Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها

قلاب

قلاب

نتایج جستجو برای قلاب
بازرگانی فتح بکسل
Iran-مرکزی تهران
021_55411792 021_55405729

قلاب دینام

یکی دیگر از اجزا و متعلقات باربرداری قلاب دینام یا همان پیچ های گوشواره ای است که معمولا برای نصب دائمی روی تجهیزات به منظور باربرداری استفاده می شوند مثلا برای بلند کردن موتورهای الکتریکی بزرگ یا ماشین آلات بزرگ صنعتی از قلاب دینام که روی آن نصب شده استفاده می شود قلاب دینام ها گاها به صورت پیچ از یک حلقه در سر و رزوه در انتهای آن تشکیل شده اند و در بعضی موارد به صورت مهره بوده و در رزوه ی مورد نظر پیچ میشود جنس قلاب دینام ها یا پیچ های گوشواره ای که در عملیات باربرداری استفاده می شوند کربن آهنگری شده یا آلیاژهای فولاد است پیچ های فولاد کربن دار باید دارای نام و مشخصات سازنده باشند که روی سطح آن حک میشود در صورتی که پیچ های گوشواره ای از جنس آلیاژهای فولاد باشد علاوه بر نام و مشخصات سازنده حرف A بعنوان آلیاژ فولادی روی سطح آن حک میشود قلاب دینام پیچی دارای قلاب است که به وسیله آن می‌توان با بستن پیچ آن به اجسام جهت جابجایی کا

قلاب دینام
قلاب دینام
بازرگانی فتح بکسل 021_55411792 021_55405729
دنا بکسل
Iran-مرکزی تهران
021-55412800

قلاب دینام نری 1.6 تن

قلاب دینام نری در واقع نوعی پیچ دارای چشمی می باشد که به روش فورج گرم تولید شده و سپس از طریق حدیده های صنعتی دنده می شود. قلاب دینام در سایز های M3 الی M30 میلیمتر تولید شده که با افزایش سایز قابلیت های وزنی آن نیز بالا می رود. قلاب دینام 1.6 تن در گرید فولادی تولید می شود. از قلاب دینام همراه با اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی به منظور لیفتینگ انواع دینام صنعتی، گیربکس های صنعتی، ژنراتور ها و مولو های برق، الکتروموتور ها، الکتروپمپ ها و در کل تجهیزات صنعتی با وزن زیاد استفاده می شود.
قلاب دینام نری دارای یک زائده پیچ مانند رزوه شده و قلاب دینام مادگی دارای یک سوراخ رزوه شده به شکل مهره می باشد. تجهیزات سنگین صنعتی مانند دینام ها و ژنراتور ها در طراحی و تولید به منظور حمل و نقل پیش بینی هایی را در نظر می گیرند که بسته به طراحی یا سوراخ های رزوه شده سطحی به منظور اتصال قلاب دینام نری و یا برامدگی های پیچی شکل سطحی برای اتصال با قلاب دی

قلاب دینام نری 1.6 تن
قلاب دینام نری 1.6 تن
دنا بکسل 021-55412800
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

قلاب گردان جرثقیل

قلاب گردان در واقع نوعی از اتصالات لیفتینگ می باشد که هم در اتصالات اسلینگ های زنجیری و هم در اتصالات اسلینگ های سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب گردان مانند دیگر اتصالات لیفتینگ اغلب از گرید G80 فولاد تولید می شود و در تناژ مختلفی نیز عرضه می گردد. اغلب نمونه های قلاب گردان جرثقیل دارای ضامن فنری می باشند که به ایجاد یک حلقه بسته پس از عبور اتصال می انجامد.
قلاب گردان جرثقیل به جز ضامن و فنر در واقع از دو بخش تشکیل شده است که از گرید های بالای فولادی و به روش فورج گرم تولید شده و با عبوری پایه از داخل سوراخ هوک یا قلاب و پرس این سازه تکمیل می شود. مزیت اصلی قلاب گردان قابلیت گردش 360 درجه بصورت نا محدود می باشد که این امر از تاب خوردن سیم بکسل و ایجاد تنش به زنجیر ممانعت می کند.
قلاب گردان فولادی با وجود داشتن قابلیت های کششی بسیار بالا در برابر زنگ زدگی ضعف داشته و می بایست به روشی برای پوشش لایه های بیرونی آن پرداخت. در

قلاب گردان جرثقیل
قلاب گردان جرثقیل
فرا بکسل 021-44427405
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

قلاب استنلس استیل گرید 316 نگیر

قلاب یکی از پر کاربرد ترین نوع اتصالات اسلینگ Rigging می باشد که بصورت مشترک هم در اسلینگ های زنجیری و هم در اسلینگ های سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب ها در اشکال بسیار متعددی تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. انواع قلاب ثابت، قلاب ضامن دار، قلاب گردان، قلاب دانه گیر زنجیر، قلاب کارابین، قلاب دینام نمونه ای از قلاب ها در اتصالات اسلینگ هستند.
قلاب استنلس استیل نیز مانند دیگر اتصالات استیل در دو گرید 304 بگیر و 316 نگیر تولید می شود که گرید 316 هم دارای مقاومت محیطی بالاتری بوده و هم توسط آهنربا جذب نمی شود. قلاب ها در سایز های بالاتر در اتصالات لیفتینگ و در سایز های ریز و مینیاتوری بعنوان یراق آلات زینتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
برخی از انواع قلاب بصورت خاص در اتصالات اسلینگ های زنجیری مورد استفاده قرار می گیرند که قلاب دینام استنلس استیل در اتصال زنجیر استیل نمونه ای از آنها می باشد. قلاب دانه گیر استنلس استیل

قلاب استنلس استیل گرید 316 نگیر
قلاب استنلس استیل گرید 316 نگیر
فرا بکسل 021-44427405
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

قلاب دینام استنلس استیل

قلاب دینام Eye bolt یکی از اتصالات می باشد که هم در لیفتینگ بار همراه با اسلینگ و هم برای تولید قاب ها و نرده های استنلس استیل مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب دینام در دو شکل نری و مادگی تولید می شود که شکل نری دارای یک زائده پیچ مانند در بیرون و قلاب دینام مادگی بصورت رزوه شده در داخل می باشد.
قلاب دینام استنلس استیل در دو گرید 304 بگیر و 316 نگیر تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. هر دو گرید از قلاب دینام از نر مقاومت در برابر تنش کششی یکسان بوده و به ازای هر میلیمتر مربع از سطح مقطع در مرحله پارگی و شکست کامل 157 کیلوگرم را تعلیق می کنند. تفاوت در این دو گرید از قلاب دینام در واقع تفاوت در مقاومت محیطی در تماس با خورنده های شیمیایی است که گرید 316 به سبب وجود 2% از عنصر مولیبدنیوم مقاومت محیطی بالاتری از خود نشان می دهد و قیمت بالاتری نیز دارد.
قلاب دینام در اتصالات نرده های سیم بکسلی اغلب بصورت پایه بلند مورد استفاده قرار می گیرد که زائد

قلاب دینام استنلس استیل
قلاب دینام استنلس استیل
فرا بکسل 021-44427405
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

قلاب کارابین استیل

قلاب کارابین نوعی از قلاب می باشد که برای کاربری های سبک اغلب در اتصالات سیم بکسل استیل و یا سیم بکسل روکش دار مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب کارابین دارای یک دهانه فنری می باشد که با فشار انگشت باز شده و پس از قرار ادن چشمی اسلینگ و یا اتصالات دیگر با رها کردن دهانه به جای اولیه خود باز می گردد. قلاب کارابین با استاندارد های مختلفی تولید می شود بگونه ای که برخی از آنها بجای دهانه فنری دارای دهانه پیچی شکل هستند. علاوه بر این قسمت گرد پایینی قلاب کارابین گاهی بدون رینگ و گاهی همراه با رینگ برای جلوگیری از نزدیک شدن دو اتصال در دو سمت کارابین استیل تولید می شود.
قلاب کارابین استنلس استیل اغلب در گرید 316 عرضه می شود و دارای رنگ نقره ای براق بوده و بدون نیاز به آبکاری سطحی در برابر زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد. مقاومت قلاب کارابین استنلس استیل در برابر رطوبت درصد وجود درصد بالایی از عناصر فلزی فوق فعال مانند کروم و نیکل و در مورد

قلاب کارابین استیل
قلاب کارابین استیل
فرا بکسل 021-44427405
دراکو بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55409906

قلاب دینام فولادی گالوانیزه

قلاب دینام هم در گرید های پایین آهنی تولید می شود، هم در گرید های چدنی و هم در گرید های فولادی. در لیفتینگ بار اغلب گرید های فولادی قلاب دینام که به روش فورج گرم تولید می شوند مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب دینام هم بصورت نری تولید می شود که دارای یک زاعده به شکل پیچ می باشد و هم بصورت مادگی تولید می شود که دارای یک حفره رزوه شده برای اتصال بر روی پیچ در لیفتینگ ماشین آلات سنگین صنعتی است تولید شده است.
قلاب دینام فولادی اغلب در گرید G80 فولادی و بصورت آبکاری شده گالوانیزه سرد به بازار عرضه می شود. نوع دنده های رزوه های بیرونی قلاب دینام نری و یا رزوه های داخلی قلاب دینام مادگی از نوع دنده درشت Coarse thread می باشند. قلاب دینام اغلب در اتصال برای لیفتینگ با جرثقیل با اسلینگ سیم بکسلی و یا زنجیری مورد استفاده قرار می گیرد. سایز های میلیمتری و اینچی مختلفی از قلاب دینام در اتصالات لیفتینگ مصرف می شوند. بازرگانی دراکو بکسل عرضه کننده قل

قلاب دینام فولادی گالوانیزه
قلاب دینام فولادی گالوانیزه
دراکو بکسل 021-55409906
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101

قلاب دینام

قلاب دینام نری وسیله ایی است که تشکیل شده از یک حلقه فلزی که قسمتی از آن برای اتصال یک پیچ سوراخ شده است،
از این وسیله در جا به جایی های مستقیم استفاده میشود، مثلا در بالا بردن موتور ها و قطعات صنعتی می‌توان از این ابزار استفاده کرد.نام دیگر این قطعه پیچ چشمی میباشد.
از این ابزار که نوعی از انواع اتصالات میباشد جهت اتصال بار به سیم بکسل استفاده میشود.
باتوجه به نقش و اهمیتی که قلاب دینام در صنعت جا به جایی دارد بایستی در تولید و ساخت آن ها از جنس با کیفیت و مرغوب استفاده شود و استاندارد های لازم بر روی آن ها اعمال گردد.
جنسی که در ساخت قلاب دینام به کار گرفته میشود معمولا از کربن آهنگری شده و یا آلیاژ فولادی است.
قلاب دینام در انواع گوناگونی همانند
قلاب دینام استیل
قلاب دینام نری
قلاب دینام مادگی
قلاب دینام نری بلند
در بازار عرضه میگردد
همچنین سایز های موجود معمولا از ۱/۸ تا ۱۰ اینچ میباشد.
جهت دریافت هرگونه اطلاعات با

قلاب دینام
قلاب دینام
جنرال بکسل 021-55412101
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

قلاب S گردان استنلس استیل 316

قلاب گردان استنلس استیل در دو گرید 304 , 316 در بازار موجود میباشد که نوع 316 آن مانند دیگر اتصالات استنلس استیل نسبت به 304 از مقاومت محیطی خوب در برابر زنگ زدن و خورندگی و همچنین نگیر بودن برخوردار میباشد، قلابS گردان دارای چرخش 360 درجه میباشد، در واقع یکی از اتصالات پرکاربرد لیفتینگ میباشد، کاربرد اصلی آن در اسلینگ سیم بکسلها است، همچنین می‌توان از آن در زنجیرها و قلاب قرقره ها استفاده کرد و در ظرفیت‌ها و تناژ مختلف معمولا از 0.5 تن تا 11 تن تولید می‌گردد، قلاب S گردان دارای یک حلقه در قسمت بالایی در محل اتصال به زنجیر یا سیم بکسل میباشد و همچنین یک ضامن برای اینکه در صورت چرخش بار مانع از بیرون پریدن حلقه سیم بکسل یا زنجیر شود، در حقیقت ایجاد یک نوع حلقه بسته می‌کند، در کل مزیت این قلاب نسبت به سایر قلابها قابلیت چرخش 360 درجه به صورت نامحدود میباشد که این امر از تاب خوردن سیم بکسل و ایجاد تنش به زنجیر ممانعت می‌کند.

قلاب S  گردان استنلس استیل 316
قلاب S  گردان استنلس استیل 316
فرا بکسل 021-44427405
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

قلاب دینام مادگی استنلس استیل

قلاب دینام مادگی Eye nut یکی از اتصالات استنلس استیل می باشد که بر روی قسمت تخت دارای یک سوراخ رزوه شده با دنده های درشت Coarse thread و برای اتصال بر روی پیچ های استیل می باشد. قلاب دینام مادگی هم برا لیفتینگ ماشین آلات صنعتی مانند دینام، کمپرسور، ژانراتور و گیربکس با اتصال بر روی پیچ هایی که بر روی بدنه این اجزای اتوماسیون صنعتی قرار گرفته است استفاده می شود و هم از اتصالات نرده ها، قاب ها و سازه های استنلس استیل می باشد.
قلاب دینام استنلس استیل از نوع مادگی در گرید 316 تولید شده که دارای رنگ نقره ای براق مایل به زرد بوده و بدون نیاز به آبکاری و پوشش سطحی در برابر زنگ زدگی ناشی از رطوبت و بسیار اسید های دقیق صنعتی مقاومت بالایی دارد. قلاب دینام مادگی در سایز های میلیمتری از M6 الی M39 ـولید می شود و دارای تنسایل مقاومت کششی 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع است. استاندارد تولید قلاب دینام مادگی DIN582 می باشد.

قلاب دینام مادگی استنلس استیل
قلاب دینام مادگی استنلس استیل
فرا بکسل 021-44427405
سیم بکسل برتر
Iran- جنوب‌ تهران
021-55425302

قلاب دینام فولادی

قلاب دینام در واقع نوعی پیچ تحت نام پیچ چشمی یا Eye bolt می باشد که به دو صورت به شکل نری که دارای یک پیچ چسبیده به بدنه است و هم بصورت مادگی که بصورت مهره مانند متصل می شود تولید می شود. قلاب دینام نام خود را از دینام های صنعتی که دارای وزن بالایی هستند و برای لیفتینگ آنها از این قطعه صنعتی همراه با اسلینگ های سیم بکسلی استفاده می شود می گیرند اما کاربری قلاب دینام تنها محدود به لیفتینگ دینام نبوده و برای لیفتینگ انواع کمپرسور، گیربکس و الکتروموتور های غول پیکر صنعتی نیز استفاده می شوند. قلاب دینام فولادی با تنسایل کششی بالا و قلاب دینام استنلس استیل با مقاومت محیطی بالا در برابر زنگ زدگی دارای کاربرد های صنعتی گسترده ای هستند. بازرگانی سیم بکسل برتر وارد کننده کلیه ادوات و اتصالات سیم بکسل و اسلینگ و انواع قلاب دینام های نری و مادگی در ایران می باشد.

قلاب دینام فولادی
قلاب دینام فولادی
سیم بکسل برتر 021-55425302
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101

قلاب S گردان

قلاب ها دارای اشکال و انواع مختلفی می‌باشند و دارای کاربرد های گوناگونی در زمینه ی لیفتینگ و باربرداری هستند و در ساخت انواع اسلینگ سیم بکسلی یا زنجیری مورد استفاده قرار میگیرند.
یکی از پر کاربرد ترین قلاب ها قلاب S نام دارد که در دو نوع گردان یا ساده ساخته و عرضه میگردد.
قلاب S گردان دارای چرخش ۳۶۰ درجه میباشد و قابلیت گردش را
به اسلینگ و بار می‌دهد.
این قلاب ها معمولا از جنس فولاد با گرید G 80 تولید میشوند و غالبا سایز های مصرفی شامل
۱ تن
۲ تن
۳ تن
۵ تن
۷تن
۱۱ تن
۱۵ تن
میباشد.
این قلاب ها دارای ضامن هستند و به صورت فورج عرضه می‌گردند.
جنرال بکسل وارد کننده و عرضه کننده ی انواع قلاب S ساده و گردان آماده ی همکاری با مشتریان عزیز میباشد .
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قلاب S گردان
قلاب S گردان
جنرال بکسل 021-55412101
باختر پدید فولاد
Iran- جنوب‌ تهران
021-55421082-4
قلاب دانه گیر

باختر پدید فولاد ارائه دهنده ی انواع سیم بکسل و اتصالات و ادوات لیفتینگ با بیشتر از سی سال سابقه در زمینه ی تولید و توزیع و واردات
برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت ما مراجعه کنید اما پیشنهاد ما به شما تماس از ظریق شماره ی:
02155421082-4
02155421077-9
09128986071
میباشد.
**************
قلاب برای اتصال زنجیر به بار مورد نظر استفاده میشوند و در دو شکل شاخدار و ساده موجود هستند.
از دیگر کاربردهای آن میتوان به کم و زیاد کردن طول اتصال اسلینگ زنجیری اشاره کرد.
از قلاب برای اتصال زنجیر به بار مورد نظر استفاده میشود. این قلاب به دو شکل شاخدار و ساده موجود میباشد.
از دیگر کاربرد های آن میتوان به کم و زیاد کردن طول اتصال اسلینگ اشاره کرد.
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

قلاب دانه گیر
قلاب دانه گیر
باختر پدید فولاد 021-55421082-4
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
Iran- جنوب‌ تهران
021-55404648 - 55418596
قلاب کارابین

قلاب کارابین حلقه‌ای فلزی است که قسمتی از آن باز می‌شود. قلاب کارابین در بسیاری از فعالیت‌ها که در آن نیاز به کاربرد طناب هست بکار می‌رود. در کوهنوردی، سنگنوردی، غارنوردی، قایق‌رانی و برخی از عملیات نظامی وصنعتی از کارابین استفاده می‌شود.
      واژه «کارابین» از واژه آلمانی Karabinerhaken به معنی «قلاب کارابین» گرفته شده است. کارابین‌های ورزشی معمولاً از آلیاژهای سبک آلومینیوم ساخته می‌شود. کارابین‌های صنعتی بیشتر فولادی است.
      کارابین در دو شکل عمومی D و گلابی و به صورت‌های ساده و پیچ‌دار ساخته می‌شود که هر کدام دارای کاربرد خاصی است. مقاومت کارابین میزان وزنی که می‌تواند تحمل کند بر روی بدنی آن نوشته شده است.

قلاب کارابین
قلاب کارابین
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
قلاب سرخام

قلاب S سر خام یا ستونی نوعی از قلاب فولادی میباشد که در ۳ جنس مختلف فولادی ،آلیاژی و برنزی تولید و عرضه میگردد.
مورد آلیاژی قلاب سر خام دارای مقاومت کششی بیشتری در سایز برابر میباشد.
قلاب سرخام فولادی در تناژ مختلف تا ۵۰ تن تولید میشوند در حالی که نوع آلیاژی آن تا ۱۰۰ تن تهیه و توزیع میگردد.
این قلاب ها قبل از مصرف رزوه دار میشوند و در جرثقیل ها مورد استفاده قرار میگیرند.
انواع قلاب سرسام یا ستونی در سایز های مصرفی در جنرال بکسل با بالاترین کیفیت موجود میباشد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

قلاب سرخام
قلاب سرخام
جنرال بکسل 021-55412101
ارشام بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55426042
قلاب کروزبی

قلاب کروزبی که در انواع اتصالات لیفتینگ سیم بکسلی و زنجیری کاربرد گسترده ای دارد در بیش از 30 مدل از انواع قلاب S، قلاب دانه گیر، قلاب بشکه گیر و ورقگیر و شکل های مختلف دیگر که برای تسریع در لیفتینگ طراحی شده اند موجود می باشد. قلاب کروزبی دارای بالاترین ظرفیت لیفتینگ در بین کلیه برندهای موجود بوده و مورد استفاده صنایع نظامی و دریایی آمریکا و صنایع سنگین در سرتاسر دنیا می باشد. شایان ذکر است قلاب کروزبی اصل آمریکایی بیشترین و طولانی ترین خط تولید را در دنیا در بین سایر برندهای تولید کننده دارد.

قلاب کروزبی
قلاب کروزبی
ارشام بکسل 021-55426042
باختر پدید فولاد
Iran- جنوب‌ تهران
021-55421082-4
قلاب s

قللاب وسیله ای برای گرفتن و بلند کردن بار با جرثقیل و سایر تجهیزات بالابر میباشد.
قلاب S جزو پرکاربردترین اتصالات سیم بکسل و زنجیر در صنعت لیفتینگ می باشد که در تیپها ِ تناژها و با برندهای مختلف تولید و عرضه می شود.
انواع قلاب:
+ قلاب دسته دار
+ قلاب دسته دار برای جابه جا کردن بار های کوچک
+ قلاب دسته دار با چشمی برای کار با زنجیر
+ قلاب دسته دار با چشمی برای کار با سیم بکسل
+ قلاب C شکل دسته دار
+ قلاب C شکل با چشمی برای کار با سیم بکسل و زنجیر
+ بهترین کیفیت و ایمنی قلاب در مراحل تولید و تست

قلاب s
قلاب s
باختر پدید فولاد 021-55421082-4
سیم بکسل آیرون
Iran-مرکزی تهران
021-55425675
قلاب گردان جرثقیل

قلاب گردان یکی از اتصالاتی است که در جرثقیل ها مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع بدنه قلاب گردان از دو بخش تشکیل شد است بگونه ای که قابلیت گردش بدون محدودیت زاویه ای را فراهم می کند. اغلب قلاب های گردان بصورت ضامن دار عرضه می شوند و در تناژ مختلف تا 25 تن نیز مورد استفاده قرار می گیرند. نمونه هایی از جنس و آلیاژ های فولادی و استنلس استیل از قلاب گردان جرثقیل در تناژ مختلف عرضه می گردند. بازرگانی آیرون بکسل عرضه کلیه اتصالات لیفتینگ از جمله قلاب گردان جرثقیل در ایران است.
قلاب های

قلاب گردان جرثقیل
قلاب گردان جرثقیل
سیم بکسل آیرون 021-55425675
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
قلاب قرقره جرثقیل

جنرال بکسل وارد کننده انواع قلاب قرقره جرثقیل با سایزهای مختلف
قرقره قلاب یکی از اجزای متصل به قلاب در جرثقیل های سقفی و صنعتی به شمار می اید.قلاب حمل و برداشتن بار به کمک قرقره قلاب انجام می دهد.قرقره هوک جرثقیل سقفی وسیله ای ایست که سیم بکسل بر روی ان قرار می گیرد.قرقره قلاب از جنس چدن نشکن است.قلاب های دارای شیطانک می باشند.در صورت عدم استفاده از شیطانک قلاب جرثقیل امکان خارج شدن بار از داخل قلاب وجود دارد.بنابراین توصیه می شود حتما ازاین وسیله برای حفظ ایمنی استفاده شود.

قلاب قرقره جرثقیل
قلاب قرقره جرثقیل
جنرال بکسل 021-55412101
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
قلاب دینام

قلاب دینام عبارت است از متعلقاتی که برای نصب دائمی بر روی تجهیزات مرتبط با بار برداری و جابجایی مورد استفاده قرار میگیرند.قلاب دینام از نظر ظاهری و ساختاری دارای یک حلقه بسته چشمی در یک انتها ودر انتهای دیگر به صورت یک پیچ میباشد که بسته به نوع نیاز ما مورد استفاده قرار میگیرند/این نوع قلاب معمولا به دلیل اهمیت بالایی که درصنعت باربری دارند از جنس با کیفیت و مرغوب استفاده میشوند و استانداردهای لازم بر روی انها اعمال میگردد/

قلاب دینام
قلاب دینام
جنرال بکسل 021-55412101
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
قلاب قرقره

جنرال بکسل وارد کننده و عرضه کننده انواع قلاب های قرقره و اتصالات سیم بکسلی جرثقیل و ماشین های حمل و لیفتینگ
بسته به نوع قلاب قطر قرقره های موجود در بازار به شرح زیر میباشد
قرقره قطر 200میلی متر
قرقرقه بقطر 250میلی متر
قرقره قطر 280میلی متر
قرقره قطر 320میلی متر
قرقره قطر 360 میلی متر
قرقره قطر 400میلی متر
و قرقره قطر 440 میلی متر که هر چه قطر قرقره بزرکتر باشد طبیعتا قلاب و بالابر استفاده شده ظرفیت حمل بار با تناژ بیشتری دارد

قلاب قرقره
قلاب قرقره
جنرال بکسل 021-55412101
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
Iran- جنوب‌ تهران
021-55428769
قلاب دینام

قلاب دینام وسیله ای است تشکیل شده از یک حلقه فلزی که قسمتی از آن برای اتصال یک پیچ سوراخ شده است.قلاب دینام به دو شکل قلاب دینام ندی و قلاب دینام مادگی وجود دارد از ابن وسیله در جابجای های مستقیم استفاده میشود مثلا در بالا بردن موتورها و قطعات صنعتی میتوان از این ابزار استفاده کرد ناو دیگر این وسیله پیچ چشمی می باشد از این ابزار که نوع از انواع اتصالات می باشد جهت اتصال بار به سیم بکسل استفاده میشود

قلاب دینام
قلاب دینام
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
سیم بکسل طارم
Iran-مرکزی تهران
021-55430273
قلاب دانه گیر زنجیر

قلاب دانه گیر زنجیر دارای کاربری در اسلینگ های زنجیری می باشد که با داشتن دهانه ای برابر با قطر مفتول های بکار گرفته شده در دانه های زنجیر قابلیت قفل شدن به دور دانه ها را دارد. قلاب دانه گیر زنجیر به ساده و بصورت کج تولید می شود و اغلب دارای گرید G80 فولاد می باشد و نقشی بسیار کارامد در تغییر طول اتصال اسلینگ زنجیری دارد. قلاب دانه گیز زنجیر هم بصورت تناژ دار و هم بر حسب سایز زنجیر اتصال عرضه می شود.

قلاب دانه گیر زنجیر
قلاب دانه گیر زنجیر
سیم بکسل طارم 021-55430273
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
قلاب شاخدار دانه گیر

قلاب شاخدار دانه گیر از جنس فولادی بوده و در سایز های مختلف متناسب با سایز و قطر زنجیر مورد استفاده قرار میگیرد.
قلاب شاخدار دانه گیر طبق استاندارد ساخته شده و به زنجیر متصل میگردد و از آن برای تنظیم ارتفاع زنجیر استفاده میشود.
این قلاب در سایز های ۸ و ۱۰ ۱۳ و ۱۶ دارای بیشترین استفاده در صنایع میباشد.
قلاب دانه گیر شاخدار را با بالاترین کیفیت در سایز های مختلف مصرفی از جنرال بکسل بخواهید.

قلاب شاخدار دانه گیر
قلاب شاخدار دانه گیر
جنرال بکسل 021-55412101
دنا بکسل
Iran-مرکزی تهران
021-55412800
قلاب دانه گیر اسلینگ زنجیری

در اغلب اسلینگ های زنجیری از نوعی قلاب تهت نام قلاب دانه گیر زنجیر استفاده می شود. دهانه قلاب دانه گیر به اندازه قطر مفتول زنجیر های اتصال باز می شود و این امر به منظور ایجاد حلقه بسته به دور بار در تکمیل اتصال و یا به منظور افزایش و کاهش طول زنجیر اتصال می باشد. قلاب دانه گیر زنجیر بصورت ساده و گاهی بصورت قلاب کج تولید می شود و از گرید های بالای فولادی مورد استفاده قرار می گیرد.

قلاب دانه گیر اسلینگ زنجیری
قلاب دانه گیر اسلینگ زنجیری
دنا بکسل 021-55412800
اسپانسر های ما
بازرگانی برادران امیر
بازرگانی برادران امیر

وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

021-55415814
بازرگانی تقی زاده
بازرگانی تقی زاده

بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

02166661786
فیلتر مانا
فیلتر مانا

فیلتر مانا وارد کننده و عرضه کننده انواع فیلتر روغن، فیلتر گازوئیل، فیاتر هیدرولیک و هوا برای کلیه ماشین الات سنگین

021-55425679
باختر پدید فولاد
باختر پدید فولاد

باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

021-55421082-4
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2023 - All rights reserved