Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها

رابط زنجیر

رابط زنجیر

نتایج جستجو برای رابط زنجیر
بازرگانی ويكي واير
Iran-شمال‌ تهران
021-55411976

رابط زنجیر فولادی

برای اتصال رشته های مختلف زنجیر به یکدیگی و یا اتصال زنجیر به دیگر ادوات لیفتینگ نیاز به یک قطعه می باشد که شبیه به یک دانه زنجیر عمل کرده اما قابلیت باز کردن و تفکیک داشته باشد. رابط زنجیر فولادی در واقع این قابلیت را فراهم می آورد که دو رشته زنجیر در سایز های مختلف را به یکدیگر متصل کرده و یا برای اتصال زنجیر به شگل، قلاب و یا حلقه اسلینگ مشکلی نداشته باشیم.
رابط زنجیر فولادی از یک بدنه اصلی به شکل منحنی تشکیل می شود که این بدنه به روش فورج گرم تولید شده است. اغلب از فولاد در گرید G80 در تولید این بدنه استفاده می شود که هم دارای درصد متوسط و بالایی کربن در آلیاژ فولاد داشته و هم طی عملیات سخت کاری قابلیت های مکانیکی آن افزایش پیدا کرده است. این دو بخش منحنی از بدنه رابط زنجیر از طریق یک پین فولادی و پس از عبور بر روی زنجیر و اتصالات به هم متصل می شود و در این مرحله تنها دو قسمت منحنی قابلیت حرکت دورانی نسبت به هم داشته و دیگر قابلیت جداسازی ندارند.
رابط زنجیر فولادی در سایز های مختلف اغلب از 4 میلیمتر الی 32 میلیمتر بر حسب سایز زنجیر انتخاب می شود. رابط زنجیر 8، 10 و 12 پر کاربرد ترین سایز های این اتصال صنعتی هستند. بر خلاف دیگر اتصالات اسلینگ که بصورت م

رابط زنجیر فولادی
رابط زنجیر فولادی
بازرگانی ويكي واير 021-55411976
سیم بکسل برادران امیر
Iran-مرکزی تهران
021-55415814

رابط زنجیر فولادی سایز 10

رابط زنجیر همان گونه که از نام آن مشخص است برای ایجاد ارتباط بین یک رشته زنجیر با اتصالات اسلینگ و یا دو رشته زنجیر بکار گرفته می شود. دو شکل مختلف از رابط زنجیر که یکی بصورت دو تکه با یک میله تولید شده و دیگری شبیه به یک دانه زنجیر با یک پیچ اتصال که حلقه را باز و بسته می کند تولید می شوند. در کاربری های سنگین در اتصال اسلینگ های زنجیری تنها از نوع اول یعنی رابط زنجیر فولادی بیضی شکل دو تکه استفاده می شود.
رابط زنجیر سایز 10 در واقع برای اتصال زنجیر های فولادی سایز 10 میلیمتر بکار گرفته می شود. مشخصات وزنی، سایزی و گرید رابط زنجیر بصورت کلی تابع زنجیری است که به آن اتصال پیدا می کند. از این رو در اتصال اسلینگ های زنجیری فولادی از رابط زنجیر فولادی و در اتصال اسلینگ های زنجیر استیل از رابط زنجیر استیل استفاده می شود.
رابط زنجیر فولادی سایز 10 هم برای اتصال زنجیر به قلاب هوک، شگل و و در تولید اسلینگ های زنجیر برای اتصال زنجیر به حلقه اسلینگ در بالاترین نقطه از اسلینگ مورد استفاده قرار می گیرد. رابط زنجیر فولادی از یک بدنه دو تکه که هر یک شبیه به یک نیم بیضی هستند تشکیل می شود که توسط یک راد یا میله فولادی و یک بوش تبدیل به یک حلقه بسته کامل می شوند. از نظر

رابط زنجیر فولادی سایز 10
رابط زنجیر فولادی سایز 10
سیم بکسل برادران امیر 021-55415814
بازرگانی برادران امیر
Iran-مرکزی تهران
021-55415814

رابط زنجیر فولادی سایز 8

رابط زنجیر سایز 8 میلیمتر در گرید های آلیاژی فولادی بصورت Alloy steel تولید شده است که هم در تولید آن از درصد بالایی کربن در آلیاژ استفاده شده است و هم طی عملیات سخت کاری حرارتی مقاومت سایشی و کششی آن افزایش پیدا کرده است. رابط زنجیر فولادی در سایز 8 میلیمتر هم در اتصالات اسلینگ های زنجیری همراه با دیگر اتصالاتی مانند حلقه فولادی اسلینگ و شگل مورد استفاده قرار می گیرد و هم در اتصالات جرثقیل های سقفی کاربرد دارد.
رابط زنجیر فولادی برای اتصال دو رشته زنجیر فولادی بار مورد استفاده قرار گرفته که در سایز حداکثری 8 میلیمتر باشند. این قطعه مکانیکی از یک پین فولادی برای بست و باز گردن بدنه منحنی شکل فورج شده استفاده می کند و دارای یک بوش در اتصال است. حلقه های اسلینگ به منظور داشتم مقاومت تنسایل و سختی بالا که عامل مقاومت در برابر سایش است عملیات سخت کاری حرارتی می شوند. به منظور داشتن مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی زدگی رابط زنجیر را اغلب بصورت رنگ کاری کوره ای به رنگ های زرد، نارنجی، قرمز و گاهی آبی مورد استفاده قرار می دهند.
رابط زنجیر علاوه بر گرید G80 در برخی موارد در گرید های G100, G120 نیز تولید می شود که اندکی ترد بوده و در اتصالات زنجیر های فولادی با همین گ

رابط زنجیر فولادی سایز 8
رابط زنجیر فولادی سایز 8
بازرگانی برادران امیر 021-55415814
تکین بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55422784

رابط زنجیر فولادی سایز 8 و 10

رابط زنجیر فولادی در گرید G80 تولید می شود که دارای تنسایل تقریبی 550 نیوتن بر میلیمتر مربع می باشد. رابط زنجیر فولادی در سایز 8 و 10 میلیمتر که برای اتصالات اسلینگ های زنجیری سایز 8 و 10 می باشد دارای بیشترین کاربری می باشد. رابط زنجیر فولادی در قسمت های بدنه منحنی از دو بخش تولید شده به روش فورج گرم می باشد که سختی و تنسایل آن با یکدست نمودن بردار های داخلی فولاد طی عملیات سخت کاری حرارتی افزایش پیدا کرده است.
رابط زنجیر فولادی بدون داشتن مقاوم ساز و پوشش سطحی دچار زنگ زدگی می شود. اغلب برند ها از روش رنگ کاری کوره ای به منظور ایجاد پوشش برای رابط زنجیر استفاده می کنند که اغلب در رنگ های زرد، نارنجی، قرمز و گاهی آبی عرضه می شود. در تست کششی و بررسی کیفی رابط زنجیر گفته می شود که در اتصال دو رشته زنجیر در سایز برابر با رابط زنجیر و با کشش بین دو فک پارگی و شکست می بایست در نقطه ای به جز رابط زنجیر اتافق بیافتد.
رابط زنجیر فولادی از یک راد یا میله برای اتصال دو بخش منحتی استفاده می کند و دارای یک بوش می باشد که با گذشتن راد از داخل بوش عملا اتصال کامل می شود. رابط زنجیر 8 در بازار ایران اغلب با برند های چینی یافت می شود که البته با استاندارد های مناسبی تولید

رابط زنجیر فولادی سایز 8 و 10
رابط زنجیر فولادی سایز 8 و 10
تکین بکسل 021-55422784
ابزار بکسل مهرداد
Iran-مرکزی تهران
0935-1818236

رابط زنجیر فولادی سایز M10

رابط زنجیر فولادی در واقع یک قطعه مکانیکی برای اتصال رشته های زنجیر به یکدیگر و یا اتصال زنجیر به دیگر ادوات لیفتینگ می باشد. در واقع از آنجا که دانه های زنجیر بصورت لوپ یا حلقه بسته تولید می شوند نیاز به یک اتصال رابط دارند تا بتوانند به انواع قلاب، شگل، حلقه اسلینگ و دیگر اتصالات اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی اتصال پیدا کنند. رابط زنجیر فولادی در اتصال زنجیر های فولادی و رابط زنجیر استنلس استیل در اتصال زنجیر های استیل بکار گرفته می شود.
رابط زنجیر فولادی در سایز های 8، 10 و 12 میلیمتر دارای بیشترین کاربری در اتصالات اسلینگ می باشد. این قطعه مکانیکی با بکارگیری آلیاژ های پر کربن فولادی تولید شده که عملیات سخت کاری حرارتی را به منظور افزایش تنسایل و مقاومت سایشی طی می کنند. اغلب نمونه های رابط زنجیر فولادی در گرید پر کربن G80 تولید می شوند اما در برخی از کاربری ها مانند تولید اسلینگ های زنجیر فوق سنگین برای کاربری های دریایی نمونه هایی از رابط زنجیر در گرید های G200, G120 نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
بدنه رابط زنجیر از دو نیم بیضی تشکیل می شود که جدا شونده بوده و توسط یک پین به هم اتصال پیدا می کنند. رابط زنجیر اغلب بر حسب سایز های میلیمتری و اینچی

رابط زنجیر فولادی سایز M10
رابط زنجیر فولادی سایز M10
ابزار بکسل مهرداد 0935-1818236
دراکو بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55409906

رابط زنجیر فولادی سایز 6 الی 22 میلیمتر

رابط زنجیر یک قطعه مکانیکی شبیه به یکی از دانه های زنجیر می باشد با این تفاوت که با یک پین از وسط جدا شد و امکان اتصال رشته های زنجیر را فراهم می کند. رابط زنجیر در شکل ساده و در شکل اتصال سریع تولید می شود که نمونه اتصال سریع برای سایز های پایین زنجیر و تحت تنش های کششی کم مورد استفاده قرار گرفته و دارای یک پیچ است. رابط زنجیر متناسب با سایز زنجیر از 6 میلیمتر الی 22 میلیمتر در بازارگانی دراکو بکسل قابل عرضه می باشد. در اتصالات زنجیر های فولادی بار برداری از رابط زنجیر فولادی که با گرید G80 تولید می شود استفاده می شود.
برند های مختلفی به تولید رابط زنجیر فولادی پرداخته که با بکارگیری تکنیک های مختلفی عملیات سخت کاری حرارتی را به منظور بالا بردن قابلیت های کششی تنسایل انجام می دهند. برند کروزبی آمریکا و ییل آمریکا دو مورد از شناخته شده ترین تولید کنندگان رابط زنجیر در دنیا هستند. برند چینی شانلی نیز به تولید محصولاتی بسیار با کیفیت می پردازد.

رابط زنجیر فولادی سایز 6 الی 22 میلیمتر
رابط زنجیر فولادی سایز 6 الی 22 میلیمتر
دراکو بکسل 021-55409906
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101

رابط زنجیر

یکی از انواع اتصالات زنجیر ،رابط زنجیر میباشد.قطعه ایی اتصال دهنده بین دانه های زنجیر ،بین زنجیر و حلقه و یا اتصال بین زنجیر و قلاب را رابط زنجیر می‌نامند. رابط زنجیر یکی از ابزار های مهم و کاربردی در زمینه ی لیفتینگ میباشد که مصارف گوناگونی دارد.
جنس این ابزار فولاد میباشد و طی ساخت حرارت بسیار بالایی می‌بیند. میزان حرارت و نوع عملیات حرارتی در تولید این ابزار در هر کارخانه متفاوت است و این قطعه در سایز های مختلف و تناژهای مختلفی تولید و عرضه می‌شود.
سایز های مصرفی رابط زنجیر عبارت اند از..
سایز ۶
سایز ۸
سایز ۱۰
سایز ۱۳
سایز ۱۶
سایز ۱۸/۲۰
سایز ۲۲
سایز ۲۴
.....و سایر سایز ها
سایز رابط زنجیر بر اساس سایز زنجیر و حلقه مصرفی تعیین می‌شود.
رابط زنجیر در رنگهای مختلفی تولید می‌شود که در بازار ایران رنگ قرمز و زرد آن فراوان تر است.
جنرال بکسل عرضه کننده ی انواع رابط زنجیر آماده ی همکاری با مشتریان عزیز میباشد.

رابط زنجیر
رابط زنجیر
جنرال بکسل 021-55412101
هاردوایر
Iran- جنوب‌ تهران
021-55423008

رابط زنجیر دو طرفه

رابط زنجیر دو طرفه در واقع یک دانه زنجیر با قابلیت تفکیک و اتصال می باشد که از آن برای اتصال زنجیر با یک رشته دیگر و یا در اتصالات اسلینگ استفاده می شود. رابط زنجیر دو طرفه هم در گرید های بالای فولادی مانند G80 و هم در گرید های استنلس استیل تولید شده و در سایز های مختلف اغلب بصورت اینچی در بازار یافت می شود.
رابط زنجیر دو طرفه فولادی از یک پین برای اتصال دو سمت استفاده می کند که از گرید فولادی تولید شده و دارای دو بخش مجزای نیم بیضی می باشد که به روش فورج گرم تولید شده است. رابط زنجیر در تست کشش می بایست بگونه ای عمل کند که در اتصال دو رشته زنجیر با رابط زنجیر ها در نهایت دچار پارگی شده و رابط زنجیر حفظ شود.
اغلب تولید کنندگان رابط زنجیر به منظور بالا بردن مقاومت محیطی این قطعه در برابر زنگ زدگی آن را بصورت کوره ای رنگ می کنند.

رابط زنجیر دو طرفه
رابط زنجیر دو طرفه
هاردوایر 021-55423008
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101

رابط زنجیر

رابط زنجیر ابزاری است که از آن برای اتصال ۲ زنجیر به یکدیگر و یا اتصال زنجیر به حلقه ی فولادی و یا استنلس استیل استفاده میشود.
رابط زنجیر در سایز های ۶ تا سایز ۱۳ دارای بیشترین مصرف میباشد .
جنرال بکسل وارد کننده و عرضه کننده ی انواع رابط زنجیر های فورج فولادی با بهترین کیفیت میباشد.
رابط زنجیر از جنس فولادی میباشد همچنین در گرید های ۸۰ و ۱۰۰ تولید می‌شود و دارای کاربرد های گوناگونی در صنایع مختلف میباشد.

رابط زنجیر از سایز ۶ الی ۳۲ در فروشگاه موجود میباشد.

رابط زنجیر
رابط زنجیر
جنرال بکسل 021-55412101
سیم بکسل طارم
Iran-مرکزی تهران
021-55430273

رابط زنجیر فولادی

رابط زنجیر یک قطعه پر کاربرد مکانیکی در اتصال رشته های مختلف زنجیر می باشد. رابط زنجیر در گرید های فولادی اغلب با گرید G80 و در گرید های استنلس استیل نیز تولید می شود. دو بخش اصلی رابط زنجیر شامل بدنه فورح که بصورت دو نیم دایره می باشد و توسط یک پین در وسط به هم اتصال پیدا می کند است. از رابط زنجیر در اسلینگ های زنجیری بالاخص در اتصال زنجیر و حلقه فولادی نیز استفاده می شود. بازرگانی طارم بکسل عرضه کننده سایز های مختلف زنجیر و رابط زنجیر فولادی در ایران است.

رابط زنجیر فولادی
رابط زنجیر فولادی
سیم بکسل طارم 021-55430273
بازرگانی پارسا بکسل
Iran-مرکزی تهران
021-55424151

رابط زنجیر فولادی

رابط زنجیر فولادی در واقع ابزاری مکانیکی می باشد که در آن در اسلینگ های زنجیری و در ایجاد ارتباط بین رشته های مختلف زنجیر و حتی در اتصال اجزای لیفتینگ استفاده می شود. رابط زنجیر در دو نوع ساده و رابط سریع تولید می شود. رابط زنجیر فولادی استاندارد دارای یک بدنه قوصی شکل و یک پین داخلی می باشد که کاربری اصلی آن اتصال رشته های زنجیر که می تواند در یک سایز و متریال و یا در سایز ها و متریال های متنوع باشد می باشد.

رابط زنجیر فولادی
رابط زنجیر فولادی
بازرگانی پارسا بکسل 021-55424151
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
Iran- جنوب‌ تهران
021-55404648 - 55418596

رابط زنجیر

رابط زنجیر جهت اتصال مابین دانه های زنجیر و اتصال زنجیر به حلقه یا رینگ و همچنین اتصال قلاب S به زنجیر استفاده میشود. ابعاد استاندارد رابط زنجیر متناسب با سایز زنجیر انتخاب می شود و معمولا از سایز 6 میلیمتر الی 32 میلیمتر و از تناژ 1.5 ةن الی 32 تن تولید می گردد. رنگ رابط زنجیر ها معمولا بستگی به نوع گرید آنها متفاوت است. رنگ های مشکی - زرد - صورتی - قرمز - آبی و خودرنگ موجود می باشد.

رابط زنجیر
رابط زنجیر
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
لوتوس بکسل
Iran-مرکزی تهران
021-55400497
رابط زنجیر

قطعه اتصال دهنده بین دانه های زنجیر ،بین زنجیر و حلقه و یا اتصال بین زنجیر و قلاب را رابط زنجیر می گویند.این ابزار یکی از مهم ترین ابزار صنعتی می باشد.در ایجاد اسلینگ های زنجیر از این ابزار استفاده فراوانی می شود.جنس این ابزار از فولاد پرکربن می باشد.
لوتوس بکسل

رابط زنجیر
رابط زنجیر
لوتوس بکسل 021-55400497
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
رابط زنجیر

یکی از انواع اتصالات سیم بکسل و زنجیر می باشد.قطعه اتصال دهنده بین دانه های زنجیر بین زنجیر و حلقه و یا اتصال بین زنجیر و قلابS را رابط زنجیر می گویند.این ابزار یکی از مهمترین ابزار صنعتی می باشد.در ایجاد اسلینگ های زنجیر از این ابزار استفاده فراوانی می شود.

رابط زنجیر
رابط زنجیر
جنرال بکسل 021-55412101
داریا بکسل
Iran-مرکزی تهران
021-55416234
رابط زنجیر

رابط زنجیر یکی از اتصالاتی است که تنها مختص زنجیر می باشد .
از رابط زنجیر برای اتصال دو قطعه زنجیر به هم استفاده می شود .
جنس اکثر رابط زنجیرهای بازار ، فولاد گرید 80 می باشد .

رابط زنجیر
رابط زنجیر
داریا بکسل 021-55416234
اسپانسر های ما
تاپ وایر
تاپ وایر

بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

021-55400146
بازرگانی برادران امیر
بازرگانی برادران امیر

وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

021-55415814
بازرگانی تقی زاده
بازرگانی تقی زاده

بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

02166661786
باختر پدید فولاد
باختر پدید فولاد

باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

021-55421082-4
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved