Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها
 • سیم بکسل و زنجیر
 • جرثقیل سقفی

  شگل یو

  شگل یو

  شگل یو U یا شگل ساده که البته در صورت باز کردن پین به شکل U دیده می شود و از این رو نام شگل یو را دارد در زبان انگلیسی به D شگل شناخته می شود. شگل یو یکی از اتصالاتی است که در لیفتینگ بار در کنار دیگر اتصالات مانند قلاب های هوک و حلقه های فولادی بکار گرفته می شود. شگل یو را در گرید های مختلف فولادی با تنسایل بالا و استنلس استیل تولید می کنند و در اتصالات لیفتینگ با اسلینگ های سیم بکسلی و اسلینگ های زنجیری و حتی همراه با تسمه های حمل بار بکار می گیرند. شگل یو هم بصورت پینی که اتصال آن با خار تکمیل می شود و هم بصورت پیچی و حتی مهره دار تولید می شود و با برند های متعددی نیز در بازار یافت می شود. در کنار محصولات چینی که عمده محصولات موجود در بازار را تشکیل می دهند شگل یو با برند های معتبری چون گرین پین هلند Green Pin و کروزبی آمریکا Crosby نیز در بازار یافت می شود. شگل یو استنلس استیل با دارا بودن تنسایل مقاومت کششی 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع اغلب دارای مقاومت کششی پایین تری نسبت به شگل یو های فولادی فورج می باشد اما مقاومت محیطی مناسبی در تماس با آب و رطوبت دارد.

  نتایج جستجو برای شگل یو
  جنرال بکسل
  Iran- جنوب‌ تهران
  021-55412101

  شگل یو

  شگل یو پیچ دار که در زبان انگلیسی به عنوان D shackle شناخته می‌شود یکی از اتصالات پر کاربرد سیم بکسل و زنجیر محسوب می‌شود.
  شگل یو هم به صورت پین دار و هم به صورت پیچ و مهره ایی با دو استاندارد مختلف تولید می‌شود.
  شگل یو پین دار طبق استاندارد N-13889 تولید می‌شود.متریال به کار رفته در این محصولات از فولاد گرید ۶ همراه با عملیات حرارتی و سرمایش سریع بوده و مقاومت سطحی بالایی دارد.
  ضریب امنیتی به ار رفته در تولید این دسته از شگل ها ۶:۱ میباشد یعنی پس از تولید و در مرحله تست این شگل ها از طریق سیم بکسل بین دو فک بسیار قدرتمند کشیده شده و تا ۶ برابر ظرفیت وزنی خود مورد آزمایش قرار میگیرند.
  این شگل ها از ظرفیت وزنی ۵۰۰ کیلو گرم به بالا موجود می‌باشند.
  جنرال بکسل عرضه کننده ی انواع شگل های فورج فولادی با بهترین متریال و قیمت میباشد.
  جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

  شگل یو
  شگل یو
  جنرال بکسل 021-55412101
  تکین بکسل
  Iran- جنوب‌ تهران
  021-55422784

  شگل یو استنلس استیل

  شگل یو U از جنس استنلس استیل بدون نیاز به آبکاری سطحی دارای مقاومت محیطی بسیار بالایی بوده و به دلیل وجود عناصر فلزی فوق فعال مانند کروم و نیکل در ساختار آلیاژی خود در تماس با آب و رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارد. شگل یو استنلس استیل در دو گرید 304 و 316 قابل عرضه می باشد که گرید 316 دارای قیمت بالاتر و مقاومت محیطی مناسب تری نیز می باشد. علاوه بر این شگل یو استنلس استیل با گرید 316 هیچ میلی نیز به جذب تحت تاثیر میدان مغناطیسی ندارد. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده انواع شگل یو و شگل های نعلی شکل استیل در گرید های مختلف با سایز های اینچی و میلیمتری و در تناژ مختلف برای انواع اتصالات اسلینگ های سیم بکسلی و اسلینگ های زنجیری در ایران می باشد.

  شگل یو استنلس استیل
  شگل یو استنلس استیل
  تکین بکسل 021-55422784
  سیم بکسل طارم
  Iran-مرکزی تهران
  021-55430273

  شگل یو و نعلی

  شگل یو و شگل نعلی شکل از مهمترین و کاربردی ترین نوع اتصالات در تولید اسلینگ ها محسوب می شود که هم در اتصالات اسلینگ های سیم بکسلی و هم در اتصالات اسلینگ های زنجیری مورد استفاده قرار می گیرند. شگل یه که در واقع به شگل D نیز شناخته می شود از یک U بولت در اتصال استفاده می کند و شگی نعلی که به شگل تیپ اروپایی نیز شناخته می شود نوعی شگل با کاربری گسترده است که هم بصورت پین دار و هم بصورت پیچی تولید می شود. شگل ها هم در گرید های فولادی و هم در گرید های استنلس استیل تولید شده و هم بصورت سایز دار اغلب اینچی و هم بر حسب ظرفیت وزنی عرضه می شوند. از معتبرترین برند های تولید کننده شگل در دنیا برند های کروزبی آمریکا و گرین پین هلند می باشند.

  شگل یو و نعلی
  شگل یو و نعلی
  سیم بکسل طارم 021-55430273
  جنرال بکسل
  Iran- جنوب‌ تهران
  021-55412101

  شگل یو گرین پین Green Pin

  شگل یو گرین پین Green Pin در واقع محصول کشور هلند می باشد که تحت لیسانس کشور آلمان تولید شده و یکی از معتبر ترین تولید کنندگان انواع شگل و اتصالات لیفتینگ در دنیا می باشد. آلیاژ های فولادی بکار گرفته شده در تولید شگل یو گرین پین و عملیات ویژه سخت کاری آن سبب می شود که این محصول دارای مقاومت تنسایل کششی بسیار بالایی بوده و در اتصالات اسلینگ برای کاربری لیفتینگ مقاومت مناسبی داشته باشد. استفاده از شگل یو گرین پین در صنایع سنگین مانند کشتی رانی ها به سبب مقاومت کششی و محیطی بالا بسیار رواج دارد. بازرگانی جنرال بکسل وارد کننده شگل یو و شگل های نعلی شکل گرین پین در ایران می باشد.

  شگل یو گرین پین Green Pin
  شگل یو گرین پین Green Pin
  جنرال بکسل 021-55412101
  ویکی لیفت
  Iran- جنوب‌ تهران
  021-55416424

  شگل یو U

  شگل یو U یا شگل ساده از اتصالاتی است که به وفور و در تناژ مختلف همراه با اسلینگ ها برای لیفتینگ صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. شگل یو از دو بخش اصلی یعنی بدنه شگل که به روش فورج تولید می شود و یک پین که گاهی بصورت خار دار و گاهی نیز بصورت پیچ تولید شده و با مهره اتصال پیدا می کند مورد استفاده قرار می گیرد. شگل یو با برند های مختلف و در تناژ مختلف تا 250 تن تولید می شود و هم در گرید های فولادی و هم در گرید های استنلس استیل مورد استفاده قرار می گیرد.

  شگل یو U
  شگل یو U
  ویکی لیفت 021-55416424
  زنجیر و اسلینگ زنجیر ویکی لیفت
  Iran- جنوب‌ تهران
  09124013731

  شگل یو کروزبی Crosby

  شگل یو کروزبی Crosby محصول کشور آمریکا می باشد که مطابق با بالاترین استاندارد های جهانی تولید شده است. شگل یو کروزبی که با برند حک شده سطحی این برند بر روی بدنه شگل دیده می شود اغلب دارای بدنه ای نقره ای رنگ مات و پین قرمز رنگ می باشد و دارای تنسایل مقاومت کششی بسیار بالایی بوده و در کاربری های لیفتینگ همراه با زنجیر و سیم بکسل مورد استفاده قرار می گیرد.

  شگل یو کروزبی Crosby
  شگل یو کروزبی Crosby
  زنجیر و اسلینگ زنجیر ویکی لیفت 09124013731
  جنرال بکسل
  Iran- جنوب‌ تهران
  021-55412101

  شگل یو

  جنرال بکسل وارد کننده شگل های یو استنلس استیل و فولاد فورج تناژ مختلف
  شگل یو در گرید استنلس استیل 316 موجود می باشد. شگل یو استیل در سایزهای 4 الی 12 میلیمتر و با مقاومت محیطی در برابر زنگ زدگی هم بعنوان اتصالات اسلینگ سیم بکسل و زنجیر هم بعنوان یراق در اکسسوری ها مورد استفاده قرار میگیرد شگل یو استیل در تولید قاب و نرده استیل سیم بکسل نیز مصرف می شود.

  شگل یو
  شگل یو
  جنرال بکسل 021-55412101
  اسپانسر های ما
  بازرگانی تقی زاده
  بازرگانی تقی زاده

  بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

  02166661786
  ارشام بکسل
  ارشام بکسل

  واردات تسمه حمل بار با برند همیلتون HAMILTON آمریکا. عرضه انواع زنجیر و اتصالات کروزبی CROSBY

  021-55426042
  فیلتر مانا
  فیلتر مانا

  فیلتر مانا وارد کننده و عرضه کننده انواع فیلتر روغن، فیلتر گازوئیل، فیاتر هیدرولیک و هوا برای کلیه ماشین الات سنگین

  021-55425679
  باختر پدید فولاد
  باختر پدید فولاد

  باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

  021-55421082-4
  I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
  نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
  کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
  Copyright 2023 - All rights reserved