Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها

شگل

شگل

نتایج جستجو برای شگل
تجهیزات صنعتی کاریز
Iran-مرکزی تهران
021-55400161

شگل فولادی یو U و شگل نعل اسبی

واردات و توزیع انواع شگل یو U و شگل نعل اسبی در تجهیزات صنعتی کاریز.

فروش شگل فولادی
فروش شگل تناژدار
فروش شگل یو U
فروش شگل نعل اسبی
فروش شگل نمره ای
فروش شگل پیم خور
فروش شگل پیچ و مهره ای
فروش شگل کروزبی Crosby
فروش شگل گرین پین Green Pin

شگل ها ابزارهای بسیار کاربردی می باشند که جهت اتصال سیم بکسل ، طناب ، تسمه حمل بار ، زنجیر و ... به دستگاه های باربرداری و یا کالا متصل شده و اتصال لازم جهت جابجایی و بلند کردن بار را ایجاد می کنند.
شگل ها به دو دسته عمده شگل یو U و شگل نعل اسبی تقسیم می شوند و از جنس فولادی سختکاری شده می باشند. البته جنس استنلس استیل نیز در برخی عملیات ها مورد استفاده قرار میگیرد.
پیچ باز و بست در شگل ها به دو صورت ساده و پیچ مهره ای بوده و سهولت در باز و بست را میسر می سازد.
شگل نعل اسبی 0.5 تن
شگل نعل اسبی 1 تن
شگل نعل اسبی 1.5 تن
شگل نعل اسبی 2 تن
شگل نعل اسبی 3.250 تن
شگل نعل اسبی 4.750 تن
شگل نعل اسبی 6.5 تن
شگل نعل اسبی 8.5 تن
شگل نعل اسبی 9.5 تن
شگل نعل اسبی 12 تن
شگل نعل اسبی 17 تن
شگل نعل اسبی 21 تن
شگل نعل اسبی 25 تن
شگل نعل اسبی 35 تن
شگل نعل اسبی 55 تن
و...

شگل یو U 0.5 تن
شگل یو U 1 تن
شگل یو U 1.5 تن
شگل یو U 2 تن
شگل یو U 3.250 تن
شگل یو U 4.750 تن
شگل ی

شگل فولادی یو U و شگل نعل اسبی
شگل فولادی یو U و شگل نعل اسبی
تجهیزات صنعتی کاریز 021-55400161
بازرگانی آیرون
Iran-مرکزی تهران
021-55425675

شگل نعلی شکل فولادی گرین پین Green pin

شگل گرین پین تولید کشور هلند و تحت لیسانس کشور آلمان می باشد. شگل یکی از اتصالات کاربردی اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی می باشد که شگل یو و شگل نعلی شکل دو نمونه از پر کاربرد ترین آنها می باشند که اتصال پین آنها یا بصورت پیچی و یا بصورت پین همراه با خار صورت می پذیرد. شگل نعلی شکل گرین پین در تناژ مختلف حتی تا 250 تن نیز تولید می شود و در اتصالات اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی بالاخص در تناژ بالا برای کاربری های ساحلی و دریایی مورد استفاده قرار می گیرد. استاندارد و دقت بالا در تولید و فراوری فلزات و فولاد بکار گرفته شده در تولید شگل گرین پین آلمان سبب قابلیت های سایشی و کششی بالای این اتصال زنجیر شده است.
شگل های نعلی از کاربردی ترین اتصالات لیفتینگ هستند که در اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی استفاده می‌شوند که بنا بر جایگاه استفاده و تناژ بار کاربرد دارند
شگل های تناژی در ۲ حالت نعلی و یو تولید میشوند و در بازار عرضه شده که هر کدام خود ۲ نوع مختلف دارند
۱ شگل های تناژی پیچ و مهره ای
۲ شگل های تناژی پین خور
شگل های تناژدار نعلی معمولا از برندهای مختلف در بازار وجود دارد که بیشترین حجم بازار را شگل های چینی تشکیل می‌دهند که معمولا در جاهای مختلف از ت

شگل نعلی شکل فولادی گرین پین Green pin
شگل نعلی شکل فولادی گرین پین Green pin
بازرگانی آیرون 021-55425675
بازرگانی برادران امیر
Iran-مرکزی تهران
021-55415814

شگل نعلی 17 تن کروزبی

شگل نعلی شکل از اتصالاتی است که به وفور در لیفتینگ، اتصالات ساحلی و دریایی و در تولید اسلینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. شگل نعلی شکل به سبب بالانس بهتر در اتصالات بیشتر از شگل های ساده که به شگل یو شناخته می شوند مورد استفاده قرار می گیرد. شگل نعلی شکل 17 تن کروزبی محصول کشور آمریکا می باشد که در لیفتینگ بار هم در اتصالات اسلینگ های زنجیری و هم همراه با اسلینگ های سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرد.
شگل نعلی شکل از یک بدنه منحنی شبیه به نعل اسب تسکیل می شود که با بکارگیری الیاژ های سخت فولادی بصورت Alloy steel تولید شده است و با بکارگیری عملیات حرارتی سخت کاری شده است. این بدنه منحنی دارای یک دهانه باز می باشد که پس از عبور چشمی سیم بکسل پس از پرس و یا زنجیر و اتصالاتی مانند رابط زنجیر با بکارگیری یک پین بسته می شود.
بسته شدن دهانه شگل نعلی شکل به سه روش مطابق زیر صورت می پذیرد:
شگل نعلی شکل پین دار که با گذر یک پین از داخل سوراخ شگل در سمت دیگر توسط یک خار بسته می شود
شگل نعلی پیچی که یک سمت از دهانه شگل بصورت حفره و سمت دیگر دنده شده و شکل مهره را داشته تا یک پیچ برای بستن شگل نعلی بکار گرفته شود
شگل نعلی پیچ و مهره ای که بالاترین ضریب امنتیتی را در ات

شگل نعلی 17 تن کروزبی
شگل نعلی 17 تن کروزبی
بازرگانی برادران امیر 021-55415814
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

شگل استیل نگیر 316

شگل Shackle یکی از پر کاربرد ترین نوع اتصالات اسلینگ می باشد. از شگل ها در شکل ها و استاندارد های مختلف و بصورت مشترک در اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی استفاده می شود. شگل ها در سایز های بزرگ در فرایند لیفتینگ و اتصالات دریایی و ساحلی استفاده بسیار گسترده ای می شود. سایز های ریز تر شگل بعنوان یراق آلات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
شگل ها از متریال های مختلف و در گرید های مختلفی تولید می شوند که شگل های فولادی و شگل های استنلس استیل پر کاربرد ترین آنها می باشند. در میان گرید های فولادی شگل گرید G80 که از آلیاژ های کربن دار همراه با عملیات حرارتی سخت کاری است استفاده گسترده ای می شود. این در حالی است که شگل استنلس استیل در دو گرید 304 معروف به بگیر و گرید 316 معروف به نگیر تولید می شود.
هر دو گرید از شگل استنلس استیل ظاهری یکسان به رنگ نقره ای براق مایل به زرد بوده و حتی خواص مکانیکی برابری نیز دارند بگونه ای که تنسایل مقاومت کششی که از مهمترین فاکتور های مقاومت مکانیکی شگل ها است برای هر دو گرید برابر 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع یا Mpa است. تفاوت اصلی این دو گرید از شگل استنلس استیل در ترکیبات شیمیایی و وجود درصد اندکی عنصر مولیبدنیت بجای آهن در ترکیبات آلیازی ش

شگل استیل نگیر 316
شگل استیل نگیر 316
فرا بکسل 021-44427405
فرا بکسل
Iran-غرب‌ تهران
021-44427405

شگل فولادی یو و نعلی

شگل فولادی تا تناژ 250 تن نیز تولید می شود و از اتصالات سنگین در لیفتینگ می باشد. شگل های فولادی بالای 50 تن اغلب دارای کاربری های دریایی و برای کشتی های باری مورد استفاده قرار می گیرند. شگل فولادی در دو استاندارد مختلف در لیفتینگ به کار می رود که یکی به شکل یو U که البته به سبب پین دار بودن در زبان انگلیسی به D شگل شناخته می شود و دیگری به شکل نعل اسب بوده و به شگل نعلی شناخته می شود که در زبان انگلیسی به شگل تیپ اروپایی شناخته می شود.
شگل ها اتصالاتی از اسلینگ هستند که باز و بسته شدن آنها به یک پیچ و یا پین که در داخل یک بدنه خمیده تولید شده به روش فورج گرم صورت می پذیرد. در صورت استفاده از شگل های پیچی گاهی این اتصال با بکارگیری یک مهره فولادی کامل می شود. شگل های پینی شکل اغلب در طرف دیگر با یک خار مهار می شوند.
شگل یکی از ابتدایی ترین ساخته های بشر در اتصالات زنجیر می باشد که امروزه در اتصالات سیم بکسل ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی شکل هندسی و خمش شگل در کنار بکارگیری متریال و ترکیبات شیمیایی مناسب و در نهایت عملیات ویژه حرارتی سخت کاری از مهمترین فاکتور های کیفی شگل ها محسوب می شوند. اغلب نمونه های شگل های فولادی موجود در بازار ایران واردات

شگل فولادی یو و نعلی
شگل فولادی یو و نعلی
فرا بکسل 021-44427405
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
Iran- جنوب‌ تهران
021-55404648 - 55418596

شگل

شگل ، حلقه ی اتصال قابل حملی است که برای اتصال تجهیزات و قطعات مختلف باربرداری استفاده می شود . مثلا برای اتصال سیم بکسل ، زنجیر، قلاب جرثقیل و سایر تجهیزات به بار ،از شگل استفاده می شود. شگل ها به طور کلی به دو شکل نعل اسبی خمیدهیا D شکل ساخته می شوند.تقریبا همه ی انواع شگل ها از نوعی میله فولادی آهنگری شده ی خمیده شکل که دو عدد چشمی و یک پین دارد تشکیل شده اند و از فلز منگنز هم در ساختمان شگل استفاده می شود. به عبارت دیگر شگل نوعی اتصال محکم و خمیده بوده که حلقه بسته ای را تشکیل می دهد. بدنه شگل از فولاد یکپارچه ی آهنگری شده بدون انجام هیچگونه جوشکاری ساخته می شود . پین از میله های فولادی آهنگری و ماشین کاری شده ساخته می شود . سپس عملیات حرارتی روی شگل ها با یکی از روش های زیر انجام میشود :

حرارت تا 50 درجه ی سانتی گراد بالاتر از نقطه بحرانی فولاد و سپس سرد کردن در هوای آزاد.
تمام شگل هایی که عملیات حرارتی و سخت کاری روی آنها انجام شده باید مورد آزمون Proof Test قرار گیرند که این آزمون باید توسط بازرس مجرب انجام شود.
برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی روی فولاد آهنگری شده را با پوشش گالوانیزه روی یا کادمیوم می پوشانند. اندازه ی شگل ها براساس قطر بدنه ی آن

شگل
شگل
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
ابزار بکسل مهرداد
Iran-مرکزی تهران
0935-1818236

شگل نعلی 25 تن

شگل نعلی شکل فولادی با ظرفیت وزنی 25 تن که برای بارگیری های ساحلی مورد استفاده قرار می گیرد با برند های مختلف در ابزار بکسل مهرداد قابل عرضه می باشد. شگل های نعلی شکل از اتصالات پر کاربرد بالاخص با اسلینگ های زنجیری هستند اما در لیفتینگ بار با اسلینگ های سیم بکسلی نیز بکار گرفته می شوند. شگل نعلی شکل در واقع بصورت یک رابط بین چشمی اسلینگ با دیگر ادوات و ماشین آلات لیفتینگ بار ، اتصال به قلاب، تسمه حمل بار، قلاب گردان جرثقیل و غیره عمل می کند.
در تولید شگل 25 تن فولادی از نوع نعلی شکل از Alloy steel یا فولاد الیاژی که درصد متوسطی کربن همراه با نافلزاتی چون گوگرد و سیلیسیوم است استفاده می شود. به منظور بالا بردن مقاومت در برابر تنش های کششی و سایشی شگل نعلی شکل فرایند های سخت کاری حرارتی که شامل چند مرحله سرمایش و گرمایش است را طی می کند. در تولید شگل نعلی 25 تن اغلب از گرید G80 فولاد استفاده می شود که به ازای هر میلیمتر مربع از سطح مقطه خود در مرحله شکست کامل بار 55 کیلوگرم را تحمل می کند.
شگل نعلی 25 تن در گرید فولادی هم بصورت پین دار تولید می شود که پس از عبور پین در سمت دیگر از یک خار برای تکمیل اتصال استفاده می کنند و هم بصورت پیچ دار. نوع پیچ دار شگل نعلی نیز

شگل نعلی 25 تن
شگل نعلی 25 تن
ابزار بکسل مهرداد 0935-1818236
بازرگانی فتح بکسل
Iran-مرکزی تهران
02155411792- 02155405729

شگل کروزبی

شگل حلقه اتصالی قابل حملی است که به منظور اتصال تجهیزات و قطعات لیفتینگ و جابجایی کالا و باربرداری مورد استفاده قرار می‌گیرد و بهترین نوع آن شگل کروزبی آمریکا میباشد شرکت کروزبی بهترین تولید کننده انواع اتصالات در دنیا میباشد شگل ساخت شده توسط شرکت کروزبی بی شک و تردید بهترین شگل دنیا میباشد و شرکت های صنایع دریایی و نظامی که کیفیت محصول برای آنها اولویت بالایی دارد از این محصول شرکت کروزبی استفاده می‌کنند شگل کروزبی معمولا بصورت پیچ و مهره ای و خاردار و به دو صورت نعلی و یو تولید و عرضه میشود شگل کروزبی ساخت کشور آمریکا از تناژهای ۱ تن الی ۳۰۰ تن جهت مصارف کشتی رانی و پتروشیمی ها مصارف عمده ای دارد شگل کروزبی از جنس فولاد و یا آلیاژی از فولاد تولید میشود و پس از گذراندن مراحل فورج وارد مراحل عملیات سرمایش و گرمایش در مراحل مختلف شده و این امر باعث بالا رفتن تنسایل و سختی سطحی و داخلی آن میشود همچنین بصورت عامیانه به سخت ترین و مقاومترین شگل دنیا نامیده میشود بازرگانی فتح بکسل عرضه کننده سایزها و تناژهای مختلف شگل کروزبی در ایران میباشد
شگل کروزبی ۱ تن آمریکایی
شگل کروزبی ۲ تن آمریکایی
شگل کروزبی ۳.۲۵۰ تن آمریکایی
شگل کروزبی ۴.۷۵۰ تن

شگل کروزبی
شگل کروزبی
بازرگانی فتح بکسل 02155411792- 02155405729
دراکو بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55409906

شگل نعلی فولادی پیچی

شگل ها از کاربردی ترین اتصالات لیفتینگ هستند که در شکل های مختلف با تناژ مختلف در اتصالات اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرند. شگل نعلی شکل و شگل یو دو مورد از پر کاربرد ترین نوع شگل ها محسوب می شوند. شگل نعلی شکل از یک بدنه قوس دار و منحنی به شکل نعل اسب تکشیل شده است که به روش فورج گرم تولید شده و دارای یک دهانه باز است. دهانه شگل نعلی با بکارگیری روش های مختلفی بسته می شود. استفاده از یک پین و خار در طرف دیگر، استفاده از یک پیچ رزوه شده به شکل پیچ که در داخل بخش نعلی شکل رزوه شده به شکل مهره بسته می شود و استفاده از مهره در سمت دیگر سه روش بستن اتصال شکل نعلی شکل محسوب می شوند.
شگل نعلی اغلب با سایز های اینچی کالیبره می شود اما قابلیت سفارش بر حسب تناژ نیز برای این اتصال صنعتی وجود دارد. شگل نعلی در گرید های استنلس استیل نیز هم در گرید 304 بگیر و هم در گرید 316 نگیر تولید می شود که در سایز های بزرگتر بعنوان اتصال سیم بکسل و زنجیر استیل و در سایز های مینیاتوری بعنوان اکسسوری مورد استفاده قرار می گیرد.
یکی از کاربردی ترین گرید های فولاد در تولید شگل نعلی گرید G80 می باشد که دارای درصد کربن متوسط بوده و قابلیت های سایشی و کششی آن طی یک عم

شگل نعلی فولادی پیچی
شگل نعلی فولادی پیچی
دراکو بکسل 021-55409906
تکین بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55422784

شگل نعلی شکل 9 تن

شگل نعلی شکل از اتصالاتی است که در تولید اسلینگ های زنجیری و به منظور لیفتینگ بار همراه با قلاب و حلقه اسلینگ کاربری گسترده ای دارد. شگل نعلی 9 تن که با ضریب امنیتی 5:2 با برند های معتبر و ضرایب امنیتی پایین تر با برند های چینی تولید می شود از آلیاژ های سخت فولادی Alloy steel تولید شده است و از دو بخش اصلی شامل بدنه منحنی شکل تولید شده به روش فورج گرم و یک پین یا پیچ که اتصال آن گاهی همراه با مهره صورت می پذیرد تشکیل شده است.
شگل نعلی شکل 9 تن هم در اتصالات لیفتینگ بار مورد استفاده قرار می گیرد که همراه با جرثقیل های زنجیری و سیم بکسلی است و هم در اتصالات دریایی سنگین و بارج ها و لنچ ها مورد استفاده قرار می گیرد. این شگل ها با برند های چینی بصورت گسترده ای در بازار یافت می شوند اما در برخی از کاربری ها نمونه های شگل نعلی کروزبی آمریکا نیز یافت می شود که دارای قیمت بسیار بالاتری است. شگل نعلی شکل فولادی 9 تن یا بصورت گالوانیزه گرم و یا بصورت رنگ کاری شده کوره ای در بازار یافت می شود که هر دو روش به منظور افزایش مقاومت در برابر زنگ زدگی شگل اتخاذ شده اند.
بازرگانی تکین بکسل وارد کننده انواع سیم بکسل و زنجیر و کلیه اتصالات زنجیر rigging در ایران می باشد. واردات شگل ی

شگل نعلی شکل 9 تن
شگل نعلی شکل 9 تن
تکین بکسل 021-55422784
تاپ وایر
Iran-مرکزی تهران
021-55400146

شگل یو

شگل ها اتصال مورد نیاز را میان تجهیزات سیم بکسل و زنجیرو وسایل سنگین باربری ایجاد میکنند تا به کمک این قطع بارگیری تا حد ممکن راحت تر شود. شگل ها در مدل ها و تناژهای مختلفی تولید و عرضه میشوند که یکی از آن ها شگیل یو شگل یو ساده میباشد این نوع شگل ها هم به صورت پین دار و هم پیچی تولید میشود.
جنیس شگل یو از فولادی آهنگری شده میباشد که به هیچ عنوان بر روی آن جوش کاری صورت نگرفته است این محصول دارای بدنه فولادی با گرید G80 میباشد که در ساختدار آن فلز منگنز نیز استفاده شده است.
از این شگل یو معمولا برای اتصال وسایلی با وزن کمتر از یک تن استفاده میشود این نکته را نیز در نظر بگیرین شگل های یو ساده برای تحمل نیرو های عمودی طراحی شده اند و استفاده آن برای تحمل نیرو های مورب بسیار خطرناک میباشد .
اگر شما نیز قصد خرید شگل یو ساده را دارین میتوانید با ثبت شفارش خود در این صفحه محصول خود را با کیفیتی درجه از فروشگاه تاپ وایرفشارکی بدست اورید.

شگل یو
شگل یو
تاپ وایر 021-55400146
باختر پدید فولاد
Iran- جنوب‌ تهران
021-55421082-4

شگل

شگل
شگل یکی از قطعات پرکاربرد برای اتصال سیم بکسل، زنجیر،جرثقیل و سایر تجهیزات به بار های سنگین استفاده میشود.
جنس شگل ها معمولا از جنس فولاد هستند، و بدون هیچ جوشکاری ساخته میشوند و ساختار خمیده ی یک پارچه ای دارند و دو عدد چشمی و یک پین دارند و برای جلو گیری از زنگ زدن،شگل را با یک لایه گالوانیزه روی یا کادمیوم میپوشانند.
گاهی این شگل به جای پین با پیچ ساخته و عرضه میوشد.
شگل نعلی شکل در تناژهای 2 تا 200 تن ساخته و تولید میشود.
چند نکته که خوب است در مورد استفاده از شگل بدانید:
1- شگل را قبل از استفاده بررسی کنید و اگر علامت سازنده و تناژ روی آن حک نشده است از استفاده از آن خودداری کنید.
2-هرگز به جای پین از شی دیگیری مثل مفتول یا پیچ استفاده نکنید.
3-هیچ عملیاتی مثل جوشکاری روی شگل انجام ندهید.
برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.
باختر پدید فولاد

شگل
شگل
باختر پدید فولاد 021-55421082-4
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
شگل یو

شگل یو پیچ دار که در زبان انگلیسی به عنوان D shackle شناخته می‌شود یکی از اتصالات پر کاربرد سیم بکسل و زنجیر محسوب می‌شود.
شگل یو هم به صورت پین دار و هم به صورت پیچ و مهره ایی با دو استاندارد مختلف تولید می‌شود.
شگل یو پین دار طبق استاندارد N-13889 تولید می‌شود.متریال به کار رفته در این محصولات از فولاد گرید ۶ همراه با عملیات حرارتی و سرمایش سریع بوده و مقاومت سطحی بالایی دارد.
ضریب امنیتی به ار رفته در تولید این دسته از شگل ها ۶:۱ میباشد یعنی پس از تولید و در مرحله تست این شگل ها از طریق سیم بکسل بین دو فک بسیار قدرتمند کشیده شده و تا ۶ برابر ظرفیت وزنی خود مورد آزمایش قرار میگیرند.
این شگل ها از ظرفیت وزنی ۵۰۰ کیلو گرم به بالا موجود می‌باشند.
جنرال بکسل عرضه کننده ی انواع شگل های فورج فولادی با بهترین متریال و قیمت میباشد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

شگل یو
شگل یو
جنرال بکسل 021-55412101
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
Iran- جنوب‌ تهران
021-55404648 - 55418596
شگل تناژ دار

شگل تناژ دار در واقع هم می تواند از نوع یو باشد و هم از نوع نعلی شکل. این در حالی است که اغلب تولید کنندگان بزرگ شگل و اتصالات زنجیر و سیم بکسل شگل تناژ دار را که تا تناژ 250 تن نیز تولید میشود اغلب از نوع شگل نعلی شکل تولید می کنند. طراحی شگل تناژ دار گاهی بصورت پین دار و گاهی نیز بصورت پیچی می باشد. از شگل تناژ دار اغلب در بارگیری کشتی ها و در صنایع دریایی و ساحلی استفاده میشود. متعلقات گوناگونی همراه شگل تناژ دار استفاده میشوند تا حلقه اسلینگ را کامل کنند. یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان شگل تناژ دار شرکت کروزبی آمریکا می باشد که طرح های جدیدی از شگل تناژ دار را همراه با استاندارد های مرتبط ارائه نموده است. بازرگانی پاسارگادوارد کننده سایز های مختلف شگل تناژ دار تا سقف 250 تن در ایران می باشد.
بازرگانی پاسارگاد
شماره تماس:55404648-55418596
09126593627

شگل تناژ دار
شگل تناژ دار
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
Iran- جنوب‌ تهران
021-55404648 - 55418596
شگل معمولی

شگل ، حلقه ی اتصال قابل حملی است که برای اتصال تجهیزات و قطعات مختلف باربرداری استفاده می شود . مثلا برای اتصال سیم بکسل ، زنجیر، قلاب جرثقیل و سایر تجهیزات به بار ،از شگل استفاده می شود. شگل ها به طور کلی به دو شکل نعل اسبی خمیدهیا D شکل ساخته می شوند.تقریبا همه ی انواع شگل ها از نوعی میله فولادی آهنگری شده ی خمیده شکل که دو عدد چشمی و یک پین دارد تشکیل شده اند و از فلز منگنز هم در ساختمان شگل استفاده می شود. به عبارت دیگر شگل نوعی اتصال محکم و خمیده بوده که حلقه بسته ای را تشکیل می دهد. بدنه شگل از فولاد یکپارچه ی آهنگری شده بدون انجام هیچگونه جوشکاری ساخته می شود . پین از میله های فولادی آهنگری و ماشین کاری شده ساخته می شود . سپس عملیات حرارتی روی شگل ها با یکی از روش های زیر انجام میشود

شگل معمولی
شگل معمولی
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
تکین بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55422784
شگل یو استنلس استیل

شگل یو U از جنس استنلس استیل بدون نیاز به آبکاری سطحی دارای مقاومت محیطی بسیار بالایی بوده و به دلیل وجود عناصر فلزی فوق فعال مانند کروم و نیکل در ساختار آلیاژی خود در تماس با آب و رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارد. شگل یو استنلس استیل در دو گرید 304 و 316 قابل عرضه می باشد که گرید 316 دارای قیمت بالاتر و مقاومت محیطی مناسب تری نیز می باشد. علاوه بر این شگل یو استنلس استیل با گرید 316 هیچ میلی نیز به جذب تحت تاثیر میدان مغناطیسی ندارد. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده انواع شگل یو و شگل های نعلی شکل استیل در گرید های مختلف با سایز های اینچی و میلیمتری و در تناژ مختلف برای انواع اتصالات اسلینگ های سیم بکسلی و اسلینگ های زنجیری در ایران می باشد.

شگل یو استنلس استیل
شگل یو استنلس استیل
تکین بکسل 021-55422784
فولاد بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
02155412028
شگل

شگل ، حلقه ی اتصال قابل حملی است که برای اتصال تجهیزات و قطعات مختلف باربرداری استفاده می شود . مثلا برای اتصال سیم بکسل ، زنجیر، قلاب جرثقیل و سایر تجهیزات به بار ،از شگل استفاده می شود. شگل ها به طور کلی به دو شکل نعل اسبی خمیدهیا D شکل ساخته می شوند.تقریبا همه ی انواع شگل ها از نوعی میله فولادی آهنگری شده ی خمیده شکل که دو عدد چشمی و یک پین دارد تشکیل شده اند و از فلز منگنز هم در ساختمان شگل استفاده می شود. به عبارت دیگر شگل نوعی اتصال محکم و خمیده بوده که حلقه بسته ای را تشکیل می دهد. بدنه شگل از فولاد یکپارچه ی آهنگری شده بدون انجام هیچگونه جوشکاری ساخته می شود . پین از میله های فولادی آهنگری و ماشین کاری شده ساخته می شود .

شگل
شگل
فولاد بکسل 02155412028
سیم بکسل طارم
Iran-مرکزی تهران
021-55430273
شگل یو و نعلی

شگل یو و شگل نعلی شکل از مهمترین و کاربردی ترین نوع اتصالات در تولید اسلینگ ها محسوب می شود که هم در اتصالات اسلینگ های سیم بکسلی و هم در اتصالات اسلینگ های زنجیری مورد استفاده قرار می گیرند. شگل یه که در واقع به شگل D نیز شناخته می شود از یک U بولت در اتصال استفاده می کند و شگی نعلی که به شگل تیپ اروپایی نیز شناخته می شود نوعی شگل با کاربری گسترده است که هم بصورت پین دار و هم بصورت پیچی تولید می شود. شگل ها هم در گرید های فولادی و هم در گرید های استنلس استیل تولید شده و هم بصورت سایز دار اغلب اینچی و هم بر حسب ظرفیت وزنی عرضه می شوند. از معتبرترین برند های تولید کننده شگل در دنیا برند های کروزبی آمریکا و گرین پین هلند می باشند.

شگل یو و نعلی
شگل یو و نعلی
سیم بکسل طارم 021-55430273
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
شگل یو گرین پین Green Pin

شگل یو گرین پین Green Pin در واقع محصول کشور هلند می باشد که تحت لیسانس کشور آلمان تولید شده و یکی از معتبر ترین تولید کنندگان انواع شگل و اتصالات لیفتینگ در دنیا می باشد. آلیاژ های فولادی بکار گرفته شده در تولید شگل یو گرین پین و عملیات ویژه سخت کاری آن سبب می شود که این محصول دارای مقاومت تنسایل کششی بسیار بالایی بوده و در اتصالات اسلینگ برای کاربری لیفتینگ مقاومت مناسبی داشته باشد. استفاده از شگل یو گرین پین در صنایع سنگین مانند کشتی رانی ها به سبب مقاومت کششی و محیطی بالا بسیار رواج دارد. بازرگانی جنرال بکسل وارد کننده شگل یو و شگل های نعلی شکل گرین پین در ایران می باشد.

شگل یو گرین پین Green Pin
شگل یو گرین پین Green Pin
جنرال بکسل 021-55412101
بازرگانی فتح بکسل
Iran-مرکزی تهران
02155411792- 02155405729
شگل ساده و نعلی شکل

شگل ها از اتصالات کاربردی در لیفتینگ محسوب می شود. شگل از دو بخش اصلی بدنه قوصی شکل و نوعی اتصال که گاهی پیچ مانند و گاهی نیز به شکل پین تولید می شود تشکیل شده است. شگل های ساده U شکل و شگل هایی نیز با استاندارد اروپایی به شگل شگل نعلی شکل در صنایع بکار گرفته می شوند. انتخاب و خرید شگل ها هم می تواند بر حسب سایز و هم بر حسب تناژ باشد. برند های معتبر تولید کننده انواع شگل یو و شگل نعلی شکل در دنیا عبارتند از CROSBY , GREEN PIN و شرکت ییل امریکا. بازرگانی فتح بکسل وارد کننده انواع شگل های یو، ساده و نعلی شکل در ایران می باشد.

شگل ساده و نعلی شکل
شگل ساده و نعلی شکل
بازرگانی فتح بکسل 02155411792- 02155405729
ارشام بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55426042
شگل کروزبی اصل آمریکا

شگل کروزبی ساخت کشور امریکا در از تناژ 1تن الی 300 تن جهت مصارف کشتی رانی و پتروشیمی. شگل کروزبی از جنس فولاد و یا آلیاژ فولادی تولید شده و پس از گذراندن مراحل فورج وارد مرحله عملیات حرارتی شامل سرمایش و گرمایش در مراحل مختلف شده و این امر سبب بالا رفتن تنسایل و سختی سطحی و داخلی آن می شود. بسیاری از مراحل سخت کاری شگل کروزبی بصورت محرمانه و مختص شرکت کروزبی اصل آمریکا بوده که بیشتر این اطلاعات مربوط به مراحل سخت کاری دمای سرمایش و گرمایش، مدت زمان گرمایش و سرمایش و سرعت افزایش و کاهش دمای تولید است.

شگل کروزبی اصل آمریکا
شگل کروزبی اصل آمریکا
ارشام بکسل 021-55426042
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
شگل نعلی

شگل نعلی فولادی تناژدار از سایز ۴/۵ میلی متر الی ۱۷۸ میلی متر یا ۷ اینچ و با توان وزنی حداکثری ۴۰۰ تن تولید می‌شود.
شگل نعلی ساده در ظرفیت وزنی بین ۱ الی ۵۵ تن دارای بیشترین میزان کاربری بوده و بدنه آن از یک قسمت نعلی و یک پین رزوه دار تولید شده که در سوراخ قسمت نعلی بسته می‌شود
جنس شگل نعلی ساده فولاد با کربن متوسط بوده و از گرید ۸۰ تولید شده است.
جنرال بکسل وارد کننده ی تخصصی انواع شگل های نعلی فورج فولادی میباشد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

شگل نعلی
شگل نعلی
جنرال بکسل 021-55412101
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424
شگل یو U

شگل یو U یا شگل ساده از اتصالاتی است که به وفور و در تناژ مختلف همراه با اسلینگ ها برای لیفتینگ صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. شگل یو از دو بخش اصلی یعنی بدنه شگل که به روش فورج تولید می شود و یک پین که گاهی بصورت خار دار و گاهی نیز بصورت پیچ تولید شده و با مهره اتصال پیدا می کند مورد استفاده قرار می گیرد. شگل یو با برند های مختلف و در تناژ مختلف تا 250 تن تولید می شود و هم در گرید های فولادی و هم در گرید های استنلس استیل مورد استفاده قرار می گیرد.

شگل یو U
شگل یو U
ویکی لیفت 021-55416424
داریا بکسل
Iran-مرکزی تهران
021-55416234
شگل

شگل حلقه اتصال قابل حملی است که که برای اتصال سیم بکسل ، زنجیر و قلاب جرثقیل و حمل بار از آن می توان بهره برد .
تقریبا همه ی انواع شگل ها از نوع میله ی فولادی آهنگری شده ی خمیده شکل که دو عدد چشمی و یک پین دارد ، به وجود آمده اند .
این وسیله معمولا از فلز منگنز و فولاد یکپارچه آهنگری شده بدون هیچگونه جوشکاری و اتصال اضافی تولید می شود .
این وسیله در بازار به دو صورت شگل ساده و شگل تناژی به فروش می رسد .

شگل
شگل
داریا بکسل 021-55416234
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
شگل کروزبی

جنرال بکسل وارد کننده شگل های تناژ بالای برند کروزبی آمریکا
شگل کروزبی بی تردید اصلی ترین و پر مصرفترین برند شگل در دنیا میباشد که اکثر صنایع مصرف کننده بزرگ که کیفیت محصولات برای انها از اولویت بالایی برخوردار است مانند صنایع دریایی ونظامی از محصولات این شرکت و بالاخص شگل کروزبی استفاده می کنند.شگل کروزبی معمولا بصورت پیچ و مهر ه ای و همچنین خاردار و به دو شکل یو و نعلی شکل تولید میشود.

شگل کروزبی
شگل کروزبی
جنرال بکسل 021-55412101
اسپانسر های ما
تاپ وایر
تاپ وایر

بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

021-55400146
بازرگانی برادران امیر
بازرگانی برادران امیر

وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

021-55415814
بازرگانی تقی زاده
بازرگانی تقی زاده

بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

02166661786
باختر پدید فولاد
باختر پدید فولاد

باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

021-55421082-4
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved