Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها

زنجیر جرثقیل

زنجیر جرثقیل

زنجیر جرثقیل Hoist chain که در اتصال جرثقیل های سقفی مورد استفاده قرار می گیرد در سایز 6 الی 12 میلیمتر موجود می باشد. در واقع زنجیر جرثقیل برقی تنها از گرید فولادی G80 برای اتصال به بار از طریق قلاب مورد استفاده قرار می گیرد حال آنکه زنجیر جرثقیل دستی در دو رشته و دو گرید مختلف یکی زنجیر فولادی در اتصال بار و دیگری زنجیر آهنی یا زنجیر دستی مورد استفاده قرار می گیرد. سایز زنجیر فولادی جرثقیل که در اتصال به بار قرار می گیرد تابع ظرفیت وزنی جرثقیل می باشد حال آنکه زنجیر آهنی جرثقیل دستی بصورت ثابت در سایز 6 میلیمتر می باشد.

مشخصات مکانیکی زنجیر جرثقیل

زمانیکه صحبت از زنجیر جرثقیل در میان باشد اغلب منظور زنجیر فولادی بار جرثقیل است که در گرید های پر کربن تولید شده و به منظور بالا بردن قابلیت های مکانیکی از جمله تنسایل (مقاومت کششی) و سختی سطحی (مقاومت سایشی) دارای یک فرایند حرارتی می باشد. در واقع عملیات سخت کاری زنجیر جرثقیل برای رسیدن به گرید G80 و در برخی کاربری ها G100 می باشد که این عملیات بصورت همزمان تنسایل و سختی زنجیر جرثقیل را افزایش می دهد. در پروسه آخر تولید به منظور افزایش مقاومت در برابر رطوبت سطح بیرونی زنجیر جرثقیل یا به روش آبکاری گالوانیزه با فلز زینک و یا بصورت زاج کاری سطحی پوشش می دهند.

نتایج جستجو برای زنجیر جرثقیل
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101

زنجیر جرثقیل سقفی 3 تن

زنجیر جرثقیل سقفی از سایز 8 میلیمتر که برای جرثقیل های سقفی زنجیری چه از نوع برقی و چه از نوع دستی مورد استفاده قرار می گیرند شروع و در ظرفیت های لیفتینگ بالاتر در سایز های بالاتر مصرف می شود. بر روی انواع جرثقیل های سقفی از زنجیر جرثقیل در گرید خشکه G80 و گرید های بالاتر یعنی گرید های G100 , G120 می توان استفاده نمود حال آنکه با توجه به تنسایل و مقاومت کششی مناسب اغلب از گرید G80 استفاده می شود.
زنجیر جرثقیل سقفی 3 تن در سایز 10 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد که از ترکیبات آلیاژي فولاد با درصد بالای کربن تولید شده است. تولید این زنجیر جرثقیل بصورت خم کاری حرارتی برای هر دانه صورت گرفته که پس از خم کاری و تشکیل دانه ها در یک نقطه از طریق قوس الکتریکی جوشکاری شده است. مفتول های بکار گرفته شده در تولید زنجیر جرثقیل سقفی 3 تن طی عملیات حرارتی سخت کاری شده اند تا هم کشش و هم سایش را تا حد بالایی تحمل نمایند.
هر چند گرید زنجیر جرثقیل G80 انتخاب می شود اما روش های فراوری و حرارتی بکار رفته در تولید توسط برند های مختلف متفاوت و از این رو قابلیت های مکانیکی این زنجیر نیز می تواند متفاوت باشد. زنجیر جرثقیل 3 تن بکار رفته بر روی جرثقیل های برقی با برند های معتبری چون ک

زنجیر جرثقیل سقفی 3 تن
زنجیر جرثقیل سقفی 3 تن
جنرال بکسل 021-55412101
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

زنجیر جرثقیل گرید G120 کروزبی

زنجیر جرثقیل با گرید G120 در واقع بالاترین گرید فولاد در تولید این نوع زنجیر در اتصال بار به همراه اسلینگ و جرثقیل می باشد. در ترکیبات آلیاژی فولاد زنجیر جرثقیل گرید G120 از بالاترین درصد کربن استفاده شده است که به بالا تر بودن قابلیت های مکانیکی این زنجیر می انجامد. از یک سری عملیات سخت کاری حرارتی بصورت سرمایش و گرمایش چند مرحله ای به منظور بالا بردن دو فاکتور کیفی زنجیر جرثقیل فولادی گرید G120 استفاده می شود که در نهایت به تنسایل بالای 900 نیوتن بر میلیمتر مربع N/mm2 رسیده و سختی سایشی بسیار بالایی را نسبت به زنجیر جرثقیل فولادی خشکه G80 پدید می آورد.
زنجیر جرثقیل گرید G120 فولادی تنها با برند کروزبی CROSBY آمریکا و اغلب بصورت کار کرده در بازار ایران یافت می شود. از نظر چکش خواری باید گفن که وجود درصد بالایی از کربن در آلیاژ فولاد این گرید از زنجیر جرثقیل سبب تردی آن شده و در برابر ضربه Impact بالاخص در دماهای فوق سرد -60 درجه و کمتر آسیب پذیر می باشد. از زنجیر جرثقیل گرید G120 در کاربری های محدودی از لیفتینگ های دریایی و صنایع کشتی سازی استفاده می شود. از نظر هندسی دانه های زنجیر جرثقیل گرید G120 اندکی تفاوت با دانه های زنجیر های فولادی خشکه داشته و اغلب دارای لبه ه

زنجیر جرثقیل گرید G120 کروزبی
زنجیر جرثقیل گرید G120 کروزبی
ویکی لیفت 021-55416424
جنرال بکسل
Iran- جنوب‌ تهران
021-55412101

زنجیر جرثقیل سقفی سایز 10 میلیمتر

زنجیر اتصالی بر روی جرثقیل سقفی از گرید های بالای فولادی انتخاب می شود تا مقاومت کششی مناسبی داشته باشد. در اغلب موارد آلیاژ فولاد G80 بالاترین میزان کاربری را در اتصالات جرثقیل های سقفی دارد که در سایز 8 میلیتر به بالا مورد استفاده قرار می گیرد. بر روی جرثقیل های سقفی در توان بالای 2 تن اغلب از زنجیر فولادی جرثقیل سایز 10 میلیمتر استفاده می شود. این زنجیر به رنگ مشکی تیره بصورت فسفاته شده سطحی مورد استفاده قرار می گیرد که مقاومت محیطی بهتری در برابر زنگ زدگی داشته باشد. زنجیر فولادی جرثقیل با گرید G80 به روش فورج گرم تولید می شود و پس از خم کاری هر یک از دانه های زنجیر به منظور بستن درز جوشکاری می شود.
زنجیر G80 جرثقیل بسته به نوع و تناژ در متراژ مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که در اغلب جرثقیل ها در متراژ 3.5 الی 6 متر می باشد. از همین گرید زنجیر فولادی بر روی پولیفت جک زنجیری نیز استفاده می شود که در اتصالات پولیفت ها در متراژ 1.5 متر استفاده شده است. سطح مقطه برش زنجیر جرثقیل سایز 10 میلیمتر 157 میلیمتر مربع می باشد که در محاسبات مربوط به بار گواد WLL و حداقل نیروی برش MBL مورد استفاده قرار می گیرد. البته بر روی جرثقیل های سقفی از نوع دستی زنجیری علاوه بر زن

زنجیر جرثقیل سقفی سایز 10 میلیمتر
زنجیر جرثقیل سقفی سایز 10 میلیمتر
جنرال بکسل 021-55412101
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

زنجیر جرثقیل گرید G100 فولادی

زنجیر جرثقیل با گرید G100 دارای درصد کربن بالاتری نسبت به گرید عمومی G80 بوده و سختی سطحی و تنسایل بالاتری دارد. مراحل سخت کاری حرارتی زنجیر جرثقیل G100 پیچیده تر و دقیق تر از گرید G80 می باشد و در نتیجه به افزایش قابلیت های کششی تحت بار و مقاومت سایشی این گرید از زنجیر جرثقیل می انجامد. از نظر چکش خواری باید گفت که وجود درصد بالاتر کربن در ترکیبات آلیاژی زنجیر جرثقیل گرید G100 سبب ترد تر شدن آن بالاخص در شرایط دمایی فوق سرد شده است.
زنجیر جرثقیل گرید G100 دارای تنسایل مقاومت کششی 780 نیوتن بر میلیمتر مربع N/mm2 می باشد حال آنکه گرید G80 تنها تنسایل 550 نیوتن بر میلیمتر مربع را دارد. زنجیر جرثقیل فولادی گریدG100 اغلب با برند هایی چون کروزبی آمریکا و ییل در بازار یافت می شود و برای کاربری های لیفتینگ فوق سنگین بالاخص در بارگیری های دریایی مورد استفاده قرار می گیرد.
بر خلاف زنجیر جرثقیل G80 که برای افزایش مقاومت زنگ زدگی اغلب گالوانیزه می شود زنجیر جرثقیل گرید G100 اغلب بصورت رنگ کاری شده الکترواستاتیک کوره ای و به رنگ آبی رنگ به بازار عرضه می شود. بازرگانی ویکی لیفت وارد کننده و عرضه کننده گرید های مختلف زنجیر جرثقیل در ایران می باشد.

زنجیر جرثقیل گرید G100 فولادی
زنجیر جرثقیل گرید G100 فولادی
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

زنجیر جرثقیل دستی

زنجیر جرثقیل دستی در دو گرید اتصال پیدا می کند. در اتصال به بار از زنجیر فولادی در گرید G80 بر رویس جرثقیل ها استفاده می شود که بر حسب ظرفیت لیفتینگ، سایز زنجیر فولادی جرثقیل نیز متفاوت بوده و برای ظرفیت 1 تن از 8 میلیمتر آغاز می شود. زنجیر جرثقیل دستی برای اتصال به بار به ازای هر میلیمتر مربع از سطح مقطع در مرحله پارگی کامل بار 80 کیلوگرم را تحمل می کند. برای به حرکت در آوردن اجزای جرثقیل دستی از یک زنجیر آهنی معروف به زنجیر دستی جرثقیل استفاده می شود که بصورت یک حلقه یا لوپ بسته مورد استفاده قرار گرفته و با اعمال نیروی اندک به حرکت در می آید. زنجیر دستی جرثقیل از گرید آهنی تولید شده و چون توسط نیروی دست اپراتور کنترل می شود بصورت گالوانیزه سرد و به رنگ نقره ای تولید شده است. سایز و ظرفیت وزنی زنجیر دستی جرثقیل یا زنجیر آهنی جرثقیل تابع ظرفیت بار نمی باشد و از آنجا که توسط نیروی دست تحت تنش کششی حداقلی جابجابجا می شود اغلب در سایز ثابت 6 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد. بازرگانی ویکی لیفیت بورش عرضه انواع زنجیر جرثقیل در گرید های آهنی و خشکه و در سایز های مختلف در ایران است.

زنجیر جرثقیل دستی
زنجیر جرثقیل دستی
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

زنجیر جرثقیل برقی 3 فاز

جرثقیل های برقی 3 فاز هم بصورت زنجیری و هم بصورت سیم بکسلی تولید می شوند که برای لیفتینگ بار از 1 الی 10 تن نمونه های زنجیری آنها پیشنهاد می شود. زنجیر جرثقیل برقی 3 فاز از نوع زنجیر فولادی خشکه می باشد که دارای تنسایل مقاومت کششی بالایی بوده و در پایین به قلاب جرثقیل متصل می شود. زنجیر جرثقیل برقی در گرید G80 مورد استفاده قرار گرفته و اغلب به رنگ سیاه بصورت زاج کاری شده سطحی می باشد. زنجیر جرثقیل برقی 3 فاز در سایز های مختلفی که تابع ظرفیت وزنی جرثقیل است استفاده شده و اغلب در کمترین میزان سایز 8 میلیمتر را دارد. طول زنجیر جرثقیل سقفی اغلب در محدوده 3.5 متر الی 6 متر تغییر می کند و در اغلب موارد حداکثر ارتفاع لیفتینگ بار توسط جرثقیل های برقی زنجیری 6 متر می باشد. زنجیر جرثقیل از نوع فولادی با عبور بر روی دنده اسپراکت جرثقیل در یک سمت به بار متصل شده و از سمت دیگر مازاد آن در داخل کیسه های چرمی جرثقیل قرار می گیرد. سختی سطحی بالای زنجیر جرثقیل سبب می شود که در اغلب موارد این زنجیر ها دارای طول عمر کاری بسیار بالایی باشند.

زنجیر جرثقیل برقی 3 فاز
زنجیر جرثقیل برقی 3 فاز
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

زنجیر جرثقیل کیتو KITO

جرثقیل سقفی کیتو در نوع زنجیری یکی از ایده آل ترین ابزار لیفتینگ کارگاهی می باشد. جرثقیل سقفی زنجیری کیتو از نوع دستی نیز تولید می شود اما در نوع برقی سه فاز دارای کاربری گسترده تری است. زنجیر جرثقیل برقی کیتو در واقع زنجیر اتصال به بار جرثقیل می باشد که در گرید فولادی خشکه مورد استفاده قرار می گیرد. طول زنجیر جرثقیل کیتو اغلب 3.5 الی 6 متر می باشد و حداقل سایز آن 8 میلیمتر است. زنجیر جرثقیل سقفی کیتو KITO به رنگ مشکی مات دیده می شود که در واقع برای افزایش مقاومت سطحی در برابر زنگ زدگی و همچنین مقاومت سایشی بصورت زاج کاری شده و یا فسفاته سطحی در آمده است. زنجیر جرثقیل دستی کیتو ژاپن در دو گرید یکی گرید آهنی بصورت دستی و دیگری گرید فولادی همراه با قلاب اتصال بار مورد استفاده قرار گرفته است. زنجیر های جرثقیل کیتو ژاپن الزاما تولید کشور ژاپن نیستند و می بایست در گرید G80 فولادی تولید و تست های مرتبط به تنسایل را پاس کرده باشند.

زنجیر جرثقیل کیتو KITO
زنجیر جرثقیل کیتو KITO
ویکی لیفت 021-55416424
ویکی لیفت
Iran- جنوب‌ تهران
021-55416424

زنجیر جرثقیل سقفی

جرثقیل های سقفی زنجیری در اتصالات خود از دو رشته زنجیر استفاده می کنند. زنجیر دستی جرثقیل از نوع آهنی بصورت گالوانیزه و زنجیر بار جرثقیل از نوع فولادی خشکه مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که زنجیر دستی جرثقیل سقفی با نیروی دست به حرکت در می آید زنجیر بار جرثقیل متصل به بار بوده و تحت تنش کششی بالایی قرار می گیرد. سایز های مختلفی از زنجیر جرثقیل بر حسب تناژ و ظرفیت وزنی جرثقیل سقفی مورد استفاده قرار می گیرند که اغلب بر روی جرثقیل های 1 تن زنجیر با سایز 8 میلیمتر و با بالا رفتن تناژ جرثقیل سایز زنجیر جرثقیل نیز افزایش پیدا می کند. البته در جرثقیل های سقفی در تناژ بالا دیگر از یک رشته زنجیر استفاده نشده و از این رو در اغلب کاربری های حداکثر سایز زنجیر جرثقیل 12 میلیمتر می باشد.

زنجیر جرثقیل سقفی
زنجیر جرثقیل سقفی
ویکی لیفت 021-55416424
ابزار مکث ایرانیان
Iran-مرکزی تهران
02166762197

زنجیر جرثقیل برقی و دستی

ابزارمکث ایرانیان عرضه کننده و فروشنده زنجیر جرثقیل در دو نوع دستی و برقی با گرید 80 و 100 میباشد. از مهمترین اشتباهاتی که هنگام خرید و انتخاب زنجیر باربرداری رخ میدهد انتخاب زنجیر جرثقیل گرید 80 می باشد زنجیر جرثقیل به دلیل طراحی خاضی که دارند برای بلند کردن انواع بار استفاده میشوند و در مقابل سایش تنش و خستگی بسیار آنچنان خوب عمل نمیکنند و ضعیف هستند زنجیر جرثقیل ابعاد متفاوتی نسبت به زنجیرهای بار برداری دارند که این خود از تفاوت های زنجیر میباشد .جهت خرید با شماره 09927777031 تماس بگیرید.

زنجیر جرثقیل برقی و دستی
زنجیر جرثقیل برقی و دستی
ابزار مکث ایرانیان 02166762197
پولادان بکسل
Iran-مرکزی تهران
021-66624214

زنجیر جرثقیلی

زنجیر جرثقیل دستی زنجیر جرثقیل برقی
1تن 31*6 1تن 7mm
2تن 40*8 2تن 10mm
3تن 35*7 3تن 11.2mm
5تن 45*9 5تن 11.2mm
زنجیر جرثقیل 6.3mm جهت جرثقیل نیم تن
زنجیر جرثقیل 7.1mm جهت جرثقیل یک تن
زنجیر جرثقیل 10mm جهت جرثقیل دو تن
زنجیر جرثقیل 11.2mm جهت جرثقیل 5 تن
زنجیر جرثقیل 11.2mm جهت جرثقیل 3 تن
زنجیر جرثقیل 11.2mm جهت جرثقیل 10 تن
زنجیر KITO اصلی
زنجیر طرح KITO
Demag
چینی G-80

زنجیر جرثقیلی
زنجیر جرثقیلی
پولادان بکسل 021-66624214
ابزار مکث ایرانیان
Iran-مرکزی تهران
02166762197

زنجیر جرثقیل

فروش و واردات انواع زنجیر مخصوص جرثقیل ، وینچ ، بالابر و دیگر کاربردهای صنعتی در سایزهای مختلف ، در انواع برندهای معتبر جهانی ، دارای استانداردهای بین المللی ، همراه کاتالوگ ، گواهینامه فنی ، با گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش واقعی در تمام نقاط کشور .

زنجیر جرثقیل
زنجیر جرثقیل
ابزار مکث ایرانیان 02166762197
اسپانسر های ما
تاپ وایر
تاپ وایر

بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

021-55400146
بازرگانی برادران امیر
بازرگانی برادران امیر

وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

021-55415814
بازرگانی تقی زاده
بازرگانی تقی زاده

بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

02166661786
باختر پدید فولاد
باختر پدید فولاد

باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

021-55421082-4
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved