی و تمامی تجهیزات مرتبط با جرثقیل سقفی تاسیس شد و همواره عملکرد چشمگیر و بینظیری در زمینه ی تولید و تامین این تجهیزات داشته است و در طبقه بندی شرکت های پر فروش در این زمینه، جزو موارد ابتدایی لیست میباشد.
    هم اکنون دفتر مرکزی این برند خوش نام در اوکاسا در ژاپن قرار دارد.
    تخصص اصلی این شرکت تولید انواع جرثقیل سقفی و پولیف ها انواع ترولی حرکتی انواع جرثقیل میباشد.
    حال به بررسی پولیفت میپردازیم:
    پولیفت چیست ؟ پولیفت چه کاربردی دارد؟
    پولیفت یک ابزار است که با وارد آوردن نیروی کششی، بار را جابه جا میکند.
    پولیفت جزو دسته ابزاری است که با به کار گیری تسمه یا زنجیر و طناب با طول های م

    پولیفت اصلی ویتال
    پولیفت اصلی ویتال
    باختر پدید فولاد 021-55421082-4
    فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده سیم بکسل ، تسمه حمل بار
    Iran-مرکزی تهران
    021-55411792

    پولیفت زنجیری ویتال

    پولیفت زنجیری ابزاری دستی بوده که اغلب از ان برای نگهداشتن بار و ستون در موقعیتی مشخص و یا برای نزدیک کردن و بسته بندی قطعات فولادی استفاده می شود. پولیفت زنجیری هم بصورت ویتال VITAL اصلی و هم بصورت طرح چینی در تناژ 0.8 الی 6.3 تن در بازار موجود می باشد. اجزای اصلی پولیفت زنجیری شامل بدنه و دسته متصل به آن، قلاب هوک برای اتصال پولیفت به بار و یک زنجیر فولادی که اغلب از گرید G80 تولید شده است می باشد. در کاربری پولیفت از یک دست اغلب برای گردش اهرم اصلی و از دست دیگر اپراتور برای هدایت زنجیر و بار و یا برای ایجاد اتصال استفاده می کند. پولیفت ها برای اتصال و قابلیت اعمال نیرو نیاز به یک سطح تکیه گاهی برای اتصال دارند. بازرگانی فتح بکسل وارد کننده سایز های مختلف پولیفت زنجیری در ایران است.

    پولیفت زنجیری ویتال
    پولیفت زنجیری ویتال
    فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده سیم بکسل ، تسمه حمل بار 021-55411792
    تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55428769

    پولیفت

    پولیفت
    وسیله ای ماننده جرثقیل دستی میباشد که از آن هم ب ای اهداف لیفتینگ و هم برای اهداف حمل،نگهداری بار ، افزایش تنش اتصال و نزدیک کردن سطوح استفاده می شود.
    از پولیفت در صنایع اغلب زمانی استفاده میشود که بار دارای یک تکه گاه
    در کف بود و نیاز به تغییر زاویه و یا نگهداشتن آن در موقعیت ویژه ای میباشد.
    پولیفت ها با برندهای مختلف و در تناژ مختلف تولید شده و معتبرترین تولید کننده آن در دنیا برنده ‌VITAL ژاپن می باشد پولیفت با برنده ویتال و در تناژ مختلف از نیم تن تا 9 تن تولید شده است
    بازرگانی سلیمی وارد کننده پولیفت در تناژ مختلف در ایران میباشد
    نام دیگر پولیفت جیم بلاک میباشد
    پولیفت 500 کیلو
    پولیفت 800 کیلو
    پولیفت 1/6 تن
    پولیفت 3/2 تن
    پولیفت 6/3 تن
    پولیفت 9 تن
    Www.tradingsalimi.com

    پولیفت
    پولیفت
    تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
    تکین بکسل
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55422784

    پولیفت زنجیری اصلی ویتال VITAL

    پوایفت های زنجیری موجود در بازار اغلب برند های چینی و یا بر گرفته از طراحی پولیفت اصلی ویتال VITAL که یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین برند های تولید پولیفت و جرثقیل سقفی و کلیه ادوات دستی حمل بار در دنیا می باشد انتخاب می شود. قیمت پولیفت های چینی حتی نمونه های طرح بسیار مناسب تر از پولیفت اصلی ویتال VITAL ژاپن می باشد با این وجود با توجه به ضریب امنیتی بسیار بالای بکار گرفته شده در تولید پولیفت اصلی ویتال که در مرحله تست تا نزدیک به 2.5 برابر توان اسمی خود را در تست پاسخگو است این اختلاف قیمت نیز توجیه دارد. پولیفت ویتال اصلی ژاپنی را می توان تا تناژ 6.3 تن تهیه نمود. زنجیر فولادی گرید G80 با تسنیال کششی بسیار بالایی بر روی این پولیفت متصل شده است.

    پولیفت زنجیری اصلی ویتال VITAL
    پولیفت زنجیری اصلی ویتال VITAL
    تکین بکسل 021-55422784
    سیم بکسل افلاکی
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55425403

    پولیفت زنجیری

    از پولیفت ها برای مهار بار استفاده میشود. پولیفت ها ابزار آلاتی کاملا دستی و مکانیکی می باشند که در نسبت متفاوت سایز های دو چرخدنده داخلی خود استفاده کرده و با اعمال نیرو بر روی اهرم از طریق دست به جمع کردن زنجیر و کاهش طول و در نتیجه جابجایی بار و یا نگهداری بار در موقعیتی مشخص می پردازند. اغلب پولیفت ها بصورت زنجیری تولید می شوند اما نومه هایی از پولیفت های سیم بکسلی نیز در صنایع بصورت محدودتر کاربرد دارند. معتبر ترین برند تولید کننده پولیفت در دنیا ویتال ژاپن است. پولیفت ها نیاز به یک نقطه تکیه گاه دارند که از طریق قلاب بالایی به آن متصل شده در طرف دیگر از طریق قلاب که در انتهای زنجیر فولادی قرار دارد به بار متصل می شوند.

    پولیفت زنجیری
    پولیفت زنجیری
    سیم بکسل افلاکی 021-55425403
    تکین بکسل
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55422784

    پولیفت ویتال

    پولیفت ها ابزار آلاتی شبیه به جرثقیل های سقفی دستی می باشند با این تفاوت که در ساختار پولیفت برای جمع کردن زنجیر متصل به بار بجای استفاده از زنجیر دستی از یک اهرم استفاده می شود. این امر این شرایط را بوجود می آورد تا اپراتور پولیفت تنها با بکارگیری یک دست و حرکت اهرم به کنترل و جابجایی بار و با دست دیگر بعنوان هدایتگر در انتقال و جابجایی بار استفاده نماید. پولیفت ویتال تا تناژ 6 تن نیز تولید می شود و دارای یک زنجیر بار فولادی از گرید G80 می باشد که قابلیت های لیفتینگ بسیار مناسبی را فراهم می کند. از پولیفت ویتال نه تنها در لیفتینگ بار بلکه در بستن لوله ها و قطعات صنعتی سنگین در کنار یکدیگر نیز استفاد می شود.

    پولیفت ویتال
    پولیفت ویتال
    تکین بکسل 021-55422784
    زنجیر و اسلینگ زنجیر ویکی لیفت
    Iran- جنوب‌ تهران
    09124013731

    پولیفت VITAL اصلی ژاپن

    پولیفت ویتال اصلی VITAL محصول کشور ژاپن می باشد که تا ظرفیت وزنی 9 تن نیز تولید و به بازار عرضه می شود. در تولید پولیفت ژاپنی ویتال VITAL از ضریب امنیتی بسیار بالای 5:2 استفاده شده است بدین معنا که تک تک پولیفت های عرضه شده به بازار پس از تولید تحت تست کشش تا 2.5 برابر بیشتر از توان اسمی خود قرار می گیرند. کاربری پولیفت بسیار شبیه به کاربری جرثقیل دستی است با این تفاوت که در جرثقیل دستی از یک زنجیر دستی برای به حرکت در آوردن چرخدنده های درگیر استفاده می شود حال آنکه در پولیفت که در زبان انگلیسی به Lever hoist شناخته می شود از یک اهرم استفاده شده و کنترل کامل پولیفت بصورت تک دست انجام می شود.

    پولیفت VITAL اصلی ژاپن
    پولیفت VITAL اصلی ژاپن
    زنجیر و اسلینگ زنجیر ویکی لیفت 09124013731
    بازرگانی پارسا بکسل
    Iran-مرکزی تهران
    021-55424151

    پولیفت زنجیری تا 6 تن

    پولیفت های زنجیری که اغلب تا تناژ حداکثر 6.3 تن با برند های مختلف به بازار وارد می شوند ابزاری کاملا دستی بدون نیاز به جریان الکتریسیته هستند. پولیفت زنجیری از زنجیر فولادی گرید G80 که سایز آن بر حسب سایز پولیفت متغیر می باشد در اتصال همراه با یک قلاب هوک به بار متصل می شود. اهرم اصلی پولیفت زنجیری بصورت دستی توسط اپراتور به حرکت در آمده و طول اتصال زنجیر تغییر می کند. از پولیفت ها برای حفظ موقعیت مکانی دکل ها و در افزایش تنش و جمع کردن بار در وضعیتی مشخص استفاده می شود. پولیفت برای اتصال نیاز به یک سطح اتکا دارد که این اتکا با بکارگیری یک قلاب در بالای پولیفت صورت می پذیرد.

    پولیفت زنجیری تا 6 تن
    پولیفت زنجیری تا 6 تن
    بازرگانی پارسا بکسل 021-55424151
    سیم بکسل برتر
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55425302

    پولیفت زنجیر 1.6 تن ویتال

    پولیفت زنجیری ویتال VITAL 1.6 تن که در زبان انگلیسی به Lever hoist شناخته می شود در صورت اصل بودن با 2.5 برابر توان اسمی خود مورد تست قرار گرفته و محصولی با کیفیت از کشور ژاپن می باشد. بر روی این پولیفت زنجیری از یک زنجیر فولادی استفاده شده که اغلب دارای 3 متر طول بوده به رنگ سیاه فسفاته برای جلوگیری از زنگ زدگی سطحی پوشیده می شود. حرکت پولیفت های زنجیری با بکار گرفته اهرم دستی بصورت تک دست صورت گرفته و اتصال به بار با بکارگیری یک قلاب ثابت در انتهای زنجیر بار پولیفت زنجیری صورت می پذیرد. تمامی انواع پولیفت ها نیاز به یک تکیه گاه دارند که از طریق قلاب این اتصال صورت می پذیرد.

    پولیفت زنجیر 1.6 تن ویتال
    پولیفت زنجیر 1.6 تن ویتال
    سیم بکسل برتر 021-55425302
    گروه مهندسین فولاد بکسل
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55412028

    پولیفت

    پولیفت یکی از انواع متداول بالابر های دستی می باشد که در صنعت بسیار پرکاربرد می باشد. در کشور ما از این وسیله صافکار ها برای کشیدن شاسی ماشین های تصادفی استفاده می کنند و جوشکار های اسکلت ساختمان نیز برای کار گذاری ستون های ساختمان از این وسیله استفاده می کنند.از این وسیله بیشتر زمانی استفاده می کنیم که احتیاج به جابجایی در مکان های افقی عمودی یا فواصل کوتاه و زاویه های خاص داریم. پولیف نسبت به جرثقیل دستی توان کمتری دارد و توان جابجایی کمتری دارد.برای سهولت در کار نسبت به جرثقیل دستی دارای یک دسته ی اهرمی می باشد.

    پولیفت
    پولیفت
    گروه مهندسین فولاد بکسل 021-55412028
    سیم بکسل افلاکی
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55425403

    پولیفت سیم بکسلی

    پولیفت سیم بکسلی که در اتصالات از اسلینگ تک شاخه سیم بکسل استفاده می کند نمونه دیگری از Lever hoist ها محسوب می شود که دارای کاربری محدود تری در صنایع می باشد. پولیفت های سیم بکسلی دارای کارکردی شبیه به تیفور ها بوده و دارای یک اهرم دستی برای جمع کردن سیم بکسل هستند. از ساختار های مختلف و اغلب از ساختار های 6 رشته در اتصالات پولیفت سیم بکسلی استفاده می شود.

    پولیفت سیم بکسلی
    پولیفت سیم بکسلی
    سیم بکسل افلاکی 021-55425403
    ابزار مکث
    Iran-مرکزی تهران
    66762197

    پولیفت کیتو ژاپن

    ابزار مکث نماینده انحصاری کیتو ژاپن در ایران، - پولیفت های کیتواز بهترین و اعلأ ترین اجزا برای یک عمر طولانی در سخت ترین شرایط صنعتی ساخته شده اند.- پولیفت های کیتو میتوانند به صورت افقی ، عمودی ، معکوس و یا در هر زاویه بار دیگر استفاده شوند.- ظرفیت 0.8 تن تا 9 تن
    - طراحی جمع و جور با قابلیت راحت حمل - ساخت کشور ژاپن

    پولیفت کیتو ژاپن
    پولیفت کیتو ژاپن
    ابزار مکث 66762197
    تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55428769

    پولیفت دو تن

    پولیفت یا جیم بلاک
    پولیفت زنجیری ۶/۳ وسیله ای ماننده جرثقیل دستی می باشد که برای کشیدن و یا بلند کردن اجسام استفاده میشود. جیم بلاک و پولیفت های زنجیری دارای زنجیر فولادی از گرید G80 می باشند و برای نگهداشتن دکل ها در زاویه مختلف، در بسته بندی و در صنایع ساختمانی بکار گرفته می شوند.

    پولیفت دو تن
    پولیفت دو تن
    تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
    تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55428769

    پولیفت یک و نیم تن

    پولیفت یا جیم بلاک وسیله ای است ماننده جرثقیل که متشکل از دو قلاب که به سر زنجیر متصل شده که برای کشیدن یا بلند کردن استفاده میشود،که اغلب در صافکاری ماشین برای کشیدن شاستی ماشین ویا برای کشیدن ستون، یا درختان بزرگ خم شده استفاده میگردد. پولیفت زنجیری یک و نیم تن

    پولیفت یک و نیم تن
    پولیفت یک و نیم تن
    تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
    بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55404648 - 55418596

    پولیفت یا شاسی کش ویتال ژاپن

    وارد و عرضه کننده دست اول پولیفت یا شاسی کش های ویتال ژاپنی در انواع تناژ 800کیلویی - 1.6 تنی - 3.2تنی - 6.3تنی - 9تن همراه با 1سال گارانتی و خدمات پس از فروش موجود می باشد.
    کافیست برای اطلاع از قیمت ها انواع محصولات با مشاوران ما تماس بگیرید.
    02155404648 - 02155418596 - 09126593627

    پولیفت یا شاسی کش ویتال ژاپن
    پولیفت یا شاسی کش ویتال ژاپن
    بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
    تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55428769

    پولیفت یک ششم تن

    پولیفت یا جیم بلاک وسیله ای ماننده جرثقیل میباشد که برای بلند کردن و یا کشیدن اجسام سنگین مورد استفاده قرار میگیرد. پولیفت یک ششم تن و با ظرفیت های ورنی مختلف دیگر
    پولیفت زنجیری ۱/۶ کیلو
    جیم بلاک ۱/۶ تن

    پولیفت یک ششم تن
    پولیفت یک ششم تن
    تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
    سیم بکسل الواتور
    Iran-مرکزی تهران
    021-55405219

    پولیفت ویتال VITAL

    پولیفت ویتال محصول کشور ژاپن می باشد که در ایران اغلب بصورت طرح در بازار یافت می شود. پولیفت ویتال با زنجیر فولادی گرید G80 عرضه شده و در تناژ مختلف تا 5 تن نیز عرضه می شود.

    پولیفت ویتال VITAL
    پولیفت ویتال VITAL
    سیم بکسل الواتور 021-55405219
    ابزار مکث
    Iran-مرکزی تهران
    66762197

    پولیفت 750 کیلوگرم کیتو

    ابزار مکث نماینده انحصاری کیتو ژاپن در ایران.ظرفیت 750 کیلوگرم
    ساخت کشور ژاپن ، پولیفت کیتو میتواند به صورت افقی ، عمودی ، معکوس و یا در هر زاویه بار دیگر استفاده شود

    پولیفت 750 کیلوگرم کیتو
    پولیفت 750 کیلوگرم کیتو
    ابزار مکث 66762197
    ابزار مکث
    Iran-مرکزی تهران
    66762197

    پولیفت 1.5تن کیتو

    ابزار مکث نماینده انحصاری کیتو ژاپن در ایران ،ظرفیت 1.5 تن
    ساخت کشور ژاپن-پولیفت کیتو میتواند به صورت افقی ، عمودی ، معکوس و یا در هر زاویه بار دیگر استفاده شود.

    پولیفت 1.5تن کیتو
    پولیفت 1.5تن کیتو
    ابزار مکث 66762197
    تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55428769

    پولیفت 800 کیلو

    پولیفت یا جیم بلاک
    پولیفت ۸۰۰ کیلو برای کشیدن و بلند کردن اجسام مورد استفاده قرار میگیرد
    پولیفت زنجیری 800 کیلو
    09126013544
    55428769
    Www.tradingsalimi.com

    پولیفت 800 کیلو
    پولیفت 800 کیلو
    تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
    تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55428769

    پولیفت 500 کیلو

    پولیفت یا جیم بلاک 500 کیلو
    پولیفت یا جیم بلاک ۵۰۰ کیلو برای کشیدن یا بلند کردن بار تا وزن ۵۰۰ کیلو استفاده میشود

    پولیفت 500 کیلو
    پولیفت 500 کیلو
    تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
    اسپانسر های ما
    فیلتر مانا
    فیلتر مانا

    فیلتر مانا وارد کننده و عرضه کننده انواع فیلتر روغن، فیلتر گازوئیل، فیاتر هیدرولیک و هوا برای کلیه ماشین الات سنگین

    021-55779231
    پیچ کاران صنعت
    پیچ کاران صنعت

    پیچ کاران صنعت تامین کننده انواع پیچ ، مهره و واشر در سایز ها و گرید های مختلف و تدارک صنعتی

    55490688 - 55490593 -09124013372
    رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ
    رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ

    رول استحکام ،واردات و توزیع انواع بلبرینگ و رولبرینگ و انواع یاتاقان و انواع تسمه و ثبت سفارش انواع بلبرینگ skf

    02136611987
    باختر پدید فولاد
    باختر پدید فولاد

    باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

    021-55421082-4
    I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
    نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
    GOOGLE+ | FACEBOOK
    کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
    © Copyright 2021 - All rights reserved