Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها

جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی که کاربری اصلی آن در کارگاه ها و کارخانجات صنعتی می باشد ابزاری مدرن طراحی شده برای قابلیت های کاری مختلف در جهت لیفتینگ بار می باشد. عدم ایجاد آلودگی و صدای کم در مقایسه با لیفتراک ها که یکی دیگر از ابزار آلات با کاربری گسترده بالاخص در انبار ها برای جابجایی بار هستند، عدم نیاز به فضای زیاد در اتصال و قابلیت های وزنی مختلف جرثقیل سقفی را بعنوان ابزاری ایده آل در لیفتینگ بار تبدیل نموده است. جرثقیل های سقفی برای لیفتینگ بار تنها نیاز به یک تکیه گاه با قابلیت تحمل نیروی وزنی بالا هستند که این اتصال یا با بکارگیری نوعی قلاب هوک از نوع قلاب S در مورد جرثقیل های سقفی دو کاره که تنها بار را در راستای عمودی لیفت می کنند و یا با بکارگیری یک ترولی که بر روی ریل های سقفی قرار گرفته و قابلیت اجاد انتقال بار در راستای افقی را داشته و جرثقیل سقفی را به حالت چهار کاره تبدیل می کند است. قیمت فروش جرثقیل سقفی تحت تاثیر فاکتور های بسیاری از قبیل قابلیت و ظرفیت اسمی لیفتینگ بار، نوع زنجیری و یا سیم بکسلی، نوع نیروی مولد نیرو و سرعت عملکرد انها بستگی دارد. برخی از انواع جرثقیل سقفی حتی دارای گیربکس هایی برای تغییر سرعت انتقال بار داشته و به جرثقیل سقفی دو سرعته شهرت دارند که دارای قیمت بسیار بالایی نیز هستند. برند تولید کنندهیکی از دیگر فاکتور های بسیار تاثیر گذار بر قیمت فروش جرثقیل سقفی محسوب می شود. از معتبر ترین برند های تولید کننده جرثقیل سقفی می توان به برند کیتو KITO ژاپن ، دماگ DEMAG آلمان که اغلب در زمینه تولید جرثقیل های برقی فعالیت داشته و در زمینه تولید جرثقیل سقفی دستی به برند ویتال VITAL ژاپن اشاره نمود.

دسته بندی های مختلف جرثقیل سقفی

روش های متنوعی برای دسته بندی جرثقیل های سقفی بکار گرفته می شوند که دسته بندی بر مبنای نوع اتصال و بر مبنای نیروی محرکه دو مورد از کاربردی ترین انها می باشد. از نظر نیروی محرکه جرثقیل سقفی را می توان در دو دسته جرثقیل سقفی دستی که بصورت منوال با نیروی کار اپراتور کار می کند و جرثقیل سقفی برقی که با بکارگیری جریان برق از نوع DC و با فشار سه فاز عمل می کند دسته بندی نمود. طبیعی است که قیمت فروش جرثقیل سقفی برقی به دلیل داشتن یک موتور الکتریکی قدرتمند سه فاز بیشتر از نمونه های دستی می باشد. علاوه بر این در اغلب موارد جرثقیل سقفی برقی بصورت چهار کاره تولید می شود یعنی دارای یک ترولی برقی می باشد که کار انتقال بار پس از فرایند لیفتینگ را بر روی ریل ها در راستای افقی بر عهده دارد که توان وزنی ترولی سقفی جرثقیل نیز برابر با توان وزنی جرثقیل انتخاب می شود. در حالی که جرثقیل سقفی برقی اغلب تا تناژ 10 تن تولید می شود نمونه های دستی آن حتی تا 25 تن نیز مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است با بالا رفتن توان وزنی جرثقیل سقفی سرعت عمل آن کاهش چشمگیری خواهد داشت.از یک منظر دیگر قابلیت دسته بندی جرثقیل سقفی بر حسب نوع اتصال اغلب در دو دسته جرثقیل سقفی زنجیری و سیم بکسلی صورت می پذیرد. طول عمر بالاتر، هزینه حفظ و نگهداری کمتر و کاربری ساده تر سبب انتخاب جرثقیل سقفی زنجیری در اغلب کاربری ها بالاخص تا توان وزنی 10 تن نسبت به نمونه های سیم بکسلی می شود و از این رو تعداد برند های تولید کننده جرثقیل سقفی زنجیری بسیار بیشتر از نمونه های سیم بکسلی می باشد. در حالیکه در جرثقیل سقفی زنجیری زنجیر جمع شده توسط موتور در داخل یک سطل جمع می شود در نمونه های سیم بکسلی این اتصال به دور یک درام بسته می شود. در اتصالات سیم بکسلی از جرثقیل سقفی اغلب از سیم بکسل 6 رشته با ساختار هایی مانند 6X19 یعنی ساختاری که بصورت مشترک بر روی دکل های حفاری نیز بسته می شود و اغلب در سایز های 8 الی 12 میلیمتر از جنس فولادی استفاده می شود. انتخاب نوع جرثقیل سقفی نیاز به اطلاعات کامل مهندسی از نوع بار و میزان کاربری و اغلب با مشاوره مهندسین خبره در این زمینه و نمایندگان فروش صورت می پذیرد.

نتایج جستجو برای جرثقیل سقفی
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

جرثقیل سقفی سیم بکسلی دماگ DEMAG آلمان

جرثقیل سقفی برقی سیم بکسلی نسبت به نمونه های زنجیری بصورت محدودتر مورد استفاده قرار گرفته و با برند های محدودتری نیز به بازار عرضه می شود. جرثقیل سقفی سیم بکسلی بر خلاف نمونه های زنجیری تنها بصورت برقی تولید شده و نمونه های دستی آن در بازار یافت نمی شود. جرثقیل سقفی سیم بکسلی بصورت 3 فاز تولید شده و نمونه های تک فاز آن با یک رشته سیم بکسل و در واقع از نوع وینچ برقی در محدوده وزنی بسیار پایینی یافت می شوند.
جرثقیل سقفی برقی از نوع سیم بکسلی در تناژ 1 الی 65 تن تولید می شود که از این منظر نسبت به جرثقیل سقفی زنجیری بازه گسترده تری دارد. علاوه بر تفاوت در ظرفیت لیفتینگ، جرثقیل سقفی سیم بکسلی قابلیت لیفتینگ بار تا ارتفاع 14 متر را نیز داراست و این در حالی است که از جرثقیل سقفی زنجیری تنها برای لیفتینگ بار تا ارتفاع حداکثری 6 متر استفاده می شود.
جرثقیل سقفی برقی از نوع سیم بکسلی اغلب بصورت 4 کاره یعنی همراه با یک ترولی برای اتصال ریل سقفی به بازار عرضه می شود. از شناخته شده ترین برند های تولید کننده جرثقیل سقفی سیم بکسلی برند های دماگ DEMAG آلمان و بالکان بلغارستان می باشند. البته نمونه هایی از جرثقیل سیم بکسلی YALE محصول آمریکا نیز وجود دارند که در بازار ایرا

جرثقیل سقفی سیم بکسلی دماگ DEMAG آلمان
جرثقیل سقفی سیم بکسلی دماگ DEMAG آلمان
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

جرثقیل سقفی زنجیری دو سرعته کاتو KATO

جرثقیل سقفی زنجیری اغلب برای لیفتینگ بار در ارتفاع 3 الی 6 متری مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل های سقفی دو کاره اغلب تنها بصورت تک سرعته مورد استفاده قرار می گیرند چرا که قابلیت تغییر موقعیت افقی بار را ندارند. جرثقیل های سقفی زنجیری 4 کاره که دارای یک کالسکه برقی ترولی برای جابجایی بار بصورت افقی هستند هم بصورت تک سرعته و هم بصورت دو سرعته مورد استفاده قرار می گیرند. جرثقیل سقفی برقی دو سرعته در سرعت بالا در واقع شبیه به جرثقیل تک سرعته عمل می کند و در واقع در سرعت پایین است که در پایین آوردن بار و به منظور قرار دهی بار در موقعیتی بسیار دقیق کاربری اصلی خود را پیدا می کند.
جرثقیل سقفی زنجیری دو سرعته تنها بصورت سه فاز در بازار یافت می شود که با برند هایی چون کیتو ژاپن، KATO چین، TXK چین می توان در تناژ 1 الی 10 تن یافت. جرثقیل سقفی دو سرعته تمام اتوماتیک نسبت به نمونه های تک سرعته از یک الکتروموتور دو دور دالاندر استفاده می کند که قابلیت تولید دو سرعت دورانی مختلف را دارد. البته برخی از نمونه های جرثقیل سقفی برقی زنجیری از نوع دو سرعته از یک اینورتر بر روی موتور الکتریکی بجای الکتروموتور دالاندر استفاده می کنند. دسته کنترل جرثقیل سقفی دو سرعته دارا

جرثقیل سقفی زنجیری دو سرعته کاتو KATO
جرثقیل سقفی زنجیری دو سرعته کاتو KATO
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

جرثقیل سقفی زنجیری برقی 3 فاز

جرثقیل سقفی زنجیری یکی از ابزار آلات کاربردی کارگاهی برای حمل بار می باشد که اغلب تا تناژ 10 تن بصورت 3 فاز و تا 5 تن بصورت تک فاز تولید می شود. جرثقیل سقفی زنجیری در نمونه های دستی تا 25 تن نیز تولید می شود اما دارای سرعت عمل بسیار پایینی بوده و نمونه های دستی از جرثقیل سقفی اغلب برای لیفتینتگ بار تا 5 تن پیشنهاد می شوند.
جرثقیل سقفی برقی بر حسب راستای لیفتینگ بار در دو دسته اصلی قابل بررسی می باشد که عبارتند از:
جرثقیل سقفی زنجیری 2 کاره دارای یک قلاب سقفی
جرثقیل سقفی زنجیری 4 کاره دارای یک کالسکه برقی
نمونه های 2 کاره از جرثقیل سقفی برقی زنجیری به ندرت در کاربری کارگاهی مورد استفاده قرار گرفته و دارای یک قلاب در قسمت فوقانی بوده که بر روی یک قلاب سقفی اتصال پیدا می کنند. جرثقیل سقفی برقی 4 کاره با فراوانی و کاربری بیشتر همزمان با لیفتینگ عمودی بار قابلیت انتقال افقی بار را نیز داشته و برای اتصال نیاز به ریل های سقفی دارد. دارا بودن یک کالسکه یا ترولی برقی سبب بالا تر بودن قیمت جرثقیل سقفی زنجیری از نوع برقی 4 کاره نسبت به نمونه های دو کاره می شود.
جرثقیل سقفی زنجیری برقی 3 فاز نیز در دسته بندی های ریز تر دو دو نوع ساده و ضد جرقه تولید می شود. جرثقیل سق

جرثقیل سقفی زنجیری برقی 3 فاز
جرثقیل سقفی زنجیری برقی 3 فاز
ویکی لیفت 021-55416424

انواع ترولی در اتصال جرثقیل سقفی چهار کاره

بر خلاف جرثقیل های سقفی دو کاره که تنها یک قلاب در قسمت فوقانی برای اتصال به سقف دارند جرثقیل های چهار کاره که علاوه بر لیفتینگ بار در راستای عمودی Y قابلیت انتقال بار پس از لیفتینگ بر روی صفحه افقی یعنی در راستای X را نیز دارند به یک ترولی سقفی متصل هستند که بر روی ریل قرار گرفته و در انتقال شرکت می کند. ترولی ها ها در شکل های مختلف با نیروی محرکه متفاوتی تولید می شوند و اغلب جرثقیل های برقی دو سرعته و تک سرعته از نوع برقی از نوعی ترولی استفاده می کنند. این در حالی است که تنها برخی محدود از جرثقیل های سقفی دستی که از نوع زنجیری نیز هستند دارای ترولید بوده و اغلب آنها بصورت دو کاره تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. در کل سه شکل مختلف ترولی سقفی برای انواع جرثقیل به کار می روند که به قرار زیر هستند.

 • ترولی برقی جرثقیل سقفی که معمولا در اتصال جرثقیل های برقی مورد استفاده قرار می گیرد. کنترل این ترولی بر روی دسته کنترل خود جرثقیل سقفی که یا بصورت سیم دار و یا بصورت بی سیم و کنترل از راه دور طراحی شده است قرار گرفته که دکمه مربوط به لیفتینگ اغلب بصورت بالا پایین و دکمه مربوط به ترولی بصورت چپ و راستی نشان داده شده است. ترولی برقی جرثقیل سقفی نیز مانند خود موتور دارای توان و ظرفیت اسمی می باشد که دقیقا می بایست مطابق با جرثقیل استفاده شده و بعنوان مثال برای جرثقیل سقفی 1.5 تن از ترولی 1.5 تن استفاده شود.
 • ترولی دستی زنجیری این ترولی ها اغلب در اتصالات جرثقیل سقفی دستی از نوع زنجیری بکار گرفته می شوند. بر روی این ترولی بخشی به شکل دنده طراحی شده است که بر روی آن زنجیر دستی که اغلب از گرید های پایین مانند گرید G43 است قرار می گیرد. حرکت زنجیر در هر جهت سبب حرکت ترولی دستی زنجیری در همان جهت می شود.
 • ترولی دستی ساده نوعی از ترولی به شکل یک کالسکه ساده بدون اتصالات ویژه می باشد که اغلب در اتصالات جرثقیل سقفی دستی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع ترولی متشکل از یک بدنه فولادی فورج می باشد که چرخ های کوچک لاستیکی در چهار نقطه بالایی برای آن طراحی شده تا قابلیت حرکت را بر روی ریل های سقفی پدید آورد.

یکی از معتبر ترین تولید کنندگان ترولی های دستی برای جرثقیل سقفی دستی برند ویتال VITAL ژاپن است که خود به تولید انواع پولیفت، تیفور و جرثقیل های دستی نیز مبادرت دارد و از شناخته شده ترین برند ها نیز در سطح جهان می باشد. جرثقیل دستی ویتال اصلی که با ظریب امنیتی 5:2 نیز تولید می شود در ظرفیت های مختلف تا 25 تن و پولیفت زنجیری ویتال تا 6.3 تن نیز تولید می شود. شرکت ویتال در زمینه تولید جرثقیل سقفی برقی فعالیتی ندارد.

برند های معتبر تولید کننده انواع جرثقیل سقفی

برای مصرف کنندگان ماشین آلات صنعتی کشور تولید کننده و برند سازنده ماشین آلات همواره معیاری قابل اتکا از کیفیت و طول عمر می باشد که تصوری مبتنی بر حقیقت نیز می باشد. کسب اطلاعات فنی دقیق از ماشین آلات، مقایسه مشخصات مکانیکی انواع جرثقیل سقفی و برند های متعدد عملا نیاز به صرف زمان زیاد و دانش از علم مهندسی مکانیک می باشد. از این رو کاربران تنها با توجه به نام تجاری و سابقه کیفی برند های مختلف به خرید انواع جرثقیل برقی تک فاز و سه فاز بسنده می کنند. در زیر به معرفی برخی از معتبر ترین برند های تولید کننده این ماشین لیفتینگ بار می پردازیم.

 • جرثقیل سقفی ویتال VITAL یکی از شناخته شده ترین برند های ژاپنی در زمینه تولید ابزار آلات از نوع دستی در لیفتینگ بار می باشد. تولید جرثقیل سقفی دستی از نوع زنجیری، پولیفت زنجیری و انواع ترولی های ساده و زنجیری از محصولات این برند محسوب می شود.
 • جرثقیل سقفی کیتو KITO برندی دیگر از تولیدات کشور ژاپن می باشد که در زمینه تولید انواع جرثقیل سقفی دستی و برقی و انواع ترولی فعالیت دارد. تولید جرثقیل های ضد اشتعال و جرقه و جرثقیل های سقفی پرتابل که تا قابلیت وزنی حداکثری 500 کیلوگرم تولید می شوند از تولیدانت منحصر به فرد جرثقیل سقفی کیتو می باشد. قیمت KITO در بازار در برخی موارد تا چند برابر بالاتر از برند های مشابه می باشد.
 • جرثقیل سقفی دماگ DEMAG محصولی بسیار با کیفیت با طول عمر بسیار بالا از کشور آلمان می باشد که در انواع زنجیری و سیم بکسلی تولید می شود. جرثقیل سقفی دماگ تنها بصورت برقی با موتور الکتریکی بسیار قدرتمند به بازار عرضه می شود.
 • جرثقیل سقفی الفانت ELEPHANT محصولی از کشور ژاپن می باشد که در مزنیه تولید انواع جرثقیل سقفی برقی و دستی و پولیفت فعالیت دارد. جرثقیل های برقی الفانت بصورت دو سرعته نیز به بازار عرضه می شوند و دارای قیمت بسیار بالایی هستند. بر خلاف جرثقیل دستی ویتال که نمونه های طرح چینی آن بسیار گسترده در بازار یافت می شود جرثقیل دستی الفانت نمونه طرح چینی ندارد.

بسیاری از برند های دیگر که اغلب چینی هستند نیز در دهه اخیر با بهبود تکنولوژی تولید کشور چین در بازار عرضه شده اند که برند هایی مانند WKTO, KATO, ABLE از این قبیل هستند.

ابزار مکث ایرانیان
Iran-مرکزی تهران
02166762197

جرثقیل سقفی

مطالب قابل توجه راجع به انواع جرثقیل های صنعتی نظیر،جرثقیل های سقفی تک پل و دو پل – جرثقیل های دروازه ای – جرثقیل های بازویی و جرثقیل های منو ریل.رعایت نمودن اصول زیر باعث میشود که یک جرثقیل منحصر به فرد با طول عمر بالا ، استهلاک کم و کارایی بی نظیر داشته باشیم.1-طراحی مهندسی و ساختار استراکچر کلی جرثقیل براساس استاندارد های تخصصی روز دنیا نظیرISO,AWS,FEM,ASME,ASTM,DIN,EN - ساخت و کنترل متریال مصرفی در استراکچر فلزی پل ، تیر کرین ، براکت ها و ویل بلاک ها.
3- انتخاب تیپ بالابر و نوع الکتروموتور های طولی و عرضی بر اساس گروه مکانیزه ، ضریب اطمینان و کار متناوب -الف- مشخص شدن تعداد شیفت کاری و یا ساعت کارکرد جرثقیل.ب- مقدار بار جابجایی ، نوع بار و حجم بار در کورس جابجایی و ارتفاع بالابری.ت- توجه داشتن به نوع ترمزهای الکترومغناطیسی بالابر و الکتروموتورها بر اساس ظرفیت.ث- قابلیت میکروسوییچ های خودکار در تمامی حرکتهای بالابر و الکتروموتورهای طولی و عرضی. ج- قابلیت تنظیم فاصله قلاب از موتور بالابر و بالابری دو قلاب بر اساس نوع کار.ح- انتخاب بالابرهای ضد انفجار و ضد جرقه بر اساس کارآیی آن در محیطهای گازی و خورنده. 4- تعیین نوع فرمان به سیستم حرکتی جرثقیل.الف- به صورت د

جرثقیل سقفی
جرثقیل سقفی
ابزار مکث ایرانیان 02166762197
ابزار مکث ایرانیان
Iran-مرکزی تهران
02166762197

جرثقیل سقفی جفت پل

ابزار مکث امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، طراحی و ساخت انواع ماشین آلات جابجایی مواد ، نیازکارخانه ها جهت جابه جایی در خط تولید و حمل بار در انبار ها به راحتی فراهم می شود و سرعت عمل و ایمنی پرسنل را نیز به همراه دارد که این مسئله ای مهم در صنایع بزرگ است از این جهت گروه ابزارمکث در طراحی ، فروش ،ساخت و نصب انواع جرثقیل سقفی تک پل ، جرثقیل سقفی جفت پل در ظرفیت و اندازه مختلف با استانداردهای بین المللی و با بهره گیری از تکنولوژی ساخت جدید و با کادری متخصص در واحد فروش و تولید همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی در تمام نقاط کشور تلاش دارد تا نیاز صنایع مختلف را با بهترین کیفیت فراهم کند
کاربرد و مزایا جرثقیل سقفی جفت پل، جرثقیل سقفی جفت پل بهترین راه حل برا ی جابجایی مواد در سالن هایی است که دهانه و ظرفیت بیشتری مورد نیاز می باشد و با این نوع جرثقیل ها از ارتفاع بیشتری می توانید استفاده کنید و با پیشنهادات مهندسی گروه ابزارمکث و ساخت سازه مطابق استاندارد و با وزن مرده کم می توانید بهترین استفاده را نیز از لحاظ اقتصادی ببرید ، همچنین دیگر مزیت این نوع جرثقیل ها این است که با وجود راهروی انتخابی در بدنه جرثقیل علاوه بر سهولت در دسترسی و امکان ت

جرثقیل سقفی جفت پل
جرثقیل سقفی جفت پل
ابزار مکث ایرانیان 02166762197
ابزار مکث ایرانیان
Iran-مرکزی تهران
02166762197

جرثقیل سقفی تک پل

|ابزارمکث امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، طراحی و ساخت انواع ماشین آلات جابجایی مواد ، نیازکارخانه ها جهت جابه جایی در خط تولید و حمل بار در انبار ها به راحتی فراهم می شود و سرعت عمل و ایمنی پرسنل را نیز به همراه دارد که این مسئله ای مهم در صنایع بزرگ است از این جهت گروه ابزارمکث در طراحی ، فروش ،ساخت و نصب انواع جرثقیل سقفی تک پل ، جرثقیل سقفی جفت پل در ظرفیت و اندازه مختلف با استانداردهای بین المللی و با بهره گیری از تکنولوژی ساخت جدید و با کادری متخصص در واحد فروش و ساخت همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی در تمام نقاط کشور تلاش دارد تا نیاز صنایع مختلف را با بهترین کیفیت فراهم کند . کاربرد و مزایا جرثقیل سقفی تک پل:جرثقیل های سقفی تک پل خواسته های شما را با بالاترین کیفیت تامین می کند و همچنین واحد مهندسی گروه ابزارمکث با ساخت سازه مطابق استاندارد و با وزن مرده کم هزینه های اضافی شما را کاهش می دهد و این امر باعث می شود فشار وارد بر ریل های سالن کمتر شود و هزینه کمتری جهت طراحی ساختمان سوله در نظر گرفته شود و از لحاظ ابعاد هندسی و پارامترهای مهندسی بهترین طراحی را شامل می شود ، در نتیجه با حرکت های ویژه ای که این نوع جرثقیل خواهد داشت ، تمامی

جرثقیل سقفی تک پل
جرثقیل سقفی تک پل
ابزار مکث ایرانیان 02166762197
ابزار مکث ایرانیان
Iran-مرکزی تهران
02166762197

جرثقیل سقفی آویز

|ابزارمکث امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، طراحی و ساخت انواع ماشین آلات جابجایی مواد ، نیازکارخانه ها جهت جابه جایی در خط تولید و حمل بار در انبار ها به راحتی فراهم می شود و سرعت عمل و ایمنی پرسنل را نیز به همراه دارد که این مسئله ای مهم در صنایع بزرگ است از این جهت ابزارمکث در طراحی ، ساخت و نصب انواع جرثقیل سقفی آویز ، در ظرفیت و اندازه مختلف با استانداردهای بین المللی و با بهره گیری از تکنولوژی ساخت جدید و با کادری متخصص در واحد فروش همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی در تمام نقاط کشور تلاش دارد تا نیاز صنایع مختلف را با بهترین کیفیت فراهم کند. کاربرد و مزایا جرثقیل سقفی آویز جرثقیل های آویز به سادگی بر روی سقف سالن قرار می گیرند ، به طوریکه چنانچه شما امکان نصب ستون ها و تیر های حمال ها را ندارید ، با استفاده از این نوع جرثقیل ها می توانید نیاز جا به جایی خود را تامین سازید ، لذا می توانید از فضای ورودی سالن ، داخل انبار و حتی نقاط ویژه انبار که مورد نیاز است ، برای جا به جایی تولیدات خود بیشتر استفاده کنید ، ضمنا با استفاده از این نوع جرثقیل سقفی امکان جابه جایی بالابر از مسیری به مسیر و ریلی دیگر و نتیجتا دسترسی به نقاط مورد نظرتان فراهم م

جرثقیل سقفی آویز
جرثقیل سقفی آویز
ابزار مکث ایرانیان 02166762197
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

جرثقیل سقفی سیم بکسلی چهار کاره دماگ DEMAG

جرثقیل برقی از نوع سیم بکسلی که از یک سیم بکسل فولادی با ساختار 6 استرندی استفاده می کند در برخی از موارد انتخاب مناسب تری نسبت به جرثقیل سقفی زنجیری می باشد بالاخص در مواردی که میزان بار انتقالی بسیار بالا باشد. همچنین در اغلب کاربری ها با توجه به محدودیت ارتفاع لیفتینگ در جرثقیل سقفی زنجیری که اغلب تا ارتفاع لیفتینگ 6 متر مورد استفاده قرار می گیرد کاربری جرثقیل سقفی سیم بکسلی که قابلیت لیفتینگ بار تا ارتفاع حداکثر 14 متر را نیز دارا است مورد توجه بیشتری قرار می گیرد. برند دماگ DEMAG آلمان بدون تردید یکی از معتبر ترین برند های تولید کننده جرثقیل سقفی در انواع زنجیری و سیم بکسلی و اغلب از نوع الکتریکی در سطح جهان شناخته می شود که جرثقیل هایی با بلوک هایی به رنگ آبی و اغلب قلاب و قرقره های هرز گرد به رنگ زرد را به بازار عرضه می کند. سایز سیم بکسل فولادی مصرفی بر روی این جرثقیل سقفی برقی می تواند بین 8 الی 12 میلیمتر بر حسب قابلیت لیفتینگ متغیر بوده و هم از نوع مغز فولادی و هم بصورت مغز کنفی تولید می شود. طول عمر محدود تر سیم بکسل نسبت به زنجیر سبب افزایش هزینه های حفظ و نگهداری از جرثقیل سقفی سیم بکسلی نسبت به نمونه های زنجیری باشد. گردش موتور الکتریکی ج

جرثقیل سقفی سیم بکسلی چهار کاره دماگ DEMAG
جرثقیل سقفی سیم بکسلی چهار کاره دماگ DEMAG
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

جرثقیل سقفی کارکرده سیم بکسلی دست دوم

جرثقیل هاس سقفی سیم بکسلی اغلب توان و ظرفیت لیفتینگ بسیار بالایی داشته و با برند های محدودی مانند برند بالکان کا بلغارستان و برند شناخته شده دماک DEMAG آلمان بصورت نو و کار کرده دست دوم در بازار یافت می شوند. ارتفاع بالای لیفتینگ بار از دیگر مزایای کاربری جرثقیل هاس سقفی از نوع برقی و سیم بکسلی می باشد که در اکثر موارد همراه با ترولی و بصورت چهار کاره در بازار یافت می شوند. استفاده از استاندارد صنایع کشور آلمان که یکی از معتبر ترین استاندارد های صنعتی در دنیا می باشد در تولید اجزا و اتصالات جرثقیل سقفی برقی دماگ DEMAG سبب می شود که این محصول حتی بصورت کار کرده و دست دوم نیز دارای فروش بالایی نه تنها در ایران بلکه در سطح دنیا داشته باشد که امنیت و دوام کاری را برای اپراتور ها در فرایند لیفتینگ بار تضمین می کند. قیمت فروش جرثقیل دست دوم سقفی دماک از نوع سیم بکسلی به ظرفیت وزنی و شرایط فیزیکی آن بستگی داشته و بالاتر از قیمت نمونه های جرثقیل سقفی برقی چینی است. در قیاس با نمونه های زنجیری اغلب جرثقیل سقفی سیم بکسلی نیاز به مراقبت بیشتر بوده و هزینه های حفظ و نگهداری بالاتری دارد اما برای لیفتینگ بار های بالای 5 تن اغلب سرعت عمل و قابلیت های بالاتری را برا

جرثقیل سقفی کارکرده سیم بکسلی دست دوم
جرثقیل سقفی کارکرده سیم بکسلی دست دوم
ویکی لیفت 021-55416424

عیب یابی جرثقیل سقفی

هر اندازه که جرثقیل سقفی با قدرت بالا و با برند معتبری مورد استفاده قرار گیرد بر اثر عدم استفاده صحیح، جابجایی نا مناسب بار و یا میزان بار فراتر از توان واقعی، عدم انجام پروسه های حفظ و نگهداری، ایجاد اتصالی و یا قطع و وصل الکتریسیته، ایجاد زوایا در انتقال بار، شرایط نا مناسب محیطی و دلایل متعدد دیگری ممکن است دچار اختلال در عملکرد گردد. از آنجایی که جرثقیل های سقفی اولا دارای قیمت نسبتا بالایی هستند تعویض آنها در صورت بروز مشکلات عملا میسر نبوده و می بایست عیب یابی و تعمیر گردند. این امر در مورد جرثقیل های سقفی برقی هم با فراوانی بالاتری اتفاق می افتد و هم با توجه به قیمت بالاتر آنها و کاربری گسترده تری که در روند عملکرد کارگاه ها و کارخانه ها دارند از اهمیت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود. در زیر به بررسی و عیب یابی از ایرادات احتمالی جرثقیل های سقفی می پردازیم.

 • ایرادات ناشی از سیستم ترمز بار :جرثقیل های سقفی از نوعی ترمز ایمنی تحت نام Load brake استفاده می کنند که در زمان پایین آمدن بار نقش ترمز را ایفا کرده و در نقطه ای که اوپراتور دستور ترمز می دهد بار را نگه می دارد. این سیستم ترمز بار می تواند با مشکلاتی روبرو شود که از معمول ترین ایرادات جرثقیل های سقفی از نوع برقی می باشد. در صورتیکه ترمز قفل شده باشد بار و هندل به سمت بالا حرکت می کنند اما در جهت پایین حرکتی ندارند که در این صورت با باز کردن قفل ترمز Unlock brake می توان این مشکل را حل نمود. از ایرادات رایج دیگر سیستم ترمز بار جرثقیل سقفی عملکرد این سیستم بصورت تکه تکه بگونه ای که بار بصورت نا پیوسته به سمت پایین حرکت می کند است. این اشکال اغلب به سه دلیل مختلف ممکن است اتفاق بیافتد. یا صفحه اصطکاکی ترمز جرثقیل سقفی ساییده شده یا به اصطلاح شیشه کرده و یا قسمتی از آن روغنی شده که میزان اصطکاک لازم را پدید نمی آورد. دلیل دیگر می تواند نصب اشتباه و بر عکس زنجیر بار باشد و در نهایت قطعات و اجزای فرسوده سیستم ترمز نیز می توانند سبب حرکت تکه تکه و قطع و وصلی بار باشند که این مشکل با باز کردن سیستم ترمز، تمیز کردن سطوح لنتها و صفحات اصطکاکی و در صورت نیاز تعویض آنها قابل حل می باشد. یکی دیگر از مشکلاتی که می توان به سیستم ترمز جرثقیل سقفی نسبت داد عدم توقف بموقع و بلافاصله پس از رها کردن دکمه کنترل می باشد که در پایین آوردن بار اتفاق می افتد.
 • ایرادات ناشی از اختلالات موتور :جرثقیل سقفی برقی از یک موتور الکتریکی (الکتروموتور) که اغلب از نوع سه فاز است بصورت کوپلینگ برای به حرکت در آوردن چرخدنده ها در نوع زنجیری و درام در نوع سیم بکسلی استفاده می کند. عدم عملکرد یا مشکلات در عملکرد موتور جرثقیل سقفی و یا عدم کاربری صحیح که از ایرادات انسانی ناشی می شود می تواند مشکلاتی در عملکرد جرثقیل سقفی در قسمت موتوری بوجود آورد. یکی از رایج ترین این ایرادات عدم پاسخگویی جرثقیل سقفی به فرمان لیفتینگ بار می باشد بگونه ای که موتور و دستگاه روشن هستند و صدای روشن بودن آن به گوش میرسد اما لیفتینگی در بار دیده نمی شود. عدم وجود ولتاژ کافی در خط جریان اصلی جرثقیل برقی یا کلید مدار شاخه، خرابی و یا عدم عملکرد فیوز خط انشعاب، خرابی فاز، مدار باز، اتصال زمین یا معیوب در یک خط سیستم تغذیه (سیم کشی بالابر، کنتاکتور معکوس، سیم موتور یا سیم پیچ) از مواردی هستند که می بایست مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرند.مدار کنترل باز یا سیم پیچ کوتاه در ترانسفورماتور، سیم پیچ کنتاکتور معکوس یا اتصال شل یا سیم شکسته در مدار نیز می توانند از دلایل ایجاد اختلال در عملکرد موتور جرثقیل سقفی باشند. از دیگر دلایلی که می توانند اینگونه اختلالات را در عملکرد جرثقیل سقفی برقی بوجود آورذند ولتاژ نا کافی، بارگیری بیش از ظرفیت وزنی جرثقیل، ایجاد اتصال در آرمیچر موتور و یا بصورت ساده عدم آزاد سازی سیستم ترمز بار می باشد.
 • ایرادات ناشی بارگیری بیش از حد جرثقیل سقفی :بر خلاف تصور در صورتیکه میزان بارگیری بیش از حد توان لیفتینگ بار توسط جرثقیل سقفی باشد جرثقیل با پارگی زنجیر و مشکلاتی از این قبیل لا اقل تا افزایش بار تا میزانی مشخص روبرو نمی شود. چرا که اغلب تولید کنندگان جرثقیل سقفی از ضرایب امنتی که حداقل آنها 3:2 است و برای برخی تولید کنندگان به 5:2 نیز میرسد در تولیدات خود استفاده می کنند که بارگیری بیش از حد توان جرثقیل برقی منجر به پارگی زنجیر بار نمی شود. یکی از رایج ترین مشکلاتی که در صورت رعایت نکردن ضرفیت وزنی جرثقیل سقفی پدید می آید این است که جرثقیل یک طرفه کار می کند بدین معنا که یا موتور قدرتمند تری نسبت به سیستم ترمز ایمنی دارد و فقط بار را بالا می برد و توان پایین آوردن آن را ندارد و یا بصورت بر عکس فقط بار را پایین می آورد و توان لیفتینگ بار را ندارد. البته یکطرفه شدن عملکرد جرثقیل سقفی می تواند تحت تاثیر ایرادات دیگری چون عدم عملکرد صحیح مادربورد و سیستم کنترل مرکزی و فاز پایین در جریان اتصالی به موتور نیز پدید آید.
 • ایرادات ناشی از ولتاژ پایین و یا فاز نا همگون:گرم شدن بیش از حد موتور الکتریکی جرثقیل سقفی می تواند یکی از نشانه هایی باشد که ولتاژ کافی به سیستم نمی رسد. حتما باید در این مورد به بروشور برند تولید کننده و مدل جرثقیل مراجه کرده و رینج کاری و محدوده ولتاژ کاری را برای جرثقیل سقفی فراهم نمایید. عملکرد کند تر از میزان استاندارد نیز یکی دیگر از علائمی است که اغلب از ولتاژ پایین اتصال ناشی می شود. البته توجه به این نکته که عملا با بالا رفتن ظرفیت وزنی لیفتینگ جرثقیل سقفی سرعت عمل آن نیز پایین می آید دارای اهمیت می باشد. این امر بالاخص در مورد جرثقیل هاس دستی زنجیری سقفی که با وجود عملکرد بصورت دستی تا ظرفیت وزنی 25 تن نیز تولید می شوند محسوس تر است. برخی انواع جرثقیل های سقفی در صورتیکه به حداقل ولتاژ ورودی خود نرسند هیچ عکس العملی ندارند و در واقع یکی دیگر از دلایلی که موتور جرثقیل روشن است اما فرایند لیفتینگ انجام نمی گیرد عدم ولتاژ کافی می باشد.
 • اختلالات ناشی از عدم عملکرد صحیح سوییچ کنترل: یکی از مسئولیت های سوییچ کنترل Control switch و سوییچ حد Limit switch توقف سیستم جرثقیل سقفی در نقطره ماکسیمم و مینیموم سیکل حرکتی است. در واقع جرثقیل های سقفی بر حسب نوع، توان و برند با یک محدوده لیفتینگ که می تواند بین 3 الی 14 متر متغیر باشد عرضه می شوند. توقف موتور و بار در نقاط بالایی و پایین گاهی با مشکلات و نوساناتی در اتفاع مواجه می شود که در این صورت ایراد را می بایست در سوییچ کنترل جرثقیل سقفی جستجو کرد. اسن اشکال هم می تواند در عدم تنظیم دقیق سیستم ترمز، هم در ایرادات و اختلالات سیستم برینگ و یاتاقان و یا بصورت مستقیم با عیب یابی کنترل سوییچ و لیمیت سوییچ بر طرف گردد. این مورد یکی از ایراداتی است که می تواند مستقیم مولد مشکلات بعدی در عملکرد جرثقیل سقفی باشد چرا که عدم توقف به موقع بار در نقاط بالایی و پایینی می تواند سبب باز شدن مدار کنترل گردد.

از آنجایی که جرثقیل های سقفی بالاخص در نوع برقی ماشین آلاتی صنعتی با حساسیت ها و پیچیدگی های مخصوص به خود هستند در اغلب موارد عیب یابی و تعمیرات آنها نیز نیاز به تکنسین های متخصص این زمینه را داشته و موارد یاد شده در بالا تنها برای اطلاعات عمومی کاربران از مشکلات در کاربری، اتصال و اجزای جرثقیل سقفی قید گردیده اند.

ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

جرثقیل سقفی WKTO چین

با توجه به قیمت بسیار بالایی که جرثقیل سقفی بالاخص در انواع برقی با برند های معتبری چون کیتو KITO ژاپن و دماگ آلمان دارند بسیاری از کاربران به انتخاب و کاربری نمونه های جرثقیل های زنجیری سقفی برقی محصول کشور چین می پردازند. البته شایان ذکر است که برند های چینی نیز بالاخص در دهه اخیر به منظور بهبود بازار فروش خود به استفاده از ماشین آلات صنعتی تولیدی کشور های بزرگ صنعتی مانند آلمان و در جهت بهبود کیفیت خود قدم برداشته اند. جرثقیل سقفی زنجیری برند وکتو WKTO برندی چینی دارای موتوری الکتریکی و بسیار قدرتمند با تکنولوژی بالا در فراوری فولاد بکار رفته در تولید چرخدنده ها و اجزای داخلی این جرثقیل سقفی که هم از نوع برقی و هم از نوع دستی تولید می شود می پردازد. استفاده از یک زنجیر فولادی قدرتمند در اتصال بار و دارا بودن یک ترولی برقی با توان اسمی برابر با توان بلوک جرثقیل از مشخصات مکانیکی اصلی جرثقیل سقفی WKTO ین می باشد. این نوع ماشین لیفتینگ بار در تا توان وزنی 10 تن نیز تولید شده و دارای موتور 3 فاز تک سرعته اغلب با زنجیری هایی به طول 3.5 متر می باشد. بازرگانی ویکی لیفت عرضه کننده برند های چینی، ژاپنی، کره ای و آلمانی انواع جرثقیل برقی و دستی سقفی بصورت نو و

جرثقیل سقفی WKTO چین
جرثقیل سقفی WKTO چین
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

جرثقیل سقفی دستی 4 کاره هرینگتون

اغلب نمونه های جرثقیل سقفی دستی بصورت دو کاره همراه با یک قلاب اتصال سقفی تولید می شود که تنها قابلیت لیفتینگ بار را دارند. با این وجود نمونه هایی از جرثقیل دستی سقفی از نوع زنجیری که دارای ترولی هایی هستند نیز برای جابجایی بهتر بار مورد استفاده قرار می گیرند. برند هرینگتون آمریکا یکی از تولید کنندگان جرثقیل دستی 4 کاره همراه با ترولی می باشد. ترولی متصل به جرثقیل سقفی زنجیری از نوع دستی هم می تواند بصورت زنجیری و هم بصورت ساده باشد که نمونه های زنجیری آن با گرداندن یک زنجیر دستی بصورت گالوانیزه در گرید پایین پس از لیفتینگ بار کنترل شده و نمونه های ساده آن تنها با اعمال نیرو به بار پس از فرایند لیفتینگ سبب حرکت ترولی بر روی ریل های سقفی می شود. جرثقیل سقفی همراه با ترولی قیمت بسیار بالاتری نسبت به نموه های عادی داشته و در تناژ مختلف تا 20 تن نیز تولید می شود. کاربری جرثقیل سقفی دستی دو کاره در مواردی که دسترسی به الکتریسیته میسر نیست و یا شرایط سیم کشی امن وجود ندارد انتخابی مناسب برای کاربری های لیفتینگ کارگاهی می باشد. ریل های سقفی بکار گرفته شده در اتصال این جرثقیل سقفی تفاوتی با نوع ریل های جرثقیل های برقی ندارند.

جرثقیل سقفی دستی 4 کاره هرینگتون
جرثقیل سقفی دستی 4 کاره هرینگتون
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

جرثقیل سقفی زنجیری برقی

جرثقیل سقفی زنجیری که از زنجیر فولادی اغلب در گرید G80 استفاده می کند ابزاری کارگاهی با قابلیت کنترل دستی و برقی می باشد. اتصال این جرثقیل نیاز به یک تکیه گاه سقفی یا از نوع قلابی با محدودیت در جابجایی افقی بار و یا از نوع ریل های سقفی دارد که قابلیت حرکت بار در راستای افقی را نیز فراهم می کند. جرثقیل سقفی زنجیری از نوع برقی برای لیفتینگ بار های 1 الی 10 تن و اغلب تا ارتفاع حداکثری 14 متر توصیه می شود. ساختار جرثقیل سقفی زنجیری برقی که برای عملکرد نیاز به برق سه فاز دارد متشکل از بلوک و موتور الکتریکی می باشد که کار جمع کردن زنجیر را بر عهده دارد. این سری از جرثقیل های سقفی اغلب مجهز به یک سطل جمع کننده زنجیر می باشند که تغییر طول زنجیر را میسر می کند. برند های متعددی از جرثقیل سقفی بسته به نوع زنجیری و یا سیم بکسلی در بازار یافت می شوند که معتبر ترین این برند ها کیتو ژاپن می باشد. کیفیت عملکرد موتور الکتریکی یکی از مهمترین فاکتور های کیفی در عملکرد این جرثقیل های سقفی محسوب می شود. بازرگانی ویکی لیفت وارد کننده برند های آلمانی، ژاپنی و چینی انوع جرثقیل های سقفی در ایران می باشد.

جرثقیل سقفی زنجیری برقی
جرثقیل سقفی زنجیری برقی
ویکی لیفت 021-55416424
جرثقیل سقفی دستی و برقی
Iran- جنوب‌ تهران
021-55421010
جرثقیل سقفی برقی هرینگتون

با طراحی و ساخت انواع ماشین آلات از جمله جرثقیل های برقی جابجایی مواد و اشیاء سنگین ، نیاز تمامی کارخانه های کشور جهت جابه جایی در خطوط تولید و حمل بار در انبار ها به راحتی فراهم شده و سرعت عمل جابه جایی و ایمنی پرسنل را نیز برانگیخته است که این مورد مهم در صنعت بزرگ است. از این جهت گروه بازرگانی قراچورلو با فروش و واردات انواع بالابر بکسلی و جرثقیل های برقی در ظرفیت های مختلف با استانداردهای بین المللی و با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و جدید از شرکت های معتبرجهان همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی در تمام نقاط کشور تلاش دارد تا نیاز صنعت کشور را برآورده سازد.بالابر های بکسلی یا همان جرثقیل های برقی با طراحی های مدرن و زیادی ساخته شده اند که هر نوع کاربرد خاص خود را دارد، بالابر های برقی بکسلی در انواع مختلفی ساخته شده است که به دو نوع تک سرعته و دوسرعته تقسیم می شوند و با نیروی برق سه فاز و یا تک فاز کار می کنند و حتی سرعت های حرکتی مختلفی را نیز دارا می باشند ، به طور کلی بالابر های بکسلی چهار کاره و یا دو کاره می باشند.

جرثقیل سقفی برقی هرینگتون
جرثقیل سقفی برقی هرینگتون
جرثقیل سقفی دستی و برقی 021-55421010
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424
جرثقیل سقفی برقی ریلی زنجیری

جرثقیل سقفی برقی اغلب بصورت ریلی یعنی 4 کاره تولید می شود که دارای یک ترولی برای انتقال افقی جرثقیل و بار متصل نیز است. جرثقیل سقفی ریلی زنجیری اغلب از میزان حداکثر ظرفیت اسمی 200 کیلوگرم تولید شده و اغلب تا میزان حداکثری 10 تن که نیاز به ریل هایی با استقامت بسیار بالا است عرضه می شود. قابلیت لیفتینگ بالاتر جرثقیل برقی سرعت عمل کمتری را به همراه خواهد داشت و از این رو انتخاب جرثقیل سقفی بر حسب میزان حداکثری بار می تواند اولا هزینه های کمتر و ثانیا سرعت عمل بالاتری را به همراه داشته باشد. ظرفیت لیفتینگ نه تنها برای موتور جرثقیل سقفی بلکه برای کالسکه یا ترولی هم مشخص شده و دارای اهمیت بسیار بالایی است و به هیچ وجه نباید از ترولی هایی با ظرفیت اسمی پایین تر از ظرفیت اسمی موتور جرثقیل سقفی استفاده نمود. همینظور سایز و گرید زنجیر اتصال بار نیز در کاربری جرثقیل ریلی سقفی چه از نوع برقی و چه از نوع دستی می بایست مطابق با قابلیت های لیفتینگ جرثقیل انتخاب شود.

جرثقیل سقفی برقی ریلی زنجیری
جرثقیل سقفی برقی ریلی زنجیری
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424
جرثقیل سقفی دو سرعته برقی الفانت

جرثقیل سقفی از نوع زنجیری با نیروی محرکه الکتریکی با برند الفانت Elephant محصول کشور ژاپن می باشد. از مهمترین ویژگی های این جرثقیل سقفی قابلیت حرمت دارای گیربکس هایی مولد و بصورت دو سرعته می باشد که به افزایش سرعت لیفتینگ بار کمک می کند. این جرثقیل سقفی برقی به سبب قیمت بسیار بالایی که دارد بصورت محدود در بازار یافت می شود اما این امر یکی از مزایای اصلی آن محسوب می شود چرا که نمونه های طرح چینی از این جرثقیل برقی سقفی وجود ندارد. ظرفیت های ورنی مختلفی از این جرثقیل سقفی زنجیری دو سرعته که اتصال آن همراه با کالسکه های سقفی بصورت ریلی و در چهار جهت صورت می پذیرد وجود دارد که در محدوده 500 کیلوگرم الی 10 تن می باشد. حداکثر ارتفاع لیفتینگ و طول زنجیر این جرثقیل 6.5 متر بوده . بصورت سرتیفیکت دار اصلی ژاپنی به بازار عرضه می شود. علاوه بر نمونه های برقی نمونه های دستی از جرثقیل سقفی الفانت ژاپن نیز که دارای بلوک هایی به رنگ طوسی هستند در بازار یافت می شود.

جرثقیل سقفی دو سرعته برقی الفانت
جرثقیل سقفی دو سرعته برقی الفانت
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424
جرثقیل سقفی 2 تن کیتو KITO ژاپن

جرثقیل سقفی زنجیری از نوع برقی با برند کیتو KITO ژاپن از نوع 4 کاره با ظرفیت وزنی اسمی 2 تن که در واقع با ظریب امنیتی بسیار بالایی تولید شده و در حالت سکون قابلیت تحمل وزنی تا 2 برابر توان اسمی خود را نیز دارد در سری های ER عرضه می شود. موتور الکتریکی بسیار قدرتمند و اجزای داخلی فولادی با مقاومت تنسایل و سایشی بسیار بالا که مطابق با استاندارد صنایع کشور ژاپن تولید می شوند سبب طول عمر کاری بسیار مناسب این ماشین صنعتی شده است. قیمت فروش جرثقیل سقفی برقی کیتو در مواردی تا چند برابر بالاتر از قیمت نمونه های چینی موجود در بازار است. اتصال ریلی این جرثقیل سقفی که برای نمونه های چهار کاره از این جرثقیل طراحی شده است بسیار قدرتمند با توانی برابر با ظرفیت اسمی آن طراحی شده است. از این جرثقیل سقفی که با برق سه فاز کار می کند اغلب برای لیفتینگ بار در محدوده ارتفاع 3.5 الی 5 متر استفاده می شود و مجهز به یک زنجیر فولادی بار در گرید بسیار بالا می باشد.

جرثقیل سقفی 2 تن کیتو KITO ژاپن
جرثقیل سقفی 2 تن کیتو KITO ژاپن
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424
جرثقیل سقفی زنجیری 1 تن

جرثقیل سقفی 1 تن هم در نوع زنجیری و هم در نوع برقی تولید می شود. جرثقیل سقفی 1 تن زنجیری از نوع دستی یکی از پر کاربرد ترین نوع در صنایع می باشد که اغلب بصورت 2 کاره در دو جهت و صرفا برای لیفتینگ بار مورد استفاه قرار می گیرد. اتصال جرثقیل سقفی 1 تن زنجیری به سقف در حالت دو کاره با بکار گیری یک قلاب S و در کاربری بصورت چهار کاره که قابلیت جابجایی بار بصورت افقی را نیز بر روی ریل های سقفی دارد با بکارگیری ترولی های سقفی صورت می پذیرد. جرثقیل سقفی زنجیری که در زبان انگلیسی به Chain block شناخته می شود با برند های متنوع ژاپنی، کره ای، آمریکایی و چینی در ایران موجود می باشد. البته جرثقیل سقفی 1 تن زنجیری با برند دماگ آلمان نیز در بازار یافت می شود اما تنها نمونه های کارکرده آن را می توان یافت. بازرگانی ویکی لیفت وارد کننده و عرضه کننده انواع و برند های مختلف جرثقیل سقفی 1 تن زنجیری در ایران می باشد.

جرثقیل سقفی زنجیری 1 تن
جرثقیل سقفی زنجیری 1 تن
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424
جرثقیل سقفی استوک سیم بکسلی

جرثقیل های برقی سقفی از نوع سیم بکسلی اغلب یا با برند های بالکان که تولید اروپای شرقی است و یا با برند معتبر دماگ در ایران بصورت استوک یافت می شوند. جرثقیل سقفی سیم بکسلی اغلب در تناژ بالا مورد استفاده قرار گرفته و دارای قابلیت های وزنی بالاتری در مجموع نسبت به جرثقیل های برقی زنجیری می باشد اما هزینه ها و بازبینی آن نیز بصورت گسترده تری انجام می گیرد. جرثقیل سقفی استوک دماگ DEMAG که با برند این شرکت و به رنگ آبی در بازار بصورت استوک یافت می شود دارای موتور بسیار قدرتمند، اجزای فولادی با سختی سطحی بسیار بالا در برابر سایش حتی در بارگذاری های بسیار سنگین بوده و از سیم بکسل فولادی 6 رشته و یا از نوع نتاب 19 رشته در اتصال خود استفاده می کنند. قابلیت لیفتینگ در ارتفاعات بالاتر نسبت به جرثقیل های سقفی زنجیری از مشخصات مثبت این جرثقیل سقفی استوک سیم بکسلی محسوب می شود.

جرثقیل سقفی استوک سیم بکسلی
جرثقیل سقفی استوک سیم بکسلی
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424
جرثقیل سقفی برقی دست دوم

انتخاب میان جرثقیل های سقفی چینی که قیمت بسیار پایینتری نسبت به نمونه های ژاپنی و آلمانی را دارند بالاخص در نوع برقی برخی از خریداران را مجاب به خرید جرثقیل سقفی برقی دست دوم اما از برند های معتبر سوق می دهد. برند هایی از جرثقیل سقفی مانند دماگ و کیتو که در سطح بین المللی شناخته شده هستند از آلیاژ های فولادی منحصر به فرد و تکنولوژی بسیار بالایی در تولید جرثقیل سقفی استفاده می کنند که حتی نمونه های دست دوم آنها نیز در بسیاری از موارد دارای کاربریريا، توان لیفتینگ و طول عمر بالاتر نسبت به نمونه های چینی نو در بازار هستند. جرثقیل سقفی برقی دست دوم در نوع زنجیری با کاربری گسترده تر و در تناژ 1 الی 10 تن و در نوع سیم بکسلی با کاربری محدودتر و اغلب از تناژ 2.5 تن به بالا در بازار یافت می شود. جرثقیل سقفی دست دوم بدون ضمانت و بصورت تست در محل عرضه می گردد.

جرثقیل سقفی برقی دست دوم
جرثقیل سقفی برقی دست دوم
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424
جرثقیل سقفی دستی 2 تن زنجیری

جرثقیل سقفی از نوع زنجیری با نیروی محرکه دستی ابزاری کارگاهی می باشد که اغلب بصورت دو کاره تنها برای لیفتینگ عمودی بار همراه با قلاب سقفی مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل سقفی دستی 2 تن از نوع زنجیری که زنجیر بار آن از گرید G80 فولادی تولید می شود اغلب قابلیت لیفتینگ بار تا ارتفاع حداکثری 3 متر را داشته و با برند های مختلفی تولید می شود. جرثقیل سقفی 2 تن ویتال محصول ژاپن می باشد که با بکارگیری بالاترین استاندارد های جهانی و با ضریب امنیت بالای 5:2 تولید می شود. استفاده از آلیاژ های ویژه فولادی که طول عمر بالای چرخدنده های داخلی بلوک این جرثقیل سقفی دستی را رقم می زند از مشخصات اصلی جرثقیل دستی سقفی از نوع زنجیری ویتال VITAL می باشد. بازرگانی ویکی لیفت وارد کننده جرثقیل های سقفی 2 تن در برند های گوناگون در ایران می باشد.

جرثقیل سقفی دستی 2 تن زنجیری
جرثقیل سقفی دستی 2 تن زنجیری
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424
جرثقیل سقفی استوک برقی زنجیری

با توجه به قسمت بالای جرثقیل سقفی بالاخص از نوع برقی و طول عمر بالای این دستگاه صنعتی خرید و فروش برند های معتبر جرثقیل سقفی برقی چه از نوع زنجیری و چه از نوع سیم بکسلی بصورت استوک نیز جریان دارد. در اغلب موارد برند های معتبر و شناخته شده ای مانند دماگ آلمان و کیتو ژاپن هستند که حتی نمونه های استوک آنها نیز به سبب مقاومت سایشی بسیار بالای آلیاژ های فولادی دنده های موتور و اجزا پس از کارکرد بسیار طولانی نیز قابلیت کاربری بصورت استوک را در لیفتینگ بار دارد. قیمت جرثقیل سقفی زنجیری استوک بر حسب شرایط تعیین شده و اغلب بصورت سرویس شده با قطعات اصلی و بصورت تست در محل عرضه می گردد. نمونه های دست اول از جرثقیل سقفی دماک DEMAG آلمان عملا در حال حاضر در ایران موجود نبوده و این برند تنها بصورت استوک یافت می شود.

جرثقیل سقفی استوک برقی زنجیری
جرثقیل سقفی استوک برقی زنجیری
ویکی لیفت 021-55416424
باختر پدید فولاد
Iran- جنوب‌ تهران
021-55421082-4
جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی دارای انواع مختلفی میباشد
جرثقیل سقفی دوپل رو نشین که برای ظرفیت های بیشتر از 10 تن با دهانه ی بیشتر از 15 متر استفاده میشود

جرثقیل سقفی دو پل آویز برای ظرفیت های بالای 5 تن در شرایط محیطی خاص مناسب است

جرثقیل های سقفی تک پل رو نشین برای ظرفیت های زیر 16 تن و دهانه های کمتر از 20 متر

جرثقیل های سقفی تک پل آویز برای ظرفیت های کمتر از 10 تن در شرایط محیطی خاص

باختر پدید فولاد، بهترین ارائه دهنده مشاوره در مورد انتخاب نوع جرثقیل و تعیین محاسبات دقیق جهت تعیین کلاس کاری

جرثقیل سقفی
جرثقیل سقفی
باختر پدید فولاد 021-55421082-4
باختر پدید فولاد
Iran- جنوب‌ تهران
021-55421082-4
جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی در انواع تک پل و دو پل ودوپل با کالسکه گردان و جرثثیل رو نشین و جرثقیل آویز میباشد، میتوان گفت جرثقیل های بازویی و جرثقیل های دروازه ای و نیم دروازه ای و مونوریل هم نوع خاصی از طراحی جرثقیل های سقفی هستند و در این گروه قرار میگیرند که برای محیط های کاری خاص و شرایط خاص کاری طراحی و ساخته شده اند.
مشاوره کاربردی و فنی در مورد انتخاب جرثقیل با باختر پدید فولاد

جرثقیل سقفی
جرثقیل سقفی
باختر پدید فولاد 021-55421082-4
باختر پدید فولاد
Iran- جنوب‌ تهران
021-55421082-4
جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی
جرثقیل در واقع یک نوع ماشین، دکل یا سازه مرتفعی است که توسط طناب و قرقره هایی برای بالا کشیدن یا پایین آوردن اشیا از آن استفادع میکنند.
جرثقیل سثفی یکی از پرکاربرد ترین ابزاری است که امروزه از آن استفاده میشود، باختر پدید فولاد، وارد کننده ی انواع جرثقیل سقفی، دستی، برقی و تناژ مختلف

02155421082-4
02155421077-9

جرثقیل سقفی
جرثقیل سقفی
باختر پدید فولاد 021-55421082-4
ابزار مکث ایرانیان
Iran-مرکزی تهران
02166762197
جرثقیل سقفی برقی دو تن تی ایکس کا TXK

|ابزارمکث نماینده انحصاری محصولات TXK در ایران میباشد.جرثقیل برقی TXK تی ایکس کا - 2 تن - دو کاره - تک سرعته،جرثقیل برقی TXK تی ایکس کا - 2 تن - دو کاره - دو سرعته ،جرثقیل برقی TXK تی ایکس کا - 2 تن - چهار کاره - تک سرعته،جرثقیل برقی TXK تی ایکس کا - 2 تن - چهار کاره - دو سرعته، جرثقیل برقی TXK تی ایکس کا - 2 تن - چهار کاره - تمام دو سرعته

جرثقیل سقفی برقی دو تن تی ایکس کا TXK
جرثقیل سقفی برقی دو تن تی ایکس کا TXK
ابزار مکث ایرانیان 02166762197
اسپانسر های ما
تاپ وایر
تاپ وایر

بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

021-55400146
بازرگانی برادران امیر
بازرگانی برادران امیر

وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

021-55415814
بازرگانی تقی زاده
بازرگانی تقی زاده

بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

02166661786
باختر پدید فولاد
باختر پدید فولاد

باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

021-55421082-4
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved