Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها

زنجیر

زنجیر

زنجیر یکی از کاربردی ترین نوع اتصالات در لیفتینگ بار محسوب می شود که جزو اولین سازه های فلزی دست بشر نیز بوده است. زنجیر Chain در نمونه های صنعتی برای اتصال بر روی چرخدنده ها نیز تولید می شود اما برای کاربری لیفتینگ که به زنجیر بار برداری نیز مشهور می باشد در سه گرید G43 معروف به زنجیر آهنی که بصورت گالوانیزه عرضه می شود، گرید G80 که در واقع زنجیر فولادی بار برداری قابل اتصال بر روی انواع جرثقیل های سقفی برقی و دستی نیز می باشد و زنجیر گرید G100 که با کاربری های محدودتری در صنایع استفاه شده اندکی دارای ساختار ترد است تولید و عرضه می شود.

اتصالات زنجیر بار برداری

برای کاربری زنجیر فولادی در باربرداری اتصالات مختلفی بکار گرفته می شوند که معروف به اتصالات زنجیر می باشند. بسیاری از این اتصالات بصورت مشترک با سیم بکسل ها نیز بکار گرفته می شوند اما برخی از آنها مانند قلاب دانه گیر زنجیر و لینک اتصال زنجیر بصورت مختص برای زنجیر ها بکار گرفته می شوند. در تولید اسلینگ های زنجیر تک شاخه اغلب از انواع قلاب ضامن دار و شگل های نعلی شکل و ساده و در تولید اسلینگ های زنجیر چند شاحه از حلقه برای قرار گرفتن شاخه های اسلینگ بر روی آن استفاده می شود. گرید و متریال اتصالات زنجیر مطابق با گرید خود زنجیر انتخاب شده برای زنجیر های استیل از اتصالات استیل و برای زنجیر های فولادی از اتصالات فولادی گرید G80 استفاده می شود.

نتایج جستجو برای زنجیر
بازرگانی فتح بکسل
Iran-مرکزی تهران
02155411792- 02155405729

زنجیر فولادی G80

زنجیرفولادی گرید۱۰۰
زنجیر فولادی گرید ۸۰
زنجیر فولادی گرید ۷۰
زنجیر فولادی گرید ۴۳
زنجیر فولادی گالوانیزه
زنجیر فولادی الواتور
زنجیر آهنی سیاه
زنجیر آهنی گالوانیزه
زنجیر کیسه ای
زنجیر G80 در واقع پر مصرف ترین نوع زنجیر فولادی در صنایع محسوب می شود این نوع زنجیر در سایزهای اینچی و میلیمتری تولید می شود وبه روش فورج گرم تولید شده است .در زنجیر G80 از گرید های مناسب مفتول های فولادی متناسب با قطر زنجیر در فواصل مشخص که برابر با محیط هر دانه زنجیر، زنجیر آهنی هستند بالاتر می باشد.زنجیر فولادی خشکه پر مصرف ترین گرید زنجیر در لیفتینگ بار محسوب می شود در مصارف انواع اسلینگ های زنجیری برای لیفت بار با جرثقیل از این گرید زنجیر استفاده می شود زنجیر خشکه G80 دارای آبکاری سطحی گالوانیزه و یا بصورت فسفاته سطحی به رنگ مشکی مورد استفاده است
انواع زنجیر فولادی گرید ۸۰ و زنجیر گالوانیزه برای بلند کردن و بستن بار استفاده می گردد از زنجیرهای خشکه همچنین برای ساخت اسلینگ های چهار قلاب یا دو قلاب زنجیری استفاده می گرددبرای بلند کردن بار از دو طرف یا از چهار طرف با چهار قلاب با متراژ دلخواه استفاده می گردد زنجیر g80 فولادی همراه با اتصالات گوناگونی مانند ق

زنجیر فولادی G80
زنجیر فولادی G80
بازرگانی فتح بکسل 02155411792- 02155405729
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
Iran- جنوب‌ تهران
021-55428769

زنجیر فولادی G80

زنجیر ها به چند دسته تقسیم میشوند زنجیر های فولادی زنجیر های آهنی
که در این قسمت به زنجیر های فولادی می‌پردازیم
زنجیر فولادی در بسیار از مصارف صنعتی و کارگاههی استفاده میشود
زنجیر فولادی G8O با توجه به قدرت بالا که در کشیدن یا بلند کردن اجسام دارد مورد استفاده بسیار قرار میگیرد
زنجیرهای فولادی در جرثقیل های دستی و جرثقیل های برقی استفاده میشود که این زنجیر ها برای بلند کردن اجسام مورد استفاده قرار میگیرد
زنجیر فولادی در ابعاد مختلف و خاص برای الواتور استفاده میشود
زنجیر فولادی برای اینکه معمولا در فضایی باز و بیرون استفاده میشود
برای اینکه برای جلو گیری از اکسید یا به اصطلاح زنگ زدگی اب کاری میشوند اب کاری گالوانیزه سرد زنجیر فولادی آب کاری گالوانیزه گرم
اما یک نوع اب کاری زنجیر دیگر وجود دارد که بسیار هم مورد استفاده میشود اب کاری سیاه رنگ می باشد
زنجیر فولادی در سایز ها و تناژ مختلف موجود می باشد
زنجیر فولادی به صورت متری و قلاب دارد بفروش میرسد
زنجیر فولادی با توجه به تناژ در متراژ مختلف نسبت به درخواست مشتری بریده میشود
زنجیر های فولادی قلاب دار در متراژ های ۶متری و ۹متری
زنجیر فولادی دوسر قلاب ۶متری
زنجیر فولادی دوسر قلاب ۹

زنجیر فولادی G80
زنجیر فولادی G80
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
تجهیزات صنعتی کاریز
Iran-مرکزی تهران
021-55400161

زنجیر فولادی G80 آهنی گالولنیزه استنلس استیل

واردات، تولید و توزیع انواع زنجیرهای فولادی در تجهیزات صنعتی کاریز.

فروش زنجیر فولادی
فروش زنجیر فولادی گالوانیزه
فروش زنجیر فولادی استنلس استیل
فروش زنجیر فولادی گرید G80
فروش زنجیر آمریکایی
فروش زنجیر گالوانیزه گرید 30
فروش زنجیر کیسه ای
فروش زنجیر آهنی


انواع گرید زنجیره فولادی
زنجیره‌های فولادی صنعتی از فلزهای بادوام مانند فولاد ضد زنگ استنلس استیل، فولاد گالوانیزه تشکیل شده‌اند. آنها در طیف گسترده ای از اندازه ها و قدرت ها برای بلند کردن و حمل و نقل مواد در مجموعه های متنوعی از کاربردها در دسترس هستند.

استحکام کششی ماده پایه - یعنی مقاومت نهایی شکست tensile strength - درجه بندی و گرید داده شده به زنجیره را تعیین می کند. هرچه مقاومت در شکست بیشتر باشد، گرید بالاتر است و بالعکس. گرید نشان داده شده برای یک زنجیره به متخصصان صنعت کمک می کند تا نوع زنجیر مصرفی که برای عملیات آنها مناسب است شناسایی کنند. به عنوان مثال، استحکام زنجیرهای گالوانیزه به مقدار کربن موجود در فلز بستگی دارد. از آنجایی که زنجیره گرید 30 کربن کمتری دارد، ضعیف تر از زنجیره گرید 40 است و برای کاربردهای خدماتی به جای کاربردهای سنگین مناسب است.

در مجموعه تجهیزات صنعتی

زنجیر فولادی G80 آهنی گالولنیزه استنلس استیل
زنجیر فولادی G80 آهنی گالولنیزه استنلس استیل
تجهیزات صنعتی کاریز 021-55400161
تجهیزات صنعتی کاریز
Iran-مرکزی تهران
021-55400161

زنجیر G80 فولادی باربرداری و بستن بار

واردات و توزیع انوع زنجیر فولادی گرید G80 در تجهیزات صنعتی کاریز.

فروش زنجیر فولادی
فروش زنجیر G80
فروش زنجیر باربرداری
فروش زنجیر جرثقیل
فروش زنجیر آمریکایی
فروش زنجیر ناخنی


زنجیر G80 خشکه که دارای درصد بالای 97% آهن در ترکیبات آلیاژی خود می باشد جز پرکاربردترین گرید های زنجیر فولادی می باشد. این گرید از زنجیر فولادی با درصد کربن متوسط تولید می گردد اما با انجام یک عملیات دقیق حرارتی مشخصات مکانیکی آن بهبود یافته است. این فرایند سخت کاری حرارتی موجب پیوستگی بالاتر و در نتیجه مقاومت سایشی و کششی بالاتری در بلور های فولادی زنجیر می شود. عمده سایز پرکاربرد این گرید از زنجیرها سایز 6 میلیمتر الی 24 میلیمتر می باشد که در ساخت اسلینگ های زنجیری و همچنین اتصالات لیفتینگ بکار می رود زنجیر گرید G80 می بایست با استاندارد DIN 818 تولید و ساخته شود. زنجیر گرید G80 از نوع پولیشی و یا رنگ فولادی مشکی و یا گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد و یا روکش PVC و یا پلاستیکی و... موجود می باشد. کم ترین سیفتی فاکتوری f:s زنجیر G80 می بایست 4 برابر SWL آن باشد و Proof Test آن 5/2 برابر SWL می باشد..
زنجیر گرید G80 از طریق عملیات فورج تولید شده و با برش کاری مفتول های فولادی و سپس جوشکاری نقطه ات

زنجیر G80 فولادی باربرداری و بستن بار
زنجیر G80 فولادی باربرداری و بستن بار
تجهیزات صنعتی کاریز 021-55400161
تجهیزات صنعتی کاریز
Iran-مرکزی تهران
021-55400161

زنجیر لنگر فولادی کشتی و لنج های دریایی

واردات و توزیع انواع زنجیر لنگر در تجهیزات صنعتی کاریز.

زنجیر لنگر فولادی
زنجیر لنگر کشتی
زنجیر لنگر وینچ کشتی
زنجیر لنگر گالوانیزه

زنجیر لنگر نوعی زنجیر فولادی می باشد که دارای ویژگی های متخص به خود و متفاوت از سایز زنجیر ها بوده و با استاندارد های خاص برای اتصال لنگر های کشتی ها تولید می شود. زنجیرهای لنگر از یک سمت به لنگر کشتی و از سمت دیگر به وینچ های متصل می باشند. این زنجیر ها جهت جلوگیری از حرکت کشتی به منظور ثابت نگهداشتن در موقعیت جغزافیایی خاص در داخل آب رها شده که با قلاب شدن در کف دریا و اقیانوس از حرکت کشتی جلوگیری می کنند. زنجیر لنگر در کشتی های باری با تناژ بالا بدین صورت می باشد که در وسط دانه های زنجیر دارای یک میله راد است که هم از تغییر طول زنجیر در انقباض جلوگیری می کند و هم امکان قرار گیری اشیا خارجی بر روی زنجیر لنگر را کاهش می دهد. در تولید زنجیر لنگر از آلیاژ های مستحکم فولاد با تنسایل بالا استفاده قرار می گردد.

زنجیره لنگر یک جزء ضروری از سیستم لنگر کشتی است که ثبات و امنیت را در عملیات دریایی مختلف فراهم می کند. هدف این مقاله بررسی جنبه های مختلف زنجیره لنگر کشتی است ، از جمله ساخت آن ، مواد مورد استفاده ، نیازهای ن

زنجیر لنگر فولادی کشتی و لنج های دریایی
زنجیر لنگر فولادی کشتی و لنج های دریایی
تجهیزات صنعتی کاریز 021-55400161
بازرگانی برادران امیر
Iran-مرکزی تهران
021-55415814

زنجیر فولادی اسلینگ

از زنجیر فولادی در تولید اسلینگ های زنجیری و در لیفتینگ بار استفاده می شود. زنجیر فولادی در کاربری لیفتینگ بار در گرید های G80 معروف به خشکه و حتی در گرید های G100, G120 مورد استفاده قرار می گیرد. دانه های زنجیر فولادی به روش فورج گرم با خم کاری دانه ها و بصورت جوششی تولید شده و در سایز های اینچی و میلیمتری مورد استفاده قرار می گیرند.
در تولید اسلینگ زنجیر از سایز های مختلفی زنجیر فولادی و در تعداد رشته های مختلف استفاده می شود. از اتصالات مختلفی مانند انواع قلاب و قلاب دانه گیر زنجیر، حلقه فولادی اسلینگ و شگل در تولید اسلینگ های زنجیری استفاده می شود. زنجیر فولادی بار می بایست دو مشخصه مکانیکی مقاومت کششی و سایشی بالا را بصورت همزمان داشته و از این رو از گرید های پر کربن فولاد همراه با عملیات سخت کاری حرارتی در تولید آن استفاده شده است. زنجیر فولادی بار علاوه بر اسلینگ در تولید بشکه گیر نیز استفاده شده و در اتصالات جرثقیل های سقفی زنجیری نیز بکار گرفته می شوند.
از روش های مختلفی برای پوشش سطحی زنجیر فولادی بار در برابر زنگ زدگی استفاده می شود که روش زاج کاری با ایجاد یک لایه مقاوم سطحی ضخیم و به رنگ مشکی مات یکی از معمول ترین این روش ها محسوب می شود.

زنجیر فولادی اسلینگ
زنجیر فولادی اسلینگ
بازرگانی برادران امیر 021-55415814

اجزا و اتصالات اسلینگ زنجیری

اسلینگ های زنجیری از ابزار آلات بسیار کارامد و موثر در لیفتینگ بار محسوب می شوند. بر حسب ابعاد بار و وزنی که دارد می توان از اسلینگ های زنجیر دار تک شاخه به بالا و اغلب تا 5 شاخه استفاده نمود که طول زنجیر های فولادی متصل بر روی آنها می تواند یکسان و یا متفاوت باشد. با توجه به کاربری اسلینگ زنجیری Chain sling در لیفتینگ بار و به منظور داشتن مقاومت کششی مناسب و تنسایل ایده آل اغلب از زنجیر فولادی در گرید های بالای G80 الی G120 استفاده می شود. زنجیر های فولادی دارای یک پلاک مشخص کننده اطلاعات فنی WLL (working load limit) , MBL(Minimum breaking load) و حتی شامل نوع آبکاری سطحی و سختی سطحی نیز هستند. سایز های مختلف زنجیر فولادی دارای تنسایل برابر و WLL متفاوت هستند.

از اجزای اسلینگ های زنجیری به جز زنجیر که اتصال اصلی را شکل می دهد می تواند به حلقه فولادی Master link که در بالای اسلینگ و محلی که رشته های مختلف اسلینگ متصل می شوند و در پایین به انواع قلاب و قلاب دانه گیر زنجیر اشاره نمود. کاربری قلاب دانه گیر برای تعیین طول اتصال بوده و سایز آن دقیقا متناسب با قطر مفتول دانه های زنجیر انتخاب می شود بگونه ای که پس از عبور پای زنجیر به دور جسم در طرف دیگر بر روی یکی از دانه های زنجیر وصل می شود. اتصالات دیگری مانند انواع شگل ها نیز می توانند در اسلینگ های زنجیری بکار گرفته شوند. در این ویدیو نه تنها اجزای تشکیل دهنده اسلینگ زنجیری بلکه طریقه تست ظاهری آن را مشاهده می کنید.

بازرگانی ويكي واير
Iran-شمال‌ تهران
021-55411976

زنجیر فولادی بار گرید G80

زنجیر فولادی یکی از اولین اختراعات بشر در حمل و لیفتینگ بار بوده است. زنجیرباربرداری به روش فورج تولید شده و هر دانه بصورت مجزا بصورت خم کاری شده و سپس از طریق اتصال جوشکاری تکمیل می شود. زنجیر فولادی، سیم بکسل و تسمه حمل بار سه مورد از پر کاربرد ترین ابزار در اسلینگ محسوب می شوند که در این میان سیم بکسل با تنوع بیشتر و زنجیر فولادی باربرداری با تنوع کمتری در طراحی و استاندارد مورد استفاده قرار می گیرد.
زنجیر فولادی در باربرداری و در تولید اسلینگ های زنجیری در سه گرد مختلف شامل گرید G80 با بیشترین میزان کاربری، گرید G100 , G120 تولید می شود. تفاوت در گرید های زنجیر فولادی ناشی از تغییر در درصد کربن بکار گرفته شده در ترکیبات آلیاژی و نوع عملیات سخت کاری حرارتی است که به منظور افزایش تنسایل و سختی سطحی زنجیر فولادی باربرداری مورد استفاده قرار می گیرد. زنجیر فولادی در گرید G80 نه تنها در اتصالات اسلینگ برای حمل بار مورد استفاده قرار می گیرد بلکه بعنوان زنجیر اتصال بار بر روی جرثقیل های سقفی در نوع دستی و برقی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر موارد کاربری زنجیر فولادی می توان به اتصال بر روی پولیفت های زنجیری و وینچ های زنجیری اشاره نمود.
زنجیر فول

زنجیر فولادی بار گرید G80
زنجیر فولادی بار گرید G80
بازرگانی ويكي واير 021-55411976
سیم بکسل برادران امیر
Iran-مرکزی تهران
021-55415814

زنجیر خشکه جرثقیل G80 گالوانیزه

زنجیر خشکه در واقع یک آلیاژ از زنجیر فولادی می باشد. زنجیر خشکه در ترکیبات آلیاژی خود از حداقل 98% عنصر آهن با درصد متوسطی کربن استفاده می کند. پیش از تولید زنجیر خشکه G80 به روش فورج مفتول های مورد استفاده سخت کاری می شوند تا مشخصات مکانیکی بالایی داشته در برابر تنش های کششی و سایشی مقاومت ایده آلی داشته باشند. این فرایند حرارتی در طی چند مرحله سرمایش و گرمایش انجام شده و به یکدست شدن بلور های داخلی مفتول فولادی و در نهایت زنجیر خشکه G80 می انجامد.
زنجیر خشکه هم در سایز های میلیمتری طبق استاندارد DIN کشور آلمان و هم در سایز های اینچی طبق استاندارد ASTM کشور آمریکا تولید می شود. زنجیر خشکه G80 دارای تنسایل 550 نیوتن بر میلیمتر مربع N/mm2 است بدین معنا که در مرحله پارگی کامل به ازای هر میلیمتر مربع از سطح مقطع قابلیت تعلیق 55 کیلوگرم بار را دارد. البته در مخاسبات مربوط به لیفتینگ بار تنسایل تنها یک معیار عددی برای مقایسه محسوب شده و از آنجایی که در مرحله پلاستیک یعنی تغییر فرم دائمی زنجیر خشکه فولادی G80 سنجیده می شود اعداد تنسایل عملا اعداد کاربردی نیستند. در محاسبات لیفتینگ و کاربری زنجیر خشکه بار بر روی جرثقیل ها از کمیت های دیگری مانند WLL که بار گواه نامیده

زنجیر خشکه جرثقیل G80 گالوانیزه
زنجیر خشکه جرثقیل G80 گالوانیزه
سیم بکسل برادران امیر 021-55415814
بازرگانی ويكي واير
Iran-شمال‌ تهران
021-55411976

زنجیر خشکه بار و جرثقیل

زنجیر ها در دسته بندی اصلی بصورت زنجیر خشکه، زنجیر استیل و زنجیر آهنی دسته بندی می کنند. زنجیر خشکه در واقع نوعی زنجیر فولادی می باشد که اغلب به گرید G80 شناخته می شود. این در حالی است که زنجیر آهنی در گرید های پایین تر از G43 و با بکارگیری درصد کمتری کربن در ترکیبات آلیاژی تولید می شود. در واقع اختلاف اصلی زنجیر خشکه با زنجیر آهنی در درصد کربن بیشتر گرید G80 خشکه نسبت به گرید آهنی زنجیر و البته عملیات سخت کاری حرارتی است که در تولید زنجیر خشکه باربرداری بکار گرفته می شود.
زنجیر خشکه G80 از مفتول های فولادی خاصی که به منظور افزایش تنسایل و سختی سطحی طی عملیات سخت کاری قرار گرفته اند و به روش فورج تولید می شود. دانه های زنجیر خشکه بصورت مجزا خم کاری شده و با عبور بر روی دانه پیشین جوشکاری می شوند. جوشکاری فولادی دانه های زنجیر خشکه به روش قوس الکتریکی صورت می پذیرد و گفته می شود کیفیت جوش می بایست به اندازه ای بالا باشد که طی عملیات تست کششی زنجیر خشکه بار دانه ها در نقطه ای به جز نقطه جوشکاری می بایست دچار پارگی و شکسات گردند. زنجیر خشکه هم در ابعاد میلیمتر اغلب طبق استاندارد ISO, EN, DIN و هم در استاندارد ASTM با ابعاد اینچی تولید می شود.
زنجیر خشکه مقاومت کششی

زنجیر خشکه بار و جرثقیل
زنجیر خشکه بار و جرثقیل
بازرگانی ويكي واير 021-55411976
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

زنجیر استنلس استیل 316 در تمامی سایزها از 1mm تا 16mm

فرا بکسل : در فروشگاه فرا بکسل زنجیر استنلس استیل 316، Stainless Steel 316 در تمامی سایزها از 1mm ، 2mm ,تا 16mm موجود میباشد .
هر کدام از این سایزها دارای ابعاد مختلف از جهت طول داخلی و عرض داخلی میباشد.
هر کدام از این سایزها یا قطرها کارکرد های متفاوتی با توجه به مقدار باری که می‌تواند تحمل کند را دارد.
نقطه مشترک همه سایزهای زنجیر استنلس استیل 316 یا همان Stainless Steel 316 کارکرد آنها در مناطق مرطوب یا آب‌های شور دریایی و به خصوص محیطهایی که در معرض و تماس اسیدها یا حلال‌ها هستند میباشد.
زنجیر استنلس استیل 316 Stainless Steel قطر 1 میلیمتر :
سایز موجود در فرا بکسل 3×10×1
سه مشخصه قطر طول خارجی و عرض داخلی،
که به دلیل ظرافت و زیبایی اکثرا در کارهای دکوراسیون و شو روم ها و در کل تزئیناتی کاربرد داشته و ویژگی استفاده در محیطهای مرطوب و شرجی را دارد قدرت لیفت بار تا 15 KG را داشته و تحمل بار مداوم تا 4kg را دارد.
زنجیر استنلس استیل 316 Stainless Steel قطر مفتول 2mm :
سایز موجود در فرا بکسل 3×12×2,
این قطر هم همان ویژگی‌های قطر 1 میلیمتر را داراست علاوه بر اینکه قدرت بلند کردن بار تا 30Kg و تحمل مداوم بار تا 12 KG را دارد.
زنجیر استنلس استیل 316 Stainless Steel قطر 3 میلیمتر :
سایز موجود در فرا بکسل 4×15×3 ,
ن

زنجیر استنلس استیل 316 در تمامی سایزها از 1mm تا 16mm
زنجیر استنلس استیل 316 در تمامی سایزها از 1mm تا 16mm
فرا بکسل 021-44427405
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

زنجیر گالوانیزه G30

زنجیر فولاد گالوانیزه هر چند دارای قابلیت لیفتینگ میباشد اما به سبب متریال وضعیت فولاد در برابر مواد خورنده نیاز به آبکاری سطحی دارد. در طبیعت خورنده های طبیعی آب و رطوبت عوامل خورنده گی فولاد هستند در ضمن بارانهای اسیدی که از ترکیب آب با دی اکسیدکربن و آلودگیهای هوا بوجود میایند قابلیت خورندگی زنجیر فولادی را دارند. حتی زنجیر فولادی که از ترکیب آهن با کربن و در صورت آلیازی بودن دارای ترکیبات دیگر میباشد بخش اصلی خود را از آهن یعنی عنصر Fe میگیردکه دارای الکترونهای آزاد هست و از این رو زنجیر فولادی بدون آبکاری سطحی میل زیادی برای از دست دادن الکترون و اکسید شدن دارد. استفاده از عناصری مثل زینک Zn یا روی یک روکش سطحی را برای زنجیر فولادی گالوانیزه فراهم میکند که مانع از دست دادن الکترون از ساختار عنصر آهن میشود. زنجیر فولادی گالوانیزه سرد به رنگ نقره ای براق در بازار یافت میشود.اگر زنجیر فولادی گالوانیزه گرم در بازار یافت شود به رنگ نقره ای مات میباشد.
کاربرد این زنجیرهای گالوانیزه امروزه بر کسی پوشیده نیست. میتوان از این زنجیرها برای بستن یا مهارکردن کالاها جابه جایی بارها و یا آویزان کردن وسایل مختلف مانند لوسترها استفاده ک

زنجیر گالوانیزه G30
زنجیر گالوانیزه G30
فرا بکسل 021-44427405
تکین بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55422784

زنجیر G80 فولادی از سایز 6 الی 24 میلیمتر

زنجیر G80 خشکه از گرید های محبوب فولاد می باشد که با درصد کربن متوسط تولید شده اما با بکارگیری یک عملیات دقیق حرارتی مشخصات مکانیکی آن افزایش یافته است. در طی فرایند سخت کاری حرارتی بلور های فولادی داخلی زنجیر G80 یکدست می شوند که پیوستگی بالاتر و در نتیجه مقاومت سایشی و کششی بالاتری را در لیفتینگ بار به همراه دارند. سایز های مختلفی از زنجیر G80 فولادی تولید می شود که اغلب از سایز 6 میلیمتر الی 24 میلیمتر در اتصالات لیفتینگ و در تولید اسلینگ های زنجیری و همچنین اتصالات لیفتینگ با جرثقیل مورد استفاده قرار می گیرد.
زنجیر گرید G80 دارای سختی 350 در واحد برینل HB و تنسایل حدود 80000 پوند بر واحد اینچ یا 550 مگاپاسکال می باشد. زنجیر فولادی گرید G80 به روش فورج تولید شده و با برش کاری مفتول های فولادی و سپس جوشکاری در یک نقطه اتصال دانه های این زنجیر صنعتی تکمیل می شود. در تست کیفیت و کشش زنجیر G80 فولادی گفته می شود که در صورتیکه تحت کشش بین دو فک در مرحله شکست در هر نقطه ای به جز قسمت جوشکاری شده شکست اتفاق بیافتد فرایند جوشکاری بصورت استاندارد صورت گرفته است.
زنجیر G80 فولادی در سایز 8 میلیمتر برای اتصال بار بر روی جرثقیل های سقفی دستی و برقی 1 تن و در سایز 2 تن به بالا

زنجیر G80 فولادی از سایز 6 الی 24 میلیمتر
زنجیر G80 فولادی از سایز 6 الی 24 میلیمتر
تکین بکسل 021-55422784
بازرگانی فتح بکسل
Iran-مرکزی تهران
02155411792- 02155405729
زنجیر G80

زنجیر G80 از الیاژ های سخت فولادی تولید شده است و کاربری آن در لیفتینگ می باشد. از زنجیر فولادی G80 بر روی انواع جرثقیل های سقفی دستی و برقی از نوع زنجیری، انواع پولیفت ها، انواع وینچ های زنجیری و البته در تولید اسلینگ های زنجیری برای کاربری لیفتینگ استفاده می شود. سطح زنجیر G80 فولادی یل به رنگ مشکی زاج کاری شده و یا به رنگ نقره ای بصورت گالوانیزه می باشد. زنجیر G80 فولادی در سایز های اینچی و میلیمتری و به روش فورج گرم از مفتول های فولادی تولید می شود. تنسایل مقاومت کششی بالای این گرید از زنجیر G80 بالاتر از زنجیر های آهنی و پایین تر از زنجیر های گریدG100می باشد.

زنجیر های فولادی گرید ۸۰موجود در بازرگانی فتح بکسل :
زنجیر ۶ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۷ فولادی گرید۸۰
زنجیر ۸ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۹ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۱۰ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۱۳ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۱۶ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۱۸ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۲۰ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۲۲ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۲۵ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۲۶ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۲۸ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۳۰ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۳۲ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۳۴ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۳۶ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۳۸ فولادی گرید ۸۰
زنجیر ۴

زنجیر G80
زنجیر G80
بازرگانی فتح بکسل 02155411792- 02155405729
بازرگانی ويكي واير
Iran-شمال‌ تهران
021-55411976
زنجیر لنگر کشتی و لنچ

لنگر کشتی و لنچ بسته به سایز کشتی دارای سایز های مختلفی بوده و لنگر کشتی های باربری بزرگ گاهی وزنی بالای 50 تن دارند. زنجیر لنگر در واقع نوعی زنجیر بوده که از یک سمت به لنگر و از سمت دیگر بر روی وینچ های سه فاز کشتی که وظیفه جمع کردن زنجیر لنگر را دارند اتصال پیدا می کند.
با وجود اینکه آب دریا مملو از املاح و نمک های بسیار خورنده می باشد که به سرعت سبب زنگ زدگی فولاد می شوند زنجیر لنگر اغلب از گرید های بالای فولادی تولید می شود. در واقع قابلیت تغییر قابلیت های مکانیکی فولاد با تغییر در درصد کربن و البته طی عملیات سخت کاری حرارتی این آلیاژ را برای تولید زنجیر لنگر که تحت تنش های شدید کششی و حتی ضربه Impact تحت تاثیر امواج دریا قرار می گیرد تبدیل نموده است. البته حتی زنجیر های استنلس استیل نیز از زنگ زدگی در تماس با آب دریا در طولانی مدت مصون نخواهند ماند و سرعت زنگ زدگی در آنها هر چند بسیار پایین تر از فولاد اما بالاست.
زنجیر لنگری اغلب از گرید های G80 و حتی بالاتر تولید می شود تا تنسایل کششی حداقلی 550 نیوتن بر میلیمتر مربع را داشته باشد. البته به جز مقاومت کششی مقاومت در برابر ضربه نیز یکی دیگر از فاکتور های مهم کیفی در زنجیر لنگری محسوب می شود. در واقع کش

زنجیر لنگر کشتی و لنچ
زنجیر لنگر کشتی و لنچ
بازرگانی ويكي واير 021-55411976
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405
زنجیر لنگر فولادی گرید بالا

زنجیر لنگر در یک سمت به لنگر های کشتی و در سر دیگر به وینچ برای کشیدن لنگر اتصال پیدا می کند. از آنجایی که زنجیر های لنگر تحت تنش های کششی بسیار بالا اولا به سبب وزن بسیار بالای کشتی و ثانیا تحت تاثیر ضربه impact ناشی از موج دریا بصورت دائمی و پیوسته قرار دارند گرید فولاد بکار رفته در تولید این قطعه صنعتی اهمیت بسیار بالایی دارد. از طرف دیگر آب شور دیا دارای املاح و نمک های دریایی با قابلیت خورندگی بسیار بالا می باشد و از این رو آلیاژ های فولادی در تماس با آب شور دریا بدون محافظت سطحی مناسب به سرعت دچار زنگ زدگی می شوند.
زنجیر لنگر فولادی اغلب از گرید های بالا که درصد بالایی از کربن داشته و پس از تولید با فرایند حرارتی سخت کاری می شوند تولید می شود. تنسایل مقاومت کششی بالا از مهمترین فاکتور های کیفی زنجیر لنگر فولادی می باشد.
در اغلب موارد برای داشتن مقاومت مناسب در برابر زنگ زدگی زنجیر لنگر فولادی را بصورت آبکاری شده گالوانیزه گرم بکار می برند. فرایند ابکاری گالوانیزه گرم Hot dip galvanized در دماهای بالای 600 درجه سانتی گراد صورت می پذیرد بگونه ای که لایه سطحی محافظ که از جنس روی زینک می باشد طی این فرایند به داخل سطح فولاد نفوذ می کند. این لایه محافظ که در

زنجیر لنگر فولادی گرید بالا
زنجیر لنگر فولادی گرید بالا
فرا بکسل 021-44427405
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405
زنجیر G80 خشکه بار

زنجیر های بار برداری در گرید های مختلفی از فولاد تولید می شوند. یکی از محبوب ترین و پر کاربرد ترین گرید های زنجیر فولادی گرید G80 می باشد. این گرید از زنجیر که اغلب بصورت بشکه ای در ابعاد مختلف به ایران وارد می شود اغلب محصول کشور چین بوده و بصورت تست شده همراه با پلاک به بازار عرضه می شوند.
زنجیر خشکه گرید G80 در لیفتینگ بار بصورت اسلینگ و همراه با اتصالات مختلفی مانند قلاب، شگل، حلقه فولادی، قلاب دانه گیر و قلاب گردان مورد استفاده قرار می گیرد. از نمونه های کاربری زنجیر G80 می توان به اتصال بر روی جرثقیل های سقفی زنجیری، پولیفت ها و وینچ های زنجیری اشاره نمود.
زنجیر G80 از گرید های کربن دار فولاد تولید شده و دارای عملیات حرارتی سخت کاری به منظور افزایش تنسایل و سختی سطحی می باشد. با این وجود با توجه به میل آهن در ترکیبات فولاد برای از دست دادن الکترون این گرید از زنجیر در برابر زنگ زدگی آسیب پذیر می باشد. از این رو در اغلب موارد از نوعی پوشش سطحی برای افزایش مقاومت محیطی زنجیر G80 خشکه استفاده می شود. این گرید از زنجیر اغلب یا به رنگ مشکی مات به بازار عرضه می شود که برای دستیابی به این محافظت سطحی از فرایند فسفاته سازی استفاده شده است. روش های دیگری مان

زنجیر G80 خشکه بار
زنجیر G80 خشکه بار
فرا بکسل 021-44427405
بازرگانی فتح بکسل
Iran-مرکزی تهران
02155411792- 02155405729
زنجیر الواتور فولادی و کرپی الواتوری

زنجیر الواتور فولادی نوعی زنجیر صنعتی می باشد که از آن در انتقال مواد همراه با باکت هایی استفاده می شود از زنجیر الواتور در معادن استفاده بسیار زیادی می شود و دارای شباهت هایی به زنجیر های بار معمولی بوده با این تفاوت که برای داشتن قابلیت اتصال باکت های حمل کننده مواد که در فواصل مشخص بر روی زنجیر الواتوری نصب می شود می بایست دانه های زنجیر دارای ارتفاع بلند تری باشند. زنجیرهای الواتور بیشتر در استاندارد هایDIN764,DIN766,DIN22252 تولید میشود زنجیر های الواتوری در رشته های 5 لینکی،7لینکی و9 لینکی تولید و عرضه میگردد .رشته های زنجیر الواتوری توسط قطعه ای به نام کرپی الواتور به باکت الواتور وصل می شوند این نوع زنجیر ضدسایش بوده که با سایز و انواع مختلف در نوارنقاله ها، بالابرهای آسانسوری، صنایع دریایی و کشتیرانی به کار می رود کاربرد اصلی زنجیر های الواتوری در نقاله های آسانسوری و یا بالابر های عمودی حمل و کشش قاشقک ها و مواد میباشد از استفاده زنجیرهای الواتوری در امر باربرداری باید خودداری نمود . زنجیر و کرپی الواتور میبایست از مقاومت بسیار بالایی در برابر سایش برخوردار بوده و همچنین در مقابل کشش نیز مقاومت بسیار خوبی داشته باشد از جمله مشکلات رایج در

زنجیر الواتور فولادی و کرپی الواتوری
زنجیر الواتور فولادی و کرپی الواتوری
بازرگانی فتح بکسل 02155411792- 02155405729
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
Iran- جنوب‌ تهران
021-55428769
زنجیر الواتوری

زنجیر الواتور و کرپی الواتور به سبب بهره گیری از دانش روز عملیات حرارتی و استفاده از متریال مرغوب دارای کیفیت بسیار بالا بوده که باعث شده این محصولات مقاومت بسیار بالای در برابر سایش کشش و شکست داشته باشند و در صنایع همچون سیمان و معدن که دارای سایش بالا هستند کارکردی طولانی داشته باشند یکی از اشتباهات رایج در انتخاب زنجیر الواتور،انتخاب زنجیر جرثقیل G80 میباشد زنجیر های جرثقیل همانطور که از نام شان پیداست برای بار بلند کردن استفاده میشود و در مقابل سایش ،تتش و خستگی بسیار ضعیف میباشند که این خود نیز یکی دیگر از تفاوت های اساسی آنها میباشد،لذا جهت استفاده حتما میبایست از زنجیر های مناسب الواتور که دارای سختی سطحی HV 800 با عمق 1 الی3 میل از جنس فولاد منگنز دار استفاده کرد استاندارهای ابعادی این زنجیرهای الواتور بطور کل طبق استاندارهای DIN 766,DIN764,DIN 22253 میباشد
زنجیر الواتور 8
زنجیر الواتور 10
زنجیر الواتور 12
زنجیر الواتور 13
زنجیر الواتور 16
زنجیر الواتور 18
زنجیر الواتور 20
زنجیر الواتور 22
زنجیر الواتور 24
زنجیر الواتور 25
زنجیر الواتور 26
زنجیر الواتور 28
زنجیر الواتور 30
زنجیر الواتور 32
زنجیر الواتور 36
زنجیر الواتوری 38
زنجیر الواتوری 40
زنج

زنجیر الواتوری
زنجیر الواتوری
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
دراکو بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55409906
زنجیر فولادی کروزبی Crosby

زنجیر فولادی در واقع پر کاربرد ترین گرید زنجیر در صنایع می باشد. زنجیر های فولادی در سه گرید G80 معروف به زنجیر خشکه، گرید G100 و گرید G120 تولید می شوند. البته در اغلب کاربری های صنعتی از زنجیر فولادی در گرید G80 تولید می شود چرا که زنجیر خشکه هم دارای قابلیت های کششی و تنسایل مناسبی است و هم ترد و شکننده نیست. یکی از معتبر ترین برند های تولید کننده زنجیر بار فولادی در دنیا برند کروزبی Crosby آمریکا می باشد. این برند از محدود برند هایی است که به تولید زنجیر فولادی برای کاربری های فوق سنگین با گرید G100 , G120 نیز می پردازد.
از زنجیر فولادی بار با برند کروبی در تولید اسلینگ های زنجیری بالاخص برای کاربری های لیفتینگ فوق سنگین مانند جرثقیل های ساحلی در کاربری های دکل های جرثقیل دریایی استفاده می شود. از زنجیر فولادی بار با برند کروزبی بر روی برخی از جرثقیل های سقفی زنجیری محصول کشور آمریکا مانند جرثقیل های YALE نیز استفاده شده است.
هر چند آنالیز متریال زنجیر فولادی کروزبی به روش تست مشخص می شود اما مهمترین مشخصه که سبب قابلیت های کششی منحصر به فرد این زنجیر فولادی بار می شود عملیات حرارتی تولید می شود. از آنجا که شرکت های مختلف تولید کننده زنجیر های فولادی بار ف

زنجیر فولادی کروزبی Crosby
زنجیر فولادی کروزبی Crosby
دراکو بکسل 021-55409906
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405
زنجیر استنلس استیل سایز 6 میلیمتر

فرا بکسل : وارد کننده و عرضه کننده زنجیر استنلس استیل 316 Stainless Steel ۳۱۶ سایز 6 میلیمتر میباشد.
در فروشگاه فرا بکسل زنجیر استنلس استیل ۳۱۶ به همراه سرتی فیکیت و گواهینامه Certificate برای اطمینان از صلاحیت کالا به مشتری تحویل داده می‌شود.
زنجیر استنلس استیل ۳۱۶ سایز ۶ میلیمتر 6 میلیمتر به دلیل خاصیت ضد زنگ بودن آن و همچنین خاصیت ضد خورندگی در کشور ما بیشتر در مناطق مرطوب و به خصوص مناطق ساحلی و دریایی که با آب شور در تماس است مورد استفاده قرار می‌گیرد.
زنجیر استنلس استیل 316 سایز 6 mm میلیمتر همچنین در صنایعی که با حلال‌ها و اسید های خوراکی و اسیدهای با خلوص ۵۰ درصد به پایین کاربرد فراوان دارند.
زنجیر استنلس استیل 316 سایز 6 mm میلیمتر با چهار مشخصه نامگذاری می‌شود.
قطر مفتول دانه زنجیر. طول داخلی هر دانه زنجیر . عرض داخلی هر دانه زنجیر. و نوع فولاد یا آلیاژ زنجیر که استنلس استیل ۳۱۶ است یا فولادی گرید G80 یا گالوانیزه گرید G30.
در فروشگاه فرا بکسل زنجیر استنلس استیل ۳۱۶ قطر 6 mm در ابعاد استاندارد موجود میباشد. به عنوان مثال سایز 7×18×6 که یکی از ابعاد استاندارد موجود در بازار میباشد و کاربرد فراوانی نسبت به سایر ابعاد دارد.
قبل از خرید زنجیر استیل 316 سایز 6 می

زنجیر استنلس استیل سایز 6 میلیمتر
زنجیر استنلس استیل سایز 6 میلیمتر
فرا بکسل 021-44427405
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405
زنجیر استنلس استیل 316 سایز 8 میلیمتر

فرا بکسل : در فروشگاه فرا بکسل زنجیر استنلس استیل 316 Stainless steel Chain به همراه سرتی فیکیت و گواهینامه مربوطه Certificate جهت مشخص شدن اصلیت و استاندارد بودن زنجیر استیل ۳۱۶ به مشتری داده می‌شود.
زنجیر استنلس استیل 316 نوعی فولاد آلیاژی میباشد و با فولاد ساده کربنی تفاوت دارد. معمولا با اضافه کردن عنصرهای مثل کروم و نیکل به فلز آهن فولادی که زنگ نمی‌زند ساخته می‌شود ، یا همان استنلس استیل Stainless steel, البته با مقدار کربن کمتر از ۰.۰۸ درصد. با اضافه شدن ایندو عنصر و کربن آلیاژ زنجیر استیل در مرحله ساخت قرار میگیرد . سپس با اضافه کردن عنصر خاصی بنام مولیبدن به اندازه ۲ درصد آلیاژ زنجیر استنلس استیل ۳۱۶ ساخته می‌شود.
از زنجیر استنلس استیل 316 Stainless steel سایز 8 میلیمتر به طور عام جهت حمل بار یا مهار تکیه گاه ها ، در صنایع قایق و لنج در کشتیرانی ، در فاضلاب ها ، در منحولها ، در چاه ها برای نگاه داشتن پمپها ، در استخرها و در کل مکان‌هایی که با رطوبت سرو کار دارند استفاده می‌شود.
استفاده خاص این زنجیر استنلس استیل 316 در محیطهای اسیدی و کلریدی و جاهایی که احتمال خورده شدن فولاد هست ، میباشد .
زنجیر استیل 316 سایز 8 میلیمتر با ابعاد مختلف در فروشگاه فرا بکسل عرضه می‌شود ک

زنجیر استنلس استیل 316 سایز 8 میلیمتر
زنجیر استنلس استیل 316 سایز 8 میلیمتر
فرا بکسل 021-44427405
سیم بکسل برادران امیر
Iran-مرکزی تهران
021-55415814
زنجیر لنگر کشتی

زنجیر لنگر تقریبا بر روی کلیه کشتی های باری و مسافرتی سبک و سنگین و بر روی لنچ ها مورد استفاده قرار می گیرد. زنجیر لنگر تنها در گرید های فولادی مورد استفاده قرار گرفته تا مقاومت کششی لازم را در برابر تنش های کششی بالایی که ناشی از وزن کشتی ها پدید می آید تحمل کند.
زنجیر لنگر به لحاظ شکل و استاندارد با زنجیر بار متفاوت بوده و استفاده از یک میله در بین دانه های زنجیر مانع از جمع شدن و فرو رفتن دانه ها در یکدیگر می شود. عدم تغییر طول قابل توجه در زنجیر لنگر به منظور جلوگیری از جابجا شدن بیش از اندازه لنچ و کشتی پس از لنگر انداختن بوده که در جلوگیری از اعمال تنش کششی یکباره به زنجیر نیز نقش قابل توجهی دارد. سایز زنجیر لنگر بسته به وزن کشتی انتخاب می شود و برای کشتی های باری بزرگ و بارج ها گاهی از چند زنجیر لنگر استفاده می شود. از نظر کاربری در یک سمت زنجیر لنگر وینچ های کششتی قرار می گیرند و در سر باز آن یک لنگر فولادی قرار می گیرد. با توجه به وزن بالای لنگر ها جمع کردن زنجیر عملا بصورت دستی میسر نبوده و از این رو از وینچ های برقی زنجیری بر روی کشتی ها در اتصال با زنجیر لنگر استفاده می شود.
آب دریا مملو از انواع نمک ها و املاح بوده و از خورنده های صنعتی قوی

زنجیر لنگر کشتی
زنجیر لنگر کشتی
سیم بکسل برادران امیر 021-55415814
سیم بکسل برتر
Iran- جنوب‌ تهران
021-55425302
زنجیر فولادی گالوانیزه

زنجیر فولادی ابزاری صنعتی برای لیفتینگ بار می باشد که با استاندارد های مختلف که بیانگر قطر مفتول در تولید و ارتفاع دانه های زنجیر می باشد تولید می شود. زنجیر فولادی دارای مقاومت کششی بالاتری نسبت به زنجیر های آهنی ساده می باشد که گرید G43 تولید می شوند و با افزودن درصد کربن در ساختار و عملیات حرارتی در فراوری فلزات بکار گرفته می شود. زنجیر فولادی در اتصالات لیفتینگ بصورت اسلینگ زنجیری، در اتصالات جرثقیل برقی زنجیری، پولیفت زنجیری و حتی در اتصالات وینچ های زنجیری بکار گرفته می شود. زنجیر فولادی در سه گرید G80, G100 , G120 تولید می شود که گرید G80 دارای حداکثر میزان کاربری در صنایع و اتصالات لیفتینگ بوده و دو گرید دیگر تنها توسط برند های محدودی مانند کروزبی آمریکا تولید می شوند.

زنجیر فولادی از کارخانه در بصورت بشکه ای بسته بندی می شود و هم بصورت متری بر حسب سایز های مختلف و هم بصورت بشکه ای به فروش می رسد. بر روی بشکه های زنجیر فولادی یک پلاک وجود دارد که مشخصات مکانیکی از قبیل تنسایل مقاومت کششی، گرید، سختی سطحی و نوع آبکاری زنجیر فولادی در آن قید شده است.
با توجه به اینکه آلیاژ های فولادی در برابر زنگ زدگی ناشی از آب و رطوبت و همچنین اسید های مختلف خس

زنجیر فولادی گالوانیزه
زنجیر فولادی گالوانیزه
سیم بکسل برتر 021-55425302
بازرگانی ويكي واير
Iran-شمال‌ تهران
021-55411976
زنجیر آهنی گالوانیزه گرید G43

زنجیر آهنی که با بکارگیری و خم کاری مفتول های برش خورده آهنی تولید می شود اغلب در گرید های G30, G43 در بازار یافت می شود. این زنجیر آهنی به روش فورج سرد تولید شده و پس از خم کاری در هر نقطه و برای تولید هر دانه زنجیر جوشکاری می شود. زنجیر آهنی گالوانیزه برای مقاصد غیر از لیفتینگ بار مورد استفاده قرار گرفته و از آلیاژ فولادی کم کربن در تولید آن استفاده شده است که دارای چکش خواری بالایی بوده و سطحی نرم دارد.
زنجیر آهنی گالوانیزه در سایز های مختلف اغلب از 3 میلیمتر به بالا تولید شده و در سایز های 6 الی 12 میلیمتر دارای حداکثر کاربری می باشد. در قیاس با زنجیر فولادی خشکه که دارای درصد متوسطی کربن در ترکیبات آلیاژی بوده و همراه با عملیات سخت کاری حرارتی تولید می شود، زنجیر آهنی دارای تنسایل و مقاومت کششی پایینتری بوده و سختی سطحی آن نیز به همین میزان پایین تر می باشد.
زنجیر آهنی اغلب بصورت بشکه ای وارد شده و برای کاربری های صنعتی مختلف به جز لیفتینگ بار که تنش های کششی بسیار بالایی را بر پیکر زنجیر وارد می کند بکار گرفته می شود. تنسایل مقاومت کششی زنجیر آهنی گالوانیزه در گرید G43 حدود 320-360 نیوتن بر میلیمتر مربع می باشد که در قیاس با زنجیر خشکه گرید G80 که تنسای

زنجیر آهنی گالوانیزه گرید G43
زنجیر آهنی گالوانیزه گرید G43
بازرگانی ويكي واير 021-55411976
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
زنجیر جرثقیل سقفی 3 تن

زنجیر جرثقیل سقفی از سایز 8 میلیمتر که برای جرثقیل های سقفی زنجیری چه از نوع برقی و چه از نوع دستی مورد استفاده قرار می گیرند شروع و در ظرفیت های لیفتینگ بالاتر در سایز های بالاتر مصرف می شود. بر روی انواع جرثقیل های سقفی از زنجیر جرثقیل در گرید خشکه G80 و گرید های بالاتر یعنی گرید های G100 , G120 می توان استفاده نمود حال آنکه با توجه به تنسایل و مقاومت کششی مناسب اغلب از گرید G80 استفاده می شود.
زنجیر جرثقیل سقفی 3 تن در سایز 10 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد که از ترکیبات آلیاژي فولاد با درصد بالای کربن تولید شده است. تولید این زنجیر جرثقیل بصورت خم کاری حرارتی برای هر دانه صورت گرفته که پس از خم کاری و تشکیل دانه ها در یک نقطه از طریق قوس الکتریکی جوشکاری شده است. مفتول های بکار گرفته شده در تولید زنجیر جرثقیل سقفی 3 تن طی عملیات حرارتی سخت کاری شده اند تا هم کشش و هم سایش را تا حد بالایی تحمل نمایند.
هر چند گرید زنجیر جرثقیل G80 انتخاب می شود اما روش های فراوری و حرارتی بکار رفته در تولید توسط برند های مختلف متفاوت و از این رو قابلیت های مکانیکی این زنجیر نیز می تواند متفاوت باشد. زنجیر جرثقیل 3 تن بکار رفته بر روی جرثقیل های برقی با برند های معتبری چون ک

زنجیر جرثقیل سقفی 3 تن
زنجیر جرثقیل سقفی 3 تن
جنرال بکسل 021-55412101
اسپانسر های ما
تاپ وایر
تاپ وایر

بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

021-55400146
بازرگانی برادران امیر
بازرگانی برادران امیر

وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

021-55415814
بازرگانی تقی زاده
بازرگانی تقی زاده

بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

02166661786
باختر پدید فولاد
باختر پدید فولاد

باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

021-55421082-4
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved