Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها

بشکه گیر

بشکه گیر

بسیاری از مواد اولیه صنعتی و حتی محصولات صنعتی در بشکه های فلزی بارگیری می شوند. از مواد پلاستیکی، دانه های رنگی، روغن ها، محصولات نفت و پتروشیمی نمونه ای از موادی هستند که در بشکه بارگیری می شوند و بارگیری آنها با بکارگیری بشکه گیر صورت می پذیرد. در واقع قلاب بشکه گیر زنجیری یکی از ادوات لیفتینگ می باشد که از سه بخش اصلی شامل دو فک (گیره) که در پایین به بشکه اتصال پیدا می کنند، دو رشته زنجیر فولادی که در بالا به یک حلقه اسلینگ اتصال پیدا می کنند تولید می شود. از آنجایی که حداکثر قابلیت بارگیری بشکه های فولادی بین 1 الی 2 تن است ظرفیت وزنی قلاب بشکه گیر زنجیری نیز بین 1 الی 2 تن که بر روی بدنه هوک و قلاب حک شده است تولید می شود. بشکه گیر ها اغلب در لیفتینگ با جرثقیل های سقفی دستی و برقی در تخلیه و بارگیری مواد اولیه و حتی محصولات نهایی مورد استفاده قرار می گیرند. جالب اینکه خود زنجیر بعنوان یکی از ادوات لیفتینگ نیز در داخل بشکه های فلزی بارگیری شده و حمل و تخلیه آن با جرثقیل و از طریق اتصال بشکه گیر صورت می پذیرد.

ظریب امنیتی در تولید قلاب بشکه گیر

در تولید تمامی ادوات لیفتینگ از سیم بکسل و زنجیر گرفته تا تسمه حمل بار و اتصالات زنجیر از فاکتوری امنیتی به نام ضریب امنیتی Safety factor استفاده می شود. در مورد اغلب قلاب های بشکه گیر زنجیری ضریب امنیتی بکار رفته توسط کارخانه حداقل 2:1 و حتی برای برخی برند های معتبر تولید کننده 5:2 می باشد. این فاکتور بدین معنا است که بشکه گیر تا 2 الی 2.5 برابر توان اسمی خود را در حالت آویز ثابت بار تحمل می کند. این ضریب هم برای تک تک اجزای بشکه گیر و هم برای محصول اسمبلی رعایت می شود. زنجیر های بکار گرفته شده در تولید بشکه گیر قلابی از جنس فولاد با درصد کربن متوسط و همراه با عملیات حرارتی هستند که مقاومت کششی بسیاری دارند.

نتایج جستجو برای بشکه گیر
تجهیزات صنعتی کاریز
Iran-مرکزی تهران
021-55400161

بشکه گیر زنجیری

واردات و توزیع انواع بشکه گیر زنجیری در تجهیزات صنعتی کاریز.
بشکه گیر زنجیری
بشکه گیر زنجیری 2 رشته
بشکه گیر زنجیری 4 رشته

بشکه گیر ها ابزاری هستن جهت بلند کردن و جابجایی بشکه ها بکالر می روند. عمدتا به صورت 2 رشته بوده و در جاهایی که امکان لنگر کردن بالا باشد از بشکه گیرهای 4 رشته نیز استفاده می شوند.
مکانیزم بشکه گیر بدین صورت می باشد که هر فک به قسمتی از بشکه وصل میگردد و توسط زنجیر که در بالا به یک حلقه فولادی متصل میشود سبب بلند کردن و جابجایی بشکه می گردد. گرید زنجیر در بشکه گیر ها G80 می باشد.


تکامل و اهمیت بشکه گیرها در عملیات صنعتی:

مقدمه:
در چشم انداز صنعتی سریع امروز ، حرکت کارآمد و دستکاری مواد سنگین برای حفظ بهره وری و تضمین ایمنی کارگران بسیار مهم است. در میان تجهیزات مختلفی که برای تسهیل دستکاری مواد طراحی شده اند ، بلند کننده های طبل به عنوان ابزاری حیاتی برای بلند کردن ، حمل و نقل و دستکاری طبل در محیط های صنعتی ظاهر شده اند. هدف این مقاله بررسی تکامل ، اهمیت و انواع مختلف طبل کش ها است که نقش آنها در افزایش کارایی عملیاتی و ایمنی محل کار را برجسته می کند.

تکامل بلند کننده های طبل:
مفهوم بلند کننده های طبل را می توان به روش های

بشکه گیر زنجیری
بشکه گیر زنجیری
تجهیزات صنعتی کاریز 021-55400161
دنا بکسل
Iran-مرکزی تهران
021-55412800

بشکه گیر زنجیری 2 و 4 رشته

بشکه گیر زنجیری تنها برای لیفتینگ بشکه های فولادی مورد استفاده قرار گرفته و در مورد بشکه های پلیمری و پلاستیکی از بشکه گیر پایه ای به شکل بغل گیر استفاده می شود. بشکه گیر زنجیری هم بصورت دو شاخه و هم بصورت 4 شاخه مورد استفاده قرار می گیرد که مواد 4 شاخه اغلب برای لیفتینگ بشکه هایی که به سبب وجود سیال در آنها با لنگر بالایی روبرو هستند مورد استفاده قرار می گیرد. نوع عمومی و کاربردی تر بشکه گیر های زنجیری نوع دو شاخه یا دو رشته می باشد که از دو رشته زنجیر فولادی در گرید G80 که در پایین به دو فک گیره متصل شده و در بالا به یک حلقه اسلینگ می رسند تولید می شود.
اتصال زنجیر با حرقه اسلینگ در کاربری بشکه گیر متفاوت با اسلینگ های زنجیری می باشد بدین ترتیب که در بشکه گیر در پایین حلقه اسلینگ دو حلقه کوچک برای فیکس کردن زنجیر وجود داشته و دامنه حرکت زنجیر محدود شده است. این در حالی است که در اسلینگ های زنجیری زنجیر با اتصال رابط زنجیر در تمام قسمت های بدنه حلقه اسلینگ حرکت می کند. محدودیت در موقعیت اتصال زنجیر در بشکه گیر برای دلایل امنیتی به منظور به حداقل رسانیدن لنگر در لیفتینگ بشکه ها می باشد.
ظرفیت وزنی بشکه گیر های 2 رشته 1 تن می باشد که در اغلب موارد بیشتر

بشکه گیر زنجیری 2 و 4 رشته
بشکه گیر زنجیری 2 و 4 رشته
دنا بکسل 021-55412800
ابزار بکسل مهرداد
Iran-مرکزی تهران
0935-1818236

بشکه گیر دو قلاب

بشکه گیر در واقع نوعی اسلینگ زنجیری می باشد که به منظور لیفتینگ بشکه های فولادی لبه دار که برای حمل انواغ پودر های صنعتی، قطعات فولادی، قیر و ... مورد استفاده قرار می گیرد بکار گرفته می شود. بشکه گیر زنجیری هم بصورت 2 رشته و هم بصورت 4 رشته مورد استفاده قرار می گیرد که نوع دو رشته آن با کاربری عمومی تر و نوع چهار رشته آن به منظور به حداقل رساندن لنگر در لیفتینگ و برای حمل بشکه هایی که محتویات مایع دارند مورد استفاده قرار می گیرد.
بشکه گیر ها بر خلاف دیگر انواع اسلینگ زنجیری که دارای ظرفیت وزنی مختلفی هستند با ظرفیت واحد و محدود تولید می شوند. در واقع محدودیت حجمی و وزنی بشکه ها سبب می شود که نیازی به تولید بشکه گیر در ظرفیت وزنی بالاتر وجود نداشته باشد. بشکه گیر از دو رشته زنجیر در سایز 6 میلیمتر تولید می شود که در قسمت فوقانی به یک حلقه اسلینگ فولادی خاص که حرکت زنجیر در یک نقطه از آن محدود شده است می رسند. در قسمت پایین هر یک از رشته های زنجیر بشکه گیر دارای یک قلاب به شکل دو فک هستند که یکی اتز فک ها به زنجیر محکم شده و فک دیگر با قرار گیریدر پشت لبه بشکه و پس از اعمال کشش به زنجیر محکم می شود.
تمامی اجزای بشکه گیر زنجیری از گرید های سخت فولادی تولید م

بشکه گیر دو قلاب
بشکه گیر دو قلاب
ابزار بکسل مهرداد 0935-1818236

ابعاد و استاندارد وزنی قلاب بشکه گیر

ابعاد و استاندارد وزنی قلاب بشکه گیرقلاب های بشکه گیر زنجیری هم بصورت تک درام دارای دو رشته زنجیر و دو فک اتصال و هم بصورت دو درام مطابق شکل بالا دارای چهار رشته زنجیر و چهار فک اتصال عرضه می شوند. طول رشته های زنجیر بشکه گیر بر حسب استاندارد های تولید کارخانجات مختلف متفاوت است اما اغلب دو طول 48.5 سانتی متر که در مجموع با ارتفاع قلاب ها بصورت سر تا سری ارتفاع 70 سانت را پدید می آورد و طول 56 سانتی متر یا 22.2 اینچ که در مجموع با ارتفاع فک های اتصال طول 68.8 سانتی متر معادل 27.1 اینچ را پدید می آورند دارد.

ابعاد قلاب ها یا فک های اتصال سر زنجیر بشکه گیر برای انواع تک درام و دو درام تقریبا برابر می باشد عرض حلقه اسلینگ در بالا که رشته های زنجیر در آن نقطه به هم می رسند برابر با 10.9 سانتی متر برابر با 4.3 اینچ برای موارد تک درام می باشد.

وزن بشکه گیرEDCBAWLLظرفیت اسمی بشکه گیر
3.5 kg700 mm61 mm87 mm120 mm485 mm1 تن1 تن

زنجیر اتصالی در لیفتینگ با بشکه گیر دارای سایز حداقلی 6 و حداکثری 8 میلیمتر از جنس فولاد سخت کاری شده به روش حرارتی با تنسایل کششی بالا، به رنگ مشکی مات که بر روی آن فرایند فسفاته برای افزایش مقاومت سطحی انجام شده است و یا بصورت مشکی براق همراه با رنگ کاری کوره ای عرضه می شود.

تنسایل و ظرفیت وزنی زنجیر بشکه گیر

زنیر اتصالی بشکه گیر ها در گرید G80 می باشد که دارای تنسایل مقاومت کششی برابر با 800 نیوتن بر میلیمتر مربع می باشد و این عدد بدین معنا است که هر میلیمتر مربع از سطح مقطع زنجیر بشکه گیر قابلیت تحمل 80 کیلوگرم بار را در مرحله شکست و پارگی کامل تحمل می کند. توجه به این نکته که عملا از نظر استاندارد حداکثر قابلیت بارگیری بشکه های فلزی برابر با 270 کیلوگرم تعیین شده است عملا بشکه گیر ها با پارگی زنجیر مواجه نخواهند شد. البته نوع استفاده ، زاویه قرارگیری زنجیر ها در اتصال و ضربه اولیه Impact در مرحله ای که جرثقیل بصورت آنی اعمال تنش کششی برای لیفتینگ بشکه به اتصال وارد می کند نیز معیار هایی تاثیر گذار بر حداکثر تنش های وارده به زنجیر بشکه گیر محسوب می شوند.

توجه به این نکته که بشکه گیر دارای دو رشته زنجیر متصل به حلقه فولادی بصورت اسلینگ می باشد و هر زنجیر در برش دو سطح مقطع دایره ای شکل که در مجموع چهار سطح مقطع از زنجیر گرید G80 در لیفتینگ بشکه دخیل هستند به نوعی پوششی مناسب برای تمامی احتمالات در حداکثر تنش اتصالی در لیفتینگ توسط بشکه گیر خواهد بود.

هاردوایر
Iran- جنوب‌ تهران
021-55423008

بشکه گیر زنجیری جرثقیل

بشکه گیر زنجیری یکی از اتصالات جرثقیل های سقفی محسوب می شود که در حمل و جابجایی بشکه های فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. بشکه گیر ها بر حسب محتویات بشکه بصورت دو شاخه و چهار شاخه مورد استفاده قرار می گیرند. به سبب ایجاد لنگر و نوسانات بالای بشکه های حاوی مایعات و به منظور بالا بردن امنیت لیفتینگ از بشکه گیر های 5 رشته و برای لیفتینگ بشکه هایی که محتویات جامد از قبیل پودر های صنعتی هستند از بشکه گیر دو شاخه استفاده می شود.
بشکه گیر در منتهی علیه پایینی و در انتهای هر یک از زنجیر های فولادی از یک فک استفاده می کند که بصورت دو بخشی ثابت و متحرک بوده و پس از قرار گرفتن در پشت لبه بشکه و اعمال کشش توسط زنجیر قفل می شود. زنجیر های اتصالی در هر بشکه گیر زنجیری طول ثابت و حدود 0.5 متر دارند تا فاصله هر یک از رشته ها پس از قرار گیری بر روی لبه بشکه به اندازه ای باشد که در برابر لنگر ایجاد شده مقاومت مناسبی پدید آورد. در صورت افزودن طول رشته های زنجیر فولادی زاویه ایجاد شده بین آنها کم شده و بشکه قابلیت گردش و مشکلات بعدی را خواهد داشت.
بر خلاف اسلینگ های زنجیری ساده که رشته های زنجیر با بکارگیری رابط زنجیر بر روی حلقه اسلینگ بصورت آزاد قرار می گیرند در ساختار ب

بشکه گیر زنجیری جرثقیل
بشکه گیر زنجیری جرثقیل
هاردوایر 021-55423008
تکین بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55422784

بشکه گیر قلاب زنجیری

بشکه گیر زنجیری دارای دو قلاب در دو سمت اتصال رشته زنجیر می باشد که در پشت لبه های بشکه های فلزی قرار می گیرند. از بشکه گیر زنجیری برای حمل بشکه های فلزی استفاده شده و هم بصورت 2 رشته و هم بصورت 4 رشته تولید می شوند. ساختار بشکه گیر زنجیری از سه بخش شامل یک حلقه اسلینگ در بالا، رشته های زنجیر و قلاب فک دار تشکیل می شود که تمامی اجزا از گرید های بالای فولادی تولید شده اند.
بشکه گیر زنجیری اغلب با بکارگیری زنجیر فولادی در سایز 6 میلیمتر تولید شده است و بصورت 2 رشته در حمل بشکه هایی که دارای محتویات صلب هستند و بصورت 4 رشته در حمل بشکه هایی که دارای محتویات مایع هستند مورد استفاده قرار می گیرد.
بشکه گیر زنجیری همراه با جرثقیل های سقفی و بصورت متصل به یک قلاب هوک در انتهای جرثقیل لیفت می شود. طول رشته های زنجیر در تولید بشکه گیر اغلب کم انتخاب می شود تا رشته ها در لیفتینگ نسبت به هم زاویه بالایی پیدا کنند. این نوع طراحی در قرار گیری رشته های بشکه گیر به تعادل بهتر و کاهش گشتاور حرکتی می انجامد. اغلب نمونه های بشکه گیر زنجیری موجود در بازار ایران محصول کشور چین می باشند که با ضریب امنیتی 4:1 تولید شده و به بازار عرضه شده اند. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده زنج

بشکه گیر قلاب زنجیری
بشکه گیر قلاب زنجیری
تکین بکسل 021-55422784
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
Iran- جنوب‌ تهران
021-55428769

بشکه گیر زنجیری

بشکه گیر زنجیری وسیله ای پرکاربرد جهت سهولت حمل بشکه های مختلف است.
از بشکه گیر زنجیری در فضاهای مختلفی ماننده کارگاه ها،فروشگاه ها، ویا کارخانه ها استفاده میشود.
بشکه گیر زنجیری ممکن است دارای دو زنجیر ویا تک زنجیر باشد
این ابزار دارای دو گیره یا فک آهنی میباشدکه به لبه بشکه بسته میشود
با اتصال بشکه گیر زنجیری به جرثقیل به آسانی بشکه را جا به جا میکند دیگر این وسیله بشکه بر می باشد
حداکثر میزان تحمل بار بشکه گیر زنجیری یک تن می باشد

باید دقت شود که این وسیله مخصوص حمل بشکه های فلزی لبه دار است،
می توان این ابزار را هم به صورت عمودی و هم بصورت افقی به بشکه بست
ارتفاع حمل عمودی بوسیله این ابزار هفتاد و پنج سانتی متر می باشد
عرض قلاب ها یا فک های آهنی این ابزار سه سانتی متر است
باید در حین استفاده از بشکه گیر موارد امنیتی را به دقت رعایت کرد.
باید توجه کرد که تیغه های این ابزار حتما با لبه های بشکه چفت شود.پس از حمل بشکه به محل مورد نظر باید فک یا گیره ها را به صورت دستی از بشکه جدا کرد.
کار کردن با این وسیله از کارکردن با انواع دیگر مانند بشکه گیرهای مکانیکی ساده تر است
فروشگاه سیم بکسل و تسمه حمل بار سلیمی
55428769
09126013544
سایت فروشگاه
www.tradingsa

بشکه گیر زنجیری
بشکه گیر زنجیری
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
بازرگانی برادران امیر
Iran-مرکزی تهران
021-55415814

بشکه گیر دو قلاب زنجیری

بازرگانی برادران امیر عرضه کننده انواع بشکه گیر دو قلاب و چهار قلاب برای لیفتینگ بشکه های فلزی می باشد. بشکه گیر از ادوات لیفتینگ می باشد که هم در شکل زنجیری برای لیفتینگ بشکه های لبه دار فلزی و هم بصورت پایه ای به منظور لیفتینگ بشکه های پلیمری مواد پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد. بشکه گیر زنجیری در لیفتینگ بشکه های فلزی که ظرفیت بارگیری محدودی دارند همراه با جرثقیل مورد استفاده قرار می گیرد.
اغلب نمونه های بشکه گیر زنجیری موجود در بازار ایران وارداتی از کشور چین هستند. در تولید بخش های مختلف بشکه گیر از فولاد در گرید های پر کربن و اغلب در گرید G80 استفاده می شود که هم مقاومت تنسایل کششی و هم مقاومت سایشی ایده آلی داشته باشد.
بشکه گیر دو قلاب به منظور لیفتینگ بشکه هایی مورد استفاده قرار می گیرد که محتویات آنها غیر مایع و صلب باشد تا در برابر لنگر های ایجاد شده مقاومت مناسبی داشته باشدا. در لیفتینگ و حمل بشکه هایی که محتویات مایع دارند ترجیح به استفاده از بشکه گیر زنجیری 4 قلاب می باشد که درجه آزادی حرکتی را به حداقل رسانیده و مانع از لنگر خوردن مایع داخل بشکه می شود.
فروش بشکه گیر زنجیری
فروش بشکه گیر دو قلاب و چهار قلاب

بشکه گیر دو قلاب زنجیری
بشکه گیر دو قلاب زنجیری
بازرگانی برادران امیر 021-55415814
باختر پدید فولاد
Iran- جنوب‌ تهران
021-55421082-4

بشکه گیر

بشکه گیر یا استاکر بشکه
+ بشکه گیر یک دستگاه برای گرفتن و بلند کردن بشکه به صورت ایستاده است.این دستگاه یک راه مقرون به صرفه برای بلندکرده و تخلیه ی بشکه میباشد و در مواردی مثل جا به جایی بشکه در مسافت های طولانی یا کوتاه در کارگاه ها و کارخانه ها استفاده میشود.
ساختمان این دستگاه، فولادی و قدرتمند و دارای جک هیدرولیک و قفل اتوماتیک است.
خوب است بدانید در خانواده ی لیفتراک دستی، جک پالت و یا استاکر قرار میگیرد و عملکرد مشابهی با آنها دارد و همواره در حال پیشرفت بوده است.
بشکه گیر در انواع مختلف با ظرفیت های مختلف تولید میشود.
دو نوع دستی و برقی بشکه گیر در بازار موجود هستند.

+ چرا باختر پدید فولاد
در شرایط فعلی بازار، اعتماد به شرکت باختر پدید فولاد با بیش از 30 سال تجربه و کسب اعتماد مشتریان از هر نظر برای شما بهتر و به صرفه تر میباشد.
باختر پدید فولاد شرکتی خوشنام در دنیای لیفتینگ میباشد که با هدف قیمت مناسب و بهترین کیفیت و تحویل در سریع ترین زمان ممکن توانسته است با بزرگترین مجموعه ها و در بزرگترین پروژه ها همکاری داشته باشد.
مشاوره ی خرید با مجرب ترین کارشناسان را از دست ندهید
تماس با
02155421082-4
02155421077-9
09128986071

بشکه گیر
بشکه گیر
باختر پدید فولاد 021-55421082-4
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

بشکه گیر یک تن با زنجیر

در بارگیری و لیفتینگ بشکه ها در کارخانجات از بشکه گیر استفاده می شود که ابزاری زنجیری بوده و اغلب در تناژ 1 و 1.5 تن تولید می شود. بشکه گیر یک تن با زنجیر فولادی سایز 6 میلیمتر در گرید G80 تولید شده که در قسمت زنجیر به رنگ سیاه فسفاته و بدنه گریپ یا گیره بشکه گیر بصورت رنگ کوره ای عرضه می شود. ضریب امنیتی بکار گرفته شده در تولید بشکه گیر چینی 2:1 می باشد که بدین معنا است که در مرحله تست تحت تنش های کششی این بشکه گیر وزن 2 تن را نیز بصورت استاتیک آویز تحمل می کند.
طول اتصال زنجیر بشکه گیر چینی بین 50 الی 70 سانتی متر انتخاب می شود که البته طول کمر به سبب ایجاد زاویه در اتصال تنش بیشتری را ایجاد کرده و اتصالی پایدار تر را سبب می شود.
طول عمر کاری بشکه گیر حتی با برند های چینی اغلب بسیار بالا بوده چرا که هم زنجیر و هم گیره از گرید های فولادی انتخاب می شوند و از آنجایی که قابلیت بارگیری وزنی بشکه ها محدود می باشد خطای انسانی در بارگیری فراتر از ظرفیت بشکه گیر اتفاق نمی افتد.
از بشکه گیر ها در اتصالات لیفیتگ با جرثقیل های سقفی دستی و برقی استفاده می شود و حرکت آنها پس از لیفتینگ بر روی ریل های سقفی صورت می پذیرد.

بشکه گیر یک تن با زنجیر
بشکه گیر یک تن با زنجیر
ویکی لیفت 021-55416424

مقایسه اشکال و انواع مختلف بشکه گیر

با توجه به این نکته که عملا قابلیت وزنی بارگیری هر بشکه میزان محدودی است تفاوت عمده در انتخاب اشکال و انواع بشکه گیر بر حسب نوع محتویات بشکه و نحوه لیفتینگ بوده و تمامی انواع بشکه گیر ها قابلیت لازم از نظر ظرفیت وزنی در لیفتینگ یک بشکه پر را دارند. از این منظر و از نظر شکل هندسی چهار شکل هندسی مختلف برای بشکه گیر ها با کاربری عمده تر به قرار زیر هستند.

  • بشکه گیر ساده زنجیری پر مصرف ترین نوع ابزار از نوع زنجیری در حمل بشکه ها بشکه گیر زنجیری می باشد که اتصال آن در لیفتینگ تنها با وینچ و یا جرثقیل سقفی میسر می باشد.
  • بشکه گیر چهار طرفه نوعی از ابزار لیفتینگ غیر زنجیری می باشد که در بالا دارای یک شکل آکاردئونی بوده و در چهار طرف دارای فک هایی می باشد که در زوایای 90 درجه و بصورت برابر پشت لبه بالایی بشکه قرار می گیرد.
  • بشکه گیر لیفتراکی نوعی بسیار کاربردی از بشکه گیر کی باشد که دارای یک قلاب که از یک طرف لبه بشکه را مهار می کند و یک نگهدارنده بصورت تکیه گاه برای بدنه بشکه می باشد که به حمل افقی و بدون زاویه بشکه توسط لیفتراک می انجامد. این سری از بشکه گیر ها برای انتقال بشکه ها با محتویات مایع نیز مناسب هستند.
  • بشکه گیر بغل گیر با کاربری محدود در صنایع استفاده می شود و دارای دو لبه منحنی که از بغل بر روی سطح منحنی بشکه قرار می گیرد است.

پر مصرف ترین نوع ابزار در جابجایی بشکه ها بشکه گیر زنجیری است که مکانیزم کاری ساده و قیمت مناسب تری نیز دارد اما نیاز به جرثقیل سقفی، اتصال ریل سقفی داشته و در مواردی بالاخص در انبار ها و سوله ها نمونه لیفتراکی دارای کاربری گسترده تری است.

معرفی بشکه گیر برند WEBSCO

بشکه گیر برند WEBSCO هم برای لیفتینگ بشکه های در باز و هم در بسته بکار می رود و ساختاری متفاوت با بشکه گیر های زنجیری دارد. علاوه بر بشکه های فلزی لبه های عریض این بشکه گیر ها قابلیت لیفتینگ بشکه های پلیمری ساخته شده از جنس پلی پروپیلن PP را نیز می دهد. تماس فک های این برند از بشکه گیر در سه نقطع با زوایای 120 درجه برقرار می شود که از دفورمه شدن و بیضی شدن دهانه بشکه جلوگیری به عمل می آورد. بشکه گیر WEBSCO دارای ظرفیت وزنی لیفتینگ 454 کیلوگرم معادل 1000 پوند است.

بدنه این سری از بشکه گیر ها از یک بخش اتصال سه طرفه تشکیل شده که در نقطه اتصال فیکس و جوش داده شده اند. در بخش بیرونی از هر سه طرف یک قلاب متحرک که دارای درجه آزادی 1 و تنها قابلیت رفت و برگشت عمودی را دارد تشکیل می شود. این اتصال از طریق یک پین که در بیرون توسط یک خار مهار شده است برقرار می شود. نوع قلاب های اتصال این سری از بشکه گیر ها متفاوت با قلاب های بشکه گیر های زنجیری بوده و دارای کفه تخت می باشند که مانع از آسیب به لبه بشکه می شود. بر روی بدنه هر یک از سه پای خروجی این بشکه گیر دو عدد سوراخ طراحی شده است که که برای اتصال و لیفتینگ دو سایز مختلف بشکه های 55 گالنی و 230 گالنی مورد استفاده قرار می گیرد. بشکه گیر برند WEBSCO محصول کشور آمریکا می باشد.

جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101

بشکه گیر قلابی

بشکه گیر drum sling grip در واقع یکی از اتصالات زنجیری می باشد که در لیفتینگ بشکه های فلزی با جرثقیل مورد استفاده قرار می گیرد. بشکه گیر ها اغلب دو رشته و در مواردی بصورت 3 و یا 4 رشته نیز بصورت زنجیری تولید می شوند. ساختمان بشکه گیر زنجیری یا قلابی بسیار ساده بوده و در منتها علیه بالایی دارای یک حلقه اسلینگ می باشد. که رشته های زنجیر به آن متصل شده و در پایین دارای قلاب هایی به شکل فک متحرک می باشد. زمانی که فک قلاب بشکه گیر دور لبه بشکه های فلزی قرار می گیرد و تحت کشش با جرثقیل قرار می گیرد کاملا قفل شده و اجازه حرکت را به بشکه نمی دهد. از بشکه گیر زنجیری تنها برای لیفتینگ بشکه های فلزی که قابلیت بارگیری اغلب تا 220 لیتر را دارند استفاده می شود.
ارتفاع زنجیر در این بشکه گیر ها اغلب تا میزان حداکثری 70 سانتی متر انتخاب می شود تا اجازه لنگر یا بازی را از بشکه در فرایند لیفتینگ بگیرد. سایز زنجیر بکار رفته در اتصال بشکه گیر زنجیری اغلب 6 میلیمتر و در گرید های پر کربن فولادی اغلب بصورت خشکه می باشد. بازرگانی جنرال بکسل وارد کننده و عرضه کننده بشکه گیر قلابی زنجیری در ایران با برند های چینی می باشد.

بشکه گیر قلابی
بشکه گیر قلابی
جنرال بکسل 021-55412101
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101

بشکه گیر

بشکه گیر زنجیری که با نام بشکه بر نیز شناخته میشود،وسیله ایی ساخته شده از دو زنجیر و دو قلاب و حلقه ایی در راس است.
خرید بشکه گیر زنجیری به دلیل سهولت در جا به جایی کالا در فضاهایی که به جابه جایی و بلند کردن بشکه های فلزی لبه دار نیاز دارند پیشنهاد می‌شود.
هنگام کار در فروشگاه ،کارخانه،کارگاه و انبار که جا به جایی بشکه دشوار به نظر می‌رسد از بشکه گیر زنجیری جهت سهولت در کار استفاده میشود ،این ابزار از آسیب به بشکه ها نیز جلوگیری می‌کند.
استفاده از این وسیله جهت جا به جایی بشکه های حاوی مواد خاص و حساس ضروری میباشد چرا که باعث می‌شود کیفیت مواد داخل بشکه دستخوش تغییرات نشود و همچنین کار کردن با این وسیله بسیار آسان و کم خطر میباشد.
استفاده از بشکه گیر هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی امکان پذیر میباشد.نهایت حمل ارتفاع حمل به صورت عمودی ۷۵ سانتی متر میباشد،
توجه داشته باشید این وسیله در بشکه هایی که قلاب به آن ها چفت نمی‌شود کاربردی ندارد.
جنرال بکسل عرضه کننده ی انواع بشکه گیر آماده ی همکاری با مشتریان عزیز میباشد .
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

بشکه گیر
بشکه گیر
جنرال بکسل 021-55412101
باختر پدید فولاد
Iran- جنوب‌ تهران
021-55421082-4

بشکه گیر کارل اشتال آلمان Carlstahl

برند کارل اشتال Carlstahl آلمان تولید کننده انواع جرثقیل، ورق گیر و بشکه گیر و اتصالات زنجیر می باشد. بشکه گیر کارل اشتال در دو نوع ساده که بصورت قلاب زنجیری تولید می شود و بصورت کرکره ای که اغلب برای حمل بشکه های دارای محتویات مایع مورد استفاده قرار می گیرد که بالانس بهتری را برقرار کرده و از ایجاد زاویه و ریختن مایعات جلوگیری می کند. نوع دیگری از بشکه گیر کارل اشتال نیز وجود دارد که بصورت بغل گیر بر روی بدنه بشکه قرار می گیرد که کاربری محدودتری به سبب دشواری در اتصال و لیفتینگ بشکه دارد. نمونه های قلاب زنجیری از بشکه گیر آلمانی کارل اشتال نیز وجود دارد که کاربری عمده تری داشته و طبق استاندارد صنایع کشور آلمان تولید شده اند و متشکل از دو قلاب بر روی دو رشته زنجیر که در بالا بر روی یک حلقه قرار گرفته اند می باشند.

بشکه گیر کارل اشتال آلمان Carlstahl
بشکه گیر کارل اشتال آلمان Carlstahl
باختر پدید فولاد 021-55421082-4
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424
بشکه گیر حمل با لیفتراک

لیفتینگ بشکه ها برای جایگذاری در موقعست خاص گاهی با لیفتراک ها صورت می پذیرد که در این شرایط از نوع خاصی بشکه گیر که بصورت بغل گیر عمل می کند استفاده می شود. این سری از بشکه گیر ها دارای یک قلاب که بر روی لبه بشکه قرار گرفته و یک بدنه قوصی شکل هستند که از بغل بر روی بدنه قرار گرفته و قابلیت حمل بشکه از جلو را فراهم می کند. دو شاخک و چنگال لیفتراک بر روی بدنه فولادی از بغل این بشکه گیر وارد شده و پس از جفت شدن قلبا بر روی لبه بشکه به حمل آن می پردازند. امکلن بکارگیری این سری از بشکه گیر ها بر روی بشکه هایی که دارای قر شدگی و تغییر شکل هندسی هستند نیز وجود دارد.

بشکه گیر حمل با لیفتراک
بشکه گیر حمل با لیفتراک
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424
بشکه گیر قلابی HOOK

قلاب بشکه گیر یکی از اتصالات زنجیر می باشد که از یک لبه تیز برای قرارگیری پشت لبه بیرونی بشکه و یک چشمی سوراخ دار برای اتصال زنجیر با بکارگیری رابط زنجیر تشکیل شده است. قلاب بشکه گیر دارای امنیت کاربری کمتری نسبت به بشکه گیر های استاندارد که دارای یک گریپ فک نگهدارنده هستند بوده و اغلب برای کاربری های سبکتر پیشنهاد می شود. حداکثر توان وزنی پیشنهادی برای لیفتینگ بار برای قلاب بشکه گیر 400 کیلوگرم پیشنهاد می شود و بصورت دوبل مورد استفاده قرار می گیرد. بازرگانی ویکی لیفت وارد کننده انواع ادوات لیفتینگ شامل فک های بشکه گیر و انواع قلاب و شگل در ایران است.

بشکه گیر قلابی HOOK
بشکه گیر قلابی HOOK
ویکی لیفت 021-55416424
باختر پدید فولاد
Iran-مرکزی تهران
021-55421082-4
بشکه گیر بغل گیر Carl Stahl

یکی از انواع خاص بشکه گیر ها با کاربری های محدود و خاص نوع بغلگیر آنها می باشد که از یک فک بصورت آکاردئونی می باشد که بر روی بدنه منحنی بشکه و از بغل قرار می گیرد. برند کارل استال آلمان Carl stahl انواع اتصالات لیفتینگ بار زنجیر شامل انواع ورق گیر و بشکه گیر را برای کاربری های مختلف تولید می کند. بشکه گیر نوع بغل گیر به سبب امکان قرارگیری تحت زاویه پس از لیفتینگ برای حمل بشکه هایی که محتویات غیر مایع دارند استفاده می شود و دارای بدنه ای از جنس فولادی طبق استاندارد های دقیق صنایع کشور آلمان تولید شده است.

بشکه گیر بغل گیر Carl Stahl
بشکه گیر بغل گیر Carl Stahl
باختر پدید فولاد 021-55421082-4
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424
بشکه گیر چهار طرفه YALE

بشکه گیر چهار طرفه در واقع دارای چهار فک که بصورت همزمان باز و جمع می شوند می باشد که چهار پایه را برای نگهداری بشکه در لیفینگ در چهار طرف حلقه بالایی بشکه در زوایای 90 درجه قرار می دهد. برند YALE آمریکا تولید کننده انواع ادوات لیفتینگ شامل زنجیر و اتصالات زنجیر می باشد که بشکه گیر را در انواع ساده زنجیری و چهار طرفه تولید می کند. قابلیت لیفتینگ بالا، بالانس بسیار مناسب از مشخصات مکانیکی این سری از بشکه گیر های صنعتی می باشد.

بشکه گیر چهار طرفه YALE
بشکه گیر چهار طرفه YALE
ویکی لیفت 021-55416424
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
Iran- جنوب‌ تهران
021-55404648 - 55418596
بشکه گیر زنجیری

بشکه گیر زنجیری Drum Lifting Clamp  :
از این وسیله برای مهار کردن و جابجایی بشکه های فلزی لبه دار و به صورت عمودی یا افقی استفاده می گردد.استفاده از این وسیله توجه کنید که تیغه های این ابزار با لبه های بشکه کاملا چفت و محکم گردد و پس از جابجایی بشکه و پایدار شدن بشکه روی سطح، به صورت دستی اقدام به جداسازی وسیله از بشکه نمایید.
لطفا برای اطلاع از قیمت ها با بازرگانی پاسارگاد تماس بگیرید.

بشکه گیر زنجیری
بشکه گیر زنجیری
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
لوتوس بکسل
Iran-مرکزی تهران
021-55400497
بشکه گیر

همان طور که از نام این کالا مشخص است بشکه گیر برای جا به جایی حرفه ای بشکه ها مورد استفاده قرار میگیرد.اسان کردن عملیات جا به جایی بشکه ها در محیط های متفاوت مانند کارگاه ها،فروشگاه ها و ...مهم ترین کاربرد این دستگاه است .استفاده از بشکه گیر زنجیری هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی امکان پذیر است.
لوتوس بکسل

بشکه گیر
بشکه گیر
لوتوس بکسل 021-55400497
اسپانسر های ما
تاپ وایر
تاپ وایر

بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

021-55400146
بازرگانی برادران امیر
بازرگانی برادران امیر

وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

021-55415814
بازرگانی تقی زاده
بازرگانی تقی زاده

بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

02166661786
باختر پدید فولاد
باختر پدید فولاد

باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

021-55421082-4
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved