نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
لوازم یدکی لودر ولوو VOLVO
دفعات بازدید : 3348
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 3348
دسته بندی محصولات

لوازم و قطعات یدکی لودر L90 ولوو VOLVO

 • لوازم موتوری لودر L90 ولوو
 • لوازم هیدرولیک لودر ال90 ولوو VOLVO L90
 • لوازم یدکی برقی لودر ال90 ولوو VOLVO L90

لوازم یدکی لودر ال 120 ولوو VOLVO L120

 • لوازم یدکی موتوری لودر ولوو ال120 VOLVO L120
 • لوازم هیدرولیک لودر ال120 ولوو VOLVO L120
 • لوازم گیربکس لودر ولوو ال120 VOLVO L120

قطعات و لوازم یدکی لودر ولوو BM 4400

 • لوازم موتوری لودر ولوو 4400 BM
 • لوازم یدکی چرخ لودر ولوو بی ام VOLVO BM 4400
 • لوازم برقی لودر ولوو بی ام BM 4400

لوازم یدکی لودر ولوو بی ام 4500

 • لوازم یدکی موتوری لودر ولوو بی ام BM4500
 • لوازم هیدرولیک لودر ولوو بی ام BM4500
 • لوازم گیربکس لودر ولوو بی ام VOLVO BM 4500
ولوو مارکت-لوازم یدکی لودر ولوو VOLVO

لوازم یدکی لودر ولوو VOLVO

ولوو مارکت وارد کننده کلیه لوازم یدکی لودر ولوو بصورت OE اورجینال نصب شده توسط کمپانی مادر و OEM برند های معتبر تولید کننده در ایران می باشد. لوازم یدکی لودر ولوو VOLVO در بخش های مختلف شامل لوازم موتوری، لوازم گیربکس، لوازم اکسل و چرخ لودر ولوو، لوازم جک و سیل کیت های جک می باشند. فروش مستقیم لوازم یدکی لودر ولوو 440 دارای موتور های TD60، لودر ولوو VOLVO 4500 دارای موتور های TD61، لودر ولوو L90 دارای موتور های دیزلی TD61، لودر های ولوو L120 دارای موتور های دیزلی TD71 و L120D با موتور های دیزلی TD73 عرضه می شوند. شایان ذکر است که کلیه لوازم یدکی لودر های قدیمی ولوو که به سری BM معروف هستند نیز در این مجموعه عرضه می شوند.

درباره ولوو مارکت لوازم یدکی لودر ولوو VOLVO

واردات و فروش لوازم یدکی لودر ولوو VOLVO در سری های جدید مانند ماشین های L90E , L90F, L120E , L120F بصورت متسقیم و بی واسطه بصورت قطعه اصلی و برند های معتبر قابل عرضه هستند. ارائه مشاوره خرید لوازم یدکی لودر ولوو و تعویض قطعات با بهترین قیمت و مناسب ترین برند ها و همچنین ارائه خدمات تعمیرات برخی از قطعات لودر های ولوو در این مجموعه صورت می پذیرد. ولوو مارکت بصورت تخصصی بر روی لوازم یدکی لودر و بیل مکانیکی ولوو فعالیت داشته و به واردات هزاران قطعه و لوازم یدکی لودر ولوو با برند های شناخته شده می پردازد. همچنین این مجموعه بصورت نمایندگی پخش محصولات برند نورتک ترکیه در ایران فعالیت می کند.

ماشین آلات راهسازی

برند های معتبر لوازم یدکی لودر ولوو VOLVO

لوازم یدکی لودر ولوو بر حسب نوع و محل اتصال قطعه با برند های مختلفی بصورت OE و OEM در ولوو مارکت قابل عرضه هستند. باید در نظر داشت که با توجه به هزینه بالای خواب دستگاه و هزینه نسبتا بالای تعمیرات خرید و استفاده از لوازم یدکی لودر ولوو با برند های معتبر با وجود قیمت بالاتر توجیه اقتصادی داشته و ولوو مارکت پیشنهاد به استفاده از بهترین برند ها را به مشتریان خود دارد. در قسمت دنده جات چرخ و گیربکس این مجموعه بصورت نمایندگی برند بومکس BUMEKS فعالیت می نماید. در زمینه صفحات اصطکاکی شامل صفحات فلزی و گرافیتی از محصولات برند FMC انگلستان بعنوان لوازم یدکی گیربکس لودر ولوو استفاده می شود که دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد.

در قسمت لوازم یدکی موتوری لودر ولوو کلیه قطعات با برند های شناخته شده ای مانند برند کلبن KOLBEN آلمان قابل عرضه هستند. بوش، پیستون و رینگ های موتور لودر ولوو در مجموعه ولوو مارکت با برند های شناخته شده دیگری مانند نورال قدسه NURAL-GOTZE از محصولات شرکت فدرال مقول آمریکا نیز عرضه می شوند. با توجه به تکنولوژی بالای کشور های آلمان و آمریکا در فراوری فلزات، لوازم یدکی موتوری لودر ولوو VOLVO با این برند ها نه تنها دارای دقت بسیار بالایی بوده و به راندمان بالای موتور می انجامد بلکه دارای مقاومت سایشی بالایی بوده و سبب افزایش طول عمر مفید کاری موتور لودر ولوو می شود.

لوازم یدکی جک لودر ولوو در مجموعه ولوو مارکت با برند نورتک NORTEQ ترکیه عرضه می شوند که در واقع تمامی این قطعات با برند نورتک بسته بندی شده و حاوی محصولات OE اتصالی بصورت قطعه اصلی توسط شرکت های مادر بر روی لودر ولوو هستند. علاوه بر لوازم یدکی جک لودر ولوو کیت های گیربکس نیز با برند نورتک ترکیه در این مجموعه عرضه می شوند. همچنین تمامی سیل کیت های جک لودر ولوو بصورت OEM در ولوو مارکت عرضه می شوند که این کیت ها با برند های CFW , SKF آلمان قابل عرضه هستند.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
لینک های خارجی
قطعات و لوازم یدکی هیدرولیک و جک لودر ولوو

قطعات و لوازم یدکی هیدرولیک و جک لودر ولوو

ولوو مارکت عرضه کننده کلیه لوازم هیدرولیکی و قطعات یدکی جک لودر ولوو برای ماشین های L90, L120 در کد های مختلف در ایران می باشد. انواع پمپ هیدرولیک بصورت کامل و انواع روتور پیستون برای پمپ های هیدرولیک، انواع جک های هیدرولیک، پمپ خشتی فرمان، شیر های کنترل و سیل کیت ها در این مجموعه عرضه می شود. مبنای عملکرد سیستم هیدرولیک بر حسب عدم تراکم پذیری روغن هیدرولیک و انتقال قدرت و فشار از طریق روغن می باشد. لوازم یدکی هیدرولیک لودر ولوو با برند های شناخته شده ای مانند زاور دانفوس SAUER DANFOSS, REXROTH , HYDAC و برند های OEM قابل عرضه می باشد. کلیه اوازم و قطعات یدکی جک هیدرولیک لودر ولوو VOLVO شامل انواع گسکت ها، اورینگ و واشر و انواع فیلتر های روغن هیدرولیک در ولوو مارکت عرضه می شوند. انواع اکومولاتور ها که نقش دمپر در سیستم های هیدرولیک را ایفا می کنند و در برخی نمونه های لودر های جدید ولوو بعنوان بوستر ترمز مورد استفاده قرار می گیرند نیز با برند های شناخته شده ای مانند اولائر OLAER فرانسه عرضه می شوند.

لوازم و قطعات یدکی موتور های TD لودر ولوو

موتور های دیزلی لودر ولوو در سری های مختلف با کد TD شامل سری های TD60, TD61, TD63, TD73 , ... مورد استفاده قرار می گیرد که اغلب بصورت خطی 6 سیلندر طراحی شده اند. لوازم یدکی موتوری لودر ولوو VOLVO شامل کلیه لوازم بلوک سیلندر، متعلقات سیلندر موتور دیزلی لودر ولوو و کلیه تجهیزاتی می شود که در فرایند احتراق شرکت می کنند. بلوک سیلندر، سر سیلندر که بصورت کوپل شده با بلوک عمل می کند و واشر سیلندر از مهمترین قطعات موتوری لودر ولوو محسوب می شوند که در سایز های مختلف بر روی موتور های سری TD مورد استفاده قرار می گیرند. بوش پیستون رینگ در داخل سیلندر و سوپاپ های دود و هوا در ورودی و خروجی سیلندر از دیگر اجزای اصلی لوازم یدکی موتوری لودر ولوو با موتور های دیزلی سری TD محسوب می شوند.

شاتون ها، میبل لنگ و دنده فلایویل از دیگر قطعات موتوری لودر ولوو وحسوب می شوند که در فرایند انتقال از حرکت رفت و برگشتی پیستون به حرکت دورانی بر روی چرخ ها شرکت دارند. لوازم یدکی لودر ولوو که در فرایند سوخت رسانی و روغن رسانی به موتور دیزلی لودر ولوو نیز شرکت دارند در دسته لوازم موتوری قرار دارند که اویل پمپ، واتر پمپ، فیول پمپ پمپ سوخت در این دسته قرار می گیرند. از لوازم یدکی مصرفی موتور لودر ولوو نیز می توان به انواع فیلتر های اتصالی موتور شامل فیلتر روغن، فیلتر هوای موتور و فیلتر گازوئیل فیلتر سپرایتور آبگیر گازوئیل اشاره نمود.

موتور های سری TD لودر ولوو به منظور داشتن راندمان و گشتاور بیشتر مجهز به توربو شارژر هستند که از دیگر لوازم یدکی لودر ولوو محسوب می شود. کلیه تجهیزات خنک کاری موتور از قبیل رادیاتور، اینتر و افتر کولر که وظیفه خنک سازی هوای خروجی از سوپر شارژر را بر عهده دارند از دیگر قطعات موتوری لودر ولوو VOLVO محسوب می شوند. انواع ترموستات و سنسور ها سلونوئید ها نیز که بر روی موتور های سری TD لودر ولوو مورد استفاده قرار می گیرند از لوازم و قطعات یدکی موتوری محسوب شده و در ولوو مارکت عرضه می شوند.

comnews-2977-4172-td73-loader-volvo-engine.jpg
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved