Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها

مگنت

مگنت

نتایج جستجو برای مگنت
بازرگانی فتح بکسل
Iran-مرکزی تهران
02155411792- 02155405729

مگنت صنعتی

مگنت ورق گیر یکی از ابزارهای پر استفاده در خصوص بارگیری و جابجایی است ، جابجایی ابزار و ورق ها و ستون های فلزی امری بسیار مشکل و حساس است به سبب وزن زیاد ورق ها ، نمیتوان وظیفه ی جا به جایی آن ها را به نیروی انسانی سپرد حتی اگر این کار ممکن شود باعث اتلاف وقت و هدر رفتن انرژی بسیاری میشود بازرگانی فتح بکسل عرضه کننده ظرفیت ها و تناژهای مختلف مگنت های صنعتی در ایران میباشد
مگنت صنعتی ۱۰۰ کیلو
مگنت صنعتی ۲۰۰ کیلو
مگنت صنعتی ۳۰۰ کیلو
مگنت صنعتی ۴۰۰ کیلو
مگنت صنعتی ۵۰۰ کیلو
مگنت صنعتی ۶۰۰ کیلو
مگنت صنعتی ۱ تن
مگنت صنعتی ۲ تن
مگنت صنعتی ۳ تن
مگنت صنعتی ۵ تن
مگنت صنعتی با ظرفیت متنوع و گوناگونی برای صنعت تولید و در بازار عرضه می‌شود .ظرفیت مگنت ها توسط تولید کننده مشخص می‌شود اما حداکثر ظرفیت مگنت به فلزی که قرار است توسط مگنت لیفت و جابجا شود نیز بستگی دارد هر چه سطح فلز صاف و یک دست باشد و ضخامت آن زیاد باشد ظرفیت مگنت بالا می‌رود .در مقابل اگر فلز دارای انحنا و خمیدگی باشد ظرفیت مگنت کاهش میابد.
اصلی ترین مزیت مگنت صنعتی قابلیت لیفت فلزات در حال حرکت می‌باشد زیرا که اتصال آن به اجسام مورد نظر بسیار آسان تر از جرثقیل ها است و همچنین زمان

مگنت صنعتی
مگنت صنعتی
بازرگانی فتح بکسل 02155411792- 02155405729
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
Iran- جنوب‌ تهران
021-55428769

مگنت صنعتی یک تن

بالابر مغناطیسی و لیفترهای مگنتی نوعی از بالابر های مغناطیسی می باشند که در ساخت آن از مگنت های دائمی نئودیم با شدت میدان بسیار بالا استفاده شده است
مگنت دستی لیفتر مغناطیسی ، بالابر مغناطیسی همگی مگنت صنعتی می باشند
این نوع بالابرها در صنایعی نظیر کاشی سرامیک و نفت گاز پتروشیمی و همچنین کارگاه های ماشین سازی ،تراشکاری، ریخته گری ،فولاد ، سازندگان سیلوهای فلزی، انبار فلزات و... جهت جا به جای ورقهای فلزی به صورت تخت و گرد مورد استفاده قرار میگیرد این دستگاه در ظرفیت های مختلف از
100 کیلو
200 کیلو
300 کیلو
400 کیلو
500
600
700
800
1تن
2تن
3تن
5تن
تولید میگردد
انتخاب مدل این دستگاه به وزن و ضخامت قطعه فلزی بستگی دارد
کارایی این دستگاه بسیار راحت و نیاز به برق یا باطری ندارد
جذب قطعه فلزی بدین صورت انجام می شود که دستگاه را بر روی آن قرار داده و با تغییر حالت اهرم به حالت روشن به صورت دستی میدان مغناطیسی را بر قرار میکنیم و قطعه جذب مگنت می شود و پس از اتمام جا به جای اهرم را به حالت اولیه باز می گردانیم تا قطعه جدا شود
مزایای عمده مگنت های بالابر دائمی
ابعاد کوچک و
وزن کم دستگاه
عمر طولانی و قدرت ثابت و بدون افت مگنت در طول زمان
عدم نیاز مگنت به بر

مگنت صنعتی یک تن
مگنت صنعتی یک تن
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
سیم بکسل برادران امیر
Iran-مرکزی تهران
021-55415814

