Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها

جرثقیل دستی

جرثقیل دستی

جرثقیل دستی Chain block از دسته ابزار آلات صنعتی در لیفتینگ می باشد که بدون نیاز به برق و دسترسی به الکتریسیته عمل می کند. جرثقیل دستی در ظرفیت های حمل بار مختلفی تولید می شود که از 0.5 تن الی 25 تن نیز در بازار یافت می شود اما کاربری اصلی آن اغلب تا 5 تن می باشد چرا که با افزایش توان لیفتینگ سرعت عمل جرثقیل دستی نیز به شدت کاهش پیدا می کند. جرثقیل دستی اغلب بصورت زنجیری تولید می شود که از یک زنجیر فولادی که اغلب به رنگ سیاه مات بصورت فسفاته برای اتصال به بار تحت نام زنجیر بار که از گرید G80 فولاد تولید شده است بهره می گیرد که در یک سر به قلاب هوک و طرف دیگر آن در داخل بلوک جرثقیل دستی و متصل به دنده قرار می گیرد. یک زنجیر با گرید پایین نیز تحت نام زنجیر بار که اغلب به رنگ نقره ای و بصورت گالوانیزه است برای اپراتور در نظر گرفته شده است که میزان حرکت و سرعت آن چندین برابر بالاتر از زنجیر بار در ساختمان جرثقیل دستی می باشد.  جرثقیل دستی از نوع سقفی بوده و برای اتصال نیاز به یک تکیه گاه سقفی در بالا که بصورت یک قلاب می باشد است.

انواع مختلف و برند های معتبر جرثقیل دستی زنجیری

جرثقیل دستی زنجیری در چهار نوع مختلف شامل جرثقیل های ساده عمومی با بیشترین میزان کاربری، جرثقیل های دستی کم ارتفاع که در آنها قلاب سقفی برای کاهش طول اتصال به سقف بصورت موازی با بدنه بلوک جرثقیل دستی اتصال پیدا می کند، جرثقیل دستی ضد جرقه که در طراحی آن اغلب از ترکیبات آلیاژی که حداقل الکتریسیته ساکن را ازاد می کنند استفاده شده و در نهایت جرثقیل های دستی پرتابل که بسیار سبک بوده و قابلیت جابجایی و حمل و نقل بسیار ساده ای دارند را می توان بر شمرد. جرثقیل های سقفی دستی با برند های مختلفی در دنیا تولید می شوند که در این زمینه برند های ژاپنی مانند برند VITAL ژاپن، در تولید جرثقیل های ضد جرقه و پذتابل برند KITO ژاپن و برند الفانت که از قدیمی ترین تولید کنندگان جرثقیل های دستی و برقی در دنیا نیز می باشد از این قبیل هستند. در سالهای اخیر برخی برند های جرثقیل دستی چینی مانند ایبل ABLE و TXK نیز به جمع برند های موجود در بازار ایران پیوسته اند. طول عمر جرثقیل دستی اغلب بالا بوده و تعمیرات آنها نیز معمولا با تعویض چرخدنده ها، بوش و بلبرینگ صورت می پذیرد.

نتایج جستجو برای جرثقیل دستی
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
Iran- جنوب‌ تهران
021-55428769

جرثقیل دستی دو کاره زنجیری

جرثقیل دستی یا جرثقیل زنجیری
جرثقیل دستی یکی از پرکاربردی ترین و حرفه ای ترین ابزار در امر جابجایی اجسام و اشیا مختلف در محیط های کارگاهی ، صنعتی ،و... از جرثقیل دستی استفاده میشود
این نوع جرثقیل جهت حمل و نقل کالا لوازم سنگین در سایزها و نمازهای مختلف تولید شده است و دارای زنجیری به طول شش متر ارتفاع کاربرد دارد. یکی از معرف ترین برندهای تولید جرثقیل دستی در دنیا برند ژاپنی ویتال میباشد که اغلبه جرثقیل های دستی در کارگاه های صنعتی و تولیدی کشور برند ویتال هستند.
جرثقیل های زنجیری دستی کارایی بسیار بالا و در این حال کاربردی بسیار ساده در اختیار شما قرار میدهد
به این صورت که شما به عنوان کاربر این دستگاه پس از نصب تنها بایک زنحیر سرکار دارید. باکشیدن این زنجیر به طرفین به صورت عمودی با صرف انرژی ناچیز اما تعداد دو بار میتوانید اجسام سنگین از پانصد تا بیست تن را در جهت عمودی حابه جا کنید.
برای جابجایی این جرثقیل در راستای افقی نیز میتوان از تریلی حرکتی .استفاده نمود
جرثقیل های دستی دارای دو زنجیر میباشد
که یکی دارای گرید فولادی بالا و دیگری از جنس آهن با گرید پایین میباشد
مکانیزم کاری جرثقیل دستی در واقع استفاده از دو‌چرخنده ای اسپراکت اس

جرثقیل دستی دو کاره زنجیری
جرثقیل دستی دو کاره زنجیری
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
تجهیزات صنعتی کاریز
Iran-مرکزی تهران
021-55400161

جرثقیل دستی زنجیری

واردات و توزیع انواع جرثقل های دستی آلمانی، ژاپنی، کره ای، چینی در تجهیزات صنعتی کاریز.
فروش جرثقیل
فروش جرثقیل دستی
فروش جرثقیل دستی زنجیری
فروش جرثقیل دستی ویتال ژاپن

جرثقیل های دستی ابزاری بسیار کارآمد در صنعت لیفتینگ می باشند که نقش مهمی در تامیین نیروی بالابرنده ایفا میکنند. در جرثقیل های دستی نیروی بالابر توسط حرکت یک زنجیر به دور فولی فلکه که آن نیز توسط نیزروی دست اپراتور تامین میگردد، حاصل میگردد. در این نوع جرثقیل از دانه های زنجیر که باید دارای گرید مناسبی از فولاد باشند جهت بلند کردن بار بکار گرفته می شود که طول این زنجیر ها به صورت پیش فرض 3 متر و 6 متر در کارخانه ساخت تعیین میگردد که بعدا قابل تعویض می باشند.
جرثقیل های دستی در تناژهای 0.5 تن – 1 تن – 1.5 تن – 2 تن – 3 تن – 5تن وبالاتر مورد استفاده قرار میگیرند.

جرثقیل دستی زنجیری 0.5 تن زنجیر 3 متری
جرثقیل دستی زنجیری 1 تن زنجیر 3 متری
جرثقیل دستی زنجیری 1.5 تن زنجیر 3 متری
جرثقیل دستی زنجیری 2 تن زنجیر 3 متری
جرثقیل دستی زنجیری 3 تن زنجیر 3 متری
جرثقیل دستی زنجیری 5 تن زنجیر 3 متری
جرثقیل دستی زنجیری 0.5 تن زنجیر 6 متری
جرثقیل دستی زنجیری 1 تن زنجیر 6 متری
جرثقیل دستی زنجیری 1.5 تن زنجی

جرثقیل دستی زنجیری
جرثقیل دستی زنجیری
تجهیزات صنعتی کاریز 021-55400161
بازرگانی آیرون
Iran-مرکزی تهران
021-55425675

جرثقیل دستی ویتال بلبرینگی

جرثقیل دستی ویتال بلبرینگی
جرثقیل ابزاری مهم و تخصصی برای جابجایی و بلند کردن و گاهن دیده شده برای کشیدن اجسام نسبتا سنگین و نیمه سنگین و سنگین استفاده می‌شود و به کمک نیروی کارگاهی و انسانی آمده تا از بسیاری مشکلات جسمانی و نیز صدمات جبران ناپذیر جلوگیری به عمل بیاید
جرثقیل های دستی در ۲ نوع تولید و در بازار یافت می‌شود
ابتدا نوع اول جرثقیل دستی بلبرینگی
جرثقیل دستی بلبرینگی همان طور که از نامش پیداست برای راحتی و سهولت در استفاده و روانکاری استفاده از آن دو طرف چرخ دنده ها وظیفه بالا و پایین کردن زنجیر بار را دارن از بلبرینگ استفاده شده استفاده از آن برای نیروی انسانی را بسیار سهل و آسان کرده و نیروی کار با به کار گیری از این نوع جرثقیل دستی با اینکه جسمی سنگین یا نیمه سنگین را بالا و پایین می‌کند ولی به او کمترین فشار وارد می‌شود و کمتر دچار خستگی بعد از کار می‌شود که این در کار روزمرگی برای نیروی انسانی یک امتیاز قابل توجه میباشد و معمولا صنایع و کارگاه‌های تولیدی از آن استقبال می‌کنند
اجزاء تشکیل دهنده جرثقیل عبارت اند از :
۱/ میل خار
۲/هزار خار
۳/پوسته
۴/بلبرینگ
۵/ لنت ترمز
۶/واشر
۷/ فنرهای لول
۸/خارهای جا انداز
۹/ فلکه ز

جرثقیل دستی ویتال بلبرینگی
جرثقیل دستی ویتال بلبرینگی
بازرگانی آیرون 021-55425675

اجزای تشکیل دهنده جرثقیل دستی

بدنه و اجزای تشکیل دهنده یک جرثقیل دستی به تناژ و ظرفیت لیفتینگ آن بستگی دارد بگونه ای که برای ظرفیت لیفتینگ تا 5 تن ثابت و به تدریج با بالا رفتن قابلیت لیفتینگ تعداد و اجزا و اتصالات نیز افزایش می یابد. علاوه بر این جرثقیل سقفی 4 کاره که بر روی ریل های سقفی سوار می شود دارای یک ترولی یا کالسکه بوده و اجزای متفاوتی نسبت به نمونه های قلابی دارد. با این وجود می تواند کل اجزای اصلی جرثقیل دستی را در سه بخش شامل قلاب ها که یکی در بالا و یکی در پایین اولی برای اتصال سقفی و دومی برای اتصال بار مصرف می شود، دو زنجیر یکی دستی گرید پایین و یکی فولادی اتصال بار گرید بالا و یک بلوک اصلی بدنه جرثقیل دستی تقسیم بندی کرد. در شکل زیر اجزای جرثقیل دستی تا 5 تن بصورت کامل باز و تشریح شده اند.

نانوتجارت اجزای اتصالی جرثقیل دستی

شماره قطعه

نام قطعه
01قلاب سقفی اتصال جرثقیل
02ضامن امنیتی اتصال جرثقیل دستی
03شافت قلاب بالایی
04قلاب پایینی اتصال به بار
05پیچ و مهره اتصال زنجیر بار به قلاب پایینی
07مهره های اتصال بدنه بلوک جرثقیل دستی که یا از نوع شش گوش ساده و یا از نوع مهره کاسه نمدی استفاده می شوند.
08پرچ های اتصال بلوک جرثقیل دستی
09لیبل معرفی برند و اطلاعات فنی شامل ظرفیت اسمی لیفتینگ، ضرایب امنیتی و اطلاعات کامل معرفی جرثقیل دستی
10بدنه بیرونی بلوک پوشش دهنده دنده ها و اجزای داخلی جرثقیل سقفی
11محور محرک و شافت مرکزی که از چرخدنده های داخل بلوک می گذرد.
12چرخدنده پینیون
13رینگ یا حلقه اتصال
14

دنده بار (دنده ای که با سرعت پایین همزمان با زنجیر فولادی بار جرثقیل دستی حرکت می کند)

15صفحه فلزی جانبی اتکای چرخدنده
16استریپر جرثقیل
17رولیک یا غلتک های راهنما
18رولبرینگ یا نیدل برینگ
19نشیمن گاه زنجیر بار در اتصال جرثقیل دستی
20صفحه فلزی جانبی اتکای چرخ
21دیسک هاب
22دیسک ترمز
23دیسک جغجغه ای
24فنر
25پاول
26حلقه ضربه ای
27پوشش ترمز
28زنجیر دستی که اغلب در گرید های پایین مانند G43 و بصورت گالوانیزه در ساختار جرثقیل دستی استفاده می شود
29چرخ زنجیر دستی
29Lمحدود کننده اضافه بار
30مهره پینیون
31سنجاق
32پوشش چرخ دستی
33صفحه لنگر زنجیر
34پین جدا کننده
35پین لنگر زنجیر
36مهره قفلی و پین قلاب بالایی

همین اتصالات با تغییراتی اندک در ساختمان پولیفت ها و جرثقیل های سقفی برقی نیز یافت می شود. البته جرثقیل های برقی دارای یک موتور الکتریکی قدرتمند و در مورد جرثقیل های دو سرعته سیستم گیربکس و کوپلینگ نیز به این اجزا اضافه می شود. این موارد در مورد جرثقیل دستی تا 5 تن صادق می باشد و در ظرفیت های لیفتینگ بالاتر اجزای دیگری نیز به این لیست اضافه خواهند شد. در اغلب موارد مشکلاتی که در عملکرد جرثقیل های دستی بر می آید مربوط به چرخدنده ها در اثر سایش و یا رولبرینگ های اتصالی می باشد.

