Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها
 • ابزار آلات هیدرولیک و ابزار صنعتی
  • کامیونها و کامیونت ها
   • ماشین آلات راهسازی
    • ماشین آلات صنایع غذایی
     • تهویه مطبوع، سرمایش و گرمایش

      فیلتر گازوئیل

      فیلتر گازوئیل

      فیلتر گازوئیل یکی از پر کاربردترین نوع فیلتر های صنعتی می باشد که بر روی موتور های دیزلی که از سوخت گازوئیل استفاده می کنند اتصال پیدا می کند. فیلتر گازوئیل در دو نوع فیلتر های ساده سنتی و فیلتر سپراتور آب گازوئیل که علاوه بر جذب ناخالصی های جامد قابلیت جذب ذرات آب معلق را نیز دارد تولید شده و اغلب بصورت پیچی Spin-on مورد استفاده قرار می گیرد. در ساختار فیلتر گازوئیل نوع سنتی تنها از کارتریج های سلولزی استفاده می شد اما در طراحی و استفاده از فیلتر سپراتور آب از گازوئیل علاوه بر کارتریج سلولزی از کارتریج های مصنوعی نیز استفاده می شود. جذب ناخالصی های سوخت موتور دیزل توسط قیلتر گازوئیل به افزایش طول عمر اجزا و جلوگیری از رسوب ناخالصی ها در قسمت سر سیلندر موتور های صنعتی دیزل کمک می کند. فیلتر گازوئیل به افزایش دمای احتراق و افزایش راندمان کاری موتور نیز کمک می کند.

      برند های تولید کننده فیلتر گازوئیل

      با توجه به گستردگی بسیار موتور های دیزلی که با سوخت گازوئیل کار می کنند، برند های بسیاری نیز در دنیا به تولید فیلتر گازوئیل مبادرت دارند. اغلب این برند ها که به تولید فیلتر گازوئیل از نوع پیچی مبادرت دارند امروزه به منظور بهبود کیفیت در جذب میزان آلاینده ها به تولید فیلتر سپراتور گازوئیل که قابلیت جذب ذره های آب معلق را نیز دارد مبادرت می پردازند که دمای احتراق را بالا برده و به دنبال آن راندمان کاری مناسب تر و آلاینده های محدودتری را بوجود می آورد. از معتبر ترین تولید کنندگان جهانی فیلتر گازوئیل می توان به برند های فیلیتگارد، مان آلمان، دونالدسون آمریکا، پرکینز آمریکا، ساکورای ژاپن، ویکس و بالوین آمریکا اشاره نمود. نقش برند در کیفیت تولید فیلتر گازوئیل مانند دیگر قطعات صنعتی بسیار ملموس است.

      نتایج جستجو برای فیلتر گازوئیل
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679

      فیلتر گازوئیل دیزل کمباین جاندیر

      موتور دیزل کمباین جان دیر John deere که یکی از ماشین آلات کشاورزی پر کاربرد محسوب می شود از نوع دیزلی با سوخت گازوئیل و تولید شرکت پرکینز Perkins انگلستان می باشد. فیلتر های گازوئیل کمباین در گذشته بر روی موتور های دیزل جاندیر بصورت ساده بدون شیر تخلیه و بدون قابلیت جذب آلاینده های مایع استفاده می شوند. بر روی کمباین های سری قدیمی جان دیر همچنین فیلتر گازوئیل پیچی که بصورت اتصال کارخانه ای با برند پرکینز صورت می گرفته و بر روی موتور های دیزلی کمباین های سری های جدید از نوع فیلتر سپراتور آب از گازوئیل مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از برند های تولید کننده فیلتر آلات بالاخص برند های آمریکایی از جمله خود برند پرکینز Perkins که به تولید انواع فیلتر آلات گازوئیل، روغن و هوا برای موتور دیزل تولیدی خود می پردازد در کنار تولید کنندگان بنام دیگری مانند فلیتگارد، دونالدسون و بالدوین از زیر مجموعه های برند معظم پارکر نیز به تولید فیلتر گازوئیل پیچی مخصوص کمباین های جاندیر جان دیر آمریکا نیز مبادرت دارند. حجم کاسه این فیلتر آلات به ظرفیت و حجم موتور دیزل بستگی دارد. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده کلیه فیلتر های صنعتی ماشین آلات سنگین و انواع فیلتر سوخت شامل

      فیلتر گازوئیل دیزل کمباین جاندیر
      فیلتر گازوئیل دیزل کمباین جاندیر
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679

      فیلتر گازوئیل موتور دیزل لودر

      موتور دیزل لودر که از سوخت گازوئیل استفاده می کند برای داشتن حداکثر طول عمر در سه بخش از فیلتر استفاده می کند که در بخش هوای ورودی به موتور از فیلتر هوای موتور، در بخش روغن در گردش در موتور دیزل لودر از فیلتر روغن و در بخش سوخت از فیلتر گازوئیل و در لودر های مدرن از فیلتر آبگیر سپراتور لودر که به جذب قطرات آب نیز می پردازد مورد استفاده قرار می گیرند. عدم بکارگیری فیلتر گازوئیل با قابلیت های مناسب سبب ایجاد رسوب و خوردگی سوزن و انژکتور، رسوب ناخالصی ها در داخل موتور و در قسمت سر سیلندر و کاهش راندمان حرارتی و گشتاور خروجی موتور دیزلی لودر می شود. با توجه به تنش های شدیدی که از طرف باکت لودر وارد می شود نیاز به گتاور عملکرد بسیار بالایی بوده که تنها با بکارگیری و تعویض دوره ای فیلتر گازوئیل میسر می شود. از تولید کنندگان OE فیلتر گازوئیل لودر می توان به برند های Mann, Donaldson, Baldwin , Fleetguard اشاره نمود. فیلتر های گازوئیل سنتی از کارتریج های سلولزی و فیلتر آبگیر سپراتور گازوئیل اغلب از دو کارتریج یکی سلولزی و دیگری Synthetic استفاده می کند.

      فیلتر گازوئیل موتور دیزل لودر
      فیلتر گازوئیل موتور دیزل لودر
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679

      فیلتر گازوئیل موتور دیزل کومنز

      موتور دیزل کومنز Cummins که با سوخت گازوئیل کار می کند بر روی برند های متنوعی از ماشین آلات سنگین شامل انواع لودر ها، بیل های مکانیکی، بولدوزر ها، ژانراتور ها و دیگر انواع ماشین آلات صنعتی نصب می شود. فیلتر گازوئیل موتور دیزل کامنز Cummins از اصلی ترین فیلتر های قابل اتصال بر روی این ماشین آلات به سبب آلودگی های بسیار فراوان در سوخت گازوئیل می باشد. تزریق گازوئیل به داخل محفظه موتور دیزل کومنز Cummins بدون استفاده از فیلتر گازوئیل نه تنها سبب پایین امدن دمای احتراق و کاهش گشتاور و راندمان موتور دیزل می شود بلکه به سرعت سبب تجمع آلودگی ها و ذرات در قسمت سر سیلندر موتور دیزلی کونز شده و سبب گرفتگی دریچه های دود و هوا می شود. همچنین ورود ذرات جامد با سختی بالا نیز می تواند به سرعت سبب خراش سطحی اجزای موتور دیزل و روغن سوزی در آن گردد. فیلتر گازوئیل موتور دیزل کومنز اغلب با برند فلیتگارد FLEETGUARD که نه تنها زیر مجموعه خود برند کومنز می باشد بلکه یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین نوع فیلتر آلات صنعتی نیز محسوب می شود.

      فیلتر گازوئیل موتور دیزل کومنز
      فیلتر گازوئیل موتور دیزل کومنز
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679

      فیلتر گازوئیل لیفتراک

      در کارخانجات از لیفتراک ها برای حمل و جابجایی بار ها و پالت ها بیت قفسه ها استفاده می کنند. سوخت موتور دیزل لیفتراک ها اغلب از مخازنی در داخل کارخانجات که صورت دوره ای پر می شود تامین می شود. استفاده از فیلتر گازوئیل در لیفتراک ها به منظور درصد بسیار بالای مواد و آلاینده های معلق در گازوئیل که در هر بار سوخت گیری چه در منبع و پمپ شهری گازوئیل و چه در مخازن گازوئیل کارخانجات وجود دارد امری ضروری می باشد. بدون بکارگیری فیلتر گازوئیل ناخالصی ها در کوتاهترین زمان وارد موتور دیزل لیفتراک شده نه تنها در صورت صلب بودن مانند ذرات شنی و ماسه سبب سایش و خوردگی سطحی سیلندر و پیستون می شوند بلکه ذرات ریز تر در قسمت بالایی سر سیلندر و در موردی سوپاپ های دود و هوا رسوب کرده از بسته شدن کامل این دریچه ها جلوگیری کرده و مشکلات ثانویه ای را به همراه دارد. فیلتر گازوئیل لیفتراک ها بصورت کن های استوانه ای دارای یک کارتریج داخلی و با برند های مختلفی عرضه می شود.

      فیلتر گازوئیل لیفتراک
      فیلتر گازوئیل لیفتراک
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679

      فیلتر گازوئیل آمریکایی اصلی ویکس WIX

      فیلتر گازوئیل WIX که بصورت اصلی محصول کشور آمریکا در بازار موجود می باشد دارای کارتریج هایی تولید شده از ترکیبات سلولزی ویژه، با تراکمی خاص که قابلیت جذب آلاینده های جامد را در سطح های دیگر دارد و تراکم کارتریج این فیلتر گازوئیل بگونه ای است که از بسته شده منافذ این فیلتر در مدت کم جلوگیری به عمل آمده و اغلب اختلاف فشار ناچیزی بین جریان گازوئیل در بیرونی ترین لایه و در داخل فیلتر پدید می آید. این فیلتر گازوئیل که در داخل قوطی های آلومینیومی به رنگ سفید و همراه باواشر هایی برای اتصال بهتر و جلوگیری از نشتی گازوئیل به بیرون از محفظه فیلتر مورد استفاده قرار می گیرد دارای قابلیت جذب و نگهداری بالا، طول عمر مناسب و نقشی موثر بر افزایش طول عمر اجزای موتور دیزل دارد. بسته به دبی های جریان گازوئیل مختلف از سایز های مختلفی از فیلتر گازوئیل ویکس WIX استفاده می شود که هر یک دبی مشخصی از جریان گازوئیل را از خود عبور می دهند.

      فیلتر گازوئیل آمریکایی اصلی ویکس WIX
      فیلتر گازوئیل آمریکایی اصلی ویکس WIX
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679

      فیلتر گازوئیل بیل مکانیکی دونالدسون

      فیلتر گازوئیل و یا فیلتر سوخت دونالدسون DONALDSON که بر روی بیل های مکانیکی که با سوخت دیزل یا گروئیل کار می کنند در دو مدل مختلف که شامل فیلتر های ساده گازوئیل دونالدسون و فیلتر سپراتور گازوئیل دونالدسون تولید می شود مورد استفاده قرار می گیرد. سوخت مصرفی بیل مکانیکی پس از پمپاژ از مخازن دارای آلودگی های مختلفی از جمله انواع شن و سنگ ریزه، دوده، روغن و آب دارد که استفاده از فیلتر گازوئیل بیل مکانیکی دونالدسون از نوع ساده با جذب ناخالصی های جامد و فیلتر سپراتور گازوئیل دونالدسون DONALDSON که به جذب ناخالصی های مایع از جمله آب نیز می پردازد با قابلیت بسیار بالا و بکارگیری مدرن ترین تکنولوژی تولید فیلتر گازوئیل تولید می شود. استفاده از فیلتر گازوئیل در بیل مکانیکی از ورود ناخالصی ها به موتور که نه تنها سبب سایش اجزای موتور مانند بوش و پیستون می شود بلکه از رسوب در قیمت سر سیلندر موتور بیل مکانیکی جلوگیری می کند.

      فیلتر گازوئیل بیل مکانیکی دونالدسون
      فیلتر گازوئیل بیل مکانیکی دونالدسون
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679

      فیلتر گازوئیل پرکینز Perkins

      فیلتر گازوئیل پرکینز Perkins که با برند پرکینز بر روی موتور های دیزلی این موتور ها با همین برند اتصال پیدا می کند با ساختاری سبیه به فیلتر روغن و تنها با توانایی جذب ذرات معلق جامد که اغلب با وفور بالایی در سوخت گازوئیل یافت می شوند بکار گرفته می شود. امروزه در اغلب کاربری ها فیلتر گازوئیل جای خود را به فیلتر سپراتور آبگیر داده است چرا که علاوه بر آلودگی های صلب قطرات آب و روغن نیز در گازوئیل به وفور یافت می شوند که فیلتر گازوئیل های سنتی قابلیت جذب و حذف آنها را ندارند. فیلتر گازوئیل پرکینز Perkins بر روی انواع بیل مکانیکی، لودر، گریدر، غلطک و بولدوزر های برند کاتریپلار بصورت قطعه OE اتصال پیدا می کند. از فیلتر گازوئیل پرکینز همچنین بر روی ماشین آلات کشاورزی نیز بالاخص بر روی ماشین های برند جاندییر John Deere استفاده بسیاری می شود. فیلتر مانا وارد کننده انواع فیلارآلات موتور های دیزلی پرکینز در ایران می باشد.

      فیلتر گازوئیل پرکینز Perkins
      فیلتر گازوئیل پرکینز Perkins
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679

      فیلتر گازوئیل FF5018 فیلیتگارد

      فیلتر گازوئیل FF5018 یکی از کاربردی ترین کد های فیلتر های مصرفی بر روی موتور های دیزل گازوئیلی مصرفی بر روی ماشین آلات سنگین محسوب می شود. این فیلتر گازوئیل با برند های فیلیتگارد، مان، دونالدسون، بالدوین و ویکس دارای کاربری گسترده ای می باشد و دارای قابلیت های بسیار بالایی در حذف آلاینده های فاز جامد بر خلاف فیلتر های سپراتور آبگیر که قابلیت جذب آلاینده های فاز جامد و مایع را بصورت همزمان دارند مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر گازوئیل FF5018 فیلیتگارد قابل استفاده بر روی موتور های دیزل کامینز سری 6L913T , F6L413 که بر روی کشتی هاو ماشین های صنعتی دیزلی نصب می شود مورد استفاده قرار می گیرد. وزن فیلتر FF5018 فیلیتگارد 420 گرم بوده که دارای قطر بیرونی 76 میلیمتر و ارتفاع 117 میلیمتر است. نوع دنده های پیچ اتصال فیلتر گازوئیل FF5018 فیلیتگارد M16X1.5 بوده که قطر داخلی سیل آن 62 میلیمتر و قطر خارجی سیل 71 میلیمتر است.

      فیلتر گازوئیل FF5018 فیلیتگارد
      فیلتر گازوئیل FF5018 فیلیتگارد
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679

      فیلتر گازوئیل موتور دیزل دویتس

      سوخت گازوئیل مصرفی در موتور دیزلی دویتس DEUTZ که دارای عدد اکتانی بین 80 الی 87 در حالت عادی می باشد سوختی همراه با درصد بسیار بالایی از انواع آلودگی است. از این رو بکارگیری انواع مختلفی از فیلتر گازوئیل موتور دیزل دویتس DEUTZ که در گذشته تنها با قابلیت جذب و حذف ذرات معلق جامد مورد استفاده قرار می گرفته است امری بسیار ضروری است. ضرورت استفاده از فیلتر گازوئیل موتور دیزل دویتس DEUTZ در حذف انواع آلودگی های سوخت گازوئیل که برخی از این آلودگی ها بصورت دوده و گرد و غبار در گازوئیل موجود بوده برخی دیگر در سوخت گیری از کف تانک سوخت وارد می شوند به جلوگیری از سایش اجزای موتور دیزل دویتس DEUTZ و افزایش طول عمر و بهبود فرایند احتراق کمی می کند. فیلتر گازوئیل موتور دیزل دویتس DEUTZ در گذشته بصورت ساده برای جذب ذرات جامد و در ماشین آلات مدرن از نوع فیلتر سپراتور برای جذب ناخالصی های مایع نیز بکار گرفته می شوند.

      فیلتر گازوئیل موتور دیزل دویتس
      فیلتر گازوئیل موتور دیزل دویتس
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679

      فیلتر گازوئیل ساکورا SAKURA

      فیلتر گازوئیل از نوع پیچی با برند ساکورا SAKURA که برندی شناخته شده تولیدی کشور صنعتی ژاپن می باشد در نوع ساده و در نوع سپراتور برای انواع موتور های دیزل که از گازوئیل بعنوان سوخت استفاده می کنند نصب می شود. فیلتر گازوئیل ساکورا SAKURA که بصورت اورجینال در بسته های مقوایی سفید و قرمز مخصوص این برند بسته بندی شده است در کد های مختلفی موجود می باشد. فیلتر گازوئیل ساکورا نیز مانند انواع دیگر فیلتر آلات صنعتی تولید کشور ژاپن با مد نظر قرار دادن کارایی و طول عمر با کیفیتی بسیار مناسب و قیمتی بالاتر از برخی از برند های مشابه به بازار عرضه می شود. اتصال فیلتر گازوئیل ساکورا SAKURA بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی بصورت OE صورت گرفته و برخی از برند های جهانی تولیدی کشور ژاپن مانند ماشین آلات راهسازی و معدنی هیتاچی بر روی برخی از ماشین آلات تولیدی خود از این برند فیلتر هیدرولیک استفاده می کند.

      فیلتر گازوئیل ساکورا SAKURA
      فیلتر گازوئیل ساکورا SAKURA
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679

      فیلتر گازوئیل ولوو VOLVO

      فیلتر گازوئیل ولوو بر روی موتور های دیزل ولوو پنتا که بر روی ماشین های راهسازی سوئدی ولوو VOLVO شامل انواع بیل های مکانیکی ولوو، لودر و گریدر ولوو، غلتک و دامپتراک ولوو VOLVO بصورت قطعه اصلی اتصال پیدا می کند دارای قابلیت جذب آلاینده های فاز جامد از سوخت گازوئیل مصرفی در موتور های دیزلی ماشین های صنعتی سنگین می باشد. طول عمر بالا، قابلیت جذب طبقه ای آلاینده ها با تغییر سایز حفره های کارتریج در عمق و قابلیت عبور دبی های مختلف جریان سوخت بر حسب حجم فیلتر گازوئیل از مشخصات اصلی فیلتر سوخت گازوئیل fuel filter برند ولوو VOLVO محصول اروپا می باشد. فیلتر گازوئیل ولوو که با دو نام مختلف ولوو و ولوو پنتا عرضه می شود با کد های مختلف در بازرگانی مانا فیلتر عرضه می شود. نسل های جدید این فیلتر گازوئیل تحت نمام فیلتر آبگیر عرضه می شود که علاوه بر آلاینده های جامد قطرات آب را نیز دفع می کند.

      فیلتر گازوئیل ولوو VOLVO
      فیلتر گازوئیل ولوو VOLVO
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679

      فیلتر گازوئیل ژنراتور برق

      موتور های ژنراتور و مولد برق که از آنها برای برق رسانی استفاده می شود از نوع موتور های دیزلی بوده و سوخت گازوئیل دارند. استفاده از فیلتر گازوئیل ژنراتور برق با توجه به درصد بسیار بالای آلودگی گازوئیل بالاخص در ایارن که بخشی از آن به سبب عملکرد پایین پالایشگاهی در تولید گازوئیل مناسب و بخشی از آن به سبب آلودگی بالای مخازن سوخت گیری گازوئیل می باشد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. فیلتر گازوئیل مولد برق که به جذب انواع ناخالصی ها از انواع سنگ ریزه و گرد و غبار تا دوده ها و ذرات مکیرو متری می پردازد با ظرفیت های حجمی مختلف بر حسب حجم موتور و دبی جریان سوخت انتخاب شده با برند های مختلفی نیز در ایران عرضه می شود. فیلتر گازوئیل ژنراتور برق با برند فلیتگارد، مان و دونالدسون دارای بیشترین میزان کاربری بر روی موتور های دیزل ژنراتور ها هستند.

      فیلتر گازوئیل ژنراتور برق
      فیلتر گازوئیل ژنراتور برق
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679
      فیلتر گازوئیل خطی in-line

      فیلتر گازوئیل خطی یا in-line fuel filter در واقع نوعی از فیلتر می باشد که کاربری آن در مقایسه با فیلتر های قوطی شکل پیچی قرار می گیرد. در اغلب موارد دبی و حجم جریان گازوئیل در فیلتر های گازوئیل خطی کمتر از فیلتر های پیچی می باشد اما قابلیت باز کردن و تعویض کارتریج و یا حتی تمیز کردن برای آنها با سادگی بیشتری میسر می شود. در فیلتر گازوئیل خطی که با برند های معتبر مختلفی مانند برند معتبر پارکر یا بالدوین Baldwin که در واقع زیر مجموعه این برند صنعتی است تولید می شود در اتصال موتور های انژکتوری دارای کاربرد وسیعی می باشد. فیلتر های خطی گازوئیل به افزایش طول عمر اجزای انژکتور مانند سوزن انژکتور کمک شایانی می کند. بازرگانی مانا فیلتر مشاور شما در امر خرید انواع فیلتر آلات ماشین های سنگین صنعتی و انواع فیلتر های خطی و پیچی گازوئیل می باشد.

      فیلتر گازوئیل خطی in-line
      فیلتر گازوئیل خطی in-line
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679
      فیلتر گازوئیل کمپرسور

      کمپرسور های هوا که از آنها برای فشرده سازی هوا استفاده می شود اغلب دارای موتور های دیزلی بوده و برای جلوگیری از ورود آلودگی به موتور از فیلتر گازوئیل استفاده می کنند. بر حسب توان کمپرسور هوا که اغلب میزان فشار هوای خروجی بین 7 الی 30 بار را فراهم می کند و همچنین بر حسب دبی جریان هوای مصرفی توان موتور و به دنبال آن طبیعتا سایز و نوع فیلتر گازوئیل کمپرسور نیز می تواند متفاوت باشد. بر روی موتور های دیزل ژنراتور که با برند معتبر دویتس تولید می شوند می توان از فیلتر گازوئیل کمپرسور برند مان MANN آلمان که یکی از با کیفیت ترین نوع فیلتر گازوئیل با قابلیت جذب ذرات تا ابعاد 3 میکرون است استفاده نمود. بر روی موتور دیزل های کومنز ایده آل ترین فیلتر گازوئیل کمپرسور مربوط به خود برند کومنز بوده که با علامت تجاری فلیتگارد تولید می شود.

      فیلتر گازوئیل کمپرسور
      فیلتر گازوئیل کمپرسور
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679
      فیلتر گازوئیل مان

      فیلتر گازوئیل مان MANN ساخت کشور آلمان با قابلیت جذب ذرات معلق از داخل گازوئیل موتور های دیزل برای استفاده بهینه از سوخت و بالا بردن گشتاور و راندمان خورجی موتور های دیزلی طراحی شده است. استفاده از یک فیلتر گازوئیل ایده آل یکی از مهمترین فاکتور های تاثیر گذار در افزایش طول عمر اجزای موتور دیزل و دریافت حداکثر راندمان حرارتی و خروجی از موتور محسوب می شود. فیلتر گازوئیل مان MANN در دو نوع پیچی Spin-on و خطی MANN inline fuel filter طراحی شده است. فیلتر گازوئیل مان یکی از انواع فیلتر هایی است که طراح های بروز آن مطابق و هم سرعت با بروز شدن ماشین های صنعتی وارد بازار می شوند. فیلتر های پیچی گازوئیل مان دارای یک هوزینگ یا ظرف نگهدارنده کارتریج بوده و در مدل های مختلف، با ظرفیت های مختلف و مطابق با فشار های مختلف طراحی می شوند.

      فیلتر گازوئیل مان
      فیلتر گازوئیل مان
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679
      فیلتر گازوئیل دیزل بالدوین Baldwin

      فیلتر گازوئیل موتور های دیزلی بالدوین Baldwin که در دسته فیلتر های ماشین آلات سنگین یا Heavy duty قرار می گیرد به رنگ قرمز با برند مشکی رنگ بالدوین به بازار از نوه پیچی عرضه شده است. این فیلتر گازوئیل که از کارتریج های سلولزی با جذب بالا استفاده می کند محصول کشور آمریکا و از زیر مجموعه های برند صنعتی پارکر Parker محسوب می شود. فیلتر گازوئیل بالدوین Baldwin در سری های پیچی با 8 نوع و شماره فنی مختلف، در نوع فیلتر های توزیع سوخت گازوئیل Fuel Dispensing در 15 شماره فنی مختلف و با بیشترین تنوع در نوع فیلتر گازوئیل خطی که در واقع شیر ورودی و خروجی فیلتر گازوئیل در دو طرف قرار گرفته اند و در 213 شماره فنی مختلف تولید شده اند. علاوه بر تولید کامل برند صنعتی پارکر-بالدوین به تولید کارتریج و اجزای وابسته فیلتر گازوئیل نیز می پردازد.

      فیلتر گازوئیل دیزل بالدوین Baldwin
      فیلتر گازوئیل دیزل بالدوین Baldwin
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679
      فیلتر گازوئیل ماشین آلات راهسازی

      فیلتر گازوئیل در ماشین آلات راهسازی که دارای موتور های دیزل مانند موتور های کومنز Cummins هستند به منظور تصفیه و پاک سازی سوخت دیزل یعنی گازوئیل قبل از ورود به محفظه سیلندر مورد استفاده قرار می گیرند. بکارگیری فیلتر گازوئیل که بازبینی و تعویض آن به دلیل آلودگی های بسیار بالای گازوئیل مصرفی و خروجی پمپ ها و مخازن در ایران می بایست بصورت دوره های کوتاه مدت صورت پذیرد از ورود آلودگی به موتور و رسوب آن در سر سیلندر و ورودی سوپاپ های دود و هوا جلوگیری می کند. فیلتر گازوئیل ماشین آلات راهسازی که در سایز های مختلف بر حسب توان و ظرفیت لیفتینگ ماشین آلات و حجم موتور مورد استفاده قرار می گیرد با برند های متنوعی از جمله برند های اصلی دونالدسون، ماند و فلیتگار مورد استفاده قرار می گیرد.

      فیلتر گازوئیل ماشین آلات راهسازی
      فیلتر گازوئیل ماشین آلات راهسازی
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679
      فیلتر گازوئیل فلیتگارد

      فیلتر گازوئیل فلیتگارد FLEETGUARD که بر روی موتور های دیزلی با مصرف گازوئیل مانند موتور های دویتس و کومنز اتصال پیدا می کند از مهمترین نوع فیلتر در ماشین آلات سنگین محسوب می شود. ناخالصی ها و آلودگی های بسیار بالای موجود در گازوئیل ناشی از مکش کف پمپ و آلودگی مخازن بدون بکاربری فیلتر گازوئیل به سرعت سبب استحلاک قطعات موتور های دیزلی می شود. فیلتر گازوئیل فلیتگارد که توسط برند آمریکایی کامنز Cummins تولید می شود در دو نوع فیلتر های ساده و فیلتر سپراتور که قابلیت جذب ناخالصی های مایع را نیز از گازوئیل دارد عرضه می شود. فیلتر گازوئیل فلیتگارد نوع ساده دارای شماره فنی که با حروف FF شروع می شود می باشد و اغلب از نوع پیچی یعنی Spin-on مورد استفاده قرار می گیرد.

      فیلتر گازوئیل فلیتگارد
      فیلتر گازوئیل فلیتگارد
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679
      فیلتر گازوئیل کامیون

      فیلتر گازوئیل کامیون ها که از سوخت نوع دیزل یعنی از گازوئیل استفاده می کنند بر حسب حجم موتور و با برند های مختلفی تولید می شود. در کامیون های جدید که از سیستم انژکتور استفاده می کنند فیلتر گازوئیل هایی با تکنولوژی مدرن که قابلیت جذب آلودگی ها حتی تا سایز 2-3 میکرومتر را نیز دارد هستند استفاده می شود. فیلتر گازوئیل کامیون های قدیمی تر که از سیستم کاربراتور استفاده می کردند با قابلیت حذف ذرات تا میزان 9 میکرومتر و با تکنولوژی قدیمی تری تولید می شدند. علاوه بر قابلیت جذب ذرات با ابعاد کوچک تر فیلتر گازوئیل کامیون های سیستم انژکتوری دارای راندمان نزدیک به 99 درصد هستند که در مقایسه با سیتم های کاربراتوری از قابلیت بالاتری برخوردار است.

      فیلتر گازوئیل کامیون
      فیلتر گازوئیل کامیون
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679
      فیلتر گازوئیل آبگیر بیل مکانیکی هیتاچی

      فیلتر سپراتور آبگیر موتور های دیزلی بیل مکانیکی ژاپنی هیتاچی HITACHI که به منظور پاکسازی کامل سوخت گازوئیل ورودی به موتور قدرتمند این ماشین آلات راهسازی از انواع آلاینده های جامد و مایع بکار گرفته می شود نقشی موثر در افزایش طول عمر موتور و راندمان خروجی ایفا می کند. فیلتر آبگیر بیل مکانیکی هیتاچی از نوع پیچی متشکل از یک قوطی تولید شده از آلیاژ های سخت آلومینیوم و یک کارتریج داخلی می باشد که بصورت مدرن تری نسبت به فیلتر گازوئیل های قدیمی که تنها برای حذف آلاینده های جامد مورد استفاده قرار می گرفتند انتخاب شده اند. بازرگانی مانا فیلتر عرضه کننده انواع فیلتر سپراتور و فیلتر آبگیر بیل مکانیکی و لودر هیتاچی در ایران می باشد.

      فیلتر گازوئیل آبگیر بیل مکانیکی هیتاچی
      فیلتر گازوئیل آبگیر بیل مکانیکی هیتاچی
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679
      فیلتر گازوئیل ماشین صنعتی

      اغلب ماشین آلات صنعتی از موتور های گازوئیل سوز دیزل از نوع احتراق داخلی و انژکتوری استفاده می کنند که از فیلتر گازوئیل صنعتی برای تصفیه سوخت مصرفی این موتور ها استفاده می شود. فیلتر گازوئیل صنعتی برای مخازن بزرگ از نوع کارتریجی استوانه ای و برای مخازن کوچکتر و بر روی ماشین آلات صنعتی سنگین مانند کمپرسور ها، بیل های مکانیکی و ... از نوع پیچی دارای قوطی فلزی استفاده می شود. فیلتر گازوئیل صنعتی هم در شکل فیلتر سپراتور با قابلیت تفکیک آب از گازوئیل و هم به شکل فیلتر های ساده که تنها قابلیت جذب آلاینده های جامد را دارند تولید می شود. گروه بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده انواع فیلتر آلات صنعتی در ایران است.

      فیلتر گازوئیل ماشین صنعتی
      فیلتر گازوئیل ماشین صنعتی
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679
      فیلتر گازوئیل بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU

      فیلتر گازوئیل بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU که برای انواع ماشین آلات با ظرفیت های مختلفی شامل بیل مکانیکی کوماتسو PC200, PC200-5, PC200-6, PC200-7, PC210LC, PC220, PC220-7LC, PC400-7, PC600 قابل نصب می باشد به منظور تصفیه و پاکسازی گازوئیل و سوخت ورودی به محفظه احتراق بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU مورد استفاده قرار گرفته که در دو نوع ساده و فیلتر سپراتور آب گازوئیل قابل عرضه می باشد. حجم فیلتر گازوئیل با بالا رفتن حجم موتور افزایش پیدا کرده و اغلب از نوع فیلتر های پیچی مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر گازوئیل بیل مکانیکی کوماتسو با برند های مختلفی که برند های اصلی معتبری چون دونالدسون، فلیتگارد، مان و ساکورا در آن قرار دارند عرضه می شود.

      فیلتر گازوئیل بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU
      فیلتر گازوئیل بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679
      فیلتر گازوئیل باب کت BOBCAT

      بر روی مینی لودر های باب کت BOBCAT از موتور های دیزلی که اغلب دارای حجم 1.8 الی 3.2 لیتر می باشد استفاده شده است. این موتور دیزلی که با گازوئیل کار می کند برای داشتن طول عمر قطعات بالا و راندمان مناسب از فیلتر گازوئیل که یا بصورت ساده و یا بصورت فیلتر آبگیر گازوئیل استفاده می کند. حجم کاسه و ارتفاع کارتریج فیلتر گازوئیل باب کت بسته به حجم موتور متغیر می باشد و اغلب از برند های معتبر اصلی مانند فیلتر گازوئیل مان، فلیتگارد و دونالدسون بر روی این مینی لودر قدرتمند استفاده می شود. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده انواع فیلتر گازوئیل و فیلتر سپراتور برای مینی لودر باب کت Bobcat در ایران می باشد.

      فیلتر گازوئیل باب کت BOBCAT
      فیلتر گازوئیل باب کت BOBCAT
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679
      فیلتر گازوئیل دیزل جیمکو JIMCO

      فیلتر گازوئیل موتور های دیزلی با برند جیمکو JIMCO محصول کشور اندونزی دارای کیفیتی مناسب با توجه به قیمت مناسب در مقایسه با برند های معتبر جهانی می باشد. این فیلتر گازوئیل که از یک کارتریج استوانه ای با تراکم مناسب و بهینه در جذب آلاینده های سوخت گازوئیل مورد استفاده در موتور های دیزلی استفاده می کند قابل اتصال و تعویض سریع بصورت پیچی می باشد و در اتصال از یک واشر اورینگ لاستیکی برای آب بندی بهتر استفاده می کند. فیلتر گازوئیل جیمکو در داخل کن های سفید رنگ با برند سبز رنگ جیمکو به بازار عرضه می شود. فیلتر جیمکو در ایران دارای نمایندگی پخش می باشد.

      فیلتر گازوئیل دیزل جیمکو JIMCO
      فیلتر گازوئیل دیزل جیمکو JIMCO
      فیلتر مانا 021-55425679
      فیلتر مانا
      Iran-مرکزی تهران
      021-55425679
      فیلتر گازوئیل بیل مکانیکی هیوندا HYUNDAI

      فیلتر گازوئیل Fuel filter بیل مکانیکی هیوندا که برای بیل های سری های R140, R170, R210, R210LC , R220 مورد استفاده قرار می گیرد هم از نوع فیلتر های گازوئیل ساده و هم از نوع فیلتر سپراتور با برند های متنوعی استفاده می شود. با توجه به استفاده از موتور دیزلی کومنز Cummins بر روی اغلب موتور های گازوئیلی بیل مکانیکی هیوندا استفاده از فیلتر گازوئیل به منظور تصفیه سازی سوخت قبل از ورود به محفظه سیلندر می تواند از ایجاد رسوب و خوردگی در اجزای موتور بیل مکانیکی هیوندا جلوگیری کند. فیلتر گازوئیل فلیتگارد توسط خود برند مادر کومنز طراحی و تولید می شود.

      فیلتر گازوئیل بیل مکانیکی هیوندا HYUNDAI
      فیلتر گازوئیل بیل مکانیکی هیوندا HYUNDAI
      فیلتر مانا 021-55425679
      اسپانسر های ما
      تاپ وایر
      تاپ وایر

      بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

      021-55400146
      بازرگانی برادران امیر
      بازرگانی برادران امیر

      وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

      021-55415814
      بازرگانی تقی زاده
      بازرگانی تقی زاده

      بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

      02166661786
      باختر پدید فولاد
      باختر پدید فولاد

      باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

      021-55421082-4
      I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
      نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
      کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
      Copyright 2024 - All rights reserved