Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها

شگل

شگل

نتایج جستجو برای شگل
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

شگل استیل نگیر 316

شگل Shackle یکی از پر کاربرد ترین نوع اتصالات اسلینگ می باشد. از شگل ها در شکل ها و استاندارد های مختلف و بصورت مشترک در اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی استفاده می شود. شگل ها در سایز های بزرگ در فرایند لیفتینگ و اتصالات دریایی و ساحلی استفاده بسیار گسترده ای می شود. سایز های ریز تر شگل بعنوان یراق آلات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
شگل ها از متریال های مختلف و در گرید های مختلفی تولید می شوند که شگل های فولادی و شگل های استنلس استیل پر کاربرد ترین آنها می باشند. در میان گرید های فولادی شگل گرید G80 که از آلیاژ های کربن دار همراه با عملیات حرارتی سخت کاری است استفاده گسترده ای می شود. این در حالی است که شگل استنلس استیل در دو گرید 304 معروف به بگیر و گرید 316 معروف به نگیر تولید می شود.
هر دو گرید از شگل استنلس استیل ظاهری یکسان به رنگ نقره ای براق مایل به زرد بوده و حتی خواص مکانیکی برابری نیز دارند بگونه ای که تنسایل مقاومت کششی که از مهم

شگل استیل نگیر 316
شگل استیل نگیر 316
فرا بکسل 021-44427405
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

شگل فولادی یو و نعلی

شگل فولادی تا تناژ 250 تن نیز تولید می شود و از اتصالات سنگین در لیفتینگ می باشد. شگل های فولادی بالای 50 تن اغلب دارای کاربری های دریایی و برای کشتی های باری مورد استفاده قرار می گیرند. شگل فولادی در دو استاندارد مختلف در لیفتینگ به کار می رود که یکی به شکل یو U که البته به سبب پین دار بودن در زبان انگلیسی به D شگل شناخته می شود و دیگری به شکل نعل اسب بوده و به شگل نعلی شناخته می شود که در زبان انگلیسی به شگل تیپ اروپایی شناخته می شود.
شگل ها اتصالاتی از اسلینگ هستند که باز و بسته شدن آنها به یک پیچ و یا پین که در داخل یک بدنه خمیده تولید شده به روش فورج گرم صورت می پذیرد. در صورت استفاده از شگل های پیچی گاهی این اتصال با بکارگیری یک مهره فولادی کامل می شود. شگل های پینی شکل اغلب در طرف دیگر با یک خار مهار می شوند.
شگل یکی از ابتدایی ترین ساخته های بشر در اتصالات زنجیر می باشد که امروزه در اتصالات سیم بکسل ها نیز مورد استفاده قرار می گی

شگل فولادی یو و نعلی
شگل فولادی یو و نعلی
فرا بکسل 021-44427405
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
Iran- جنوب‌ تهران
021-55404648 - 55418596

شگل

شگل ، حلقه ی اتصال قابل حملی است که برای اتصال تجهیزات و قطعات مختلف باربرداری استفاده می شود . مثلا برای اتصال سیم بکسل ، زنجیر، قلاب جرثقیل و سایر تجهیزات به بار ،از شگل استفاده می شود. شگل ها به طور کلی به دو شکل نعل اسبی خمیدهیا D شکل ساخته می شوند.تقریبا همه ی انواع شگل ها از نوعی میله فولادی آهنگری شده ی خمیده شکل که دو عدد چشمی و یک پین دارد تشکیل شده اند و از فلز منگنز هم در ساختمان شگل استفاده می شود. به عبارت دیگر شگل نوعی اتصال محکم و خمیده بوده که حلقه بسته ای را تشکیل می دهد. بدنه شگل از فولاد یکپارچه ی آهنگری شده بدون انجام هیچگونه جوشکاری ساخته می شود . پین از میله های فولادی آهنگری و ماشین کاری شده ساخته می شود . سپس عملیات حرارتی روی شگل ها با یکی از روش های زیر انجام میشود :

حرارت تا 50 درجه ی سانتی گراد بالاتر از نقطه بحرانی فولاد و سپس سرد کردن در هوای آزاد.
تمام شگل هایی که عملیات حرارتی و سخت کاری روی آنها انجا

شگل
شگل
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده سیم بکسل ، تسمه حمل بار
Iran-مرکزی تهران
021_55411792 021_55405729

شگل کروزبی

شگل حلقه اتصالی قابل حملی است که به منظور اتصال تجهیزات و قطعات لیفتینگ و جابجایی کالا و باربرداری مورد استفاده قرار می‌گیرد و بهترین نوع آن شگل کروزبی آمریکا میباشد شرکت کروزبی بهترین تولید کننده انواع اتصالات در دنیا میباشد شگل ساخت شده توسط شرکت کروزبی بی شک و تردید بهترین شگل دنیا میباشد و شرکت های صنایع دریایی و نظامی که کیفیت محصول برای آنها اولویت بالایی دارد از این محصول شرکت کروزبی استفاده می‌کنند شگل کروزبی معمولا بصورت پیچ و مهره ای و خاردار و به دو صورت نعلی و یو تولید و عرضه میشود شگل کروزبی ساخت کشور آمریکا از تناژهای ۱ تن الی ۳۰۰ تن جهت مصارف کشتی رانی و پتروشیمی ها مصارف عمده ای دارد شگل کروزبی از جنس فولاد و یا آلیاژی از فولاد تولید میشود و پس از گذراندن مراحل فورج وارد مراحل عملیات سرمایش و گرمایش در مراحل مختلف شده و این امر باعث بالا رفتن تنسایل و سختی سطحی و داخلی آن میشود همچنین بصورت عامیانه به سخت

شگل کروزبی
شگل کروزبی
فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده سیم بکسل ، تسمه حمل بار 021_55411792 021_55405729
باختر پدید فولاد
Iran- جنوب‌ تهران
021-55421082-4

شگل

شگل
شگل یکی از قطعات پرکاربرد برای اتصال سیم بکسل، زنجیر،جرثقیل و سایر تجهیزات به بار های سنگین استفاده میشود.
جنس شگل ها معمولا از جنس فولاد هستند، و بدون هیچ جوشکاری ساخته میشوند و ساختار خمیده ی یک پارچه ای دارند و دو عدد چشمی و یک پین دارند و برای جلو گیری از زنگ زدن،شگل را با یک لایه گالوانیزه روی یا کادمیوم میپوشانند.
گاهی این شگل به جای پین با پیچ ساخته و عرضه میوشد.
شگل نعلی شکل در تناژهای 2 تا 200 تن ساخته و تولید میشود.
چند نکته که خوب است در مورد استفاده از شگل بدانید:
1- شگل را قبل از استفاده بررسی کنید و اگر علامت سازنده و تناژ روی آن حک نشده است از استفاده از آن خودداری کنید.
2-هرگز به جای پین از شی دیگیری مثل مفتول یا پیچ استفاده نکنید.
3-هیچ عملیاتی مثل جوشکاری روی شگل انجام ندهید.
برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.
باختر پدید فولاد

شگل
شگل
باختر پدید فولاد 021-55421082-4
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101

شگل یو

شگل یو پیچ دار که در زبان انگلیسی به عنوان D shackle شناخته می‌شود یکی از اتصالات پر کاربرد سیم بکسل و زنجیر محسوب می‌شود.
شگل یو هم به صورت پین دار و هم به صورت پیچ و مهره ایی با دو استاندارد مختلف تولید می‌شود.
شگل یو پین دار طبق استاندارد N-13889 تولید می‌شود.متریال به کار رفته در این محصولات از فولاد گرید ۶ همراه با عملیات حرارتی و سرمایش سریع بوده و مقاومت سطحی بالایی دارد.
ضریب امنیتی به ار رفته در تولید این دسته از شگل ها ۶:۱ میباشد یعنی پس از تولید و در مرحله تست این شگل ها از طریق سیم بکسل بین دو فک بسیار قدرتمند کشیده شده و تا ۶ برابر ظرفیت وزنی خود مورد آزمایش قرار میگیرند.
این شگل ها از ظرفیت وزنی ۵۰۰ کیلو گرم به بالا موجود می‌باشند.
جنرال بکسل عرضه کننده ی انواع شگل های فورج فولادی با بهترین متریال و قیمت میباشد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

شگل یو
شگل یو
جنرال بکسل 021-55412101
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
Iran- جنوب‌ تهران
021-55404648 - 55418596

شگل تناژ دار

شگل تناژ دار در واقع هم می تواند از نوع یو باشد و هم از نوع نعلی شکل. این در حالی است که اغلب تولید کنندگان بزرگ شگل و اتصالات زنجیر و سیم بکسل شگل تناژ دار را که تا تناژ 250 تن نیز تولید میشود اغلب از نوع شگل نعلی شکل تولید می کنند. طراحی شگل تناژ دار گاهی بصورت پین دار و گاهی نیز بصورت پیچی می باشد. از شگل تناژ دار اغلب در بارگیری کشتی ها و در صنایع دریایی و ساحلی استفاده میشود. متعلقات گوناگونی همراه شگل تناژ دار استفاده میشوند تا حلقه اسلینگ را کامل کنند. یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان شگل تناژ دار شرکت کروزبی آمریکا می باشد که طرح های جدیدی از شگل تناژ دار را همراه با استاندارد های مرتبط ارائه نموده است. بازرگانی پاسارگادوارد کننده سایز های مختلف شگل تناژ دار تا سقف 250 تن در ایران می باشد.
بازرگانی پاسارگاد
شماره تماس:55404648-55418596
09126593627

شگل تناژ دار
شگل تناژ دار
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
Iran- جنوب‌ تهران
021-55404648 - 55418596

شگل معمولی

شگل ، حلقه ی اتصال قابل حملی است که برای اتصال تجهیزات و قطعات مختلف باربرداری استفاده می شود . مثلا برای اتصال سیم بکسل ، زنجیر، قلاب جرثقیل و سایر تجهیزات به بار ،از شگل استفاده می شود. شگل ها به طور کلی به دو شکل نعل اسبی خمیدهیا D شکل ساخته می شوند.تقریبا همه ی انواع شگل ها از نوعی میله فولادی آهنگری شده ی خمیده شکل که دو عدد چشمی و یک پین دارد تشکیل شده اند و از فلز منگنز هم در ساختمان شگل استفاده می شود. به عبارت دیگر شگل نوعی اتصال محکم و خمیده بوده که حلقه بسته ای را تشکیل می دهد. بدنه شگل از فولاد یکپارچه ی آهنگری شده بدون انجام هیچگونه جوشکاری ساخته می شود . پین از میله های فولادی آهنگری و ماشین کاری شده ساخته می شود . سپس عملیات حرارتی روی شگل ها با یکی از روش های زیر انجام میشود

شگل معمولی
شگل معمولی
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
تکین بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55422784

شگل یو استنلس استیل

شگل یو U از جنس استنلس استیل بدون نیاز به آبکاری سطحی دارای مقاومت محیطی بسیار بالایی بوده و به دلیل وجود عناصر فلزی فوق فعال مانند کروم و نیکل در ساختار آلیاژی خود در تماس با آب و رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارد. شگل یو استنلس استیل در دو گرید 304 و 316 قابل عرضه می باشد که گرید 316 دارای قیمت بالاتر و مقاومت محیطی مناسب تری نیز می باشد. علاوه بر این شگل یو استنلس استیل با گرید 316 هیچ میلی نیز به جذب تحت تاثیر میدان مغناطیسی ندارد. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده انواع شگل یو و شگل های نعلی شکل استیل در گرید های مختلف با سایز های اینچی و میلیمتری و در تناژ مختلف برای انواع اتصالات اسلینگ های سیم بکسلی و اسلینگ های زنجیری در ایران می باشد.

شگل یو استنلس استیل
شگل یو استنلس استیل
تکین بکسل 021-55422784
گروه مهندسین فولاد بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412028

شگل

شگل ، حلقه ی اتصال قابل حملی است که برای اتصال تجهیزات و قطعات مختلف باربرداری استفاده می شود . مثلا برای اتصال سیم بکسل ، زنجیر، قلاب جرثقیل و سایر تجهیزات به بار ،از شگل استفاده می شود. شگل ها به طور کلی به دو شکل نعل اسبی خمیدهیا D شکل ساخته می شوند.تقریبا همه ی انواع شگل ها از نوعی میله فولادی آهنگری شده ی خمیده شکل که دو عدد چشمی و یک پین دارد تشکیل شده اند و از فلز منگنز هم در ساختمان شگل استفاده می شود. به عبارت دیگر شگل نوعی اتصال محکم و خمیده بوده که حلقه بسته ای را تشکیل می دهد. بدنه شگل از فولاد یکپارچه ی آهنگری شده بدون انجام هیچگونه جوشکاری ساخته می شود . پین از میله های فولادی آهنگری و ماشین کاری شده ساخته می شود .

شگل
شگل
گروه مهندسین فولاد بکسل 021-55412028
سیم بکسل طارم
Iran-مرکزی تهران
021-55430273

شگل یو و نعلی

شگل یو و شگل نعلی شکل از مهمترین و کاربردی ترین نوع اتصالات در تولید اسلینگ ها محسوب می شود که هم در اتصالات اسلینگ های سیم بکسلی و هم در اتصالات اسلینگ های زنجیری مورد استفاده قرار می گیرند. شگل یه که در واقع به شگل D نیز شناخته می شود از یک U بولت در اتصال استفاده می کند و شگی نعلی که به شگل تیپ اروپایی نیز شناخته می شود نوعی شگل با کاربری گسترده است که هم بصورت پین دار و هم بصورت پیچی تولید می شود. شگل ها هم در گرید های فولادی و هم در گرید های استنلس استیل تولید شده و هم بصورت سایز دار اغلب اینچی و هم بر حسب ظرفیت وزنی عرضه می شوند. از معتبرترین برند های تولید کننده شگل در دنیا برند های کروزبی آمریکا و گرین پین هلند می باشند.

شگل یو و نعلی
شگل یو و نعلی
سیم بکسل طارم 021-55430273
سیم بکسل آیرون
Iran-مرکزی تهران
021-55425675

شگل نعلی شکل فولادی گرین پین Green pin

شگل گرین پین تولید کشور هلند و تحت لیسانس کشور آلمان می باشد. شگل یکی از اتصالات کاربردی اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی می باشد که شگل یو و شگل نعلی شکل دو نمونه از پر کاربرد ترین آنها می باشند که اتصال پین آنها یا بصورت پیچی و یا بصورت پین همراه با خار صورت می پذیرد. شگل نعلی شکل گرین پین در تناژ مختلف حتی تا 250 تن نیز تولید می شود و در اتصالات اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی بالاخص در تناژ بالا برای کاربری های ساحلی و دریایی مورد استفاده قرار می گیرد. استاندارد و دقت بالا در تولید و فراوری فلزات و فولاد بکار گرفته شده در تولید شگل گرین پین آلمان سبب قابلیت های سایشی و کششی بالای این اتصال زنجیر شده است.
شگل های نعلی

شگل نعلی شکل فولادی گرین پین Green pin
شگل نعلی شکل فولادی گرین پین Green pin
سیم بکسل آیرون 021-55425675
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
شگل یو گرین پین Green Pin

شگل یو گرین پین Green Pin در واقع محصول کشور هلند می باشد که تحت لیسانس کشور آلمان تولید شده و یکی از معتبر ترین تولید کنندگان انواع شگل و اتصالات لیفتینگ در دنیا می باشد. آلیاژ های فولادی بکار گرفته شده در تولید شگل یو گرین پین و عملیات ویژه سخت کاری آن سبب می شود که این محصول دارای مقاومت تنسایل کششی بسیار بالایی بوده و در اتصالات اسلینگ برای کاربری لیفتینگ مقاومت مناسبی داشته باشد. استفاده از شگل یو گرین پین در صنایع سنگین مانند کشتی رانی ها به سبب مقاومت کششی و محیطی بالا بسیار رواج دارد. بازرگانی جنرال بکسل وارد کننده شگل یو و شگل های نعلی شکل گرین پین در ایران می باشد.

شگل یو گرین پین Green Pin
شگل یو گرین پین Green Pin
جنرال بکسل 021-55412101
فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده سیم بکسل ، تسمه حمل بار
Iran-مرکزی تهران
021_55411792 021_55405729
شگل ساده و نعلی شکل

شگل ها از اتصالات کاربردی در لیفتینگ محسوب می شود. شگل از دو بخش اصلی بدنه قوصی شکل و نوعی اتصال که گاهی پیچ مانند و گاهی نیز به شکل پین تولید می شود تشکیل شده است. شگل های ساده U شکل و شگل هایی نیز با استاندارد اروپایی به شگل شگل نعلی شکل در صنایع بکار گرفته می شوند. انتخاب و خرید شگل ها هم می تواند بر حسب سایز و هم بر حسب تناژ باشد. برند های معتبر تولید کننده انواع شگل یو و شگل نعلی شکل در دنیا عبارتند از CROSBY , GREEN PIN و شرکت ییل امریکا. بازرگانی فتح بکسل وارد کننده انواع شگل های یو، ساده و نعلی شکل در ایران می باشد.

شگل ساده و نعلی شکل
شگل ساده و نعلی شکل
فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده سیم بکسل ، تسمه حمل بار 021_55411792 021_55405729
ارشام بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55426042
شگل کروزبی اصل آمریکا

شگل کروزبی ساخت کشور امریکا در از تناژ 1تن الی 300 تن جهت مصارف کشتی رانی و پتروشیمی. شگل کروزبی از جنس فولاد و یا آلیاژ فولادی تولید شده و پس از گذراندن مراحل فورج وارد مرحله عملیات حرارتی شامل سرمایش و گرمایش در مراحل مختلف شده و این امر سبب بالا رفتن تنسایل و سختی سطحی و داخلی آن می شود. بسیاری از مراحل سخت کاری شگل کروزبی بصورت محرمانه و مختص شرکت کروزبی اصل آمریکا بوده که بیشتر این اطلاعات مربوط به مراحل سخت کاری دمای سرمایش و گرمایش، مدت زمان گرمایش و سرمایش و سرعت افزایش و کاهش دمای تولید است.

شگل کروزبی اصل آمریکا
شگل کروزبی اصل آمریکا
ارشام بکسل 021-55426042
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
شگل نعلی

شگل نعلی فولادی تناژدار از سایز ۴/۵ میلی متر الی ۱۷۸ میلی متر یا ۷ اینچ و با توان وزنی حداکثری ۴۰۰ تن تولید می‌شود.
شگل نعلی ساده در ظرفیت وزنی بین ۱ الی ۵۵ تن دارای بیشترین میزان کاربری بوده و بدنه آن از یک قسمت نعلی و یک پین رزوه دار تولید شده که در سوراخ قسمت نعلی بسته می‌شود
جنس شگل نعلی ساده فولاد با کربن متوسط بوده و از گرید ۸۰ تولید شده است.
جنرال بکسل وارد کننده ی تخصصی انواع شگل های نعلی فورج فولادی میباشد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

شگل نعلی
شگل نعلی
جنرال بکسل 021-55412101
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424
شگل یو U

شگل یو U یا شگل ساده از اتصالاتی است که به وفور و در تناژ مختلف همراه با اسلینگ ها برای لیفتینگ صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. شگل یو از دو بخش اصلی یعنی بدنه شگل که به روش فورج تولید می شود و یک پین که گاهی بصورت خار دار و گاهی نیز بصورت پیچ تولید شده و با مهره اتصال پیدا می کند مورد استفاده قرار می گیرد. شگل یو با برند های مختلف و در تناژ مختلف تا 250 تن تولید می شود و هم در گرید های فولادی و هم در گرید های استنلس استیل مورد استفاده قرار می گیرد.

شگل یو U
شگل یو U
ویکی لیفت 021-55416424
بازرگانی پارسا بکسل
Iran-مرکزی تهران
021-55424151
شگل نعلی شکل تا 200 تن

شگل ها از اتصالات بسیار پر کاربرد در اسلینگ هستند که بصورت مشترک در اسلینگ های سیم بکسلی و اسلینگ های زنجیری مورد استفاده قرار می گیرند. شگل ها در دو شکل نعلی شکل و ساده ببرای کاربری لیفتینگ صنعتی مورد استافده قرار گرفته در تناژ مختلف تا 200 تن نیز تولید می شوند. شگل نعلی شکل که طبق استاندارد اروپایی تولید می شود از یک بدنه نعلی شکل و یک پین و یا پیچ برای تکمیل اتصال استفاده می کند.

شگل نعلی شکل تا 200 تن
شگل نعلی شکل تا 200 تن
بازرگانی پارسا بکسل 021-55424151
زنجیر و اسلینگ زنجیر ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
09124013731
شگل یو کروزبی Crosby

شگل یو کروزبی Crosby محصول کشور آمریکا می باشد که مطابق با بالاترین استاندارد های جهانی تولید شده است. شگل یو کروزبی که با برند حک شده سطحی این برند بر روی بدنه شگل دیده می شود اغلب دارای بدنه ای نقره ای رنگ مات و پین قرمز رنگ می باشد و دارای تنسایل مقاومت کششی بسیار بالایی بوده و در کاربری های لیفتینگ همراه با زنجیر و سیم بکسل مورد استفاده قرار می گیرد.

شگل یو کروزبی Crosby
شگل یو کروزبی Crosby
زنجیر و اسلینگ زنجیر ویکی لیفت 09124013731
سیم بکسل الواتور
Iran-مرکزی تهران
021-55405219
شگل نعلی شکل

شگل نعلی شکل یکی از انواع شگل های فولادی می باشد که در گرید G80 تولید می شود و با برند های چینی و آمریکایی در بازار عرضه می شود. شگل نعلی شکل در تناژ مختلف از 2 تن الی 200 تن برای کاربری های دریایی و ساحلی مورد استفاده قرار می گیرد. شگل های تعلی شکل هم بصورت پیچی و هم بصورت پینی تولید و عرضه می شود.

شگل نعلی شکل
شگل نعلی شکل
سیم بکسل الواتور 021-55405219
باختر پدید فولاد
Iran- جنوب‌ تهران
021-55421082-4
شگل

انواع شگل با تناژهای مختلف
شگل یو شکل،شگل نعلی و...
ارائه شگل هایی با کیفیت بالا ،ظاهری زیبا و مستحکم
شگل های با کیفیت بالا، وزن سبک
انواع قلاب ،شگل ،قطعه گی
شگل٬ حلقه اتصالی قابل حملی است که برای اتصال تجهیزات و قطعات مختلف استفاده میشود

شگل
شگل
باختر پدید فولاد 021-55421082-4
تکین بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55422784
شگل استیل

تکین بکسل وارد کننده انواع شگل استیل 316 در سایزهای مختلف برای اتصالات انواع سیم بکسل و زنجیر استیل. سایزهای مختلف شگل استیل یو شکل یا قلاب یو تولید شده طبق استاندارد . DIN 82101
واردات و عرضه مستقیم انواع شگل استیل

شگل استیل
شگل استیل
تکین بکسل 021-55422784
بازرگانی کاسپین
Iran-مرکزی تهران
021-55400920 - 02155400930
شگل نعلی شکل فولادی

شگل های تیپ اروپایی از اتصاالت کاربردی سیم بکسل و زنجیر بصورت مشترک هستند. شگل ها در اتصاالت لیفتینگ و برای ایجاد اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی دارای بیشترین میزان کاربری هستند.

شگل نعلی شکل فولادی
شگل نعلی شکل فولادی
بازرگانی کاسپین 021-55400920 - 02155400930
اسپانسر های ما
بازرگانی تقی زاده
بازرگانی تقی زاده

بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

02166661786
ارشام بکسل
ارشام بکسل

واردات تسمه حمل بار با برند همیلتون HAMILTON آمریکا. عرضه انواع زنجیر و اتصالات کروزبی CROSBY

021-55426042
فیلتر مانا
فیلتر مانا

فیلتر مانا وارد کننده و عرضه کننده انواع فیلتر روغن، فیلتر گازوئیل، فیاتر هیدرولیک و هوا برای کلیه ماشین الات سنگین

021-55425679
باختر پدید فولاد
باختر پدید فولاد

باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

021-55421082-4
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2022 - All rights reserved