Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها
 • سیم بکسل و زنجیر
 • ماشین آلات راهسازی
  • تجهیزات بیمارستانی
   • آسانسور
    • لوازم ماشین آلات
     • ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی
      • تجهیزات حمل مواد
       • قطعات تجهیزات صنعتی
        • کمپرسور
         • خدمات بازرگانی
          • تجهیزات مرغداری
           • لیفتراک
            • جرثقیل سقفی
             • گیربکس

              وینچ

              وینچ

              وینچ برقی Electric winch ابزاری الکتریکی برای لیفتینگ بارهای سبک تا میزان حداکثری 600 کیلوگرم به صورت تک رشته (1200 کیلوگرم بصورت دو رشته) می باشد. وینچ برقی بر خلاف جرثقیل های سقفی با برق تک فاز کار کرده و بصورت دو کاره تنها با قابلیت لیفتینگ عمودی بار و یا کشش بار بر روی سطح شیب دار مورد استفاده قرار می گیرند. وینچ برقی یک ابزار با اتصال سیم بکسلی است که اغلب از سیم بکسل های 6 رشته با ساختار 6X19 و یا گاهی با بکارگیری سیم بکسل های نتاب به بار متصل می شود. البته نمونه هایی از وینچ های برقی که با زنجیر به بار اتصال پیدا می کنند نیز وجود دارد که نمونه آن وینچ های برقی دریایی در اتصال زنجیر لنگر می باشنداتصال وینچ برقی بر روی سطح بر خلاف اتصال جرثقیل های سقفی که از یک ترولی برای حرکت بر روی ریل های سقفی استفاده می کنند با بکارگیری پیچ و مهره های صنعتی و بصورت اتصال فیکس و ثابت در مکان صورت می پذیرد. از وینچ برقی در کاربری ساختمانی برای حمل مصالح بعنوان بالابر، کاربری های ساحلی و دریایی و کشش بار بر روی سطوح استفاده می شود. برای مشخص نمودن ظرفیت وزنی وینچ برقی اغلب از دو عدد استفاده می شود که عدد اول ظرفیت وزنی وینچ در حالت استفاده از یک رشته سیم بکسل بصورت آویز و عدد دوم (دو برابر عدد اول) ظرفیت وزنی وینچ برقی را در صورت استفاده از دو رشته سیم بکسل که بصورت رفت و برگشتی و همراه با قلاب گردان وینچ مورد استفاد قرار می گیرد نشان می دهد.

              اجزای مکانیکی و الکتریکی وینچ برقی تک فاز

              وینچ های برقی دارای ساختمانی شبیه به جرثقیل برقی سیم بکسلی هستند با این تفاوت که با برق تک فاز کار کرده و در ظرفیت های وزنی بسیار پایین تری نسبت به جرثقیل سیم بکسلی تولید می شوند. تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی جنبشی در وینچ برقی با بکارگیری یک الکتروموتور تک فاز که اغلب از نوع ترمز دار است صورت می پذیرد. تبدیل سرعت بالای الکتروموتور وینچ برقی به گشتاور مورد نیاز برای گرداندن قرقره Spool وینچ با بکارگیری یک گیربکس صورت می پذیرد. گشتاور خروجی از گیربکس سبب گردش قرقره و به دنبال آن درام وینچ شده که این امر سبب جمع شدن و یا باز شدن سیم بکسل، تغییر طول اتصال و بالا و پایین رفتن بار می شود.وینچ های برقی از یک سلنوئید که یک قطعه حسگر الکتریکی است نیز استفاده می کنند که اغلب بصورت یک کیت بر روی قسمت بالایی وینچ برقی اتصال پیدا می کند. این سلنوئید برای تشخیص جهت گردش دارم وینچ برقی که در جهت بالا و یا پایین آوردن بار حرکت می کند مورد استفاده قرار می گیرد. وینچ های برقی اغلب دارای یک قاب فلزی قدرتمند نیز برای اتصال بر روی سطوح و ایجاد نیروی تکیه گاهی هستند. بدیهی است که یک سیم بکسل فولادی و یک قلاب هوک ضامن دار نیز برای اتصال به بار در انتهای سیم بکسل طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.

              نتایج جستجو برای وینچ
              تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55428769

              وینچ برقی

              وینچ برقی یکی از انواع بالابر های سیم بکسلی میباشد که کاربرد های زیادی دارد
              این وینچ برقی باتوجه به قیمت پایین که نسبت به سایر محصولات بالابر دیگر دارد میتوانید باتوجه به بوجه خود یکی از وینچ ها انتخاب کنید
              یکی دیگر از مزایای وینچ های برقی تک فاز سیم بکسلی وزن پایین این محصول و نصب راحت ان میباشد
              وینچ برقی سیم بکسلی باتوجه به تک فاز بودن آن براحتی با برق شهری کار میکند
              یکی دیگر از مزایای وینچ برقی تک فاز نصب راحت ان میباشد که با بست های U شکلی که در جعبه آن وجود دارد براحتی نصب میشود
              وینچ برقی ۲۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۳۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۴۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۵۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۶۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۸۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۱۰۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۱۲۰۰ کیلو
              وینچ برقی ۱۰۰ به ۲۰۰
              وینچ برقی ۱۵۰ به ۳۰۰
              وینچ برقی ۲۰۰ به ۴۰۰
              وینچ برقی ۲۵۰ به ۵۰۰
              وینچ برقی ۳۰۰ به ۶۰۰
              وینچ برقی ۴۰۰ به ۸۰۰
              وینچ برقی ۵۰۰ به ۱۰۰۰
              وینچ برقی ۶۰۰ به ۱۲۰۰
              امروز با پیشرف

              وینچ برقی
              وینچ برقی
              تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
              ابزار مکث
              Iran-مرکزی تهران
              66762197

              وینچ جرثقیل

              |ابزار مکث امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، طراحی و ساخت انواع ماشین آلات جابجایی مواد ، نیازکارخانه ها جهت جابه جایی به راحتی فراهم می شود و سرعت عمل و ایمنی پرسنل را نیز به همراه دارد که این مسئله ای مهم در صنایع بزرگ است از این جهت ابزارمکث با فروش و واردات انواع وینچ های صنعتی در ظرفیت های مختلف با استانداردهای بین المللی و با بهره گیری از تکنولوژی جدید از شرکت های معتبرجهان همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی در تمام نقاط کشور تلاش دارد تا نیاز صنایع مختلف را با بهترین کیفیت فراهم کند.کاربرد ومزایا وینچ وینچ های صنعتی دارای تنوع بسیاری زیادی هستند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارا می باشند ، وینچ های صنعتی به دو نوع تک سرعته و دوسرعته تقسیم می شوند و با نیروی برق سه فاز و یا تک فاز کار می کنند و دارای سرعت های حرکتی مختلفی نیز می باشند ، در کل وینچ های صنعتی قابل استفاده در صنایع مختلف می باشند و از این نوع وینچ ها در انوا

              وینچ جرثقیل
              وینچ جرثقیل
              ابزار مکث 66762197
              فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده سیم بکسل ، تسمه حمل بار
              Iran-مرکزی تهران
              021_55411792 021_55405729

              وینچ تکفاز

              وینچ برقی تکفاز یا جرثقیل برقی سیم بکسلی تکفاز مانند بقیه جرثقیل ها میباشد و برای جابجایی اجسام در راستای عمود مناسب میباشد یکی از انواع بالابرهای برقی وینچ های تکفاز سیم بکسلی هستند که به دلایل قیمت پایین ، سبک بودن و قابل حمل بودن ، استفاده با سیستم برق تکفاز ، قابلیت و نصب و راه اندازی آسان ، قابلیت نصب در ارتفاع یا روی زمین ،قابلیت افزایش طول سیم بکسل و قابلیت افزایش توان وینچ به ۲ برابر ظرفیت امروزه در صدر پر فروش ترین بالابرهای برقی بازار می باشند
              وینچ برقی تکفاز دارای کاربردهای مختلفی میباشد که می توان چند موردی را نام برد : استفاده در کارگاه های ساختمانی،استفاده در بالابرهای فروشگاهی و کارگاهی ،استفاده در بالکن ها برای جابجایی بار و … این تیپ از بالابرهای تکفاز در کارخانه های معتبر و در ۸ ظرفیت و توان مختلف تولید می شوند
              وینچ برقی تکفاز ۱۰۰ به ۲۰۰
              وینچ برقی تکفاز ۱۵۰ به ۳۰۰
              وینچ برقی تکفاز ۲۰۰ به ۴۰۰
              وینچ برق

              وینچ تکفاز
              وینچ تکفاز
              فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده سیم بکسل ، تسمه حمل بار 021_55411792 021_55405729

              انواع موتور الکتریکی اتصالی وینچ برقی

              وینچ های برقی از دو نوع موتور DC استفاده می کنند، موتورهای مگنت دائمی و موتورهای سری اتصالی. تمام موتورهای وینچ برقی DC الکتریکی از یک مجموعه سیم پیچ به نام آرمیچر در داخل مجموعه دیگری از سیم پیچ ها یا مجموعه ای از آهنرباهای دائمی به نام استاتور تشکیل شده اند. وظیفه استاتور تولید میدان مغناطیسی است که باعث می شود روتور (یا آرمیچر) الکتروموتور وینچ با عبور جریان الکتریکی از آن بچرخد. اعمال ولتاژ به سیم پیچ ها باعث ایجاد گشتاور در آرمیچر و در نتیجه حرکت می شود. در همه انواع موتورها، هرچه قدرت اسب بخار بالاتر باشد، موتور دارای گشتاور و قدرت بیشتری خواهد بود. درجه بندی وینچ برقی ترکیبی از گشتاور موتور و نسبت کاهش سرعت گیربکس است. اسب بخار یا توان خروجی موتور الکتریکی تاثیر مستقیمی بر روی سرعت خط و قدرت کشش وینچ برقی دارد.

              • وینچ برقی با الکتروموتور آهنربای دائمی: در موتور الکتریکی آهنربای دائم، استاتور از آهنرباهای دائمی استفاده می کند و هیچ سیم پیچ میدانی وجود ندارد. با استفاده از موتورهای آهنربای دائم، تخلیه باتری کمتر از موتورهای سیم پیچ سری است که به جای آهنربا از سیم پیچ های میدانی در استاتور وینچ برقی استفاده می کنند. موتورهای آهنربای دائم تنها برای وینچ تک فاز برقی سبک تا متوسط ​​مناسب ترند زیرا تمایل به تولید گرمای بیشتری دارند و در وینچ هایی با توان و ظرفیت وزنی بسیار بالا مورد استفاده قرار نمی گیرند. البته در کاربری این نوع الکتروموتور ها زمان و بار اتصالی وینچ برقی باید به دقت کنترل شود زیرا تمایل به گرم شدن بیش از حد دارند. آهنرباها در موتورهای آهنربای دائم می توانند قدرت میدان خود را در طول زمان و استفاده مکرر از دست بدهند.
              • وینچ برقی با الکتروموتور سیم پیچ سری: با یک الکتروموتور سیم پیچ سری، سیم پیچ های میدان به صورت سری به سیم پیچ آرمیچر متصل می شوند. موتورهای پیچی سری در سرعت بالا قدرتمند و کارآمد هستند و بیشترین گشتاور را برای یک جریان معین تولید می کنند و از این رو برای اتصال بر روی وینچ های برقی با ظرفیت لیفتینگ بالاتر مناسب هستند. موتورهای سیم پیچی از جریان بیشتری نسبت به موتور آهنربای دائم استفاده می کنند زیرا از سیم پیچ های میدان برای تولید میدان مغناطیسی استفاده می کنند.

              هر دو نوع الکتروموتور اتصالی بر روی وینچ های برقی سیم بکسلی بصورت ترمزدار یعنی با یک کیت ترمز اضطراری مورد استفاده قرار می گیرند که زمانی که سیگنال قطع حرکت توسط اپراتور وینچ صادر می شود به توقف spool یا قرقره وینچ می پردازند.

              انواع گیربکس در اتصال وینچ برقی

              گیربکس ها کاهنده های سرعت محسوب می شوند که از ترکیب دو یا چند چرخدنده تشکیل شده و یکی از اجزای اصلی وینچ های برقی محسوب می شوند. در واقع شافت خروجی از الکتروموتور وینچ با سرعت بسیار زیاد و گشتاور حرکتی بسیار پایین عمل می کند که امکان اتصال مستقیم آن به درام وینچ برقی وجود ندارد. از این رو شافت خروجی از الکتروموتور وارد یک الکتروگیربکس شده که به کاهش سرعت دورانی شافت و افزایش گشتاور برای گرداندن درام وینچ برقی می پردازد. انواع مختلفی از گیربکس و هر یک با اشکال مختلفی دنده در اتصال وینچ های برقی مورد استفاده قرار می گیرند که به قرار زیر هستند.

              نانوتجارت انواع گیربکس وینچ برقی
              • وینچ برقی با گیربکس خورشیدی: پر مصرف ترین نوع گیربکس در اتصال وینچ های سیم بکسلی تک فاز و سه فاز گیربکس خورشیدی می باشد. این نوع گیربکس دارای راستای شافت ورودی و خروجی یکسانی بوده و از یک چرخدنده مرکزی خورشیدی و سه یا چند چرخدنده اقماری به دور آن استفاده می کند. تمامی این چرخدنده ها در داخل یک چرخدنده بزرگتر که بصورت دنده داخلی تولید شده اند قرار می گیرد. گیربکس خورشیدی در اتصال وینچ برقی گشتاور خروجی بسیار بالا و دقیقی تولید کرده و دارای راندمان تقریبی 65% می باشد.
              • وینچ برقی با گیربکس کرمی: این دسته از گیربکس ها دارای راستای شافت ورودی و خروجی عمود بر هم هستند و با کاربری محدودتری در اتصالات وینچ برقی یا جرثقیل سقفی مورد استفاده قرار می گیرند. گیربکس های کرمی در اتصال وینچ از یک شافت مرکزی اسپیرال تشکیل شده که بصورت درگیر با یک چرخدنده با محور عمود بر راستای شافت الکتروموتور اتصال پیدا کرده است. گشتاور خروجی و دقت گیربکس های کرمی کمتر از نمونه های خورشیدی می باشد.

              گیربکس های اتصالی بر روی وینچ برقی دارای دنده های هلیکال هستند. منظور از گیربکس هلیکال نوع خاصی از گیربکس نبوده و به نوع و شکل دنده های درگیر اشاره دارد. بر خلاف دنده های شکل spur یا ساده که دنده ها بصورت صاف و عمود بر راستای شافت مرکزی دنده هستند، دنده های هلیکال بصورت مورب قرار می گیرند و این شکل هندسی سطح تماس بالاتری بین دو دنده با ارتفاع یکسان را پدید می آورد و سطح تماس بیشتر به مفهوم انتقال میزان بالاتری گشتاور حرکتی در گیربکس های دنده هلیکال وینچ برقی می باشد.

              ویکی لیفت
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55416424

              وینچ بالابر برقی سیم بکسلی 400 کیلوگرم

              وینچ بالابر برقی از نوع تک فاز با ظرفیت وزنی 400 کیلوگرم بصورت تک آویز و 800 کیلوگرم بصورت دوبل در بازرگانی ویکی لیفت عرضه می گردد. وینچ برقی سیم بکسلی برای لیفتینگ و حمل ماشین آلات صنعتی از جمله کمپرسور، گیربکس و الکتروموتور های صنعتی بصورت لیفتینگ آویز و یا بر روی سطح شیب دار و همچنین جابجایی و حمل مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. این وینچ برقی با برق شهری 220 ولت و با فرکانس 50/60 هرتز کار می کند و دارای یک الکتروموتور موتور الکتریکی بسیار قدرتمند است. این وینچ تولید کشور چین از یک گیربکس با دنده های فولادی بسیار قدرتمند با مقاومت سایشی بالا استفاده کرده و طول عمر بسیار بالایی است. آلیاژ های فولادی بکار رفته در تولید قرقره و درام این وینچ برقی قابلیت تحمل بار بسیار بالا را فراهم کرده و از ترمز خودکار بر روی الکتروموتور برای توقف سریع بار در ارتفاع مشخص استفاده می کند. بازرگانی ویکی لیفت وارد کننده و عرضه کننده انواع وی

              وینچ بالابر برقی سیم بکسلی 400 کیلوگرم
              وینچ بالابر برقی سیم بکسلی 400 کیلوگرم
              ویکی لیفت 021-55416424
              ویکی لیفت
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55416424

              وینچ برقی تک فاز 200 کیلوگرم

              وینچ برقی تک فاز که با ولتاژ 220 ولت و بصورت متصل به برق شهری و یا با برق خروجی از دیزل ژنراتور کار می کند با برند های مختلف در ویکی لیفت عرضه می شود. وینچ برقی تک فاز با ظرفیت وزنی 200 کیلوگرم که اغلب برای حمل مصالح ساختمانی و یا بسته های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد از نوع سیم بکسلی و بصورت دو کاره یعنی با اتصال فیکس پیچ و مهره ای بکار گرفته می شود. این وینچ سبک قابلیت لیفتینگ بار تا 2 برابر را در صورت استفاده از سیم بکسل بصورت دوبل داشته و قابلیت کشیدن بار بر روی سطوح شیبدار را بسته به میزان شیب و زبری سطح تا میزان بالاتری دارد. وینچ برقی تک فاز محصول کشور چین و دارای یک قاب فلزی قدرتمند می باشد که از آن برای اتصال وینچ هم بر روی سطح زمین در کشش بار و هم بصورت سقفی در لیفتینگ عمودی بار است. طول سیم بکسل اتصالی این وینچ برقی قابل انتخاب بوده و از سرعت لیفتینگ قابل قبولی به منظور کاهش مدت زمان فرایند لیفتینگ برخوردار است. این وینچ ب

              وینچ برقی تک فاز 200 کیلوگرم
              وینچ برقی تک فاز 200 کیلوگرم
              ویکی لیفت 021-55416424
              جنرال بکسل
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55412101

              وینچ برقی

              وینچ برقی یکی از دستگاه های پر کاربرد و بی نظیر در مکان های صنعتی و کارگاه ها میباشد.وینچ های برقی جرثقیل های کوچکی هستند که در مکان های صنعتی و کارگاهی استفاده می‌شوند.
              این دستگاه ها قدرت و سرعت بسیار بالایی دارند و به همین خاطر کاربرد های گوناگونی دارند.
              وینچ برقی وزن کمی دارند به همین دلیل امکان استفاده حتی در فضاهای محدود را دارند.صاحبان صنایع می‌توانند از آن ها برای جا به جایی و بلند کردن تجهیزات،وسایل،ابزاری.. استفاده کنند.
              وینچ های برقی معمولا به صورت تکفاز تولید و عرضه می‌شود همچنین دارای ظرفیت های وزنی مختلفی متناسب با حجم و وزن بار می‌باشند.
              استفاده از وینچ برقی باعث صرفه جویی در استفاده از نیروی انسانی و انرژی میشود.
              جنرال بکسل عرضه کننده ی انواع وینچ برقی تکفاز آماده ی همکاری با مشتریان عزیز میباشد.
              جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

              وینچ برقی
              وینچ برقی
              جنرال بکسل 021-55412101
              بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55404648 - 55418596

              وینچ دستی

              وینچ‌ دستگاهی است که با مکانیزم سیم و قرقره عمل می‌کند و در صنعت مصارف گسترده دارد. در انواع جرثقیل‌ها، وینچ یکی از عملگرهای پرکار بشمار می‌رود زیرا با استفاده از مکانیزم قرقره‌های مرکب می‌توان مزیت مکانیکی را بالا برد. در جرثقیل‌های هیدرولیکی نیز با انتقال نیروی پمپ هیدرولیکی به هیدرو موتور و گیربکس قرقره اصلی یا درام وینچ حرکت دورانی در دوجهت فراهم می‌کند و با متصل کردن یک سیم بکسل به سازه به راحتی می‌توان یک حرکت خطی بوجود آورد. برای بالا بردن قدرت کششی در این سیستم از قرقره‌های مرکب استفاده می‌کنند. یعنی اینکه سیم را بصورت دولا یا بیشتر به قلاب متصل می‌کنند این عمل باعث افزایش قدرت می‌شود.

              وینچ دستی
              وینچ دستی
              بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
              فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده سیم بکسل ، تسمه حمل بار
              Iran-مرکزی تهران
              021_55411792 021_55405729

              وینچ دستی سیم بکسلی

              وینچ دستی و بالابرهای سیم بکسلی دستی با روش های مقرون به صرفه ای برای کشیدن و بلند کردن بار است کاربردهای وینچ دستی : مناسب برای استفاده در مناطقی که برق در دسترس نیست یا وسایل الکتریکی نمی توانند با اطمینان از آب،گل و خاک کار کنند وینچ دستی توسط قسمت کفی آن بوسیله پیج به یک تکیه گاه ثابت بسته شده و از سوی دیگر قلاب آن به کالای قابل حمل متصل شده و توسط بازویی آن کاربر به آسانی کالای مورد نظر را جابه جا می نماید از دیگر مزایای وینچ دستی قیمت بسیار پایین تر آن نسبت به نمونه های برقی است از وینچ های دستی می‌توان در خودرو، کارگاه های صنعتی کوچک و انبارها استفاده کرد

              وینچ دستی سیم بکسلی
              وینچ دستی سیم بکسلی
              فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده سیم بکسل ، تسمه حمل بار 021_55411792 021_55405729
              بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55404648 - 55418596

              وینچ برقی

              وینچ برقی یک ابزار مکانیکی است.
              از وینچ برقی برای بلند کردن، کشیدنو جابجایی اجسام استفاده میشود.
              در کشیدن اجسام به صورت عمودی از وینچ برقی hoistاستفاده میشود.
              یکی از کاربرد های وینچ برقی در خودرو های آفرود میباشد که در جلوی خودرو نصب شده و در عبور از مسیر های صعب العبور به خودرو کمک میکند.
              از وینچ برقی هم در صنعت استفاده میشود.
              همینطور از وینچ برقی در ساختمان ها برای جابجایی مصالح و اجسام استفاده میشود.
              وینچ برقی مکانیزم ساده ای دارد اما یکی از پر کاربرد ترین ابزار در صنعت است.
              انواع وینچ برقی با توجه به نیروی گرداننده مورد نیاز به مدل های مختلف تقسیم میشود.

              وینچ برقی
              وینچ برقی
              بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
              فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده سیم بکسل ، تسمه حمل بار
              Iran-مرکزی تهران
              021_55411792 021_55405729

              وینچ دستی با تسمه برزنتی

              وینچ وسیله ای است برای کشیدن یا بلندکردن اجسام استفاده میشود و به دو تقسیم میشود :وینچ برقی که شامل میشود از وینچ های ۳ فاز زمینی با حجم های بزرگ‌تر و ظرفیت های مختلف و وینچ تکفاز که شامل میشود از بالابرهای تا ظرفیت ۱۲۰۰ کیلو
              وینچ دستی که شامل میشود از وینچ دستی سیم بکسلی و وینچ دستی با تسمه برزنتی،وینچ های دستی خود به دو نوع تقسیم بندی میشود وینچ کلاج دار و معمولی وینچ های کلاج دار بهترین نوع وینچ های دستی میباشد و کار کردن با آنها بسیار ساده و ایمن میباشد .فتح بکسل عرضه کننده ظرفیت های مختلف وینچ های دستی و برقی در ایران میباشد

              وینچ دستی با تسمه برزنتی
              وینچ دستی با تسمه برزنتی
              فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده سیم بکسل ، تسمه حمل بار 021_55411792 021_55405729
              بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55404648 - 55418596

              وینچ برقی خودرو آفرود

              وینچ خودرویی وسیله ای است که عمدتا در خودروهای مخصوص آفرود و بیراهه نوردی استفاده می شود. این وسیله که از قرقره، موتور برقی و یا اتصالات گاردان و گیربکس تشکیل شده است در جلو و یا عقب ماشین متصل شده و در مواقعی که خودرو در زمینهای ناهموار یا باتلاقی یا فضای خاصی زمین گیر می‌شود، مورد استفاده قرار می گیرد. وینچ برای کشیدن خودروها و وسایل دیگر نیز قابل استفاده است.
              این نوع وینچ در تناژهای مختلف دو نوع 12 ولت و 24 ولت موجود می باشد
              بازرگانی پاسارگاد وارد کننده و عرضه کننده تمامی ابزار آلات صنعتی میباشد.
              تلفن تماس:55404648-55418596
              09126593627

              وینچ برقی خودرو آفرود
              وینچ برقی خودرو آفرود
              بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
              بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55404648 - 55418596

              وینچ برقی تک فاز

              وینچ های الکتریکی تک فاز مناسب جهت بالا کشیدن و جا به جایی کالا از وزن ۱۰۰ تا ۱۲۰۰ کیلو. پوسته موتور الومینیومی بوده و گیربکس آن از چرخ دنده فولادی تولید شده است.
              طول سیم بکسل وینچ در حالت یک لا ۲۰ متر و در حالت دوبل ۱۰ متر می باشد.
              کلید وینچ ها با دو کلید پایین و بالا جرثقیلی و یک کلید قطع اضطراری تولید شده است.
              بازرگانی پاسارگاد، وارد و عرضه کننده انواع وینچ های برقی تکفاز در سایزهای مختلف می باشد.
              تلفن تماس:55404648-55418596
              09126593627

              وینچ برقی تک فاز
              وینچ برقی تک فاز
              بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
              دنا بکسل
              Iran-مرکزی تهران
              021-55412800
              وینچ برقی سیم بکسلی

              وینچ برقی ابزاری صنعتی می باشد که از آن برای کشیدن بار بر روی سطح شیب دار و یا در لیفتینگ بار و مصالح بالاخص در کاربری های ساختمانی استفاده می شود. وینچ ها هم بصورت سه فاز و هم بصورت تک فاز تولید می شوند. اغلب وینچ های برقی با کاربری های ساده از سیم بکسل های 6 رشته در اتصال با بار استفاده می کنند. ظرفیت وزنی وینچ های صنعتی برقی ساده اغلب محدود و کمتر از 1 تن می باشد.

              وینچ برقی سیم بکسلی
              وینچ برقی سیم بکسلی
              دنا بکسل 021-55412800
              سما تولز
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-66738294
              وینچ برقی

              وینچ برقی تک فاز
              وینچ برقی برای بلند کردن اجسام در راستای عمود می باشد که با وصل کرده ریل برقی به آن میتوان به چپ و راست هم حرکت داد.
              تک فاز بودن این محصول آن را از دیگر مصولات متمایز میکند.
              بسیار سبک و قابل حمل
              استفاه آسان
              مناسب مصارف صنعتی و خانگی

              وینچ برقی
              وینچ برقی
              سما تولز 021-66738294
              دنا بکسل
              Iran-مرکزی تهران
              021-55412800
              وینچ دستی کلاچ دار

              وینچ های دستی از نوع سیم بکسلی در سه سایز مختلف موجود می باشند. این وینچ های دستی دارای سیستم کلاچ بوده و در اتصالات خود از سیم بکسل با ساختار 6X19 استفاده می کنند. اتصال این وینچ های دستی بر روی سطوح با بکارگیری پیچ و مهره فولادی انجام می گیرد.

              وینچ دستی کلاچ دار
              وینچ دستی کلاچ دار
              دنا بکسل 021-55412800
              بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55404648 - 55418596
              وینچ دستی، ساده و کلاچ دار

              وینچ دستی در دو نوع میباشد
              وینچ دستی کلاج دار
              وینچ دستی ساده
              وینچ دستی معمولا در صنعت سبک استفاده میشود
              وینچ دستی معمولا وزن های 1 تن تا 2 تن رو جابجا میکند
              از وینچ دستی جهت کشش بلند کردن و جابجایی اجسام سبک صنعتی استفاده میشود

              وینچ دستی، ساده و کلاچ دار
              وینچ دستی، ساده و کلاچ دار
              بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
              هاردوایر
              Iran- جنوب‌ تهران
              021-55423008
              وینچ برقی

              وینچ برقی
              در سه نوع مختلف وینچ دستی،وینچ برقی و وینچ بادی
              باظرفیت درام متفاوت
              ابزارآلات- سیم بکسل،زنجیرومتعلقات

              وینچ برقی
              وینچ برقی
              هاردوایر 021-55423008
              اسپانسر های ما
              بازرگانی تقی زاده
              بازرگانی تقی زاده

              بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

              02166661786
              ارشام بکسل
              ارشام بکسل

              واردات تسمه حمل بار با برند همیلتون HAMILTON آمریکا. عرضه انواع زنجیر و اتصالات کروزبی CROSBY

              021-55426042
              فیلتر مانا
              فیلتر مانا

              فیلتر مانا وارد کننده و عرضه کننده انواع فیلتر روغن، فیلتر گازوئیل، فیاتر هیدرولیک و هوا برای کلیه ماشین الات سنگین

              021-55425679
              باختر پدید فولاد
              باختر پدید فولاد

              باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

              021-55421082-4
              I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
              نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
              کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
              Copyright 2023 - All rights reserved