بازرگانی فتح بکسل
Iran-مرکزی تهران
55405729-021 ,021-5411792

جرثقیل دستی

جرثقیل دستی یکی از پرکاربردی ترین و حرفه ای ترین ابزار در امر جابجایی اجسام میباشد و برای جابجایی اجسام و اشیا مختلف در محیط های کارگاهی ، صنعتی و …از جرثقیل دستی استفاده می شود . این نوع جرثقیل جهت حمل و نقل کالا و لوازم سنگین در سایزها و تناژهای مختلف تولید شده است و دارای زنجیری به طول ۶ متر ارتفاع کاربرد دارد .یکی از معروف ترین برندهای تولید جرثقیل دستی در دنیا برند ژاپنی ویتال میباشد که اغلب جرثقیل های دستی در کارگاه های صنعتی و تولیدی کشور برند ویتال هستند . جرثقیل های زنجیری دستی کارایی بسیار بالا و در عین حال کاربری بسیار ساده را در اختیار شما قرار می دهد . به این صورت که شما بعنوان کاربر این دستگاه پس از نصب تنها با یک زنجیر سرو کار دارید با کشیدن این زنجیر به طرفین به صورت عمودی با صرف انرژی ناچیز اما تعداد دور بار می توانید اجسام سنگین از ۵۰۰ کیلو تا ۲۰ تن را در جهت عمودی جابجا کنید برای جابجایی این جرثقیل در راستای افقی نیز می توان از ترولی حرکتی استفاده نمود جرثقیل های دستی دارای ۲ زنجیر می باشند که یکی دارای گرید فولادی بالا و دیگری از جنس آهن با گرید پایین می باشد . مکانیزم کاری جرثقیل دستی در واقع استفاده از دو چرخدنده اسپراکت است

جرثقیل دستی
جرثقیل دستی
بازرگانی فتح بکسل 55405729-021 ,021-5411792
بازرگانی ويكي واير
Iran-شمال‌ تهران
021-55411976

جرثقیل دستی زنجیری اصلی و طرح

با توجه به عدم نیاز جرثقیل دستی زنجیری به الکتریسیته کاربری این محصول صنعتی در کارگاه ها بسیار گسترده است. جرثقیل دستی زنجیری ابزاری به شکل یک بلوک با اجزای ساده و محدود می باشد که قابلیت حمل بار تا 25 تن را بدون نیاز به تجهیزات الکتریکی خاص برای کاربران فراهم می کند. تنها شرط لازم برای استفاده از جرثقیل دستی زنجیری که بصورت اصلی و طرح در بازار یافت می شود داشتن قابلیت های وزنی سقفی یعنی یک قلاب با شرایط وزنی پایدار و یا یک ریل سقفی که با بکارگیری تیز آهن نصب می شود می باشد.
جرثقیل دستی زنجیری هم برای اتصال بار به جرثقیل از زنجیر استفاده می کند و هم بعنوان اتصال انتقال قدرت دست و به حرکت در آوردن بار. البته گرید های زنجیر اتصالی بر روی جرثقیل دستی در اتصال بار از نوع فولادی اغلب در گرید G80 و برای اتصال در انتقال نیروی دستی از گرید آهنی G43 و حتی پایین تر می باشد.
جرثقیل دستی از یک بلوک فلزی که اغلب از آلیاژ های ترکیبی و سخت شده آلومینیوم تولید شده اند تشکیل می شود که در داخل در بر دارنده یک شافت مرکزی، تعدادی دنده و دنده اسپراکت می باشد که حرکت زنجیر دستی به حرکت دنده اسپراکت ورودی و در پشت انتقال قدرت بر روی دنده های مختلف می شود. جرثقیل های دستی از د

جرثقیل دستی زنجیری اصلی و طرح
جرثقیل دستی زنجیری اصلی و طرح
بازرگانی ويكي واير 021-55411976
سیم بکسل برادران امیر
Iran-مرکزی تهران
021-55415814

جرثقیل دستی 2 کاره طرح ویتال VITAL

جرثقیل سقفی دستی زنجیری هم بصورت 2 کاره و هم بصورت 4 کاره مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل دستی زنجیری 2 کاره از یک قلاب هوک برای اتصال به قلاب سقفی استفاده کرده و قابلیت حرکت افقی بار را پس از لیفتینگ ندارد. جرثقیل دستی زنجیری 2 کاره ویال هم بصورت اصلی تولید ژاپن در بازرگانی دنا بکسل قابل عرضه می باشد و هم بصورت طرح چینی که اغلب در تناژ 1 الی 10 تن مورد استفاده قرار می گیرند. نمونه های اصلی از جرثقیل دستی زنجیری ویتال طبق استاندارد AS1418.2 تولید شده و دارای حفاظ امنیتی بار اضافه هستند و همراه با استاندارد JIS و ISO به بازار عرضه می شوند.
نمونه های طرح ویتال از جرثقیل دستی زنجیری که بخش عمده ای از بازار را به خود اختصاص می دهند که از آلیاژ هایی در گرید های پایین با طول عمر پایین تر از نمونه های اصلی اما با قیمت بسیار پایین تر و طول عمر کاری قابل قبولی به بازار عرضه می شوند. جرثقیل دستی طرح ویتال با ارتفاع لیفتینگ 3، 5 و 6 متری به بازار عرضه می شوند. سری VL از جرثقیل دستی ویتال طرح دارای قلاب هوک همراه با یک بلبرینگ می باشد که قابلیت اتصال قلاب بر روی زنجیر بصورت متحرک و ایجاد زنجیر دوبل را فراهم می کند.
تفاوت اصلی نمونه های جرثقیل زنجیری اصلی ویتال و طرح در قاب

جرثقیل دستی 2 کاره طرح ویتال VITAL
جرثقیل دستی 2 کاره طرح ویتال VITAL
سیم بکسل برادران امیر 021-55415814
دراکو بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55409906

