نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
قدیریان اصفهان
دفعات بازدید : 18796
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 18796
فدرال بکسل
جنرال بکسل
محصولات
pp_قدیریان اصفهان_7282b0_u676__قدیریان.gif

قدیریان اصفهان

"قدیریان – اصفهان" در بازار لوازم یدکی انواع خودروهای سنگین شامل کامیون،کامیونت، اتوبوس و تریلر توانسته جایگاه ویژه ای را در این زمینه به خود اختصاص دهد.

درباره قدیریان اصفهان

مجموعه تولیدی و پخش "قدیریان – اصفهان" با بیش از 30 سال سابقه حضور در بازار لوازم یدکی انواع خودروهای سنگین شامل کامیون،کامیونت، اتوبوس و تریلر توانسته جایگاه ویژه ای را در این زمینه به خود اختصاص دهد. این مجموعه از ابتدا ارائه قطعات با کیفیت ممتاز و مطابق با شرایط استاندارد همراه با خدمات پس از فروش و در نهایت کسب رضایت مصرف کنندگان را به عنوان خط مشی خود قرار داده و در ادامه با جذب نیروهای مجرب و بکار گیری دانش و تجهیزات نوین وهمکاری با کارخانه ها و کارگاههای مختلف به عنوان پیمانکار یا زیر مجموعه، توانسته قدمی هر چند کوچک ولی موثر در ارتقای تولیدات داخلی در زمینه قطعات یدکی داشته باشد.

هم اکنون این مجموعه با قابلیت توزیع حدود 1000 قطعه از خودروهایی چون کامیون بنز ده تن قدیم ،ده تن جدید، مایلر، 911 و خاور و مینی بوس و اتوبوس 302 و 457 ، کامیون و اتوبوس ولوو و کامیونهای نسل جدید هوو و دانگ فنگ به منظور استفاده در چرخ و محور، شاسی و زیرشاسی ،سیستم خنک کننده موتور، موتورو گیربکس، پمپ باد، نیروی محرکه، گاردان ، اگزوز و... آماده ارائه خدمت به مشتریان گرامی می باشد.

اتوبوس و مینی بوس
مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
لینک های خارجی
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
جرثقیل سقفی | لنت ترمز
جرثقیل تک فاز | بالانسر فنری
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2022 - All rights reserved