Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها
 • ابزار آلات هیدرولیک و ابزار صنعتی
  • تیغه برش و دستگاه فرز
   • سیم بکسل و زنجیر
   • جرثقیل سقفی

    تیفور

    تیفور

    تیفور Tirfor که گاهی تحت نام پولیفت نیز خوانده می شود ابزاری اهرم دار و کاملا مکانیکی می باشد که کارکردی شبیه به وینچ در تعلیق بار، لیفت بار و کشش بار بر روی سطوح شیب دار دارد. هر چند طراحی تیفور بگونه ای صورت گرفته که برای کشش بار بر روی سطوح دارای بیشترین و مفید ترین کاربری باشد اما قابلیت اتصال بصورت آویز در لیفتینگ بار را نیز دارد. بر خلاف پولیفت ها که با گردش اهرم در یک طرف به لیفتینگ و در جهت مخالف بصورت هرزگرد عمل می کنند تیفور هم در جهت حرکت رفت اهرم و هم در برگشت به تغییر طول سیم بکسل و در نتیجه عملیات لیفتینگ و کشش می پردازد. مکانیزم کاری تیفور متفاوت با تمامی انواع ابزار آلات لیفتینگ و مانند سیستم کلاچ بصورت درگیر و آزاد عمل می کند.

    برند های تیفور و ظرفیت وزنی

    تیفور ها با توجه به کاربری های محدود تری که نسبت به بسیاری ادوات لیفتینگ مانند جرثقیل سقفی دارند در بازه و ظرفیت وزنی محدودتری تولید می شوند و اغلب حداکثر توان وزنی آنها تا کمتر از 4 تن می باشد حال آنکه جرثقیل های سقفی حتی بصورت زنجیری دستی تا 25 تن نیز تولید می شوند. برند های محدودی از تیفور در ایران موجود می باشند که برند چینی سوپر تیل Super Tilاز پر مصرف ترین آنها در ایران می باشد. البته بصورت محدود تیفور های برند آلمانی کارل اشتال Carl Stahl و برند آمریکایی Yale ییل نیز در بازار یافت می شوند که قیمت آنها در مقایسه با تیفور سوپر تیل بسیار بالاتر می باشد.

    نتایج جستجو برای تیفور
    تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55428769

    تیفور سیم بکسلی

    تیفور دستی یا تیفور سیم بکسل
    تعمیرات انواع تیفور
    تیفور نوعی ابزار کشش بار بر روی سطوح می باشد که دارای مکانیزم ویژه ای است.
    تیفورها اغلب بصورت سیم بکسلی تولید میشوند و دارای تناژ کاری مختلف اغلب تا 7 تن هستند. تیفور برای عملکرد نیاز به یک سطح تکیه گاه دارند که در یک طرف با بکارگیری قلاب برروی سطح متصل میشوند
    و با بکارگیری یک اهرم دستی که طولی بین ۷۰ سانتی متر الی یک متر دار پر حمل میکند با حرکت رفت و برگشتی اهرم تیفور در هر کشش در یک طرف به جمع کردن سیم بکسل و کاهش طول اتصال و در حرکت مقابل بصورت خلاص عمل میکند،
    با جمع شدن سیم بکسل و کاهش طول اتصال جسم بسمت جلو کشیده میشود
    از تیفورها برای کشش بار بر روی سطوح شیب دار استفاده بسیار کرده و کاربری شبیه به وینچ دستی دارد
    از تیفور به حالت آویز نیز میتوان استفاده نمود
    اما کاربرد آن اندک و توان کاری آن بشدت کاهش می یابد
    تیفور 800کیلو
    تیفور 1تن
    تیفور 1/5 تن
    تیفور 3تن
    تیفور 5تن
    تیفور 7تن
    تیفور 10تن
    تیفور سیم بکسل 800کیلو
    تیفور سیم بکسل 1تن
    تیفور سیم بکسل 1/5تن
    تیفور سیم بکسل 2تن
    تیفور سیم بکسل 3تن
    تیفور سیم بکسل 4تن
    تیفور سیم بکسل 5تن
    تیفور سیم بکسل 6تن
    تیفور سیم بکسل 7تن
    تیفور سیم بکسل 8تن
    تیفور سیم بکسل

    تیفور سیم بکسلی
    تیفور سیم بکسلی
    تسمه حمل بار و سیم بکسل سلیمی 021-55428769
    باختر پدید فولاد
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55421082-4

    تیفور

    باختر پدید فولاد
    نام ابزار: تیفور یا تیرفور
    تاریخچه ی تیفور:
    این ابزار در جنگ جهانی اول اختراع شد. مخترع این ابزار "سیمون فاور" نام داشت.فاور نمیدانست ابزاری که در آن زمان اختراع میکند امروزه در جابه جایی همه ی بارها کاربرد دارد.
    کاربرد تیفور در کجاست؟
    تیفور یا تیرفور یک ابزار است که از طریق اعمال نیروی کششی در جابه جایی بار ها کاربرد دارد، این ابزار در ساختمان سازی، آتش نشانی، امداد و نجات، پل سازی، صنایع ریلی و جاده ای و صنایع برقی و مخابرات و کشتی رانی و جنگل سازی و صنایع دریایی و بسیاری از مشاغل دیگر که در آنها از تجهیزات سنگین استفاده میشود کاربرد دارد و از این ابزار برای جابه جایی آن تجهیزات سنگین استفاده میشود.
    + انوع تیفور کدامند؟
    تیفور ها در دو نوع دستی و برقی در بازار موجود هستند و نوع دستی نسبت به نوع برقی رایج تر است که برای جابه جایی بار از دست کمک میگیرد.
    +جابه جایی بار با تیفور به چه شکل است؟
    تیرفور یا تیفور میتواند بار را به سمت پایین یا بالا یا طرفین با زوایای مختلف حرکت دهد
    قبل از بیان چگونگی حمل بار با تیفور باید با ساختمان آن آشنا شویم
    + هر تیفور از سه بخش اصلی ساخته شده است:
    دستگاه تیفور - سیم بکسل - دسته
    همچین هر تیرفور سه

    تیفور
    تیفور
    باختر پدید فولاد 021-55421082-4
    سیم بکسل برادران امیر
    Iran-مرکزی تهران
    021-55415814

    تیفور سیم بکسلی 3 تن چینی

    تیفور سیم بکسلی 3 تن یک ابزار دستی اهرمی برای کشیدن یا لیفتینگ بار می باشد. ظرفیت 3 تن تیفور برای اتصال لیفتینگ بصورت آویز بار مورد تست قرار گرفته است. این بدان معناست که با توجه به کاهش میزان بار بر روی سطوح شیب دار و تحت زاویه قابلیت تیفور سیم بکسلی در کشیدن بار به میزان بالاتری از توان اسمی بر روی سطوح وجود دارد.
    تیفور سیم بکسلی 3 تن اغلب با برند های چینی در بازار ایران یافت می شود که برند سوپر تیل Super til یکی از شناخته شده ترین این برند ها محسوب می شود. برخی از برند های آلمانی مانند کارل اشتال Carl stahl نیز دارای محصولاتی با کیفیت بسیار بالاتر و قیمت قابل توجه در بازار ایران هستند. دقت بالاتر در تولید، بکارگیری متریال هایی با مرغوبیت بالاتر ، ضریب امنیتی بالاتر در اتصال و امنیت بالاتر قیمت بالاتر تیفور سیم بکسلی با برند های آلمانی و ژاپنی را توجیه می کند.
    تیفور 3 تن چینی دارای یک اهرم دستی اغلب در طول 70 سانتی متر می باشد که در هر رفت و برگشت به جمع شدن طول مشخصی از سیم بکسلی و در نهایت به لیفتینگ یا کشیدن بار بر روی سطح شیبدار می انجامد. سیم بکسل اتصالی تیفور ها اغلب 6 رشته یعنی از نظر ساختاری شبیه به سیم بکسل های حفاری و جرثقیل می باشد که در سایز های 8 می

    تیفور سیم بکسلی 3 تن چینی
    تیفور سیم بکسلی 3 تن چینی
    سیم بکسل برادران امیر 021-55415814
    بازرگانی ويكي واير
    Iran-شمال‌ تهران
    021-55411976

    تیفور سیم بکسلی تولید چین

    تیفور یک ابزار سیم بکسلی بوده که دارای مکانیزم کاری کاملا متفاوت با انواع جرثقیل سقفی و پولیفت می باشد. تیفور ها در قابلیت های وزنی مختلف و بسیار محدودتر نسبت به جرثقیل های سقفی استفاده شده و به ندرت در لیفتینگ بار مورد استفاده قرار می گیرند. از نظر کاربری تیفور ها را در بیشتر موارد با وینچ های سیم بکسلی مقایسه می کنند.
    تیوفر یک ابزار دستی و اهرمی می باشد که با حرکت یک اهرم هم در رفت و هم در برگشت به جمع کردن سیم بکسل و کشیدن بار می پردازد. بر روی تیفور ها از یک سیم بکسل فولادی اغلب بصورت مغز فولادی و با ساختار 6 رشته استفاده می شود که با متراژ 20-35 متر بکار گرفته شده و سایز آن بر حسب ظرفیت وزنی تیفور متغیر می باشد. تیفور نیاز به یک سطح اتکا از نوع قلاب دارد که قلاب تیفور بر روی آن در یک سمت فیکس شده و در طرف دیگر با حرکت اهرم جمع می شود. تیفور سیم بکسلی در تناژ حداکثر 3.2 تن تولید می شود که این ظرفیت بصورت لیفتینگ و آویز سنجیده شده است.
    امروزه و در کاربری های مدرن از پولیفت بجای تیفور در بسیاری از موارد استفاده می شود. در گذشته نه چندان دور از پولیفت ها برای شاسی کشی خودروهای تصادفی و همچنین در تنظیم ارتفاع کابین آسانسور پیش از اتصال موتور استفاده می شده

    تیفور سیم بکسلی تولید چین
    تیفور سیم بکسلی تولید چین
    بازرگانی ويكي واير 021-55411976
    ابزار بکسل مهرداد
    Iran-مرکزی تهران
    0935-1818236

    تیفور سیم بکسلی چینی Supertil

    تیفور در واقع یک وینچ دستی می باشد که بصورت اهرمی کار می کند. هر چند در اغلب موارد کاربری تیفور با پولیفت جایگزین شده است اما قابلیت عملکرد تیفور در کششی وسیع تر و طولانی تر نسبت به پولیفت ها که دامنه حرکتی محدودی دارند سبب می شود که همچنان در برخی از صنایع از این ماشین کشش استفاده گسترده ای شود.
    تیفور ابزاری اهرمی با اتصال سیم بکسل می باشد که در یک سمت بصورت تکیه گاه متصل شده و با حرکت رفت و برگشتی اهرم دستی به جمع کردن سیم بکسل می پردازد. بلوک و بدنه تیفور در داخل دارای فک های متحرکی می باشد که در حالت قفل سیم بکسل را بصورت محکم در بر گرفته و در حالت باز اجازی حرکت سیم بکسل را می دهد. تیفور سیم بکسلی هم در رفت اهرم و هم در برگشت اهرم به جمع کردن سیم بکسل پرداخته و از این رو سرعت عمل بالایی دارد.
    در قیاس با پولیفت ها تیفور ها در ظرفیت های وزنی محدودتری تولید می شوند و اغلب تیفور 3.2 تن آخرین سطح وزنی را در بازار دارد. این امر به سبب قابلیت گریپ یا نگهداری محدودتر سیم بکسل نسبت به زنجیر که دارای دانه هایی قلاب شده در هم می باشد است. تیفور ها با استاندارد های مختلف و با بدنه ای از جنس های مختلف تولید می شود. برخی از برند های بزرگ تولید کننده تیفور مانند ال

    تیفور سیم بکسلی چینی Supertil
    تیفور سیم بکسلی چینی Supertil
    ابزار بکسل مهرداد 0935-1818236
    دراکو بکسل
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55409906

    تیفور کارل اشتال آلمان

    تیفور با برند کارل اشتال Carl Stahl محصول کشور آلمان و تولید شده مطابق با استاندارد صنایع این کشور می باشد. تیفور کارل اشتال تا تناژ وزنی 3 تن تولید شده و همراه با سیم بکسل در متراژ 15 الی 35 تن به بازار عرضه می شود. این تیفور آلمانی نسبت به نمونه های چینی دارای مقاومت کششی بالاتر بوده و در تولید آن از ضریب امنیتی بالاتر 5:2 استفاده شده است. این بدین معناست که در مرحله تست تیفور سیم بکسلی کارل اشتال قابلیت تحمل بار تا 2.5 برابر توان اسمی خود را داشته است.
    از تیفور کارل اشتال نه تنها برای کشیدن بار بلکه برای لیفتینگ نیز می توان استفاده نمود و نمونه های کاربری آن در صنایع آسانسور و در اتصال کابین قبل از راه اندازی موتور می باشد. واردات تیفور کارل اشتال بصورت خاص و در تعداد محدود صورت گرفته و در مقایسه با نمونه های چینی در برخی تناژ حتی تا چند برابر گران قیمت تر می باشد. این تیفور مجهز به یک اهرم دستی می باشد که هم در رفت و هم در برگشت به جمع کردن سیم بکسل در اتصال پرداخته و سبب کاهش طول اتصال می شود. در مقایسه با نمونه های چینی بدنه تیفور کارل اشتال از جنس ضخیم تر و بصورت چدنی تولید شده است که وزنی بیشتری را در تناژ برابر به همراه دارد.
    تیفور کارل اشتال آلمان دار

    تیفور کارل اشتال آلمان
    تیفور کارل اشتال آلمان
    دراکو بکسل 021-55409906

    اتصال سیم بکسل به تیفور و نحوه کاربری تیفور چگونه است؟

    تیفور ها ماشین آلات کاملا دستی از نوع سیم بکسلی هستند که قابلیت کشش و رهاسازی بار در هر دو جهت را دارند. یکی از مزایای اصلی تیفور ها نسبت به دیگر انواع ابزار آلات لیفتینگ طول اتصال سیم بکسل می باشد. در حالی که اغلب کشنده ها بالاخص موارد زنجیری مانند پولیفت ها دارای طول اتصال بین 3 الی 6 متر هستند از تیفور برای کشیدن بار بصورت دستی بر روی سطوح با سیم بکسل هایی به طول 65 فوت یعنی بالاتر از 20 متر نیز استفاده می شود. در داخل بلوک تیفور از دو فک که بصورت درگیر با سیم بکسل عمل می کنند استفاده می شود که این دو فک به اهرم هایی که در بیرون بلوک تیفور قابل مشاهده هستند اتصال پیدا کرده اند. بطور معمول تیفور ها دارای ضریب امنیتی 4:1 هستند یعنی توان واقعی آنها تا 4 برابر توان اسمی آنها تعریف می شود.    به منظور کاربری صحیح از تیفور ابتدا می بایست هر سه اهرم دستی جلو، اهرم دستی پشتی و اهرم رها کننده سیم بکسل رو به پشت تیفور قرار می گیرند. سپس با نیروی دست دو اهرم پشتی و اهرم آزاد کننده تیفور را به سمت پایین و جلو فشار داده تا دو فک در داخل بلوک تیفور به حالت آزاد در آیند. در این مرحله می توانید سیم بسکل را از پشت تیفور وارد و با فشار دست از سوراخ دیگر در جلو خارج نمایید. در این مرحله اهرم رها کننده که در پشت تیفور قرار داده است به سمت پایین فشار دهید تا دو فک با سیم بکسل درگیر شوند. اکنون در سمت جلو با بکارگیری پین قفل کننده اسلینگی را که نقش تکیه گاه برای تیفور دارد وارد و متصل کنید. سپس با وارد کردن میله به یکی از دو اهرم جلویی و پشتی قابلیت بکارگیری تیفور برای کشیدن سیم بکسل در جهات مختلف را خواهدی داشت.

    دامنه حرکت اهرم تیفور و میزان جابجایی بار

    سرعت عمل در لیفتینگ بار یکی از معیار های انتخاب تیفور و هر گونه ابزار لیفتینگ بار بالاخص ابزار آلات دستی که بصورت مستقیم توسط اوپراتور ها هدایت می شوند می باشد. یکی از مزیت های بسیار مهم تیفور ها قابلیت کشش بار نه تنها در پروسه رفت و حرکت رو به جلوی اهرم بلکه در هر دو مرحله کشش و آزاد سازی با بهره گیری از از مکانیزم ویژه طراحی شده برای تیفور می باشد. بازه و دامنه حرکت اهرم تیفور اغلب 45 درجه به حالت رفت و 45 درجه در حالت برگشت می باشد که میزان جابجایی بار بر حسب طراحی تیفور می تواند متفاوت باشد. بصورت استاندارد در حالت حرکت رفت یا front lever بار به اندازه 5 الی 7 سانتی متر جابجا می شود، حال آنکه در حالت حرکت رو به عقب اهرم تیفور یا reverse lever این میزان حرکت در بازه 7.5 الی 10 سانتی متر بر حسب طراحی و برند تیفور متغیر می باشد. بدیهی است که سرعت عمل کلیه ابزار آلات دستی به تناژ حمل نیز بستگی دارد و برای تیفور هایی با قابلیت های لیفتینگ بالاتر سرعت عمل پایین خواهد آمد. اطلاعات کامل پیرامون قابلیت جابجایی بار در هر سیکل رفت و برگشتی تیفور ها در بروشور های تولید کننده قید گردیده و این اطلاعات توسط عرضه کنندگان تیفور نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد.

    دامنه حرکت اهرم تیفور
    فرا بکسل
    Iran-غرب‌ تهران
    021-44427405

    تیفور دستی سیم بکسلی SuperTil چین

    تیفور دستی ابزاری برای کشیدن بار بر روی سطوح شیب دار می باشد که از آن در لیفتینگ بار نیز می توان استفاده نمود. تیفور ها در اتصال از سیم بکسل فولادی اغلب از نوع 6 رشته استفاده می کنند و مکانیزمی متفاوت با دیگر ابزار آلات لیفتینگ مانند جرثقیل های دستی و یا پولیفت ها دارند. از تیفور در صنایع مختلف مانند صنایع آسانسوری برای لیفتینگ کابین آسانسور در اتصال و قبل از راه اندازی موتور، برای شاسی کشی بدنه خودرو های تصادفی در تعمیر گاه ها و حتی برای لیفتینگ بار نیز استفاده می شود.
    تیفور سوپر تیل Super Til محصول کشور چین می باشد و در سه سایز مختلف با سه ظرفیت لیفتینگ مختلف تولید شده است. ظرفیت های اسمی 800 کیلوگرم، 1600 کیلوگرم و 3200 کیلوگرم برای تیفور سیم بکسلی با این برند معرفی شده است که در سری های S7 , S15 , S35 معرفی شده اند.
    سیم بکسل اتصالی به تیفور ها در کمترین سایز 9 میلیمتر، در سایز متوسط 12 میلیمتر و برای تیفور های 3.2 تن برابر با 16 میلیمتر انتخاب می شود. طول اهرم دستی اتصال این تیفور ها نیز بر حسب سایز متفاوت می باشد و برای تیفور های 800 کیلوگرمی 790 میلیمتر، 1600 کیلوگرمی 1050 میلیمتر و برای تیفور های 3200 کیلوگرمی برابر با 1210 میلیمتر است. بدیهی است افزایش طول اهرم تیفور گش

    تیفور دستی سیم بکسلی SuperTil چین
    تیفور دستی سیم بکسلی SuperTil چین
    فرا بکسل 021-44427405
    سیم بکسل برتر
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55425302

    تیفور 1.6 تن سیم بکسلی

    تیفور دستی که دارای کاربری های عمده ای از قبیل شاسی کشی ماشین ها، نگهداری دکل ها و ایجاد کشش در اتصالات می باشد مکانیزمی کاملا متفاوت با تیفور های زنجیری که به پولیفت ها شناخته می شوند دارد. تیفور 1.6 تن در واقع یکی از تیفور های سطح متوسط از نظر توان باری می باشد که دارای سرعت عملی کند تر از تیفور های 800 کیلوگرم و تند تر از تیفور های سه تنی است. دو عدد سیستم ترمز داخلی که در واقع بصورت قفلی نگهدارنده سیم بکسل هستند در داخل پوسته تیفور که اغلب از آلیاژ های آلومینیومی تولید شده است قرار می گیرد که آزاد سازی این دو ترمز به منظور عبور سیم بکسل از طریق اهرم بیرونی تیفور صورت می پذیرد. بر خلاف پولیفت ها که اغلب برای کشش ها در طول کم استفاده می شوند سیم بکسل اتصال تیفور گاهی به 50 متر نیز میرسد و عملکرد و کنترل این ابزار صنعتی بصورت دستی بصورت اهرم رفت و برگشتی صورت می پذیرد. ضریب امنیت تولید تیفور برای برند های مختلف متفاوت برای برند هایی مانند ییل YALE آمریکا و یا کارل اشتال آلمان طبیعتا بالاتر از برند های چینی می باشد. با توجه به باز بودن هورینگ نگهدارنده مکانیزم تیفور از بالا ورود گرد و غبار به داخل محفظه غیر قابل اجتناب می باشد که این آلاینده ها در داخل مح

    تیفور 1.6 تن سیم بکسلی
    تیفور 1.6 تن سیم بکسلی
    سیم بکسل برتر 021-55425302
    ویکی لیفت
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55416424

    تیفور چینی سوپر تیل

    تیفور چینی سوپر تیل Super til که در قابلیت ها و ظرفیت های وزنی 800 کیلوگرم الی 3.2 تن قابل عرضه می باشد ابزاری اهرمی با کاربری مشابه با وینچ های دستی می باشد که از نظر مکانیزم و عملکرد کاملا متفاوت می باشد. این تیفور که از اتصالات سیم بکسلی بعنوان ابزار کشش و از قلاب های هوک اغلب از نوع قلاب S برای اتصال به بار از یک سمت و اتصال به تکیه گاه در سمت دیگر استفاده می کند دارای یک بازه کشش مشخص در هر بار حرکت اهرم می باشد با کشش اهرم در یک سمت دامنه مشخصی جابجا شده و سیم بکسل به اندازه ای مشخص جمع شده فاصله بار با تیفور کم می شود. با گردش اهرم تیفور در جهت مقابل جابجایی در بار صورت نمی گیرد بلکه در این مرحله ترمز های امنیتی تیفور وارد سیکل حرکتی شده از رها شدن سیم بکسل و بازگشت بار به شرایط اولیه ممانعت می کنند. پس از بازگشت اهرم آماده انجام سیکل جدید و جابجایی بار می شود. توان اسمی که برای تیفور ها بکار گرفته می شود اغلب برای حالت آویز می باشد که حداکثر میزان کشش را از طرف بار بر پیکر تیفور Tifur وارد می کند. طبیعی است که بسته به زاویه سطح شیب دار از صفر الی 90 درجه با افزایش زاویه توان واقعی عملکرد تیفور به توان اسمی نزدیک تر شده و با کاهش زاویه این توان افازیش پیدا می

    تیفور چینی سوپر تیل
    تیفور چینی سوپر تیل
    ویکی لیفت 021-55416424
    تاپ وایر
    Iran-مرکزی تهران
    021-55400146

    تیفور 2 تن

    تیفور نوعی بالابر وینچی است که با استفاده از نیرو کششی عمل بلند کردن و جابجایی بار را انجام می دهد. مکانیسم اینئ ابزار کششی به وسیله دو جفت فک کنترل می شود که مانند اهرم عمل می کنند در این ابزار محدودیتی برای طول سیم یا کابل وجود ندارد و ظرفیت بار را می توان با کمک قرقره های شیار دار افزایش داد. در دهه 1940 بالابر تیفور با اسان کردن جابجایی انواع بار انقلاب بزرگی در صنعت ایجاد کرد. امروزه نی محصولات برند تیفور همچنان محبوب و برکاربرد هستند. تیرفور یا تیفور با یک سیستم اهرمی ساده کار میکند و با استفاده از قرقره های شیار دار می تولن ظرفیت بار را در آن افزایش داد هنگامی که نیازمند جابجایی بارهای سنگین برای مسافت های طولانی هستید تیرفور ایبزاری مناسب است زیرا محدودیتی دز طول سیم کابل وینچ یا طناب استفاده شده در آن وجود ندارد ایم ایزار در جهت های افقی عمودی زوایای مختلف و همچنین در هر ارتفاع یا فاصله ای قابل استفاده هستند. تیفورها برحسب ظرفیت و توان کاری شان به انواع مختلفی دسته بندی می شوند تیفور با ظرفیت وزن 800 کیلوگرم تا 7تن تولید میشود حداکثر ظرفیت تیفورهای موجود در بازار ایران 2.3تن است.همچنین تیفورها برحسب منبع تغذیه به دو نوع دستی و برقی تقسیم ب

    تیفور 2 تن
    تیفور 2 تن
    تاپ وایر 021-55400146
    آریا بکسل
    Iran- جنوب‌ تهران
    02155414729 | 55414468

    تیفور اهرمی 3.2 تن سوپر تیل

    تیفور سیم بکسلی اهرمی 3.2 تن اغلب بالاترین تناژ تیفور های کشنده بار محسوب می شود که با قابلیت بالایی برای کشیدن بار بالاخص بر روی سطوح شیب دار مورد استفاده قرار می گیرد. این تیفور که از سیم بکسل های فولادی برای اتصال و کشش بار استفاده می کند نیاز به یک سطح تکیه گاه برای اتصال سیم بکسل در پشت تیفور از طریق قلاب داشته و با به حرکت در آوردن اهرم از طریق نیروی دستی به جمع کردن و تغییر طول سیم بکسل و در نتیجه جابجایی بار می انجامد. تیفور سوپر تیل 3.2 تن دارای وزن حوددی 27 کیولوگرم بوده و در کشیدن بار بر روی سطح شیب دار تا توان وزنی 5 تن نیز مورد استفاده قرار می گیرد. اغلب از سیم بکسل با متراژ 20 متر بر روی این تیفور کشنده استفاده می شود و برای جلوگیری از آسیب از یک سیستم ترمز خودکار برای جلوگیری از عملکرد تیفور در صورتیکه وزن بار اتصالی فراتر از توان تیفور باشد استفاده شده است. تیفور سیم بکسلی 3.2 سوپر تیل اصلی تولید کشور صنعتی ژاپن می باشد. طراحی و عملکرد تیفور ها کاملا متفاوت با دیگر ادوات لیفتینگ بار می باشد.

    تیفور اهرمی 3.2 تن سوپر تیل
    تیفور اهرمی 3.2 تن سوپر تیل
    آریا بکسل 02155414729 | 55414468
    بازرگانی پارسا بکسل
    Iran-مرکزی تهران
    021-55424151

    تیفور کشش بار 3.2 تن

    تیفور ها در اصل ابزاری برای کشش بار بر روی سطوح شیب دار هستند که از سیم بکسل بعنوان ابزار کشش استفاده می کنند. کاربری تیفور شبیه به وینچ می باشد با این تفاوت که بصورت اهرمی و سیکلی عمل می کنند بر خلاف وینچ ها که بصورت قرقره ای عمل می کنند. تیفور کشش بار با ظرفیت وزنی 3.2 تن که یکی از بالاترین ضرفیت های این ابزار کشنده محسوب می شود دارای سه اهرم در قسمت بالایی که یکی برای پیش رانش بار، یکی برای پس رانش و دیگری برای اتصال و جداسازی مکانیزم داخلی بلوک تیفور با سیم بکسل طراحی شده اند می باشد. تیفور ها اغلب همراه با یک اهرم دستی فلزی که از آن برای جابجایی بار استفاده می شود و یک سیم بکسل دو سر قلاب به بازار عرضه می شوند. طول سیم بکسل تیفور می تواند متغیر و اغلب بین 10 الی 30 متر تغییر دارد. اغلب اط سیم بکسل 6 استرندی در اتصالات کشش بار با تیفور استفاده می شود. بازرگانی پارسا بکسل وارد کننده انواع و برند های مختلف تیفور های سیم بکسلی با ظرفیت های کشش مختلف و با برند های چینی، کره ای و اروپایی در ایران است.

    تیفور کشش بار 3.2 تن
    تیفور کشش بار 3.2 تن
    بازرگانی پارسا بکسل 021-55424151
    ویکی لیفت
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55416424
    تیفور دستی بکسلی

    تیفور دستی یا تیفور سیم بکسلی ابزاری اهرم محور می باشد که از اتصالات قلاب و سیم بکسل با مکانیزمی متفاوت با دیگر ماشین آلات حمل و کشش بار مانند وینچ ها و جرثقیل های دستی عمل می کند. تیفور دستی کاربری های ساختمانی، کشاورزی و حمل و نقل داشته و اغلب در ظرفیت هایی پایین تر از دیگر ادوات لیفتینگ مانند جرثقیل های دستی که تا 25 تن نیز تولید می شوند مورد استفاده قرار می گیرد. تیفور دستی که تا تناژ 3.6 تن تولید می شود دارای کاربری هایی اغلب شبیه به وینچ در کشش داشته و با وینچ دستی مقایسه می شود با این تفاوت که وینچ ها دارای احرم های دوار مانند حرکت پداد دوچرخه هستند حال آنکه تیفور دستی به راحتی با یک اهرم با زاویه حرکتی 45 درجه بصورت رفت و برگشتی که بر حسب طراحی در هر سیکل رفت و برگشت بین 10 تا 20 سانتی متر سبب جابجایی بار می شود می باشد. بازرگانی ویکی لیفت وارد کننده انواع اهرم دستی سیم بکسلی برای صافکاری، کاربری های صنعتی و ساختمانی می باشد.

    تیفور دستی بکسلی
    تیفور دستی بکسلی
    ویکی لیفت 021-55416424
    آریا بکسل
    Iran- جنوب‌ تهران
    02155414729 | 55414468
    تیفور 1.6 تن سوپر تیل Super Til

    تیفور ابزاری دستی و اهرمی برای کشیدن بار بر روی سطوح با کاربری مشابه با وینچ ها می باشد. تیفور ها اغلب در تناژ حداکثری 3.2 تن تولید می شوند و در ساختار خود از سیم بکسل برای اتصال و کشش بار استفاده می کنند. تیفور 1.6 تن که دارای یک اهرم دستی که بر حسب برند دارای طولی بین 70 سانتی متر الی 1 متر می باشد استفاده می کند. از سیم بکسل فولادی با قطر 12 میلیمتر بطور معمول بر روی تیفور های 1.6 تن استفاده شده که دارای متراژ 20 الی 50 متر مطابق با کاربری می باشند. وزن خالص تیفور 1.6 تنی سوپر تیل Super Til برابر با 22 کیلوگرم می باشد. این برند که در اصل برندی ژاچنی می باشد اغلب در بازار بصورت نمونه های طرح چینی موجود است. تیفور ها قابلیت کشش بار تحت زاویه شیب دار و حتی بصورت آویز را نیز دارند اما کاربری آنها بصورت آویز به ندرت صورت می پذیرد. بازرگانی آریا بکسل آماده ارائه مشاوره رایگان خرید انواع تیفور های سیم بکسلی و دیگر ادوات لیفتینگ به مشتریان گرامی است.

    تیفور 1.6 تن سوپر تیل Super Til
    تیفور 1.6 تن سوپر تیل Super Til
    آریا بکسل 02155414729 | 55414468
    ویکی لیفت
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55416424
    تیفور یا پولیفت سیم بکسلی دستی

    تیفور که با نام های پولیفت دستی، پولیفت سیم بکسلی یا وینچ دستی نیز خوانده می شود از نظر مهندسی مکانیزمی کاملا متفاوت با وینچ ها که بصورت اهرم دوار عمل می کنند و پولیفت ها که شباهت و ساز و کاری سبیه به جرثقیل دستی دارند می باشد. تیفور با بکارگیری اتصال سیم بکسل با داشتن یک نقطه ثابت تکیه گاه بصورت اهرمی هم در رفت و هم در برگشت به جابجایی بار می پردازد. تیفور ها دارای تناژ کاری محدودتری نسبت به جرثقیل های دستی، وینچ ها و پولیفت ها هستند و با توجه به اینکه عملکردی اهرمی داشته و از مکانیزم گیره های داخلی استفاده می کند در تناژ حداکثری 4 تن یافت می شود. تناژ و ظرفیت اسمی تیفور ها در حالت اتصال آویز سنجیده می شود و از این رو این ابزار آلات تنها برای کشیدن بار بر روی سطح شیبدار استفاده نمی شوند. در صاف کاری ها برای کشش شاسی، در لیفتینگ بار در معدن و در انتقال بر روی سطوح از تیفور های دستی سیم بکسلی استفاده می شود.

    تیفور یا پولیفت سیم بکسلی دستی
    تیفور یا پولیفت سیم بکسلی دستی
    ویکی لیفت 021-55416424
    ویکی لیفت
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55416424
    تیفور 1.6 تن با سیم بکسل 20 متری

    تیفور 1.6 تن که توان اسمی آن در حالت آویز بار بدون شتاب حرکتی می باشد قابلیت کشیدن بار بر روی سطوح شیب دار با توان بالاتر از توان اسمی خود را نیز دارد که با کاهش زاویه سطح شیب دار این توان تیفور افزایش نیز پیدا می کند. تیفور ها همراه با سیم بکسل فولادی که اغلب از نوع 6 رشته ای مورد استفاده قرار می گیرند عرضه می شوند که طول سیم بکسل می تواند متناسب با نیاز کاربران متفاوت باشد. تیفور ها دارای ساز و کاری کاملا متفاوت با دیگر ادوات لیفتینگ هستند اما در کل از نظر کاربری هم رده با وینچ های سیم بکسلی دسته بندی می شوند. تیفور دارای یک اهرم دستی بصورت رفت و برگشتی می باشد که در هر رفت و برگشت به جمع کردن میزان طولی مشخصی از سیم بکسل می پردازد. اغلب تیفور های 1.6 تن که دارای سیم بکسل های 20 متری هستند دارای یک سیستم ترمز خودکار می باشد که در صورتیکه بار اعمالی به تیفور از توان کاری آن بالاتر باشد قفل می شود.

    تیفور 1.6 تن با سیم بکسل 20 متری
    تیفور 1.6 تن با سیم بکسل 20 متری
    ویکی لیفت 021-55416424
    باختر پدید فولاد
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55421082-4
    تیفور کارل اشتال آلمان

    تیفور با برند کارل اشتال CarlStahl محصول کشور آلمان می باشد که مطابق با استاندارد صنایع این کشور صنعتی تولید شده است و در تناژ مختلف تا 3.5 تن نیز برای کشش بار تولید می شود. تیفور کارل اشتال آلمان با ضریب امنیتی 4:1 تولید شده و در مرحله تست تا 4 برابر حداکثر توان اسمی خود را نیز تحمل نموده است. استفاده از سیستم ترمز قابل اعتماد و قابلیت بالای کششی نسبت به وزن پایین از مشخصات اصلی تیفور سیم بکسلی کارل اشتال آلمان می باشد. سیم بکسل فولادی اتصال این تیفور نیز که محصول گروه صنعتی کارل اشتال می باشد دارای تنسایل مقاومت کششی 1770 نیوتن بر میلیمتر مربع می باشد و از یک قلاب S برند کارل اشتال نیز در اتصال بار استفاده می کند. لازم به ذکر است که داشتن برند آلمانی و استاندارد صنایع این کشور سبب بالا رفتن قیمت این تیفور بالاخص در مقایسه با برند های چینی موجود در بازار شده است.

    تیفور کارل اشتال آلمان
    تیفور کارل اشتال آلمان
    باختر پدید فولاد 021-55421082-4
    ویکی لیفت
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55416424
    تیفور وینچ کشش بار

    تیفور های موجود در بازار ایران اغلب ساخت کشور چین هستند که با برند سوپر تیل Super-Til و همراه با سیم بکسل های متراژ 20 الی 50 متر یافت می شوند. اهرم تیفور ها این قابلیت را دارد که هم در رفت و هم در برگشت به جابجایی و کشش بار بپردازد که از میزیت های این ابزار لیفتینگ بار است. ضریب امنیتی Safety feature بکار رفته در تولید تیفور ها بر حسب نام تجاری متفاوت می باشد و برند های آلمانی مانند کارل اشتال و آمریکایی مانند Yale اغلب از ضریب امنیتی بالایی مانند 5 به 2 استفاده می کنند. قابلیت و ظرفیت وزنی لیفتینگ بار با تیفور ها اغلب بصورت آویز سنجیده می شود که حداکثر تنش کششی را به سیم بکسل اتصال تیفور وارد می کند. با این وجود از نظر کاربری از تیفور ها اغلب بعنوان وینچ دستی در کشش بار استفاده می کنند. تیفور یا وینچ های اهرمی سیم بکسلی اغلب تا تناژ حداکثر 4 تن مورد استفاده قرار می گیرند.

    تیفور وینچ کشش بار
    تیفور وینچ کشش بار
    ویکی لیفت 021-55416424
    ویکی لیفت
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55416424
    تیفور تعمیرات و فروش

    بازرگانی ویکی لیفت ارائه دهنده انواع خدمات تعمیرات ادوات لیفتینگ شامل انواع تیفور های سیم بکسلی، انواع جرثقیل سقفی و مگنت در ایران می باشد. تیفور که در ظرفیت های مختلف از 800 کیلیگرم تا 3.2 تن در بازار ایران تولید می شود در داخل مکانیزم خود از دو فک که بصورت گیره ای نگهدارنده برای سیم بکسل عمل می کنند تشکیل شده است. تعمیر انواع تیفور اغلب شامل تعویض اجزای فک نگهدارنده و در صورت قفل شدن تیفور تعمیر و تعویض اجزای وابسته می باشد. اغلب اجزای تشکیل دهنده تیفور ها قطعات فولادی هستند که برای لیفتینگ و یا کشش بار بر روی سطوح طراحی شده اند و از این رو تعمیر پولیفت و یا ارائه خدمات این ابزار صنعتی نیاز به تعویض در بخش فولادی ندارد. هر اندازه قابلیت لیفتینگ تیفور بالا می رود در واقع نیاز به مکانیزم بالاخص مفاصل اتصال اهرم های قدرتمند تری هستیم.

    تیفور تعمیرات و فروش
    تیفور تعمیرات و فروش
    ویکی لیفت 021-55416424
    سیم بکسل افلاکی
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55425403
    تیفور دستی

    تیفور نوعی ابزار کشش بار بر روی سطوح می باشد که دارای مکانیزم ویژه ای است. تیفور ها اغلب بصورت سیم بکسلی تولید می شوند و دارای تناژ کاری مختلف اغلب تا 6 تن هستند. تیفور ها برای عملکرد نیاز به یک سطح تکیه گاه دارند که در یک طرف با بکارگیری قلاب بر روی سطح متصل می شوند و با بکارگیری یک اهرم دستی که طولی بین 70 سانتی متر الی 1 متر دارد عمل می کنند. با حرکت رفت و برگشتی اهرم تیفور در هر کشش در یک طرف به جمع کردن سیم بکسل و کاهش طول اتصال و در حرکت مقابل بصورت خلاص عمل می کند. با جمع شدن سیم بکسل و کاهش طول اتصال جسم به سمت جلوکشیده می شود. از تیفور ها برای کشش بار بر روی سطوح شیب دار استفاده بسیاری کرده و کاربری شبیه به وینچ دستی دارند. از تیفور به حالت آویز نیز می توان استفاده نمود اما کاربری آن اندک و توان کاری آن به شدت کاهش می یابد.

    تیفور دستی
    تیفور دستی
    سیم بکسل افلاکی 021-55425403
    ویکی لیفت
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55416424
    تیفور 1600 کیلوگرمی ژاپنی KIKAI

    تیفور ژاپنی برند KIKAI سری TU-16 قابل استفاده در صنایع ساختمانی در کشیدن مصالح از پشت بام، صنایع کشاورزی در جابجایی تنه های بریده درخت، در صنایع حمل و نقل برای لیفتینگ لوله ها، در زمره وسایل گروه های نجات برای کشیدن خودروها، ساخت کشتی و صنایع دریایی و کاربری های صنعتی و غیر صنعتی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این تیفور دارای ظرفیت لیفتینگ اسمی 1600 کیلوگرم که بصورت آویز محاسبه شده است بوده و 18 کیلوگرم وزن دارد. اهرم اتصال این تیفور بین 70 سانتی متر الی 115 سانتی متر مورد استفاده قرار گرفته و عرض این تیفور با در انظر گرفتن اهرم های بیرونی حدود 14.5 سانتی متر می باشد. در توصیف کیفیت و طول عمر این تیفور ژاپنی همینقدر کافیست که این محصول بالغ بر یک میلیون عدد در طی چند سال گذشته فروش داشته است.

    تیفور 1600 کیلوگرمی ژاپنی KIKAI
    تیفور 1600 کیلوگرمی ژاپنی KIKAI
    ویکی لیفت 021-55416424
    ویکی لیفت
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55416424
    تیفور Yale ییل آمریکا

    تیفور ییل YALE محصول کشور آمریکا و تولید یکی از شناخته شده ترین و معتبر ترین برند ها در امر تولید ادوات لیفتینگ هم رده با برند هایی مانند کروزبی و کیتو می باشد. تیفور YALE که مانند اتصالات این به برند به رنگ زرد کاترپیلاری به بازار عرضه می شود. این تیفور با قابلیت های بسیار بالا نه تنها برای کشش بلکه در جابجایی، الواتور و پایین آوردن بار در صنایع ساختمانی، معدنی، کشتی رانی و صنایع سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. این تیفور بدون نیاز به سرویس با طول عمر بالایی مورد استفاده قرار می گیرد. نمونه پرتابل و دستی این تیفور برای کاربری های غیر صنعتی ساده تا ظرفیت 500 کیلوگرم که بر روی آن از سیم بکسل سایز 6 میلیمتر الی 10 میلیمتر استفاده می شود نیز تولید و به بازار عرضه می شود.

    تیفور Yale ییل آمریکا
    تیفور Yale ییل آمریکا
    ویکی لیفت 021-55416424
    ویکی لیفت
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55416424
    تیفور سوپر تیل 800 کیلوگرم

    تیفور سوپر تیل با ظرفیت باری 800 کیلوگرم که عملا پایین ترین ظرفیت لیفتینگ و کشش را دارد محصول کشور چین بوده و بصورت دستی با یک اهرم یک متری به بازار عرضه می شود. این تیفور Super Til که در اتصال از سیم بکسل اغلب بصورت 6 استرندی و 6 رشته استفاده می کند دارای سیم هایی با متراژ مختلف طبق نیاز مشتری اغلب از 20 الی 50 متر می باشد. تیفور 800 کیلوگرمی که توان اسمی لیفتینگ خود را بصورت آویز با حداکثر میزان کشش دارد مجهز به یک سیستم ترمز خودکار می باشد که در صورت اعمال بار بیش از توان و قابلیت های آن این ترمز بصورت خودکار فعال می شود. تیفور ها بصورت سیکلی کار کرده در یک طرف حرکت اهرم به جابجایی بار و در طرف دیگر در مرحله آماده سازی قرار می گیرند.

    تیفور سوپر تیل 800 کیلوگرم
    تیفور سوپر تیل 800 کیلوگرم
    ویکی لیفت 021-55416424
    ویکی لیفت
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55416424
    تیفور صافکاری

    از تیفور های دستی سیم بکسلی در صافکاری ها برای شاسی کشی استفاده می شود. تیفور ها بصورت اهرمی کار می کنند و نیاز به یک تکیه گاه ثابت برای اتصال هستند و برای شاسی کشی خودرو های ضربه خورده که شاسی های آنها جمع شده است اغلب از تیفور با قابلیت و ظرفیت وزنی 3 تن استفاده می شود. برند های متفاوت تیفور که اغلب چینی هستند در صافکاری خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرد. سیم بکسل مصرفی بر روی تیفور صافکاری اغلب دارای ساختار 6 رشته و از جنس فولاد انتخاب می شود که متراژ بین 20 الی 50 متر داشته و قابلیت تغییر طبق نیاز مشتریان را نیز دارد. بازرگانی ویکی لیفت وارد کننده انواع تیفور، پولیفت و وینچ برای صافکاری ماشین و شاسی کشی در ایران می باشد.

    تیفور صافکاری
    تیفور صافکاری
    ویکی لیفت 021-55416424
    ویکی لیفت
    Iran- جنوب‌ تهران
    021-55416424
    تیفور کابل کشی و سیم کشی

    تیفور ها در کابل کشی و سیم کشی بر روی دکل ها اغلب تا تناژ 2 تن مورد استفاده قرار گرفته و ابزار آلاتی قابل اطمینان در کاربری با دکل های برق هستند. تیفور سیم بکسلی 2 تن کابل کشی و سیم کشی برق که ظرفیت اسمی 2 تن در حالت آویز می باشد با سیم بکسل های متراژ در بازه 10 الی 50 متر مورد استفاده قرار گرفته و توسط نیروی دست اوپراتور هدایت می شود. یکی از شناخته شده ترین برند های تولید کننده تیفور دستی سیم کشی برق برند سوپر تیل چین می باشد که تناژ 1.6 تن آن برای این حوزه از فعالیت کاربری گسترده تری دارد. از نظر ساختار و کاربری تیفور سیم کشی با تیفور های کشش بار بر روی سطح شیب دار و یا لیفتینگ مصالح ساختمانی تفاوتی ندارد.

    تیفور کابل کشی و سیم کشی
    تیفور کابل کشی و سیم کشی
    ویکی لیفت 021-55416424
    اسپانسر های ما
    تاپ وایر
    تاپ وایر

    بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

    021-55400146
    بازرگانی برادران امیر
    بازرگانی برادران امیر

    وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

    021-55415814
    بازرگانی تقی زاده
    بازرگانی تقی زاده

    بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

    02166661786
    باختر پدید فولاد
    باختر پدید فولاد

    باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

    021-55421082-4
    I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
    نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
    کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
    Copyright 2024 - All rights reserved