Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها

فیلتر هیدرولیک

فیلتر هیدرولیک

فیلتر هیدرولیک Hydraulic filter که بصورت فیلتر های کم فشار و پر فشار و اغلب در چند مرحله بصورت سری بر روی چرخه جریان هیدرولیک بسته می شود در واقع نوعی فیلتر روغن می باشد. روغن هیدرولیک در چه در داخل سیکل هیدرولیک به جذب ناخالصی هایی که اغلب از نوع پلیسه های فلزی هستند می پردازد و استفاده از فیلتر هیدرولیک به جذب این ذرات و جلوگیری از رسوب در سیستم هیدرولیک می شود. استفاده از فیلتر هیدرولیک به افزایش طول عمر اجزای سیستم مانند آکومولاتور ها که اغلب دارای دیافراگم و یا مغزی تیوپی هستند کمک شایانی می کند. برند های متعددی در دنیا به تولید فیلتر آلات هیدرولیک مبادرت دارند که فیلتر هیدرولیک مان MANN آلمان، فلیتگارد Fleetguard آمریکا و دونالدسون از این دسته می باشند. در اغلب موارد با توجه به اینکه فیلتر هیدرولیک در یک سیکل بسته عمل می کند دارای طول عمر بالاتری نسبت به بسیاری دیگر از فیلتر های صنعتی مانند فیلتر گازوئیل می باشد.

مش های فلزی در ساختمان فیلتر هیدرولیک

با توجه به اینکه فشار و دمای روغن هیدرولیک در جریان سیستم های هیدرولیک اغلب بالا می باشد از مش های فلزی به شکل توری هایی با بافت بسیار ریز در ساختار فیلتر هیدرولیک استفاده می شود. در اغلب مکانیزم ها و طراحی ها کارتریج داخلی که متشکل از بافت های سلولزی است توسط این مش های فلزی محصور می گردد تا از پاشش بافت در تماس با جریانی با فشار و دمای بسیار زیاد جلوگیری شود. متریال بکار گرفته شده در تولید این مش های فلزی اغلب متریال هایی با حداقل تراکنش شیمیایی با روغن های هیدرولیک در ساختار فیلتر هیدرولیک بکار گرفته می شوند. یکی از زمینه های رقابت برند های معتبر تولید کننده فیلتر هیدرولیک نیز در واقع در تولید مش های فلزی با مقاومت محیطی بالا و در سایز های مینیاتوری می باشد.

نتایج جستجو برای فیلتر هیدرولیک
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679

فیلتر هیدرولیک لیفتراک

فیلتر هیدرولیک یا به بیان صحیح تر فیلتر روغن هیدرولیک لیفتراک هم در نوع خطی و هم در نوع پیچی بسته به طراحی ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرد فیلتر روغن هیدرولیک لیفتراک که هم در سیستم جک هیدرولیک و هم در قسمت گیربکس مورد استفاده قرار می گیرد به جذب انواع آلاینده های روغن هیدرولیک که اغلب بر اثر عملکرد چرخدنده های گیربکس و اجزای پمپ های هیدرولیک بوجود می آیند اغلب از نوع پلیسه های فلزی می باشند. عدم کاربری از فیلتر هیدرولیک با کیفیت مناسب بر روی لیفتراک ها سبب افزایش درصد پلیسه ها و سایش اجزای هیدرولیک بالاخص با توجه به فشار بالای کاری سیستم هیدرولیک می باشد که نشتی را نیز می تواند در سیستم هیدرولیک لیفتراک به دنبال داشته باشد. فیلتر هیدرولیک لیفتراک از نوع Spin-on متشکل از کارتریج هایی ویژه برای پاکسازی روغن هیدرولیک بوده و با برند های معتبر جهانی مانند Donaldson محصول آمریکا، مان Mann محصول آلمان و همچنین برند های معتبر دیگری چون فلیتگارد، ساکورا، بالدوین، کت و ویکس موجود می باشد. گروه صنعتی مانا فیلتر ارائه مشاوره رایگان در امر خرید و تعویض فیلتر روغن هیدرولیک لیفتراک برای انواع لیفتراک های لینده، کوماتسو و سپاهان که دارای کاربری های صنعتی گ

فیلتر هیدرولیک لیفتراک
فیلتر هیدرولیک لیفتراک
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679

فیلتر هیدرولیک دویتس DEUTZ

فیلتر روغن هیدرولیک دویتس DEUTZ که مخصوص مدار های هیدرولیکی ماشین آلات سنگین بصورت Heavy-duty و در سه نوع مختلف کم فشار با ضخامت کارتریج بالاتر، فیلتر هیدرولیک با فشار متوسط و فیلتر هیدرولیک پر فشار که دارای کارتریج هایی با ضخامت کمتر است تولید و به بازار عرضه می شود. فیلتر هیدرولیک که در واقع برای پاکسازی روغن هیدرولیک در جریان مسیر ها و گیربکس های مورد استفاده قرار می گیرد با جذب پلیسه های ناشی از حرکت پره ها و ایمپلر های پمپ، دنده های گیربکس و آلودگی های دیگر از افزایش غلظت روغن هیدرولیک، سایش اجزا و کاهش راندمان کاری جلوگیری کرده و به افزایش طول عمر اجزای هسدرولیک کمک می کند. فیلتر روغن هیدرولیک دویتس DEUTZ که در داخل کن ها و قوطی هایی به رنگ سفید با برند مشکی دویتس همراه با اورینگ و واشر های ویژه به بازار عرضه می شود دارای قابلیت جذب آلاینده ها در ابعاد میکرونی داشته و بر روی ماشین آلاتی که از موتور دیزل دویتس استفاده می کنند بصورت قطعه اصلی اتصال پیدا می کند. مانا فیلتر عرضه کننده انواع فیلتر های برند دویتس در ایران می باشد.

فیلتر هیدرولیک دویتس DEUTZ
فیلتر هیدرولیک دویتس DEUTZ
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679

فیلتر هیدرولیک بالدوین Baldwin

فیلتر هیدرولیک بالدوین Baldwin محصول کشور آمریکا و از زیر مجموعه های برند پارکر Parker که از شناخته شده ترین برند های صنعتی در زمینه تولید قطعات هیدرولیک و پنوماتیک است می باشد. فیلتر هیدرولیک بالدوین که اغلب به رنگ قرمز از نوع پیچی همراه با سیل واشر عرضه می شود در سه نوع کم فشار، فشار متوسط و پر فشار برای اتصال بر روی سیستم های هیدرولیکی طراحی شده است. فیلتر هیدرولیک بالدوین دارای قابلیت جذب بالای پلیسه ها که حاصل عملکرد پمپ هستند قبل از رسیدن به سیستم بالاخص قبل از ورود به سیلندر و ولو Valve ها می باشد. با توجه به اینکه فشار در سیستم های هیدرولیک بالا می باشد برای داشتن راندمان بالاتر تلورانس پایین حرکتی و سایز اجزا را امری حیاتی می کند که این امر استفاده از یک فیلتر هیدرولیک با قابلیت های بالای جذب را نیز تبدیل به امری حیاتی نموده است. انتخاب فیلتر هیدرولیک بر حسب بار یا فشار کاری در سیستم هیدرولیک یکی از مشخصاتی است که کمپانی پارکر که از تولید کنندگان سیستم های هیدرولیکی است در اختیار کاربران قرار می دهد.

فیلتر هیدرولیک بالدوین Baldwin
فیلتر هیدرولیک بالدوین Baldwin
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679

فیلتر هیدرولیک روغن گیربکس

فیلتر هیدرولیک روغن گیربکس که در دسته فیلتر های روغن نیز دسته بندی می شود یکی از انواع قطعات مصرفی متصل بر روی سیستم جریان هیدرولیک می باشد که برای بهبود عملکرد گیربکس های صنعتی بکار گرفته می شود. در واقع روغن هیدرولیک در گیربکس ها به دو منظور یکی به منظور روانکاری و کاهش اصطکاک حرکتی چرخدنده های گیربکس و دیگری به منظور خنک کاری در سیستم هیدرولیک جریان پیدا می کند. تماس روغن هیدرولیک با اجزای گیربکس سبب جذب پلیسه های فلزی ناشی از سایش سطوح می شود. وظیفه فیلتر هیدرولیک در سیستم ها جذب پلیسه های فلزی جذب شده در روغن هیدرولیک می باشد که از ایجاد رسوب در سیستم و افزایش خوردگی سطحی اجزای گیربکس ممانعت به عمل می آورد. فیلتر روغن هیدرولیک گیربکس اغلب بصورت پیچی Spin-on مورد استفاده قرار گرفته و بر حسب سایز گیربکس که دبی جریان روغن را مشخص می کند از سایز های مختلفی فیلتر هیدرولیک نیز استفاده می شود. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده انواع فیلتر آلات هیدرولیک برای ماشین آلات صنعتی می باشد.

فیلتر هیدرولیک روغن گیربکس
فیلتر هیدرولیک روغن گیربکس
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679

فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU

فیلتر هیدرولیک بیل های مکانیکی کوماتسو که بر روی سیستم های هیدرولیک جک و گیربکس مورد استفاده قرار می گیرد با برند های مختلفی مانند ساکورا SAKURA ژاپن، فلیتگارد و دونالدسون دارای بیشتری کاربری می باشد. این فیلتر روغن هیدرولیک بر روی انواع بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU PC200, PC210, PC210LC, PC220, PC300 که هر یک دارای حجم های موتور و ابعاد و سایز گیربکس های مختلفی هستند با حجم های متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو از نوع پیچی دارای یک کاسه با قابلیت خوردگی بالا در برابر تماس با روغن هیدرولیک و کارتریج هایی اغلب همراه با مش های فلزی برای داشتن قابلیت عملکرد در دمای بالاتر و فشار بالاتر هستند. شباهت هایی بین فیلتر روغن موتور و فیلتر روغن هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو وجود دارد و گاهی برای جریان های کم فشار نیز قابل جایگزینی هستند اما برای فشار های بالای روغن هیدرولیک تنها مجاز به اتصال فیلتر مخصوص هیدرولیک هستیم.

فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU
فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679

فیلتر هیدرولیک مینی لودر باب کت Bobcat

فیلتر هیدرولیک یا بطور کامل تر فیلتر روغن هیدرولیک برای مینی لودر های باب کت Bobcat که اغلب برای سیستم های هیدرولیک گیربکس بکار گرفته می شود نقش موثری در کاهش سایش دنده های گیربکس و پره های پمپ های هیدرولیکی باب کت ایفا می کند. شباهت های میان فیلتر روغن و فلیتر هیدرولیک مینی لودر های باب کت گاهی قابلیت بکارگیری آنها بجای یکدیگر را فراهم می کند اما در مورد جریان های پر فشار اغلب آلیاژ های قوطی فیلتر هیدرولیک باب کت Bobcat دارای مقاومت بالاتری در مقابل فشار هستند و در قسمت کارتریج نیز گاهی از مش ها و توری های فلزی در ساختار آنها استفاده شده است. بازرگانی مانا فیلتر عرضه کننده فیلتر های روغن هیدرولیک مینی لودر های باب کت با برند های آمریکایی دونالدسون، فلیتگارد، ویکس و پارکر و برند ژاپنی ساکورا می باشد. برند های چینی و اندونزیایی این نوع فیلترآلات نیز که جیمکو نمونه ای از آنها می باشد جدیدا با کیفیت مناسب وارد بازار شده اند.

فیلتر هیدرولیک مینی لودر باب کت Bobcat
فیلتر هیدرولیک مینی لودر باب کت Bobcat
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679

فیلتر هیدرولیک ولوو VOLVO

فیلتر هیدرولیک ولوو VOLVO بر روی سیستم های هیدرولیک مانند اتصالات هیدروپمپ ها بر روی ماشینهای راهسازی ولوو VOLVO اتصال پیدا کرده و بگونه ای طراحی می شود که قابلیت جذب پلیسه های فلزی در سایز های میکرونی را به منظور جلوگیری از آسیب به سیستم جریان هیدرولیک داشته باشد. فیلتر هیدرولیک ولوو VOLVO :ه بصورت یک پوسته و یک محفظه فلزی دارای سوراخ های سطحی برای جریان سیال که در داخل آن کارتریج هایی فشار قوی طراحی شده است مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر هیدرولیک ولوو VOLVO بر روی لودر ولوو، بیل مکانیکی ولوو، غلتک و دامپتراک ولوو بصورت قطعه اصلی اتصال پیدا کرده و دارای طول عمر مناسبی است. حرکت پروانه و ایملر های ولوو و در کل اجزای هیدرولیک اغلب آلاینده هایی از جنس فلزی را به سیستم هیدرولیک وارد می کند که تصفیه روغن هیدرولیک در مدار از اهمیت بالایی برخوردار می شود. مانا فیلتر وارد کننده انواع فیلتر هیدرولیک ولوو VOLVO در ایران می باشد.

فیلتر هیدرولیک ولوو VOLVO
فیلتر هیدرولیک ولوو VOLVO
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679

فیلتر هیدرولیک میکسر بتن

ماشین های میکسر بتن که به تراک میکسر نیز شهرت دارند در دسته ماشین آلات سنگین صنعتی قرار دارند که علاوه بر سیستم موتور دیزلی محرک که در انتقال قدرت از گیربکس استفاده می کند دارای سیستم هیدرولیک گیربکس میکسر نیز هستند. فیلتر هیدرولیک میکسر بتن که در واقع نوعی فیلتر روغن برای جدا سازی ناخالصی های روغن هیدرولیک می باشد در برند های مختلف دونالدسون، ساکورا، ویکس، فلیتگارد و مان در ایران عرضه می شود. استفاده از فیلتر هیدرولیک با کیفیت بالا در افزایش طول عمر اجزای هیدرولیک، چرخدنده ها و گیربکس و اجزای پمپ هیدرولیک نقش مهمی را ایفا می کند. اغلب آلاینده های جذب شده در جریان هیدرولیک توسط فیلتر ها از نوع فلزی هستند که وجود آنها در سیستم سبب سایش و از بین رفتن اجزای هیدرولیک می شود. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده فیلتر روغن، فیلتر گازوئیل، فیلتر سپراتور و فیلتر هیدرولیک برای دستگاه های میکسر بتن می باشد.

فیلتر هیدرولیک میکسر بتن
فیلتر هیدرولیک میکسر بتن
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679

فیلتر هیدرولیک بولدوزر کاترپیلار

هر چند الزامی برای استفاده از فیلتر هیدرولیک با برند کت CAT بر روی بولدوزر های کاترپیلار وجود نداشته و می توان با بکارگیری انواع برند های دیگر فیلتر هیدرولیک با استاندارد های جهانی جای آن اقدام نمود اما با این وجود از آنجایی که قطعه OE مورد استفاده توسط تولید کننده ماشین آلات راهسازی کاترپیلار فیلتر هیدرولیک برند کت می باشد طبیعتا جایگزینی با این برند نیز در صورت اطمینان از اصل بوده قطعه انتخابی منظقب به نظر می رسد. بولدوزر ها که از آنها برای جابجایی خاک استفاده می شود در دسته ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی قرار داشته و در قسمت های مختلف من جمله گیربکس با روغن هیدرولیک و برای تصفیه این روغن از فیلتر هیدرولیک استفاده می کنند. همانگونه که در عکس نیز مشاهده می کنید کارتریج فیلتر هیدرولیک اغلب دارای ارتفاع بلند تری نسبت به کارتریج دیگر انواع فیلتر می باشد و بصورت مش بندی شده با فلز استفاده می شود.

فیلتر هیدرولیک بولدوزر کاترپیلار
فیلتر هیدرولیک بولدوزر کاترپیلار
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679

فیلتر هیدرولیک بالابر هیدرولیکی

بالابر های هیدرولیکی از فشار روغن هیدرولیک برای بالا بردن و پایین آوردن بار استفاده می کنند. از فیلتر هیدرولیک بر روی بالابر هیدرولیکی Hydraulic lift که مبنای لیفتینگ آنها از قانوع اول مکانیک سیالات یعنی برابر فشار سیال در دو نقطه از سیال ساکن می باشد به منظور تصفیه سیال هیدرولیکی که اغلب روغنی شکل است استفاده می شود. فیلتر هیدرولیک بالابر اغلب یا در نقطه مکش ورودی پمپ به منظور جلوگیری از ورود ناخالصی ها به پمپ و سیستم هیدرولیک و یا در نقطه ورودی تانک ذخیره سیال هیدرولیک اتصال پیدا می کند. بالابر های هیدرولیکی به سبب اطمینان از عملکرد و صدای بسیار کمتری که نسبت به دیگر بالابر های مکانیکی دارند کاربری صنعتی عمده ای دارند. برند های مختلفی از تولید کنندگان فیلتر هیدرولیک بالابر ها در بازار عرضه می شوند که دونالدسون، فلیتگارد، مان، ساکورا و برند های مشابه در این میان کاربرد گسترده ای دارند.

فیلتر هیدرولیک بالابر هیدرولیکی
فیلتر هیدرولیک بالابر هیدرولیکی
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679

فیلتر هیدرولیک لودر ولوو

فیلتر هیدرولیک لودر ولوو VOLVO که بر روی انواع لودر های چرخ زنجیری و چرخ لاستیکی این برند اروپایی اتصال پیدا می کند از زیر مجموعه های فیلتر های روغن هیدرولیک محسوب می شود و اغلب بصورت پیچی و در رده های کم فشار، فشار متوسط و پر فشار تولید می شود. فیلتر هیدرولیک لودر با حذف آلاینده ها از روغن هیدرولیک که بصورت صلب اغلب از جنس فلزی و به شکل پلیسه بر اثر عملکرد پمپ در سیستم هیدرولیک شکل می گیرند به افزایش طول عمر اجزای سیستم که تحت فشار بالایی کار می کنند می انجامد. همچنین تاثیر کاربرد فیلتر هیدرولیک لودر بردافزایش طول عمر آکومولاتور لودر ولوو که در قسمت دیافراگم و یا تیوپ در یک سمت جریان پر فشار روغن هیدرولیک و در سمت دیگر گاز نیتروژن یا ازوت را دارد بسیار موثر خواهد بود. فیلتر هیدرولیک لودر ولوو با برند های مختلفی مانند برند های OE دونالدسون، فلیتگارد و مان مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلتر هیدرولیک لودر ولوو
فیلتر هیدرولیک لودر ولوو
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679

فیلتر هیدرولیک ویکس WIX آمریکا

فیلتر هیدرولیک ویکس WIX ساخت کشور آمریکا و مطابق با بالاترین استاندارد های جهانی در جذب پلیسه ها و ناخالصی های سیستم هیدرولیک طراحی و تولید می شود. این فیلتر هیدرولیک که اغلب بصورت پیچی تولید می شود دارای جریان نوع خطی قابل استفاده بر روی سیستم های هیدرولیک با محدودیت جریان با فشار پایین بوده و دارای طول عمر بالایی است. استفاده از مش های سیمی با مقاومت بسیار مناسب در برابر خوردگی در تماس با روغن هیدرولیک در سایز بسیار کوچک در کنار کارتریج سلولزی ترکیبی مناسب برای جذب و حذف آلاینده های موجود در روغن هیدرولیک را فراهم می آورد. طبق آزمایشات استاندارد SAE J806 مشخص شد که فیلتر هیدرولیک ویکس WIX با بیش از 70 سال سابقه در امر تولید انواع فیلتر های صنعتی 45% بیشتر از بسیاری از فیلتر های هیدرولیک استاندارد موجود در بازار در جذب ناخالصی های سیستم و روغن هیدرولیک موثر می باشد.

فیلتر هیدرولیک ویکس WIX آمریکا
فیلتر هیدرولیک ویکس WIX آمریکا
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679
فیلتر هیدرولیک مان MANN

فیلتر هیدرولیک مان MANN که اتصال آن بر روی مسیر های جریان روغن هیدرولیک صورت می پذیرد ساخت آلمان و دارای دهانه و ارتفاع و بطور کلی حجم متغیر بر حسب دبی جریان روغن هیدرولیک می باشد. استفاده از کارتریج هایی با مشخصات بسیار ایده آل در جذب انواع آلاینده ها در فیلتر هیدرولیک مان سبب بهبود کیفیت روغن هیدرولیک خروجی بدون داشتن پلیسه های معمول در سیستم هیدرولیک ناشی از سایش چرخدنده ها و ایمپلر های پمپ ها می باشد. فیلتر هیدرولیک مان MANN که اغلب با قوطی هایی به رنگ سفید تولید می شود بر روی ماشین آلات صنعتی که از موتور های دیزلی دویتس استفاده می کنند بصورت قطعه اصلی اتصال پیدا می کند. اتصال این فیلتر برای داشتن آب بندی مناسب با بکارگیری یک واشر اورینگ صورت می پذیرد. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده انواع فیلتر آلات صنعتی با برند های مختلف در ایران می باشد.

فیلتر هیدرولیک مان MANN
فیلتر هیدرولیک مان MANN
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679
فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی لیبهر

فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی لیبهر Liebherr که برای انواع بیل های چرخ زنجیری از جمله بیل های مکانیکی این برند آلمانی که در زمره بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان ماشین آلات راهسازی و معدنی نیز قرار دارد استفاده قرار می گیرد در بخش های مختلف بر روی سیستم هیدرولیک مانند سیستم هیدرولیک جک بیل مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر هیدرولیک بیل های مکانیکی با برند های مختلفی برای ماشین آلات راهسازی و معدنی مورد استفاده قرار می گیرد که برند دونالدسون DONALDSON آمریکا یکی از شناخته شده ترین آنها می باشد. بر روی سیستم های هیدرولیک بر حسب میزان فشار در بخش های مختلف ممکن است از بیش از یک فیلتر هیدرولیک کم فشار و پر فشار استفاده شده باشد. جذب پلیسه ها که اغلب از نوع ناخالصی های فلزی هستند از قابلیت های اصلی فیلتر هیدرولیک بیل های مکانیکی محسوب می شود.

فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی لیبهر
فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی لیبهر
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679
فیلتر هیدرولیک ماشین آلات راهسازی

در ماشین آلات راهسازی و معدنی سیتم های هیدرولیک و پنوماتیک متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند. فیلتر هیدرولیک در بخش های مختلفی از ماشین آلات راهسازی برای پاکسازی روغن هیدرولیک از پلیسه ها و ذرات معلق نا مطلوب و پاکسازی روغن هیدرولیک به منظور چرخه مجدد در قسمت های مختلف مانند جک هیدرولیک ماشین آلات راهسازی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از فیلتر روغن به جای فیلتر هیدرولیک در ماشین آلات راهسازی در مواردی که مشخصات مکانیکی مانند فشار کاری ، دبی جریان سیال عبوری و قابلیت جذب فیلتر روغن از نظر میکرونی و ابعاد ذرات معلق با فیلتر هیدرولیک برابر باشد در مواردی بلا مانع است. با این وجود فیلتر روغن هیدرولیک مخصوص ماشین آلات راهسازی که اغلب تحت فشار های بالای کاری با فشار هیدرولیک بسیار بالا همراه هستند بصورت خاص تولید می شود.

فیلتر هیدرولیک ماشین آلات راهسازی
فیلتر هیدرولیک ماشین آلات راهسازی
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679
فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی دونالدسون

فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی با برند دونالدسون DONALDSON که بر روی سیستم های هیدرولیکی بیل مکانیکی مانند جک هیدرولیک اتصال پیدا می کند دارای ساختار و طرز کار شبیه به فیلتر روغن می باشد اما بر مبنای دبی روغن هیدرولیک و فشاری که در سیستم دارد مورد استفاده قرار می گیرد. در سیستم های هیدرولیک بیل مکانیکی اغلب فشار بر اثر بار وارد شده بیشتر از فشار روغن موتور بوده و از این رو فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی با مشخصاتی متفاوت انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر هیدرولیک دونالدسون بیل مکانیکی در سری های مختلف به رنگ سفید و نارنجی تولید می شود که دارای کارتریج هایی با سطح مقطع بالا و برای عبور دبی جریان روغن هیدرولیک بالایی تولید شده اند. فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی با برند دونالدسون دارای شماره فنی هایی که با حرف P آغاز می شوند می باشند.

فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی دونالدسون
فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی دونالدسون
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679
فیلتر هیدرولیک لیفتراک

روغن هیدرولیک لیفتراک در واقع در دو بخش اصلی یکی در قسمت هیدرولیک فرمان این ماشین آلات و دیگری بر روی جک لیفتینگ آنها اتصال پیدا می کند. این دو سیستم هیدرولیک با فشار های روغن متفاوت و دبی جریان روغن هیدرولیک متفاوتی عمل می کنند و از این رو سایز فیلتر روغن هیدرولیک اتصالی بر روی آنها نیز متفاوت می باشد. در قسمت جک و چنگالک های لیفتراک حرکت دبی بالایی از روغن در زمان لیفتینگ و یا پایین آوردن بار نیاز به پاکسازی حجم بالایی از سیال هیدرولیک را طلب می کند. برند های معتبر مختلفی در دنیا به تولید فیلتر روغن هیدرولیک لیفتراک مبادرت دارند که برند هایی چون دونالدسون، فلیتگارد، مان در این دسته هستند. مانا فیلتر وارد کننده و عرضه کننده انواع فیلتر روغن هیدرولیک انواع لیفتراک های لینده، کوماتسو و برند های ایرانی مانند سپاهان می باشد.

فیلتر هیدرولیک لیفتراک
فیلتر هیدرولیک لیفتراک
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679
فیلتر هیدرولیک جیمکو JIMCO

فیلتر هیدرولیک جیمکو JIMCO محصول کشور اندونزی می باشد که در بسته بندی های سبز رنگ مخصوص این برند به بازار عرضه می شود. قیمت مناسب در مقایسه با بسیاری از فیلتر های هیدرولیک برند های معتبر دیگر جهانی مانند دونالدسون و مان، قابلیت جذب و نگهداری پلیسه های فلزی که می توانند سبب ایجاد سایش در سیستم هیدرولیک در فشار بالا شوند و شماره فنی های بسیار متنوع برای استفاده از این فیلتر هیدرولیک بر روی انواع لودر، بیل مکانیکی، بولدوزر و دیگر ماشین آلات راهسازی، انواع تراک و کامیون، انواع جرثقیل و دیگر ماشین آلات صنعتی از دیگر مشخصات فیلتر هیدرولیک جیمکو محسوب می شود. فیلتر هیدرولیک جیمکو JIMCO که اتصال آن بصورت پیچی و با بکارگیری یک واشر آب بندی برای جلوگیری از نشتی روغن هیدرولیک صورت می پذیرد بصورت نمایندگی فروش در ایران فعالیت می کند.

فیلتر هیدرولیک جیمکو JIMCO
فیلتر هیدرولیک جیمکو JIMCO
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679
فیلتر هیدرولیک لودر فیلیتگارد

فیلتر روغن هیدرولیک لودر که از ماشین های راهسازی کاربردی در بارگیری خاک می باشد برای تصفیه و پاک سازی روغن هیدرولیک در جریان با پمپ های هیدرولیک مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر روغن هیدرولیک فیلیتگارد Fleetguard که توسط برند جهانی شناخته شده فیلیتگارد یا کامینز Cummins طراحی یا تولید می شود با قابلیت جذب بالای پلیسه های فلزی در روغن هیدرولیک ناشی اط سایش سطوح، ایمپلر و پروانه های پمپ هیدرولیک بوده و از نشتی در سیستم و آسیب به اجزای هیدرولیک جلوگیری به عمل می آورد. فیلتر روغن هیدرولیک لودر ها بسته به توان لودر در ارتفاعات و سایز های مختلف تولید می شود و برند فیلیتگارد آمریکا که امروزه تحت نام Cummins filtering شناخته می شود از پیشگامان تولید این نوع فیلتر در دنیا می باشد که همراه با یک اورینگ و بصورت پیچی اتصال پیدا می کند.

فیلتر هیدرولیک لودر فیلیتگارد
فیلتر هیدرولیک لودر فیلیتگارد
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679
فیلتر هیدرولیک فلیتگارد

فیلتر هیدرولیک فلیتگارد که بر روی ماشین آلات صنعتی دارای جریان روغن هیدرولیک مانند سیستم جک ماشین الات لیفتینگ، جرثقیل و ماشین آلات راهسازی مورد استفاده قرار می گیرد در واقع نوعی فیلتر روغن از نوع هیدرولیکی محسوب می شود. فیلتر هیدرولیک فلیتگارد Fleetgaurd که دارای شماره فنی هایی که با HF مخفف Hydraulic filter هستند آغاز می شود هم از نوعی کن یا قوطی پیچی Spin-on و هم بصورت سطلی استوانه ای تولید می شود. مراحل تست فیلتر هیدرولیک فلیتگارد FLEETGUARD که در چند مرحله از تست دبی جریان هیدرولیک، تست حذف ذرات میکرومتری، تست انفجار هیدرو استاتیک در نهایت تست Flow fatigue یا کاهش فشار جریان سیال انجام می گیرد منجر به تولید فیلتر هیدرولیک با قابلیت های بسیار بالا و طول عمر مناسب برای ماشین آلات هیدرولیکی می شود.

فیلتر هیدرولیک فلیتگارد
فیلتر هیدرولیک فلیتگارد
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679
فیلتر هیدرولیک پارکر Parker

فیلتر هیدرولیک پارکر که کارخانه مرکزی آن در شهر اوهایو آمریکا واقع شده است با قابلیت جذب ناخالصی ها در فاز جامد تا سایز 20 میکرون و دارای کارتریج هایی از جنس میکروگلس می باشد. این فیلتر هیدرولیک قابلیت اتصال بر روی سیستم های هیدرولیک با دبی 50 گالن در دقیقه را داشته و در دماهای بالا نیز عملکرد مناسبی دارد. حداکثر دمای جریان سیال در این فیلتر هیدرولیک برند پارکر Parker آمریکا برابر با 225 درجه فارنهایت معادل 107 درجه سانتی گراد می باشد. حداکثر فشار کاری فیلتر هیدرولیک پارکر برابر با 150 psi می باشد و در سایز های مختلف برای انواع ماشین آلات صنعتی با سیستم هیدرولیک مورد استفاده قرار می گیرد. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده فیلتر هیدرولیک در سایز های مختلف در ایران می باشد.

فیلتر هیدرولیک پارکر Parker
فیلتر هیدرولیک پارکر Parker
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679
فیلتر هیدرولیک لودر نیوهلند

لودر نیوهلند که در واقع از سری های مدرن لودر های راهسازی در ایران با تکنولوژی مدرن وارد شده است از یک موتور دیزل قدرتمند بعنوان مولد حرکت استفاده می کند و دارای گیربکس هایی با توان ایجاد گشتاور بالای حرکتی می باشد. سیستم های هیدرولیک لودر نیوهلند برای داشتن طول عمر قطعات بالاتر از فیلتر روغن هیدرولیک Hydraulic oil filter استفاده می کنند که متشکل از یک کارتریج با بافتی از مش های فلزی با توان بالا در جذب و حذف آلاینده ها و قابلیت عملکرد در دماها و فشار های بالای روغن هیدرولیک می باشد. فیلتر هیدرولیک لودر نیوهلند با برند هایی با قیمت های بالاتر مانند مان و دونالدسون و با برند هایی با قیمت مناسب تر و کیفیت عالی با برند جیمکو اندونزی و کومای چین نیز عرضه می شود.

فیلتر هیدرولیک لودر نیوهلند
فیلتر هیدرولیک لودر نیوهلند
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679
فیلتر هیدرولیک ساکورا SAKURA

فیلتر هیدرولیک ساکورا SAKURA محصول کشور ژاپن که در اطلاعات فنی آن 3 عدد در تشریح ابعاد آن قید شده است یکی از با دوام ترین نوع فیلتر های هیدرولیک با قابلیت جذب پلیسه ها در سایز های بسیار پایین میکرونی از روغن هیدرولیک می باشد. در تشریح ابعاد فیلتر هیدرولیک ساکورا OD قطر بیرونی استوانه فیلتر هیدرولیک، Thread قطر درونی دنده های پیچ و ارتفاع فیلتر هیدرولیک نیز با H مشخص شده اند. فیلتر هیدرولیک ساکورا بر روی بسیاری از ماشین آلات هیدرولیک و یا اجزای هیدرولیک بصورت قطعه OE اتصال پیدا می کند و اغلب از نوع پیچی مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر هیدرولیک ساکورا اصلی در بسته بندی هایی از نوع مقوا به رنگ سفید با آرم برند این شرکت صنعتی عرضه می شود.

فیلتر هیدرولیک ساکورا SAKURA
فیلتر هیدرولیک ساکورا SAKURA
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679
فیلتر هیدرولیک کت CAT

فیلتر روغن هیدرولیک کت CAT محصول کشور آمریکا و محصول برند کاترپیلار از تولید کنندگان معظم ماشین آلات راهسازی و معدنی می باشد. فیلتر هیدرولیک CAT Hydraulic Filter با قابلیت جذب و نگهداری آلاینده های روغن هیدرولیک در حد میکرون قابلیت هایی بسیار بالا در جهت بهبود روغن در حال گردش در سیستم های پر فشار هیدرولیکی داشته و از آسیب به اجزای مختلف مانند اجزای گیربکس، انواع دنده ها، پمپ ها و بالاخص در حفظ و افزایش طول عمر مخزن نیتروژن یا آکومولاتور می باشد. فیلتر هیدرولیک کت CAT بصورت پیچی و به رنگ زرد کاترپیلاری به بازار عرضه می شود و بصورت OE بر روی انواع بیل مکانیکی، لودر و بولدوزر های برند کاترپیلار اتصال پیدا کرده است.

فیلتر هیدرولیک کت CAT
فیلتر هیدرولیک کت CAT
فیلتر مانا 021-55425679
فیلتر مانا
Iran-مرکزی تهران
021-55425679
فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی ولوو VOLVO

فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی ولوو VOLVO که اغلب بر روی سیستم های هیدرولیک جک بیل مکانیکی به منظور حذف پلیسه ها در جریان پر فشار هیدرولیک برای بیل مکانیکی ولوو VOLVO مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی ولوو بر روی کد های مختلفی از این ماشین آلات راهسازی شامل EC210, EC240, EC290, EC460 قابل نصب بوده و نقشی بسیار موثر بر افزایش طول عمر اجزای هیدرولیکی بیل ولوو ایفا می کند. فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی ولوو VOLVO با برند های مختلفی تولید شده که برند های ایرانی مانند ADF نیز تولیداتی در این زمینه دارد. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده انواع فیلتر های هیدرولیک برای ماشین آلات صنعتی و راهسازی در ایران می باشد.

فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی ولوو VOLVO
فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی ولوو VOLVO
فیلتر مانا 021-55425679
اسپانسر های ما
تاپ وایر
تاپ وایر

بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

021-55400146
بازرگانی برادران امیر
بازرگانی برادران امیر

وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

021-55415814
بازرگانی تقی زاده
بازرگانی تقی زاده

بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

02166661786
باختر پدید فولاد
باختر پدید فولاد

باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

021-55421082-4
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved