Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها

قلاب

قلاب

نتایج جستجو برای قلاب
بازرگانی فتح بکسل
Iran-مرکزی تهران
55405729-021 ,021-5411792

قلاب دینام

یکی دیگر از اجزا و متعلقات باربرداری قلاب دینام یا همان پیچ های گوشواره ای است که معمولا برای نصب دائمی روی تجهیزات به منظور باربرداری استفاده می شوند مثلا برای بلند کردن موتورهای الکتریکی بزرگ یا ماشین آلات بزرگ صنعتی از قلاب دینام که روی آن نصب شده استفاده می شود قلاب دینام ها گاها به صورت پیچ از یک حلقه در سر و رزوه در انتهای آن تشکیل شده اند و در بعضی موارد به صورت مهره بوده و در رزوه ی مورد نظر پیچ میشود جنس قلاب دینام ها یا پیچ های گوشواره ای که در عملیات باربرداری استفاده می شوند کربن آهنگری شده یا آلیاژهای فولاد است پیچ های فولاد کربن دار باید دارای نام و مشخصات سازنده باشند که روی سطح آن حک میشود در صورتی که پیچ های گوشواره ای از جنس آلیاژهای فولاد باشد علاوه بر نام و مشخصات سازنده حرف A بعنوان آلیاژ فولادی روی سطح آن حک میشود قلاب دینام پیچی دارای قلاب است که به وسیله آن می‌توان با بستن پیچ آن به اجسام جهت جابجایی کالا از آن بهره برد. قلاب دینام مادگی مهره ای دارای قلاب است که یه پیچ طراحی شده در کالا جهت جابجایی آن متصل می شود قلاب دینام ها در سایزهای مختلف تولید و عرضه می شود
انواع قلاب دینام نری در سایزهای ذیل موجود در بازرگانی فتح

قلاب دینام
قلاب دینام
بازرگانی فتح بکسل 55405729-021 ,021-5411792
بازرگانی ويكي واير
Iran-شمال‌ تهران
021-55411976

قلاب دینام مادگی سایز 24

قلاب دینام در واقع در دسته پیچ و مهره های صنعتی دسته بندی می شود. قلاب دینام نوعی اتصال است که شرایط را برای لیفتینگ اجزا و ماشین آلات سنگین صنعتی فراهم می آورد که هم بصورت تک، هم بصورت جفت و گاهی بر حسب بار بصورت 4 تایی مورد استفاده قرار می گیرد.
قلاب دینام به روش فورج گرم تولید می شود و پس از تولید برای ایجاد قابلیت اتصال دنده زنی می شود. قلاب دینام مادگی با کاربری محدودتر و قلاب دینام نری با کاربری گسترده تر دو مورد از دسته بندی های اصلی این اتصال صنعتی را تشکیل می دهند. قلاب دینام هم بصورت اتصالی با رشته های اسلینگ زنجیری و هم بصورت متصل به رشته های اسلینگ سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرد.
قلاب دینام مادگی در واقع به سبب داشتن رزوه های داخلی بصورت مهره به این صورت نام گذاری شده است. از این سری قلاب برای اتصال بر روی بر امدگی های پیچی شکل که توسط تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی به منظور لیفت قرار داده شده اند استفاده می شود. سایز های مختلفی از قلاب دینام که هم بصورت اینچی و هم بصورت میلیمتری کالیبره می شوند در لیفتینگ بار مورد استفاده قرار می گیرند. قلاب دینام مادگی سایز 24 از سایز های بالای این اتصال است که در لیفتینگ دینام، موتور الکتریکی، گی

قلاب دینام مادگی سایز 24
قلاب دینام مادگی سایز 24
بازرگانی ويكي واير 021-55411976
سیم بکسل برادران امیر
Iran-مرکزی تهران
021-55415814

قلاب دینام نری 1.6 تن

قلاب دینام نری در واقع نوعی پیچ دارای چشمی می باشد که به روش فورج گرم تولید شده و سپس از طریق حدیده های صنعتی دنده می شود. قلاب دینام در سایز های M3 الی M30 میلیمتر تولید شده که با افزایش سایز قابلیت های وزنی آن نیز بالا می رود. قلاب دینام 1.6 تن در گرید فولادی تولید می شود. از قلاب دینام همراه با اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی به منظور لیفتینگ انواع دینام صنعتی، گیربکس های صنعتی، ژنراتور ها و مولو های برق، الکتروموتور ها، الکتروپمپ ها و در کل تجهیزات صنعتی با وزن زیاد استفاده می شود.
قلاب دینام نری دارای یک زائده پیچ مانند رزوه شده و قلاب دینام مادگی دارای یک سوراخ رزوه شده به شکل مهره می باشد. تجهیزات سنگین صنعتی مانند دینام ها و ژنراتور ها در طراحی و تولید به منظور حمل و نقل پیش بینی هایی را در نظر می گیرند که بسته به طراحی یا سوراخ های رزوه شده سطحی به منظور اتصال قلاب دینام نری و یا برامدگی های پیچی شکل سطحی برای اتصال با قلاب دینام مادگی در لیفتینگ هستند. در اغلب موارد در لیفتینگ یک ماشین صنعتی سنگین از 4 قلاب دینام بصورت اسلینگ های چهار شاخه استفاده می شود. اتصال قلاب دینام هم بر روی اسلینگ های زنجیری و هم بر روی اسلینگ های سیم بکسلی میسر می باشد

قلاب دینام نری 1.6 تن
قلاب دینام نری 1.6 تن
سیم بکسل برادران امیر 021-55415814
بازرگانی برادران امیر
Iran-مرکزی تهران
021-55415814

قلاب دینام نری گالوانیزه

قلاب دینام در واقع نوعی پیچ می باشد و از این رو در زبان انگلیسی به eye bolt نری و Eye nut مادگی شناخته می شود. قلاب دینام به ندرت بصورت تک برای لیفتینگ اجسام مورد استفاده قرار می گیرد و بصورت جفت و یا در چهار سمت ماشین های سنگین صنعتی همراه با اسلینگ های چند شاخه مورد استفاده قرار می گیرد.
قلاب دینام نری برای لیفتینگ انواع ماشین های سنگین صنعتی مانند موتور های، ژنراتور ها، آلترناتور و ... و در اتصال ماشین هایی که برای لیفتینگ حفره هایی بصورت دنده شده توسط تولید کننده در نظر گرفته باشد مورد استفاده قرار می گیرند. قلاب دینام از اتصالات مشترکی است که هم با اسلینگ های زنجیری و هم با اسلینگ های سیم بکسلی همراه با دیگر اتصالات از جمله رابط زنجیر، و شگل مورد استفاده قرار می گیرد.
قلاب دینام نری بصورت فورج گرم و از گرید های بالای فولادی تولید می شود تا مقاومت کششی و سایشی بالایی داشته باشد. زائده بیرونی قلاب دینام نری توسط حدیده دنده شده و از دنده های نوع Coarse thread یا دنده های درشت برای این کار استفاده می شود تا مقاومت کششی بالاتری برای قلاب دینام فراهم آید.
قلاب دینام نری از آلیاژ های سخت فولادی با درصد کربن متوسط بصورت Alloy steel ـولید می شود و طی عملیات سخت کاری ح

قلاب دینام نری گالوانیزه
قلاب دینام نری گالوانیزه
بازرگانی برادران امیر 021-55415814
ابزار بکسل مهرداد
Iran-مرکزی تهران
0935-1818236

قلاب دینام مادگی فولادی گالوانیزه

قلاب دینام مادگی در واقع نوعی مهره می باشد که بصورت متصل به یک چشمی به شکل حلقه تولید شده است. قلاب دینام مادگی هم در گرید های فولادی و هم در گرید های استنلس استیل تولید می شود. قلاب دینام به روش فورج گرم تولید می شود که پس از تولید در صورت مادگی بودن با حدیده و در صورت نری بودن با قلاویز دنده می شود.
قلاب دینام مادگی در صنعت لیفتینگ همراه با اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی برای لیفتینگ بار مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب دینام در انتهای اسلینگ قرار گرفته و بر روی پیچ هایی که بصورت برامده بر روی سطح فولادی انواع ماشین اتوماسیون از جمله گیربکس ها، موتور ها و ژنراتور ها جوش شده است بسته می شود. قلاب دینام نری به ندرت بصورت تک و اغلب بصورت متصل به اسلینگ های چند شاخه مورد استفاده قرار می گیرد.
در تولید قلاب دینام مادگی فولادی از آلیاژ های پر کربن فولاد که MBL , WLL بالایی دارند استفاده می شود. قلاب دینام مادگی پس از تولید فرایند سخت کاری حرارتی را طی کرده و قابلیت های مکانیکی از جمله کشش و سایش در آن تقویت می شود. از پر کاربرد ترین گرید ها در تولید قلاب دینام مادگی G80 است یعنی گریدی که در تولید زنجیر های خشکه اتصالی جرثقیل ها و پیچ های فولادی خشکه بکار گرفته

قلاب دینام مادگی فولادی گالوانیزه
قلاب دینام مادگی فولادی گالوانیزه
ابزار بکسل مهرداد 0935-1818236
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

قلاب گردان جرثقیل

قلاب گردان در واقع نوعی از اتصالات لیفتینگ می باشد که هم در اتصالات اسلینگ های زنجیری و هم در اتصالات اسلینگ های سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب گردان مانند دیگر اتصالات لیفتینگ اغلب از گرید G80 فولاد تولید می شود و در تناژ مختلفی نیز عرضه می گردد. اغلب نمونه های قلاب گردان جرثقیل دارای ضامن فنری می باشند که به ایجاد یک حلقه بسته پس از عبور اتصال می انجامد.
قلاب گردان جرثقیل به جز ضامن و فنر در واقع از دو بخش تشکیل شده است که از گرید های بالای فولادی و به روش فورج گرم تولید شده و با عبوری پایه از داخل سوراخ هوک یا قلاب و پرس این سازه تکمیل می شود. مزیت اصلی قلاب گردان قابلیت گردش 360 درجه بصورت نا محدود می باشد که این امر از تاب خوردن سیم بکسل و ایجاد تنش به زنجیر ممانعت می کند.
قلاب گردان فولادی با وجود داشتن قابلیت های کششی بسیار بالا در برابر زنگ زدگی ضعف داشته و می بایست به روشی برای پوشش لایه های بیرونی آن پرداخت. در بسیاری از موارد برند های مختلف از روش رنگ کوره ای که معمولا به رنگ های قرمز، زرد و گاهی آبی رنگ است برای پوشش سطحی استفاد می کنند. البته برای برند هایی خاص رنگ ها می توانند مفاهیمی از تنسایل را نیز داشته باشند بدین گونه که اغ

قلاب گردان جرثقیل
قلاب گردان جرثقیل
فرا بکسل 021-44427405
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

قلاب استنلس استیل گرید 316 نگیر

قلاب یکی از پر کاربرد ترین نوع اتصالات اسلینگ Rigging می باشد که بصورت مشترک هم در اسلینگ های زنجیری و هم در اسلینگ های سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب ها در اشکال بسیار متعددی تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. انواع قلاب ثابت، قلاب ضامن دار، قلاب گردان، قلاب دانه گیر زنجیر، قلاب کارابین، قلاب دینام نمونه ای از قلاب ها در اتصالات اسلینگ هستند.
قلاب استنلس استیل نیز مانند دیگر اتصالات استیل در دو گرید 304 بگیر و 316 نگیر تولید می شود که گرید 316 هم دارای مقاومت محیطی بالاتری بوده و هم توسط آهنربا جذب نمی شود. قلاب ها در سایز های بالاتر در اتصالات لیفتینگ و در سایز های ریز و مینیاتوری بعنوان یراق آلات زینتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
برخی از انواع قلاب بصورت خاص در اتصالات اسلینگ های زنجیری مورد استفاده قرار می گیرند که قلاب دینام استنلس استیل در اتصال زنجیر استیل نمونه ای از آنها می باشد. قلاب دانه گیر استنلس استیل بگونه ای طراحی می شود که دارای یک دهانه با درز ثابت برابر با قطر مفتول زنجیر می باشد بگونه ای که با وارد شدن دانه زنجیر به داخل این قلاب استنلس استیل از بغل قفل می شود. از قلاب دانه گیر زنجیر نه تنها به منظور ایجاد حلقه به دور

قلاب استنلس استیل گرید 316 نگیر
قلاب استنلس استیل گرید 316 نگیر
فرا بکسل 021-44427405
ابزار بکسل مهرداد
Iran-مرکزی تهران
0935-1818236

قلاب هرزگرد جرثقیل

قلاب هرزگرد جرثقیل در واقع یک قلاب هوک Hook می باشد که اغلب بصورت ضامن دار مورد استفاده قرار گرفته و در اتصالات لیفتینگ هم با اسلینگ های زنجیری و هم با اسلینگ های سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب هرزگرد جرثقیل هم در گرید های فولادی و هم در گرید های استنلس استیل تولید می شود.
قلاب هرزگرد در واقع بر خلاف قلاب هوک ساده که بصورت یک تکه و به روش فورج گرم تولید می شود بصورت دو تکه تولید شده و قابلیت گردش نا محدود بصورت 360 درجه را دارد. از قلاب هرزگرد در مواردی استفاده می شود که پس از لیفتینگ بار نیاز به گرداندن بار دارند مانند بلند کردن انواع قرقره که نیاز به بستن یا باز گردن محصول بر روی آن باشد.
قلاب هرزگرد فولادی از آلیاژ G80 فولاد با درصد کربن متوسط و بالا تولید می شود که به منظور افزایش مقاومت در برابر تنش های کششی و سایشی بر روی ان نورد و عملیات حرارتی انجام می گیرد. قلاب هرزگرد اغلب برای داشتن مقاومت در برابر زتگ زدگی با رنگ کوره ای پوشش داده می شود که اغلب قرمز، زرد و یا آبی هستند. در برخی از موارد بالاخص برای کاربری های ساحلی قلاب هرزگرد جرثقیل را بصورت آبکاری شده گالوانیزه سرد و گرم نیز بکار می برند.
قلاب هرزگرد جرثقیل هم بر حسب تناژ وزنی

قلاب هرزگرد جرثقیل
قلاب هرزگرد جرثقیل
ابزار بکسل مهرداد 0935-1818236
پیشگام بکسل
Iran-مرکزی تهران
09121853918

قلاب دینام مادگی فولادی

قلاب دینام یکی از اتصالاتی است که همراه با اسلینگ برای لیفتینگ ماشین آلات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب دینام هم با اسلینگ های زنجیری و هم با اسلینگ های سیم بکسلی مورد استفاده قرار گرفته و در دو نوع اصلی قلاب دینام نری که دارای یک زائده پیچی شکل است و قلاب دینام مادگی که دارای رزوه های مهره ای شکل است تولید می شود.
در تولید بسیاری از ماشین آلات سنگین صنعتی مانند گیربکس ها و الکتروموتور ها اتصالاتی برای لیفتینگ و حمل انها در نظر گرفته می شود که یا بصورت رزوه های پیچی شکل برای اتصال به قلاب دینام مادگی و یا بصورت سوراخ برای اتصال با قلاب دینام نری در نظر گرفته شده است.
قلاب دینام هم در گرید های فولادی و هم در گرید های استنلس استیل تولید می شود. ترکیبات آلیاژی قلاب دینام فولادی قابلیت تغییر مشخصات مکانیکی از جمله مقاومت کششی را با تغییر در درصد کربن و انجام عملیات سخت کاری حرارتی ممکن می سازند. از این رو کاربری قلاب دینام فولادی در صنایع بیشتر ا موارد استیل بوده و قیمت پایین تری نیز دارند. با این وجد قلاب دینام استنلس استیل نیز به سبب مقاومت بالاتری که در برابر زنگ زدگی دارد مورد استفاده قرار می گیرد.
قلاب دینام در سایز های مختلف اغلب از M2

قلاب دینام مادگی فولادی
قلاب دینام مادگی فولادی
پیشگام بکسل 09121853918
تکین بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55422784

قلاب دینام نری سایز 12

قلاب دینام نری سایز 12 در گرید فولادی G80 تولید می شود که در روش تولید فورج گرم آن از فولاد با تنسایل کششی بالا و عملیات حرارتی استفاده شده است. قلاب دینام نری که در واقع یک پیچ چشمی می باشد دارای یک زائده به شکل پیچ با قطر 12 میلیمتر بوده که پس از تولید راد با بکارگیری دستگاه دنده شده و دارای دنده های درشت نوع Coarse thread می باشد. از قلاب دینام نری فولادی سایز M12 برای لیفتینگ انواع الکتروموتور ها، دینام، کمپرسور و ژنراتور ها در سایز های متوسط استفاده شده و هم بصورت تک، دوبل و یا چهار تایی در اتصال با اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرد.
قلاب دینام نری سایز 12 در گرید فولادی بسیار سخت با قابلیت مقاومت در برابر ضربه بوده و دارای تنسایل 550 نیوتن بر میلیمتر مربع است. این قلاب دینام دارای قطر بیرونی حلقه 50 میلیمتر و قطر داخلی حلقه 30 میلیمتر است. وزن تقریبی این قلاب دینام نری در سایز M12 حدود 180 گرم می باشد. برای داشتن مقاومت بهتر در برابر زنگ زدگی این قلاب دینام یا بصورت گالوانیزه سرد، گرم و گاهی به شکل داکرومات نیز در بازار یافت می شود. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده سایز های مختلف قلاب دینام در ایران است.
قلاب دینام در واقع از اتصالات زنجیر م

قلاب دینام نری سایز 12
قلاب دینام نری سایز 12
تکین بکسل 021-55422784
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

قلاب دینام استنلس استیل

قلاب دینام Eye bolt یکی از اتصالات می باشد که هم در لیفتینگ بار همراه با اسلینگ و هم برای تولید قاب ها و نرده های استنلس استیل مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب دینام در دو شکل نری و مادگی تولید می شود که شکل نری دارای یک زائده پیچ مانند در بیرون و قلاب دینام مادگی بصورت رزوه شده در داخل می باشد.
قلاب دینام استنلس استیل در دو گرید 304 بگیر و 316 نگیر تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. هر دو گرید از قلاب دینام از نر مقاومت در برابر تنش کششی یکسان بوده و به ازای هر میلیمتر مربع از سطح مقطع در مرحله پارگی و شکست کامل 157 کیلوگرم را تعلیق می کنند. تفاوت در این دو گرید از قلاب دینام در واقع تفاوت در مقاومت محیطی در تماس با خورنده های شیمیایی است که گرید 316 به سبب وجود 2% از عنصر مولیبدنیوم مقاومت محیطی بالاتری از خود نشان می دهد و قیمت بالاتری نیز دارد.
قلاب دینام در اتصالات نرده های سیم بکسلی اغلب بصورت پایه بلند مورد استفاده قرار می گیرد که زائده پیچی شکل آن از طرف دیگر نرده از داخل سوراخ خارج می شود.
بازرگانی فرا بکسل عرضه کننده قلاب دینام از نوع نری و مادگی بصورت ساده و پایه بلند در گرید 316 نگیر از آلیاژ استنلس استیل و در سایز های مختلف متناسب با سایز سازه و نرده

قلاب دینام استنلس استیل
قلاب دینام استنلس استیل
فرا بکسل 021-44427405
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101

قلاب گردان جرثقیل 5 تن

قلاب گردان بر خلاف قلاب های S که بصورت ثابت مورد استفاده قرار می گیرند بگونه ای طراحی شده است که قابلیت گردش نا محدود بصورت 360 درجه هم بصورت ساعت گرد و هم در خلاف جهت ساعت را دارد. قلاب گردان جرثقیل 5 تن برای اتصال جرثقیل های سقفی چه از نوع دستی و چه از نوع برقی مورد استفاده قرار می گیرد و از اتصالات اسلینگ محسوب می شود.
قلاب گردان جرثقیل از گرید های بالای فولادی و به روش فورج گرم تولید می شود. در آلیاژ های فولادی قلاب گردان جرثقیل از درصد بالایی کربن استفاده شده و از نورد فولاد به منظور افزایش مقاومت سایشی و کششی آن استفاده می شود. اغلب نمونه های قلاب گردان موجود در بازار ایران محصول کشور چین هستند اما برای کاربری های فوق سنگین نمونه هایی از قلاب گردان جرثقیل کروزبی نیز بصورت کار کرده در بازار یافت می شود.
قلاب گردان جرثقیل از جنس فولادی بوده و در برابر زنگ زدگی آسیب پذیر است. از این رو در اغلب موارد سطح این اتصال اسلینگ را به روش رنگ کاری کوره ای پوشش می دهند تا در برابر زنگ زدگی ایمنی نسبی داشته باشد. قلاب گردان جرثقیل 5 تن در برند های چینی با ضریب امنیتی 3:2 تولید می شود. بازرگانی جنرال بکسل وارد کننده کلیه اتصالات جرثقیل های سقفی از جمله قلاب گرد

قلاب گردان جرثقیل 5 تن
قلاب گردان جرثقیل 5 تن
جنرال بکسل 021-55412101
هاردوایر
Iran- جنوب‌ تهران
021-55423008
قلاب دینام نری سایز 16 فولادی گالوانیزه

قلاب دینام نری در واقع نوعی پیچ بوده و در زبان انگلیسی نیز با نام Eye bolt یا پیچ چشمی شناخته می شود. از قلاب دینام نری در سایز های بسیار ریز از 2 میلیمتر تا سایز های فوق سنگنی مانند 36 میلیمتر در گرید های فولادی و استیل استفاده می شود.
قلاب دینام نری دارای دو بخش بوده که پیچ در انتها و بصورت یکپارچه به یک حلقه اتصال پیدا کرده است. قلاب دینام نری در گرید های فولادی اغلب برای لیفتینگ ماشین آلات سنگین صنعتی مانند دینام، موتور و گیربکس بکار گرفته می شود. نوع دنده های سطحی قلاب دینام درشت از نوع Coarse thread می باشد که قابلیت تعلیق میزان بالاتری از بار را داشته باشد.
قلاب دینام نری در سایز 16 میلیمتر در واقع دارای یک پیچ با قطر بیرون دنده های 16 میلیمتر بوده و از تنسایل کششی و سختی سطحی بالایی برخوردار است. تولید قلاب دینام نری سایز 16 میلیمتر همراه با عملیات سخت کاری حرارتی به منظور افزایش قابلیت های مکانیکی پیچ صورت گرفته است.
فرایند آبکاری گالوانیزه قلاب دینام فولادی اغلب با روش گالوانیزه سرد و به ندرت بصورت گالوانیزه گرم صورت می پذیرد. بازرگانی هاردوایر وارد کننده گرید های فولادی و استیل از قلاب دینام به شکل نری و مادگی است.

قلاب دینام نری سایز 16 فولادی گالوانیزه
قلاب دینام نری سایز 16 فولادی گالوانیزه
هاردوایر 021-55423008
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405
قلاب کارابین استیل

قلاب کارابین نوعی از قلاب می باشد که برای کاربری های سبک اغلب در اتصالات سیم بکسل استیل و یا سیم بکسل روکش دار مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب کارابین دارای یک دهانه فنری می باشد که با فشار انگشت باز شده و پس از قرار ادن چشمی اسلینگ و یا اتصالات دیگر با رها کردن دهانه به جای اولیه خود باز می گردد. قلاب کارابین با استاندارد های مختلفی تولید می شود بگونه ای که برخی از آنها بجای دهانه فنری دارای دهانه پیچی شکل هستند. علاوه بر این قسمت گرد پایینی قلاب کارابین گاهی بدون رینگ و گاهی همراه با رینگ برای جلوگیری از نزدیک شدن دو اتصال در دو سمت کارابین استیل تولید می شود.
قلاب کارابین استنلس استیل اغلب در گرید 316 عرضه می شود و دارای رنگ نقره ای براق بوده و بدون نیاز به آبکاری سطحی در برابر زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد. مقاومت قلاب کارابین استنلس استیل در برابر رطوبت درصد وجود درصد بالایی از عناصر فلزی فوق فعال مانند کروم و نیکل و در مورد گرید 316 نگیر درصد پایینی از عنصر فلزی مولیبدنیوم می باشد. بازرگانی فرا بکسل وارد کننده و عرضه کننده انواع مختلف قلاب کارابین در سایز های مختلف در گرید های استیل می باشد.

قلاب کارابین استیل
قلاب کارابین استیل
فرا بکسل 021-44427405
دراکو بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55409906
قلاب دینام فولادی گالوانیزه

قلاب دینام هم در گرید های پایین آهنی تولید می شود، هم در گرید های چدنی و هم در گرید های فولادی. در لیفتینگ بار اغلب گرید های فولادی قلاب دینام که به روش فورج گرم تولید می شوند مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب دینام هم بصورت نری تولید می شود که دارای یک زاعده به شکل پیچ می باشد و هم بصورت مادگی تولید می شود که دارای یک حفره رزوه شده برای اتصال بر روی پیچ در لیفتینگ ماشین آلات سنگین صنعتی است تولید شده است.
قلاب دینام فولادی اغلب در گرید G80 فولادی و بصورت آبکاری شده گالوانیزه سرد به بازار عرضه می شود. نوع دنده های رزوه های بیرونی قلاب دینام نری و یا رزوه های داخلی قلاب دینام مادگی از نوع دنده درشت Coarse thread می باشند. قلاب دینام اغلب در اتصال برای لیفتینگ با جرثقیل با اسلینگ سیم بکسلی و یا زنجیری مورد استفاده قرار می گیرد. سایز های میلیمتری و اینچی مختلفی از قلاب دینام در اتصالات لیفتینگ مصرف می شوند. بازرگانی دراکو بکسل عرضه کننده قلاب دینام در تناژ و سایز های مختلف در گرید های فولادی و استیل در ایران می باشد.

قلاب دینام فولادی گالوانیزه
قلاب دینام فولادی گالوانیزه
دراکو بکسل 021-55409906
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
قلاب دینام

قلاب دینام نری وسیله ایی است که تشکیل شده از یک حلقه فلزی که قسمتی از آن برای اتصال یک پیچ سوراخ شده است،
از این وسیله در جا به جایی های مستقیم استفاده میشود، مثلا در بالا بردن موتور ها و قطعات صنعتی می‌توان از این ابزار استفاده کرد.نام دیگر این قطعه پیچ چشمی میباشد.
از این ابزار که نوعی از انواع اتصالات میباشد جهت اتصال بار به سیم بکسل استفاده میشود.
باتوجه به نقش و اهمیتی که قلاب دینام در صنعت جا به جایی دارد بایستی در تولید و ساخت آن ها از جنس با کیفیت و مرغوب استفاده شود و استاندارد های لازم بر روی آن ها اعمال گردد.
جنسی که در ساخت قلاب دینام به کار گرفته میشود معمولا از کربن آهنگری شده و یا آلیاژ فولادی است.
قلاب دینام در انواع گوناگونی همانند
قلاب دینام استیل
قلاب دینام نری
قلاب دینام مادگی
قلاب دینام نری بلند
در بازار عرضه میگردد
همچنین سایز های موجود معمولا از ۱/۸ تا ۱۰ اینچ میباشد.
جهت دریافت هرگونه اطلاعات با ما در تماس باشید.

قلاب دینام
قلاب دینام
جنرال بکسل 021-55412101
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405
قلاب S گردان استنلس استیل 316

قلاب گردان استنلس استیل در دو گرید 304 , 316 در بازار موجود میباشد که نوع 316 آن مانند دیگر اتصالات استنلس استیل نسبت به 304 از مقاومت محیطی خوب در برابر زنگ زدن و خورندگی و همچنین نگیر بودن برخوردار میباشد، قلابS گردان دارای چرخش 360 درجه میباشد، در واقع یکی از اتصالات پرکاربرد لیفتینگ میباشد، کاربرد اصلی آن در اسلینگ سیم بکسلها است، همچنین می‌توان از آن در زنجیرها و قلاب قرقره ها استفاده کرد و در ظرفیت‌ها و تناژ مختلف معمولا از 0.5 تن تا 11 تن تولید می‌گردد، قلاب S گردان دارای یک حلقه در قسمت بالایی در محل اتصال به زنجیر یا سیم بکسل میباشد و همچنین یک ضامن برای اینکه در صورت چرخش بار مانع از بیرون پریدن حلقه سیم بکسل یا زنجیر شود، در حقیقت ایجاد یک نوع حلقه بسته می‌کند، در کل مزیت این قلاب نسبت به سایر قلابها قابلیت چرخش 360 درجه به صورت نامحدود میباشد که این امر از تاب خوردن سیم بکسل و ایجاد تنش به زنجیر ممانعت می‌کند.

قلاب S  گردان استنلس استیل 316
قلاب S  گردان استنلس استیل 316
فرا بکسل 021-44427405
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405
قلاب دینام مادگی استنلس استیل

قلاب دینام مادگی Eye nut یکی از اتصالات استنلس استیل می باشد که بر روی قسمت تخت دارای یک سوراخ رزوه شده با دنده های درشت Coarse thread و برای اتصال بر روی پیچ های استیل می باشد. قلاب دینام مادگی هم برا لیفتینگ ماشین آلات صنعتی مانند دینام، کمپرسور، ژانراتور و گیربکس با اتصال بر روی پیچ هایی که بر روی بدنه این اجزای اتوماسیون صنعتی قرار گرفته است استفاده می شود و هم از اتصالات نرده ها، قاب ها و سازه های استنلس استیل می باشد.
قلاب دینام استنلس استیل از نوع مادگی در گرید 316 تولید شده که دارای رنگ نقره ای براق مایل به زرد بوده و بدون نیاز به آبکاری و پوشش سطحی در برابر زنگ زدگی ناشی از رطوبت و بسیار اسید های دقیق صنعتی مقاومت بالایی دارد. قلاب دینام مادگی در سایز های میلیمتری از M6 الی M39 ـولید می شود و دارای تنسایل مقاومت کششی 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع است. استاندارد تولید قلاب دینام مادگی DIN582 می باشد.

قلاب دینام مادگی استنلس استیل
قلاب دینام مادگی استنلس استیل
فرا بکسل 021-44427405
سیم بکسل برتر
Iran- جنوب‌ تهران
021-55425302
قلاب دینام فولادی

قلاب دینام در واقع نوعی پیچ تحت نام پیچ چشمی یا Eye bolt می باشد که به دو صورت به شکل نری که دارای یک پیچ چسبیده به بدنه است و هم بصورت مادگی که بصورت مهره مانند متصل می شود تولید می شود. قلاب دینام نام خود را از دینام های صنعتی که دارای وزن بالایی هستند و برای لیفتینگ آنها از این قطعه صنعتی همراه با اسلینگ های سیم بکسلی استفاده می شود می گیرند اما کاربری قلاب دینام تنها محدود به لیفتینگ دینام نبوده و برای لیفتینگ انواع کمپرسور، گیربکس و الکتروموتور های غول پیکر صنعتی نیز استفاده می شوند. قلاب دینام فولادی با تنسایل کششی بالا و قلاب دینام استنلس استیل با مقاومت محیطی بالا در برابر زنگ زدگی دارای کاربرد های صنعتی گسترده ای هستند. بازرگانی سیم بکسل برتر وارد کننده کلیه ادوات و اتصالات سیم بکسل و اسلینگ و انواع قلاب دینام های نری و مادگی در ایران می باشد.

قلاب دینام فولادی
قلاب دینام فولادی
سیم بکسل برتر 021-55425302
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
قلاب S گردان

قلاب ها دارای اشکال و انواع مختلفی می‌باشند و دارای کاربرد های گوناگونی در زمینه ی لیفتینگ و باربرداری هستند و در ساخت انواع اسلینگ سیم بکسلی یا زنجیری مورد استفاده قرار میگیرند.
یکی از پر کاربرد ترین قلاب ها قلاب S نام دارد که در دو نوع گردان یا ساده ساخته و عرضه میگردد.
قلاب S گردان دارای چرخش ۳۶۰ درجه میباشد و قابلیت گردش را
به اسلینگ و بار می‌دهد.
این قلاب ها معمولا از جنس فولاد با گرید G 80 تولید میشوند و غالبا سایز های مصرفی شامل
۱ تن
۲ تن
۳ تن
۵ تن
۷تن
۱۱ تن
۱۵ تن
میباشد.
این قلاب ها دارای ضامن هستند و به صورت فورج عرضه می‌گردند.
جنرال بکسل وارد کننده و عرضه کننده ی انواع قلاب S ساده و گردان آماده ی همکاری با مشتریان عزیز میباشد .
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قلاب S گردان
قلاب S گردان
جنرال بکسل 021-55412101
باختر پدید فولاد
Iran- جنوب‌ تهران
021-55421082-4
قلاب دانه گیر

باختر پدید فولاد ارائه دهنده ی انواع سیم بکسل و اتصالات و ادوات لیفتینگ با بیشتر از سی سال سابقه در زمینه ی تولید و توزیع و واردات
برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت ما مراجعه کنید اما پیشنهاد ما به شما تماس از ظریق شماره ی:
02155421082-4
02155421077-9
09128986071
میباشد.
**************
قلاب برای اتصال زنجیر به بار مورد نظر استفاده میشوند و در دو شکل شاخدار و ساده موجود هستند.
از دیگر کاربردهای آن میتوان به کم و زیاد کردن طول اتصال اسلینگ زنجیری اشاره کرد.
از قلاب برای اتصال زنجیر به بار مورد نظر استفاده میشود. این قلاب به دو شکل شاخدار و ساده موجود میباشد.
از دیگر کاربرد های آن میتوان به کم و زیاد کردن طول اتصال اسلینگ اشاره کرد.
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

قلاب دانه گیر
قلاب دانه گیر
باختر پدید فولاد 021-55421082-4
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
Iran- جنوب‌ تهران
021-55404648 - 55418596
قلاب کارابین

قلاب کارابین حلقه‌ای فلزی است که قسمتی از آن باز می‌شود. قلاب کارابین در بسیاری از فعالیت‌ها که در آن نیاز به کاربرد طناب هست بکار می‌رود. در کوهنوردی، سنگنوردی، غارنوردی، قایق‌رانی و برخی از عملیات نظامی وصنعتی از کارابین استفاده می‌شود.
      واژه «کارابین» از واژه آلمانی Karabinerhaken به معنی «قلاب کارابین» گرفته شده است. کارابین‌های ورزشی معمولاً از آلیاژهای سبک آلومینیوم ساخته می‌شود. کارابین‌های صنعتی بیشتر فولادی است.
      کارابین در دو شکل عمومی D و گلابی و به صورت‌های ساده و پیچ‌دار ساخته می‌شود که هر کدام دارای کاربرد خاصی است. مقاومت کارابین میزان وزنی که می‌تواند تحمل کند بر روی بدنی آن نوشته شده است.

قلاب کارابین
قلاب کارابین
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
قلاب سرخام

قلاب S سر خام یا ستونی نوعی از قلاب فولادی میباشد که در ۳ جنس مختلف فولادی ،آلیاژی و برنزی تولید و عرضه میگردد.
مورد آلیاژی قلاب سر خام دارای مقاومت کششی بیشتری در سایز برابر میباشد.
قلاب سرخام فولادی در تناژ مختلف تا ۵۰ تن تولید میشوند در حالی که نوع آلیاژی آن تا ۱۰۰ تن تهیه و توزیع میگردد.
این قلاب ها قبل از مصرف رزوه دار میشوند و در جرثقیل ها مورد استفاده قرار میگیرند.
انواع قلاب سرسام یا ستونی در سایز های مصرفی در جنرال بکسل با بالاترین کیفیت موجود میباشد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

قلاب سرخام
قلاب سرخام
جنرال بکسل 021-55412101
ارشام بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55426042
قلاب کروزبی

قلاب کروزبی که در انواع اتصالات لیفتینگ سیم بکسلی و زنجیری کاربرد گسترده ای دارد در بیش از 30 مدل از انواع قلاب S، قلاب دانه گیر، قلاب بشکه گیر و ورقگیر و شکل های مختلف دیگر که برای تسریع در لیفتینگ طراحی شده اند موجود می باشد. قلاب کروزبی دارای بالاترین ظرفیت لیفتینگ در بین کلیه برندهای موجود بوده و مورد استفاده صنایع نظامی و دریایی آمریکا و صنایع سنگین در سرتاسر دنیا می باشد. شایان ذکر است قلاب کروزبی اصل آمریکایی بیشترین و طولانی ترین خط تولید را در دنیا در بین سایر برندهای تولید کننده دارد.

قلاب کروزبی
قلاب کروزبی
ارشام بکسل 021-55426042
باختر پدید فولاد
Iran- جنوب‌ تهران
021-55421082-4
قلاب s

قللاب وسیله ای برای گرفتن و بلند کردن بار با جرثقیل و سایر تجهیزات بالابر میباشد.
قلاب S جزو پرکاربردترین اتصالات سیم بکسل و زنجیر در صنعت لیفتینگ می باشد که در تیپها ِ تناژها و با برندهای مختلف تولید و عرضه می شود.
انواع قلاب:
+ قلاب دسته دار
+ قلاب دسته دار برای جابه جا کردن بار های کوچک
+ قلاب دسته دار با چشمی برای کار با زنجیر
+ قلاب دسته دار با چشمی برای کار با سیم بکسل
+ قلاب C شکل دسته دار
+ قلاب C شکل با چشمی برای کار با سیم بکسل و زنجیر
+ بهترین کیفیت و ایمنی قلاب در مراحل تولید و تست

قلاب s
قلاب s
باختر پدید فولاد 021-55421082-4
اسپانسر های ما
تاپ وایر
تاپ وایر

بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

021-55400146
بازرگانی برادران امیر
بازرگانی برادران امیر

وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

021-55415814
بازرگانی تقی زاده
بازرگانی تقی زاده

بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

02166661786
باختر پدید فولاد
باختر پدید فولاد

باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

021-55421082-4
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved