Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها
 • ژنراتور و مولد برق
  • کامیونها و کامیونت ها
   • خدمات مرتبط با ماشین آلات
    • ابزارآلات ساختمانی

     فیلتر سپراتور

     فیلتر سپراتور

     فیلتر سپراتور Separator filter در واقع نوعی فیلتر گازوئیل می باشد که با قابلیت هایی فراتر از نمونه های سنتی فیلتر گازوئیل طراحی شده است. فیلتر سپراتور که بر روی موتور های دیزلی مانند موتور های دویتس DEUTZ و موتور های دیزلی کامنز CUMMINS اتصال پیدا می کند بر خلاف نمونه های قدیمی از فیلتر گازوئیل که صرفا برای جذب و حذف ذرات معلق جامد از جریان گازوئیل طراحی شده بودند، قابلیت جذب ذرات آب معلق را نیز از داخل سوخت گازوئیل که یکی از آلوده ترین نوع سوخت ها در ماشین آلات صنعتی است را دارند. طراحی فیلتر سپراتور آب از گازوئیل بگونه ای است که دارای یک مخزن برای جمع آوری ذرات آب جذب شده همراه با یک شیر کنترل می باشد که قابلیت تخلیه آب ذخیره شده توسط فیلتر سپراتور را فراهم می آورد. جذب ذرات آب معلق در سوخت گازوئیل توسط فیلتر سپراتور آب از گازوئیل سبب می شود فرایند احتراق در موتور های دیزلی با دمای بالاتر، بطور کاملتر و با راندمان مناسب تری انجام شده و آسیب کمتری نیز به اجزای موتور دیزل وارد آید. از معتبر ترین برند های تولید کننده فیلتر سپراتور در دنیا می توان به برند فلیتگارد Fleetguard, دونالدسون Donaldson، مان Mann و بالدوین اشاره نمود.

     تفاوت فیلتر سپراتور های گازوئیل و روغن کمپرسور

     هر چند فیلتر سپراتور بصورت کلی بعنوان فیلتر های تفکیک کننده نام گذاری می شوند اما در واقع دو نوع اصلی فیلتر سپراتور آب از گازوئیل که در دسته فیلتر های سوخت قرار گرفته و بر روی موتور های دیزل در مرحله مکش سوخت و قبل از ورود به محفظه سیلندر بسته می شوند و دیگری فیلتر سپراتور کمپرسور ها که در واقه جدا کننده ذرات روغن معلق در هوای خروجی از پمپ اسکرو کمپرسور ها اتصال پیدا می کند. ساختار و کاربری دو نوع فیلتر سپراتور آب از گازوئیل و روغن از هوا کاملا متفاوت بوده و قیمت های بسیار متفاوتی نیز دارند. فیلتر سپراتور کمپرسور بدون پوسته بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد حال آنکه فیلتر سپراتور آب از گازوئیل اغلب بصورت پیچی همراه با یک قوطی فلزی که اغلب از آلیاژ های آلومینیومی تولید می شود بکار گرفته می شود. در اغلب موارد طول عمر فیلتر سپراتور کمپرسور بالاتر بوده و نقشی موثر در بهبود کیفیت هوای خروجی از کمپرسور های صنعتی و جلوگیری از آلودگی های شیمیایی محیطی می کند.

     نتایج جستجو برای فیلتر سپراتور
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679

     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل لیفتراک

     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل که بر روی موتور های دیزلی لیفتراک ها اتصال پیدا می کند با برند های مختلف و ظرفیت های حجمی مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. گازوئیل مصرفی در موتور های دیزلی لیفتراک ها که در ایران اغلب با برند های کوماتسو، لینده و حتی برند های ایرانی سپاهان مورد استفاده قرار می گیرد دارای ناخالصی های بالایی می باشد که استفاده از فیلتر گازوئیل صرفا برای حذف آلاینده های جامد و فیلتر سپراتور آب گیر یا فیلتر سپراتور آب از گازوئیل برای حذف کلیه آلاینده های گازوئیل قبل از ورود به موتور لیفتراک صورت می پذیرد. اغلب کارخانجات صنعتی با توجه به مصرف گسترده گازوئیل دارای مخازنی هستند که در تغذیه لیفتراک ها نیز بصورت دائمی از این سوخت استفاده می کنند که بخشی از آلودگی های گازوئیل ناشی از مکش از مخازن آلوده و آلودگی های فاز مایع حتی پس از خروج از پالایشگاه نیز در گازوئیل یافت می شود. فیلتر سپراتور آب از گازوئیل لیفتراک با برند های مختلفی مانند دونالدسون، مان، فلیتگارد، بالدوین، ویکس و ساکورا قابل عرضه می باشد. بازرگانی مانا فیلتر عرضه کننده انواع فیلتر آلات لیفتراک های صنعتی در ایران می باشد.

     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل لیفتراک
     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل لیفتراک
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679

     فیلتر سپراتور موتور دیزل کومنز

     سوخت گازوئیل ورودی به موتور دیزلی کومنز دارای انواع مختلفی از آلودگی ها شامل ذرات جامد مانند سنگ ریزه ها، دوده ها و گرد و غبار و همچنین ذرات معلق مایع مانند قطرات ریز آب می باشد. فیلتر سپراتور موتور دیزلی کومنز که نسل جدیدی از فیلتر های سوخت یا گازوئیل محسوب می شود و به فیلتر سپراتور آب گازوئیل نیز معروف می باشد نه تنها برای جدا سازی ذرات و ناخالصی های جامد که سبب آسیب جدی به اجزای موتور می شوند طراحی شده است، بلکه قابلیت های فیلتر سپراتور در حذف قطرات ریز آب از گازوئیل قبل از ورود به محفظه موتور دیزلی کومنز Cummins و آمادگی برای فرایند احتراق از ویژگی های اصلی انها می باشد. با حذف قطرات ریز آب توسط فیلتر سپراتور موتور دیزلی کومنز که اغلب با برند فلیتگارد FLEETGUARD آمریکا از محصولات دیگر برند صنعتی کومنز Cummins مورد استفاده قرار می گیرد سبب بالا رفتن دمای احتراق در موتور و بهبود و افزایش راندمان آن می شود. از نظر ظاهری فیلتر سپراتور آب موتور دیزلی کومنز Cummins بر روی قوطی در سری های پیچی Spin-on دارای یک پیچ و دریچه برای حارج کردن قطرات آب می باشد.

     فیلتر سپراتور موتور دیزل کومنز
     فیلتر سپراتور موتور دیزل کومنز
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679

     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل کمباین فرگوسن

     موتور احتراق کمباین فرگوسن Ferguson از نوع دیزلی با سوخت گازوئیل مورد استفاده قرار می گیرد که اغلب تولید برند perkins که یک کمپانی انگلیسی-آمریکایی است و زیر مجموعه کاترپیلار CAT فعالیت دارد می باشد. فیلتر سپراتور که در واقع بصورت همزمان نقش دو فیلتر یکی در جذب گرد و غبار و شن ریزه های گازوئیل که اغلب بر اثر مکش از کف مخزن ها وارد می شوند و دیگری در جذب و حذف قطرات میکرونی آب مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از فیلتر آبگیر سپراتور بجای فیلتر های گازوئیل قدیمی تر که بر روی ورژن های از دور خارج شده کمباین فرگوسن مورد استفاده قرار می گیرفت در افزایش حرارت ناشی از احتراق گازوئیل که به دنبال آن گشتاور بالاتری را بر روی میل لنگ تحویل می دهد شده و به تکمیل فرایند احتراق کمک می کند. آب بتدریج بصورت پارتیکل یا در ابعاد بسیار کوچک جذب تبدیل به قطره و در نهایت در مخزنی برای تخلیه در بالای فیلتر سپراتور آب از گازوئیل ذخیره می شود. از برند های معتبری مانند WIX, Parker, Perkins, Fleetguard و Donaldson بر روی موتور های دیزلی پرکینز کمباین فرگوسن استفاده می شود.

     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل کمباین فرگوسن
     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل کمباین فرگوسن
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679

     فیلتر سپراتور پرکینز Perkins

     فیلتر سپراتور Separator آب از گازوئیل یا آبگیر سوخت گازوئیل با برند پرکینز Perkins که بصورت تخصصی برای موتور های دیزلی با همین برند نیز تولید می شود قابلیت بالایی در جذب ناخالصی های سوخت های موتور دیزل داشته همراه با یک اورینگ بصورت کیت و در بسته بندی های سفید رنگ مقوایی عرضه می شود. فیلتر سپراتور آب از گازوئیل پرکینز Perkins محصول کشور انگلستان و از زیر مجموعه های برند آمریکایی کاترپیلار Caterpillar محسوب می شود که علاوه بر ماشین آلات راهسازی تولیدی این شرکت معظم بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی آمریکایی نیز نصب می شود. قابلیت فیلتر سپراتور آب از گازوئیل پرکینز Perkins در جذب قطرات آب حتی در ابعاد میکرونی کوچیک تر از ذرات و آلاینده های جامد معلق در این سوخت موتور های دیزلی بوده و تا 10 میکرون را نیز ساپورت می کند. فیلتر آبگیر سپراتور پرکینز بر روی محصولات و ماشین آلات کشاورزی برند جان دییر نیز بصورت OE اتصال پیدا می کند. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده سایز های مختلف فیلتر گازوئیل و سپراتور پرکینز در ایران می باشد.

     فیلتر سپراتور پرکینز Perkins
     فیلتر سپراتور پرکینز Perkins
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679

     فیلتر سپراتور موتور دیزل دویتس

     فیلتر های نسل قدیم بکار رفته بر روی سوخت گازوئیل مصرفی در موتور های دیزل دویتس DEUTZ اغلب تنها با قابلیت جذب ذرات جامد معلق شامل دوده ها، گرد و غبار و سنگ ریزه ها بوده و توانایی در جذب قطرات آب موجود در سوخت دیزل نداشتند. طراحی ویژه فیلتر سپراتور یا فیلتر سپراتور آب از گازوئیل که علاوه بر ذرات و ناخالصی های جامد قابلیت جذب و حفظ قطرات ریز آب را نیز از داخل گازوئیل دارند نشق مهمی در افزایش دمای احتراق و بهبود گشتاور خروجی و در نتیجه راندمان کاری موتور دیزل دویتس DEUTZ آلمان دارند. فیلتر سپراتور ها که بصورت پیچی مورد استفاده قرار می گیرند در قسمت بالای قوطی اغلب دارای یک شیر برای خروج قطرات اب ذخیره شده دارند چرا که این محفظه اغلب قبل از پایان عمر مفید فیلتر سپراتور گازویل موتور دیزل دویس پر شده و با تخلیه آب قابلیت بکارگیری دوباره ان وجود دارد. بر روی موتور دیزل آلمانی دویست اغلب از انواع فیلتر سپراتور آب از گازوئیل با برند های معتبر مانند دونالدسون، فلیتگارد و برند آلمانی مان استفاده می شود.

     فیلتر سپراتور موتور دیزل دویتس
     فیلتر سپراتور موتور دیزل دویتس
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679

     فیلتر سپراتور آبگیر ویکس WIX آمریکا

     فیلتر سپراتور آبگیر با برند جهانی ویکس WIX که یکی از شناخته شده ترین برند ها به سبب استفاده از این فیلتر بعنوان قطعه اصلی OE بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی است با قابلیت حذف آلودگی های گازوئیل در فاز مایع و جامد می باشد. این فیلتر سپراتور که در دو مرحله یکی به جذب و حذف آلاینده های صلی در فاز جامد و سپس به تفکیک و جدا سازی آلاینده های گازوئیل در فاز مایه می پردازد با حذف و ذخیر قطرات ریز آب معلق در گازوئیل که نسبت به دیگر آلاینده های مایع با درصد بالاتری وارد می شود به افزایش حرارت ناشی از انفجار سوخت در محفظه سیلندر و افزایش نیروی اعمالی بر پیستون و در نهایت افزایش گشتاور موتور کمک می کند. فیلتر سپراتور تفکیک آب از گازوئیل ویکس WIX آمریکا دارای کاسه ها و کن های فلزی از آلیاژ های آلومینیوم به رنگ سفید می باشد که تحت نام Fuel water separator به بازار عرضه شده و دارای شیر مخصوص تخلیه می باشد. قابلیت عبور دبی بالایی از جریان سیال و طول عمر بسیار بالا از مشخصات اصلی این فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل می باشد.

     فیلتر سپراتور آبگیر ویکس WIX آمریکا
     فیلتر سپراتور آبگیر ویکس WIX آمریکا
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679

     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل دویتس DEUTZ

     فیلتر سپراتور که به آن فیلتر آبگیر گازوئیل نیز می گویند با برند دویتس DEUTZ آلمان تولید شده توسط برند مان و مخصوص موتور های دیزل دویتس که بخش بسیار وسیعی از ماشین آلات کشاورزی، معدنی و صنعتی را تحت پوشش قرار می دهد اتصال می یابد. فیلتر سپراتور آب از گازوئیل علاوه بر قابلیت جذب پارتیکل های آب که بصورت معلق در گازوئیل یافت می شوند دارای یک کارتریج سلولزی ساده مانند فیلتر های گازوئیل قدیمی نیز می باشد که به جذب و حذف آلاینده های جامد گازوئیل که اغلب از نوع گرد و خاک و دوده هستند نیز می پردازد. فیلتر سپراتور آب از گازوئیل دویتس DEUTZ با قابلیت تعویض بسیار ساده که با باز کردن و چرخش قوطی فیلتر در یک سمت در چند دور باز و بصورت بر عکس اتصال پیدا می کند با بکارگیری یک واشر در آب بندی بصورت کیت کامل نیز عرضه می شود. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده سایز های مختلف که شامنل سایز دهانه و ارتفاع فیلتر سپراتور می باشد متناسب با حجم های مختلف موتور دیزلی در ایران می باشد.

     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل دویتس DEUTZ
     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل دویتس DEUTZ
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679

     فیلتر سپراتور بالدوین Baldwin

     فیلتر سپراتور بالدوین Baldwin که از نوع Spin-on دارای محفظه ذخیر با قابلیت تخلیه و به رنگ قرمز و مشکی به بازار عرضه می شود محصولی تولید شده طبق استاندارد های صنعتی کشور آمریکا و از زیر مجموعه های برند شناخته شده پارکر محسوب می شود. جذب آلاینده ها در فاز های مختلف جامد و مایع و جلوگیری از ورود آلاینده ها در سایز های میکرونی از مشخصات فیلتر سپراتور بالدوین آمریکا می باشد. حذف انواع دوده ها، پلیسه ها، گرد ها و سنگ دانه ها در فاز جامد همراه با جذب آلاینده های مایع من جمله آب که با درصد بالاتری نسبت به دیگر آلاینده های فاز سیال در سوخت گازوئیل موتور دیزل یافت می شود تاثیر فیلتر سپراتور آب از گازوئیل با برند بالدوین که دارای تکنولوژی تولید ویژه ای می باشد را بر اولا افزایش طول عمر اجزای موتور احتراق داخلی و ثانیا ارائه راندمان کاری بالاتر با افزایش دمای احتراق میسر می سازد. فیلتر سپراتور بالدوین Baldwin اغلب همراه با واشر و سیل ها بصورت کیت کامل عرضه می گردد.

     فیلتر سپراتور بالدوین Baldwin
     فیلتر سپراتور بالدوین Baldwin
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679

     فیلتر سپراتور دیزل ساکورا SAKURA

     فیلتر سپراتور Separator filter ساکورا SAKURA که قابل نصب بر روی انواع موتور ها با سوخت دیزل با برند های کومنز، دویتس و برند های چینی تولید کننده موتور های دیزل می باشد بسته به حجم موتور دیزل و دبی جریان گازوئیل در سایز ها و ارتفاع های مختلفی تولید می شود. هر قدر قابلیت و توان ماشین صنعتی بالاتر باشد نیاز به دبی جریان بالاتری از گازوئیل بوده و بنابراین از سایز بزرگتری فیلتر سپراتور استفاده می شود که قابلیت ساپورت جریان گازوئیل را داشته باشد. افزایش قطر و ارتفاع فیلتر سپراتور سطح مقطع بالاتری را برای کارتریج فیلتر سپراتور فراهم می کند که به تغذیه دبی بالاتری از گازوئیل می انجامد. فیلتر سپراتور ساکورا SAKURA محصول کشور صنعتی ژاپن با طول عمر بسیار بالا و با قابلیت هایی بالایی در جذب ذرات آب معلق در سایز های میکرونی در جریان گازوئیل می باشد. امکان تخلیه منبع ذخیره آب و قابلیت های نگهداری ذرات جامد معلق از دیگر مزایای فیلتر سپراتور ساکورا محسوب می شود.

     فیلتر سپراتور دیزل ساکورا SAKURA
     فیلتر سپراتور دیزل ساکورا SAKURA
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679

     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل پارکر Parker

     سیستم های انژکتور امروزی قابلیت تزریق گازوئیل به موتور های دیزلی را با فشار بسیار بالای 2500 بار یا 36000 psi دارند و استاندارد های ابعادی آنها در حد میکرومتری می باشد. از این رو وجود هر نوع آلودگی در سوخت گازوئیل می تواند خسارت های سنگینی به سیستم انژکتور وارد کرده و حتی بطور کامل آن را از کار بیاندازد. فیلتر سپراتور آب از گازوئیل برند پارکر محصول کشور آمریکا و توسط یکی از پیشگامان صنعت فیلتر و در کل سازه های سیال می باشد. پروفیل اتصال و بدنه فیلتر سپراتور آب از گازوئیل پارکر با رنگ الکترو استاتیک پوشانیده شده است تا حداکثر مقاومت را در برابر زنگ زدگی بوجود آورد. فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل با برند پارکر دارای یک سنسور هشدار دهنده می باشد که در صورت پر شدن مخزن ذخیره آب برای تخلیه هشدار می دهد. قابلیت جذب این فیلتر سپراتور آمریکایی برای قطرات آب معلق در ابعاد 10 میکرون و برای ذرات و ناخالصی های جامد معلق در گازوئیل برابر با 30 میکرون می باشد.

     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل پارکر Parker
     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل پارکر Parker
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679

     فیلتر سپراتور آبگیر کت CAT

     فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل CAT کت محصول برند معتبر جهانی کاترپیلار آمریکا و با رنگی مشابه با ماشین آلات راهسازی این برند عرضه می شود. طراحی منحصر به فرد این فیلتر آب از گازوئیل سپراتور بگونه ای است که هم ذرات و آلودگی های جامد معلق در گروئیل را با ابعاد میکرونی و هم قطرات بسیار ریز آب را بطور کامل از جریان سیال حذف کرده و از آسیب به اجزای انژکتور و تزریق سوخت جلوگیری کرده با جلوگیری از نفوذ آلاینده های گازوئیل به داخل سیلندر از سایش و کاهش طول عمر اجزای موتور می کاهد. فیلتر سپراتور آبگیر کاترپیلار بصورت قطعه OE بر روی کلیه ماشین های راهسازی این برند آمریکایی من جمله موتور های دیزلی بولدوزر ها، لودر ها و بیل های مکانیکی این برند معتبر نیز اتصال پیدا می کند. قابلیت تخلیه منبع آب از طریق شیر هایی برای این فیلتر سپراتور فراهم می باشد. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده انواع فیلتر های سپراتور آبگیر موتور های دیزلی در ایران می باشد.

     فیلتر سپراتور آبگیر کت CAT
     فیلتر سپراتور آبگیر کت CAT
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679

     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل تراکتور جاندیر

     موتور احتراق قدرتمند تراکتور جاندیر از نوع دیزلی گازوئیل سوز با گشتاور خروجی بسیار بالا برای کاربری کشاورزی می باشد. فیلتر سپراتور آب از گازوئیل موتور دیزلی تراکتور جان دیر یک تصفیه کننده بسیار قدرتمند که هر گونه آلاینده در هر فازی را از سوخت گازوئیل قبل از رسیدن به انژکتور موتور دیزل جاندیر حذف می کند و به شکل استوانه ای متشکل از یک کاسه از جنس ضد زنگ و مریایی استوانه ای مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر سپراتور یا جدا کننده که با حذف ذرات پراکنده آب که درصد قابل توجهی در سوخت گازوئیل دارد در بهبود عمبکرد و افزایش طول عمر قطعات موتور های دیزل تراکتور جان دیر دارد. برند های آمریکایی مانند ویکس، بالدوین، دونالدسون که مطابق استاندارد های آمریکایی ASTM به تولید انواع فیلتر های ماشین آلات کشاورزی از جمله فیلتر سپراتور تراکتور برند جاندیر آمریکا می پردازند دارای کیفیتی عالی برای اتصال بر روی این موتور ها هستند.

     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل تراکتور جاندیر
     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل تراکتور جاندیر
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679
     فیلتر سپراتور آبگیر بیل لیبهر

     بیل مکانیکی لیبهر که در توان های مختلف محصول کشور آلمان تولید می شود از قدیمی ترین و معتبر ترین تولید کنندگان ماشین آلات راهسازی در دنیا می باشد که به تولید انواع لودر و بیل با ضرفیت های باکت مختلف تا 7 متر مکعب نیز می پردازد. فیلتر سپراتور آبگیر بیل لیبهر بر حسب حجم موتور و میزان گازوئیل مصرفی در موتور دیزلی این ماشین آلات سنگین صنعتی انتخاب شده و دارای حجم و ارتفاع مختلفی می باشد. توان خروجی بالای مورد انتظار در کاربری راهسازی از این موتور دیزل با قدرت بالا تصفیه سازی مناسب سوخت گازوئیل بالاخص حذف آب موجود در گازوئیل را که سبب کاهش راندمان کاری موتور بیل مکانیکی لیبهر می شود با بکارگیری برند های معتبر فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل طلب می کند. نوع پیچی این نوع فیلتر جدا کننده آب از گازوئیل با برند های MANN که محصولی معتبر از کشور آلمان می باشد و برند های معتبر دیگری مانند دونالدسون و فیلیتگارد صورت می پذیرد.

     فیلتر سپراتور آبگیر بیل لیبهر
     فیلتر سپراتور آبگیر بیل لیبهر
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679
     فیلتر سپراتور ماشین آلات راهسازی

     از فیلتر سپراتور بر روی انواع ماشین آلات معدنی و راهسازی شامل انواع بیل مکانیکی، انواع لودر، انواع بولدوزر، دامپتراک و بیل بکهو استفاده می شود. استفاده از فیلتر سپراتور بر روی موتور های دیزل ماشین الات راهسازی که نیاز به تامین گشتاور حرکتی و نیروی بسیار بالایی هستند به منظور تصفیه سازی گازوئیل ورودی به محفظه سیلندر و حذف ذرات مایع و قطرات آب معلق در گازوئیل که فیلتر های سوخت معمولی قادر به حذف آن نیستند از اهمیت بالایی برخوردار است. در اتصال موتور دیزل دویتس DEUTZ استفاده از فیلتر سپراتور های آلمانی MANN و فیلتر سپراتور آمریکایی دونالدسون DONALDSON و در اتصالات موتور های دیزلی کومنز ارجخیت با بکارگیری فیلتر سپراتور فلیتگارد که در واقع محصول برند کومنز می باشد است. فیلتر سپراتور ماشین الات راهسازی و معدنی برای به حداکثر رسانیدن توان موتور می بایست بصورت دوره ای در بازه زمانی های کوتاه تعویض گردد.

     فیلتر سپراتور ماشین آلات راهسازی
     فیلتر سپراتور ماشین آلات راهسازی
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679
     فیلتر سپراتور کمباین جاندیر

     موتور دیزلی کمباین جاندیر که در سری های X حتی دارای ظرفیت 13 لیتر و بالاتر نیز می باشد از سوخت گازوئیل و برای پاکسازی قبل از ورود به انژکتور از فیلتر سپراتور گازوئیل استفاده می کند. تانک و باک ذخیره این کمباین برند آمریکایی قابلیت نگهداری 1250 لیتر گازوئیل را داشته و در صورتیکه سوخت و هوا قبل از ورود به مور با بکارگیری برند های با کیفیت فیلتر سپراتور و فیلتر هوای موتور به خوبی تصفیه شده باشند قابلیت تولید توان 410 Kw معادل 549 اسب بخار را دارد. بر روی برخی از انواع کمباین های جان دیر از موتور دیزل جان دیر Powertech و برخی از آنها از موتوز های دیزل پرکینز که از زیر مجموعه های برند آمریکایی کاترپیلار از تولید کنندگان معتبر ماشین آلات معدنی و راهسازی قرار می گیرد. فیلتر سپراتور آب از گازوئیل کمباین جاندیر اغلب از برند های معتبر آمریکایی مانند CAT , Perkins و ّفلیتگارد Fleetguard مورد اتصال قرار می گیرد.

     فیلتر سپراتور کمباین جاندیر
     فیلتر سپراتور کمباین جاندیر
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679
     فیلتر سپراتور موتور دیزل ولوو پنتا

     ولوو پنتا یکی از تولید کنندگان برجسه موتور های دیزل بالاخص موتور های دیزل دریایی می باشد که بر روی کشتی های گازوئیلی اتصال پیدا می کند. فیلتر سپراتور موتور دیزل ولوو پنتا Volvo Penta که برای جدا سازی ذرات و آلاینده های معلق سوخت آلوده گازوئیل که قسمت عمده آلاینده های آن به سبب آلودگی مخازن ذخیره بالاخص به شکل گرد و غبار و سنگ ریزه وارد می شود مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اتصال عمده انواع موتور های دیزل ولوو پنتا بر روی کشتی های باری نساز به نیروی کشتاور بالا برای گرداندن ایمپلر و پروانه های کشتی ها استفاده از فیلتر سپراتور آب از گازوئیل را که با قابلیت جداسازی قطرات آب دمای احتراق گازوئیل و به دنبال آن گشتاور خروجی موتور دیزل را افزایش می دهند از اهمیت بالایی برخوردار است. مانا فیلتر وارد کننده فیلتر سپراتور آب از گازوئیل ولوو پنتا برای موتور های دیزلی در ایران می باشد.

     فیلتر سپراتور موتور دیزل ولوو پنتا
     فیلتر سپراتور موتور دیزل ولوو پنتا
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679
     فیلتر سپراتور آبگیر ولوو VOLVO

     فیلتر سپراتور آبگیر یا فیلتر سپراتور آب از گازوئیل برند ولوو VOLVO محصول کشور سوئد و تولید شده طبق استاندارد صنایع اروپا که تحت نام Water-Oil separator به مفهوم جدا کننده آب از روغن از گازوئیل می باشد که دارای یک محفظه پلاستیکی شفاف برای رویت سطح آب جذب شده توسط فیلتر سپراتور و تخلیه آن در صورت پر شدن محفظه می باشد. فیلتر سپراتور ولوو VOLVO که بصورت موازی با ولوو پنتا برای اتصال بر روی موتور های مصرفی بر روی ماشین آلات راهسازی و معدنی ولوو مانند انواع لودر، بیل و گریدر ولوو مورد استفاده قرار می گیرد با جذب آلاینده ها در فاز جامد و حتی در سایز های میکرونی کوچکتر در فاز مایع نه تنها به افزایش طول عمر اجزای موتور و استحلاک کمتر بلکه به افزایش گشتاور خروجی موتور این ماشین آلات صنعتی می پردازد. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده و عرضه کننده فیلتر سپراتور آب از گازوئیل ولوو در ایران می باشد.

     فیلتر سپراتور آبگیر ولوو VOLVO
     فیلتر سپراتور آبگیر ولوو VOLVO
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679
     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل باب کت Bobcat

     مینی لودر های باب کت ماشین آلات سبک و کارامدی هستند که مانند لودر های بزرگ از موتور های دریزلی با سوخت گازوئیل استفاده می کنند که از فیلتر سپراتور آب گیر برای جدا سازی آلاینده های مایع و جامد بصورت همزمان در تصفیه سوخت پیش از ورود به محفظه احتراق استفاد می کنند. فیلتر سپراتور آب از گازوئیل مینی لودر های باب کت Bobcat دارای محفظه ذخیر و شیر تخلیه قطرات جذب شده آب که برای برند های مختلف در ابعاد 10 الی 30 میکرونی می باشد است. در داخل کن یا قوطی این فیلتر سپراتور آب از گازوئیل از کارتریج یا مدیا های دو بخشی یکی بصورت سنتی مانند فیلتر گازوئیل برای چذب آلاینده های صلب گازوئیل که اغلب از نوع گرد و غبار و شن هستند و دیگری با تکنولوژی مدرن جهت جذب و حذف ذرات معلق آب مورد استفاده قرار گرفته اند. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده کلیه فیلترآلات مینی لودر های باب کت Bobcat در ایران می باشد.

     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل باب کت Bobcat
     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل باب کت Bobcat
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679
     فیلتر سپراتور گازوئیل فلیتگارد

     فیلتر سپراتور گازوئیل فلیتگارد Fleetguard تولید کشور آمریکا و از برند های جانبی گروه صنعتی Cummins می باشد که برای حذف قطرات معلق آب داخل سوخت دیزل موتور های دیزلی که با گازوئیل کار می کنند طراحی شده است. فیلتر سپراتور فلیتگارد Fleetguard که دارای یک کارتریج از نوع دو لایه سلولزی و مصنوعی می باشد قابلی جذب ناخالصی ها در فاز مایع را نیز از جریان گازوئیل داشته و همزمان با جذب ذرات معلق جامد شامل انواع گرد و غبار و سنگ ریزه و دوده ها با جذب قطرات روغن و آب معلق در گازوئیل سبب افزایش دمای احتراق موتور های دیزلی و افزایش گشتاور خروجی و در نهایت راندمان موتور دیزل می شود. فیلتر سپراتور گازوئیل فلیتگارد Fleetguard که دارای قوطی به رنگ سفید با برند قرمز رنگ بوده و با شکاره فنی FS مخفف Fuel water separator آغاز می شود و در حجم های مختلف برای دبی جریان گازوئیل متناسب با حجم موتور دیزل مختلف تولید می شود.

     فیلتر سپراتور گازوئیل فلیتگارد
     فیلتر سپراتور گازوئیل فلیتگارد
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679
     فیلتر سپراتور گازوئیل

     فیلتر سپراتور گازوئیل که بر روی موتور های دیزل در انواع ماشین آلات صنعتی مانند انواع کمپرسورها، انواع مولد های نیرو، انواع تراک ها و کامیون ها نصب می شود به منظور جداسازی انواع ناخالصی های جامد و مایع مورد استفاده قرار میگیرد. فیلتر سپراتور دیزل یا گازوئیل دارای یک محفظه کوچک در پیک بالایی می باشد که به ذخیره سیالات نا مطبوع مانند قطرات کوچک آب معلق در گازوئیل که در فرایند احتراق داخل موتور مشکل ایجاد می کنند می پردازد. فیلتر سپراتور ها در واقع نسل جدیدی از فیلتر های صنعتی هستند که قابلیت جذب ذرات معلق جامد در ابعاد بسیار کوچک تا 2 میکرومتر برای برخی از برند های معتبر، انواع ترکیبات گوگرد و سولفور، روغن های نا مناسب و هیدرو کربن هایی که در حالت مایع وجود دارند می باشند. فیلتر سپراتور با برند های مختلفی از جمله فلیتگار ، دونالدسون، مان در بازار عرضه می شوند.

     فیلتر سپراتور گازوئیل
     فیلتر سپراتور گازوئیل
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679
     فیلتر سپراتور دونالدسون DONALDSON

     فیلتر سپراتور دونالدسون DONALDSON یا فیلتر آبگیر گازوئیل دونالدسون که دارای ساختاری سلولزی با موادی بر پایه سیلیکون برای جذب موثر قطرات آب معلق در گازوئیل که سبب کاهش دمای احتراق این سوخت در محفظه موتور و در نهایت کاهش راندمان گشتاور خروجی می انجامد می پردازند. فیلتر سپراتور دونالدسون محصول کشور آمریکا بوده و در قسمت مکش سیستم سوخت رسانی به حذف ذرات و آلاینده های جامد و مایع از شن ریزه ها تا قطرات آب و روغن می پردازد. استفاده از مدیا یا نگهدارنده های دو لایه که از سلولز و meltblown مصنوعی تولید شده اند سبب افزایش ظرفیت نگهداری و جذب ذرات و ناخالصی ها در فیلتر سپراتور دونالدسون و در نهایت منجر به افزایش طول عمر مفید کاری این فیلتر ها می شود. پوشش های فیلتر سپراتور تولیدی توسط دونالدسون DONALDSON دارای اشکال و استاندارد های مختلف متناسب با نوع و کاربری موتور ها می باشند.

     فیلتر سپراتور دونالدسون DONALDSON
     فیلتر سپراتور دونالدسون DONALDSON
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679
     فیلتر سپراتور فلیتگارد

     فیلتر سپراتور فلیتگارد FLEETGUARD که با نام فیلتر آبگیر گازوئیل نیز شناخته می شود یکی از محصولات با کیفیت بسیار بالا و قابلیت جذب و حذف انواع آلودگی ها شامل انواع ذرات معلق جامد و حتی قطرات مایع آب و روغن های نا مطلوب می باشد. فیلتر سپراتور فلیتگارد بر روی انواع ماشین آلات صنعتی با موقعیت استاتیک مانند انواع کمپرسور ها و ماشین آلات موقعیت دینامیک مانند انواع ماشین آلات انتقال بتن، انواع لودر و بیل مکانیکی اتصال پیدا می کند. توانایی بالای فیلتر سپراتور فلیتگارد که توسط برند کومنز آمریکا طراحی و تولید می شود قدرت احتراق گازوئیل را به میزان قابل توجهی افزایش داده که به دنبال آن گشتاور خروجی موتور و راندمان حرارتی نیز افزایش پیدا می کند. بر روی انحنای بالایی این فیلتر سپراتور یک دریچه برای خروج آب و دیگر سیالات نا مطلوب از داخل محفظه فیلتر سپراتور طراحی شده است.

     فیلتر سپراتور فلیتگارد
     فیلتر سپراتور فلیتگارد
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679
     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل بولدوزر کوماتسو

     بولدوزر کوماتسو KOMATSU یکی از ماشین آلات معدنی و راهسازی با توان و گشتاور بالا می باشد که انواع مختلف فیلتر آلات شامل فیلتر روغن موتور، فیلتر گازوئیل و یا فیلتر سپراتور آب از گازوئیل، فیلتر هیدرولیک و انواع فیلتر هوای کابین و موتور بر روی آن اتصال پیدا می کند. استفاده از موتور قدرتمند گازوئیل سوز دیزل بر روی بولدوزر کوماتسو بکارگیری فیلتر سپراتور آبگیر را نیز برای تصفیه صحیح سوخت پیش از ورود به موتور نه تنها عاری از آلاینده های صلب بلکه در امر جذب مایعات معلق بالاخص آب گازوئیل یاری می کند. استفاده از فیلتر سپراتور آب از گازوئیل با جذب آب از ورود این قطرات که در لحظه انفجار گازوئیل با تبخیر نه تنها اختلال در عملکرد احتراق ایجاد می کنند بلکه با کاهش حرارت ایجاد شده راندمان و گشتاور خروجی موتور دیزل بولدوزر را کاهش می دهند جلوگیری به عمل می آورد.

     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل بولدوزر کوماتسو
     فیلتر سپراتور آب از گازوئیل بولدوزر کوماتسو
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679
     فیلتر سپراتور بیل مکانیکی دونالدسون

     فیلتر سپراتور بیل مکانیکی با برند دونالدسون DONALDSON در واقع نوعی فیلتر سوخت و یا فیلتر گازوئیل می باشد که بر روی موتور های دیزلی انواع بیل مکانیکی کوماتسو، ولوو، کاترپیلار، هیوندا، دوسان، لیبهر و نیوهلند اتصال پیدا می کند. بر خلاف فیلتر های گازوئیل ساده که تنها قابلیت حذف ذرات معلق جامد از گازوئیل را دارند، فیلتر سپراتور بیل مکانیکی قابلیت حذف ناخالصی های مایع مانند آب و روغن را نیز دارد. فیلتر سپراتور دونالدسون DONALDSON برای انواع بیل مکانیکی با قابلیت جذب و حفظ ناخالصی های مایع که سبب کاهش دمای احتراق موتور دیزلی و در نتیجه پایین امدن راندمان آن می شوند می باشد. بر روی کپ یا سطح منحنی بالایی فیلتر سپراتور دونالدسون DONALDSON دریچه ای برای خروج مایعات جذب شده توسط فیلتر سپراتور دونالدسون بوده که بصورت دوره ای تخلیه می شود.

     فیلتر سپراتور بیل مکانیکی دونالدسون
     فیلتر سپراتور بیل مکانیکی دونالدسون
     فیلتر مانا 021-55425679
     فیلتر مانا
     Iran-مرکزی تهران
     021-55425679
     فیلتر سپراتور کمپرسور

     فیلتر سپراتور کمپرسور در واقع نوعی از فیلتر های صنعتی می باشد که از آن برای جدا سازی هوا از روغن استفاده می شود. بدین مفهوم که عملا ساختار و کارایی فیلتر سپراتور کمپرسور متفاوت با فیلتر سپراتور آب و گازوئیل بوده و در واقع با حفظ کردن روغن در داخل ساختار هوا را از خود عبور می دهد. متریال بکار رفته در تولید فیلتر سپراتور کمپرسور متفاوت با فیلتر سپراتور گازوئیل بوده قیمت آن نیز بصورت قابل ملاحظه ای بالاتر می باشد. استفاده از فیلتر سپراتور کمپرسور تنها در کمپرسورهایی که با روغن روانکاری می شوند صورت گرفته و با جذب قطرات روغن از داخل هوای فشرده سبب پاکسازی هوای خروجی از کمپرسور و همچنین بازگشت روغن به محفظه و تانک ذخیره می شود. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده انواع فیلتر سپراتور روغن از هوای کمپرسور در ایران می باشد.

     فیلتر سپراتور کمپرسور
     فیلتر سپراتور کمپرسور
     فیلتر مانا 021-55425679
     اسپانسر های ما
     تاپ وایر
     تاپ وایر

     بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

     021-55400146
     بازرگانی برادران امیر
     بازرگانی برادران امیر

     وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

     021-55415814
     بازرگانی تقی زاده
     بازرگانی تقی زاده

     بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

     02166661786
     باختر پدید فولاد
     باختر پدید فولاد

     باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

     021-55421082-4
     I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
     نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
     کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
     Copyright 2024 - All rights reserved