Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها

حلقه اسلینگ

حلقه اسلینگ

حلقه اسلینگ یک قطعه مکانیکی صنعتی می باشد که بصورت یک حلقه بسته در شکل های بیضی، گلابی و دایره ای تولید می شود. حلقه اسلینگ یکی از اتصالات مهم در تولید اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی می باشد که در لیفتینگ بار مورد استفاده قرار می گیرند. در تولید اسلینگ های چند شاخه که برای لیفتینگ بار هایی با ابعاد بزرگ در وجه های مختلف استفاده می شود از حلقه اسلینگ در واقع بعنوان نقطه اتصال و تلاقی رشته های مختلف بکار گرفته شده استفاده می شود. بسته به اینکه در اتصالات از زنجیر و یا سیم بکسل فولادی استفاده می شود یا استیل حلقه اسلینگ نیز از گرید های فولادی اغلب G80 یا بالاتر و در گرید های استیل 304 و 316 تولید می شود.

مشخصات مکانیکی حلقه اسلینگ

بسته به متریال بکار گرفته شده در تولید، عملیات حرارتی سخت کاری، سایز و برند تولید کننده مشخصات مکانیکی حلقه اسلینگ می توانند متفاوت باشد. طبیعی است که به سبب قابلیت های کششی بالا حلقه اسلینگ از آلیاژ های فولادی دارای تنسایل و سختی بالاتری نسبت به نمونه های استیل که تنها 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع سختی دارند تولید می شوند. درصد بالای کربن در ترکیبات شیمیایی آلیاژ فولادی که در پی آن عملیات حرارتی بر روی آن انجام میگیرد سبب بالا رفتن سختی و تنسایل این قطعه مکانیکی می شود. انتخاب میان شکل های مختلف حلقه اسلینگ بیضی، گلابی و دایره به تعداد رشته ها، زاویه قرار گیری رشته ها و میزان بار بستگی داشته و نمونه های بیضی شکل دارای کاربری گسترده تری در اتصالات اسلینگ هستند.

نتایج جستجو برای حلقه اسلینگ
تکین بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55422784

حلقه اسلینگ فولادی گلابی

حلقه اسلینگ Mater link از جمله اتصالات لیفتینگ می باشد که در تولید اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی بکار گرفته می شود. حلقه اسلینگ هم در گرید های پر کربن فولادی و هم در گرید های ضد زنگ استنلس استیل تولید می شود. حلقه اسلینگ گلابی شکل کاربری محدودتری نسبت به حلقه های اسلینگ بیضی شکل دارد اما در اتصالات اسلینگ های چند شاخه در برخی موارد بکار گرفته می شود.
حلقه اسلینگ اغلب در گرید فولادی G80 تولید می شود تا مقاومت کششی مناسبی به منظور لیفتینگ بار های سنگین داشته باشد. اغلب تولید کنندگان حلقه اسلینگ فولادی G80 از ظریب امنیتی 5:2 در تولید این اتصال لیفتینگ استفاده می کنند تا از امنیت کاربری اطمینان حاصل نمایند. حلقه گلابی هم در سایز های اینچی و هم بصورت تناژ دار مورد استفاده قرار می گیرد. روش تولید حلقه اسلینگ گلابی، بیضی و دایره یکسان بوده و با خم کاری مفتول های فولادی و جوش کاری دقیق آنها صورت می پذیرد.
حلقه فولادی گلابی در منتهی علیه بالایی اسلینگ ها یعنی جایی که رشته های مختلف اسلینگ زنجیری و یا سیم بکسلی به هم می رسند مورد استفاده قرار می گیرد. اغلب نمونه های حلقه اسلینگ در بازار ایران تولید کشور چین هستند اما بصورت محدود نمونه هایی از حلقه اسلینگ برند CROSB

حلقه اسلینگ فولادی گلابی
حلقه اسلینگ فولادی گلابی
تکین بکسل 021-55422784
بازرگانی ويكي واير
Iran-شمال‌ تهران
021-55411976

حلقه اسلینگ بیضی شکل

حلقه اسلینگ در واقع یک قطعه فولادی یا استیل می باشد که به روش خم کاری حرارتی و در نهایت جوشکاری نقطه ای تولید شده است. حلقه اسلینگ در واقع در تولید اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی مورد استفاده قرار گرفته و نام خود را نیز از کاربری دریافت کرده است. در تولید اسلینگ ها رشته های زنجیر و سیم بکسل چه بصورت تک و چه بصورت چند شاخه در نهایت در منتهی علیه بالایی بر روی حلقه اسلینگ قرار می گیرند.
حلقه اسلینگ فولادی با بکارگیری آلیاژ های پر کربن فولاد تولید می شود که در نهایت طی عملیات سرمایش و گرمایش در چند مرحله سخت کاری مش وند تا هم مقاومت کششی و هم مقاومت سایشی سطحی آنها افزایش پیدا کند. حلقه اسلینگ هم بر حسب تناژ و ظرفیت وزنی و هم بر حسب سایز قابل عرضه می باشد.
حلقه اسلینگ در سه شکل مختلف یعنی بیضی شکل، دایره ای شکل و گلابی شکل تولید می شود که توازن وزنی مختلفی را در اتصال اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی پدید می آورند. پر کاربرد ترین شکل حلقه اسلینگ شکل بیضی انها می باشد که بصورت تک و گاهی بصورت دو بچه در بازار مورد استفاده قرار می گیرد.
حلقه اسلینگ در گرید های استنلس استیل نیز در دو گرید 304 معروف به بگیر جذب آهنربا و گرید 316 معروف به نگیر در بازار عرضه می شود. د

حلقه اسلینگ بیضی شکل
حلقه اسلینگ بیضی شکل
بازرگانی ويكي واير 021-55411976
بازرگانی برادران امیر
Iran-مرکزی تهران
021-55415814

حلقه اسلینگ فولادی کروزبی

حلقه های اسلینگ یکی از اتصالات پر کاربرد در لیفتینگ محسوب می شود. حلقه اسلینگ کروزبی Crosby محصول کشور آمریکا بوده و در گرید های فوق سنگین تولید می شود. حلقه اسلینگ در سه شکل کلی بیضی، گلابی و دایره ای شکل تولید می شوند که نمونه بیضی شکل از آنها دارای کاربری های گسترده تری در لیفتینگ است. از حلقه فولادی اسلینگ در اتصالات اسلینگ های سیم بکسلی و زنجیری استفاده می شود. در اسلینگ های چند رشته تمامی رشته ها در منتهی علیه بالایی اسلینگ بر روی حلقه اسلینگ قرار می گیرند.
حلقه فولادی اسلینگ از خم کاری و جوش دادن مفتول فولادی آلیاژی Alloy steel تولید می شود که در ترکیبات آلیاژی خود درصد متوسطی از کربن دارد. به منظور بالا بردن مقاومت سایشی سختی سطحی و مقاومت کششی تنسایل حلقه اسلینگ از عملیات سخت کاری حرارتی استفاده می شود که در طی آن بردار های داخلی فولاد همسو شده و فولاد سخت می گردد. حلقه فولادی اسلینگ پس از خمکاری در یک نقطه جوشکاری شده و این لوپ نکمیل می گردد.
با توجه به کاربری حلقه اسلینگ در اتصالات اسلینگ و جرثقیل های سقفی موارد امنیتی می بایست بصورت دقیق در تولید این قطعه صنعتی رعایت شود. حلقه اسلینگ کروزبی با رعایت ضریب امنیتی 5:2 تولید می شود که نشان از امن

حلقه اسلینگ فولادی کروزبی
حلقه اسلینگ فولادی کروزبی
بازرگانی برادران امیر 021-55415814
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

حلقه اسلینگ استنلس استیل گرید 316

حلقه اسلینگ در واقع بخشی از اسلینگ های زنجیری و یا سیم بکسلی می باشد. از این حلقه ها بالاخص در تولید اسلینگ های چند رشته استفاده بسیاری می شود و بر روی این اتصال می باشد که رشته های مختلف اسلینگ به هم می رسند. حلقه اسلینگ در دو گرید فولادی و استنلس استیل تولید شده که هر یک در اتصال اسلینگ های متریال خود مورد استفاده قرار می گیرند. شکل ها و استاندارد های متنوعی برای حلقه اسلینگ وجود دارد که تولید به شکل بیضی با بیشترین کاربرد و نمونه های گلابی و دایره شکل نیز در صنایع لیفتینگ مورد استفاده قرار می گیرند.
حلقه اسلینگ استنلس استیل به سبب مقاومت محیطی بسیار مناسبی که در مواجه با رطوبت دارد در صنایع بالاخص در صنایع ساحلی و دریایی مورد استفاده قرار می گیرد. حلقه اسلینگ استیل در دو گرید 304 و 316 تولید می شود. تنسایل هر دو گرید 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع بوده و از این رو این دو گرید از نظر خواص مکانیکی در برابر تنش های کششی مقاومت یکسانی دارند. در ترکیبات شیمیایی این دو گرید از حلقه اسلینگ استنلس استیل از عناصر فلزی کرون و نیکل با درصد بالایی استفاده شده است اما مقاومت بیشتر گرید 316 نگیر به سبب وجود درصد کمی عنصر فلزی Mo می باشد. علاوه بر مقاومت محیطی بالاتر حلق

حلقه اسلینگ استنلس استیل گرید 316
حلقه اسلینگ استنلس استیل گرید 316
فرا بکسل 021-44427405
زنجیر و اسلینگ زنجیر ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
09124013731

حلقه اسلینگ فولادی

حلقه اسلینگ فولادی به شکل های بیضی، دایره و گلابی و در سایز ها و تناژ مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از حلقه اسلینگ فولادی در تولید انواع اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی بالاخص اسلینگ های چند شاخه که در لیفتینگ بار بکار گرفته می شوند استفاده می شود. حلقه اسلینگ فولادی دارای تنسایل مقاومت کششی بسیار بالا و سختی سطحی مناسبی است که هم مقاومت کششی حلقه و هم مقاومت سایشی حلقه اسلینگ را تضمین می کند. در تولید حلقه اسلینگ اغلب از مفتول ها و راد های فولادی در گرید بالا استفاده می شود که به روش حرارتی پس از برش شکل داده شده و در یک نقطه جوشکاری می شوند. حلقه اسلینگ فولادی اغلب یا به صورت رنگ شده کوره ای و یا بصورت آبکاری گالوانیزه گرم به بازار عرضه می شود.
حلقه اسلینگ فولادی کربن متوسط تا 250 تن
نوع پوشش : رنگ کاری کوره ای و یا آبکاری کالوانیزه گرم
کاربری : تولید اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی
اسمبلی : بصورت تک و بصورت دو بچه
اشکال مختلف : بیضی با بیشترین میزان کاربری، دایره و گلابی

حلقه اسلینگ در اتصالات اسلینگ در واقع نقطه ای است که رشته های مختلف اسلینگ در این نقطه به یکدیگر می رسند. گرید حلقه اسلینگ متناسب با گرید زنجیر و سیم بکسل انتخاب می شود و در ات

حلقه اسلینگ فولادی
حلقه اسلینگ فولادی
زنجیر و اسلینگ زنجیر ویکی لیفت 09124013731
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

حلقه اسلینگ استیل نگیر

حلقه اسلینگ در گرید 316 از استنلس استیل در قیاس با حلقه های اسلینگ فولادی دارای مقاومت کششی پایین تری است. با این وجود قابلیت های محیطی در برابر زنگ زدگی در تماس با آب، رطوبت، باران های اسیدی و بسیاری گاز های خورنده مانند کلرید ها کاربری این گرید از حلقه اسلینگ استیل در گرید نگیر 316 را که به سبب عدم قابلیت جذب با آهنربا به نام نگیر نامگذاری شده است گسترده می کند. در اتصالات اسلینگ های سیم بکسل استیل و زنجیر استیل از این گرید حلقه اسلینگ در سایز های مختلف بدون نیاز به آبکاری سطحی که دارای سطحی براق به رنگ نقره ای دارد استفاده می شود. تنسایل مقاومت کششی حلقه اسلینگ استنلس استیل چه در گرید 403 معروف به بگیر و چه در گرید 316 معروفبه نگیر برابر 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع می باشد. با وجود عدم روش های حرارتی قیمت حلقه اسلینگ استیل در قیاس با نمونه های فولادی بیشتر می باشد که به سبب کاربری درصد بالایی از فلزات گران قیمت مانند کروم و نیکل در ساختار این دسته از حلقه های اسلینگ می باشد.

حلقه اسلینگ استیل نگیر
حلقه اسلینگ استیل نگیر
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

حلقه اسلینگ زنجیری خشکه

حلقه اسلینگ که در اتصال زنجیر های خشکخ برای تولید اسلینگ های زنجیری چه در یک شاخه و چه در چند شاخه بکار گرفته می شود از گرید های بالای فولادی و در شکل های بیضی و دایره دارای بیشترین کاربری است. در اتصالات چند شاخه اسلینگ زنجیری گاهی از این حلقه اسلینگ همراه با دو حلقه کوچکتر که تحت نام حلقه اسلینگ دو بچه شناخته می شود استفاده می شود. قابلیت های وزنی و ظرفیت اسمی حلقه اسلینگ زنجیری مناسب با قابلیت های زنجیر انتخاب می شود و اغلب ضریب امنیتی حداقلی 2:1 نیز در این اتصال بکار گرفته می شود. بر روی بدنه حلقه اسلینگ زنجیری در یک نقطه بصورت جوشکاری شده اتصال صورت می پذیرد که در صورتیکه فرایند جوشکاری به درستی انجام شده باشد نمی بایست تمرکز تنشی در این نقطه داشته باشیم بگونه ای که در دریافت سرتیفیکت برای حلقه اسلینگ و تحت کشش نمی بایست پارگی و برش در این نقطه اتفاق بیافتد. گروه صنعتی ویکی لیفت وارد کننده برند های مختلف اتصالات لیفتینگ از جمله حلقه در ایران می باشد.

حلقه اسلینگ زنجیری خشکه
حلقه اسلینگ زنجیری خشکه
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

حلقه اسلینگ G80

یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین گرید های حلقه اسلینگ گرید G80 می باشد که از آلیاژ های سخت فولادی با درصد کربن متوسط و همراه با فرایند افزاینده سختی تولید شده است. حلقه اسلینگ G80 به روش فورج گرم تولید می شود که در یک نقطه بر روی بدنه به روش جوشکاری قوس الکتریک جوشکاری شده و در اتصالات اسلینگ های فولادی زنجیر و سیم بکسل بصورت تک و گاهی همراه با دو عدد حلقه سایز کوچکتر مورد استفاده قرار می یگرد. محافظت سطحی حلقه اسلینگ G80 یا به روش رنگ کاهی کوره ای و یا با روش گالوانیزه گرم و گاهی داکرومات که در هر دو روش از پوشش فلز زینک Zn برای ایجاد مقاومت محیطی سطحی استفاده می شود بهره گرفته می شود. بر خلاف حلقه های اسلینگ استیل که اغلب در یک گرید برابر تولید می شوند تکنولوژی تولید در کیفیت حلقه اسلینگ گرید G80 تاثیر بسزایی داشته و محصولات برند هایی مانند کروزبی آمریکا دا سرتیفیکت های ویژه ای به بازار روانه می شوند.

حلقه اسلینگ G80
حلقه اسلینگ G80
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

حلقه اسلینگ استنلس استیل بگیر

حلقه اسلینگ در گرید استنلس استیل 304 به اندازه ناچیزی تحت تاثیر میدان مغناطیسی جذب می شود و از این رو به آن حلقه اسلینگ استیل بگیر گفته می شود. قابلیت های مکانیکی از جمله تنسایل مقاومت کششی برای این گرید از حلقه اسلینگ استیل برابر با نمونه های گرید 316 می باشد با این تفوت که عدم وجود عنصر مولیبدنیوم در ساختار استنلس استیل بگیر مقاومت های محیطی محدودتری بالاخص در برابر ترکیبات کلر دار در قیاس با حلقه اسلینگ استیل نیر 316 ایجاد می کند. حداقل 10.5 درصد از عنصر فلزی ارزشمند کروم و بیش از 6 درصد نیکل سبب خواص محیطی عالی حلقه اسلینگ استنلس استیل 304 در برابر زنگ زدگی می شوند. این نوع اتصالات لیفتینگ به روش فورج گرم تولید شده و بدون نیاز به آبکاری سطحی و بصورت ذاتی دارای مقاومت محیطی بسیار بالایی است. شکل های مختلف بیضی، گلابی و دایره از این حلقه اسلینگ در سایز های اینچی و میلیمتری مختلف تولید و عرضه می شوند.

حلقه اسلینگ استنلس استیل بگیر
حلقه اسلینگ استنلس استیل بگیر
ویکی لیفت 021-55416424
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101

حلقه اسلینگ

حلقه اسلینگ ابزاری بیضی شکل میباشد که از اتصال سیم بکسل یا زنجیر با آن اسلینگ ساخته می‌شود.
حلقه اسلینگ جزو ابزار پر کاربرد و بسیار مهم در زمینه ی لیفتینگ به حساب می آیند و تناژ آن باید با دقت بسیار زیاد و متناسب با وزن بار انتخاب شود.
در تهیه ی اسلینگ زنجیر یا سیم بکسل از یک طرف به حلقه اسلینگ و از سمت دیگر به قلاب یا شگل متصل میشوند، حلقه ها در وزن های مختلفی تولید و عرضه میشوند که از بین آن ها می‌توان به ظرفیت های وزنی
۱ تن
۲ تن
۳/۲۵ تن
۶/۴ تن
۱۱ تن
۱۶ تن
و غیره ....
اشاره کرد.
بهترین نوع حلقه اسلینگ نوع فورج فولادی میباشد چرا که مقاومت بالاتری نسبت به نوع جوشی آن دارد و به راحتی آسیب نمیبیند.
اما باید دقت داشته باشیم قبل از لیفتینگ بار تمامی ابزار به دقت چک و بررسی شوند.
جنرال بکسل عرضه کننده ی انواع حلقه اسلینگ فورج فولادی با بالاترین کیفیت اماده ی همکاری با مشتریان عزیز میباشد.

حلقه اسلینگ
حلقه اسلینگ
جنرال بکسل 021-55412101
زنجیر و اسلینگ زنجیر ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
09124013731

حلقه اسلینگ کروزبی

حلقه اسلینگ کروزبی Crosby محصول کشور آمریکا می باشد که در سایز های اینچی و بر حسب واحد وزنی پوند طراحی شده است. حلقه اسلینگ برند کروزبی آمریکا که یکی از پیشگامان تولید انواع اتصالات زنجیر و سیم بکسل از جمله انواع قلاب و شگل می باشد دارای مقاومت کششی و سایشی بسیار بالایی در قیاس با سایز های مشابه برند های چینی می باشد و برای صنایع سنگین و کاربری های بندری و دریایی مورد استفاده قرار می گیرد. تنسایل مقاومت کششی بسیار بالا ناشی از بکارگیری آلیاژ های ویژه و عملیات سری حرارتی عامل ایجاد قابلیت های منحصر به فرد این برد می باشد. کروزبی آمریکا در زمینه تولید اتصالات دیگر زنجیر به جز حلقه اسلینگ و خود زنجیر در گرید های فولادی تا G120 نیز در دنیا شناخته شده می باشد. بازرگانی ویکی لیفت وارد کننده سایز های مختلف حلقه اسلینگ کروزبی در ایران است.

حلقه اسلینگ کروزبی
حلقه اسلینگ کروزبی
زنجیر و اسلینگ زنجیر ویکی لیفت 09124013731
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

حلقه اسلینگ سیم بکسلی چند شاخه

حلقه های اسلینگ بخش جدا ناپذیری از اسلینگ های سیم بکسلی چند شاخه هستند که در لیفتینگ بار مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به تنش های کششی که در فرایند لیفتینگ بار بر اجزای این اسلینگ از جملع سیم بکسل های تمام فولادی و حلقه اسلینگ وارد می شود نه تنها از گرید هایی با متریال بسیار سخت در تولید استفاده می شود بلکه ضرایب امنیتی به منظور افزایش ایمنی در کاربری در نظر گرفته می شوند. سیم بکسل های بکار گرفته شده در تولید این اسلینگ ها در ساختار های 6X36 مغز فولادی و حلقه اسلینگ بکار گرفته شده نیز در تنسایل مقاومت کششی بسیار بالایی اغلب از گرید های G80 مورد استفاده قرار می گیرد. در بار ها و تنش های بسیار سنگین گاهی حتی گرید های G100 , G120 از حلقه اسلینگ که تنها برخی برند های معتبر جهانی مانند YALE , CROSBY به تولید آن می پردازند استفاده می شود.

حلقه اسلینگ سیم بکسلی چند شاخه
حلقه اسلینگ سیم بکسلی چند شاخه
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424
حلقه اسلینگ فولادی دو بچه

حلقه های اسلینگ فولادی که در اتصالات چند شاخه اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی بکار گرفته می شوند گاهی همراه با دو sub link اتصال مورد استفاده قرار می گیرند که در اصطلاح بازار به آنها حلقه اسلینگ دو بچه گفته می شود. در اغلب موارد گرید های بالای فولادی و کاملا یکسانی در تولید حلقه اسلینگ مادر با سایز بزرگ تر و دو زیر حلقه در سایز کوچکتر بکار گرفته می شود و هر دو بصورت رنگ کوره ای مورد استفاده قرار می گیرند. به سبب مراحل بیشتر تولید و وزن سنگین تری که این سری از حلقه ها دارند نسبت به حلقه تنهای مادر دارای قیمت فروش بالاتری هستند که به برند تولید کننده و گرید فولاد بکار رفته در تولید آنها بستگی دارد. بازرگانی ویکی لیفت وارد کننده و عرضه کننده سایز های مختلف حلقه اسلینگ دو بچه در ایران است.

حلقه اسلینگ فولادی دو بچه
حلقه اسلینگ فولادی دو بچه
ویکی لیفت 021-55416424
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
حلقه اسلینگ

حلقه اسلینگ فولادی از اتصالات مشترک زنجیر و سیم بکسل میباشد و به صورت بیضی ،گرد و گلابی تولید می‌شود.
حلقه فولادی هم به صورت تک و هم به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار میگیرد .
حلقه از جنس فولاد با گرید G80 تولید می‌شود.
حلقه ی بیضی در دو مدل جوشی و فورج تولید و عرضه می‌شود.اما نوع فورج آن دارای مقاومت بسیار بالاتری نسبت به نوع جوشی آن میباشد.
سایز های حلقه اسلینگ برابر با
سایز ۲ تن
سایز ۳ تن
سایز ۴/۷ تن
سایز ۶/۴ تن
سایز ۱۱ تن
سایز ۱۶ تن
سایز ۲۱/۷ تن
سایز ۲۸/۴ تن
سایز ۴۵ تن
سایز ۵۰ تن
و سایر تناژها
جنرال بکسل وارد کننده ی انواع حلقه اسلینگ فورج فولادی با بهترین کیفیت میباشد.

حلقه اسلینگ
حلقه اسلینگ
جنرال بکسل 021-55412101
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
Iran- جنوب‌ تهران
021-55404648 - 55418596
حلقه اسلینگ

حلقه اسلینگ بیضی فولادی یکی از مهمترین نوع اتصالات در لیفتینگ می باشد.حلقه اسلینگ انواع مختلف دارند.از این حلقه ها برای تهیه کردن اسلینگ استفاده می شود.

حلقه اسلینگ
حلقه اسلینگ
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
اسپانسر های ما
تاپ وایر
تاپ وایر

بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

021-55400146
بازرگانی برادران امیر
بازرگانی برادران امیر

وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

021-55415814
بازرگانی تقی زاده
بازرگانی تقی زاده

بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

02166661786
باختر پدید فولاد
باختر پدید فولاد

باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

021-55421082-4
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved