Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها
 • پیچ و مهره
  • سیم بکسل و زنجیر
   • ابزار آلات برقی
    • اتومبیل
     • ماشین آلات راهسازی
     • آسانسور
      • لوازم ماشین آلات
       • ماشین آلات راه و ساختمان
        • ماشین آلات مرتبط با عمران
         • ماشین آلات معدن
          • پمپ
           • تهویه مطبوع، سرمایش و گرمایش
            • مشتقات نفتی
             • تجهیزات و ماشین آلات معدن
              • لیفتراک
               • شیرآلات صنعتی
                • تجهیزات اداری
                 • جرثقیل سقفی
                  • ابزار آلات تراشکاری
                   • گیربکس
                    • بلبرینگ

                    یاتاقان

                    یاتاقان

                    یاتاقان Bearing نوعی اتصال صنعتی می باشد که در شکل های مختلفی تولید می شود. بلبرینگ و رولبرینگ هر دو نوعی یاتاقان محسوب می شوند که از ساچمه برای کاهش اصطکاک و تعلیق بار استفاده می کنند. یاتاقان ها نه تنها به تعلیق بار با کاهش اصطکاک کمک می کنند بلکه بعنوان یک تکیه گاه برای شافت ها محسوب شده و در کاهش تنش ها، ضربات و شوک ها نیز در سیستم جلوگیری می کنند. یاتاقان ها نیز مانند بلبرینگ ها در انواع شعاعی، محوری و ترکیبی قابل دسته بندی هستند. دو بخش اصلی یک یاتاقان یا یاتاقان بلبرینگ شامل یک هوزینگ یا بدنه نگهدارنده در بیرون و یک نوع بلبرینگ و یا رولبرینگ در داخل محفظه هوزینگ می باشد. یاتاقان ها اغلب با هوزینگ هایی از جنس چدنی تولید شده و در شکل پیچ و مهره ای و خاردار عرضه می گردند. قیمت فروش یاتاقان ها نه تنها به سایز و نوع یاتاقان بلکه تا اندازه زیادی تابع برند تولید کننده می باشد. یاتاقان ها در انواع مختلف Pillow block یاتاقان های پیچ و مهره ای دو پیچ شعاعی، Square flanged چهارگوش چهارپیچ محوری، Oval flanged بیضوی دو پیچ محوری و در نوع یاتاقان بلبرینگ ها تولید می شوند.

                    روانکاری یاتاقان با انواع گریس

                    گریس ها بعنوان پر کاربرد ترین نوع روانکننده انواع بلبرینگ و یاتاقان محسوب می شوند. مزیت اصلی گریس ها به روغن که از دیگر انواع روان کننده یاتاقان بلبرینگ ها محسوب می شوند در واقع حفظ خالت نیمه جامد و جلوگیری از روان شدن و البته مقاومت های حرارتی بالا است. در مورد یاتاقان ها که اغلب به سبب محصور بودن بلبرینگ در داخل هوزینگ اغلب دسترسی برای روانکاری مجدد و دوره ای میسر نیست و یا با مشکلاتی روبرو است استفاده از گریس در روانکاری نسبت به روغن ارجحیت بالایی دارد. گریس روانکاری یاتاقان با پایه های فلزی مختلفی تولید می شود که هر یک دارای مشخصه های مکانیکی ویژه ای بوده برای عملکرد تحت دما، شرایط محیطی، سرعت زاویه و اتصال نوع خاصی از یاتاقان بلبرینگ با قابلیت تعلیق بار های ویژه طراحی می شوند. گریس با پایه آلومینیوم یکی از محبوب ترین نوع روان کننده یاتاقان محسوب می شود چرا که در تماس با آب شسته نمی شود، در دمای بسیار بالایی روان می شود و این به حفظ فیلم روان کننده بین ساچمه های بلبرینگ و رینگ کمک می کند و دمای بسیار بالای کاری نیز دارد. از دیگر روان کننده های محبوب انواع یاتاقان می توان به گریس پایه کلسیم و لیتیم اشاره نمود.

                    نتایج جستجو برای یاتاقان
                    رول صنعت زاگرس
                    Iran-مرکزی تهران
                    021-33943711

                    یاتاقان چهار گوش با فلنج چدنی NSK

                    یاتاقان های چهارگوش نیاز به سطح اتصال بزرگ و تختی دارند بگونه ای که هر چهار پیچ اتصال بر روی سطح بصورت کامل اتصال پیدا کند. یاتاقان های چهارگوش هم از نوع شعاعی دارای بلبرینگ های شیار عمیق و هم از نوع کف گرد دارای بلبرینگ و یا رولبرینگ کف گرد تولید می شوند. بدنه هوزینگ این یاتاقان های چهارگوش NSK که یک برند بسیار موفق ژاپنی در تولید انواع یاتاقان برینگ محسوب می شود از جنس چدنی با تنسایل مقاومتی بسیار بالایی تولید شده است. برینگ یاتاقان NSK بصورت روان کاری شده اغلب با گریس پایه لیتیوم یا پتاسیم به باطار عرضه می شود و دارای طول همر بسیار بالایی است.

                    یاتاقان چهار پیچ یا چهارگوش برای اتصال نیاز به سطح اتکای بالایی دارد و در صورتیکه برای اتصال بر روی سطوح افقی مورد استفاده قرار گیرد با رولبرینگ کف گرد و در صورتیکه برای اتصال بر روی سطوح عمودی مورد استفاده قرار گیرد در داخل هوزینگ در بر گیرنده نوعی برینگ شعاعی مانند بلبرینگ شیار عمیق، بلبرینگ تماس زاویه ای و در صورتیکه از نوع با ارتعاشات بالایی سر و کار داشته باشد با بکارگیری رولبرینگ های نوع Thrust roller bearing یا مخروطی مورد استفاده قرار می گیرد. برند NSK در رقابت با دیگر تولید کنندگان ژاپنی انواع یاتاقان م

                    یاتاقان چهار گوش با فلنج چدنی NSK
                    یاتاقان چهار گوش با فلنج چدنی NSK
                    رول صنعت زاگرس 021-33943711
                    رول صنعت زاگرس
                    Iran-مرکزی تهران
                    021-33943711

                    یاتاقان بلبرینگ تیمکن

                    یاتاقان بلبرینگ تیمکن TIMKEN که اغلب بصورت خاردار و یا بصورت اتصال پیچ آلنی تولید می شود برای اتصال شافت های افقی و دارای بار شعاعی طراحی شده است. بطور کلی بلبرینگ و یاتاقان های برند تیمکن TIMKEN اغلب با استاندارد هایی سازگار با ماشین آلات آمریکایی از نظر ابعادی هستند و بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی استاندارد اینچی قابل نصب هستند. استفاده از بلبرینگ شیار عمیق و یا رولبرینگ های استوانه ای بر حسب میزان بار در داخل هوزینگ های ویژه این یاتاقان ها و روان کننده هایی که اغلب از نوع گریس به سبب دسترسی اندک برای روانکاری مجدد در این یاتاقان ها وجود دارد صورت گرفته است.

                    این سری از یاتاقان های صنعتی که به یاتاقان بالشتکی نیز شناخته می شوند تنها قابلیت اتصال در تعلیق بار های Radial با محور های افقی را دارند. در صورتیکه میزان سرعت زاویه ای و گریز از مرکز محدود باشد برینگ داخلی هوزینگ این یاتاقان ها یا از نوع شیار عمیق و یا از نوع رولبرینگ استوانه ای تیمکن TIMKEN می باشد اما در سرعت های زاویه ای بالا که گریز از مرکز اتفاق می افتد اغلب از بلبرینگ تماس زاویه ای و یا از رولبرینگ های قدرتمند مخروطی استفاده می شود که هر دو از نوع ترکیبی بوده و قابلیت های بالایی در تعلی

                    یاتاقان بلبرینگ تیمکن
                    یاتاقان بلبرینگ تیمکن
                    رول صنعت زاگرس 021-33943711
                    یدک آلیس
                    Iran-غرب‌ تهران
                    021-55422687

                    یاتاقان متحرک لودر فیات آلیس FR15

                    یاتاقان متحرک لودر فیات آلیس FR15
                    در لودر فیات آلیس اف آر 15 - FR15 دو مدل یاتاقان استفاده شده است ، یک مدل یاتاقان متحرک بدون سوراخ و یک مدل یاتاقان متحرک سوراخ دار ، در واقع یاتاقان متحرک سوراخ دار برای موتورهای بدون سوپر شارژ استفاده شده است ولی برای موتور لودر فیات آلیس FR15 یاتاقان متحرک بدون سوراخ استفاده شده است . از نظر فنی استفاده یاتاقان سوراخ دار در موتور لودر فیات آلیس هیچ اشکالی ایجاد نمیکند .
                    ابعاد یاتاقان متحرک لودر فیات آلیس FR15 به شرح زیر می باشد :
                    دهانه داخلی یاتاقان : 72,482-72,500 میلی متر
                    قطر بیرونی یاتاقان : 76,695-76,713 میلی متر
                    ارتفاع یاتاقان : 34,930 میلی متر
                    ضخامت یاتاقان برای سایز استاندارد : 2,070 میلی متر
                    قطر سوراخ در یاتاقان متحرک سوراخ دار : 6 میلی متر
                    سایزهای موجود : STD , 010 , 020 , 030 , 040
                    مارک های موجود : AE , GLYCO , CNH , IVECO
                    موتور لودر فیات آلیس FR15 ساخته شده توسط شرکت ایویکو IVECO ایتالیا می باشد ، مدل موتور : 8365.05.520

                    لودر فیات آلیس ، لودر فیات آلیس FR15 ، لودر فیات آلیس اف آر 15 ، قطعات یدکی فیات آلیس ، لوازم یدکی فیات آلیس ، قطعات یدکی لودر فیات آلیس ، لوازم یدکی لودر فیات آلیس ، لوازم فیات آلیس FR15 ، قطعات لودر فیات آلیس FR15 ، یاتاقان فیات آلیس ، فیات آل

                    یاتاقان متحرک لودر فیات آلیس FR15
                    یاتاقان متحرک لودر فیات آلیس FR15
                    یدک آلیس 021-55422687
                    ابتکار صنعت
                    Iran- جنوب‌ تهران
                    021-33990391

                    یاتاقان غلتشی

                    یاتاقان غلتشی بسیار متنوع است. در هر چیزی که بتوان نام آن را دستگاه گذاشت حتماً یاتاقان غلتشی در آن استفاده شده است. یاتاقان غلتشی باید انواع زیادی از نیازها را برآورده کنند بنابراین برای پاسخ به این نیازها به طور مداوم در حال تکامل‌اند. با انجینیک همراه باشید.


                    تصور عمومی از بلبرینگ‌ها و یاتاقان‌ها این است که این اجزاء پرکاربرد مهندسی مکانیک تنها بارهای شعاعی را تحمل می‌کنند اما در ماشین آلات بلبرینگ‌ها باید بتوانند بسته به موقعیت انواع بارهای شعاعی، محوری یا انواع ممان های خمشی را تحمل کنند. همچنین با پیشرفت تکنولوژی، سعی بر آن شده که هرچه بیشتر دستگاه‌ها کوچک‌تر طراحی شود. بنابراین طراحان یاتاقان‌ها نیز برای پاسخ به نیاز بازار انواعی از یاتاقان‌ها را فقط با هدف کاهش حجم دستگاه‌ها طراحی می‌کنند. جدا از یاتاقان‌هایی که برای مقاصد خاص طراحی و ساخته می‌شوند در حالت عمومی یاتاقان‌های غلتشی بر هشت دسته تقسیم می‌شوند. در این مطلب به‌صورت کلی انواع یاتاقان غلتشی را به شما معرفی می‌کنیم.
                    شرکت ابتکارصنعت عرضه کننده انواع بلبرینگ- رولبرینگ -تسمه- یاتاقان -وامادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد

                    یاتاقان غلتشی
                    یاتاقان غلتشی
                    ابتکار صنعت 021-33990391
                    بلبرینگ ویکی برینگ
                    Iran-مرکزی تهران
                    09122546786

                    یاتاقان پیچ و مهره ای بیضوی OVAL

                    یاتاقان های بیضوی دو پیچ Oval flange bearing units معمولا در مواردی به یاتاقان های چهار پیچ ترجیح داده می شوند که سطح مقطع اتصال کوچکتری در دسترس باشد و یا نیاز به اتصال دو یا چند شافت موازی در فواصل کم بر روی یک سطح می باشد. پیچ و مهره های صنعتی شش گوش Hex bolt و یا پیچ هایآلنی دارای بیشترین کاربری در اتصال این یاتاقان ها هستند. بدنه هوزینگ Cast Iron یا چدنی این یاتاقان ها دارای مقاومت فشاری بالایی می باشد اما در برابر ضربه و شوک های شدید که در اتصالات شافت هایی با نوسانات بالا بوجود می آید می تواند دستخوش شکست شود. برند های معتبر متعددی در دنیا به تولید یاتاقان های پیچ و مهره ای مبادرت دارند. اغلب تولید کنندگان بلبرینگ و رولبرینگ مانند FAG, KOYO, TIMKEN, NTN, NSK, NACHI, SKF به تولید یاتاقان های پیچ و مهره ای فلنج دار نیز مبادرت دارند. انتخاب یاتاقان نیز مانند انتخاب بلبرینگ و رولبرینگ بر حسب نوع بار اعمالی بر پیکر یاتاقان انتخاب می شود. روانکاری یاتاقان های فلنج دار پیچ و مهره ای اغلب با گریس به سبب دسترسی نسبتا دشوار با پایه های مختلف فلزی مقاوم در برابر حرارت با حفظ موقعیت مکانی صورت می پذیرد.

                    یاتاقان پیچ و مهره ای بیضوی OVAL
                    یاتاقان پیچ و مهره ای بیضوی OVAL
                    بلبرینگ ویکی برینگ 09122546786
                    راهساز مارکت
                    Iran- جنوب‌ تهران
                    021-22087856

                    یاتاقان موتور لودر هیوندا

                    یاتاقان موتور لودر هیوندا از فولاد و یا برنز جهت مقاوم بودن در برابر حرارت داخل موتور لودر هیوندا و ضربات ناشی از حرکت میل لنگ ساخته می شود.نقش اصلی یاتاقان موتور لودر هیوندا کاهش اصطکاک بین میل لنگ موتور و شاتون موتور لودر هیوندا است به همین دلیل به صورت دوره ای می بایست یاتاقان موتور لودر هیوندا بررسی و چک شود چون امکان آسیب دیدگی آن بر اثر اصطکاک بیش از اندازه وجود دارد.در اصطلاح به آن یاتاقان زدن می گویند.یاتاقان موتور لودر بیل هیوندا همچنین باعث کاهش اصطکاک بین میل لنگ موتور لودر هیوندا و سیلندر موتور لودر هیوندا نیز می شود.یاتاقان موتور لودر هیوندا بر دو نوع است یاتاقان ثابت و متحرک که بسته به مکانی که نصب می گردد متفاوت است.میل لنگ موتور لودر هیوندا دارای یک محور ثابت و یا اصلی است که محل اتصال میل لنگ موتور به بلوک سیثلندر است و یاتاقان ثابت موتور لودر هیوندا در این نقطه اتصال نصب می گردد و در نقطه اتصال میل لنگ موتور لودر هیوندا به شاتون موتور لودر هیوندا یاتاقان متحرک موتور لودر هیوندا متصل میشود.

                    یاتاقان موتور لودر هیوندا
                    یاتاقان موتور لودر هیوندا
                    راهساز مارکت 021-22087856

                    اجزای تشکیل دهنده یاتاقان ها کدامند؟

                    یاتاقان ها در شکل های مختلفی تولید می شوند که به شکل ساده بدون هوزینگ در استاندارد هایی به شکل بلبرینگ و رولبرینگ و در شکل های دارای هوزینگ با قابلیت اتصال بصورت پیچ و مهره ای تولید می شوند. یاتاقان هایی که به شکل هوزینگ دار تولید می شوند برای اتصال از یک سطح خنثی بیرون از سیستم ماشین آلات و یا سطحی از بدنه ماشین که دارای طراحی و قرار گیری بصورت استاتیک دارند استفاده می کنند. در زیر به بررسی اجزای تشکیل دهنده یاتاقان های پیچ و مهره ای یا یاتاقان های فلنج دار که در کل تحت نام انگلیسی Bearing Housing Unit هستند می پردازیم. این سری از یاتاقان ها در داخل هوزینگ خود از نوعی بلبرینگ یا رولبرینگ در اتصال با شافت های صنعتی استفاده می کنند.


                    • هوزینگ یاتاقان که در واقه بدنه بیرونی می باشد که اغلب در تولید آن از متریال Cast Iron یا چدن استفاده شده است. خود هوزینگ یاتاقان دارای سوراخهایی برای اتصال یاتاقان بر روی سطوح با بکارگیری پیچ های فولادی که یا به شکل شش گوش و گاهی نیز به شکل آلن مورد استفاده قرار می گیرند می باشد.
                    • رینگ یا کونس یاتاقان که در واقع بخشی از بدنه بیرونی بلبرینگ و یا رولبرینگ می باشند که شکل هندسی آنها تابع نوع باری است که بصورت شعاعی و یا محوری بر پیکر بلبرینگ و رولبرینگ محصور در داخل هوزینگ یاتاقان وارد می آید.
                    • قفسه داخلی هوزینگ یاتاقان از بخش های اصلی و کلیدی در داخل ساختار بلبرینگ و یا رولبرینگی است که در اتصال شافت و در داخل هوزینگ یاتاقان قرار گرفته است. وظیفه این قفسه نگهداری ساچمه های یاتاقان در موقعیتی ثابت و مشخص می باشد.
                    • ساچمه های یاتاقان در واقه مهمترین بخش در تبدیل حرکت خطی به حرکت غلطشی و موثر در کاهش اصطکاک ناشی از چرخش شافت مرکزی می باشد. ساچمه های یاتاقان در صورت استفاده از بلبرینگ در مرکز هوزینگ به شکل کروی و در صورت استفاده از رولبرینگ در شکل های استوانه ای، مخروطی و بشکه ای مورد استفاده قرار می گیرند.

                    در طراحی یاتاقان هایی که به یاتاقان بلبرینگ شهرت دارند از یک هوزینگ ویژه با طراحی خاص استفاده می شود که اغلب اتصال آن با بدنه با بکارگیری یک خار و گاهی با بکارگیری پیچ آلن مغزی صورت می پذیرد. هر چند روان کننده های یاتاقان در زیر مجموعه اجزای یاتاقان قرار نمی گیرند اما انتخاب آنها تاثیر زیادی بر عملکرد یاتاقان صنعتی دارد.

                    بلبرینگ و رولبرینگ یکتا
                    Iran-مرکزی تهران
                    021-33925513

                    یاتاقان پیچ و مهره ای کف گرد

                    یاتاقان های کف گرد بعنوان یک تکیه گاه برای اتصال و قرار گیری شافت های عمودی مورد استفاده قرار می گیرند. یاتاقان های کف گرد از نوع پیچ و مهره ای اغلب بصورت چهار پیچ تولید می شوند و دارای یک هوزینگ از جنس چدنی هستند. در داخل هوزینگ چدنی یاتاقان های کف گرد از یک بلبرینگ کف گرد، رولبرینگ کف گرد یا رولبرینگ سوزنی نیدل برینگ کف گرد که تنها قابلیت تعلیق بار های محوری را دارد استفاده می شود. جنس آلیاژ بلبرینگ و رولبرینگ قرار گرفته در داخل هوزینگ یاتاقان کف گرد اغلب فولادی با قابلیت تعلیق میزان بسیار بالایی از بار است.
                    یاتاقان های پیچ و مهره ای کف گرد با بکارگیری پیچ شش گوش و یا آلن در گرید های خشکه 8.8 و گرید های بالاتر فولادی مانند گرید 10.9 اتصال پیدا می کنند. با توجه به سرعت زاویه ای پایین تر شافت های عمودی نسبت به شافت های افقی بلبرینگ یا رولبرینگ قرار گرفته در داخل یاتاقان های کف گرد بیشتر برای تحمل بار بسیار زیاد ناشی از وزن خود شافت و اتصالات وابسته طراحی شده و نسبت به بلبرینگ های شعاعی قابلیت دورانی کمتری دارد.

                    یاتاقان پیچ و مهره ای کف گرد
                    یاتاقان پیچ و مهره ای کف گرد
                    بلبرینگ و رولبرینگ یکتا 021-33925513
                    بلبرینگ و رولبرینگ یکتا
                    Iran-مرکزی تهران
                    021-33925513

                    یاتاقان پیچ و مهره ای دو پیچ SKF

                    یاتاقان های پیچ و مهره ای اغلب از یک هوزینگ تشکیل می شوند که در بر گیرنده یک برینگ به شکل بلبرینگ و یا رولبرینگ است. یاتاقان های پیچ و مهره ای یا بصورت دو پیچ اغلب از نوع شعاعی و یا بصورت 4 پیچ بصورت کف گرد محوری تولید می شوند. از شناخته شده ترین برند های تولید کننده یاتاقان در دنیا برند SKF سوئد می باشد.
                    هوزینگ یاتاقان های پیچ و مهره ای اغلب یا از جنس چدنی تولید می شود و یا از جنس فولادی هر چند نمونه هایی از هوزینگ های استنلس استیل برای عملکرد در محیط های مرطوب یا اسیدی نیز تولید می شوند. در داخل یاتاقان های پیچ و مهره ای دو پیچ از یک بلبرینگ شیار عمیق، رولبرینگ استوانه ای و یا رولبرینگ سوزنی کف گرد بر حسب نوع بار وارد شده استفاده می شود.
                    یاتاقان های پیچ و مهره ای با بکارگیری پیچ های فولادی اغلب در گرید 8.8 که یا بصورت پیچ شش گوش و یا به شکل پیچ آلن هستند اتصال پیدا می کنند. یاتاقان SKF مطابق با استاندارد های CE اتحادیه اروپا تولید شده است.

                    یاتاقان پیچ و مهره ای دو پیچ SKF
                    یاتاقان پیچ و مهره ای دو پیچ SKF
                    بلبرینگ و رولبرینگ یکتا 021-33925513
                    بلبرینگ انصاری
                    Iran-مرکزی تهران
                    021-33956395

                    یاتاقان های پاشنه ای

                    فروشگاه انصاری:
                    در یاتاقان های پاشنه ای تراست نیز از مجموعه کمکی تحت عنوان صفحات همسطح کننده برای جلوگیری از اعمال فشار محوری بر روی یک نقطه از یاتاقان تراست استفاده می گردد که این امر سبب جلوگیری از صدمه دیدن یاتاقان و عملکرد مطلوبتر تجهیز می شوداین نوعیاتاقان با از بین بردن ناپایداری هایی از قبیل چرخش روغن oil whirl مسئولیت افزایش سرعت عملکرد بیشینه در توربو ماشین ها را دارد. از آنجایی که هر پد بارگزاری شده لایه روغن را به شدت همگرا می کند بدین ترتیب شفت در مرکز یاتاقان باقی می ماند. در نتیجه نیروهای غیر ثابت به شدت کاهش می یابند واز بین می روند و یاتاقان ها دیگر به عنوان منبعی بالقوه از ناپایداری دینامیکی تجهیز نخواهند بود
                    فروشگاه انصاری:
                    توزیع انواع بلبرینگ های ماشین الات سنگین.ماشین الات صنعتی .ماشین الات کشاورزی .انواع یاطاقان .انواع کاسه نمد. پکینگ و اورینگ .تسمه، زنجیر .گیریس.
                    آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد.

                    یاتاقان های پاشنه ای
                    یاتاقان های پاشنه ای
                    بلبرینگ انصاری 021-33956395

                    اشکال هندسی یاتاقان پیچ و مهره ای

                    یاتاقان پیچ و مهره ای که برای انتقال بار بر روی سطوح استفاده می شود در اشکال مختلف که نه تنها برای تعلیق انواع مختلفی از بار بلکه بر حسب میزان بار و مساحت سطح مقطع اتصال دسته بندی می شوند و هر یک برای بکارگیری در اتصال نوع خاصی از شفت تحت زاویه خاص مناسب تر هستند. دسته بندی یاتاقان ها بر حسب شکل هندسی یک دسته بندی کاملا مهندسی می باشد که با تحلیل نوع بار صورت می پذیرد. در زیر به معرفی اشکال مختلف هوزینگ های یاتاقان می پردازیم.

                    • یاتاقان بلوک بالشتکی Pillow block: نوعی یاتاقان محوری در اتصال شافت های افقی می باشد که متشکل از یک هوزینگ که در بالا بصورت یک منحنی دایره ای با حفره ای بزرگ که در بر گیرنده نوعی از یاتاقان برینگ شعاعی از جمله بلبرینگ شیار عمیق و یا نوعی از رولبرینگ های شعاعی می باشد. است. در قسمت کف بلوک این یاتاقان بالشتکی بصورت تخت که بر روی یک سطح نشسته و اتصال آن با بکارگیری یکی از دو نوع پیچ صنعتی شش گوش و یا آلن در گرید های فولادی خشکه که هم مقاومت کششی و فشاری مناسب را داشته باشد و هم بیش از اندازه ترد نبوده و در برابر ارتعاشات یاتاقان مقاومت داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد.
                    • یاتاقان با هوزینگ چهارگوش نوع فلنج square flanged bearing : یکی از محبوب ترین نوع یاتاقان ها محسوب می شود که اغلب برای تعلیق بار های محوری در اتصال شافت های عمودی مورد استفاده قرار می گیرد. هوزینگ این یاتاقان چهارگشو که به آن فلنج برینگ نیز می گویند دارای چهار سوراخ در چهار وجه بصورت متقارن با بالانس ایده آل می باشد که اغلب برای اتصال نیاز به سطح وسیعی داشته اما اتکایی مستحکم را به دنبال دارد. نوع محوری از یاتاقان چهار پیچ از یک هوزینگ در بر گیرنده بلبرینگ کف گرد و یا نوعی از رولبرینگ های کف گرد استوانه ای، سوزنی و یا بشکه ای می باشد. نوع شعاعی از این یاتاقان فلنج که کاربری محدودتری دارد اغلب با بکارگیری بلبرینگ شیار عمیق و یا رولبرینگ های مخروطی مورد استفاده قرار می گیرد.
                    • یاتاقان های Oval یا بیضی شکل از نوع فلنج دار Oval bearing : هم از نوع شعاعی و هم از نوع محوری تولید شده و کاربری یکسانی با یاتاقان های چهار پیچ دارند. با این تفاوت که یاتاقان های Oval با بیضی شکل نیاز به فضای کمتری و سطح مقطع محدودتری برای اتصال داشته و تنها با بکارگیری دو عدد پیچ خشکه اتصال پیدا می کنند. تمرکز تنش بیشتر و طبیعتا حساسیت در برابر ضربه بالاتری برای یاتاقان های بیضی شکل نسبت به یاتاقان های چهار پیچ وجود دارد.

                    موارد قید شده در بالا تنها انواع و اشکال هندسی یاتاقان های دوار یا Rotational می باشند و اشکال یاتاقان ها فراتر از نوع دوار بوده و بصورت خطی و خطی دورانی نیز تولید می شوند. بال اسکرو یکی از انواع یاتاقان می باشد که از آن برای تبدیل حرکت دورانی به حرکت خطی استفاده می شود و متشکل از یک پیچ متری دنده کبریتی، تعدادی ساچمه که بر روی دنده های پیچ سوار شده و یک بلوک هستند که بار بر روی بلوک سوار شده و گردش پیچ مهری در ساختار بال اسکرو سبب جابجایی خطی بار می شود. نوع دیگری از یاتاقان ها از نوع خطی تحت نام لاینر گاید یا واگن ریل هستند که بر روی کشو ها اتصال پیدا می کنند و تنها از سایش دو سطح کشو بر روی یکدیگر در فرایند رفت و برگشتی جلوگیری می کنند.

                    ابتکار صنعت
                    Iran- جنوب‌ تهران
                    021-33990391

                    یاتاقان های جاذب ارتعاش

                    شرکت ابتکار صنعت
                    این نوع یاتاقان ها جدیدترین نوع یاتاقان های ژورنال می باشند که به منظور کاهش هرچه بیشتر ارتعاش سیستم دوار طراحی و تولید گردیده اند.
                    در این تیپ از یاتاقان ها از روغن به عنوان بالشتک فنری برای جذب ارتعاش سیستم استفاده می گردد که سبب کاهش پیک دامنه نوسان تجهیز می گردد و سیستم را در دورهای بالاتر کنترل کرده و متعادل می سازد.
                    شرکت پانیر بر اساس تحقیقات و مطالعات انجام داده بر روی سیستم عملکردی این قطعات، یاتاقان جاذب ارتعاش Damper Bearing را به عنوان جدیدترین محصول خود در گروه تولیداتش قرار داده است.
                    ضریب دمپینگ یاتاقان های تیلتینگ پد از یاتاقان ها با پروفیل ثابت کمتر است. بنابراین دمپینگ کافی برای جلوگیری از ناپایداری سیستم را ندارند.

                    شرکت ابتکار صنعت آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد
                    بورس یاتاقان
                    قیمت یاتاقان
                    فروش یاتاقان در تهران

                    یاتاقان های جاذب ارتعاش
                    یاتاقان های جاذب ارتعاش
                    ابتکار صنعت 021-33990391
                    ابتکار صنعت
                    Iran- جنوب‌ تهران
                    021-33990391

                    یاتاقان های پاشنه ای

                    شرکت ابتکارصنعت:در یاتاقان های پاشنه ای تراست نیز از مجموعه کمکی تحت عنوان صفحات همسطح کننده برای جلوگیری از اعمال فشار محوری بر روی یک نقطه از یاتاقان تراست استفاده می گردد که این امر سبب جلوگیری از صدمه دیدن یاتاقان و عملکرد مطلوبتر تجهیز می شوداین نوعیاتاقان با از بین بردن ناپایداری هایی از قبیل چرخش روغن oil whirl مسئولیت افزایش سرعت عملکرد بیشینه در توربو ماشین ها را دارد. از آنجایی که هر پد بارگزاری شده لایه روغن را به شدت همگرا می کند بدین ترتیب شفت در مرکز یاتاقان باقی می ماند. در نتیجه نیروهای غیر ثابت به شدت کاهش می یابند واز بین می روند و یاتاقان ها دیگر به عنوان منبعی بالقوه از ناپایداری دینامیکی تجهیز نخواهند بود
                    شرکت ابتکار صنعت آمادگی ثبت
                    سفارش باقیمت همکاری را دارد
                    بورس یاتاقان
                    قیمت یاتاقان
                    فروش یاتاقان در تهران

                    یاتاقان های پاشنه ای
                    یاتاقان های پاشنه ای
                    ابتکار صنعت 021-33990391
                    بلبرینگ انصاری
                    Iran-مرکزی تهران
                    021-33956395

                    یاتاقان غلتکی

                    فروشگاه انصاری:
                    اغلب در شرایط غیر ایده آل کار می کنند، اما گاهی اوقات
                    مشکلات جزئی باعث می شوند تا لغزش ها به سرعت و به طور اسرار آمیز
                    ادامه یابد. به عنوان مثال، با بار ثابت غیر چرخشی، ارتعاشات کوچک می تواند

                    به تدریج روان کننده بین نژادها و غلطک ها یا توپ ها را فشرده

                    brinelling اشتباهبدون روان کننده، بلبرینگ شکست می خورد،

                    حتی اگر چرخش نباشد و به نظر می رسد استفاده نمی شود.

                    برای این نوع دلایل، بیشتر طراحی تحمل در مورد تجزیه و تحلیل شکست است.
                    تجزیه و تحلیل مبتنی بر ارتعاش می تواند برای شناسایی خطای بلبرینگ
                    مورد استفاده قرار گیرد
                    فروشگاه انصاری:
                    توزیع انواع بلبرینگ های ماشین الات سنگین.ماشین الات صنعتی .ماشین الات کشاورزی .انواع یاطاقان .انواع کاسه نمد. پکینگ و اورینگ .تسمه، زنجیر .گیریس.
                    آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد.

                    یاتاقان غلتکی
                    یاتاقان غلتکی
                    بلبرینگ انصاری 021-33956395
                    بلبرینگ انصاری
                    Iran-مرکزی تهران
                    021-33956395
                    یاتاقان مغناطیسی

                    فروشگاه انصاری:
                    ویژگی اصلی یاتاقان مغناطیسی ساخته شده، استفاده از سه قطب برای کنترل ارتعاشات محور دوار است. مزیت اصلی یاتاقان مغناطیسی سه قطبی، فرآیند ساخت ساده‌تر و همچنین هزینه تجهیزات کمتر آن است. البته مشکلاتی نظیر دینامیک غیرخطی در مورد این نوع یاتاقان مغناطیسی وجود دارد که کنترل آن را با دشواری‌هایی روبرو می‌سازد. یاتاقان مغناطیسی ساخته شده، توانایی کنترل و کاهش ارتعاشات ناشی از نامیزانی در محور دوار را داشته و قابلیت کاربرد در تجهیزات دوار با ابعاد بسیار کوچک را نیز دارد
                    فروشگاه انصاری:
                    توزیع انواع بلبرینگ های ماشین الات سنگین.ماشین الات صنعتی .ماشین الات کشاورزی .انواع یاطاقان .انواع کاسه نمد. پکینگ و اورینگ .تسمه، زنجیر .گیریس.
                    آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد.

                    یاتاقان مغناطیسی
                    یاتاقان مغناطیسی
                    بلبرینگ انصاری 021-33956395
                    رول ایرانیان بورس بلبرینگ
                    Iran-مرکزی تهران
                    09123691065
                    یاتاقان بلبرینگ با بلبرینگ کف گرد

                    یاتاقان بلبرینگ ها در شکل های مختلفی بکار گرفته می شوند. از معمول ترین شکل های یاتاقان بلبرینگ ها نوع پیچ و مهره ای آنها می باشد که بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی نیز یافت می شود. در اغلب یاتاقان بلبرینگ های پیچ و مهره ای از بلبرینگ شیار عمیق استفاده شده است اما برخی از انواع یاتاقان ها که برای اتصال بر روی شافت های عمود بر سطح مورد استفاده قرار می گیرند در داخل ساختار خود از بلبرینگ کف گرد استفاده می کنند که برای تعلیق بار های محوری ناشی از اتصال شافت عمودی مناسب است. در ساختار این یاتاقان بلبرنیگ ها بلبرینگ در داخل محفظه یاتاقان قرار داده می شود. انواع مختلفی از روان کاری برای این نوع یاتاقان قابل استفاده است که اغلب از روغن کاری برای یاتاقان با بلبرینگ کف گرد استفاده می شود.

                    یاتاقان بلبرینگ با بلبرینگ کف گرد
                    یاتاقان بلبرینگ با بلبرینگ کف گرد
                    رول ایرانیان بورس بلبرینگ 09123691065
                    ابتکار صنعت
                    Iran- جنوب‌ تهران
                    021-33990391
                    یاتاقان بابیتی

                    شرکت ابتکارصنعت: یاتاقان بابیتی بدلیل داشتن پوسته ضخیم به طور معمول قابل بازسازیاست و امکان استفاده مجدد از آنها وجود دارد. همچنین به منظور بهبود عملکرد و پایداری این نوع یاتاقان ها قطر داخلی آنها به شکل های مختلف از جمله بیضوی و خارج از مرکز نیز ماشینکاری می گردد.
                    این نوع یاتاقان ها به علت طراحی ساده تر و امکان نصب آسان در تجهیزات، بخش عمده ای از یاتاقان های مورد مصرف در تجهیزات دوار را شامل می شوند. جنس پوسته این نوع یاتاقان ها اغلب فولادی، برنزی یا چدنی است و از نظر هندسی به اشکال یاتاقان های ژورنال ، تراست و ژورنال تراست ترکیبی تقسیم بندی می شوند.
                    شرکت ابتکار صنعت آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد
                    بورس یاتاقان
                    قیمت یاتاقان
                    فروش یاتاقان در تهران

                    یاتاقان بابیتی
                    یاتاقان بابیتی
                    ابتکار صنعت 021-33990391
                    رول ایرانیان بورس بلبرینگ
                    Iran-مرکزی تهران
                    09123691065
                    یاتاقان

                    یاتاقان ها ابزار آلاتی هستند که به شکل مفاصل در صنایع استفاده می شوند. یاتاقان ها را در شکل های ساچمه دار با قابلیت تبدیل حرکت به غلطش و کاهش اصطکاک بصورت یاتاقان بلبرینگ و همچنین بدون ساچمه بصورت بوش برای اتصالات با سرعت دورانی کمتر مورد استفاده قرار می دهند. یاتاقان ها با برند های مختلف و با شکل های متنوعی ساختع می شوند که یاتاقان بلبرینگ ها از مهمترین انها می باشند. یاتاقان بلبرینگ ها به شکل پیچ و مهره ای اغلب با یک هوزینگ که به دور یک بلبرینگ قرار گرفته است و برای آتصال از پیچ و مهره های فولادی استفاده می کند تولید می شوند. یاتاقان با نام انگلیسی Bearing برای داشتن طول عمر مناسب نیاز به روان کننده دارد که گاهی از نوع روغن و گاهی نیز از نوع گریس انتخاب می شود.

                    یاتاقان
                    یاتاقان
                    رول ایرانیان بورس بلبرینگ 09123691065
                    رول ایرانیان بورس بلبرینگ
                    Iran-مرکزی تهران
                    09123691065
                    یاتاقان های پیچ و مهره ای

                    یاتاقان ها در شکل های بسیار مختلفی تولید می شوند بطوریکه حتی انواعی از بوش های صنعتی نیز تحت نام یاتاقان مورد استفاده قرار می گیرند. یاتاقان یک مفصل است که می تواند بصورت یاتاقان بلبرینگ یعنی یک هوزینگ نگهدارنده بلبرینگ در داخل محفظه باشد و یا می تواند بدون بلبرینگ مورد استفاده قرار گیرد. در میان انواع یاتاقان ها پر مصرف ترین آنها یاتاقان های پیچ و مهره ای هستند که یا با دو پیچ و یا با چهار پیچ اتصال پیدا می کنند. یاتاقان بلبرینگ های گوی شکل نیز در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند اما اتصال آنها نه با پیچ و مهره بلکه با خار صورت می پذیرد. یاتاقان های پیچ و مهره ای اغلب دارای هوزینگ از جنس چدنی هستند.

                    یاتاقان های پیچ و مهره ای
                    یاتاقان های پیچ و مهره ای
                    رول ایرانیان بورس بلبرینگ 09123691065
                    رول صنعت زاگرس
                    Iran-مرکزی تهران
                    021-33943711
                    یاتاقان دو پیچ فلنج دار تیمکن TIMKEN

                    یاتاقان های فلنج دار دو پیچ در واقع نوعی جمع و جور شده از یاتاقان های فلنج دار هستند که اتصال آنها با بکارگیری پیچ و مهره های استاندارد شش گوش و یا آلنی و اغلب با گرید خشکه 8.8 صورت می پذیرد. یاتاقان های دو پیچ فلنج دار نسبت به یاتاقان های 4 پیچ این مزیت را دارند که سطح اتکای کمتر و بصورت خطی برای اتصال نیاز داشته و قابلیت اتصال دو یا چند یاتاقان بر روی یک سطح در فواصل کم را فراهم می آورند. برند تیمکن TIMKEN آمریکا یکی از برترین تولید کننده های یاتاقان بلبرینگ ها در دنیا محسوب می شود که محصولاتی با استاندارد ASTM ـولید می کند. بلبرینگ تیمکن TIMKEN نو آوری هایی جهانی در بهبود کیفیت بلبرینگ های صنعتی دارد.

                    یاتاقان دو پیچ فلنج دار تیمکن TIMKEN
                    یاتاقان دو پیچ فلنج دار تیمکن TIMKEN
                    رول صنعت زاگرس 021-33943711
                    رول ایرانیان بورس بلبرینگ
                    Iran-مرکزی تهران
                    09123691065
                    یاتاقان بلبرینگ KOYO کویو

                    یاتاقان بلبرینگ ها که اغلب دارای سوراخ های سطحی برای اتصال بر روی سطوح هستند در واقع ابزار آلاتی کاملا مکانیکی هستند که از غلطش ایجاد شده توسط ساچمه بلبرینگ برای کاهش میزان اصطکاک استفاده می کنند. یاتاقان بلبرینگ کویو KOYO را می توان بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی دارای ابعاد و استاندارد های میلیمتری بصورت دیفالت و قطعه OE یافت. یاتاقان ها در کل یک دسته بندی بسیار گسترده ای از مفاصل صنعتی هستند که در ابعاد و استاندارد های متفاوتی عرضه می شوند و دارای برند های متنوعی نیز هستند. یاتاقان های پیچ و مهره ای اغلب دارای هوزینگ از جنس چدنی هستند و با بلبرینگ از نوع شیار عمیق ساخته می شوند.

                    یاتاقان بلبرینگ KOYO کویو
                    یاتاقان بلبرینگ KOYO کویو
                    رول ایرانیان بورس بلبرینگ 09123691065
                    ابتکار صنعت
                    Iran- جنوب‌ تهران
                    021-33990391
                    یاتاقان مغناطیسی

                    ویژگی اصلی یاتاقان مغناطیسی ساخته شده، استفاده از سه قطب برای کنترل ارتعاشات محور دوار است. مزیت اصلی یاتاقان مغناطیسی سه قطبی، فرآیند ساخت ساده‌تر و همچنین هزینه تجهیزات کمتر آن است. البته مشکلاتی نظیر دینامیک غیرخطی در مورد این نوع یاتاقان مغناطیسی وجود دارد که کنترل آن را با دشواری‌هایی روبرو می‌سازد. یاتاقان مغناطیسی ساخته شده، توانایی کنترل و کاهش ارتعاشات ناشی از نامیزانی در محور دوار را داشته و قابلیت کاربرد در تجهیزات دوار با ابعاد بسیار کوچک را نیز دارد
                    شرکت ابتکارصنعت عرضه کننده انواع بلبرینگ- رولبرینگ -تسمه- یاتاقان -وامادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد

                    یاتاقان مغناطیسی
                    یاتاقان مغناطیسی
                    ابتکار صنعت 021-33990391
                    رول صنعت زاگرس
                    Iran-مرکزی تهران
                    021-33943711
                    یاتاقان بلبرینگ آلمانی SKF

                    یاتاقان بلبرینگ SKF در واقع محصولی سوئدی می باشد که به سبب تولید و استاندارد های ارائه شده توسط کشور صنعتی آلمان به برندی آلمانی نیز شناخته می شود. یاتاقان اس کااف SKF که در انواع مختلف شامل هوزینگ چدنی و فولادی تولید می شود دارای سایز های مختلفی بوده و از انواع مختلفی بلبرینگ بنا به نوع بار در آن استفاده می شود. یاتاقان بلبرینگ های SKF برای اتصال از پیچ آلن ست استفاده می کنند که از گرید های فولادی تولید شده. استفاده از بلبرینگ شیار عمیق در ساختار برای تعلیق بار شعاعی و رولبرینگ سوزنی برای تعلیق بار های محوری در این یاتاقان ها بسیار گسترده است.

                    یاتاقان بلبرینگ آلمانی SKF
                    یاتاقان بلبرینگ آلمانی SKF
                    رول صنعت زاگرس 021-33943711
                    بلبرینگ ویکی برینگ
                    Iran-مرکزی تهران
                    09122546786
                    یاتاقان پیچ و مهره ای چهارگوش

                    یاتاقان های فلنج دار چهار گوش یا چهار پیچ Square flange bearings دارای هوزینگ هایی به شکل چهارگوش هستند که از داخل هر گوشه آنها یک پیچ شش گوش و یا آلن برای اتصال وارد می شود. استفاده از این یاتاقان ها اغلب برای تعلیق بار های محوری در راستای موازی پیچ های اتصال صورت می گیرد. یاتاقان های چهارپیچ نیاز به سطح اتکای وسیعی دارند و از این رو در برخی از کاربری ها برای اتصال دو یا چند شافت موازی با بلبرینگ های دو پیچ بیضوی جایگزین می شوند. از انواع بلبرینگ کف گرد، رولبرینگ سوزنی و حتی استوانه ای در داخل هوزینگ این یاتاقان های چهارگوش استفاده می شود.

                    یاتاقان پیچ و مهره ای چهارگوش
                    یاتاقان پیچ و مهره ای چهارگوش
                    بلبرینگ ویکی برینگ 09122546786
                    بلبرینگ انصاری
                    Iran-مرکزی تهران
                    021-33956395
                    یاتاقان UCF

                    فروشگاه انصاری:
                    حرکت وضعی و محوری دارد و قابلیت تحمل بار. استارت دستگاه را دارد.البته بسته به نو مصرف و حرارت محیط نوع نسوز ان هم موجود میباشد.برای صنایع غذایی و جاهایی که با اسید یا باز تداخل دارد از نوع استیل یا پلی آمید ساخته میشوند. و برای جاهایی که با حرارت محیطی بالا کار میکند .نوع نسوز . تولید میگردد .
                    فروشگاه انصاری عرضه کننده انواع رولبرینگ بلبرینگ های ماشین الات سنگین.ماشین الات صنعتی .ماشین الات کشاورزی .انواع یاطاقان .انواع کاسه نمد. پکینگ و اورینگ .تسمه، زنجیر .گیریس.
                    آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد.

                    یاتاقان UCF
                    یاتاقان UCF
                    بلبرینگ انصاری 021-33956395
                    بلبرینگ و رولبرینگ یکتا
                    Iran-مرکزی تهران
                    021-33925513
                    یاتاقان برینگ NTN

                    یاتاقان برینگ ها در واقع دارای شمایلی شبیه به یک بلبرینگ محصور می باشند و بر روی بسیاری از شافت های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. یاتاقان برینگ ها اغلب بر روی شافت های افقی و برای تعلیق بار های شعاعی اتصال پیدا می کنند. یاتاقان برینگ هم در گرید های فولادی و هم در گرید های استنلس استیل بصورت گریس کاری تولید می شود.
                    یکی از شناخته شده ترین برند های تولید کننده یاتاقان برنیگ ها در دنیا برند NTN ژاپن می باشد که به تولید این محصول از آلیاژ های بسیار سخت با قابلیت حرارتی، سایشی و بارگذاری بالا می پردازد.

                    یاتاقان برینگ NTN
                    یاتاقان برینگ NTN
                    بلبرینگ و رولبرینگ یکتا 021-33925513
                    بلبرینگ انصاری
                    Iran-مرکزی تهران
                    021-33956395
                    یاتاقان بلبرینگ

                    یاتاقان بلبرینگ ها در واقع تکیه گاهی برای اجزاء چرخنده به شمار می آیند.محافظ شعاعی معمولا شامل پوسته های سیلندر شکل است ، که از مواد و ابعاد مناسب ساخته شده است و در محفظه اش نصب و ثابت می گردد.یاتاقان بلبرینگ ها در انواع مختلف تولید می شوند و بسته به جایگاه خاصش در دستگاه ، شکل ظاهری یاتاقان بلبرینگ تغییر می کند.یاتاقان بلبرینگ بسته به نوع کاربردشان در12 مدل مختلف تولید می شوند که UCF ، UCP، UCFA ، UCFC، UCFK ، UCFL، UCHA، UCPA، UCT از معروف ترین مدلهای یاتاقان بلبرینگ می باشد.

                    یاتاقان بلبرینگ
                    یاتاقان بلبرینگ
                    بلبرینگ انصاری 021-33956395
                    اسپانسر های ما
                    تاپ وایر
                    تاپ وایر

                    بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

                    021-55400146
                    بازرگانی برادران امیر
                    بازرگانی برادران امیر

                    وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

                    021-55415814
                    بازرگانی تقی زاده
                    بازرگانی تقی زاده

                    بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

                    02166661786
                    باختر پدید فولاد
                    باختر پدید فولاد

                    باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

                    021-55421082-4
                    I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
                    نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
                    کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
                    Copyright 2024 - All rights reserved