مگنت صنعتی 1000 کیلوگرم اهرمی

مگنت صنعتی با ظرفیت وزنی 1000 کیلوگرم ابزاری کارگاهی از نوع غیر الکتریکی مغناطیسی برای لیفتینگ بار های مگنت شو یا مغناطیس شو می باشد. مگنت صنعتی با توان اسمی 1 تن بدون اتصال مستقیم به بار مانند جرثقیل ها که نیاز به اسلینگ های زنجیری یا سیم بکسلی در لیفتینگ دارند عمل می کند. این مگنت دارای یک اهرم دستی است که گردش در یک سمت سبب مغناطیس شدن مگنت و گردش در جهت عکس سبب غیر مغناطیس شدن آن می شود. عدم داشتن قطعات و کیت های الکتریکی سبب طول عمر بسیار بالای مگنت های صنعتی می شود که از دلایل ایده آل بودن و انتخاب این ابزار لیفتینگ بار در صنایع فولاد می باشد.
ظرفیت وزنی مگنت صنعتی 1 تن در اتصال بار از جنس فلز با قابلیت بالای مگنتیک می باشد. بعنوان مثال از مگنت در صنایع آهن، فولاد و چدن که هر سه فلزاتی با قابلیت بالای مگنتیک هستند استفاده بسیاری می شود. علاوه بر جنس فلز ظرفیت لیفتینگ بار با مگنت صنعتی تا اندازه بسیار زیادی تابع کیفیت سطح نیز می باشد. وجود یک لایه آلودگی مانند گرد و غبار بر روی سطح عملا از تماس مستقیم مگنت به بار جلوگیری کرده و سبب کاهش قابلیت لیفتینگ مگنت می شود. عامل دیگری که بیش از آلودگی به کاهش قابلیت مگنت می انجامد وجود قوس های سطحی می باشد.

مگنت صنعتی 1000 کیلوگرم اهرمی
مگنت صنعتی 1000 کیلوگرم اهرمی
سیم بکسل برادران امیر 021-55415814
بازرگانی ويكي واير
Iran-شمال‌ تهران
021-55411976

مگنت 2 تن ورق فولادی

مگنت صنعتی 2 تن در کارخانه های فولاد و برای لیفتینگ ورق های فولادی و آهنی مورد استفاده قرار می گیرد. مگنت باربرداری به شکل یک بلوک فلزی و دارای یک اهرم می باشد که بصورت 90 درجه با دست جابجا شده و یکی از با دوام ترین نوع ابزار لیفتینگ بار محسوب می شود.
از مگنت صنعتی باربرداری همانطور که از نام آن مشخص است تنها برای لیفتینگ بار های فلزی که قابلیت مگنت شوندگی تحت تاثیر میدان مغناطیسی را دارند استفاده می شود. ظرفیت وزنی مگنت باربرداری صنعتی بصورت اتصال آویز در لیفتینگ عمودی و در تماس با یک سطح فلزی کامل صاف از آهن که حداقل 97% ترکیبات شیمیایی آن را عنصر Fe آهن تشکیل می دهد مشخص می شود. البته عدم اتصال مگنت به بار از طریق قلاب و شگل سبب می شود که ضریب امنیتی از مهمترین فاکتور های عملی در کاربری این ابزار لیفتینگ محسوب شود. قابلیت و ظرفیت وزنی مگنت صنعتی تا اندازه بسیار زیادی تابع کیفیت سطح و قابلیت مگنت شوندگی فلز می باشد.
مگنت صنعتی باربرداری با ظرفیت 2 تن با ضریب امنیتی 5:2 تولید شده که تا 2.5 برابر وزن اسمی خود را در اتصال با سطح فلزی صاف نگه داشته است. بلوک مگنت صنعتی از دو بخش اصلی که یکی روتور با قابلیت دوران در داخل بلوک بوده که توسط اهرم کنترل می شود و ب

مگنت 2 تن ورق فولادی
مگنت 2 تن ورق فولادی
بازرگانی ويكي واير 021-55411976
باختر پدید فولاد
Iran- جنوب‌ تهران
021-55421082-4

مگنت صنعتی

مگنت صنعتی
ارائه دهنده ی مگنت صنعتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت
باختر پدید فولاد
مگنت صنعتی
+ مگنت صنعتی چیست؟
مگنت صنعتی یکی از وسایل کاربردی در صنعت است که برای لیفتینگ فلزات استفاده میشود. نکته ی قابل توجه این است که این قطعه جزو قطعاتیست که در دنیای لیفتینگ طول عمر بالایی دارند.
کاربرد مگنت صنعتی چیست؟ این قطعه برای لیفت فلزت در شکل های مختلف کاربرد دارد.
نحوه ی کار این دستگاه چیست؟
مگنت فلزی به واسطه ی میدان مغناطیسی کار میکند که یک اهرمی به عنوان کلید قطع و وصل کننده ی جریان دارد.
توان یک مگنت صنعتی به سه فاکتور بستگی دارند این سه فاکتور کدام یک هستند؟
از این سه فاکتور دو عامل به خود مگنت صنعتی بستگی داردو یک عامل به قطعه ای که مورد لیفت قرار میگیرد.
خلوط و متریال فلزی که برای لیفت انتخاب میشود در تعیین توان مگنت موثره اینکه چه ضخامتی دارد و از چه جنسی ساخته شده و چه شکلی دارد در تعیین توان دستگاه موثر است..
بالاترین توانی که از یک مگنت فلزی دریافت میکنید زمانی است که فلزی که برای لیفت انتخاب میکنید تخت با خلوص بسیار بالا و ضخامت بالا میباشد با کاهش ضخامت و ابعاد قطعه فلز و یا با منحنی شدن سطح آن خاصیت لیفتینگ مگنت صنعتی به شکل

مگنت صنعتی
مگنت صنعتی
باختر پدید فولاد 021-55421082-4
ابزار بکسل مهرداد
Iran-مرکزی تهران
0935-1818236

مگنت صنعتی 2 تن

مگنت صنعتی یک ماشین لیفتینگ با دوام بسیار بالا و فاقد قطعات الکتریکی می باشد که تنها با بکارگیری میدان مغناطیسی ناشی از چند آهنربای قوی عمل می کند. مگنت صنعتی تنها برای لیفتینگ ورق ها و یا بلوک های آهنی، فولادی ، چدنی و یا آلیاژ هایی که قابلیت مگنت شو بالایی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. مگنت صنعتی در ظرفیت های وزنی مختلف از 100 کیلوگرم الی 40 تن که برای لیفتینگ کانتینر های بزرگ در بارگیری های ساحلی مورد استفاده قرار می گیرند تولید می شود.
بر خلاف جرثقیل های سقفی که اتصال مستقیم به بار از طریق اسلینگ های سیم بکسلی و زنجیری دارند، مگنت صنعتی بصورت مستقیم به بار وصل نمی شود. از این رو قابلیت های جذب مگنت تا اندازه زیادی تابع اولا خاصیت مگنت شو جسم و ثانیا کیفیت و شکل هندسی سطح اتصال دارد. ظرفیت اسمی مگنت ها در اتصال با یک بلوک فلزی با ضخامت 4 سانتی متر سنجیده می شود. بدیهی است با کاهش ضخامت قطعه و یا داشتن انحنای سطحی ظرفیت لیفتینگ مگنت صنعتی نیز با کاهش چشم گیری روبرو خواهد بود.
بلوک مگنت صنعتی به یک اهرم متصل می باشد که این امرم در داخل بلوک مگنت به حرکت یک سری از آهنربا ها که بصورت روتور وار در داخل مگنت جاسازی شده اند می پردازد. با گردش اهرم مگنت

مگنت صنعتی 2 تن
مگنت صنعتی 2 تن
ابزار بکسل مهرداد 0935-1818236
هاردوایر
Iran- جنوب‌ تهران
021-55423008

مگنت صنعتی یک تن

مگنت صنعتی یک تن در صنایع فولاد و تولید ورق و همچنین در کاربری های شهرداری مورد استفاده قرار می گیرد. مگنت صنعتی 1 تن قابلیت لیفتینگ قطعات فلزی با قابلیت بالای مگنت شوندگی و با سطح تخت را تا میزان 1 تن داشته و با افزایش زاویه انحنا و یا عدم اتصال صحیح و مستقیم مگنت این قابلیت کاهش می یابد.
از مگنت صنعتی بار 1 تن در کاربری های شهرداری اغلب برای لیفتینگ دریچه های چدنی فاضلاب ها همراه با اسلینگ های زنجیری و جرثقیل استفاده می شود. در صنایع فلزی هم در صنایع تولید ورق های فولادی با ضخامت بالای 0.4 میلیمتر و هم در صنایع تولید فولاد برای لیفتینگ بلوک های آهنی و فولادی از مگنت صنعتی یک تن استفاده می شود.
مگنت صنعتی یک تن در واقع یک ماشین لیفتینگ تمام مکانیکی و فاقد قطعات و کیت های الکتریکی بوده که این امر سبب طول عمر کاری بالای آن می شود. لازم به ذکر است که در صورت کاربری مگنت در محیط های صنعتی با آلودگی بالا به تدریج آلودگی جذب گریس های روان کننده اهرم مگنت صنعتی شده و حرکت آن را کند کرده و از این رو مگنت صنعتی بصورت دوره ای نیاز به سرویس پیدا می کند.
ظرفیت لیفتینگ مگنت یک تن برای لیفتینگ یک ورق آهنی با ضخامت بالا بوده و اغلب در صورت بکارگیری سطوحی با تخلخل ب

مگنت صنعتی یک تن
مگنت صنعتی یک تن
هاردوایر 021-55423008
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101

مگنت 1 تن

مگنت صنعتی با توان 1 تن برای کاربری های مختلف از جمله لیفتینگ ورق ها و بلوک های آهنی، فولادی و چدنی مورد استفاده قرار می گیرد. مگنت صنعتی 1 تن در کاربری های شهرسازی و در شهرداری ها به منظور لیفتینگ دریچه های منهول آب نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این مگنت صنعتی محصول کشور چین بوده و بدون نیاز به الکتریسیته و تنها با یک اهرم دستی کار می کند.
مگنت 1 تن از یک بلوک مکعبی شکل همراه با یک اهرم کنرل کننده و یک دسته قلاب که به دیگر اتصالات اسلینگ متصل می شود تشکیل شده است. از مگنت 1 تن همراه با جرثقیل های ماشینی و جرثقیل های سقفی 1 تن بصورت اسلینگ های زنجیری استفاده می شود. بلووک مگنت 1 تن در داخل از یک سری آهنربا که بصورت بر روی بدنه بلوک قرار گرفته اند و یک روتور دوار که حرکت آن توسط اهرم دستی مگنت 1 تن کنترل می شود تشکیل شده است. با گردش اهرم روتور و آهنرباهای تعبیه شده بر روی تور دوران کردن و جهت میدان اهنربا ها تغییر می کند. بدین ترتیب با گردش اهرم در یک سمت مگنت 1 تن به جذب بلوک فلزی و در جهت عکس به رها کردن بار می پردازد. قابلیت لیفتینگ بار با مگنت بار 1 تن تا اندازه زیادی تابع کیفیت و ضخامت سطح فلز می باشد.

مگنت 1 تن
مگنت 1 تن
جنرال بکسل 021-55412101
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
Iran- جنوب‌ تهران
021-55428769

مگنت صنعتی

مگنت دستی با استفاده از جریان مغناطیسی اجسام فلزی سنگین را بدون جوش قلاب میتوان جا به جا کند
مزایای استفاده از مگنت
کم وزن بودن مگنت
قابلیت جابجای راحت مگنت
نوعی از آهنربا که با جریان الکتریکی که توسط میدان مغناطیسی بوجود می آید را اهنربای الکتریکی میگویند

با قطع کردن جریان الکتریکی میدان مغناطیسی نیز از بین می‌رود
آهنربا جسمی است که میدان مغناطیسی ایجاد می کند و برخی فلزات مانند انه
مگنت 100کیلو
مگنت 200کیلو
مگنت300 کیلو
مگنت 400 کیلو
مگنت 500 کیلو
مگنت 600 کیلو
مگنت 700 کیلو
مگنت 800 کیلو
مگنت ا تن
مگنت 2 تن
مگنت 3 تن
مگنت 5 تن
و نیکل را به خود جذب می کند.هر آهنربا دو ناحیه متمایز به نام ،،قطب،، دارد که در آن ها شدت میدان مغناطیسی آهنربا بیشتر از سایر نقاط آن است .یکی از قطب ها را قطب شمال و دیگری را قطب جنوب می نامند
دو قطب هم نام یک دیگر را دفع و دو قطب ناهم نام یکدیگر را جذب می کنند،
آهنرباها به دو دسته اصلی تقسیم می شوند آهنرباهای الکتریکی که برای ایجاد میدان مغناطیسی به جریان الکتریکی خارجی نیاز دارد ‌

مگنت صنعتی
مگنت صنعتی
تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه
Iran- جنوب‌ تهران
021-55404648 - 55418596

مگنت-کشنده مغناطیسی-

مگنت ها برای جابجایی اجسام آهنی به تمامی اشکال لوله ای و صفحه ای و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.
مگنت ها جهت بلند کردن -جابجایی و لیفتینگ استفاده میشود
مگنت های صنعتی جزو ادوات لیفتینگ بلند کردن با طول عمر بالا هستند.
مگنت های صنعتی در تناژ های مختلف تولید و استفاده میشود که هر کدام از این مگنت ها متناسب با ماکسیموم باریست که قرار است جابجا شود
نوع فلز،شکل فلز،آلیاژ فلز جزو فاکتور های اساسی انتخاب مگنت مورد نظر میباشد.
مگنت یا مگنت صنعتی معمولا فلزات با آلیاژ خالص و با ضخامت های بالا و غیر قابل انعطاف را جابجا میکند، زیرا مگنت ها در غیر از این حالات مقاومت خود را به شدت از دست میدهد

مگنت-کشنده مغناطیسی-
مگنت-کشنده مغناطیسی-
بازرگانی پاسارگاد - سیم بکسل-زنجیر گالوانیزه 021-55404648 - 55418596
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101

مگنت صنعتی

مگنت صنعتی وسیله ای برای لیفتینگ فلزات میباشد.مگنت ها جزو ادوات لیفتینگ با طول عمر بالا هستند،به گونه ایی که برخی از تولیدکنندگان مگنت این محصول را به صورت لایف تایم گارانتی می‌کنند.
مگنت صنعتی تنها برای لیفتینگ فلزات در شکل های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد،
مگنت های صنعتی از خاصیت میدان مغناطیسی که توسط یک اهرم سوئیچ قطع و وصل آن اتفاق می‌افتد برای لیفتینگ استفاده می‌کنند.
توان لیفتینگ آنها به ۳ فاکتور اصلی که یکی خود مگنت و دو مورد دیگر به قطعه مورد لیفتینگ بستگی دارد
فروش و تعمیرات تخصصی مگنت های صنعتی در جنرال بکسل پذیرفته میشود.

مگنت صنعتی
مگنت صنعتی
جنرال بکسل 021-55412101
سیم بکسل الواتور
Iran-مرکزی تهران
021-55405219

مگنت بار

مگنت ها از ابزار آلاتی هستند که تنها برای لیفتینگ ورق های فلزی آهنی و فولادی بکار گرفته می شوند. مزیت مگنت ها به جرثقیل های سقفی در لیفتینگ صفحات فلزی عدم نیاز به اتصالاتی چون قلاب و شگل و زمان کمتری است که برای اتصال به بار نیاز دارند. در عوض قابلیت بارگیری مگنت بار تا اندازه زیادی به شکل مکانیکی و ضخامت ورق ها بستگی دارد بگونه ای که مگنت دارای حداکثر قابلیت بارگیری در حالت اتصال به ورق آهنی تخت با ضخامت بالا است. قابلیت لیفتینگ مگنت در اتصال بر روی اجسام با سطوح منحنی به شدت کاهش می یابد.

مگنت بار
مگنت بار
سیم بکسل الواتور 021-55405219
ارشام بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55426042
مگنت

استفاده از لیفت مگ این مزیت را دارد که با آن می توان بارها یا بخش های آهنی یا آلیاژهای آهن را بدون نیاز به هیچ وسیله ای و صرفا با خاصیت مغناطیسی جذب نموده و به عنوان جایگزینی برای گیره, زنجیر, تسمه و قلاب, بار را به وسیله ی آن بتوان بلند کرده و جابجا نمود.
این موجب کاهش بسیاری درخطرپذیری, زمان جابجایی بارها و نیاز به نیروی بدنی می شود .
فرآیند جذب ورها سازی بار ساده است و تنها با چرخاندن اهرم لیفت مگنت صورت می پذیرد به طوری که یک اپراتور می تواند از عهده ی آن برآید .

مگنت
مگنت
ارشام بکسل 021-55426042
شرکت معرف ابزار
Iran-مرکزی تهران
02188000970
مگنت برقی VSB ورتکس

شرکت معرف ابزار نماینده ی انحصاری ورتکس تایوان میباشد.مگنت برق ورتکس VERTEXکه یکی از محصولات جدید شرکت VERTEXتایوان است.و کاربرد های زیادی دارد از جمله اینکه برای بستن قطعه کارروی میز دستگاه فرزCNCبسیار مناسب میباشد.مگنت برقی با مشخصات فنی گوناگونی میباشد که شرکت معرف ابزارعرضه کننده ی این محصولات است و برای اطلاع از مشخصات این محصولات به کاتالوگ شرکت معرف ابزار مراجعه کنید.از جمله این محصولات میتوانیم به مگنت برقی VSBاشاره کنیم که وزن آن 0.5میباشد

مگنت برقی VSB ورتکس
مگنت برقی VSB ورتکس
شرکت معرف ابزار 02188000970
آریسمان ابزار
Iran-مرکزی تهران
66756188
مگنت

مگنت بار*مگنت جرثقیل*مگنت باربری*مگنت ویتال*مگنت سامسونگ*
مگنت 500 کیلویی*مگنت 600 کیلویی*مگنت و ادوات باربری*
مگنت سامسونگ*مگنت دستی باربری*انواع مگنتهای باربری*
قلاب*زنجیر*اتصالات*سیم بکسل*
مگنتهای باربری*مگنت 1 تن* مگنت 2 تن
آریسمان ابزار
09128016730

مگنت
مگنت
آریسمان ابزار 66756188
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101
مگنت

مگنت یک راهکار بسیار مناسب و ایمن جهت بلند کردن اجسام فلزی میباشد.مگنتها در انواع و ظرفیت های مختلف موجود میباشد که کاربران نهایی میتوانند با توجه به نیاز صنعت خود مگنت جرثقیل خود را انتخاب کنند.
جنرال بکسل عرضه کننده انواع مگنت پولیفت و جرثقیل

مگنت
مگنت
جنرال بکسل 021-55412101
شرکت معرف ابزار
Iran-مرکزی تهران
02188000970
مگنت جرثقیلی VML-2000ورتکس

شرکت معرف ابزار نماینده انحصاری ورتکس تایوان است.شرکت معرف ابزار عرضعه کننده ابزارآلات صنعتی همچون مگنت جرثقیلی میباشد.برای اطلاع از انواع این مگنت جرثقیل ها با مشخصات فنی مختلف با شرکت معرف ابزار تماس حاصل فرمایید.

مگنت جرثقیلی VML-2000ورتکس
مگنت جرثقیلی VML-2000ورتکس
شرکت معرف ابزار 02188000970
شرکت معرف ابزار
Iran-مرکزی تهران
02188000970
مگنت جرثقیلی VML-1000ورتکس

شرکت معرف ابزار نماینده انحصاری ورتکس تایوان است.شرکت معرف ابزار عرضه کننده ابزارآلات صنعتی میباشد.مگنت جرثقیلی دارای اهرمی است که با چرخاندن آن در وضعیت آهنربایی،نیروی مغناطیسی را در داخل قطعه برقرار کرد.

مگنت جرثقیلی VML-1000ورتکس
مگنت جرثقیلی VML-1000ورتکس
شرکت معرف ابزار 02188000970
شرکت معرف ابزار
Iran-مرکزی تهران
02188000970
مگنت جرثقیلی VML-300 ورتکس

شرکت معرف ابزار نماینده انحصاری ورتکس تایوان است.شرکت معرف ابزار عرضه کننده ابزارآلات صنعتی همانند مگنت جرثقیلی میباشد.برای اطلاع از مشخصات فنی این محصولات به کاتالوگ شرکت معرف ابزار مراجعه کنید

مگنت جرثقیلی VML-300 ورتکس
مگنت جرثقیلی VML-300 ورتکس
شرکت معرف ابزار 02188000970
شرکت معرف ابزار
Iran-مرکزی تهران
02188000970
مگنت جرثقیلی VML-100ورتکس

شرکت معرف ابزار نماینده انحصاری ورتکس تایوان است.شرکت معرف ابزار عرضه کننده ابزارآلات صنعتی همچون مگنت جرثقیلی میباشد.برای اطلاع از قیمت این محصولات با شرکت معرف ابزار تماس حاصل فرمایید

مگنت جرثقیلی VML-100ورتکس
مگنت جرثقیلی VML-100ورتکس
شرکت معرف ابزار 02188000970
شرکت معرف ابزار
Iran-مرکزی تهران
02188000970
مگنت گرد VGD-06 ورتکس

مگنت گرد معمولا از سایز 150تا300 میباشد.مگنت گرد معمولا در فرم و شکل های مختلفی است و صفحه کارگیر آن به شکل دایره میباشد. برای اطلاع از قیمت این مگنت ها با شرکت معرف ابزار تماس حاصل فرمایید

مگنت  گرد VGD-06 ورتکس
مگنت  گرد VGD-06 ورتکس
شرکت معرف ابزار 02188000970
شرکت معرف ابزار
Iran-مرکزی تهران
02188000970
مگنت گرد VGD-08 ورتکس

شرکت معرف ابزار نماینده انحصاری ورتکس تایوان است.شرکت معرف ابزار عرضه کننده ابزارآلات صنعتی همچون مگنت گرد میباشد.مگنت گرد به صورت مکانیکی عمل میکند و صفحه کارگیر آن به صورت دایره است

مگنت گرد VGD-08 ورتکس
مگنت گرد VGD-08 ورتکس
شرکت معرف ابزار 02188000970
شرکت معرف ابزار
Iran-مرکزی تهران
02188000970
مگنت سینوسی ورتکس

مگنت سینوسی ورتکس|شما صنعتگران گرامی میتوانید با مراجعه به سایت معرف ابزار و یا با تماس با مهندسین ما در رابطه با اطلاع از قیمت و یا مشاوره محصولات بهترین خرید را تجربه کنید

مگنت سینوسی ورتکس
مگنت سینوسی ورتکس
شرکت معرف ابزار 02188000970
شرکت معرف ابزار
Iran-مرکزی تهران
02188000970
مگنت برقی VTJورتکس

شرکت معرف ابزار نماینده انحصاری ورتکس تایوان میباشد.مگنت برقی با مشخصات فنی گوناگونی میباشد که از جمله مگنت برقی VTJمیتوان اشاره کرد.که وزن آن 0.59است

مگنت برقی VTJورتکس
مگنت برقی VTJورتکس
شرکت معرف ابزار 02188000970
ابزار مکث ایرانیان
Iran-مرکزی تهران
02166762197
مگنت لیفت مگ

|ابزار مکث عرضه کننده و مرکز فروش مگنت لیفت مگ میباشد.
مگنت لیفت مگ با ظرفیت های 300 و 600 کیلوگرم،یک تن ،دو تن ، سه تن و پنج تن موجود میباشد.

مگنت لیفت مگ
مگنت لیفت مگ
ابزار مکث ایرانیان 02166762197
اسپانسر های ما
تاپ وایر
تاپ وایر

بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

021-55400146
بازرگانی برادران امیر
بازرگانی برادران امیر

وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

021-55415814
بازرگانی تقی زاده
بازرگانی تقی زاده

بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

02166661786
باختر پدید فولاد
باختر پدید فولاد

باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

021-55421082-4
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved