نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
راهساز مارکت وارد کننده قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی هیوندا
دفعات بازدید : 5700
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 5700
دسته بندی محصولات

لوازم موتور بیل هیوندا

 • بوش موتور بیل مکانیکی هیوندا
 • پیستون موتور بیل مکانیکی هیوندا
 • شاتون بیل مکانیکی هیوندا

لوازم برقی بیل هیوندا

 • کنترلر بیل مکانیکی هیوندا R220LC-9S
 • دینام بیل مکانیکی هیوندا R220LC-9S
 • استارت بیل مکانیکی هیوندا

لوازم هیدرولیک بیل هیوندا

 • پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی هیوندا
 • فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی هیوندا
 • جک هیدرولیک بیل مکانیکی هیوندا

لوازم موتوری لودر هیوندا

 • بوش موتور لودر هیوندا
 • پیستون موتور لودر هیوندا
 • شاتون موتور لودر هیوندا

لوازم برقی لودر هیوندا

 • استارت لودر هیوندا
 • آرمیچر استارت لودر هیوندا
 • اتوماتیک استارت لودر هیوندا

راهساز مارکت لوازم یدکی لودر و بیل مکانیکی هیوندا HYUNDAI

راهساز مارکت وارد کننده قطعات و لوازم یدکی بیل مکانیکی هیوندا و لودر هیوندا است.در حوزه ماشین آلات راهسازی دستگاه های مختلفی در ایران وارد شده اند و در سیستم های راهسازی و سازندگی از این دستگاه ها استفاده می شود یکی از برندهایی که در ایران بسیار به چشم می خورد بیل مکانیکی های هیوندا و لودر هیوندای می باشد. راهساز مارکت با سابقه ای چند ساله در حوزه واردات قطعات و لوازم یدکی بیل مکانیکی هیوندا و لودر هیوندا توانسته است نیاز مشتری را بر طرف سازد و در کنار آن بهترین و با کیفیت ترین قطعات را در اختیار مشتری قرار دهد.بیل مکانیکی هیوندا در دو مدل چرخی و زنجیری در ایران موجود می باشد که راهساز مارکت در هر دو مدل آن می تواند قطعه مورد نظر دستگاه را تامین نماید.شایان ذکر است راهساز مارکت می تواند در تمام قسمت های مختلف بیل مکانیکی هیوندا و لودر هیوندا قطعات را تامین نماید بر مثال قطعات مرتبط به موتور و یا قطعات متربط به سیتسم هیدرولیک .

درباره بیل مکانیکی هیوندا | لوازم یدکی بیل هیوندا راهساز مارکت

وارد کننده قطعات و لوازم یدکی بیل مکانیکی هیوندا در هر دو مدل چرخی و زنجیری. شایان ذکر است این شرکت تمام قطعات ولوازم یدکی بیل مکانیکی هیوندا در بخش های مختلف این دستگاه اعم از قطعات موتوری ، قطعات برقی ، قطعات سیستم هیدرولیک و بخش گیربکس و چرخی وارد می کند.
با سال ها تجربه در زمنیه قطعات و لوازم یدکی بیل مکانیکی هیوندا شناخت کافی از انواع مختلف قطعات و کیفیت آن ها بهترین قطعات برای دستگاه پیشنهاد خواهد شد.
از قطعات این شرکت میتوان به قطعات موتوری بیل مکانیکی هیوندا اشاره کرد برای مثال : بوش و پیستون موتور هیوندا ، سوپاپ دود و هوا ، یاتاقان های ثابت و متحرک بیل مکانیکی هیوندا ، واشرجات موتور بیل هیوندا اعم از واشر سرسیلندر ، واشر درب قالپاق ، واشر منیفولد بیل هیوندا.

از موارد استفاده بیل مکانیکی هیوندا میتوان به حفر کانال ، زیر سازی ، فعالیت های ساختمانی ، تخریب و گود برداری اشاره کرد.

ماشین آلات راهسازی

آشنایی با بیل مکانیکی هیوندا و انواع مختلف آن

بیل مکانیکی هیوندا از ماشین آلات سنگین عمرانی و مهندسی محسوب می شود.بیل مکانیکی هیوندا از دستگاه مفید و قدرتمند در حوزه عمرانی و ساختمان سازی محسوب می شود از مواردی که از بیل مکانیکی هیوندا استفاده می شود می توان به لایروبی ، گود برداری ، حفاری گودال و استفاده در عملیات معدن اشاره کرد.در بعضی از دستگاه های بیل هیوندا می توان با نصب پیکور به حفاری سطوح بتنی نیز پرداخت.
یکی از نکات مهم انتخاب دستگاه مناسب بر اساس محل پروژه عمرانی می باشد که عوامل مهم در انتخاب بیل مکانیکی و لودر مکانیکی می توان به نوع خاک کارگاه ، زهکشی ، دسترسی به محل کارگاه و زاویه گردش بیل و یا لودر می توان اشاره کرد.برای مثال بر اساس سطح مورد کار بیل مکانیکی هیوندا دو نوع زنجیری و چرخشی در این نوع بیل مکانیکی موجود می باشد.
بیل مکانیکی هیوندا را میتوان به سه قسمت اصلی و مهم دسته بندی نمود اولین قسمت را قسمت الحاقی می نامند که شامل باکت و استیک و بوم می شود قسمت دوم قسمت اتاقک می باشد که شامل اتاق راننده و موتور و وزنه تعادل می باشد و در نهایت قسمت سوم قسمت ارابه است که شامل چرخ ها یا به صورت زنجیری و یا به صورت لاستیکی می باشد.
یکی از قسمت های مهم در بیل مکانیکی هیوندا وزنه تعادل آن می باشد که از اهمیتی بسیاری برخوردار است زیرا زمانی که بیل مکانیکی هیوندا خاک و یا مواد بسیار سنگین را برداشته است در صورت نبود وزنه تعادل قطعا واژگون خواهد شد.

آشنایی با لودر هیوندا و انواع مختلف آن

لودر هیوندا یکی از ماشین آلات پرکاربرد در امور عمران و راه سازی و ساختمان سازی است.از کارهای اصلی و مهم لودر هیوندا می توان به کنار گذاشتن مصالح و مواد و بارگیری مواد و مصالح اشاره کرد که این مواد می تواند هر چیزی باشد اعم از خاک ، شن و ماسه ، برف و یا مصالح ساختمانی.لودر هیوندا بر سه نوع می باشد که بسته به مکان فعالیت عمرانی انتخاب و خریداری می شود مدل اول لودر هیوندا چرخ زنجیری ، مدل دوم لودر هیوندا چرخ لاستیکی و مدل سوم بکهلودر هیوندا می باشد.از لودر هیوندا برای بارگیری مصالح و خاک و همچین برای جا به جایی مواد و یا مصالح سنگین همچون بلوک سیمانی نیز استفاده می شود.از دیگر کاربرد های لودر هیوندا می توان به خاک برداری و یا تمیز کردن قشایی از زمین نام برد.قسمت های مهم یک لودر هیوندا به 4 بخش اصلی خلاصه می شود اول و مهم ترین قسمت موتور لودر هیوندا است .دومین قسمت مهم لودر هیوندا قسمت هیدرولیک هیوندا است .بخش سوم قسمت شاسی و یا همان قسمت گیربکس لودر هیوندا است و در نهایت قسمت جام که وظیفه بارگیری را بر عهده دارد.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
لینک های خارجی
بوش و پیستون موتور بیل مکانیکی هیوندا

بوش و پیستون موتور بیل مکانیکی هیوندا

بوش و پیستون موتور بیل مکانیکی هیوندا به عنوان اصلی ترین قطعات موتور دستگاه می باشد. یکی از بخش های مهم بیل مکانیکی هیوندا بدون شک موتور دستگاه می باشد بنابراین می بایست در انتخاب قطعات آن نهایت توجه را نمود.بوش و پیستون موتور بیل مکانیکی هیوندا از قطعات مهم در موتور محسوب می شوند زیرا عملیات احتراق در بوش و پیستون موتور بیل مکانیکی هیوندا صورت می گیرد بنابراین این دو قطعه می بایست از بهترین کیفیت ساخته شده باشند تا در برابر حرارت کاملا مقاوم باشند.برای انتخاب بوش و پیستون موتور بیل مکانیکی هیوندا می بایست ابتدا بر اساس نوع دستگاه موتور آن شناسایی شود تا بوش و پیستون مناسب موتور انتخاب گردد.

بوش و پیستون موتور لودر هیوندا

بوش و پیستون موتور لودر هیوندا

بوش و پیستون موتور لودر هیوندا قلب تپنده لودرهیوندا است پایه و اساس تمام نیروهای لودر هیوندا از موتور لودر هیوندا تامین می شود بنابراین در انتخاب بوش و پیستون موتور لودر هیوندا نهایت دقت را باید انجام دهید بوش و پیستون موتور لودر هیوندا می بایست از نوع جنس و کیفیت بهترین نوع جنس بازار تهیه شود زیرا که در زمان احتراق و فعالیت لودر هیوندا بوش و پیستون موتور لودر هیوندا حرارت و فشار زیادی را باید تحمل نماید هر گونه مشکل در بوش و پیستون موتور لودر هیوندا باعث خرابی در سیستم احتراق موتور لودر هیوندا و در نتیجه باعث متوقف شدن لودر هیوندا که منجر به ضرر به دستگاه دار خواهد شد.

آشنایی با بیل مکانیکی هیوندا مدل R220LC-9S

آشنایی با بیل مکانیکی هیوندا مدل R220LC-9S بیل مکانیکی هیوندا مدل R220LC-9S از نوع بیل های چرخ زنجیری هیوندا است که در ایران از دستگاه های محبوب و پر فروش محسوب می شود.این مدل از بیل مکانیکی هیوندا مجهز به سیستم استاندارد لوله کشی می باشد جهت نصب چکش.نوع موتور این دستگاه HYUNDAI می باشد.بعداز سال 2016 موتور آن به موتور هیوندا - کامینز تغییر یافت. وزن کاری دستگاه 21900 کیلوگرم بوده است .قدرت دستگاه 150 اسب بخار و موتور آن 6 سیلندر می باشد.حجم مخزن سوخت بیل مکانیکی هیوندا 400 لیتر بوده و حجم مخزن هیدرولیک آن 160 لیتر است.حجم کل سیستم هیدرولیک بیل مکانیکی هیوندا 275 لیتر می باشد. حجم رادیاتور بیل مکانیکی هیوندا 35 لیتر می باشد.حجم مخزن روغن بیل مکانیکی هیوندا 24 لیتر می باشد. ابعاد بیل مکانیکی هیوندا : طول : 9530 میلی متر عرض : 2990 میلی متر ارتفاع : 2920 میلی متر از قسمت های مهم در مشخصات بیل مکانیکی هیوندا می توان به ابعاد و قابلیت های سیستم بوم و باکت آن اشاره کرد که به شرح زیر می باشد: طول بوم بیل مکانیکی هیوندا : 5680 میلی متر طول بازو بیل مکانیکی هیوندا : 2920 میلی متر حداکثر دسترسی افقی بیل مکانیکی هیوندا : 9980 میلی متر حداکثر عمق حفاری بیل مکانیکی هیوندا : 6730 میلی متر حداکثر ارتفاع حفاری بیل مکانیکی هیوندا : 960 میلی متر حداکثر ارتفاع تخلیه بیل مکانیکی هیوندا : 6780 میلی متر

comnews-2546-3451-unnamed (1).jpg

آشنایی با لودر هیوندا مدل HL770-9S

آشنایی با لودر هیوندا مدل HL770-9S لودر هیوندا مدل HL770-9S از لودر های پر کاربرد در ایران بوده است.از مشخصات فنی لودر هیوندا HL770-9S می توان به وزن کاری آن که 22500 کیلوگرم است اشاره کرد.موتور این مدل از لودرهای هیوندا کامنیزی می باشد 280 اسب بخار توان موتور لودر هیوندا مدل HL770-9S است و دارای 6 سلیندر می باشد. مخزن سوخت لودر هیوندا HL770-9S دارای ظرفیت 362 لیتر است و مخزن روغن هیدرولیک آن 185 لیتر است. ابعاد دستگاه به شرح زیر است طول : 8650 میلی متر عرض دستگاه 3100 میلی متر ارتفاع دستگاه با احتساب کابین 3590 میلی متر است.یکی از نکات مهم در لودر هیوندا سعت عملکرد آن و حیطه عملکردی آن است که سرعت عملکرد لودر هیوندا HL770-9S 38 کیلومتر بر ساعت بوده و جزئیات حیطه عملرک آن به این صورت است حداکثر ارتفاع تخلیه 3117 میلی متر و حداکثر ارتفاع بارگیری 5870 میلی متر است.

comnews-2546-2ed0-unnamed (2).jpg

آشنایی با بیل مکانیکی چرخ زنجیری هیوندا r330lc-9s

بیل مکانیکی چرخ زنجیری هیوندا r330lc-9s معروف به هیوندا 330 از سال 2014 واردات این مدل از بیل مکانیکی هیوندا به ایران آغاز شد و از مدل هایی است که در ایران بسیار است راهساز مارکت تمام قطعات مورد نیاز این مدل از بیل مکانیکی هیوندا را تامین می نماید.از مشخصات فنی بیل مکانیکی چرخ زنجیری هیوندا 330 میتوان به موتور آن اشاره کرد که مدل کامینز می باشد موتور بیل مکانیکی هیوندا 330 6 سیلندر می باشد و ظرفیت موتور آن 263 اسب بخار می باشد مخزن سوخت بیل مکانیکی چرخ زنجیری هیوندا 330 ، 500 لیتر می باشد و ظرفیت مخزن روغن هیدرولیک آن 190 لیتر است. حداکثر سرعت جا به جایی بیل مکانیکی هیوندا 330 ،5.8 kh/h میباشد ، حداکثر نیروی برش خاک بیل مکانیکی چرخ زنجیری هیوندا 330 ، 14.3ton بوده و حداکثر نیروی حفاری آن 18.9 Ton می باشد جداکثر شیب مجاز بیل مکانیکی چرخ زنجیری هیوندا 330 ، 35Deg است.ابعاد بیل مکانیکی چرخ زنجیری هیوندا 330 به شرح زیر است طول 10980mm ، عرض 3280mm و ارتفاع کلی به احتساب کابین دستگاه 3090mm است و مهم ترین قسمت ابعاد اندازه قطعات هیدرولیک و قسمت بیل مکانیکی چرخ زنجیری هیوندا330 است که به شرح زیر می باشد طول بوم 6450mm ، طول بازو 3200mm ، حداکثر عمق حفاری 11140mm ، حداکثر ارتفاع حفاری 10310mm ، حداکثر ارتفاع تخلیه 7240mm

comnews-2546-f948-unnamed (3).jpg

آشنایی با بیل مکانیکی هیوندا مدل R210LC-9S

آشنایی با بیل مکانیکی هیوندا مدل R210LC-9S از بیل مکانیکی های چرخ زنجیری شرکت هیوندا است که در داخل ایران بسیار به چشم می خورد از مشخصات فنی مهم این مدل بیل مکانیکی هیوندا باید به مدل موتور آن اشاره کرد که مدل موتور بیل مکانیکی هیوندا در این مدل D6BT-C می باشد موتور دارای 6 سیلندر بوده و توان موتور 157 اسب بخار می باشد یکی دیگر از ویژگی های مهم این مدل بیل مکانیکی هیوندا ابعاد دستگاه می باشد که طول 9520MM و عرض 2990MM و ارتفاع 2920MM می باشد ظرفیت مخزن سوخت بیل مکانیکی هیوندا مدل R210LC-9S در مجموع 340 لیتر می باشد و حجم مخزن روغن هیدرولیک بیل مکانیکی هیوندا 180 لیتر می باشد مهم ترین نکته برای انتخاب یک ماشین راهسازی اطلاعات مربوط به حفاری دستگاه می باشد مشخصات حفاری بیل مکانیکی هیوندا مدل R210LC-9S به شرح زیر می باشد طول بوم 5.680MM طوال بازو 2.920MM حداکثر عمق حفاری 6.550MM حداکثر ارتفاع حفاری 9.470MM داکثر ارتفاع تخلیه 6.670MM

comnews-2546-178e-Untitled-1.jpg
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
تاسیسات ساختمانی | برق ساختمان | خدمات ساختمانی
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2021 - All rights reserved