جرثقیل دستی زنجیری 1 الی 25 تن

جرثقیل دستی در اغلب کاربری های صنعتی بصورت زنجیری مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع بر خلاف جرثقیل های برقی که از نیروی محرکه الکتریکی استفاده می کنند لیفتینگ با جرثقیل دستی با گردش یک زنجیر بصورت دستی صورت می پذیرد و از این رو انتخابی بسیار مناسب برای لیفتینگ در مناطقی است که دسترسی به الکتریسیته وجود ندارد. جرثقیل دستی از یک بلوک تشکیل شده است که در داخل آن یک شافت مرکزی، بوش و بلبرینگ و چند عدد دنده و دنده اسپراکت بصورت درگیر با هم عمل کرده تا حرکت زنجیر دستی در طول زیاد با انرژی کم را به حرکت بر روی زنجیر فولادی بار به میزان کم اما با قابلیت کششی بالا منتقل می کنند.
جرثقیل دستی زنجیری در ایران با برند های مختلف از جمله برند هایچینی، ژاپنی و آلمانی قابل عرضه است. یکی از بزرگترین تولید کنندگان جرثقیل دستی در دنیا برند ژاپنی VITAL می باشد که به تولید این محصول از 1 الی 25 تن مبادرت دارد.
البته اغلب نمونه های جرثقیل دستی زنجیری ویتال در ایران نمونه های طرح و تولید شده چین هستند. برند های چینی تولید کننده جرثقیل دستی مانند برند TOYO, ABLE, TXK نیز در بازار ایران یافت می شود که با توجه به نیاز به رقابت با برند های معتبر در اغلب موارد محصولاتی با مرغوبیت بال

جرثقیل دستی زنجیری 1 الی 25 تن
جرثقیل دستی زنجیری 1 الی 25 تن
دراکو بکسل 021-55409906
تکین بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55422784

جرثقیل دستی 2 کاره زنجیری

جرثقیل دستی دو کاره تنها با قابلیت لیفتینگ عمودی بار و همراه با یک قلاب سقفی به بازار عرضه می شود. جرثقیل دستی زنجیری 2 کاره از تناژ 1 الی 10 تن با برند های ویتال اصلی ژاپن، ویتال طرح چین، گرینگتون، ایبل و برند های دیگر در بازرگانی تکین بکسل قابل عرضه است.
جرثقیل دستی زنجیری که از نیروی دست انسان برای لیفتینگ بار کمک می گیرد بر حسب تناژ دارای سرعت عمل مختلفی در لیفتینگ است. هر اندازه ظرفیت وزنی جرثقیل دستی بالاتر رود سرعت عمل آن پایین تر می آید. از همین روست که برای ظرفیت های بالاتر از 5 تن بجای استفاده از جرثقیل دستی کاربری جرثقیل برقی پیشنهاد می شود.
جرثقیل دستی زنجیری 2 کاره قابلیت تبدیل به 4 کاره با استفاده از یک کالسکه دستی یا زنجیری را دارد. این جرثقیل ها بصورت کلی در دو نوع بوش دار و بلبرینگ دار تولید می شوند که نمونه بلبرینگ دار آنها محبوب تر می باشد.
جرثقیل دستی زنجیری 2 کاره علاوه بر قلاب در بالا برای اتصال به شقف یک قلاب در اتصال پایین زنجیر فولادی برای اتصال به بار نیز دارد. قلاب پایینی جرثقیل از گرید فولادی G80 و از نوع قلاب ضامن دار می باشد که امنیت در لیفتینگ بار را فراهم آورد.
برند های مختلف تولید کننده جرثقیل دستی از ضرایب ایمینی مخت

جرثقیل دستی 2 کاره زنجیری
جرثقیل دستی 2 کاره زنجیری
تکین بکسل 021-55422784
ابزار بکسل مهرداد
Iran-مرکزی تهران
0935-1818236

جرثقیل دستی ویتال 1 تن چینی

جرثقیل دستی که بصورت آویز سقفی مورد استفاده قرار می گیرد بصورت زنجیری تولید می شود و تا ظرفیت وزنی 25 تن نیز با برند های مختلف به بازار عرضه می گردد. جرثقیل دستی زنجیری ویتال VITAL پر مصرف ترین برند در سطح دنیا برای لیفتینگ کارگاهی می باشد که نمونه های اصلی آن دارای قیمت بسیار بالایی بوده و تولید کشور چین می باشند. نمونه های طرح چین از جرثقیل دستی زنجیری ویتال از 1 تن به بالا در بازار ایران نیز وارد شده اند که دارای دوام مناسبی بوده و قیمت بسیار کمتری نسبت به نمونه های اصلی ژاپنی دارند.
جرثقیل دستی زنجیری 1 تن چینی از یک زنجیر دستی آهنی گالوانیزه با دانه های سایز 6 میلیمتر که بصورت دستی توسط اپراتور به گردش در می آید تشکیل شده است. از یک زنجیر فولادی در سایز 8 میلیمتر در گرید فولادی خشکه یا G80 در اتصال به بار این جرثقیل استفاده شده است. حداکثر ارتفاع لیفتینگ توسط این جرثقیل دستی زنجیری 6 متر و اغلب برای لیفتینگ بار تا 3.5 متر مورد استفاده قرار می گیرد. اغلب نمونه های جرثقیل دستی زنیری 1 تن چینی 2 کاره هستند بدین معنا که بصورت قلابی از سقف آویز می شوند و برای لیفتینگ بار بصورت عمودی بکار می روند. برند ویتال VITAL ژاپن خود بصورت تخصصی به تولید ترولی یا کالسکه س

جرثقیل دستی ویتال 1 تن چینی
جرثقیل دستی ویتال 1 تن چینی
ابزار بکسل مهرداد 0935-1818236

جدول مشخصات ابعادی و مشخصات فنی جرثقیل دستی 250 کیلوگرم الی 20 تن

جدول مشخصات ابعادی و مشخصات فنی جرثقیل دستی 250 کیلوگرم الی 20 تن جدول زیر مشخصات فنی جرثقیل های دستی با قابلیت لیفتینگ بار از 250 کیلوگرم که تنها از یک رشته زنجیر بار متصل به قلاب استفاده می کند الی 20 تن که از 8 رشته زنجیر فولادی در اتصال قلاب بار استفاده می کند مشخص شده است. انتخاب جرثقیل دستی با بکارگیری اطلاعات این جدول که ابعاد بخش های مختلف را برای جرثقیل های زنجیری دستی مشخص نموده است، سایز زنجیر و میزان باری که برای لیفتینگ بار نیاز می باشد را مشخص می کند می تواند کمکی برای خریداران و کاربران این ابزار دستی صنعتی باشد. شایان ذکر است که برخی برند های تجاری حتی به تولید جرثقیل دستی تا تناژ 30 تن نیز مباردت دارند که با توجه به نیروی کششی بسیار بالای مورد نیاز به زنجیر دستی، توان اتصال سقفی در تحمل این میزان بار و سرعت بسیار پایینی که این ظرفیت وزنی جرثقیل دستی در لیفتینگ بار دارد در اینجا قید نشده است.

بار مجاز بر حسب تن0.250.512351020
ارتفاع لیفتینگ (متر)33333333
تعداد رشته زنجیر بار11111238
نیروی اعمالی برای لیفتینگ192129364140462X40
زنجیر بار4X125X156.3X198X2410X309X2710X309X27
ابعاد A میلیمتر106128142175195183195183
ابعاد B میلیمتر6875768895909590
ابعاد C میلیمتر108130150185226255355577
ابعاد Ø میلیمتر18202533364344110
ابعاد E میلیمتر2022263537444770
حداقل ابعاد H میلیمتر2803303604705606908101060

ضریب امنیتی بکار گرفته شده در مورد جرثقیل دستی با مشخصات فوق 4:1 بوده و این جرثقیل ها طبق استاندارد EN 13157 تولید می شوند. ضریب تست بار 1.5 برابر WLL در نظر گرفته می شود.

تاپ وایر
Iran-مرکزی تهران
021-55400146

جرثقیل دستی 5 تن طرح ویتال VITAL

جرثقیل دستی 5 تن ویتال VITAL هم بصورت اصلی تولید برند معتبر ویتال ژاپن و هم بصورت طرح تولید کشور چین در بازرگانی تاپ وایر قابل عرضه می باشد. جرثقیل دستی 5 تن بصورت 2 کاره یعنی با یک قلاب برای اتصال سقفی و تنها با قابلیت لیفتینگ عمودی بار و با قابلیت تبدیل شو به 4 کاره عرضه می شود. جرثقیل دستی 5 تن 4 کاره دارای یک کالسکه که می تواند از نوع ساده دستی و یا از نوع زنجیری باشد عرضه می شود که شرایط را برای انتقال افقی بار پس از لیفتینگ فراهم می آورد.
جرثقیل دستی 5 تن ویتال طرح چین از نوع زنجیری دارای یک بلوک اصلی با یک بدنه از آلیاژ آلومینیوم می باشد که در داخل آن بوش همراه با دنده های اسپراکت و دنده های بار قرار گرفته اند. از دو عدد زنجیر یکی تحت نام زنجیر دستی با گرید پایین آهنی و دیگری یک زنجیر فولادی خشکه در گرید G80 بصورت متصل به بار در این جرثقیل دستی زنجیری 5 تن ویتال استفاده شده است.
کاربری عمده این جرثقیل دستی زنجیری برای مواردی است که فرایند لیفتینگ با تکرر کمتری صورت می پذیرد و یا دسترسی به برق وجود ندارد. هر چند اغلب نمونه های جرثقیل های برقی از نوع 3 فاز هستند اما در تناژ 5 تن برخی از برند ها مانند برند کاتو چین به تولید جرثقیل برقی زنجیری تک فاز نیز می پ

جرثقیل دستی 5 تن طرح ویتال VITAL
جرثقیل دستی 5 تن طرح ویتال VITAL
تاپ وایر 021-55400146
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

جرثقیل دستی زنجیری دو کاره ویتال ژاپن

جرثقیل دستی از نوع اتصال زنجیری ابزاری کارگاهی می باشد که بدون نیاز به نیروی محرک الکتریسیته با نیروی دست و توسط اپراتور عمل می کند. جرثقیل های دستی زنجیری اغلب بصورت دو کاره یعنی تنها با قابلیت لیفتینگ عمودی بار تولید می شوند و اتصال آنها در بالا به سقف از طریق یک قلاب صورت می پذیرد.
روش هایی برای تبدیل جرثقیل دستی دو کاره به چهار کاره وجود دارد. برخی از برند ها انواع اتصالات برای تبدیل جرثقیل دستی دو کاره به چهار کاره از جمله ترولی یا کالسکه را نیز تولید می کنند که برند ویتال VITAL ژاپن یکی از این برند ها می باشد. ترولی های اتصال جرثقیل دستی 4 کاره یا بصورت کاملا دستی تولید می شوند که هدایت افقی جرثقیل و بار پس از لیفتینگ با اعمال نیروی افقی به بار یا بدنه جرثقیل با حرکت بر روی ریل های سقفی پدید می آید. برخی از انواع کالسکه ها نیز بصورت زنجیری کنترل می شوند و دارای یک چرخدنده برای اتصال زنجیر هستند.
جرثقیل دستی ویتال VITAL تا تناژ 25 تن نیز تولید می شود که هر اندازه ظرفیت لیفتینگ بالا می رود به همان میزان نیز سرعت لیفتینگ بار کاهش پیدا می کند. برند ویتال یکی از شناخته شده ترین برند ها در زمینه تولید کلیه ابزار آلات دستی لیفتینگ بار شامل جرثقیل دستی، پ

جرثقیل دستی زنجیری دو کاره ویتال ژاپن
جرثقیل دستی زنجیری دو کاره ویتال ژاپن
فرا بکسل 021-44427405
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

جرثقیل دستی زنجیری الفانت ژاپن Elephant

برند آلفانت ژاپن یکی از شناخته شده ترین برند ها در سطح جهان در زمینه تولید انواع ادوات لیفتینگ شامل جرثقیل دستی، جرثقیل برقیريال پولیفت و تیفور می باشد. سری های مختلفی از جرثقیل دستی که با قابلیت لیفتینگ در ظرفیت های مختلف از 1 الی 5 تن با سری C21 و در سری H-100 حتی با قابلیت لیفتینگ تا 50 تن نیز تولید می شود و تنها برند تولید کننده جرثقیل دستی در دنیا می باشد که تا ظرفیت 50 تن را نیز پشتیبانی می کند. بر خلاف بسیاری از محصولات دیگر نمونه های طرح چینی از جرثقیل دستی الفانت Elephant تولید نشده و در بازار موجود نیست. استفاده از ترکیبات شیمیایی و عملیات حرارتی پیچیده طبق استاندارد SUJ2 کشور ژاپن در فراوری فلزات که سبب بالا بودن مقاومت سایشی و فشاری چرخدنده ها و اجزای داخلی جرثقیل دستی الفانت می باشد، استفاده از گرید های بسیار بالای زنجیر بار خشکه فولادی و قابلیت بکارگیری بصورت 4 کاره با استفاده از ترولی یا کالسکه سقفی که توسط همین برند برای ظرفیت های مختلف جرثقیل سقفی دستی از نوع زنجیری تولید می شود از دیگر مشخصات مکانیکی آن محسوب می شود. برند الفانت یکی از محدود تولید کنندگان جرثقیل های سقفی برقی بصورت دو سرعته نیز می باشد که دارای سیستم کوپلینگ بسیار قوی بود

جرثقیل دستی زنجیری الفانت ژاپن Elephant
جرثقیل دستی زنجیری الفانت ژاپن Elephant
ویکی لیفت 021-55416424
رایان بکسل
Iran-مرکزی تهران
021-55400509
جرثقیل دستی 2 تن هرینگتون

جرثقیل دستی هرینگتون Harrington در واقع محصول کشور آمریکا می باشد که نمونه های موجود در بازار ایران محصول کشور چین و بصورت طرح و نمونه برداری شده از محصول اصلی هستند. جرثقیل دستی 2 تن هرینگتون از یک زنجیر دستی در سایز 6 میلیمتر استفاده می کند که در گرید پایین G43 تولید شده و حرکت آن بصورت دستی توسط اپراتور صورت می پذیرد. در نقطه اتصال به بار جرثقیل دستی زنجیری هرینگتون 2 تن از یک زنجیر فولادی خشکه در گرید G80 و در سایز 10 میلیمتر استفاده می کند که به رنگ مشکی مات بوده و دارای قابلیت کششی بسیار بالایی است.
بلوک جرثقیل دستی زنجیری هرینگتون از آلیاژ های مقاومت آلومینیوم تولید شده تا هم مقاومت بالایی در برابر ضربه داشته باشد و هم وزن پایینی داشته باشد. چرخدنده های فولادی و دنده اسپراکت درگیر به بار در داخل بلوک جرثقیل دستی زنجیری هرینگتون از گرید های بالای فولادی و طی انجام عملیات سخت کاری حرارتی تولید شده اند تا حداکثر مقاومت در برابر سایش را داشته باشند و از این رو اغلب طول عمر کاری جرثقیل دستی زنجیری هرینگتون در برابر شرایط سخت کاری بالا می باشد. زنجیر اتصال لیفتینگ 3.5 متری بر روی این جرثقیل دستی چینی قرار گرفته است که در پایین به یک عدد قلاب S فولادی با گ

جرثقیل دستی 2 تن هرینگتون
جرثقیل دستی 2 تن هرینگتون
رایان بکسل 021-55400509
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
جرثقیل دستی زنجیری 2 کاره 5 تن

جرثقیل دستی 5 تن از نوع زنجیری هم بصورت 2 کاره دارای یک قلاب سقفی و هم بصورت چهار کاره دارای یک ترولی یا کالسکه سقفی قابل عرضه می باشد. جرثقیل دستی زنجیری 5 تن دارای یک زنجیر دستی از گرید آهنی بصورت گالوانیزه در سایز 6 میلیمتر می باشد که از آن برای به حرکت در آوردن یک زنجیر فولادی بار در گرید G80 اغلب در سایز 12 میلیمتر استفاده می شود.
جرثقیل دستی زنجیری 5 تن 2 کاره برای لیفتینگ بار تا ارتفاع 3.5 الی 6 متر در بالاترین میزان طراحی شده است و بر حسب برند تولید کننده با ظرایب امنیتی مختلفی به بازار عرضه می شود. از شناخته شده ترین برند های تولید کننده جرثقیل دستی 5 تن می توان به برند VITAL ویتال ژاپن اشاره نمود که محصولات آن هم بصورت اصلی و هم بصورت طرح چینی در بازار ایران یافت می شوند. نمونه های چینی از این جرثقیل با ضریب امنیتی پایین تری تولید شده اند و به سبب نداشتن تکنولوژی بالای ژاپن در فراوری فلزات قابلیت سایشی دنده های داخلی درگیر در این جرثقیل های دستی پایین تر و طول عمر کمتری دارند. با این وجود قیمت بسیار پایین تر سبب شده که بسیاری از کاربران استفاده از جرثقیل دستی 5 تن نمونه های طرح را در دستور کار خود قرار دهند.
از دیگر برند های تولید کننده جرثقیل دستی ز

جرثقیل دستی زنجیری 2 کاره 5 تن
جرثقیل دستی زنجیری 2 کاره 5 تن
جنرال بکسل 021-55412101
بازرگانی برادران امیر
Iran-مرکزی تهران
021-55415814
جرثقیل دستی ویتال 3 تن

جرثقیل دستی ویتال اصلی محصول کشور ژاپن می باشد که با ضریب امنیتی 5:2 یعنی تا 2.5 برابر بیشتر از ظرفیت اسمی تست شده است. جرثقیل دستی 3 تن ویتال از نوع زنجیری محصول چین در واقع بخش عمده ای از محصولات موجود در بازار ایران را به خود اختصاص می دهد که با ظرفیت 4 تن تست شده است. جرثقیل دستی زنجیری 2 کاره ویتال چین دارای قلاب سقفی می باشد که به آن دو کاره نیز می گویند و در واقع دارای قابلیت لیفتینگ عمودی بار می باشد. امکان تبدیل جرثقیل دستی 3 تن زنجیری دو کاره به 4 کاره نیز وجود دارد که با بکارگیری ترولی یا کالسکه ویتال در دو نوع دستی و زنجیری میسر می باشد. این جرثقیل دستی از زنجیر سایز 10 میلیمتر برای اتصال به بار استفاده می کند که از نوع خشکه در گرید G80 انتخاب شده است. از یک زنجیر دستی در سایز 6 میلیمتر بعنوان زنجیری دستی گالوانیزه نیز استفاده شده که به صورت یک حلقه بسته بوده و با گردش خود سبب گردش دنده اسپراگت جرثقیل دستی و به دنبال آن حرکت بار می شود.
قیمت جرثقیل دستی 3 تن ویتال طرح چین تا چند برابر ارزان تر از نمونه های اصلی ژاپنی می باشد و دارای طول عمر مفید کاری مناسبی با توجه به قیمت پایین می باشد. زنجیر اتصال اغلب از 3.5 متر الی 6 متر به میزان حداکثر در اتصال ای

جرثقیل دستی ویتال 3 تن
جرثقیل دستی ویتال 3 تن
بازرگانی برادران امیر 021-55415814
آریا بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
02155414729 | 55414468
جرثقیل دستی زنجیری 5 تن طرح ویتال

جرثقیل دستی زنجیری طرح ویتال در واقع با کپی برداری از نمونه های اصلی ژاپنی این برند و در گرید های پایین تر و قیمت مناسب تری تولید شده است. از این جرثقیل دستی زنجیری بصورت طرح حتی تا تناژ لیفتینگ 25 تن نیز بصورت 2 کاره یعنی دارای قلاب برای لیفتینگ عمودی بار می توان استفاده نمود. جرثقیل دستی 5 تن طرح ویتال با ضریب امنیتی 3:2 تولید شده است و پیشنهاد می شود برای لیفتینگ بار تا میزان حداکثر توان اسمی جرثقیل مورد استفاده قرار گیرد.
جرثقیل دستی 5 تن ویتال طرح چینی از یک زنجیر فولادی در سایز 12 میلیمتر در اتصال بار استفاده می کند که از گرید G80 فولاد تولید شده به رنگ مشکی فسفاته همراه با یک قلاب S در انتها برای لیفتینگ بار بکار گرفته می شود. زنجیر دستی جرثقیل دستی 5 تن که توسط اپراتور هدایت می شود از گرید G43 آهنی در سایز 6 میلیمتر و بصورت گالوانیزه استفاده شده است. از جرثقیل دستی 5 تن ویتال طرح چینی برای لیفتینگ بار اغلب تا ارتفاع حداکثری 3.5 متر استفاده می شود.
از نظر ظاهری این نمونه طرح دقیقا شبیه به جرثقیل دستی ویتال vital اصلی ژاپنی است با این تفاوت که آلیاژ های فولادی بکار گرفته شده در تولید دنده، شافت و اسپراکت داخلی دارای تفاوت هایی است. بازرگانی آریا بکسل وار

جرثقیل دستی زنجیری 5 تن طرح ویتال
جرثقیل دستی زنجیری 5 تن طرح ویتال
آریا بکسل 02155414729 | 55414468
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
جرثقیل دستی 5 تن ویتال

جرثقیل دستی یکی از ابزار های پر کاربرد صنعتی برای کارگاه ها و کارخانجات محسوب می شود. جرثقیل دستی در تناژ 1 الی 25 تن تولید می شود و در نوع زنجیری دارای حداکثر کاربرد است. جرثقیل دستی را اغلب بصورت دو کاره همراه با قلاب سقفی بکار می برند اما نمونه های 4 کاره آن نیز که در آن از ترولی سقفی استفاده شده است می توان در بازار یافت. جرثقیل برقی 5 تن ویتال که بصورت استاندارد با زنجیر بار فولادی گرید G80 به رنگ سیاه فسفاته و به طول 3 و 6 متری می توان یافت در اصل تولید ژاپن می باشند. با این وجود بخش عمده ای از جرثقیل های دستی موجود در بازار حتی با نام ویتال تولیدی کشور چین هستند. جرثقیل دستی از یک مکانیزم ساده برای لیفتینگ استفاده می کند و آن تغییر نسبت قطر دنده های بکار گرفته شده در داخل بلوک جرثقیل می باشد. علاوه بر زنجیر بار از یک زنجیر دستی نقره ای رنگ گالوانیزه نیز بر روی جرثقیل دستی استفاده شده است که آهنی و با مقاومت کششی کمی است.

جرثقیل دستی 5 تن ویتال
جرثقیل دستی 5 تن ویتال
جنرال بکسل 021-55412101
سیم بکسل طارم
Iran-مرکزی تهران
021-55430273
جرثقیل دستی زنجیری سقفی

جرثقیل دستی که بدون نیاز به نیروی محرکه الکتریکی و با حرکت یک زنجیر دستی عمل لیفتینگ بار را انجام می دهد هم بصورت ساده با یک قلاب اتصال سقفی و هم بصورت 4 کاره با یک ترولی که بصورت ساده و یا زنجیری تولید می شود کار می کند. جرثقیل دستی از 0.5 تن تا 10 تن مصرف عمده ای دارد اما با سرعت عمل بسیار پایین تا تناژ بالای 20 تن نیز تولید می شود. جرثقیل دستی زنجیری با برند های مختلفی در دنیا تولید می شود اما برند ویتال ژاپن که بصورت تخصصی به تولید ادوات دستی لیفتینگ بار می پردازد از مهمترین این تولید کنندگان در سطح دنیا محسوب می شود. جرثقیل دستی برای اتصال به بار از یک قلاب هوک S استفاده می کند و زنجیر اتصال بار نیز فولادی در گرید G80 مورد استفاده قرار می گیرد که اغلب با ارتفاع 3 متری مصرف می شود. بلوک و بدنه جرثقیل دستی از جنس آلیاژی آلومینیوم سخت بوده و زنجیر دستی آن گالوانیزه از گرید های پایین تولید می شود.

جرثقیل دستی زنجیری سقفی
جرثقیل دستی زنجیری سقفی
سیم بکسل طارم 021-55430273
فولاد بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
02155412028
جرثقیل دستی

جرثقیل دستی یا جرثقیل سقفی یا چین بلاک یا چین هویست محصولیست بسیار پر کاربرد در صنعت. این وسیله با اشغال فضای کم و با کمک نیروی انسانی می تواند اوزان مختلف که انسان به تنهایی قادر به جابجایی آن نیست را به راحتی و بدون دخالت برق و فقط با نیروی انسانی میسر سازد. از این رو بسیار مقرون به صرفه میباشد. و قیمت این محصول در مقایسه با نمونه برقی آن بسیار ناچیز میباشد. این نوع جرثقیل که به کمک یک ریل میتواند در انبارها و فضاهای کوچک به راحتی به وسیله انسان حرکت و کنترل شود و تا اوزان ده هزار کیلوگرم را بلند و جابجا کند. شاید اگر روزی ادعا میشد که انسان با نیروی دست ها و با استفاده از یک وسیله ی بسیار ساده و مهندسی میتواند چنین وزنه هایی را جابجا کند ادعایی بیش نبود ولی امروز به این مهم دست یافته است.

جرثقیل دستی
جرثقیل دستی
فولاد بکسل 02155412028
تکین بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55422784
جرثقیل دستی زنجیری ویتال VITAL

جرثقیل دستی یکی از راهکارهای صنعتی برای لیفتینگ بار در شرایط ویژه که دسترسی چندانی به الکتریسیته نیست می باشد. جرثقیل دستی زنجیری اغلب دارای یک قلاب سقفی می باشد که برای اتصال به سقف و برای کاربری تنها برای لیفتینگ بار بصورت عمودی استفاده می شود. جرثقیل سقفی دستی از نوع زنجیری در بالاترین کیفیت خود با برند ویتال VITAL ژاپن تولید می شود که البته اغلب نمونه های داخلی موجود نمونه های طرح چینی هستند. جرثقیل دستی ویتال حتی تا تناژ 25 تن نیز در دسترس می باشد اما در قابلیت های ورنی بالای 10 تن عملا سرعت این جرثقیل بسیار اندک می باشد. از دو عدد زنجیر یکی زنجیر دستی گالوانیزه و یکی زنجیر فولادی گرید G80 بر روی جرثقیل دستی ویتال استفاده شده است.

جرثقیل دستی زنجیری ویتال VITAL
جرثقیل دستی زنجیری ویتال VITAL
تکین بکسل 021-55422784
سیم بکسل برادران امیر
Iran-مرکزی تهران
021-55415814
جرثقیل دستی ویتال VITAL دو کاره زنجیری

جرثقیل های دستی زنجیری ویتال VITAL با بالاترین ضریب ایمنی در میان تمامی تولید کنندگان این ابزار دستی به بازار عرضه می شود. این جرثقیل زنجیری دستی تا تناي 25 تن نیز تولید می شود و مجهز به یک زنجیر 3.5 متری فولادی برای لیفت بار می باشد. در تناژ بالا سرعت عملکرد جرثقیل دستی زنجیری اغلب بسیار پایین می باشد و از این رو برای عملکرد تا تناژ 10 تن پیشنهاد می شود. در تولید اجزای فولادی و دنده های داخلی جرثقیل دستی زنجیری ویتال VITAL از آلیاژهای ویژه فولادی با حداکثر مقاومت سایشی استفاده شده است که طول عمر بسیار بالایی را به همراه خواهد داشت.

جرثقیل دستی ویتال VITAL دو کاره زنجیری
جرثقیل دستی ویتال VITAL دو کاره زنجیری
سیم بکسل برادران امیر 021-55415814
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
جرثقیل دستی

جرثقیل دستی در بازار در دو نوع بلبرینگی و شفتی موجود میباشد که بطور معمول طول عمر جرثقیل دستی بلبرینگی بالاتر میباشد.جرثقیل دستی چهارکاره نیز در بازارموجود میباشد که همراه با ترولی سقفی معمولا از نوع دستی برای قرار گیری و حرکت برروی ریل های سقفی مورد استفاده قرار میگیرند.جرثقیلهای دستی معمولا در کارگاهها و کارخانجات کوچک به منظور لیفتینگ و حمل بار بطور معمول کمتر از 5تن مورد استفاده قرار میگیرند هرچند ظرقیت جرثقیل دستی به 20تن هم میرسد که در ان صورت سرعت انتقال بار و لیفتینگ بسیار کند صورت میپذیرد.

جرثقیل دستی
جرثقیل دستی
جنرال بکسل 021-55412101
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
Iran- جنوب‌ تهران
021-55428769
جرثقیل دستی 3 تن

جرثقیل 3تن زنجیر
جرثقیل 3 تن زنجیری ویتال
جرثقیل 3 تن دستی یکی از پرکاربردترین جرثقیل ها در کارگاه های صنعتی می باشد
این نوع جرثقیل برای جا به جایی و حمل نقل انواع بار و احسام سنگین در تناژ مختلف استفاده می شود
جرثقیل های دستی در دو ارتفاع جرثقیل دستی 3 متری
و جرثقیل دستی 6 متر ارتفاع موجود می باشد
یکی از پر فروش ترین نوع جرثقیل دستی زنجیر جرثقیل برند ویتال ژاپن می باشد که دارای کیفیت بالایی هستند
جرثقیل دستی 1 تنی

جرثقیل دستی 2 تنی
جرثقیل دستی 3 تنی
جرثقیل دستی 5 تنی
جرثقیل دستی 10 تنی

جرثقیل دستی 3 تن
جرثقیل دستی 3 تن
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
سیم بکسل برتر
Iran- جنوب‌ تهران
021-55425302
جرثقیل دستی 1 تن ویتال VITAL

جرثقیل دستی 1 تن ویتال همراه با دو زنجیر یکی زنجیر دستی از جنس آهن کم کربن و دیگری زنجیر بار به رنگ مشکی از نوع زنجیر بار فولادی پر کربن مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل دستی 1 تن ویتال VITAL أر صورتی که اصلی باشد محصول ژاپن بوده و اغلب بصورت دو کاره همراه با قلاب سقفی مورد استفاده قرار می گیرد. در پایین جرثقیل دستی ویتال با بکارگیری یک قلاب ثابت به بار متصل شده و با گردش زنجیر دستی با سرعت بالا و تبدیل انتقال چرخدنده ها زنجیر فولادی نیز با سرعت بسیار کمتر به حرکت در می آید.

جرثقیل دستی 1 تن ویتال VITAL
جرثقیل دستی 1 تن ویتال VITAL
سیم بکسل برتر 021-55425302
ابزار مکث ایرانیان
Iran-مرکزی تهران
02166762197
جرثقیل دستی تی ایکس کا TXK

ابزار مکث نماینده انحصاری محصولات TXK در ایران میباشد.جرثقیل دستی TXK تی ایکس کا- 1 تن- 3 متر زنجیر، جرثقیل دستی TXK تی ایکس کا- 1.5 تن- 3 متر زنجیر،جرثقیل دستی TXK تی ایکس کا- 2 تن- 3 متر زنجیر،جرثقیل دستی TXK تی ایکس کا- 3 تن- 3 متر زنجیر،جرثقیل دستی TXK تی ایکس کا- 1 تن- 6 متر زنجیر،جرثقیل دستی TXK تی ایکس کا- 1.5 تن- 6 متر زنجیر،جرثقیل دستی TXK تی ایکس کا- 2 تن- 6 متر زنجیر،جرثقیل دستی TXK تی ایکس کا- 3 تن- 6 متر زنجیر ،جرثقیل دستی TXK تی ایکس کا -5 تن - 6 متر زنجیر

جرثقیل دستی تی ایکس کا TXK
جرثقیل دستی تی ایکس کا TXK
ابزار مکث ایرانیان 02166762197
اسپانسر های ما
تاپ وایر
تاپ وایر

بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

021-55400146
بازرگانی برادران امیر
بازرگانی برادران امیر

وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

021-55415814
بازرگانی تقی زاده
بازرگانی تقی زاده

بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

02166661786
باختر پدید فولاد
باختر پدید فولاد

باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

021-55421082-4
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved