Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها
 • سیم بکسل و زنجیر
 • ماشین آلات راهسازی
  • تجهیزات بیمارستانی
   • آسانسور
    • لوازم ماشین آلات
     • ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی
      • تجهیزات حمل مواد
       • قطعات تجهیزات صنعتی
        • کمپرسور
         • خدمات بازرگانی
          • تجهیزات مرغداری
           • لیفتراک
            • جرثقیل سقفی
             • گیربکس

              وینچ

              وینچ

              وینچ برقی Electric winch ابزاری الکتریکی برای لیفتینگ بارهای سبک تا میزان حداکثری 600 کیلوگرم به صورت تک رشته (1200 کیلوگرم بصورت دو رشته) می باشد. وینچ برقی بر خلاف جرثقیل های سقفی با برق تک فاز کار کرده و بصورت دو کاره تنها با قابلیت لیفتینگ عمودی بار و یا کشش بار بر روی سطح شیب دار مورد استفاده قرار می گیرند. وینچ برقی یک ابزار با اتصال سیم بکسلی است که اغلب از سیم بکسل های 6 رشته با ساختار 6X19 و یا گاهی با بکارگیری سیم بکسل های نتاب به بار متصل می شود. البته نمونه هایی از وینچ های برقی که با زنجیر به بار اتصال پیدا می کنند نیز وجود دارد که نمونه آن وینچ های برقی دریایی در اتصال زنجیر لنگر می باشنداتصال وینچ برقی بر روی سطح بر خلاف اتصال جرثقیل های سقفی که از یک ترولی برای حرکت بر روی ریل های سقفی استفاده می کنند با بکارگیری پیچ و مهره های صنعتی و بصورت اتصال فیکس و ثابت در مکان صورت می پذیرد. از وینچ برقی در کاربری ساختمانی برای حمل مصالح بعنوان بالابر، کاربری های ساحلی و دریایی و کشش بار بر روی سطوح استفاده می شود. برای مشخص نمودن ظرفیت وزنی وینچ برقی اغلب از دو عدد استفاده می شود که عدد اول ظرفیت وزنی وینچ در حالت استفاده از یک رشته سیم بکسل بصورت آویز و عدد دوم (دو برابر عدد اول) ظرفیت وزنی وینچ برقی را در صورت استفاده از دو رشته سیم بکسل که بصورت رفت و برگشتی و همراه با قلاب گردان وینچ مورد استفاد قرار می گیرد نشان می دهد.

              اجزای مکانیکی و الکتریکی وینچ برقی تک فاز

              وینچ های برقی دارای ساختمانی شبیه به جرثقیل برقی سیم بکسلی هستند با این تفاوت که با برق تک فاز کار کرده و در ظرفیت های وزنی بسیار پایین تری نسبت به جرثقیل سیم بکسلی تولید می شوند. تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی جنبشی در وینچ برقی با بکارگیری یک الکتروموتور تک فاز که اغلب از نوع ترمز دار است صورت می پذیرد. تبدیل سرعت بالای الکتروموتور وینچ برقی به گشتاور مورد نیاز برای گرداندن قرقره Spool وینچ با بکارگیری یک گیربکس صورت می پذیرد. گشتاور خروجی از گیربکس سبب گردش قرقره و به دنبال آن درام وینچ شده که این امر سبب جمع شدن و یا باز شدن سیم بکسل، تغییر طول اتصال و بالا و پایین رفتن بار می شود.وینچ های برقی از یک سلنوئید که یک قطعه حسگر الکتریکی است نیز استفاده می کنند که اغلب بصورت یک کیت بر روی قسمت بالایی وینچ برقی اتصال پیدا می کند. این سلنوئید برای تشخیص جهت گردش دارم وینچ برقی که در جهت بالا و یا پایین آوردن بار حرکت می کند مورد استفاده قرار می گیرد. وینچ های برقی اغلب دارای یک قاب فلزی قدرتمند نیز برای اتصال بر روی سطوح و ایجاد نیروی تکیه گاهی هستند. بدیهی است که یک سیم بکسل فولادی و یک قلاب هوک ضامن دار نیز برای اتصال به بار در انتهای سیم بکسل طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.

              نتایج جستجو برای وینچ
              تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55428769

              وینچ برقی

              وینچ برقی یکی از انواع بالابر های سیم بکسلی میباشد که کاربرد های زیادی دارد
              این وینچ برقی باتوجه به قیمت پایین که نسبت به سایر محصولات بالابر دیگر دارد میتوانید باتوجه به بوجه خود یکی از وینچ ها انتخاب کنید
              یکی دیگر از مزایای وینچ های برقی تک فاز سیم بکسلی وزن پایین این محصول و نصب راحت ان میباشد
              وینچ برقی سیم بکسلی باتوجه به تک فاز بودن آن براحتی با برق شهری کار میکند
              یکی دیگر از مزایای وینچ برقی تک فاز نصب راحت ان میباشد که با بست های U شکلی که در جعبه آن وجود دارد براحتی نصب میشود
              وینچ برقی ۲۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۳۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۴۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۵۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۶۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۸۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۱۰۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۱۲۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۱۰۰ به ۲۰۰
              وینچ برقی ۱۵۰ به ۳۰۰
              وینچ برقی ۲۰۰ به ۴۰۰
              وینچ برقی ۲۵۰ به ۵۰۰
              وینچ برقی ۳۰۰ به ۶۰۰
              وینچ برقی ۴۰۰ به ۸۰۰
              وینچ برقی ۵۰۰ به ۱۰۰۰
              وینچ برقی ۶۰۰ به ۱۲۰۰
              امروز با پیشرفت تکنولوژی ، طراحی و ساخت انواع ماشین آلات جابجایی مواد ،نیازی کارخانه جهت جا به جایی به راحتی فراهم میشود و سرعت عمل و ایمنی پرسنل را نیز به همراه دارد که این مسئله ای مهم در صنایع بزرگ است از این جهت فروشگاه سلیمی با فروش

              وینچ برقی
              وینچ برقی
              تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
              دنا بکسل
              Iran-مرکزی تهران
              021-55412800

              وینچ بالابر برقی تک فاز

              وینچ برقی هم از نوع زنجیری و هم از نوع سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرد. وینچ های سیم بکسلی اغلب بعنوان بالابر ساختمانی و برای کشیدن بار بر روی سطوح مورد استفاده قرار می گیرند حال آنکه وینچ های زنجیری اغلب در صنایع دریایی و کشتی رانی و در اتصال زنجیر لنگر کشتی ها مورد استفاده قرار می گیرند.
              وینچ برقی در تناژ پایین تا حداکثر 2 تن بصورت تک فاز تولید می شود و با برق خانگی و شهری در ولتاژ 220 ولت کار می کند. ساختمان وینچ برقی بسیار ساده بوده و از یک عدد الکتروموتور ترمز دار بصورت متصل به یک گیربکس و در نهایت یک درام استفاده می کند. استفاده از الکتروموتور ترمزدار در اتصال وینچ برقی بالابر به منظور قفل کردن سیستم در لحظه قطع جریان و نگهداشتن بار در ارتفاعی مشخص می باشد. نوع گیربکس اتصال وینچ برقی از نوع خورشیدی با دقت بسیار بالا می باشد.
              بر روی وینچ برقی بالابر از متراژ مختلفی سیم بکسل استفاده می شود که اغلب استاندارد 20 متری دارند. سیم بکسل اتصالی وینچ های برقی تک فاز بالابر اغلب 6 رشته با ساختار 6X19 می باشد که بر حسب قابلیت لیفتینگ وینچ از سایز 6 میلیمتر الی 10 میلیمتر از نوع فولادی استفاده شده است. سیم بکسل اتصال وینچ از نشر ساختار با سیم بکسل جرثقیل بر

              وینچ بالابر برقی تک فاز
              وینچ بالابر برقی تک فاز
              دنا بکسل 021-55412800
              بازرگانی ويكي واير
              Iran-شمال‌ تهران
              021-55411976

              وینچ بالابر ساختمانی تک فاز

              از وینچ های بالابر در صنایع ساختمانی برای حمل مصالح استفاده بسیاری می شود. وینچ های بالابر بر خلاف جرثقیل های برقی بصورت تک فاز تولید می شوند که این امکان را برای کاربران فراهم می آورند که با بکارگیری برقی 220 ولت شهری و برق خانگی به لیفتینگ بار و مصالح بپردازند.
              وینچ برقی تک فاز از یک الکتروموتور تک فاز در اتصال یک گیربکس خورشیدی استفاده می کند که سایز الکتروموتور و گیربکس بر حسب ظرفیت لیفتینگ وینچ برقی متفاوت می باشد. حداکثر ظرفیت وزنی وینچ های برقی تک فاز 1 تن می باشد که البته در صورت کاربری دوبل به 2 تن نیز تبدیل می شود و از این رو آنها را به وینچ 1000-2000 کیلوگرم می شناسند.
              در ساخت و تعمیر بنا از یک وینچ برقی تک فاز در بالاترین طبقه بر روی یپ خرپا استفاده می کنند که به حمل آجر، سیمان، گچ و حتی مصالح تر از طریق تانکر و فرغان می پردازد. از آنجایی که وینچ برقی بصورت 2 کاره عرضه می شود یعنی اتصال آن بصورت ثابت و با بکارگیری پیچ و مهره انجام می گیرد در اغلب خر پا ها یک ریل طراحی می شود که پس از حمل عمودی بار توسط وینچ برقی امکان انتقال افقی آن نیز وجود داشته باشد.
              وینچ برقی 100 به 200
              وینچ برقی 200 به 400
              وینچ برقی تک فاز 400 به 800
              وینچ برقی 500 به 1000
              وینچ تک فاز 1 تن

              وینچ بالابر ساختمانی تک فاز
              وینچ بالابر ساختمانی تک فاز
              بازرگانی ويكي واير 021-55411976

              انواع موتور الکتریکی اتصالی وینچ برقی

              وینچ های برقی از دو نوع موتور DC استفاده می کنند، موتورهای مگنت دائمی و موتورهای سری اتصالی. تمام موتورهای وینچ برقی DC الکتریکی از یک مجموعه سیم پیچ به نام آرمیچر در داخل مجموعه دیگری از سیم پیچ ها یا مجموعه ای از آهنرباهای دائمی به نام استاتور تشکیل شده اند. وظیفه استاتور تولید میدان مغناطیسی است که باعث می شود روتور (یا آرمیچر) الکتروموتور وینچ با عبور جریان الکتریکی از آن بچرخد. اعمال ولتاژ به سیم پیچ ها باعث ایجاد گشتاور در آرمیچر و در نتیجه حرکت می شود. در همه انواع موتورها، هرچه قدرت اسب بخار بالاتر باشد، موتور دارای گشتاور و قدرت بیشتری خواهد بود. درجه بندی وینچ برقی ترکیبی از گشتاور موتور و نسبت کاهش سرعت گیربکس است. اسب بخار یا توان خروجی موتور الکتریکی تاثیر مستقیمی بر روی سرعت خط و قدرت کشش وینچ برقی دارد.

              • وینچ برقی با الکتروموتور آهنربای دائمی: در موتور الکتریکی آهنربای دائم، استاتور از آهنرباهای دائمی استفاده می کند و هیچ سیم پیچ میدانی وجود ندارد. با استفاده از موتورهای آهنربای دائم، تخلیه باتری کمتر از موتورهای سیم پیچ سری است که به جای آهنربا از سیم پیچ های میدانی در استاتور وینچ برقی استفاده می کنند. موتورهای آهنربای دائم تنها برای وینچ تک فاز برقی سبک تا متوسط ​​مناسب ترند زیرا تمایل به تولید گرمای بیشتری دارند و در وینچ هایی با توان و ظرفیت وزنی بسیار بالا مورد استفاده قرار نمی گیرند. البته در کاربری این نوع الکتروموتور ها زمان و بار اتصالی وینچ برقی باید به دقت کنترل شود زیرا تمایل به گرم شدن بیش از حد دارند. آهنرباها در موتورهای آهنربای دائم می توانند قدرت میدان خود را در طول زمان و استفاده مکرر از دست بدهند.
              • وینچ برقی با الکتروموتور سیم پیچ سری: با یک الکتروموتور سیم پیچ سری، سیم پیچ های میدان به صورت سری به سیم پیچ آرمیچر متصل می شوند. موتورهای پیچی سری در سرعت بالا قدرتمند و کارآمد هستند و بیشترین گشتاور را برای یک جریان معین تولید می کنند و از این رو برای اتصال بر روی وینچ های برقی با ظرفیت لیفتینگ بالاتر مناسب هستند. موتورهای سیم پیچی از جریان بیشتری نسبت به موتور آهنربای دائم استفاده می کنند زیرا از سیم پیچ های میدان برای تولید میدان مغناطیسی استفاده می کنند.

              هر دو نوع الکتروموتور اتصالی بر روی وینچ های برقی سیم بکسلی بصورت ترمزدار یعنی با یک کیت ترمز اضطراری مورد استفاده قرار می گیرند که زمانی که سیگنال قطع حرکت توسط اپراتور وینچ صادر می شود به توقف spool یا قرقره وینچ می پردازند.

              انواع گیربکس در اتصال وینچ برقی

              گیربکس ها کاهنده های سرعت محسوب می شوند که از ترکیب دو یا چند چرخدنده تشکیل شده و یکی از اجزای اصلی وینچ های برقی محسوب می شوند. در واقع شافت خروجی از الکتروموتور وینچ با سرعت بسیار زیاد و گشتاور حرکتی بسیار پایین عمل می کند که امکان اتصال مستقیم آن به درام وینچ برقی وجود ندارد. از این رو شافت خروجی از الکتروموتور وارد یک الکتروگیربکس شده که به کاهش سرعت دورانی شافت و افزایش گشتاور برای گرداندن درام وینچ برقی می پردازد. انواع مختلفی از گیربکس و هر یک با اشکال مختلفی دنده در اتصال وینچ های برقی مورد استفاده قرار می گیرند که به قرار زیر هستند.

              نانوتجارت انواع گیربکس وینچ برقی
              • وینچ برقی با گیربکس خورشیدی: پر مصرف ترین نوع گیربکس در اتصال وینچ های سیم بکسلی تک فاز و سه فاز گیربکس خورشیدی می باشد. این نوع گیربکس دارای راستای شافت ورودی و خروجی یکسانی بوده و از یک چرخدنده مرکزی خورشیدی و سه یا چند چرخدنده اقماری به دور آن استفاده می کند. تمامی این چرخدنده ها در داخل یک چرخدنده بزرگتر که بصورت دنده داخلی تولید شده اند قرار می گیرد. گیربکس خورشیدی در اتصال وینچ برقی گشتاور خروجی بسیار بالا و دقیقی تولید کرده و دارای راندمان تقریبی 65% می باشد.
              • وینچ برقی با گیربکس کرمی: این دسته از گیربکس ها دارای راستای شافت ورودی و خروجی عمود بر هم هستند و با کاربری محدودتری در اتصالات وینچ برقی یا جرثقیل سقفی مورد استفاده قرار می گیرند. گیربکس های کرمی در اتصال وینچ از یک شافت مرکزی اسپیرال تشکیل شده که بصورت درگیر با یک چرخدنده با محور عمود بر راستای شافت الکتروموتور اتصال پیدا کرده است. گشتاور خروجی و دقت گیربکس های کرمی کمتر از نمونه های خورشیدی می باشد.

              گیربکس های اتصالی بر روی وینچ برقی دارای دنده های هلیکال هستند. منظور از گیربکس هلیکال نوع خاصی از گیربکس نبوده و به نوع و شکل دنده های درگیر اشاره دارد. بر خلاف دنده های شکل spur یا ساده که دنده ها بصورت صاف و عمود بر راستای شافت مرکزی دنده هستند، دنده های هلیکال بصورت مورب قرار می گیرند و این شکل هندسی سطح تماس بالاتری بین دو دنده با ارتفاع یکسان را پدید می آورد و سطح تماس بیشتر به مفهوم انتقال میزان بالاتری گشتاور حرکتی در گیربکس های دنده هلیکال وینچ برقی می باشد.

              مقایسه وینچ برقی با جرثقیل برقی سیم بکسلی

              ادوات لیفتینگ بار در شکل های بسیار متنوع با قابلیت های مختلفی تولید می شوند. وینچ برقی و جرثقیل برقی سیم بکسلی به سبب شباهت هایی که در اتصال دارند گاهی با یکدیگر مقایسه می شوند. واقعیت این است که این دو ابزار لیفتینگ چه از نظر ظرفیت لیفتینگ و چه از نظر ساختمان و قیمت با یکدیگر تفاوت بسیار زیادی دارند. در حالی که جرثقیل های برقی از نوع سیم بکسلی بصورت 3 فاز تولید می شوند وینچ های برقی اغلب برای کاربری های سبک و با موتور های الکتریکی تک فاز مورد استفاده قرار می گیرند. جرثقیل های برقی سیم بکسلی حتی ظرفیت لیفتینگ بالاتر از جرثقیل زنجیری دارند و در مواردی حتی تا 60 تن نیز تولید می شوند. این در حالی است که وینچ برقی تکفاز اغلب تا حداکثر ظرفیت 2 تن تولید می شود.

              مطلب بسیار مهمی که در ساختمان جرثقیل برقی سیم بکسلی وجود دارد استفاده از یک قرقره می باشد که سبب می شود دو رشته از سیم بکسل در دو سمت قرقره از بالا به پایین آمده و در واقع موتور جرثقیل برقی سیم بکسلی نقش توازن دهنده را در این اتصال ایفا می کند که سبب بالا رفتن قابل توجه قابلیت لیفتینگ جرثقیل برقی سیم بکسلی می شود. این در حالی است که وینچ های برقی سیم بکسلی از یک رشته سیم بکسل بعنوان آویز استفاده می کنند که توان موتور و گیربکس وینچ برقی برای غلبه به وزن بار مصرف می شود.

              نوع اتصال یکی دیگر از تفاوت های اصلی جرثقیل برقی سیم بکسلی با وینچ های برقی می باشد. در حالی که اتصال وینچ بصورت پیچ و مهره ای و ثابت بر روی پایه های بالابر صورت می پذیرد، جرثقیل های برقی سیم بکسلی از یک ترولی یا کالسکه برای اتصال بر روی ریل های سقفی استفاده می کنند که قابلیت حرکت افقی بار را نیز پس از لیفتینگ برای آنها فراهم می آورد. در واقع بر خلاف وینچ های برقی که بصورت دو کاره تولید می شوند اغلب نمونه های جرثقیل های برقی سیم بکسلی بصورت 4 کاره تولید می شوند.

              آلیاژ های بکار گرفته شده در تولید چرخدنده های گیربکس وینچ برقی و جرثقیل برقی در کل متفاوت می باشند چرا که تنش های بسیار بالاتری به سبب بارگیری بالاتر به پیکر اجزای گیربکس جرثقیل سقفی وارد می شود. اغلب تولید کنندگان جرثقیل های برقی از ابکاری کروم بر روی دنده های گیربکس خورشیدی کاهنده سرعت استفاده می کنند حال آنکه آلیاژ های وینچ های برقی ساده تر می باشند. تمامی موارد یاد شده در بالا سبب می شود تا قیمت وینچ برقی در مقایسه با جرثقیل برقی سیم بکسلی بسیار پایین تر بوده و حساسیت در انتخاب برند آنها هم کمتر باشد.

              جنرال بکسل
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55412101

              وینچ برقی بالابر تک فاز ساختمانی 0.5 تن

              وینچ های برقی بالابر که برای جابجایی مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند اغلب بصورت تک فاز می باشند چرا که ساختمان های مسکونی عملا به برق 3 فاز دسترسی نداشته و می بایست از برق سهری 220 ولت برای راه اندازی این وینچ ها استفاده شود. وینچ برقی تک فاز ساختمانی برای حمل مصالح از 3 متر در صورتیکه بر روی طبقه اول نصب شده باشد تا 18 متر در صورتیکه در طبقه پنجم نصب شده باشد مورد استفاده قرار می گیرد. البته در صورتیکه از وینچ های برند های اروپایی استفاده شود قابلیت کاربری آنها گاهی تا 50 متر نیز بالا می رود. با این وجود وینچ های برقی تک فاز بالابر که در ساختمان های معمولی برای حمل مصالح بکار می روند اغلب با برند های چینی مصرف می شوند و در عملکرد ارتفاعات بالا دچار مشکلاتی هستند.
              وینچ برقی بالابر تک فاز 0.5 تن در واقع از یک موتور الکتریکی بعنوان مولد نیروی چرخشی درام استفاده می کند. انتقال قدرت از الکتروموتور وینچ به درام از طریق یک گیربکس که نقش کاهنده سرعت و افزاینده قدرت را بر عهده دارد صورت می پذیرد که اغلب از نوع Planetary یا خورشیدی انتخاب شده تا هم شافت مستقیم و هم انتقال قدرت بالایی داشته باشد. وینچ 0.5 تن را در دو حالت یعنی یا 250 به 500 و یا 500 به 1000 انتخاب می

              وینچ برقی بالابر تک فاز ساختمانی 0.5 تن
              وینچ برقی بالابر تک فاز ساختمانی 0.5 تن
              جنرال بکسل 021-55412101
              جنرال بکسل
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55412101

              وینچ تکفاز بالابر 1 تن

              وینچ بالابر به سبب قیمت پایین یکی از ایده آل ترین نوع ابزار لیفتینگ بالاخص در کاربری های ساختمانی برای حمل مصالح محسوب می شود. وینچ برقی بصورت تکفاز تولید می شود تا به راحتی و بدون نیاز به دسترسی به برق صنعتی سه فاز قابلیت استفاده با برق شهری را داشته باشد. وینچ های تکفاز بالابر نسبت به جرثقیل های سقفی دارای ظرفیت وزنی محدودتری بوده و در بالاترین حالت بصورتدوبل با تناژ 2 تن مورد استفاده قرار می گیرند.
              نوع اتصال وینچ برقی سیم بکسل می باشد که از سه ساختار مختلف بر حسب تناژ و سایز درام وینچ بر روی آن استفاده می شود. از محبوب ترین ساختار های سیم بکسل اتصالی بر روی وینچ برقی بالابر تکفاز ساختار نتاب می باشد که در سایز 8 میلیمتر بصورت 19X7 با مفتول هایی به قطر بسیار کم بافته می شود. از دیگر ساختار های محبوب سیم بکسل اتصالی بر روی وینچ های برقی ساختار 6X37 فولاد یعنی همان ساختاری که بر روی جرثقیل های ماشینی نصب می شود می باشد. به ندرت از سیم بکسل هفت لا نیز بر روی وینچ های برقی استفاده می شود. طول سیم بکسل اتصالی بر روی وینچ های برقی متنوع بر حسب برند و توان می باشد اما طول استاندارد آن 20 و 25 متر است.
              وینچ برقی تک فاز مجهز به یک ترمز ایمنی می باشد که پس از قطع شد

              وینچ تکفاز بالابر 1 تن
              وینچ تکفاز بالابر 1 تن
              جنرال بکسل 021-55412101
              ابزار بکسل مهرداد
              Iran-مرکزی تهران
              0935-1818236

              وینچ تک فاز برقی ساختمانی 600 کیلویی

              وینچ برقی یک ابزار الکتریکی برای کشیدن بار بر روی سطوح می باشد که در کاربری ساختمانی وینچ های بالابر برای حمل مصالح مورد استفاده قرار می گیرند. وینچ بالابر ساختمانی بصورت تک فاز تولید می شود تا قابلیت عملکرد با برق شهری را داشته باشد. این وینچ ها دارای یک فریم و بدنه فلزی می باشند که اتصال آن بصورت پیچ و مهره ای صورت گرفته و در کاربری ساختمانی اغلب بر روی پایه های ریل دار با دامنه حرکت محدود نصب می شوند.
              وینچ برقی تک فاز در ظرفیت های ورنی مختلف و محدودی نسبت به جرثقیل های سقفی برقی تولید شده و اغلب بصورت تک رشته 1 تن و دو رشته 2 تن تولید می شود. وینچ تک فاز برقی 600 کیلوگرمی در صورتی که نام اسمی آن 600 باشد بصورت دوبل قابلیت لیفتینگ تا 1.2 تن را نیز دارد و در صورتیکه بصورت دوبل 600 کیلوگرم باشد در واقع یک وینچ ساختمانی 300 کیلوگرمی است.
              وینچ تک فاز بالابر ساختمانی از سیم بکسل در اتصال برای لیفتینگ بار استفاده می کند که بصورت کارخانه ای در متراژ 20 یا 25 متر بر روی آن قرار داده شده است. از یک موتور الکتریکی تک فاز برای تبدیل انرژی الکتریکی به جنبشی دورانی بر روی وینچ های برقی بالابر استفاده می شود. این موتور الکتریکی با یک گیربکس خورشیدی کوپل شده و در نهایت سب

              وینچ تک فاز برقی ساختمانی 600 کیلویی
              وینچ تک فاز برقی ساختمانی 600 کیلویی
              ابزار بکسل مهرداد 0935-1818236
              ابزار مکث ایرانیان
              Iran-مرکزی تهران
              02166762197

              وینچ جرثقیل

              |ابزار مکث امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، طراحی و ساخت انواع ماشین آلات جابجایی مواد ، نیازکارخانه ها جهت جابه جایی به راحتی فراهم می شود و سرعت عمل و ایمنی پرسنل را نیز به همراه دارد که این مسئله ای مهم در صنایع بزرگ است از این جهت ابزارمکث با فروش و واردات انواع وینچ های صنعتی در ظرفیت های مختلف با استانداردهای بین المللی و با بهره گیری از تکنولوژی جدید از شرکت های معتبرجهان همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی در تمام نقاط کشور تلاش دارد تا نیاز صنایع مختلف را با بهترین کیفیت فراهم کند.کاربرد ومزایا وینچ وینچ های صنعتی دارای تنوع بسیاری زیادی هستند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارا می باشند ، وینچ های صنعتی به دو نوع تک سرعته و دوسرعته تقسیم می شوند و با نیروی برق سه فاز و یا تک فاز کار می کنند و دارای سرعت های حرکتی مختلفی نیز می باشند ، در کل وینچ های صنعتی قابل استفاده در صنایع مختلف می باشند و از این نوع وینچ ها در انواع جرثقیل های سقفی و جرثقیل های دروازه ای نیز استفاده می شود و دیگر کاربرد این وینچ ها در صنایع معدنی ، دریایی ، سد سازی ، سکو های نفتی ، ساختمان های صنعتی و برج ها و دیگر صنایع سنگین می باشد و با استفاده از این نوع وینچ ها می

              وینچ جرثقیل
              وینچ جرثقیل
              ابزار مکث ایرانیان 02166762197
              بازرگانی برادران امیر
              Iran-مرکزی تهران
              021-55415814

              وینچ بالابر مصالح ساختمانی

              وینچ های بالابر ساختمانی به منظور داشتن قابلیت کاربری در محیط های عمومی بصورت تک فاز تولید می شوند. از وینچ ها به منظور بالا بردن مصالح در طبقات مختلف ساختمان های در حال ساخت و یا بازسازی استفاده شده و بر روی پایه هایی اتصال پیدا می کنند. وینچ بالابر مصالح در ظرفیت های ورنی مختلف از 100 به 200 گرفته الی 800 به 1600 تولید می شوند.
              وینچ بالابر مصالح ساختمانی بر خلاف بسیاری از وینچ هخای صنعتی مانند وینچ کشتی که بصورت زنجیری تولید می شوند بصورت سیم بکسلی تولید شده است. بر حسب ظرفیت لیفتینگ وینچ برقی تک فاز ساختمانی از ساختار های مختلفی سیم بکسل در اتصال وینچ استفاده می شود. سیم بکسل 6X19 ، سیم بکسل نتاب 19X7 ، سیم بکسل فولادی 6X37 و حتی در برخی تماژ پایین از سیم بکسل های مغز کنفی نیز در اتصال وینچ بالابر مصالح ساختمانی استفاده می شود.
              مبنای عملکرد وینچ بالابر تک فاز اتصال یک موتور الکتریکی به یک گیربکس خورشیدی و در نهایت اتصال این گیربکس به یک درام در حال گردش می باشد. وینچ ها مجهز به یک ترمز اضطراری هستند که با رها کردن دکمه کنترل بالابر وینچ فعال می شود. از آنجایی که اتصال وینچ بالابر مصالح ساختمانی بصورت پیچ و مهره ای صورت می پذیرد این ماشین لیفتینگ بار دو کار

              وینچ بالابر مصالح ساختمانی
              وینچ بالابر مصالح ساختمانی
              بازرگانی برادران امیر 021-55415814
              بازرگانی فتح بکسل
              Iran-مرکزی تهران
              55405729-021 ,021-5411792

              وینچ برقی

              وینچ برقی تکفاز یا جرثقیل برقی سیم بکسلی تکفاز مانند بقیه جرثقیل ها میباشد و برای جابجایی اجسام در راستای عمود مناسب میباشد یکی از انواع بالابرهای برقی وینچ های تکفاز سیم بکسلی هستند که به دلایل قیمت پایین ، سبک بودن و قابل حمل بودن ، استفاده با سیستم برق تکفاز ، قابلیت و نصب و راه اندازی آسان ، قابلیت نصب در ارتفاع یا روی زمین ،قابلیت افزایش طول سیم بکسل و قابلیت افزایش توان وینچ به ۲ برابر ظرفیت امروزه در صدر پر فروش ترین بالابرهای برقی بازار می باشند
              وینچ برقی تکفاز دارای کاربردهای مختلفی میباشد که می توان چند موردی را نام برد : استفاده در کارگاه های ساختمانی،استفاده در بالابرهای فروشگاهی و کارگاهی ،استفاده در بالکن ها برای جابجایی بار و … این تیپ از بالابرهای تکفاز در کارخانه های معتبر و در ۸ ظرفیت و توان مختلف تولید می شوند
              وینچ برقی تکفاز ۱۰۰ به ۲۰۰
              وینچ برقی تکفاز ۱۵۰ به ۳۰۰
              وینچ برقی تکفاز ۲۰۰ به ۴۰۰
              وینچ برقی تکفاز ۲۵۰ به ۵۰۰
              وینچ برقی تکفاز ۳۰۰ به ۶۰۰
              وینچ برقی تکفاز ۴۰۰ به ۸۰۰
              وینچ برقی تکفاز ۵۰۰ به ۱۰۰۰
              وینچ برقی تکفاز ۶۰۰ به ۱۲۰۰
              فتح بکسل وارد کننده و عرضه کننده انواع وینچ برقی تکفاز و سه فاز با ظرفیت ها و تناژهای مختلف

              وینچ برقی
              وینچ برقی
              بازرگانی فتح بکسل 55405729-021 ,021-5411792
              تکین بکسل
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55422784

              وینچ برقی مصالح ساختمان 600-1200 کیلوگرم

              وینچ برقی تکفاز با ظرفیت وزنی 600 به 1200 کیلوگرمی محصول کشور چین می باشد. این وینچ برقی از نوع سیم بکسلی برای اتصالات مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد. وینچ برقی تک فاز اغلب بصورت دو کاره تنها با قابلیت لیفتینگ مصالح و بار بوده و بر روی سطح بصورت پیچ و مهره ای اتصال پیدا می کند. این وینچ تکفاز از یک الکتروموتور قدرتمند استفاده می کند که با داشتن تعداد دور های بالا جبران کاهش ولتاژ را در لیفتینگ بار انجام می دهد. گیربکس اتصال این وینچ برقی از نوع خورشیدی با دقت بسیار بالا طراحی شده و در تولید دنده های آن از آلیاژ های سخت فولاد با مقاومت سایشی استفاده شده است که طول عمر بالایی را به دنبال دارد.
              وینچ برقی تکفاز قابل اتصال به برق شهری و همچنین قابل فعال سازی با اتصال ژنراتور های برقی بوده و مناسب برای پروژه های ساختمانی و صنعتی می باشد. از سیم بکسل های 6 رشته مغز فولادی و همچنین از سیم بکسل نتاب می توان بر روی این وینچ برقی استفاده نمود که اغلب بصورت مغز فولادی مورد استفاده قرار می گیرد. این وینچ برقی دارای یک دسته کنترل می باشد که قطع و مصل اتصال برق و مسیر بالا یا پایین رفتن بار را کنترل می کند. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده انواع وینچ و جرثقیل ه

              وینچ برقی مصالح ساختمان 600-1200 کیلوگرم
              وینچ برقی مصالح ساختمان 600-1200 کیلوگرم
              تکین بکسل 021-55422784
              بازرگانی برادران امیر
              Iran-مرکزی تهران
              021-55415814

              وینچ بالابر تک فاز

              وینچ بالابر سیم بکسلی ابزاری بسیار ایده آل برای لیفتینگ بار اط 50 کیلوگرم تا سقف 2 تن می باشد. وینچ های بالابر اغلب ابزار آلاتی برقی ساختمانی محسوب می شوند که برای جابجا کردن مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند و بصورت 2 کاره استفاده می شوند. از این رو وینچ برقی تک فاز در یک نقطه بر روی پایه های بالابر ساختمان فیکس می شود و با برق تک فاز شهری عمل می کند. اغلب دو ظرفیت لیفتینگ برای وینچ های برقی بالابر بکار گرفته می شود که عدد اول ظرفیت وزنی اصلی و عدد دوم ظرفیت دوبل آنها را مشخص می کند.
              وینچ برقی تک فاز از یک الکتروموتور تک فاز بصورت متصل به یک گیربکس استفاده می کند که شافت خروجی گیربکس به یک درام متصل شده و گردش این درام باعث جمع شدن سیم بکسل می شود. وینچ های برقی موجود در بازار اغلب برند های چینی هستند که با توجه به قیمت کاربری مناسبی نیز دارند. در واقع قابلیت وینچ برقی نسبت به جرثقیل های برقی سیم بکسلی بسیار محدود بوده و بر خلاف جرثقیل های برقی که تا 60 تن بصورت 4 کاره مورد استفاده قرار می گیرند وینچ های برقی اغلب تا 1 الی 2 تن تولید می شوند. بازرگانی برادران امیر وارد کننده و عرضه کننده تناژ مختلف وینچ برقی تک فاز بعنوان بالابر ساختمانی در ایرا

              وینچ بالابر تک فاز
              وینچ بالابر تک فاز
              بازرگانی برادران امیر 021-55415814
              هاردوایر
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55423008

              وینچ ماشینی

              وینچ ماشینی در واقع نوعی ابزار کشنده برقی می باشد که قابلیت عملکرد با برق تولید شده توسط دینام ماشین را دارد. بر خلاف وینچ برقی بالابر ساختمانی که برای لیفتینگ بار و مصالح مورد استفاده قرار می گیرد وینچ ماشینی تنها برای کشیدن بار بر روی سطح صاف و یا سطح شیب دار با شیب متوسط مورد استفاده قرار گرفته و هر چند دارای اجزا و مکانیزم شبیه به وینچ های برقی تک فاز بالابر می باشد اما شکل بدنه و نوع اتصال آن اندکی متفوت بوده و بجای ریل های سقفی در پشت ماشین های باری و یا آف رود اتصال پیدا می کند.
              بدنه وینچ ماشینی متشکل از یک موتور الکتریکی یک عدد گیربکس خوشیدی و یک درام که سیم بکسل به دور آن پیچیده شده است می باشد. اغلب نمونه های وینچ های ماشینی موجود در این محصول کشور چین هستند که البته دارای دوام و کاربری بالایی هستند. وینچ های ماشینی کشنده اغلب تا ظرفیت وزنی 2 تن در حالت کشش سطح با شیب ملایم تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. بازرگانی هاردوایر وارد کننده انواع وینچ های برقی بالابر، جک ها و وینچ های ماشینی در ایران است.
              وینچ ماشینی 12 و 24 ولت
              هارد وایر ارائه کننده انواع وینچ ماشینی ، وینچ برقی، وینچ دستی و...2 و 24 ولت

              وینچ ماشینی
              وینچ ماشینی
              هاردوایر 021-55423008
              پیشگام بکسل
              Iran-مرکزی تهران
              09121853918
              وینچ تک فاز 400 به 800

              وینچ برقی ابزاری ساختمانی می باشد که برای حمل انواع مصالح شامل گچ و سیملن، ملات و حتی ابزار هایی مانند فرغان مورد استفاده قرار می گیرد. وینچ برقی تک فاز که با برق شهری و حتی با برق تولیدی توسط ژنراتور ها کار می کند در ظرفیت های مختلف لیفتینگ اغلب در میزان حداقلی 100 کیبوگرم و میزان حداکثری 2 تن مورد استفاده قرار می گیرد.
              وینچ تک فاز 400 به 800 که بصورت سیم بکسلی با یک اتصال قلاب مورد استفاده قرار می گیرد در بازار ایزان با برند های چینی موجود می باشد. این وینچ تک فاز بصورت دو کاره یعنی تنها با قابلیت حرکا عمودی و لیفتینگ بار تلید شده و اتصال آن با پیچ و مهره صورت می پذیرد. وینچ برقی تک فاز 400 به 800 از یک سیم بکسل مغز فولادی اغلب با ساختار 6 رشته و گاهی نیز بصورت سیم بکسل نتاب به بازار عرضه می شود.
              ساختمان وینچ تک فاز با بکارگیری یک الکتروموتور بصورت متصل به یک گیربکس از نوع خورشیدی که به منظور کاهش سرعت موتور و افزایش گشتاور در خروجی و اتصال به درام است تشکیل می شود. بازرگانی پبشگام بکسل وارد کننده انواع وینچ های برقی در تناژ مختلف در ایران است.

              وینچ تک فاز 400 به 800
              وینچ تک فاز 400 به 800
              پیشگام بکسل 09121853918
              ویکی لیفت
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55416424
              وینچ بالابر برقی سیم بکسلی 400 کیلوگرم

              وینچ بالابر برقی از نوع تک فاز با ظرفیت وزنی 400 کیلوگرم بصورت تک آویز و 800 کیلوگرم بصورت دوبل در بازرگانی ویکی لیفت عرضه می گردد. وینچ برقی سیم بکسلی برای لیفتینگ و حمل ماشین آلات صنعتی از جمله کمپرسور، گیربکس و الکتروموتور های صنعتی بصورت لیفتینگ آویز و یا بر روی سطح شیب دار و همچنین جابجایی و حمل مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. این وینچ برقی با برق شهری 220 ولت و با فرکانس 50/60 هرتز کار می کند و دارای یک الکتروموتور موتور الکتریکی بسیار قدرتمند است. این وینچ تولید کشور چین از یک گیربکس با دنده های فولادی بسیار قدرتمند با مقاومت سایشی بالا استفاده کرده و طول عمر بسیار بالایی است. آلیاژ های فولادی بکار رفته در تولید قرقره و درام این وینچ برقی قابلیت تحمل بار بسیار بالا را فراهم کرده و از ترمز خودکار بر روی الکتروموتور برای توقف سریع بار در ارتفاع مشخص استفاده می کند. بازرگانی ویکی لیفت وارد کننده و عرضه کننده انواع وینچ برقی تک فاز و سه فاز در توان وزنی مختلف در ایران است.

              وینچ بالابر برقی سیم بکسلی 400 کیلوگرم
              وینچ بالابر برقی سیم بکسلی 400 کیلوگرم
              ویکی لیفت 021-55416424
              ویکی لیفت
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55416424
              وینچ برقی تک فاز 200 کیلوگرم

              وینچ برقی تک فاز که با ولتاژ 220 ولت و بصورت متصل به برق شهری و یا با برق خروجی از دیزل ژنراتور کار می کند با برند های مختلف در ویکی لیفت عرضه می شود. وینچ برقی تک فاز با ظرفیت وزنی 200 کیلوگرم که اغلب برای حمل مصالح ساختمانی و یا بسته های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد از نوع سیم بکسلی و بصورت دو کاره یعنی با اتصال فیکس پیچ و مهره ای بکار گرفته می شود. این وینچ سبک قابلیت لیفتینگ بار تا 2 برابر را در صورت استفاده از سیم بکسل بصورت دوبل داشته و قابلیت کشیدن بار بر روی سطوح شیبدار را بسته به میزان شیب و زبری سطح تا میزان بالاتری دارد. وینچ برقی تک فاز محصول کشور چین و دارای یک قاب فلزی قدرتمند می باشد که از آن برای اتصال وینچ هم بر روی سطح زمین در کشش بار و هم بصورت سقفی در لیفتینگ عمودی بار است. طول سیم بکسل اتصالی این وینچ برقی قابل انتخاب بوده و از سرعت لیفتینگ قابل قبولی به منظور کاهش مدت زمان فرایند لیفتینگ برخوردار است. این وینچ برقی دارای نشان CE محصول کشور چین می باشد.

              وینچ برقی تک فاز 200 کیلوگرم
              وینچ برقی تک فاز 200 کیلوگرم
              ویکی لیفت 021-55416424
              تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55428769
              وینچ برقی 200 کیلویی

              وینچ برقی 100به 200
              وینچ برقی 100 به 200 با توان ورودی 480 وات درای قدرت کششی 200 کیلو گرم با را دارد،
              وینچ برقی تک فاز با حجم و وزن کمی که دار این قابلیت دارد که به راحتی می توان وینچ برقی جابه جا کرد و به مکان دیگری انتقال داد.
              وینچ برقی تک فاز با برق شهری کار میکند و نیازی به برق سه فاز ندارد
              وینچ برقی 100 به 200 به این صورت است که یک سیم بکسل به قطر 3 میلیمتر به طول 20 متر بر روی آن نصب شده ،اکر بخواهیم از کل طول سیم بکسل که 20 متر می باشد استفاده کنیم باید حداکثر وزنی یا باری که میخواهیم بلند کنیم نباید بیشتر از 100 کیلو گرم باشد.برای این که بتوان 200 کیلوگرم جا به جا کنیم در داخل جعبه وینچ برقی یک عدد قلاب قرقره دار موجود می باشد که با قرار دادن سیم بکسل وینچ برقی درون قرقره آن طول سیم بکسل نصف شده و سیم بکسل به صورت دو رشته درآمده و در این حالت وینچ برقی می تواند بار 200 کیلوگرم را جا به جا کند
              وزن وینچ برقی 100 به 200 کیلوگرم 22 کیلو می باشد

              وینچ برقی 200 کیلویی
              وینچ برقی 200 کیلویی
              تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
              جنرال بکسل
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55412101
              وینچ برقی

              وینچ برقی یکی از دستگاه های پر کاربرد و بی نظیر در مکان های صنعتی و کارگاه ها میباشد.وینچ های برقی جرثقیل های کوچکی هستند که در مکان های صنعتی و کارگاهی استفاده می‌شوند.
              این دستگاه ها قدرت و سرعت بسیار بالایی دارند و به همین خاطر کاربرد های گوناگونی دارند.
              وینچ برقی وزن کمی دارند به همین دلیل امکان استفاده حتی در فضاهای محدود را دارند.صاحبان صنایع می‌توانند از آن ها برای جا به جایی و بلند کردن تجهیزات،وسایل،ابزاری.. استفاده کنند.
              وینچ های برقی معمولا به صورت تکفاز تولید و عرضه می‌شود همچنین دارای ظرفیت های وزنی مختلفی متناسب با حجم و وزن بار می‌باشند.
              استفاده از وینچ برقی باعث صرفه جویی در استفاده از نیروی انسانی و انرژی میشود.
              جنرال بکسل عرضه کننده ی انواع وینچ برقی تکفاز آماده ی همکاری با مشتریان عزیز میباشد.
              جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

              وینچ برقی
              وینچ برقی
              جنرال بکسل 021-55412101
              تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55428769
              وینچ برقی 400 کیلویی

              وینچ برقی 200 به 400
              وینچ برقی 400 کیلو گرمی که قادر است با به وزن حداکثر 400 کیلو گرم را بلند یا بالا بکشد.
              یکی از مزایای وینچ برقی تک فاز بودن آن است که با برق شهر کا میکند .شخصی که وینچ برقی تک فاز خریداری کرده است می تواند به محضی که دستگاه وینچ برقی را از جعبه خارج کرد آن را به برق شهری زده و شروع به کار کند
              از دیگر مزایایی وینچ برقی تک فاز وزن سبک آن است که می توانیم به راحتی آن را جا به جا کنیم
              وینچ برقی 400 کیلویی دارای 20 متر سیم بکسل سایز 5 می باشد ،
              که با طول 20 متر می توان 200 کیلو بلند کند و برای این که به توان 400 کیلو جا به جا کنیم باید سیم بکسل آن را به وسیله قلاب قرقره که بر روی خود دستگاه وینچ موجود می باشد سیم بکسل آن را دوبل کردهدو لایه تا به توان 400 کیلو بار جا به جا کرد
              توان وردی وینچ برقی 200 به 400 کیلو 950 وات می باشد
              وزن دستگاه 23/5 کیلو است

              وینچ برقی 400 کیلویی
              وینچ برقی 400 کیلویی
              تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
              تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55428769
              وینچ برقی

              وینچ برقی 600 به 1200
              بالابر سیم بکسلی تک فاز 1200
              یکی از پر مصرف تربن وینچ های تک فاز میتوان از وینچ برقی 1200 کیلو نام برد
              دارای قرقره سیم بکسل گالوانیزه نتاب 20 متری
              دارای موتور قدرتمند 2100 وات
              مجهز به دینام با سیم پیچی مسی
              دارای وزن خالص 37 کیلو
              تولید شده تحت استانداردCE اروپا و کلاس ایمنی Ip54
              بدنه از جنس فولادی کربن داری مقاومت مناسب در شرایط سخت کاری
              مجهز به سیم بکسل فولادی مقاوم در برابر پیچ خوردگی
              قدرت کشش حداکثر 1200 کیلوگرم در ارتفاع 10 متری
              600 کیلو گرم در ارتفاع 20 متری
              دارای سیستم قطع کن حرارتی جهت محافظت از موتور
              بالابر برقی یا وینچ برقی 1200 کیلویی
              دارای استاپ اضطراری در هنگام جمع شدن سیم بکسل
              سرعت کشش در حالت تک رشته 10متر بر دقیقه
              سرعت کشش در حالت دو رشته 5 متر بر دقیقه
              دارای گیربکس با دنده های فولادی و آرمیچر مسی

              وینچ برقی
              وینچ برقی
              تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
              بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55404648 - 55418596
              وینچ دستی

              وینچ‌ دستگاهی است که با مکانیزم سیم و قرقره عمل می‌کند و در صنعت مصارف گسترده دارد. در انواع جرثقیل‌ها، وینچ یکی از عملگرهای پرکار بشمار می‌رود زیرا با استفاده از مکانیزم قرقره‌های مرکب می‌توان مزیت مکانیکی را بالا برد. در جرثقیل‌های هیدرولیکی نیز با انتقال نیروی پمپ هیدرولیکی به هیدرو موتور و گیربکس قرقره اصلی یا درام وینچ حرکت دورانی در دوجهت فراهم می‌کند و با متصل کردن یک سیم بکسل به سازه به راحتی می‌توان یک حرکت خطی بوجود آورد. برای بالا بردن قدرت کششی در این سیستم از قرقره‌های مرکب استفاده می‌کنند. یعنی اینکه سیم را بصورت دولا یا بیشتر به قلاب متصل می‌کنند این عمل باعث افزایش قدرت می‌شود.

              وینچ دستی
              وینچ دستی
              بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
              جنرال بکسل
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55412101
              وینچ های دستی

              جنرال بکسل وارد کننده انواع وینچ های دستی و برقی
              وینچ های دستی همانند سایر وینچ ها دارای دسته بندی های مختلفی هستند که می توان به مواردی همچون وینچ دستی ساده وینچ دستی کلاچ دار وینچ دستی عمودی وینچ دستی خودرو.وینچ دستی اشاره کرد.البته لازم به ذکر است که مهمترین و پرکاربرد ترین وینچ های دستی.وینچ های دستی ساده و وینچ های کلاچ دار است و بیشتر کاربرد وینچ های دستی برای مصارف سبک بین 1الی 2 تن است.تفاوت بین وینچ ساده و وینچ کلاچ دار در این است که برای جمع کردن یا باز کردن سیم بکسل باید دسته وینچ دروینچ کلاچ دار چرخانده شود ولی در وینچ ساده برای این کار توسط ضامن ترمز گونه انجام می شود.

              وینچ های دستی
              وینچ های دستی
              جنرال بکسل 021-55412101
              تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55428769
              وینچ برقی 500 کیلویی

              وینچ برقی 250 به 500
              وینچ برقی یا بالابر سیم بکسلی تک فاز 500 کیلو
              وینچ برقی یا بالابر برقی سیم بکسلی تک فاز 500 کیلویی که براحتی میتوان با وصل کردن دوشاخه دستگاه به پریز برق شهر یا همان 220ولت شروع به کار کرد،که یکی از بارزترین مزایای استفاده از این نوع بالابر ها می تواند باشد
              بالابر برقی 500 کیلو با توان 900 وات مجهز به موتور پر قدرت با سیم پیچی مسی می‌باشد
              بدنه این گونه از وینچ از جنس فولاد کربن می باشد که مقاومت خوبی در شرایط کاری گوناگون دارد
              درای 20متر سیم بکسل از نوع نتاب که در برابر پیچ خوردگی مقاو
              می باشد
              سرعت کشش در حالت تک رشته 10 متر بر دقیقه
              و در حالت دو 5 متر بر دقیقه

              وینچ برقی 500 کیلویی
              وینچ برقی 500 کیلویی
              تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
              بازرگانی فتح بکسل
              Iran-مرکزی تهران
              55405729-021 ,021-5411792
              وینچ دستی سیم بکسلی

              وینچ دستی و بالابرهای سیم بکسلی دستی با روش های مقرون به صرفه ای برای کشیدن و بلند کردن بار است کاربردهای وینچ دستی : مناسب برای استفاده در مناطقی که برق در دسترس نیست یا وسایل الکتریکی نمی توانند با اطمینان از آب،گل و خاک کار کنند وینچ دستی توسط قسمت کفی آن بوسیله پیج به یک تکیه گاه ثابت بسته شده و از سوی دیگر قلاب آن به کالای قابل حمل متصل شده و توسط بازویی آن کاربر به آسانی کالای مورد نظر را جابه جا می نماید از دیگر مزایای وینچ دستی قیمت بسیار پایین تر آن نسبت به نمونه های برقی است از وینچ های دستی می‌توان در خودرو، کارگاه های صنعتی کوچک و انبارها استفاده کرد

              وینچ دستی سیم بکسلی
              وینچ دستی سیم بکسلی
              بازرگانی فتح بکسل 55405729-021 ,021-5411792
              بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55404648 - 55418596
              وینچ برقی

              وینچ برقی یک ابزار مکانیکی است.
              از وینچ برقی برای بلند کردن، کشیدنو جابجایی اجسام استفاده میشود.
              در کشیدن اجسام به صورت عمودی از وینچ برقی hoistاستفاده میشود.
              یکی از کاربرد های وینچ برقی در خودرو های آفرود میباشد که در جلوی خودرو نصب شده و در عبور از مسیر های صعب العبور به خودرو کمک میکند.
              از وینچ برقی هم در صنعت استفاده میشود.
              همینطور از وینچ برقی در ساختمان ها برای جابجایی مصالح و اجسام استفاده میشود.
              وینچ برقی مکانیزم ساده ای دارد اما یکی از پر کاربرد ترین ابزار در صنعت است.
              انواع وینچ برقی با توجه به نیروی گرداننده مورد نیاز به مدل های مختلف تقسیم میشود.

              وینچ برقی
              وینچ برقی
              بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
              بازرگانی فتح بکسل
              Iran-مرکزی تهران
              55405729-021 ,021-5411792
              وینچ دستی با تسمه برزنتی

              وینچ وسیله ای است برای کشیدن یا بلندکردن اجسام استفاده میشود و به دو تقسیم میشود :وینچ برقی که شامل میشود از وینچ های ۳ فاز زمینی با حجم های بزرگ‌تر و ظرفیت های مختلف و وینچ تکفاز که شامل میشود از بالابرهای تا ظرفیت ۱۲۰۰ کیلو
              وینچ دستی که شامل میشود از وینچ دستی سیم بکسلی و وینچ دستی با تسمه برزنتی،وینچ های دستی خود به دو نوع تقسیم بندی میشود وینچ کلاج دار و معمولی وینچ های کلاج دار بهترین نوع وینچ های دستی میباشد و کار کردن با آنها بسیار ساده و ایمن میباشد .فتح بکسل عرضه کننده ظرفیت های مختلف وینچ های دستی و برقی در ایران میباشد

              وینچ دستی با تسمه برزنتی
              وینچ دستی با تسمه برزنتی
              بازرگانی فتح بکسل 55405729-021 ,021-5411792
              اسپانسر های ما
              تاپ وایر
              تاپ وایر

              بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

              021-55400146
              بازرگانی برادران امیر
              بازرگانی برادران امیر

              وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

              021-55415814
              بازرگانی تقی زاده
              بازرگانی تقی زاده

              بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

              02166661786
              باختر پدید فولاد
              باختر پدید فولاد

              باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

              021-55421082-4
              I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
              نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
              کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
              Copyright 2024 - All rights reserved