نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
لوازم یدکی توربین و گیربکس دانا اسپایسر واردات و تامین لوازم اصلی دانا اسپایسر در کوتاهترین زمان
دفعات بازدید : 2833
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 2833
دسته بندی محصولات

لوازم گیربکس ریچ استاکر دانا اسپایسر

  • اکسل خورشیدی ریچ استاکر دانا اسپایسر
  • گاردان ریچ استاکر دانا اسپایسر
  • گیربکس خورشیدی ریچ استاکر دانا اسپایسر

لوازم گیربکس لیفتراک دانا اسپایسر

  • اکسل هدایت شونده لیفتراک دانا اسپایسر
  • گیربکس لیفتراک دانا اسپایسر
  • گاردان لیفتراک دانا اسپایسر

لوازم گیربکس لودر دانا اسپایسر

  • گیربکس گاردان لودر دانا اسپایسر
  • گیربکس دو سرعته هیدرواستاتیک لودر دانا اسپایسر
  • گیربکس تقسیم گشتاور لودر دانا اسپایسر
راهساز مارکت-لوازم یدکی توربین و گیربکس دانا اسپایسر

لوازم یدکی توربین و گیربکس دانا اسپایسر

راهساز مارکت وارد کننده کلیه لوازم یدکی توربین و گیربکس دانا اسپایسر DANA SPICER آمریکا در ایران می باشد. گیربکس دانا اسپایسر بر روی انواع ماشین آلات معدنی و راهسازی، کشاورزی، لیفتراک ها و ریچ استاکر ها بصورت OE اتصال پیدا کرده و لوازم دیکی دانا اسپایسر بصورت اصلی در راهساز مارکت عرضه می شود. کلیه لوازم گیربکس های خورشیدی دانا اسپایر، گیربکس های دو سرعته هیدرواستاتیک دانا اسپایر و موتور های الکترودینامیک دانا اسپایسر در راهساز مارکت عرضه می گردد.

درباره راهساز مارکت لوازم یدکی توربین و گیربکس دانا اسپایسر

سیستم انتقال قدرت و گیربکس دانا اسپایسر بر روی انواع ماشین آلات سبک و سنگین از جمله خودرو های سواری، ون و تراک ها و بسیاری از ماشین آلات سنگین معدنی، دریایی، راهسازی و کشاورزی اتصال پیدا می کند. گروه صنعتی دانا اسپایسر با بیش از 120 سال سابقه در امر تولید انواع سیستم های پیشران از جمله گیربکس، موتور، تجهیزات اتوماسیون و سیستم های انتقال قدرت از پیشتازان صنعت ماشین سازی در دنیا محسوب می شود.
لوازم یدکی دانا اسپایسر در ایران برای تجهیز، اورهال کردن و تعمیرات گیربکس های این برند که بر روی انواع لیفتراک ها، ساید لیفتر ها، ریچ استاکر ها و برخی از ماشین آلات معدنی و کشاورزی اتصال پیدا کرده اند مورد استفاده قرار می گیرند.تجهیزات حمل کانتینر با گیربکس دانا اسپایسر در کاربری های بندری و دریایی دارای کاربری گسترده ای هستند.

گیربکس

تاریخچه گیربکس دانا اسپایسر DANA SPICER

برند دانا اسپایسر در سال 1904 توسط کلارنس اسپایسر Clarence Spicer و پس از ثبت اختراع وی در تولید گاردان های محفظه بسته چند کاره به ثبت رسید. گاردان های اختراعی آقای اسپایسر برای اولین بار کاربری چهار شاخ گاردان را بجای اتصال زنجیر اسپراکت به ثبت و کاربری جهانی رسانید. اختراع گاردان بعنوان اولین مورد ثبتی شرایط را برای بهبود و پیشرفت تولیدات دانا اسپایسر Dana Spicer تا تولید نهایی سیستم های کامل انتقال قدرت چند منظوره fully integrated propulsion systems که امروزه بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی و کشاورزی، ماشین های حمل از جمله لیفتراک و ریچ استاکر و ماشین های راهسازی از جمله بیل مکانیکی و لودر نصب می شود هموار نمود.
گیربکس دانا اسپایسر در طی جنگ جهانی دوم که کشور آمریکا به تامین تجهیزات جنگی و نظامی برای انگلستان و متحدین خود می پرداخت رشد چشم گیری نمود و در طی این دوران گیربکس و گاردان دانا اسپایسر بر روی جیپ های نظامی اتصال پیدا می کرد. گیربکس دانا اسپایسر بر روی ماشین های حمل خاک مانند ماشین های 18 چرخ حفاری بصورت گاردان و اتصالات انتقال قدرت نصب می شوند.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
لینک های خارجی
تعمیر گیربکس دانا اسپایسر با لوازم اصلی

تعمیر گیربکس دانا اسپایسر با لوازم اصلی

تعمیر و اورهال کردن گیربکس های دانا اسپایسر در راهساز مارکت با قطعات و لوازم یدکی اصلی صورت می پذیرد. واردات اجزا و قطعات اصلی گیربکس و گاردان دانا اسپایسر و تعویض با قطعات اصلی همراه با ضمانت عملکرد و کیفیت از فعالیت های اصلی این مجموعه محسوب می شود. قطعات اصلی آلمانی با برند DANA SPICER بر روی گیربکس های صنعتی این برند مورد استفاده قرار گرفته که با وجود داشتن قیمت بالاتر طول عمر و دوام را تضمین می کنند. هزینه تعمیر و تعویض قطعات گیربکس دانا اسپایسر پس از بازدید و براورد قیمت بر حسب نوع خدمات مشخص می شود.

مشخصات کیفی گیربکس دانا اسپایسر DANA SPICER

گیربکس و تجهیزات انتقال قدرت با برند دانا اسپایسر تلفیقی از دقت و طول عمر را به همراه می آورند. در تولید اجزای گیربکس انا اسپایسر از آلیاژ های فولادی خاصی استفاده می شود که علاوه بر داشتن ترکیبات شیمیایی منحصر به فرد در آلیاژ دارای مراحل سخت کاری حرارتی ویژه ای هستند. در واقع قابلیت تعلیق بار بالا بر روی دنده های گیربکس و مقاومت سایشی بسیار بالای آنها در برابر اصطکاک ناشی از تکنولوژی بالای بکار رفته در فراوری فولاد در تولید دنده های گیربکس دانا اسپایسر DANA SPICER می باشد که سختی و تنسایل بالایی را بهمراه دارد. علاوه بر مقاومت سایشی abrasion بالا دقت بسیا بالای بکار گرفته شده در تولید توربین و گیربکس دانا اسپایسر سبب به حداقل رسیدن تلرانسحرکتی اجزا شده که طول عمر بالاتر و راندمان کاری بهتر را در پی دارد. قابلیت تبدیل سرعت به قدرت گشتاور بسیار بالای گیربکس دا ناسپایسر سبب بکارگیری آن بر روی بسیاری از ماشین آلاتی که با بار های پر تنش ر و کار دارند مانند ماشین های راهسازی از جمله لودر، بیل مکانیکی و گریدر و همچنین لیفتراک های دریایی و ریچ استاکر ها می شود. در زمینه کشاورزی گیربکس های دانا اسپایسر بر روی بسیاری از ماشین آلات مانند تراکتور ها و کمباین ها و در زمینه ماشین های صنعتی بر روی بسیاری از انواع کرین ها و دامپر ها اتصال پیدا می کند.

comnews-2908-a1e6-oh-mh-containerhandler.gif
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved