Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها
 • ابزار آلات بادی و پنوماتیک
  • ابزار آلات دستی
   • ابزار آلات هیدرولیک و ابزار صنعتی
    • سیم بکسل و زنجیر
    • جرثقیل سقفی

     پولیفت

     پولیفت

     پولیفت Lever Block ابزاری دستی می باشد که برای کشیدن بار بر روی سطح شیب دار، برای نگهداری بار تحت زاویه، برای لیفتینگ بار و حتی برای بسته بندی و جمع کردن (اغلب میلگرد و سازه های فلزی) مورد استفاده قرار می گیرد. پولیفت از یک زنجیر برای اتصال به بار استفاهد می کند و نساز به یک سطح اتکا بصورت اتصال قلابی دارد. پولیفت ها کاربری هایی شبیه به جرثقیل دستی دارند اما با یک اهرم بصورت گردش رفت و برگشتی کنترل می شوند. معتبر ترین برند تولید کننده پولیفت در دنیا برند ویتال VITAL ژاپن می باشد که به تولید انواع ابزار آلات دستی حمل بار از جمله جرثقیل دستی و کالسکه و ترولی های سقفی نیز می پردازد. اغلب پولیفت های ویتال در ایران نمونه های طرح و تولید چین هستند.

     ظرفیت وزنی و انواع پولیفت زنجیری

     پولیفت های دستی با ظرفیت وزنی 800 کیلوگرم، 1.6 تن، 3.2 تن و 6.3 تن اغلب در بازار یافت می شوند. ظرفیت وزنی پولیفت ها در حالت آویز تعیین می شود و از این رو برای کشیدن بار بر روی سطح شیب دار اغلب دارای قابلیت های بیشتری هستند. پولیفت ها از منظر اتصال از یک نوع قلاب زنجیری و بصورت دستی تولید می شوند اما نوع خاصی از پولیفت که به ان تمام اتوماتیک گفته می شود دارای یک ضامن پیچی شکل است که با کشیدن آن ضامن زنجیر آزاد شده و می تواند به تغییر طول اتصال پرداخت. پولیفت ها اغلب با ضریب امنیتی 5:2 تولید شده بدین معنا که در مرحله تست تا 2.5 برابر توان اسمی خود بصورت آویز مورد آزمایش قرار می گیرند.

     نتایج جستجو برای پولیفت
     تجهیزات صنعتی کاریز
     Iran-مرکزی تهران
     021-55400161

     پولیفت زنجیری دستی

     واردات و توزیع پولیف های زنجیری ساخت کشورهای ژاپن، آلمان، کره و چین در تجهیزات صنعتی کاریز.

     فروش پولیفت زنجیری
     فروش پولیفت دستی
     فروش پولیفت 800 کیلو
     فروش پولیفت 1.6 تن
     فروش پولیفت 3.2 تن
     فروش پولیفت 6.3 تن

     پولیفت ها وسیله ای می باشند جهت کشیدن بار روی سطح و بلند کردن آن در زاویه های مختلف طراحی شده است. نیروی حاصل برای این عملیات از طریق نیروی دست ایجاد می شود و از طریق دسته تعبیه شده بر روی پولیف به زنجیر فولادی که نیروی کششی توسط آن به بار منتقل میگردد، موجب جابجایی بار می گردد. پولیفت ها در تناژهای رایج به صورت 0.8 تن - 1.6 تن – 3.2 تن – 6.3 تن موجود می باشند.

     در پولیفت ها از زنجیر های فولادی با گرید G80 فولاد استفاده می گردد که دارای درصد بالایی کربن بوده و سختی سطحی و سایشی بالایی دارند. از این رو طول عمر کاری پولیفت زنجیری بالاتر از طول عمر پولیفت های سیم بکسلی می باشد. در تولید زنجیر اتصال پولیفت که دارای تنسایل حداقلی 550 N/mm2 است از عملیات سخت کاری حرارتی استفاده می شود تا کشش و امنیت بالایی را در اتصال فراهم آورد.


     مقاله ای در مورد پولیفت های دستی
     مقدمه:
     صنعت لیفتینگ در طول سال ها شاهد پیشرفت های قابل توجهی بوده است ، با ابزارها و تجهیزات مختلف

     پولیفت زنجیری دستی
     پولیفت زنجیری دستی
     تجهیزات صنعتی کاریز 021-55400161
     بازرگانی فتح بکسل
     Iran-مرکزی تهران
     02155411792- 02155405729

     پولیفت زنجیری ویتال

     پولیفت زنجیری ابزاری دستی بوده که اغلب از ان برای نگهداشتن بار و ستون در موقعیتی مشخص و یا برای نزدیک کردن و بسته بندی قطعات فولادی استفاده می شود. پولیفت زنجیری هم بصورت ویتال VITAL اصلی و هم بصورت طرح چینی در تناژ 0.8 الی 6.3 تن در بازار موجود می باشد. اجزای اصلی پولیفت زنجیری شامل بدنه و دسته متصل به آن، قلاب هوک برای اتصال پولیفت به بار و یک زنجیر فولادی که اغلب از گرید G80 تولید شده است می باشد. در کاربری پولیفت از یک دست اغلب برای گردش اهرم اصلی و از دست دیگر اپراتور برای هدایت زنجیر و بار و یا برای ایجاد اتصال استفاده می کند. پولیفت ها برای اتصال و قابلیت اعمال نیرو نیاز به یک سطح تکیه گاهی برای اتصال دارند. پولیفت ها به همراه تسمه یا زنجیر با طول های مختلف برای جابجایی اجسام در جهت عمودی به جهت بالا و پایین کشیدن اشیا در یک راستای خاص و همچنین کمک برای بسته بندی های بزرگ به کار می رود . پولیفت ها دو قلاب دارند که یکی از آن ها به صورت ثابت و بدون حرکت و دیگری به صورت متحرک می باشد اغلب قلاب ثابت به بخش سنگین تر با وزن بیشتر و محکمتر مثل دیوار و یا سقف متصل می شود و قلاب متحرک به بار و یا اجسام متصل می شود .
     پولیفت ها مجهز به اهرمی متحرک هستند که به شکل رف

     پولیفت زنجیری ویتال
     پولیفت زنجیری ویتال
     بازرگانی فتح بکسل 02155411792- 02155405729
     تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
     Iran- جنوب‌ تهران
     021-55428769

     پولیفت

     پولیفت
     وسیله ای ماننده جرثقیل دستی میباشد که از آن هم ب ای اهداف لیفتینگ و هم برای اهداف حمل،نگهداری بار ، افزایش تنش اتصال و نزدیک کردن سطوح استفاده می شود.
     از پولیفت در صنایع اغلب زمانی استفاده میشود که بار دارای یک تکه گاه
     در کف بود و نیاز به تغییر زاویه و یا نگهداشتن آن در موقعیت ویژه ای میباشد.
     پولیفت ها با برندهای مختلف و در تناژ مختلف تولید شده و معتبرترین تولید کننده آن در دنیا برنده ‌VITAL ژاپن می باشد پولیفت با برنده ویتال و در تناژ مختلف از نیم تن تا 9 تن تولید شده است
     بازرگانی سلیمی وارد کننده پولیفت در تناژ مختلف در ایران میباشد
     نام دیگر پولیفت جیم بلاک می باشد
     پولیفت نوعی جرثقیل دستی و ابزاری مکانیکی است که از آن برای بلند کردن اجسام و تجهیزات سنگین استفاده می شود پولیفت قابلیت تحمل حداکثر 100 تن وزن را دارد و برای جا به جا بی بارهای کوچک مناسب است پولیفت دارای اهرمی است که به یک جعبه قرقره وصل است این جعبه قرقره دارای یک سیستم چرخ دنده ای است که زنجیر از درون آن می گذرد این زنجیر حلقه ای را تشکیل می دهد که می توان آن را بصورت دستی و به آسانی کشید بدنه پولیفت از فولاد با کیفیت بسیار مقاوم و با عملکرد ایمنی بالا ساخته شده است .
     پولیفت

     پولیفت
     پولیفت
     تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
     بازرگانی ويكي واير
     Iran-شمال‌ تهران
     021-55411976

     پولیفت 1600 کیلویی زنجیری طرح ویتال

     از پولیفت اغلب برای کشیدن بار و یا نگهداشتن بار تحت زاویه استفاده شده و در کمتر مواردی برای لیفتینگ بار بجای جرثقیل استفاده می شود. البته ظرفیت وزنی پولیفت ها دقیقا در حالت آویز و بصورت لیفتینگ بار سنجیده می شود و این ابزار صنعتی قابلیت عملکرد بعنوان جرثقیل را نیز داراست.
     پولیفت هم بصورت زنجیری با کاربری گسترده تر و هم بصورت سیم بکسلی با فراوانی کمتر در بازار یافت می شود. زنجیر های فولادی اتصال پولیفت از گرید G80 فولاد تولید می شوند که دارای درصد بالایی کربن بوده و سختی سطحی و سایشی بالایی دارند. از این رو طول عمر کاری پولیفت زنجیری بالاتر از طول عمر پولیفت های سیم بکسلی می باشد. در تولید زنجیر اتصال پولیفت که دارای تنسایل حداقلی 550 N/mm2 است از عملیات سخت کاری حرارتی استفاده می شود تا کشش و امنیت بالایی را در اتصال فراهم آورد.
     پولیفت ها بر خلاف جرثقیل سقفی از متراژ محدودی زنجیر در اتصال استفاده می کنند. پولیفت 1600 کیلوگرمی از یک زنجیر فولادی در سایز M10 استفاده می کند که دارای طول 1.5 متر است. طول محدود زنجیر پولیفت نیز نشان از این واقعیت دارد که کاربری پولیفت ها در نگهداری دکل ها تحت زاویه، شاسی کشی خودرو ها در کاربری مدرن، نگهداری بار کابین آسانسور

     پولیفت 1600 کیلویی زنجیری طرح ویتال
     پولیفت 1600 کیلویی زنجیری طرح ویتال
     بازرگانی ويكي واير 021-55411976
     باختر پدید فولاد
     Iran- جنوب‌ تهران
     021-55421082-4

     پولیفت اصلی ویتال

     پولیفت
     اصل ویتال ژاپن

     قبل از توضیح در موردد ابزار، ابتدا اندکی با برند ویتال آشنا شویم:
     برند ویتال Vital در سال 1933 با هدف تولید جرثقیل سقفی و تمامی تجهیزات مرتبط با جرثقیل سقفی تاسیس شد و همواره عملکرد چشمگیر و بینظیری در زمینه ی تولید و تامین این تجهیزات داشته است و در طبقه بندی شرکت های پر فروش در این زمینه، جزو موارد ابتدایی لیست میباشد.
     هم اکنون دفتر مرکزی این برند خوش نام در اوکاسا در ژاپن قرار دارد.
     تخصص اصلی این شرکت تولید انواع جرثقیل سقفی و پولیف ها انواع ترولی حرکتی انواع جرثقیل میباشد.
     حال به بررسی پولیفت میپردازیم:
     پولیفت چیست ؟ پولیفت چه کاربردی دارد؟
     پولیفت یک ابزار است که با وارد آوردن نیروی کششی، بار را جابه جا میکند.
     پولیفت جزو دسته ابزاری است که با به کار گیری تسمه یا زنجیر و طناب با طول های مختلف برای جابه جایی اجسام در جهت عمودی به جهت بالا و پایین و کشیدن بار در یک راستای خاص و همچین برای کمک برای بسته بندی های بزرگ بکار میرود.
     کاربرد پولیفت ها چیست؟
     پولیفت در بسیاری از صنایع کاربرد دارد چندی از این صنایع عبارت اند از:
     ساختمان سازی، پل سازی، آتش نشانی، صنایع برقی، جنگلداری، کشتی سازی، مخابرات، امداد و نجات، صنایع ج

     پولیفت اصلی ویتال
     پولیفت اصلی ویتال
     باختر پدید فولاد 021-55421082-4
     سیم بکسل برادران امیر
     Iran-مرکزی تهران
     021-55415814

     پولیفت زنجیری 1.6 تن طرح ویتال

     پولیفت زنجیری 1.6 تن با برند ویتال VITAL ژاپن و هم بصورت طرح تولید کشور چین در بازار ایران یافت می شود. تفاوت قابل توجهی هم در کارایی، امنیت و طول عمر و هم در قیمت پولیفت زنجیری اصلی ژاپنی و طرح چینی وجود دارد. پولیفت زنجیری 1.6 تن اصلی ژاپنی ویتال با ضریب امنیتی 5:2 تولید شده است بدین معنا که در مرحله تست کشش و صدور سرتیفیکت مصرف کننده با 2.5 برابر توان اسمی خود بصورت آویز مورد تست قرار گرفته است. این بدان معناست که از یک وزنه 4 تنی برای تست پویلفت زنجیری ویتال اصلی استفاده شده است. در مورد نمونه های طرح تولید کشور چین گفته می شود که حداکثر توان واعی در حالت امنیتی برای این پولیفت ها برابر توان اسمی آنها می باشد.
     تکنولوژی بسیار بالای کشور ژاپن در فراوری فلزات با استاندارد SUJ2 سبب می شود که سختی سطحی چرخدنده های پولیفت زنجیری ویتال VITAL اصلی ژاپنی بسیار بالا بالاتر از 47 راکول بوده و این امر سبب می شود که دنده و دنده اسپراکت داخلی بلوک پولیفت ویتال اصلی مقاومت بسیار بالایی در برابر تنش های سایشی ناشی از لیفتینگ بار های سنگین در تعداد سیکل های کاری بالا داشته باشد.
     پولیفت زنجیری 1.6 تن ویتال طرح چینی با قیمت مناسب و همراه با یک زنجیر فولادی خشکه در سایز 8 میلیم

     پولیفت زنجیری 1.6 تن طرح ویتال
     پولیفت زنجیری 1.6 تن طرح ویتال
     سیم بکسل برادران امیر 021-55415814
     فرا بکسل
     Iran-غرب‌ تهران
     021-44427405

     پولیفت زنجیری 1.6 تن ویتال VITAL ژاپن

     کاربری پولیفت های زنجیری در صنایع رو به گسترش می باشد بگونه ای که در بسیاری از صنایع امروزه بجای تیفور های سیم بکسلی از پولیفت استفاده می شود. کاربری پولیفت در صنایع آسانسور و در صافکاری ها برای کشیدن ماشین هایی که شاسی آنها آسیب دیده است نمونه ای از این کاربری ها هستند.
     پولیفت زنجیری ویتال VITAL اصلی محصول کشور ژاپن می باشد که در تناژ وزنی 0.8 تن، 1 تن، 1.6 تن، 3.2 تن و 6.3 تن تولید و به بازار عرضه می شود. این پولیفت ها با ضریب امنیتی بسیار بالا و اغلب تا 2.5 برابر ظرفیت اسمی خود در کارخانه مورد تست قرار می گیرند.
     پولیفت زنجیری 1.6 تن ویتال وزن خالص برابر با 9.7 کیلوگرم داشته و با کد VR2-15 در بین محصولات این برند ژاپنی شناخته می شود. حداقل فاصله هوک و حداقل طول زنجیر برای این پولیفت برابر با 33.5 سانتی متر می باشد و برای به حرکت در آوردن اهرم این پولیفت زنجیری نیاز به نیرویی برابر با 18 کیلوگرم است.
     در اتصال این پولیفت زنجیری از یک زنجیر فولادی خشکه با سایز 7.1 میلیمتر استفاده شده است و استاندارد طول لیفتینگ برای این پولیفت 1.5 متر می باشد. لازم به ذکر است که ظرفیت اسمی پولیفت ها برای وضعیت آویز در لیفتینگ مشخص می شود بدیهی است که در کشش بر روی سطح شیب دار و یا نگهداری

     پولیفت زنجیری 1.6 تن ویتال VITAL ژاپن
     پولیفت زنجیری 1.6 تن ویتال VITAL ژاپن
     فرا بکسل 021-44427405
     سیم بکسل برتر
     Iran- جنوب‌ تهران
     021-55425302

     پولیفت زنجیری ویتال 6 تن

     پولیفت زنجیری ویتال VITAL یکی از سه محصول از بزرگترین و شناخته شده ترین تولید کننده ابزار آلات دستی لیفتینگ بار در دنیا در کنار جرثقیل دستی و ترولی های سقفی می باشد. پولیفت زنجیری ویتال در تناژ مختلف از 800 کیلوگرم تا 6.3 تن تولید می شود و دارای یک اهرم دستی می باشد که بصورت تک دست برای کاهش طول اتصال مورد استفاده قرار می گیرد. طبیعی است با بالا رفتن تناژ کاری پولیفت زنجیری سرعت عمل آن نیز کاهش پیدا می کند. این پولیفت زنجیری برای اتصال نیاز به یک سطح اتکا که از طریق قلاب در بالای پولیفت به آن اتصال پیدا می کند است و در طرف دیگر با بکارگیری زنجیر فولادی که از گرید G80 با تنسایل مقاومت کششی بالا مورد استفاده قرار گرفته است به بار متصل می شود. کاربری های متفاوتی برای پولیفت های زنجیری می توان در نظر داشت اما در اغلب کاربری ها برای جایگذاری دقیق دکل ها در موقعیتی خاص و یا حفظ موقعیت دکل ها تحت زاویه از آن استفاده می شود. کاربری پولیفت بجای تیفور نیز در صافکاری ها برای شاسی کشی ماشین ها صورت می پذیرد. پولیفت 6.3 تن ویتال VITAL اصلی ژاپنی با ضریب امنیتی Safety feature بسیار بالا و حدود 5:2 در کارخانه مورد تست قرار می گیرد و ظرفیت و توان اسمی آن بصورت آویز سنجیده می شود. بسیا

     پولیفت زنجیری ویتال 6 تن
     پولیفت زنجیری ویتال 6 تن
     سیم بکسل برتر 021-55425302
     ابزار بکسل مهرداد
     Iran-مرکزی تهران
     0935-1818236

     پولیفت زنجیری 3 تن طرح ویتال

     پولیفت زنجیری یک ماشین دستی برای کشیدن، لیفتینگ و یا نگهداری بار تحت زاویه می باشد. پولیفت زنجیری دارای دامنه حرکتی کمی بوده و اغلب متراژ قابل انتقال برای انواع پولیفت 1.5 متر می باشد. پولیفت دارای یک بدنه که خود نقش اهرم دستی را بازی می کند بوده و در ظرفیت وزنی از 800 کیلوگرم الی 6 تن تولید می شود.
     در اتصال و کاربری پولیفت از یک زنجیر فولادی بار در گرید G80 استفاده می شود که بر حسب قابلیت و ظرفیت وزنی پولیفت در سایز های مختلف از 8 میلیمتر به بالا استفاده شده است. پولیفت ها در یک سمت دارای یک قلاب هوک هستند که نقش تکیه گاهی را ایفا کرده و بصورت متصل به یک چشمی اسلینگ و یا تسمه حمل بار قرار گرفته و با حرکت رفت و برگشتی اهرم به جمع کردن زنجیر می پردازد. البته پولیفت ها بصورت سیم بکسلی نیز تولید می شوند اما به سبب قابلیت های سایشی بیشتر پولیفت های زنجیری محبوبیت بیشتری دارند.
     شناخته شده ترین برند تولید کننده پولیفت زنجیری در دنیا برند ویتال VITAL ژاپن می باشد که به تولید ابزار آلات دستی حمل بار از جمله جرثقیل دستی، ترولی و پولیفت می پردازد. پولیفت ویتال طرح چین با تقلید از برند ویتال اصلی و البته در گرید های پایین تری تولید شده و قیمت به مراتب پایین تری نیز د

     پولیفت زنجیری 3 تن طرح ویتال
     پولیفت زنجیری 3 تن طرح ویتال
     ابزار بکسل مهرداد 0935-1818236
     دراکو بکسل
     Iran- جنوب‌ تهران
     021-55409906

     پولیفت زنجیری 800 کیلویی طرح ویتال

     پولیفت زنجیری 800 کیلوگرمی طرح در واقع محصول کشور چین می باشد که برگرفته از طراحی پولیفت های برند معتبر ویتال VITAL زاپن تولید شده است. پولیفت زنجیری 800 گرمی طرح ویتال همراه با زنجیر فولادی 1.5 متری که از گرید G80 خشکه تولید شده است و در سایز 6 میلیمتر بر روی این پولیفت اتصال پیدا کرده است استفاده می کند. اتصال تکیه گاهی پولیفت های زنجیری از طریق یک قلاب S و یا قلاب ضامن دار صورت گرفته و توسط یک اهرم دستی کنترل می شوند.
     ظرفیت وزنی 800 کیلوگرمی این پولیفت زنجیری طرح ویتال بصورت اتصال آویز در لیفتینگ مشخص شده و برای کشیدن بار بر روی سطح شیب دار قابلیت های بالاتری بر حسب زاویه شیب دارد. از این پولیفت در کارگاه ها و در تعمیرگاه و صافکاری ها استفاده بسیاری می شود. در تولید نمونه های اصلی پولیفت زنجیری 800 کیلوگرمی از ضریب امنیتی 5:2 استفاده شده است که سبب بالاتر بودن امنیت و طول عمر کاری نمونه های اصلی ژاپنی می شود. تکنولوژی بالای کشور ژاپن در فناوری فولاد سبب شده تا دنده های اسپراکت و بخش های داخلی بلوک این پولیفت در نمونه های اصلی دارای قابلیت سایشی بسیار بالاتری بوده و طول عمر بالاتری نیز داشته باشند.
     با توجه به قیمت نسبتا بالای پولیفت زنجیری اصلی ویتال و با

     پولیفت زنجیری 800 کیلویی طرح ویتال
     پولیفت زنجیری 800 کیلویی طرح ویتال
     دراکو بکسل 021-55409906
     تاپ وایر
     Iran-مرکزی تهران
     021-55400146

     پولیفت ویتال

     چرثقیل های دستی و پولیفت های برند ویتال ساخت ژاپن ویژه کار های سنگین بوده و از فولاد با کیفیت ساخته شده است پولیفت ویتال بسیار محکم و چند منظور بود و برای کاربرد های نزیره بلند کردن و کشیدن اجسام طراحی شده است. از پولیفت ویتال به طور گسترده در مصارفی مانند کشتی سازی معدن چنگل داری انتقال نیرو ساخت ساز تجهیزات انرژی بادی و... استفاده میشود
     پولیفت نوعی چرثقیل دستی و ابزار مکانیکی است که از آن برای بلند کردن اجسام و تجهیزات سنگین استفاده میشود.
     پولیفت قابلیت تحمل احداکثر 100تن وزن را دارد و برای جابه جایی بار های کوچک مناسب است. پولیفت دارای اهرمی است که به یک جعبه قرقره وصل است. این جعبه قرقره دارای یک سیستم چرخ دهنده است که زنجیر از درون آن میگذرد این زنجیر حلقه ای را تشکیل میدهد که میتوان آن را به صورت دستی و به آسانی کشید بدنه پولیفت از فولادی با کیفیت و بسیار مقاوم با عملکرد ایمنه ای بالا ساخته شده است پولیفت حاوی چند قرقره بزرک و کوچک است به این صورت که یک قرقره بزرگ و یک قرقره کوچک روی محور قرار میگیرد و یک قرقره متحرک نیز بار را نگه میدارد. شاید بنظر برسد که پولیفت نوع چرثقیل دستی کوچک است اما همین ابزار کوچک و به ظاهر ساده دارای بیش از 70 قطعه

     پولیفت ویتال
     پولیفت ویتال
     تاپ وایر 021-55400146
     پیشگام بکسل
     Iran-مرکزی تهران
     09121853918

     پولیفت طرح ویتال

     پولیفت ابزاری دستی می باشد که هم بصورت زنجیری و هم بصورت سیم بکسلی تولید می شود. پولیفت های زنجیری در صنایع مختلفی از جمله آسانسور، نصب دکل و تعمیرگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. پولیفت ها ابزاری برای کشیدن بار و قرار دادن آن در موقعیت دقیق هستند. از این رو بر خلاف دیگر ادوات لیفتینگ و کشش اتصال پولیفت با یک زنجیر کوتاه در طول 1.5 متر صورت می پذیرد. پولیفت دارای یک اهرم دستی می باشد که حرکت این اهرم سبب جمع شدن زنجیر و حرکت بار می شود.
     پولیفت زنجیری طرح ویتال از نظر ظاهری با مشابهت بالایی نسبت به نمونه های اصلی ژاپنی هر چند در رده کیفی پایین تر تولید شده و البته قیمت بسیار پاین تری نیز دارد. پولیفت طرح ویتال در ظرفیت های ورنی 800 کیلویی، 1.6 تن، 3200 کیلویی و در ظرفیت حداکثری 6.3 تن به بازار عرضه می شود. ضریب امنیتی بکار گرفته ده در تولید این پولیفت های چینی 3:2 می باشد حال آنکه نمونه های اصلی با ضریب 5:2 تولید می شوند.
     بر روی پولیفت های زنجیری از یک زنجیر فولادی خشکه که در گرید G80 تولید شده و دارای تنسایل 550 نیوتن بر میلیمتر مربع است استفاده شده است. این زنجیر یا بصورت گالوانیزه به رنگ نقره ای و یا بصورت زاج کاری شده به رنگ مشکی مات بر روی پولیفت اتصال پیدا ک

     پولیفت طرح ویتال
     پولیفت طرح ویتال
     پیشگام بکسل 09121853918
     سنترال لیفت
     Iran-مرکزی تهران
     09001318264
     پولیفت ۳۲۰۰ کیلوگرمی یا ۳ تن

     پولیفت ۳۲۰۰ کیلوگرمی یا ۳ تن دارای اتصالاتی بسیار قدرتمند با قلاب ضامن دار فولادی فورج می باشد. این ابزار دستی لیفتینگ و کشش بار بصورت اهرمی کنترل می شود و نیاز به یک سطح اتکا برای اتصال با قابلیت های بالای ۳ تن دارد. این پولیفت یا جک زنجیری در مرحله تست برای آویز ۵ تنی مورد استفاده قرار گرفته تا ضریب امنیتی لازم را در لیفت و کشش بار داشته باشد. در صنایع آسانسور از پولیفت ۳ تن یا ۳۲۰۰ کیلوگرمی برای جابجایی کابین در حالت آویز بدون موتور استفاده بسیاری می شود. نمونه های پولیفت زنجیری سه ۳ تن موجود در بازار ایران اغلب چینی هستند که با طرح ویتال به بازار عرضه شده اند. هر چند قابلیت های این پولیفت ها چه به سبب تکنولوژی تولید و چه به لحاظ فناوری بکار رفته در فولاد اجزا و دنده های داخلی در سطح نمونه های اصلی ویتال نیست اما با توجه به قیمت بسیار پایین تری که دارد استفاده گسترده ای دارد. میزان خوردگی دنده های بلوک پولیفت یا جک زنجیری سه تن یا 3200 کیلویی نمونه های طرح به سبب سختی سطحی پایین تر Hardness و تنسایل پایین تری که دارد نسبت به نمونه های اصلی ژاپنی بالاتر و طول عمر کمتری دارد. بازرگانی سانترال لیفت وارد کننده انواع پولیفت و ادوات لیفتینگ در ایران است.

     پولیفت ۳۲۰۰ کیلوگرمی یا ۳ تن
     پولیفت ۳۲۰۰ کیلوگرمی یا ۳ تن
     سنترال لیفت 09001318264
     آریا بکسل
     Iran- جنوب‌ تهران
     02155414729 | 55414468
     پولیفت زنجیری ویتال VITAL ژاپن

     پولیفت زنجیری ابزاری مکانیکی و کاملا دستی می باشد که از آن برای نگهداری اجسام مانند دکل ها و ستون ها در صنایع ساختمانی، برق و معدنی و همچنین برای کشیدن و جمع کردن قطعات فلزی گسسته به منظور بسته بندی و باربری استفاده می شود. پولیفت زنجیری که در زبان انگلیسی به Lever Hoist شناخته می شود برای عملکرد نیاز به یک اتصال تکیه گاهی که با بکارگیری قلاب بالایی پولیفت صورت می گیرد دارد. با حرکت دست اپراتور و بصورت دستی زنجیر به تدریج جمعتر شده و به کشش بار و یا نگهداری تحت زاویه بار می انجامد. پولیفت های زنجیری اصلی ویتال VITAL اغلب تا تناژ وزنی 6.3 تن نیز تولید می شوند. در اتصالات پولیفت از زنجیر فولادی استفاده می شود که اغلب از گرید های بالای فولاد و گرید G80 استفاده شده است که دارای یک قلاب هود در انتها برای اتصال به بار می باشد. بازرگانی آریا بکسل وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر و انواع ادوات لیفتینگ و کشش آماده ارائه مشاوره رایگان خرید انواع پولیفت بر حسب کاربری و تناژ به مشتریان می باشد. پولیفت های زنجیری ویتال اصلی ژاپنی با ضریب امنیتی حداقلی 5:2 تولید شده اند حال آنکه نمونه های پولیفت پینی دارای توان لیفتینگ حداکثر برابر با توان اسمی خود را دارند.

     پولیفت زنجیری ویتال VITAL ژاپن
     پولیفت زنجیری ویتال VITAL ژاپن
     آریا بکسل 02155414729 | 55414468
     رایان بکسل
     Iran-مرکزی تهران
     021-55400509
     پولیفت 3 تن طرح ویتال VITAL

     پولیفت 3 تن در بازار با برند های مختلفی از جمله VITAL ویتال اصلی ژاپن، الفانت ژاپن و ویتال طرح تولید کشور چین عرضه می شود. اغلب نمونه های پولیفت ویتال در بازار ایران چینی هستند که با قیمت بسیار مناسب تری نسبت به نمونه های اصلی ژاپنی به فروش می رسند.
     پولیفت طرح ویتال در تناژ 3 تن برای نگهداری دکل های مخابراتی و در جایگذاری دکل ها تحت زاویه مورد استفاده قرار می گیرد. پولیفت زنجیری 3 تن دارای زنجیر فولادی در گرید G80 و در طول 1.5 متر می باشد و یک ابزار دستی و دارای اهرم در نگهداری بار محسوب می شود.
     پولیفت زنجیری 3 تن طرح ویتال با ضریب امنیتی پایین تری نسبت به نمونه های اصلی ژاپنی تولید شده و می بایست در حداکثر توان بار متناسب با توان اسمی مورد استفاده قرار گیرد. حرکت اهرم دستی پولیفت بصورت زاویه ای سبب تغییر طول اتصال زنجیر شده و این ابزار نیاز به یک سزح تکیه گاهی ثابت برای اتصال دارد. بازرگانی رایان بکسل عرضه کننده انواع پولیفت های زنجیری در تناژ مختلف و با برند های متنوع در ایران است.

     پولیفت 3 تن طرح ویتال VITAL
     پولیفت 3 تن طرح ویتال VITAL
     رایان بکسل 021-55400509
     سنترال لیفت
     Iran-مرکزی تهران
     09001318264
     پولیفت ۶۳۰۰ کیلوگرمی یا ۶ تن

     بالاترین ظرفیت لیفتینگ پولیفت های زنجیری ۶۳۰۰ کیلوگرم یا ۶ تن می باشد. پولیفت های زنجیری دستی ۶ تن نسبت به نمونه هایی با توان لیفتینگ پایین تر سرعت عمل کمتری دارند بدین معنا که به ازای هر بار حرکت کامل اهرم میزان کوچکتری از زنجیر را جمع می کنند. این پولیفت های ۶ تن دستی مجهز به زنجیر های فولادی در گرید G80 و در برخی از برند ها حتی با گرید G100 می باشند که به روش فورج گرم با تنسایل مقاومت کششی بالایی تولید شده است. فناوری ویژه بکار رفته در تولید چرخدنده های داخلی بلوک پولیفت 6 تن یا 6300 کیلوگرم بگونه ای است که در اعمال تنش های سنگین حداقل میزان سایش سطحی را پدید آورد. استفاده از پین و شافت های بسیار قدرتمند، و تست وزنی در برخی از موارد تا 270% توان اسمی از دیگر مشخصات این پولیفت های جک زنجیری دستی با توان ۶ تن است. این پولیفت که از زنجیر قطر 10 میلیمتر در اتصال بار استفاده می کند حدود 28 کیلوگرم وزن دارد. بازرگانی سانترال لیفت وارد کننده انواع پولیفت و ادوات لیفتینگ در ایران است.

     پولیفت ۶۳۰۰ کیلوگرمی یا ۶ تن
     پولیفت ۶۳۰۰ کیلوگرمی یا ۶ تن
     سنترال لیفت 09001318264
     سنترال لیفت
     Iran-مرکزی تهران
     09001318264
     پولیفت ۸۰۰ کیلویی

     پولیفت های زنجیری اغلب در حداقل ظرفیت ۸۰۰ کیلوگرم مورد استفاده قرار می گیرند و از زنجیر فولادی قطر ۶ در اتصال استفاده می کنند. پولیفت های زنجیری ۸۰۰ کیلوگرمی ابزار هایی کاملا دستی هستند که بصورت اهرمی کنترل می شوند و در کاربری های مختلف مانند کاربری در صنایع آسانسور و در کارگاه ها و مراکز تعمیراتی مورد استفاده قرار می گیرند. پولیفت با ظرفیت ۸۰۰ کیلوگرم برای نگهداری عمودی بار در این وزن طراحی شده و برای کشیدن بار بر روی سطح شیب دار و یا نگهداری دکل های تحت زاویه که بخشی از وزن دکل بر روی زمین است قابلیت های بالاتری دارند. این پولیفت ها هم بصورت تمام خودکار که دارای یک ضامن برای رهاسازی زنجیر هستند و هم بصورت ساده با برند های مختلف به بازار عرضه می شود. بازرگانی سانترال لیفت ارائه هنده مشاوره رایگان خرید انواع پولیفت در ایران است.

     پولیفت ۸۰۰ کیلویی
     پولیفت ۸۰۰ کیلویی
     سنترال لیفت 09001318264
     سنترال لیفت
     Iran-مرکزی تهران
     09001318264
     پولیفت ۱۶۰۰ کیلویی ویتال طرح چین

     پولیفت دستی از نوع زنجیری با ظرفیت وزنی ۱۶۰۰ کیلوگرم که از یک زنجیر بار فولادی همراه با قلاب ضامن دار برای اتصال به بار استفاده می کند مجهز به یک اهرم دستی می باشد که با حرکت مدور اهرم در هر بار به جمع کردن زنجیر به میزان مشخصی می پردازد. پولیفت ۱۶۰۰ کیلوگرم در مرحله تست حداقل با ۳ تن وزن مورد تست قرار گرفته است و در صنایع مخابراتی اغلب برای نگهداری دکل های مخابراتی مورد استفاده قرار می گیرد. از این پولیفت برای شاسی کشی خودرو های دچار تصادف نیز در تعمیر گاه ها استفاده می شود. به ندرت پولیفت ۱۶۰۰ کیلوگرمی اصلی ویتال در بازار یافت می شود و اغلب نمونه ها وارداتی چینی هستند که با استاندارد های مناسب و با قیمت قابل قبولی به بازار عرضه شده اند. جک زنجیری در این تناژ در مرحله تست تا 2.5 تن بار را به حالت آویز نگه می دارد.

     پولیفت ۱۶۰۰ کیلویی ویتال طرح چین
     پولیفت ۱۶۰۰ کیلویی ویتال طرح چین
     سنترال لیفت 09001318264
     ویکی لیفت
     Iran- جنوب‌ تهران
     021-55416424
     پولیفت زنجیری قیمت فروش و تعمیرات

     پولیفت زنجیری Lever hoist تنها دارای اجزای مکانیکی که اغلب از گرید های بالای فولادی تولید شده اند در داخل مکانیزم خود می باشد. با این وجود با توجه به تنش هایی که از طرف اتصال بار بر پیکر پولیفت وارد می شود این قطعات فولادی طی زمان مستحلک شده نیاز به خدمات، سرویس، تعویض قطعات و تعمیرات پولیفت می باشد. هر اندازه ظرفیت وزنی پولیفت بالاتر رود هر چند برای داشتن حداکثر مقاومت در برابر اعمال بار سایز اجزا و اتصالات نیز بالاتر می رود اما بالا رفتن سایز تاثیر اندکی بر مقاومت سایشی اجزای پولیفت داشته و تعمیر پولیفت اغلب شامل تعویض چرخدنده های داخلی و گاهی یاتاقان ها می باشد. بازرگانی ویکی لیفت آماده ارائه مشاوره خرید، استعلام قیمت، فروش و تعمیرات انواع پولیفت ها در تناژ مختلف و با برند های مختلف می باشد.

     پولیفت زنجیری قیمت فروش و تعمیرات
     پولیفت زنجیری قیمت فروش و تعمیرات
     ویکی لیفت 021-55416424
     سیم بکسل طارم
     Iran-مرکزی تهران
     021-55430273
     پولیفت زنجیری اصلی ویتال

     پولیفت که امروزه در بسیاری از کاربری ها بجای تیفور نیز بکار گرفته می شود دارای قابلیت هندلینگ بصورت تک دست با یک اهرم دستی می باشد. پولیفت ها مانند جرثقیل های سقفی نیاز به یک تکیه گاه برای اتصال قلاب در بالا داشته و در نگهداری بار تحت زاویه و کشش بار کاربری گسترده ای دارند. پولیفت ویتال زنجیری اصلی ژاپنی با ضریب امنیتی بسیار بالاتری نسبت به نمونه های طرح چینی تولید می شود و از این رو نه تنها قابلیت کششی بالاتری دارد بلکه طول عمر اجزا و مقاومت در برابر شکست نیز در آن بالاتر است. پولیفت زنجیری ویتال که از زنجیر فولادی در اتصال بهره می گیرد تا تناژ 6 تن نیز تولید می شود و البته دارای قیمت بسیار بالاتری نیز نسبت به پولیفت های نمونه های طرح چینی است.

     پولیفت زنجیری اصلی ویتال
     پولیفت زنجیری اصلی ویتال
     سیم بکسل طارم 021-55430273
     تکین بکسل
     Iran- جنوب‌ تهران
     021-55422784
     پولیفت زنجیری اصلی ویتال VITAL

     پوایفت های زنجیری موجود در بازار اغلب برند های چینی و یا بر گرفته از طراحی پولیفت اصلی ویتال VITAL که یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین برند های تولید پولیفت و جرثقیل سقفی و کلیه ادوات دستی حمل بار در دنیا می باشد انتخاب می شود. قیمت پولیفت های چینی حتی نمونه های طرح بسیار مناسب تر از پولیفت اصلی ویتال VITAL ژاپن می باشد با این وجود با توجه به ضریب امنیتی بسیار بالای بکار گرفته شده در تولید پولیفت اصلی ویتال که در مرحله تست تا نزدیک به 2.5 برابر توان اسمی خود را در تست پاسخگو است این اختلاف قیمت نیز توجیه دارد. پولیفت ویتال اصلی ژاپنی را می توان تا تناژ 6.3 تن تهیه نمود. زنجیر فولادی گرید G80 با تسنیال کششی بسیار بالایی بر روی این پولیفت متصل شده است.

     پولیفت زنجیری اصلی ویتال VITAL
     پولیفت زنجیری اصلی ویتال VITAL
     تکین بکسل 021-55422784
     کیان بکسل
     Iran- جنوب‌ تهران
     55424310-11
     پولیفت زنجیری 3.2 تن VITAL

     پولیفت زنجیری ویتال VITAL :ه بصورت اصلی محصول کشور ژاپن و بصورت طرح محصول کشور چین عرضه می شود دارای تناژ کاری مختلفی تا 6 تن می باشد. پولیفت زنجیری 3.2 تن ویتال که از آن در اتصال دکل های مخابراتی، جایگذاری دقیق تیر ها و حتی بعنوان ابزاری برای شاسی کشی در تعمیر گاه ها و صافکاری ها مورد استفاده قرار می گیرد ابزاری دستی می باشد. اتصال زنجیر فولادی گرید G80 بر روی پولیفت 3.2 تن دستی و یک قلاب هوک ضامن دار برای اتصال پولیفت در نقطه اتکا از اجزای اصلی پولیفت های ویتال VITAL با قابلیت 3.2 تن می باشد. نمونه های اصلی این پولیفت با ضریب امنیتی بسیار بالایی تولید می شوند. بازرگانی کیان بکسل عرضه کننده انواع پولیفت، تیفور و کلیه انواع سیم بکسل و زنجیر می باشد.

     پولیفت زنجیری 3.2 تن VITAL
     پولیفت زنجیری 3.2 تن VITAL
     کیان بکسل 55424310-11
     سیم بکسل افلاکی
     Iran- جنوب‌ تهران
     021-55425403
     پولیفت زنجیری

     از پولیفت ها برای مهار بار استفاده میشود. پولیفت ها ابزار آلاتی کاملا دستی و مکانیکی می باشند که در نسبت متفاوت سایز های دو چرخدنده داخلی خود استفاده کرده و با اعمال نیرو بر روی اهرم از طریق دست به جمع کردن زنجیر و کاهش طول و در نتیجه جابجایی بار و یا نگهداری بار در موقعیتی مشخص می پردازند. اغلب پولیفت ها بصورت زنجیری تولید می شوند اما نومه هایی از پولیفت های سیم بکسلی نیز در صنایع بصورت محدودتر کاربرد دارند. معتبر ترین برند تولید کننده پولیفت در دنیا ویتال ژاپن است. پولیفت ها نیاز به یک نقطه تکیه گاه دارند که از طریق قلاب بالایی به آن متصل شده در طرف دیگر از طریق قلاب که در انتهای زنجیر فولادی قرار دارد به بار متصل می شوند.

     پولیفت زنجیری
     پولیفت زنجیری
     سیم بکسل افلاکی 021-55425403
     تکین بکسل
     Iran- جنوب‌ تهران
     021-55422784
     پولیفت ویتال

     پولیفت ها ابزار آلاتی شبیه به جرثقیل های سقفی دستی می باشند با این تفاوت که در ساختار پولیفت برای جمع کردن زنجیر متصل به بار بجای استفاده از زنجیر دستی از یک اهرم استفاده می شود. این امر این شرایط را بوجود می آورد تا اپراتور پولیفت تنها با بکارگیری یک دست و حرکت اهرم به کنترل و جابجایی بار و با دست دیگر بعنوان هدایتگر در انتقال و جابجایی بار استفاده نماید. پولیفت ویتال تا تناژ 6 تن نیز تولید می شود و دارای یک زنجیر بار فولادی از گرید G80 می باشد که قابلیت های لیفتینگ بسیار مناسبی را فراهم می کند. از پولیفت ویتال نه تنها در لیفتینگ بار بلکه در بستن لوله ها و قطعات صنعتی سنگین در کنار یکدیگر نیز استفاد می شود.

     پولیفت ویتال
     پولیفت ویتال
     تکین بکسل 021-55422784
     زنجیر و اسلینگ زنجیر ویکی لیفت
     Iran- جنوب‌ تهران
     09124013731
     پولیفت VITAL اصلی ژاپن

     پولیفت ویتال اصلی VITAL محصول کشور ژاپن می باشد که تا ظرفیت وزنی 9 تن نیز تولید و به بازار عرضه می شود. در تولید پولیفت ژاپنی ویتال VITAL از ضریب امنیتی بسیار بالای 5:2 استفاده شده است بدین معنا که تک تک پولیفت های عرضه شده به بازار پس از تولید تحت تست کشش تا 2.5 برابر بیشتر از توان اسمی خود قرار می گیرند. کاربری پولیفت بسیار شبیه به کاربری جرثقیل دستی است با این تفاوت که در جرثقیل دستی از یک زنجیر دستی برای به حرکت در آوردن چرخدنده های درگیر استفاده می شود حال آنکه در پولیفت که در زبان انگلیسی به Lever hoist شناخته می شود از یک اهرم استفاده شده و کنترل کامل پولیفت بصورت تک دست انجام می شود.

     پولیفت VITAL اصلی ژاپن
     پولیفت VITAL اصلی ژاپن
     زنجیر و اسلینگ زنجیر ویکی لیفت 09124013731
     اسپانسر های ما
     تاپ وایر
     تاپ وایر

     بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

     021-55400146
     بازرگانی برادران امیر
     بازرگانی برادران امیر

     وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

     021-55415814
     بازرگانی تقی زاده
     بازرگانی تقی زاده

     بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

     02166661786
     باختر پدید فولاد
     باختر پدید فولاد

     باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

     021-55421082-4
     I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
     نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
     کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
     Copyright 2024 - All rights reserved