Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها
 • سیم بکسل و زنجیر
  • ابزار آلات برقی
   • اتومبیل
    • ماشین آلات راهسازی
    • آسانسور
     • لوازم ماشین آلات
      • ماشین آلات راه و ساختمان
       • ماشین آلات مرتبط با عمران
        • ماشین آلات معدن
         • پمپ
          • تهویه مطبوع، سرمایش و گرمایش
           • مشتقات نفتی
            • تجهیزات و ماشین آلات معدن
             • لیفتراک
              • شیرآلات صنعتی
               • تجهیزات اداری
                • جرثقیل سقفی
                 • ابزار آلات تراشکاری
                  • بلبرینگ
                  یاتاقان
                  157 روز و 22 ساعت تا پایان آگهی

                  یاتاقان

                  یاتاقان Bearing نوعی اتصال صنعتی می باشد که در شکل های مختلفی تولید می شود. بلبرینگ و رولبرینگ هر دو نوعی یاتاقان محسوب می شوند که از ساچمه برای کاهش اصطکاک و تعلیق بار استفاده می کنند. یاتاقان ها نه تنها به تعلیق بار با کاهش اصطکاک کمک می کنند بلکه بعنوان یک تکیه گاه برای شافت ها محسوب شده و در کاهش تنش ها، ضربات و شوک ها نیز در سیستم جلوگیری می کنند. یاتاقان ها نیز مانند بلبرینگ ها در انواع شعاعی، محوری و ترکیبی قابل دسته بندی هستند. دو بخش اصلی یک یاتاقان یا یاتاقان بلبرینگ شامل یک هوزینگ یا بدنه نگهدارنده در بیرون و یک نوع بلبرینگ و یا رولبرینگ در داخل محفظه هوزینگ می باشد. یاتاقان ها اغلب با هوزینگ هایی از جنس چدنی تولید شده و در شکل پیچ و مهره ای و خاردار عرضه می گردند. قیمت فروش یاتاقان ها نه تنها به سایز و نوع یاتاقان بلکه تا اندازه زیادی تابع برند تولید کننده می باشد. یاتاقان ها در انواع مختلف Pillow block یاتاقان های پیچ و مهره ای دو پیچ شعاعی، Square flanged چهارگوش چهارپیچ محوری، Oval flanged بیضوی دو پیچ محوری و در نوع یاتاقان بلبرینگ ها تولید می شوند.

                  نتایج جستجو برای یاتاقان
                  یدک آلیس
                  Iran-غرب‌ تهران
                  021-55422687

                  یاتاقان متحرک لودر فیات آلیس FR15

                  یاتاقان متحرک لودر فیات آلیس FR15
                  در لودر فیات آلیس اف آر 15 - FR15 دو مدل یاتاقان استفاده شده است ، یک مدل یاتاقان متحرک بدون سوراخ و یک مدل یاتاقان متحرک سوراخ دار ، در واقع یاتاقان متحرک سوراخ دار برای موتورهای بدون سوپر شارژ استفاده شده است ولی برای موتور لودر فیات آلیس FR15 یاتاقان متحرک بدون سوراخ استفاده شده است . از نظر فنی استفاده یاتاقان سوراخ دار در موتور لودر فیات آلیس هیچ اشکالی ایجاد نمیکند .
                  ابعاد یاتاقان متحرک لودر فیات آلیس FR15 به شرح زیر می باشد :
                  دهانه داخلی یاتاقان : 72,482-72,500 میلی متر
                  قطر بیرونی یاتاقان : 76,695-76,713 میلی متر
                  ارتفاع یاتاقان : 34,930 میلی متر
                  ضخامت یاتاقان برای سایز استاندارد : 2,070 میلی متر
                  قطر سوراخ در یاتاقان متحرک سوراخ دار : 6 میلی متر
                  سایزهای موجود : STD , 010 , 020 , 030 , 040
                  مارک های موجود : AE , GLYCO , CN

                  یاتاقان متحرک لودر فیات آلیس FR15
                  یاتاقان متحرک لودر فیات آلیس FR15
                  یدک آلیس 021-55422687
                  ابتکار صنعت
                  Iran- جنوب‌ تهران
                  021-33990391

                  یاتاقان غلتشی

                  یاتاقان غلتشی بسیار متنوع است. در هر چیزی که بتوان نام آن را دستگاه گذاشت حتماً یاتاقان غلتشی در آن استفاده شده است. یاتاقان غلتشی باید انواع زیادی از نیازها را برآورده کنند بنابراین برای پاسخ به این نیازها به طور مداوم در حال تکامل‌اند. با انجینیک همراه باشید.


                  تصور عمومی از بلبرینگ‌ها و یاتاقان‌ها این است که این اجزاء پرکاربرد مهندسی مکانیک تنها بارهای شعاعی را تحمل می‌کنند اما در ماشین آلات بلبرینگ‌ها باید بتوانند بسته به موقعیت انواع بارهای شعاعی، محوری یا انواع ممان های خمشی را تحمل کنند. همچنین با پیشرفت تکنولوژی، سعی بر آن شده که هرچه بیشتر دستگاه‌ها کوچک‌تر طراحی شود. بنابراین طراحان یاتاقان‌ها نیز برای پاسخ به نیاز بازار انواعی از یاتاقان‌ها را فقط با هدف کاهش حجم دستگاه‌ها طراحی می‌کنند. جدا

                  یاتاقان غلتشی
                  یاتاقان غلتشی
                  ابتکار صنعت 021-33990391
                  بلبرینگ ویکی برینگ
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-55406939

                  یاتاقان پیچ و مهره ای بیضوی OVAL

                  یاتاقان های بیضوی دو پیچ Oval flange bearing units معمولا در مواردی به یاتاقان های چهار پیچ ترجیح داده می شوند که سطح مقطع اتصال کوچکتری در دسترس باشد و یا نیاز به اتصال دو یا چند شافت موازی در فواصل کم بر روی یک سطح می باشد. پیچ و مهره های صنعتی شش گوش Hex bolt و یا پیچ هایآلنی دارای بیشترین کاربری در اتصال این یاتاقان ها هستند. بدنه هوزینگ Cast Iron یا چدنی این یاتاقان ها دارای مقاومت فشاری بالایی می باشد اما در برابر ضربه و شوک های شدید که در اتصالات شافت هایی با نوسانات بالا بوجود می آید می تواند دستخوش شکست شود. برند های معتبر متعددی در دنیا به تولید یاتاقان های پیچ و مهره ای مبادرت دارند. اغلب تولید کنندگان بلبرینگ و رولبرینگ مانند FAG, KOYO, TIMKEN, NTN, NSK, NACHI, SKF به تولید یاتاقان های پیچ و مهره ای فلنج دار نیز مبادرت دارند. انتخاب یاتاقان ن

                  یاتاقان پیچ و مهره ای بیضوی OVAL
                  یاتاقان پیچ و مهره ای بیضوی OVAL
                  بلبرینگ ویکی برینگ 021-55406939
                  راهساز مارکت
                  Iran- جنوب‌ تهران
                  021-22087856

                  یاتاقان موتور لودر هیوندا

                  یاتاقان موتور لودر هیوندا از فولاد و یا برنز جهت مقاوم بودن در برابر حرارت داخل موتور لودر هیوندا و ضربات ناشی از حرکت میل لنگ ساخته می شود.نقش اصلی یاتاقان موتور لودر هیوندا کاهش اصطکاک بین میل لنگ موتور و شاتون موتور لودر هیوندا است به همین دلیل به صورت دوره ای می بایست یاتاقان موتور لودر هیوندا بررسی و چک شود چون امکان آسیب دیدگی آن بر اثر اصطکاک بیش از اندازه وجود دارد.در اصطلاح به آن یاتاقان زدن می گویند.یاتاقان موتور لودر بیل هیوندا همچنین باعث کاهش اصطکاک بین میل لنگ موتور لودر هیوندا و سیلندر موتور لودر هیوندا نیز می شود.یاتاقان موتور لودر هیوندا بر دو نوع است یاتاقان ثابت و متحرک که بسته به مکانی که نصب می گردد متفاوت است.میل لنگ موتور لودر هیوندا دارای یک محور ثابت و یا اصلی است که محل اتصال میل لنگ موتو

                  یاتاقان موتور لودر هیوندا
                  یاتاقان موتور لودر هیوندا
                  راهساز مارکت 021-22087856
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان های پاشنه ای

                  فروشگاه انصاری:
                  در یاتاقان های پاشنه ای تراست نیز از مجموعه کمکی تحت عنوان صفحات همسطح کننده برای جلوگیری از اعمال فشار محوری بر روی یک نقطه از یاتاقان تراست استفاده می گردد که این امر سبب جلوگیری از صدمه دیدن یاتاقان و عملکرد مطلوبتر تجهیز می شوداین نوعیاتاقان با از بین بردن ناپایداری هایی از قبیل چرخش روغن oil whirl مسئولیت افزایش سرعت عملکرد بیشینه در توربو ماشین ها را دارد. از آنجایی که هر پد بارگزاری شده لایه روغن را به شدت همگرا می کند بدین ترتیب شفت در مرکز یاتاقان باقی می ماند. در نتیجه نیروهای غیر ثابت به شدت کاهش می یابند واز بین می روند و یاتاقان ها دیگر به عنوان منبعی بالقوه از ناپایداری دینامیکی تجهیز نخواهند بود
                  فروشگاه انصاری:
                  توزیع انواع بلبرینگ های ماشین الات سنگین.ماشین الات صنعتی .ماشین الات کشاو

                  یاتاقان های پاشنه ای
                  یاتاقان های پاشنه ای
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  ابتکار صنعت
                  Iran- جنوب‌ تهران
                  021-33990391

                  یاتاقان های جاذب ارتعاش

                  شرکت ابتکار صنعت
                  این نوع یاتاقان ها جدیدترین نوع یاتاقان های ژورنال می باشند که به منظور کاهش هرچه بیشتر ارتعاش سیستم دوار طراحی و تولید گردیده اند.
                  در این تیپ از یاتاقان ها از روغن به عنوان بالشتک فنری برای جذب ارتعاش سیستم استفاده می گردد که سبب کاهش پیک دامنه نوسان تجهیز می گردد و سیستم را در دورهای بالاتر کنترل کرده و متعادل می سازد.
                  شرکت پانیر بر اساس تحقیقات و مطالعات انجام داده بر روی سیستم عملکردی این قطعات، یاتاقان جاذب ارتعاش Damper Bearing را به عنوان جدیدترین محصول خود در گروه تولیداتش قرار داده است.
                  ضریب دمپینگ یاتاقان های تیلتینگ پد از یاتاقان ها با پروفیل ثابت کمتر است. بنابراین دمپینگ کافی برای جلوگیری از ناپایداری سیستم را ندارند.

                  شرکت ابتکار صنعت آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد
                  بورس یاتاق

                  یاتاقان های جاذب ارتعاش
                  یاتاقان های جاذب ارتعاش
                  ابتکار صنعت 021-33990391

                  اجزای تشکیل دهنده یاتاقان ها کدامند؟

                  یاتاقان ها در شکل های مختلفی تولید می شوند که به شکل ساده بدون هوزینگ در استاندارد هایی به شکل بلبرینگ و رولبرینگ و در شکل های دارای هوزینگ با قابلیت اتصال بصورت پیچ و مهره ای تولید می شوند. یاتاقان هایی که به شکل هوزینگ دار تولید می شوند برای اتصال از یک سطح خنثی بیرون از سیستم ماشین آلات و یا سطحی از بدنه ماشین که دارای طراحی و قرار گیری بصورت استاتیک دارند استفاده می کنند. در زیر به بررسی اجزای تشکیل دهنده یاتاقان های پیچ و مهره ای یا یاتاقان های فلنج دار که در کل تحت نام انگلیسی Bearing Housing Unit هستند می پردازیم. این سری از یاتاقان ها در داخل هوزینگ خود از نوعی بلبرینگ یا رولبرینگ در اتصال با شافت های صنعتی استفاده می کنند.


                  • هوزینگ یاتاقان که در واقه بدنه بیرونی می باشد که اغلب در تولید آن از متریال Cast Iron یا چدن استفاده شده است. خود هوزینگ یاتاقان دارای سوراخهایی برای اتصال یاتاقان بر روی سطوح با بکارگیری پیچ های فولادی که یا به شکل شش گوش و گاهی نیز به شکل آلن مورد استفاده قرار می گیرند می باشد.
                  • رینگ یا کونس یاتاقان که در واقع بخشی از بدنه بیرونی بلبرینگ و یا رولبرینگ می باشند که شکل هندسی آنها تابع نوع باری است که بصورت شعاعی و یا محوری بر پیکر بلبرینگ و رولبرینگ محصور در داخل هوزینگ یاتاقان وارد می آید.
                  • قفسه داخلی هوزینگ یاتاقان از بخش های اصلی و کلیدی در داخل ساختار بلبرینگ و یا رولبرینگی است که در اتصال شافت و در داخل هوزینگ یاتاقان قرار گرفته است. وظیفه این قفسه نگهداری ساچمه های یاتاقان در موقعیتی ثابت و مشخص می باشد.
                  • ساچمه های یاتاقان در واقه مهمترین بخش در تبدیل حرکت خطی به حرکت غلطشی و موثر در کاهش اصطکاک ناشی از چرخش شافت مرکزی می باشد. ساچمه های یاتاقان در صورت استفاده از بلبرینگ در مرکز هوزینگ به شکل کروی و در صورت استفاده از رولبرینگ در شکل های استوانه ای، مخروطی و بشکه ای مورد استفاده قرار می گیرند.

                  در طراحی یاتاقان هایی که به یاتاقان بلبرینگ شهرت دارند از یک هوزینگ ویژه با طراحی خاص استفاده می شود که اغلب اتصال آن با بدنه با بکارگیری یک خار و گاهی با بکارگیری پیچ آلن مغزی صورت می پذیرد. هر چند روان کننده های یاتاقان در زیر مجموعه اجزای یاتاقان قرار نمی گیرند اما انتخاب آنها تاثیر زیادی بر عملکرد یاتاقان صنعتی دارد.

                  ابتکار صنعت
                  Iran- جنوب‌ تهران
                  021-33990391

                  یاتاقان های پاشنه ای

                  شرکت ابتکارصنعت:در یاتاقان های پاشنه ای تراست نیز از مجموعه کمکی تحت عنوان صفحات همسطح کننده برای جلوگیری از اعمال فشار محوری بر روی یک نقطه از یاتاقان تراست استفاده می گردد که این امر سبب جلوگیری از صدمه دیدن یاتاقان و عملکرد مطلوبتر تجهیز می شوداین نوعیاتاقان با از بین بردن ناپایداری هایی از قبیل چرخش روغن oil whirl مسئولیت افزایش سرعت عملکرد بیشینه در توربو ماشین ها را دارد. از آنجایی که هر پد بارگزاری شده لایه روغن را به شدت همگرا می کند بدین ترتیب شفت در مرکز یاتاقان باقی می ماند. در نتیجه نیروهای غیر ثابت به شدت کاهش می یابند واز بین می روند و یاتاقان ها دیگر به عنوان منبعی بالقوه از ناپایداری دینامیکی تجهیز نخواهند بود
                  شرکت ابتکار صنعت آمادگی ثبت
                  سفارش باقیمت همکاری را دارد
                  بورس یاتاقان
                  قیمت یاتاقان
                  فروش

                  یاتاقان های پاشنه ای
                  یاتاقان های پاشنه ای
                  ابتکار صنعت 021-33990391
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان غلتکی

                  فروشگاه انصاری:
                  اغلب در شرایط غیر ایده آل کار می کنند، اما گاهی اوقات
                  مشکلات جزئی باعث می شوند تا لغزش ها به سرعت و به طور اسرار آمیز
                  ادامه یابد. به عنوان مثال، با بار ثابت غیر چرخشی، ارتعاشات کوچک می تواند

                  به تدریج روان کننده بین نژادها و غلطک ها یا توپ ها را فشرده

                  brinelling اشتباهبدون روان کننده، بلبرینگ شکست می خورد،

                  حتی اگر چرخش نباشد و به نظر می رسد استفاده نمی شود.

                  برای این نوع دلایل، بیشتر طراحی تحمل در مورد تجزیه و تحلیل شکست است.
                  تجزیه و تحلیل مبتنی بر ارتعاش می تواند برای شناسایی خطای بلبرینگ
                  مورد استفاده قرار گیرد
                  فروشگاه انصاری:
                  توزیع انواع بلبرینگ های ماشین الات سنگین.ماشین الات صنعتی .ماشین الات کشاورزی .انواع یاطاقان .انواع کاسه نمد. پکینگ و اورینگ .تسمه، زنجیر .گیریس.
                  آمادگی ثبت سفارش باقیمت ه

                  یاتاقان غلتکی
                  یاتاقان غلتکی
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان مغناطیسی

                  فروشگاه انصاری:
                  ویژگی اصلی یاتاقان مغناطیسی ساخته شده، استفاده از سه قطب برای کنترل ارتعاشات محور دوار است. مزیت اصلی یاتاقان مغناطیسی سه قطبی، فرآیند ساخت ساده‌تر و همچنین هزینه تجهیزات کمتر آن است. البته مشکلاتی نظیر دینامیک غیرخطی در مورد این نوع یاتاقان مغناطیسی وجود دارد که کنترل آن را با دشواری‌هایی روبرو می‌سازد. یاتاقان مغناطیسی ساخته شده، توانایی کنترل و کاهش ارتعاشات ناشی از نامیزانی در محور دوار را داشته و قابلیت کاربرد در تجهیزات دوار با ابعاد بسیار کوچک را نیز دارد
                  فروشگاه انصاری:
                  توزیع انواع بلبرینگ های ماشین الات سنگین.ماشین الات صنعتی .ماشین الات کشاورزی .انواع یاطاقان .انواع کاسه نمد. پکینگ و اورینگ .تسمه، زنجیر .گیریس.
                  آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد.

                  یاتاقان مغناطیسی
                  یاتاقان مغناطیسی
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ
                  Iran-مرکزی تهران
                  02136611987

                  یاتاقان بلبرینگ با بلبرینگ کف گرد

                  یاتاقان بلبرینگ ها در شکل های مختلفی بکار گرفته می شوند. از معمول ترین شکل های یاتاقان بلبرینگ ها نوع پیچ و مهره ای آنها می باشد که بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی نیز یافت می شود. در اغلب یاتاقان بلبرینگ های پیچ و مهره ای از بلبرینگ شیار عمیق استفاده شده است اما برخی از انواع یاتاقان ها که برای اتصال بر روی شافت های عمود بر سطح مورد استفاده قرار می گیرند در داخل ساختار خود از بلبرینگ کف گرد استفاده می کنند که برای تعلیق بار های محوری ناشی از اتصال شافت عمودی مناسب است. در ساختار این یاتاقان بلبرنیگ ها بلبرینگ در داخل محفظه یاتاقان قرار داده می شود. انواع مختلفی از روان کاری برای این نوع یاتاقان قابل استفاده است که اغلب از روغن کاری برای یاتاقان با بلبرینگ کف گرد استفاده می شود.

                  یاتاقان بلبرینگ با بلبرینگ کف گرد
                  یاتاقان بلبرینگ با بلبرینگ کف گرد
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ 02136611987
                  ابتکار صنعت
                  Iran- جنوب‌ تهران
                  021-33990391

                  یاتاقان بابیتی

                  شرکت ابتکارصنعت: یاتاقان بابیتی بدلیل داشتن پوسته ضخیم به طور معمول قابل بازسازیاست و امکان استفاده مجدد از آنها وجود دارد. همچنین به منظور بهبود عملکرد و پایداری این نوع یاتاقان ها قطر داخلی آنها به شکل های مختلف از جمله بیضوی و خارج از مرکز نیز ماشینکاری می گردد.
                  این نوع یاتاقان ها به علت طراحی ساده تر و امکان نصب آسان در تجهیزات، بخش عمده ای از یاتاقان های مورد مصرف در تجهیزات دوار را شامل می شوند. جنس پوسته این نوع یاتاقان ها اغلب فولادی، برنزی یا چدنی است و از نظر هندسی به اشکال یاتاقان های ژورنال ، تراست و ژورنال تراست ترکیبی تقسیم بندی می شوند.
                  شرکت ابتکار صنعت آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد
                  بورس یاتاقان
                  قیمت یاتاقان
                  فروش یاتاقان در تهران

                  یاتاقان بابیتی
                  یاتاقان بابیتی
                  ابتکار صنعت 021-33990391
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ
                  Iran-مرکزی تهران
                  02136611987

                  یاتاقان

                  یاتاقان ها ابزار آلاتی هستند که به شکل مفاصل در صنایع استفاده می شوند. یاتاقان ها را در شکل های ساچمه دار با قابلیت تبدیل حرکت به غلطش و کاهش اصطکاک بصورت یاتاقان بلبرینگ و همچنین بدون ساچمه بصورت بوش برای اتصالات با سرعت دورانی کمتر مورد استفاده قرار می دهند. یاتاقان ها با برند های مختلف و با شکل های متنوعی ساختع می شوند که یاتاقان بلبرینگ ها از مهمترین انها می باشند. یاتاقان بلبرینگ ها به شکل پیچ و مهره ای اغلب با یک هوزینگ که به دور یک بلبرینگ قرار گرفته است و برای آتصال از پیچ و مهره های فولادی استفاده می کند تولید می شوند. یاتاقان با نام انگلیسی Bearing برای داشتن طول عمر مناسب نیاز به روان کننده دارد که گاهی از نوع روغن و گاهی نیز از نوع گریس انتخاب می شود.

                  یاتاقان
                  یاتاقان
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ 02136611987
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ
                  Iran-مرکزی تهران
                  02136611987

                  یاتاقان های پیچ و مهره ای

                  یاتاقان ها در شکل های بسیار مختلفی تولید می شوند بطوریکه حتی انواعی از بوش های صنعتی نیز تحت نام یاتاقان مورد استفاده قرار می گیرند. یاتاقان یک مفصل است که می تواند بصورت یاتاقان بلبرینگ یعنی یک هوزینگ نگهدارنده بلبرینگ در داخل محفظه باشد و یا می تواند بدون بلبرینگ مورد استفاده قرار گیرد. در میان انواع یاتاقان ها پر مصرف ترین آنها یاتاقان های پیچ و مهره ای هستند که یا با دو پیچ و یا با چهار پیچ اتصال پیدا می کنند. یاتاقان بلبرینگ های گوی شکل نیز در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند اما اتصال آنها نه با پیچ و مهره بلکه با خار صورت می پذیرد. یاتاقان های پیچ و مهره ای اغلب دارای هوزینگ از جنس چدنی هستند.

                  یاتاقان های پیچ و مهره ای
                  یاتاقان های پیچ و مهره ای
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ 02136611987
                  رول صنعت زاگرس
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33943711

                  یاتاقان دو پیچ فلنج دار تیمکن TIMKEN

                  یاتاقان های فلنج دار دو پیچ در واقع نوعی جمع و جور شده از یاتاقان های فلنج دار هستند که اتصال آنها با بکارگیری پیچ و مهره های استاندارد شش گوش و یا آلنی و اغلب با گرید خشکه 8.8 صورت می پذیرد. یاتاقان های دو پیچ فلنج دار نسبت به یاتاقان های 4 پیچ این مزیت را دارند که سطح اتکای کمتر و بصورت خطی برای اتصال نیاز داشته و قابلیت اتصال دو یا چند یاتاقان بر روی یک سطح در فواصل کم را فراهم می آورند. برند تیمکن TIMKEN آمریکا یکی از برترین تولید کننده های یاتاقان بلبرینگ ها در دنیا محسوب می شود که محصولاتی با استاندارد ASTM ـولید می کند. بلبرینگ تیمکن TIMKEN نو آوری هایی جهانی در بهبود کیفیت بلبرینگ های صنعتی دارد.

                  یاتاقان دو پیچ فلنج دار تیمکن TIMKEN
                  یاتاقان دو پیچ فلنج دار تیمکن TIMKEN
                  رول صنعت زاگرس 021-33943711
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ
                  Iran-مرکزی تهران
                  02136611987

                  یاتاقان بلبرینگ KOYO کویو

                  یاتاقان بلبرینگ ها که اغلب دارای سوراخ های سطحی برای اتصال بر روی سطوح هستند در واقع ابزار آلاتی کاملا مکانیکی هستند که از غلطش ایجاد شده توسط ساچمه بلبرینگ برای کاهش میزان اصطکاک استفاده می کنند. یاتاقان بلبرینگ کویو KOYO را می توان بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی دارای ابعاد و استاندارد های میلیمتری بصورت دیفالت و قطعه OE یافت. یاتاقان ها در کل یک دسته بندی بسیار گسترده ای از مفاصل صنعتی هستند که در ابعاد و استاندارد های متفاوتی عرضه می شوند و دارای برند های متنوعی نیز هستند. یاتاقان های پیچ و مهره ای اغلب دارای هوزینگ از جنس چدنی هستند و با بلبرینگ از نوع شیار عمیق ساخته می شوند.

                  یاتاقان بلبرینگ KOYO کویو
                  یاتاقان بلبرینگ KOYO کویو
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ 02136611987
                  ابتکار صنعت
                  Iran- جنوب‌ تهران
                  021-33990391

                  یاتاقان مغناطیسی

                  ویژگی اصلی یاتاقان مغناطیسی ساخته شده، استفاده از سه قطب برای کنترل ارتعاشات محور دوار است. مزیت اصلی یاتاقان مغناطیسی سه قطبی، فرآیند ساخت ساده‌تر و همچنین هزینه تجهیزات کمتر آن است. البته مشکلاتی نظیر دینامیک غیرخطی در مورد این نوع یاتاقان مغناطیسی وجود دارد که کنترل آن را با دشواری‌هایی روبرو می‌سازد. یاتاقان مغناطیسی ساخته شده، توانایی کنترل و کاهش ارتعاشات ناشی از نامیزانی در محور دوار را داشته و قابلیت کاربرد در تجهیزات دوار با ابعاد بسیار کوچک را نیز دارد
                  شرکت ابتکارصنعت عرضه کننده انواع بلبرینگ- رولبرینگ -تسمه- یاتاقان -وامادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد

                  یاتاقان مغناطیسی
                  یاتاقان مغناطیسی
                  ابتکار صنعت 021-33990391
                  رول صنعت زاگرس
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33943711

                  یاتاقان بلبرینگ تیمکن

                  یاتاقان بلبرینگ تیمکن TIMKEN که اغلب بصورت خاردار و یا بصورت اتصال پیچ آلنی تولید می شود برای اتصال شافت های افقی و دارای بار شعاعی طراحی شده است. بطور کلی بلبرینگ و یاتاقان های برند تیمکن TIMKEN اغلب با استاندارد هایی سازگار با ماشین آلات آمریکایی از نظر ابعادی هستند و بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی استاندارد اینچی قابل نصب هستند. استفاده از بلبرینگ شیار عمیق و یا رولبرینگ های استوانه ای بر حسب میزان بار در داخل هوزینگ های ویژه این یاتاقان ها و روان کننده هایی که اغلب از نوع گریس به سبب دسترسی اندک برای روانکاری مجدد در این یاتاقان ها وجود دارد صورت گرفته است.

                  یاتاقان بلبرینگ تیمکن
                  یاتاقان بلبرینگ تیمکن
                  رول صنعت زاگرس 021-33943711
                  رول صنعت زاگرس
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33943711

                  یاتاقان چهار گوش با فلنج چدنی NSK

                  یاتاقان های چهارگوش نیاز به سطح اتصال بزرگ و تختی دارند بگونه ای که هر چهار پیچ اتصال بر روی سطح بصورت کامل اتصال پیدا کند. یاتاقان های چهارگوش هم از نوع شعاعی دارای بلبرینگ های شیار عمیق و هم از نوع کف گرد دارای بلبرینگ و یا رولبرینگ کف گرد تولید می شوند. بدنه هوزینگ این یاتاقان های چهارگوش NSK که یک برند بسیار موفق ژاپنی در تولید انواع یاتاقان برینگ محسوب می شود از جنس چدنی با تنسایل مقاومتی بسیار بالایی تولید شده است. برینگ یاتاقان NSK بصورت روان کاری شده اغلب با گریس پایه لیتیوم یا پتاسیم به باطار عرضه می شود و دارای طول همر بسیار بالایی است.

                  یاتاقان چهار گوش با فلنج چدنی NSK
                  یاتاقان چهار گوش با فلنج چدنی NSK
                  رول صنعت زاگرس 021-33943711
                  رول صنعت زاگرس
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33943711

                  یاتاقان بلبرینگ آلمانی SKF

                  یاتاقان بلبرینگ SKF در واقع محصولی سوئدی می باشد که به سبب تولید و استاندارد های ارائه شده توسط کشور صنعتی آلمان به برندی آلمانی نیز شناخته می شود. یاتاقان اس کااف SKF که در انواع مختلف شامل هوزینگ چدنی و فولادی تولید می شود دارای سایز های مختلفی بوده و از انواع مختلفی بلبرینگ بنا به نوع بار در آن استفاده می شود. یاتاقان بلبرینگ های SKF برای اتصال از پیچ آلن ست استفاده می کنند که از گرید های فولادی تولید شده. استفاده از بلبرینگ شیار عمیق در ساختار برای تعلیق بار شعاعی و رولبرینگ سوزنی برای تعلیق بار های محوری در این یاتاقان ها بسیار گسترده است.

                  یاتاقان بلبرینگ آلمانی SKF
                  یاتاقان بلبرینگ آلمانی SKF
                  رول صنعت زاگرس 021-33943711
                  بلبرینگ ویکی برینگ
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-55406939

                  یاتاقان پیچ و مهره ای چهارگوش

                  یاتاقان های فلنج دار چهار گوش یا چهار پیچ Square flange bearings دارای هوزینگ هایی به شکل چهارگوش هستند که از داخل هر گوشه آنها یک پیچ شش گوش و یا آلن برای اتصال وارد می شود. استفاده از این یاتاقان ها اغلب برای تعلیق بار های محوری در راستای موازی پیچ های اتصال صورت می گیرد. یاتاقان های چهارپیچ نیاز به سطح اتکای وسیعی دارند و از این رو در برخی از کاربری ها برای اتصال دو یا چند شافت موازی با بلبرینگ های دو پیچ بیضوی جایگزین می شوند. از انواع بلبرینگ کف گرد، رولبرینگ سوزنی و حتی استوانه ای در داخل هوزینگ این یاتاقان های چهارگوش استفاده می شود.

                  یاتاقان پیچ و مهره ای چهارگوش
                  یاتاقان پیچ و مهره ای چهارگوش
                  بلبرینگ ویکی برینگ 021-55406939
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان UCF

                  فروشگاه انصاری:
                  حرکت وضعی و محوری دارد و قابلیت تحمل بار. استارت دستگاه را دارد.البته بسته به نو مصرف و حرارت محیط نوع نسوز ان هم موجود میباشد.برای صنایع غذایی و جاهایی که با اسید یا باز تداخل دارد از نوع استیل یا پلی آمید ساخته میشوند. و برای جاهایی که با حرارت محیطی بالا کار میکند .نوع نسوز . تولید میگردد .
                  فروشگاه انصاری عرضه کننده انواع رولبرینگ بلبرینگ های ماشین الات سنگین.ماشین الات صنعتی .ماشین الات کشاورزی .انواع یاطاقان .انواع کاسه نمد. پکینگ و اورینگ .تسمه، زنجیر .گیریس.
                  آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد.

                  یاتاقان UCF
                  یاتاقان UCF
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان بلبرینگ

                  یاتاقان بلبرینگ ها در واقع تکیه گاهی برای اجزاء چرخنده به شمار می آیند.محافظ شعاعی معمولا شامل پوسته های سیلندر شکل است ، که از مواد و ابعاد مناسب ساخته شده است و در محفظه اش نصب و ثابت می گردد.یاتاقان بلبرینگ ها در انواع مختلف تولید می شوند و بسته به جایگاه خاصش در دستگاه ، شکل ظاهری یاتاقان بلبرینگ تغییر می کند.یاتاقان بلبرینگ بسته به نوع کاربردشان در12 مدل مختلف تولید می شوند که UCF ، UCP، UCFA ، UCFC، UCFK ، UCFL، UCHA، UCPA، UCT از معروف ترین مدلهای یاتاقان بلبرینگ می باشد.

                  یاتاقان بلبرینگ
                  یاتاقان بلبرینگ
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان لغزشی

                  فوشگاه انصاری:
                  یاتاقانهای غلتشی در واقعه شامل دو عدد ریگ یا حلقه و یک سری ساچمه هستند که بصورت مماس و به اندازهبین حلقه ها قرار گرفته اند ساچمه ها توسط قفسی که از صفحات موازی برنجی پلاستیکی یا هر ماده مناسب دیگر ساخته شده اند جدا از هم نگه داشته می شوند
                  فروشگاه انصاری:
                  توزیع انواع بلبرینگ های ماشین الات سنگین.ماشین الات صنعتی .ماشین الات کشاورزی .انواع یاطاقان .انواع کاسه نمد. پکینگ و اورینگ .تسمه، زنجیر .گیریس.
                  آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد.

                  یاتاقان لغزشی
                  یاتاقان لغزشی
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  رول صنعت زاگرس
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33943711

                  یاتاقان های بالشتکی SKF

                  یاتاقان های بالشتکی در واقع از نوع اتصال دو پیچ می باشند که بعنوان تکیه هایی برای شافت های افقی محسوب می شوند. این Bearing یاتاقان ها اغلب در ساختار خود برای جلوگیری از ایجاد اصطکاک از بلبرینگ های شیار عمیق ، گاهی از رولبرینگ های استوانه ای و حتی بشکه ای استفاده می کنند. یاتاقان بلبرینگ SKF :ه اغلب با هوزینگ چدنی با استحکام بالا و به رنگ آبی روانه بازار می شود دارای مقاومت سایشی بسیار بالایی در نقطه اتصال ساچمه ها در داخل بلبرینگ دارد.

                  یاتاقان های بالشتکی SKF
                  یاتاقان های بالشتکی SKF
                  رول صنعت زاگرس 021-33943711
                  تاپ لاینر
                  Iran-مرکزی تهران
                  09125239609

                  یاتاقان بال اسکرو BRL

                  تاپ لاینر ایران مرکز تخصصصی فروش انواع بال اسکرو و یاتاقان بال اسکرو با برند اصلی BRL میبشاد ، برای آشنایی با یاتاقان بال اسکر که در این صنعت نیز ساپورت پیچ بال اسکرو نیز نامیده میشود ، در اخر دو پیچ بال اسکرو نصب میگردد، که وظیف اصلی یاتاقان بال اسکرو نگهداشتن و ثابت نگه داشتن پیچ بال اسکرو میباشد . برای استعلام و خرید انواع سایز یاتاقان بال اسکرو با ما بازرگانی تاپ لاینر بور سخرید و فروش یاتاقان بال اسکرو تماس گرفته شود .

                  یاتاقان بال اسکرو BRL
                  یاتاقان بال اسکرو BRL
                  تاپ لاینر 09125239609
                  ابتکار صنعت
                  Iran- جنوب‌ تهران
                  021-33990391

                  یاتاقان ساده

                  یاتاقان ساده، ساده‌ترین نوع یاتاقان است که در آن از هیچ جز غلتشی استفاده نمی‌شود. ساده‌ترین مثال یاتاقان ساده از نوع دورانی آن، میله‌ای است که در داخل یک لوله می‌گردد. و از نوع خطی آن، دو صفحه است که روی هم آزادانه حرکت می‌کنند. مانند کشوی یک میز که زایده‌های آن در داخل شیار بدنه میز حرکت می‌کند.
                  شرکت ابتکارصنعت عرضه کننده انواع بلبرینگ- رولبرینگ -تسمه- وامادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد

                  یاتاقان ساده
                  یاتاقان ساده
                  ابتکار صنعت 021-33990391
                  ابتکار صنعت
                  Iran- جنوب‌ تهران
                  021-33990391

                  یاتاقان محورساچمه ایی

                  راﯾﺞ ﺗﺮﯾﻦ ﻧﻮع ﯾﺎﺗﺎﻗﺎن ﻣﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ. آﻧﻬـﺎ در ﻫـﺮ ﭼﯿـﺰ از اﺳـﮑﯿﺖ ﮔﺮﻓﺘـﻪ ﺗـﺎ وﺳـﺎﯾﻞ ﺳﻨﮕﯿﻦ ﺑﮑﺎررﻓﺘﻪ اﻧﺪ. اﯾﻦ ﯾﺎﺗﺎﻗﺎﻧﻬﺎ ﻫﻢ ﺑﺎرﻫـﺎی ﻣﺤـﻮری و ﻫﻢ ﺑﺎرﻫﺎی ﺷﻌﺎﻋﯽ را ﺗﺤﻤﻞ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ. و اﻏﻠﺐ در ﺟﺎﻫﺎﯾﯽ ﺑﮑﺎر ﻣﯽ روﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﺎر ﻧﺴﺒﺒﺘﺎ ﮐﻮ ﭼﮏ اﺳﺖ.
                  شرکت ابتکارصنعت عرضه کننده انواع بلبرینگ- رولبرینگ -تسمه- یاتاقان -وامادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد

                  یاتاقان محورساچمه ایی
                  یاتاقان محورساچمه ایی
                  ابتکار صنعت 021-33990391
                  ابتکار صنعت
                  Iran- جنوب‌ تهران
                  021-33990391

                  یاتاقان بلبرینگ

                  وسیله‌ای است که اجازه حرکت نسبی مشخصی را بین دو یا بیشتر از دو قطعه را می‌دهد که به طور نمونه به صورت چرخش یا حرکت خطی است. یاتاقان‌ها می‌توانند به صورت گسترده‌ای بر طبق حرکتی که مجازند داشته باشند و یا براساس اصول کاریشان و همچنین جهت بارهای اعمالی که می‌توانند تحمل کنند، طبقه‌بندی شوند.
                  شرکت ابتکارصنعت عرضه کننده انواع بلبرینگ- رولبرینگ -تسمه- وامادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد

                  یاتاقان بلبرینگ
                  یاتاقان بلبرینگ
                  ابتکار صنعت 021-33990391
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان سه لایه

                  فروشگاه انصاری:
                  مزایای یاتاقان های سه لایه :
                  قابلیت تحمل فشار اعمالی زیاد
                  استحکام خستگی بالا
                  دمای محیط پایین یاتاقان های آلومینیومی
                  دمای کارکرد بالا
                  فروشگاه انصاری:
                  توزیع انواع بلبرینگ های ماشین الات سنگین. بلبرینگ ماشین الات صنعتی . بلبرینگ ماشین الات کشاورزی .انواع یاطاقان .انواع کاسه نمد. پکینگ و اورینگ .تسمه، زنجیر گیریس.
                  آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد.

                  یاتاقان سه لایه
                  یاتاقان سه لایه
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان سه لایه

                  فروشگاه انصاری:
                  مزایای یاتاقان های سه لایه :
                  قابلیت تحمل فشار اعمالی زیاد
                  استحکام خستگی بالا
                  دمای محیط پایین یاتاقان های آلومینیومی
                  دمای کارکرد بالا
                  فروشگاه انصاری:
                  توزیع انواع بلبرینگ های ماشین الات سنگین.ماشین الات صنعتی .ماشین الات کشاورزی .انواع یاطاقان .انواع کاسه نمد. پکینگ و اورینگ .تسمه، زنجیر .گیریس.
                  آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد.

                  یاتاقان سه لایه
                  یاتاقان سه لایه
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  ابتکار صنعت
                  Iran- جنوب‌ تهران
                  021-33990391

                  یاتاقان لغزشی

                  یاتاقانهای غلتشی در واقعه شامل دو عدد ریگ یا حلقه و یک سری ساچمه هستند که بصورت مماس و به اندازهبین حلقه ها قرار گرفته اند ساچمه ها توسط قفسی که از صفحات موازی برنجی پلاستیکی یا هر ماده مناسب دیگر ساخته شده اند جدا از هم نگه داشته می شوند

                  شرکت ابتکارصنعت عرضه کننده انواع بلبرینگ- رولبرینگ -تسمه- یاتاقان -وامادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد

                  یاتاقان لغزشی
                  یاتاقان لغزشی
                  ابتکار صنعت 021-33990391
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان جاذب ارتعاش

                  یاتاقان جاذب ارتعاش
                  این نوع یاتاقانها جدیدترین نوع یاتاقان های ژورنالمی باشند که به منظور کاهش هرچه بیشتر ارتعاش سیستم دوار طراحی و تولید گردیده اند.
                  در این تیپ از یاتاقانها از روغن به عنوان بالشتک فنری برای جذب ارتعاش سیستم استفاده می گردد که سبب کاهش پیک دامنه نوسان تجهیز می گردد و سیستم را در دورهای بالاتر کنترل کرده و متعادل می سازد.

                  یاتاقان جاذب ارتعاش
                  یاتاقان جاذب ارتعاش
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  ابتکار صنعت
                  Iran- جنوب‌ تهران
                  021-33990391

                  یاتاقان خمشی

                  محور درون یک سیال می‌گردد.
                  سرعت خیلی زیاد، محدودیت سرعت معمولاً ناشی از نشت‌بندها است.
                  می‌توان عمر این نوع یاتاقان را بی‌نهایت دانست؛ گاهی اوقات هنگام آغاز به کار و خاموش کردن دستگاه اندکی فرسایش ایجاد می‌شود.
                  شرکت ابتکارصنعت عرضه کننده انواع بلبرینگ- رولبرینگ -تسمه- یاتاقان -وامادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد

                  یاتاقان خمشی
                  یاتاقان خمشی
                  ابتکار صنعت 021-33990391
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان مرصع

                  فروشگاه انصاری:
                  یاتاقان حول نقطه‌ای خارج از مرکز بر روی نشیمنگاه می‌گردد.
                  فروشگاه انصاری:
                  توزیع انواع بلبرینگ های ماشین الات سنگین.ماشین الات صنعتی .ماشین الات کشاورزی .انواع یاطاقان .انواع کاسه نمد. پکینگ و اورینگ .تسمه، زنجیر .گیریس.
                  آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد.

                  یاتاقان مرصع
                  یاتاقان مرصع
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان بال اسکرو خوابیده

                  یاتاقان بال اسکرو BRL مدل خوابیده، با کد های FK و FF

                  بسیار با کیفیت و با دقت بالا

                  جهت دستگاه های سی ان سی و غیره

                  قیمت انواع بال اسکرو در بلبرینگ انصاری. برای استعلام قیمت بال اسکرو با ما تماس بگیرید.واردات و فروش بلبرینگ خطی. مشاوره و فروش انواع بلبرینگ خطی برای مصارف صنعتی.

                  یاتاقان بال اسکرو خوابیده
                  یاتاقان بال اسکرو خوابیده
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان UCP 206

                  مشخصات فنیقطر داخل بر حسب میلیمتر : 30قطر خارج بر حسب میلیمتر : 165ارتفاع بر حسب میلیمتر : 83وزن بر حسب کیلوگرم : 1.42

                  قیمت یاتاقان UCP 206
                  فروش یاتاقان UCP 206
                  فروش عمده یاتاقان UCP 206
                  قیمت بازار یاتاقان UCP 206
                  یاتاقان بلبرینگ ها در واقع تکیه گاهی برای اجزای چرخنده به شمار می آیند.

                  یاتاقان UCP 206
                  یاتاقان UCP 206
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  ابتکار صنعت
                  Iran- جنوب‌ تهران
                  021-33990391

                  یاتاقان های سه لایه

                  شرکت ابتکارصنعن:
                  مزایای یاتاقان های سه لایه :
                  قابلیت تحمل فشار اعمالی زیاد
                  استحکام خستگی بالا
                  دمای محیط پایین یاتاقان های آلومینیومی
                  دمای کارکرد بالا
                  شرکت ابتکار صنعت آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد
                  بورس یاتاقان
                  قیمت یاتاقان
                  فروش یاتاقان در تهران

                  یاتاقان های سه لایه
                  یاتاقان های سه لایه
                  ابتکار صنعت 021-33990391
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان SN.SNH.SNA

                  فروشگاه انصاری:
                  یاتاقان CN.CNH.CNA
                  فروشگاه انصاری عرضه کننده انواع رولبرینگ بلبرینگ های ماشین الات سنگین.ماشین الات صنعتی .ماشین الات کشاورزی .انواع یاطاقان .انواع کاسه نمد. پکینگ و اورینگ .تسمه، زنجیر .گیریس.
                  آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد.

                  یاتاقان SN.SNH.SNA
                  یاتاقان SN.SNH.SNA
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان ثابت و متحرک برای هیوندای سانتافه

                  یاتاقان ثابت و متحرک برای هیوندای سانتافه
                  قیمت یاتاقان ثابت و متحرک برای هیوندای سانتافه
                  استعلام یاتاقان ثابت و متحرک برای هیوندای سانتافه
                  گارانتی یاتاقان ثابت و متحرک برای هیوندای سانتافه
                  خرید یاتاقان
                  فروش یاتاقان
                  بورس یاتاقان تهران

                  یاتاقان ثابت و متحرک برای هیوندای سانتافه
                  یاتاقان ثابت و متحرک برای هیوندای سانتافه
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  یدک آلیس
                  Iran-غرب‌ تهران
                  021-55422687

                  یاتاقان متحرک نیوهلند B90B , LB95B

                  یاتاقان متحرک بیل بکهو نیوهلند B90B , LB95B
                  موتور : IVECO F4GE0454
                  ساخت شرکت سی ان اچ CNH ایتالیا
                  سایزهای موجود : STD , 0.25 , 0.50
                  نیوهلند ، بیل بکهو نیوهلند ، لوازم یدکی بیل بکهو نیوهلند ، قطعات یدکی بیل بکهو نیوهلند ، لوازم یدکی نیوهلند ، قطعات یدکی نیوهلند

                  یاتاقان متحرک نیوهلند B90B , LB95B
                  یاتاقان متحرک نیوهلند B90B , LB95B
                  یدک آلیس 021-55422687
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان موتور GLYCO بنز ده تن و مایلر

                  فروش اتاقان ماشین سنگین
                  لیست قیمت یاتاقان

                  قیمت یاتاقان پراید

                  قیمت یاتاقان پژو 405

                  نمایندگی فروش قطعات ماشین سنگین

                  فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ماشین سنگین

                  قیمت انواع یاتاقان صنعتی

                  قیمت یاتاقان ولوو

                  لیست قیمت یاتاقان بوش ایران

                  یاتاقان موتور GLYCO بنز ده تن و مایلر
                  یاتاقان موتور GLYCO بنز ده تن و مایلر
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان UCF 305

                  یاتاقان, یاتاقان چهارپیچ مربعی UCF
                  قیمت یاتاقان UCF 305
                  فروش یاتاقان UCF 305
                  خرید یاتاقان UCF 305


                  تولید کننده یاتاقان

                  قطر داخلی یاتاقان

                  خرید یاتاقان لغزشی

                  مشخصات فنی یاتاقان

                  تولید کنندگان یاتاقان در ایران

                  جدول انتخاب بلبرینگ

                  یاتاقان UCF 305
                  یاتاقان UCF 305
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقانهای جاذب ارتعاش

                  برای استعلام قیمت انواع یاتاقانهای جاذب ارتعاش با بلبرینگ انصاری بزرگترین مرکز پخش یاتاقانهای جاذب ارتعاش و انواع یاتاقان در ایران تماس بگیرید.
                  مناسب ترین قیمت یاتاقانهای جاذب ارتعاش
                  کیفیت بالا یاتاقانهای جاذب ارتعاش

                  یاتاقانهای جاذب ارتعاش
                  یاتاقانهای جاذب ارتعاش
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  راهساز مارکت
                  Iran- جنوب‌ تهران
                  021-22087856

                  یاتاقان بیل مکانیکی هیوندا

                  یاتاقان بیل مکانیکی هیوندا از جنس فلز ساخته می شود و در برابر حرارت و ضربه کاملا مقاوم میباشد وظیفه اصلی یاتاقان کاهش اصطکاک بین میل لنگ موتور و شاتون است به همین دلیل یاتاقان باید در برابر ضربه های شدید کاملا مقاوم باشد.

                  یاتاقان بیل مکانیکی هیوندا
                  یاتاقان بیل مکانیکی هیوندا
                  راهساز مارکت 021-22087856
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان مدل LFB520

                  یاتاقان مدل LFB520 مناسب برای ام جی 550 و 6 بسته 16 عددی
                  قیمت یاتاقان مدل LFB520 مناسب برای ام جی 550 و 6 بسته 16 عددی
                  فروش یاتاقان مدل LFB520 مناسب برای ام جی 550 و 6 بسته 16 عددی
                  گارانتی اصل یاتاقان مدل LFB520 مناسب برای ام جی 550 و 6 بسته 16 عددی

                  یاتاقان مدل LFB520
                  یاتاقان مدل LFB520
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان های پاشنه ای

                  قیمت یاتاقان های پاشنه ای
                  فروش یاتاقان های پاشنه ای
                  مرکز پخش یاتاقان های پاشنه ای
                  یاتاقان های پاشنه ای با از بین بردن ناپایداری هایی از قبیل چرخش روغن oil whirl مسئول افزایش سرعت عملکرد بیشینه در توربو ماشین ها میباشند

                  یاتاقان های پاشنه ای
                  یاتاقان های پاشنه ای
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان نگهدارنده بال اسکرو

                  فروش انواع یاتاقان بال اسکرو BF & GBF ساخت کشور تایوان. بلبرینگ انصاری تامین کننده انواع بال اسکرو و یاتاقان بال اسکرو در تهران . فروش انواع بلبرینگ خطی با قیمت و کیفیت عالی در فروشگاه مرکزی بلبرینگ انصاری در ناظم الطبا .

                  یاتاقان نگهدارنده بال اسکرو
                  یاتاقان نگهدارنده بال اسکرو
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان UCF 312

                  این یاتاقان UCF 312 در اصل تغییر شکل یافته بلبرینگ های شیار عمیق است.

                  مشخصات فنی یاتاقان UCF 312 :
                  مشخصات فنی قطر داخل بر حسب میلیمتر : 60قطر خارج بر حسب میلیمتر : 193ارتفاع بر حسب میلیمتر : 76وزن بر حسب کیلوگرم : 6.40

                  یاتاقان UCF 312
                  یاتاقان UCF 312
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان ثابت و متحرک سایز 50 ساخت فرانسه

                  یاتاقان ثابت و متحرک سایز 50 ساخت فرانسه
                  قیمت یاتاقان ثابت و متحرک سایز 50 ساخت فرانسه
                  فروش یاتاقان ثابت و متحرک سایز 50 ساخت فرانسه
                  فروش انواع یاتاقان در بلرینگ انصاری
                  بورس یاتاقان اکباتان تهران

                  یاتاقان ثابت و متحرک سایز 50 ساخت فرانسه
                  یاتاقان ثابت و متحرک سایز 50 ساخت فرانسه
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان ثابت و متحرک نیسان رونیز

                  یاتاقان ثابت و متحرک نیسان رونیز
                  قیمت یاتاقان ثابت و متحرک نیسان رونیز
                  فروش یاتاقان ثابت و متحرک نیسان رونیز
                  تهیه یاتاقان ثابت و متحرک نیسان رونیز
                  پیش فاکتور یاتاقان ثابت و متحرک نیسان رونیز

                  یاتاقان ثابت و متحرک نیسان رونیز
                  یاتاقان ثابت و متحرک نیسان رونیز
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان

                  , یاتاقان سری SN, یاتاقان, یاتاقان SN برچسب: H&K SN 505, Plummer Block SN 505, SN 505, ابعاد یاتاقان SN 505, خرید یاتاقان H&K SN 505, خرید یاتاقان SN 505, فروش یاتاقان

                  فروش و خدمات یاتاقان در یاتاقان انصاری بورس یاتاقان تهران

                  یاتاقان
                  یاتاقان
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  لوازم یدکی بیل، لودر و گریدر
                  Iran-مرکزی تهران
                  09123581091

                  یاتاقان موتور1026BT

                  یاتاقان موتور1026BT
                  فروشگاه 14بورس انواع قطعات ماشین الات راهسازی ومعدنی وسنگین کوماتسو.هیوندای .کاترپیلار
                  وامادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد
                  سامانه ثبت سفارش آنلاین قطعات

                  یاتاقان موتور1026BT
                  یاتاقان موتور1026BT
                  لوازم یدکی بیل، لودر و گریدر 09123581091
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقانهای جاذب ارتعاش

                  یاتاقانهای جاذب ارتعاش
                  فروش یاتاقانهای جاذب ارتعاش
                  قیمت همکاری یاتاقانهای جاذب ارتعاش
                  استعلام قیمت یاتاقانهای جاذب ارتعاش
                  گارانتی یاتاقانهای جاذب ارتعاش در بلبرینگ انصاری

                  یاتاقانهای جاذب ارتعاش
                  یاتاقانهای جاذب ارتعاش
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان بال اسکرو دیواری

                  یاتاقان بال اسکرو BRL مدل دیواری، با کد های BK و BF

                  بسیار با کیفیت و با دقت بالا

                  جهت دستگاه های سی ان سی و غیره
                  فروش بال اسکروی BRL
                  قیمت بال اسکروی BRL
                  ریل بال اسکرو ، بلبرینگ خطی ،

                  یاتاقان بال اسکرو دیواری
                  یاتاقان بال اسکرو دیواری
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان UCP 322

                  یاتاقان UCP 322
                  قیمت یاتاقان UCP 322
                  تخفیف یاتاقان UCP 322
                  فروش مستقیم یاتاقان UCP 322
                  استعلام قیمت یاتاقان UCP 322
                  بلبرینگ و یاتاقان انصاری بورس انواع یاتاقان در خیابان اکباتان تهران

                  یاتاقان UCP 322
                  یاتاقان UCP 322
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  ابتکار صنعت
                  Iran- جنوب‌ تهران
                  021-33990391

                  یاتاقان مرصع

                  یاتاقان حول نقطه‌ای خارج از مرکز بر روی نشیمنگاه می‌گردد.
                  شرکت ابتکارصنعت عرضه کننده انواع بلبرینگ- رولبرینگ -تسمه- یاتاقان -وامادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد

                  یاتاقان مرصع
                  یاتاقان مرصع
                  ابتکار صنعت 021-33990391
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان بلبرینگ UCP 206

                  فروش تعداد یاتاقان بلبرینگ UCP 206 و تکی یاتاقان بلبرینگ UCP 206 در بلرینگ و یاتاقان انصاری .تامین انواع مدل های یاتاقان در یاتاقان انصاری.
                  UCF, UCP, UCT, UCFA, UCFC, UCFK, UCFL, UCHA

                  یاتاقان بلبرینگ UCP 206
                  یاتاقان بلبرینگ UCP 206
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان UCF 305

                  یاتاقان | خرید و فروش انواع یاتاقان | یاتاقان سری UC
                  خرید یاتاقان
                  فروش یاتاقان
                  فروش اینترنتی یاتاقان
                  انواع یاتاقان
                  یاتاقان اصلی
                  یاتاقان و بلبرینگ انصاری

                  یاتاقان UCF 305
                  یاتاقان UCF 305
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ
                  Iran-مرکزی تهران
                  02136611987

                  یاتاقان UCFC 204

                  یاتاقان UCFC 204

                  قیمت یاتاقان UCFC 204

                  فروش یاتاقان UCFC 204

                  برای خرید و استعلام قیمت انواع یاتاقان با بهترین کیفیت و قیمت یاتاقان با رول استحکام تماس گرفته شود

                  یاتاقان UCFC 204
                  یاتاقان UCFC 204
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ 02136611987
                  یدک آلیس
                  Iran-غرب‌ تهران
                  021-55422687

                  یاتاقان متحرک نیوهلند 265

                  یاتاقان متحرک بیل مکانیکی نیوهلند E265BJ بیل مکانیکی نیوهلند E215BJ بیل مکانیکی نیوهلند E385BJ و یاتاقان متحرک بیل مکانیکی کوبلکو SK250-8 و بیل مکانیکی کوبلکو SK350-8

                  یاتاقان متحرک نیوهلند 265
                  یاتاقان متحرک نیوهلند 265
                  یدک آلیس 021-55422687
                  یدک آلیس
                  Iran-غرب‌ تهران
                  021-55422687

                  یاتاقان ثابت فیات آلیس FR15

                  یاتاقان ثابت لودر فیات آلیس FR15
                  کیت یاتاقان ثابت لودر فیات آلیس FR15 شامل 14 عدد یاتاقان میباشد.
                  سایزهای موجود : STD , 0.10 , 0.20 , 0.30 , 0.40
                  موتور : IVECO 8365 توربودار

                  یاتاقان ثابت فیات آلیس FR15
                  یاتاقان ثابت فیات آلیس FR15
                  یدک آلیس 021-55422687
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ
                  Iran-مرکزی تهران
                  02136611987

                  یاتاقان UCFC 203

                  یاتاقان UCFC 203

                  قیمت یاتاقان UCFC 203

                  فروش یاتاقان UCFC 203

                  فروش وخرید انواع یاتاقان تهران در رول استحکام بورس انواع یاتاقان و برینگ در ایران.

                  یاتاقان UCFC 203
                  یاتاقان UCFC 203
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ 02136611987
                  بلبرینگ انصاری
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33956395

                  یاتاقان SBR UC 211

                  یاتاقان SBR UC 211
                  قیمت یاتاقان SBR UC 211
                  فروش یاتاقان SBR UC 211
                  قیمت پخش انواع یاتاقان در ایران
                  فروشو خرید یاتاقان در بلبرینگ و یاتاقان انصاری

                  یاتاقان SBR UC 211
                  یاتاقان SBR UC 211
                  بلبرینگ انصاری 021-33956395
                  رول صنعت زاگرس
                  Iran-مرکزی تهران
                  021-33943711

                  یاتاقان

                  یاتاقان ها و یاتاقان بلبرینگ ها در دستهکاربردی ترین نوع اتصالات صنعتی قرار دارند که با سایز های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

                  یاتاقان
                  یاتاقان
                  رول صنعت زاگرس 021-33943711
                  یدک آلیس
                  Iran-غرب‌ تهران
                  021-55422687

                  یاتاقان ثابت نیوهلند 215

                  یاتاقان ثابت بیل مکانیکی نیوهلند E215BJ بیل مکانیکی نیوهلند E265BJ بیل مکانیکی نیوهلند E385BJ و یاتاقان ثابت بیل مکانیکی کوبلکو SK250-8 و SK350-8

                  یاتاقان ثابت نیوهلند 215
                  یاتاقان ثابت نیوهلند 215
                  یدک آلیس 021-55422687
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ
                  Iran-مرکزی تهران
                  02136611987

                  یاتاقان UCFA 212

                  یاتاقان UCFA 212

                  قیمت یاتاقان UCFA 212

                  ثبت سفارش یاتاقان UCFA 212

                  ثبت سفارش انواع یاتاقان در یاتاقان رول استحکام ایران

                  یاتاقان UCFA 212
                  یاتاقان UCFA 212
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ 02136611987
                  اسپانسر های ما
                  فیلتر مانا
                  فیلتر مانا

                  فیلتر مانا وارد کننده و عرضه کننده انواع فیلتر روغن، فیلتر گازوئیل، فیاتر هیدرولیک و هوا برای کلیه ماشین الات سنگین

                  021-55401977
                  پیچ کاران صنعت
                  پیچ کاران صنعت

                  پیچ کاران صنعت تامین کننده انواع پیچ ، مهره و واشر در سایز ها و گرید های مختلف و تدارک صنعتی

                  55490688 - 55490593 -09124013372
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ
                  رول استحکام ایرانیان بورس بلبرینگ

                  رول استحکام ،واردات و توزیع انواع بلبرینگ و رولبرینگ و انواع یاتاقان و انواع تسمه و ثبت سفارش انواع بلبرینگ skf

                  02136611987
                  باختر پدید فولاد
                  باختر پدید فولاد

                  باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

                  021-55421082-4
                  I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
                  نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
                  GOOGLE+ | FACEBOOK
                  کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
                  © Copyright 2021 - All rights reserved