Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها
 • پیچ و مهره
  • سیم بکسل و زنجیر
  • آسانسور
   • خدمات بازرگانی
    • ماشین الات و تجهیزات کشاورزی
     • جرثقیل سقفی
      • ابزار آلات تراشکاری
       شگل
       238 روز و 13 ساعت تا پایان آگهی

       شگل

       نتایج جستجو برای شگل
       بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
       Iran- جنوب‌ تهران
       021-55404648 - 55418596

       شگل

       شگل ، حلقه ی اتصال قابل حملی است که برای اتصال تجهیزات و قطعات مختلف باربرداری استفاده می شود . مثلا برای اتصال سیم بکسل ، زنجیر، قلاب جرثقیل و سایر تجهیزات به بار ،از شگل استفاده می شود. شگل ها به طور کلی به دو شکل نعل اسبی خمیدهیا D شکل ساخته می شوند.تقریبا همه ی انواع شگل ها از نوعی میله فولادی آهنگری شده ی خمیده شکل که دو عدد چشمی و یک پین دارد تشکیل شده اند و از فلز منگنز هم در ساختمان شگل استفاده می شود. به عبارت دیگر شگل نوعی اتصال محکم و خمیده بوده که حلقه بسته ای را تشکیل می دهد. بدنه شگل از فولاد یکپارچه ی آهنگری شده بدون انجام هیچگونه جوشکاری ساخته می شود . پین از میله های فولادی آهنگری و ماشین کاری شده ساخته می شود . سپس عملیات حرارتی روی شگل ها با یکی از روش های زیر انجام میشود :

       حرارت تا 50 درجه ی سانتی گراد بالاتر از نقطه بحرانی فولاد و سپس سرد کردن در هوای آزاد.
       تمام شگل هایی که عملیات حرارتی و سخت کاری روی آنها انجا

       شگل
       شگل
       بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
       باختر پدید فولاد
       Iran- جنوب‌ تهران
       021-55421082-4

       شگل

       شگل
       شگل یکی از قطعات پرکاربرد برای اتصال سیم بکسل، زنجیر،جرثقیل و سایر تجهیزات به بار های سنگین استفاده میشود.
       جنس شگل ها معمولا از جنس فولاد هستند، و بدون هیچ جوشکاری ساخته میشوند و ساختار خمیده ی یک پارچه ای دارند و دو عدد چشمی و یک پین دارند و برای جلو گیری از زنگ زدن،شگل را با یک لایه گالوانیزه روی یا کادمیوم میپوشانند.
       گاهی این شگل به جای پین با پیچ ساخته و عرضه میوشد.
       شگل نعلی شکل در تناژهای 2 تا 200 تن ساخته و تولید میشود.
       چند نکته که خوب است در مورد استفاده از شگل بدانید:
       1- شگل را قبل از استفاده بررسی کنید و اگر علامت سازنده و تناژ روی آن حک نشده است از استفاده از آن خودداری کنید.
       2-هرگز به جای پین از شی دیگیری مثل مفتول یا پیچ استفاده نکنید.
       3-هیچ عملیاتی مثل جوشکاری روی شگل انجام ندهید.
       برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.
       باختر پدید فولاد

       شگل
       شگل
       باختر پدید فولاد 021-55421082-4
       بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
       Iran- جنوب‌ تهران
       021-55404648 - 55418596

       شگل تناژ دار

       شگل تناژ دار در واقع هم می تواند از نوع یو باشد و هم از نوع نعلی شکل. این در حالی است که اغلب تولید کنندگان بزرگ شگل و اتصالات زنجیر و سیم بکسل شگل تناژ دار را که تا تناژ 250 تن نیز تولید میشود اغلب از نوع شگل نعلی شکل تولید می کنند. طراحی شگل تناژ دار گاهی بصورت پین دار و گاهی نیز بصورت پیچی می باشد. از شگل تناژ دار اغلب در بارگیری کشتی ها و در صنایع دریایی و ساحلی استفاده میشود. متعلقات گوناگونی همراه شگل تناژ دار استفاده میشوند تا حلقه اسلینگ را کامل کنند. یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان شگل تناژ دار شرکت کروزبی آمریکا می باشد که طرح های جدیدی از شگل تناژ دار را همراه با استاندارد های مرتبط ارائه نموده است. بازرگانی پاسارگادوارد کننده سایز های مختلف شگل تناژ دار تا سقف 250 تن در ایران می باشد.
       بازرگانی پاسارگاد
       شماره تماس:55404648-55418596
       09126593627

       شگل تناژ دار
       شگل تناژ دار
       بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
       بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
       Iran- جنوب‌ تهران
       021-55404648 - 55418596

       شگل معمولی

       شگل ، حلقه ی اتصال قابل حملی است که برای اتصال تجهیزات و قطعات مختلف باربرداری استفاده می شود . مثلا برای اتصال سیم بکسل ، زنجیر، قلاب جرثقیل و سایر تجهیزات به بار ،از شگل استفاده می شود. شگل ها به طور کلی به دو شکل نعل اسبی خمیدهیا D شکل ساخته می شوند.تقریبا همه ی انواع شگل ها از نوعی میله فولادی آهنگری شده ی خمیده شکل که دو عدد چشمی و یک پین دارد تشکیل شده اند و از فلز منگنز هم در ساختمان شگل استفاده می شود. به عبارت دیگر شگل نوعی اتصال محکم و خمیده بوده که حلقه بسته ای را تشکیل می دهد. بدنه شگل از فولاد یکپارچه ی آهنگری شده بدون انجام هیچگونه جوشکاری ساخته می شود . پین از میله های فولادی آهنگری و ماشین کاری شده ساخته می شود . سپس عملیات حرارتی روی شگل ها با یکی از روش های زیر انجام میشود

       شگل معمولی
       شگل معمولی
       بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
       تکین بکسل
       Iran- جنوب‌ تهران
       021-55422784

       شگل یو استنلس استیل

       شگل یو U از جنس استنلس استیل بدون نیاز به آبکاری سطحی دارای مقاومت محیطی بسیار بالایی بوده و به دلیل وجود عناصر فلزی فوق فعال مانند کروم و نیکل در ساختار آلیاژی خود در تماس با آب و رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارد. شگل یو استنلس استیل در دو گرید 304 و 316 قابل عرضه می باشد که گرید 316 دارای قیمت بالاتر و مقاومت محیطی مناسب تری نیز می باشد. علاوه بر این شگل یو استنلس استیل با گرید 316 هیچ میلی نیز به جذب تحت تاثیر میدان مغناطیسی ندارد. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده انواع شگل یو و شگل های نعلی شکل استیل در گرید های مختلف با سایز های اینچی و میلیمتری و در تناژ مختلف برای انواع اتصالات اسلینگ های سیم بکسلی و اسلینگ های زنجیری در ایران می باشد.

       شگل یو استنلس استیل
       شگل یو استنلس استیل
       تکین بکسل 021-55422784
       گروه مهندسین فولاد بکسل
       Iran- جنوب‌ تهران
       021-55412028

       شگل

       شگل ، حلقه ی اتصال قابل حملی است که برای اتصال تجهیزات و قطعات مختلف باربرداری استفاده می شود . مثلا برای اتصال سیم بکسل ، زنجیر، قلاب جرثقیل و سایر تجهیزات به بار ،از شگل استفاده می شود. شگل ها به طور کلی به دو شکل نعل اسبی خمیدهیا D شکل ساخته می شوند.تقریبا همه ی انواع شگل ها از نوعی میله فولادی آهنگری شده ی خمیده شکل که دو عدد چشمی و یک پین دارد تشکیل شده اند و از فلز منگنز هم در ساختمان شگل استفاده می شود. به عبارت دیگر شگل نوعی اتصال محکم و خمیده بوده که حلقه بسته ای را تشکیل می دهد. بدنه شگل از فولاد یکپارچه ی آهنگری شده بدون انجام هیچگونه جوشکاری ساخته می شود . پین از میله های فولادی آهنگری و ماشین کاری شده ساخته می شود .

       شگل
       شگل
       گروه مهندسین فولاد بکسل 021-55412028
       جنرال بکسل
       Iran- جنوب‌ تهران
       021-55412101

       شگل یو گرین پین Green Pin

       شگل یو گرین پین Green Pin در واقع محصول کشور هلند می باشد که تحت لیسانس کشور آلمان تولید شده و یکی از معتبر ترین تولید کنندگان انواع شگل و اتصالات لیفتینگ در دنیا می باشد. آلیاژ های فولادی بکار گرفته شده در تولید شگل یو گرین پین و عملیات ویژه سخت کاری آن سبب می شود که این محصول دارای مقاومت تنسایل کششی بسیار بالایی بوده و در اتصالات اسلینگ برای کاربری لیفتینگ مقاومت مناسبی داشته باشد. استفاده از شگل یو گرین پین در صنایع سنگین مانند کشتی رانی ها به سبب مقاومت کششی و محیطی بالا بسیار رواج دارد. بازرگانی جنرال بکسل وارد کننده شگل یو و شگل های نعلی شکل گرین پین در ایران می باشد.

       شگل یو گرین پین Green Pin
       شگل یو گرین پین Green Pin
       جنرال بکسل 021-55412101
       فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده سیم بکسل ، تسمه حمل بار
       Iran-مرکزی تهران
       021-55411792

       شگل ساده و نعلی شکل

       شگل ها از اتصالات کاربردی در لیفتینگ محسوب می شود. شگل از دو بخش اصلی بدنه قوصی شکل و نوعی اتصال که گاهی پیچ مانند و گاهی نیز به شکل پین تولید می شود تشکیل شده است. شگل های ساده U شکل و شگل هایی نیز با استاندارد اروپایی به شگل شگل نعلی شکل در صنایع بکار گرفته می شوند. انتخاب و خرید شگل ها هم می تواند بر حسب سایز و هم بر حسب تناژ باشد. برند های معتبر تولید کننده انواع شگل یو و شگل نعلی شکل در دنیا عبارتند از CROSBY , GREEN PIN و شرکت ییل امریکا. بازرگانی فتح بکسل وارد کننده انواع شگل های یو، ساده و نعلی شکل در ایران می باشد.

       شگل ساده و نعلی شکل
       شگل ساده و نعلی شکل
       فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده سیم بکسل ، تسمه حمل بار 021-55411792
       ارشام بکسل
       Iran- جنوب‌ تهران
       021-55426042

       شگل کروزبی اصل آمریکا

       شگل کروزبی ساخت کشور امریکا در از تناژ 1تن الی 300 تن جهت مصارف کشتی رانی و پتروشیمی. شگل کروزبی از جنس فولاد و یا آلیاژ فولادی تولید شده و پس از گذراندن مراحل فورج وارد مرحله عملیات حرارتی شامل سرمایش و گرمایش در مراحل مختلف شده و این امر سبب بالا رفتن تنسایل و سختی سطحی و داخلی آن می شود. بسیاری از مراحل سخت کاری شگل کروزبی بصورت محرمانه و مختص شرکت کروزبی اصل آمریکا بوده که بیشتر این اطلاعات مربوط به مراحل سخت کاری دمای سرمایش و گرمایش، مدت زمان گرمایش و سرمایش و سرعت افزایش و کاهش دمای تولید است.

       شگل کروزبی اصل آمریکا
       شگل کروزبی اصل آمریکا
       ارشام بکسل 021-55426042
       جنرال بکسل
       Iran- جنوب‌ تهران
       021-55412101

       شگل نعلی

       شگل نعلی فولادی تناژدار از سایز ۴/۵ میلی متر الی ۱۷۸ میلی متر یا ۷ اینچ و با توان وزنی حداکثری ۴۰۰ تن تولید می‌شود.
       شگل نعلی ساده در ظرفیت وزنی بین ۱ الی ۵۵ تن دارای بیشترین میزان کاربری بوده و بدنه آن از یک قسمت نعلی و یک پین رزوه دار تولید شده که در سوراخ قسمت نعلی بسته می‌شود
       جنس شگل نعلی ساده فولاد با کربن متوسط بوده و از گرید ۸۰ تولید شده است.
       جنرال بکسل وارد کننده ی تخصصی انواع شگل های نعلی فورج فولادی میباشد.
       جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

       شگل نعلی
       شگل نعلی
       جنرال بکسل 021-55412101
       ویکی لیفت
       Iran- جنوب‌ تهران
       021-55416424

       شگل یو U

       شگل یو U یا شگل ساده از اتصالاتی است که به وفور و در تناژ مختلف همراه با اسلینگ ها برای لیفتینگ صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. شگل یو از دو بخش اصلی یعنی بدنه شگل که به روش فورج تولید می شود و یک پین که گاهی بصورت خار دار و گاهی نیز بصورت پیچ تولید شده و با مهره اتصال پیدا می کند مورد استفاده قرار می گیرد. شگل یو با برند های مختلف و در تناژ مختلف تا 250 تن تولید می شود و هم در گرید های فولادی و هم در گرید های استنلس استیل مورد استفاده قرار می گیرد.

       شگل یو U
       شگل یو U
       ویکی لیفت 021-55416424
       بازرگانی پارسا بکسل
       Iran-مرکزی تهران
       021-55424151

       شگل نعلی شکل تا 200 تن

       شگل ها از اتصالات بسیار پر کاربرد در اسلینگ هستند که بصورت مشترک در اسلینگ های سیم بکسلی و اسلینگ های زنجیری مورد استفاده قرار می گیرند. شگل ها در دو شکل نعلی شکل و ساده ببرای کاربری لیفتینگ صنعتی مورد استافده قرار گرفته در تناژ مختلف تا 200 تن نیز تولید می شوند. شگل نعلی شکل که طبق استاندارد اروپایی تولید می شود از یک بدنه نعلی شکل و یک پین و یا پیچ برای تکمیل اتصال استفاده می کند.

       شگل نعلی شکل تا 200 تن
       شگل نعلی شکل تا 200 تن
       بازرگانی پارسا بکسل 021-55424151
       زنجیر و اسلینگ زنجیر ویکی لیفت
       Iran- جنوب‌ تهران
       09124013731

       شگل یو کروزبی Crosby

       شگل یو کروزبی Crosby محصول کشور آمریکا می باشد که مطابق با بالاترین استاندارد های جهانی تولید شده است. شگل یو کروزبی که با برند حک شده سطحی این برند بر روی بدنه شگل دیده می شود اغلب دارای بدنه ای نقره ای رنگ مات و پین قرمز رنگ می باشد و دارای تنسایل مقاومت کششی بسیار بالایی بوده و در کاربری های لیفتینگ همراه با زنجیر و سیم بکسل مورد استفاده قرار می گیرد.

       شگل یو کروزبی Crosby
       شگل یو کروزبی Crosby
       زنجیر و اسلینگ زنجیر ویکی لیفت 09124013731
       سیم بکسل الواتور
       Iran-مرکزی تهران
       021-55405219

       شگل نعلی شکل

       شگل نعلی شکل یکی از انواع شگل های فولادی می باشد که در گرید G80 تولید می شود و با برند های چینی و آمریکایی در بازار عرضه می شود. شگل نعلی شکل در تناژ مختلف از 2 تن الی 200 تن برای کاربری های دریایی و ساحلی مورد استفاده قرار می گیرد. شگل های تعلی شکل هم بصورت پیچی و هم بصورت پینی تولید و عرضه می شود.

       شگل نعلی شکل
       شگل نعلی شکل
       سیم بکسل الواتور 021-55405219
       باختر پدید فولاد
       Iran- جنوب‌ تهران
       021-55421082-4

       شگل

       انواع شگل با تناژهای مختلف
       شگل یو شکل،شگل نعلی و...
       ارائه شگل هایی با کیفیت بالا ،ظاهری زیبا و مستحکم
       شگل های با کیفیت بالا، وزن سبک
       انواع قلاب ،شگل ،قطعه گی
       شگل٬ حلقه اتصالی قابل حملی است که برای اتصال تجهیزات و قطعات مختلف استفاده میشود

       شگل
       شگل
       باختر پدید فولاد 021-55421082-4
       تکین بکسل
       Iran- جنوب‌ تهران
       021-55422784

       شگل استیل

       تکین بکسل وارد کننده انواع شگل استیل 316 در سایزهای مختلف برای اتصالات انواع سیم بکسل و زنجیر استیل. سایزهای مختلف شگل استیل یو شکل یا قلاب یو تولید شده طبق استاندارد . DIN 82101
       واردات و عرضه مستقیم انواع شگل استیل

       شگل استیل
       شگل استیل
       تکین بکسل 021-55422784
       بازرگانی کاسپین
       Iran-مرکزی تهران
       021-55400920 - 02155400930

       شگل نعلی شکل فولادی

       شگل های تیپ اروپایی از اتصاالت کاربردی سیم بکسل و زنجیر بصورت مشترک هستند. شگل ها در اتصاالت لیفتینگ و برای ایجاد اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی دارای بیشترین میزان کاربری هستند.

       شگل نعلی شکل فولادی
       شگل نعلی شکل فولادی
       بازرگانی کاسپین 021-55400920 - 02155400930
       اسپانسر های ما
       جوش و برش آریا
       جوش و برش آریا

       جوش و برش آریا بورس فروش الکترودجوشکاری ،و انواع سیم جوش استیل و سیم جوش آهن و سیم جوش مس و انواع فیلر جوش در ایران

       021-66733091
       فیلتر مانا
       فیلتر مانا

       فیلتر مانا وارد کننده و عرضه کننده انواع فیلتر روغن، فیلتر گازوئیل، فیاتر هیدرولیک و هوا برای کلیه ماشین الات سنگین

       021-55401977
       پیچ کاران صنعت
       پیچ کاران صنعت

       پیچ کاران صنعت تامین کننده انواع پیچ ، مهره و واشر در سایز ها و گرید های مختلف و تدارک صنعتی

       55490688 - 55490593 -09124013372
       باختر پدید فولاد
       باختر پدید فولاد

       باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

       021-55421082-4
       I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
       نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
       GOOGLE+ | FACEBOOK
       کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
       © Copyright 2021 - All rights reserved