Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها

آکومولاتور

آکومولاتور

آکومولاتور Accumulator که به آن مخزن نیتروژن یا کپسول ازوت نیز گفته می شود یک قطعه صنعتی از نوع هیدرولیکی و پنوماتیکی می باشد که به شکل یک محفظه کپسول مانند بوده که در داخل با بکارگیری نوعی غشا و یا پیستون به دو بخش تقسیم می شود. یکی از سر های آکومولاتور در جریان هیدرولیک به جریان روغن و سر دیگر آن بسته بوده که در بخش بسته دارای گاز ازوت با قابلیت انقباض و انبساط می باشد. آکومولاتور ها در واقع تنظیم کننده فشار هیدرولیک در سیستم های هیدرولیک بوده در صورت افت فشار هیدرولیک گاز نیتروژن در آکومولاتور منبسط شده و به جبران افت فشار پرداخته و در صورت افزایش فشار در سیستم هیدرولیک گاز نیتروژن در آکومولاتور منقبض شده از ترکیدن لوله و اجزای هیدرولیک بر اثر شوک بوجود آمده جلوگیری می کند. آکومولاتور ها در انواع سیستم های هیدرولیک بر روی ماشین آلات صنعتی سنگین مانند جرثقیل ها، پرس ها، گیوتین ها و ماشین آلات راهسازی و معدنی دارای کاربرد گسترده ای هستند.

انواع آکومولاتور و برند های معتبر

آکومولاتور ها هر چند یک مبنای کاری مشترک داشته و از یک قطعه جدا کننده بین بخش هیدرولیک در تماس با روغن هیدرولیک و گاز نیتروژن N2 یا ازوت استفاده می کنند اما در سه نوع مختلف تولید می شوند. آکومولاتور های پیستونی که در داخل کپسول از یک پیستون فلزی بعنوان جدا کننده استفاده می کنند از طول عمر بالاتری نسبت به دو نوع دیگر آکومولاتور های دیافراگمی و تیوپی برخوردار هستند چرا که با بکارگیری پیستون در برابر پلیسه های روغن هیدرولیک که اصلی ترین دلیل آسیب به آکومولاتور های تیوپی و دیافراگمی است مقاومت بالاتری دارند. آکومولاتور های دیافراگمی را بعنوان آکومولاتور های یکبار مصرف نیز می شناسند چرا که بر خلاف آکومولاتور های تیوپی که قابلیت تعویض تیوپ در صورت پارگی در آنها وجود دارد آسیب به ممبران آکومولاتور دیافراگمی قابل جبران نبوده و از آنجا که ممبران بصورت جوشی و متصل به بدنه آکومولاتور مصرف می شود می بایست تعویض گردد. از معتبر ترین برند های تولید کننده آکومولاتور های صنعتی فشار بالا می توان به برند هایداک Hydac آلمان و برند اولائر Olaer فرانسه اشاره نمود.

نتایج جستجو برای آکومولاتور
فراهم صنعت
Iran-مرکزی تهران
021-55429139

آکومولاتور تیوپی هیداک

آکومولاتور تیوپی هیداک پدیده هیدرولیک پنیوماتیک قویترین نمایندگی HYDAC در ایران تقدیم می نماید و با کیفیت ترین آکومولاتورهای سری تیوپی ، ساخت کمپانی آلمانی هیداک ، بسیار با کیفیت ، دارای فشار های کاری ایده آل ، راندمان کاری و طول عمر مفید بسیار بالا ، ایده آل در شرایط دشوار کاری ،از آکومولاتورها در یک سیستم می توان در نقش های متفاوتی بهره برد مثلا به عنوان یک انباره جبران ساز فشار و یا یک ضربه گیر اساسی ولی نکته قابل توجه این که تمامی این نقش ها اصلی و حیاتی هستند و کیفیت قطعه آکومولاتور در آنها فراتر از حد تصور مهم است ، کمپانی هیداک یکی از بهترین تولید کنندگان آکومولاتور در جهان است که کیفیت آکومولاتورهای سری تیوپیبلدری آن در جهان زبان زد است ، بلدر بسیار حرفه ای و با کیفیت مناسب سیکل های کاری طولانی از مزیت آکومولاتورهای تیوپی هیداک می باشد ، از طرف دیگر تنوع حیرت انگیز در سایزها که از لیتراژ های بسیار کم ۱ لیتر تا ۱۰۰ لیتر را در بر می گیرد دست شما را برای انتخاب کاملا باز گذاشته از طرفی همزمان می توانید فشار کاری مورد نیازتان را نیز انتخاب کنید هرچند که شیر های تنظیم آکومولاتورهای با کیفیت و قدرت تنظیم بسیار عالی را هم می توانید در اختیار

آکومولاتور تیوپی هیداک
آکومولاتور تیوپی هیداک
فراهم صنعت 021-55429139
فراهم صنعت
Iran-مرکزی تهران
021-55429139

آکومولاتور پیستونی هایداک

آکومولاتور های پیستونی در واقع با دوام ترین نوع آکومولاتور های صنعتی هستند که دارای قیمت بالاتری نیز نسبت به آکومولاتور های دیافراگمی و یا تیوپی هستند. آکومولاتور پیستونی هایداک HYDAC که دارای یک محفظه استوانه ای به شکل لاینر و یا بوش بوده و در داخل آن یک پیستون بعنوان جدا کننده بین بخش جریان روغن هیدرولیک و گاز ازوت یا نیتروژن انقباض پذیر قرار گرفته است در ظرفیت های حجمی مختلف با ظرفیت فشار و بار متنوع عرضه شده و قابل استفاده در سیستم های هیدرلیک فشار قوی مانند جرثقیل های صنعتی می باشد. آکومولاتور پیستونی هایداک نه تنها برای جریان های فشار قوی بلکه در دماهای کاری بالا و در برابر پلیسه های فلزی بوجود آمده در سیستم هیدرولیک نیز مقاومت مناسبی دارد. قابلیت اتصال آکومولاتور های پیستونی هایداک در هر زاویه ای وجود دارد اما اتصال بصورت عمودی با قرار گیری بخش نگهدارنده گاز نیتروژن در بالا ترجیح داده می شود تا از ته نشین شدن آلاینده ها و پلیسه ها بر روی سیل های پیستون جلوگیری به عمل آید.

آکومولاتور پیستونی هایداک
آکومولاتور پیستونی هایداک
فراهم صنعت 021-55429139
فراهم صنعت
Iran-مرکزی تهران
021-55429139

آکومولاتور دیافراگمی OLAER فرانسه

آکومولاتور های دیافراگمی نوع حساسی از مخزن ازت هستند که دیافراگم داخلی آنها بر خلاف انواع تیوپی که قابل تعمیر با تعویض تیوپ می باشد در صورت پاره شدن قابلیت تعمیر ندارند. عدم قابلیت تعمیر این سری از آکومولاتور ها اتصال دیافراگم به شکل جزئی غیر قابل جدا سازی از بدنه می باشد. یکی از شناخته شده ترین و با کیفیت ترین نوع آکومولاتور های دیافراگمی برند فرانسوی OLAER می باشد که به تولید سایز های مختلفی از آکومولاتور دیافراگمی با فشار ها و در ظرفیت های مختلف می پردازد. آکومولاتور های دارای دیافراگم اغلب بدون شارژ اولیه به بازار عرضه می شوند و نیاز به شارژ نیتروژن پیش از کاربری داشته و در فشار هایی مانند 3000 Psi دارای کاربری های هیدرولیکی و پنوماتیکی گسترده ای هستند. قیمت برند OLAER با توجه به استاندارد اروپای این محصول و تکنولوژی بالایی که در تولید آن بکار رفته است طبیعتا بالاتر از نمونه های چینی و متفرقه و در رده قیمت آکومولاتور های برند های برجسته ای مانند هایداک می باشد.

آکومولاتور دیافراگمی OLAER فرانسه
آکومولاتور دیافراگمی OLAER فرانسه
فراهم صنعت 021-55429139

نقش آکومولاتور در جبران کاهش جریان پمپ

نقش آکومولاتور در جبران کاهش جریان پمپعمده ترین دلیل بکارگیری آکومولاتور ها در سیستم های هیدرولیک جبران و تامین جریان پمپ می باشد. برخی از مدار های هیدرولیکی نیاز به دبی جریان بالایی از سیال دارند که این نیاز به صورت مقطعی بوده و بصورت عادی با جریان سیال محدودی کار می کنند. زمانیکه بخشی و حتی نیمی از سیکل های هیدرولیکی از جریان پمپ استفاده نمی کنند طراحان ماشین آلات ترجیح به استفاده از آکومولاتور در سیستم هیدرولیک دارند. در چنین شرایطی است که با افت فشار هیدرولیک آکومولاتور ها شروع به فعالیت می کنند.

در برخی از کاربری های هیدرولیک طراحی نهایی سیستم هیدرولیک نیاز به فشار بالاتری از سیال نسبت به طراحی اولیه پیدا می کند. به عنوان مثال ، در مدار نشان داده شده در بالا ، حداقل 2000 psi برای انجام کار لازم است ، اما آکومولاتور ها باید با فشار بیشتری پر شوند تا بتوانند مایع اضافی را بدون افت از حداقل فشار سیستم تامین کنند. بنابراین ، این مدار از حداکثر فشار 3000 psi برای ذخیره مایعات کافی برای چرخاندن سیلندر در زمان تعیین شده استفاده می کند و هنوز نیروی کافی برای انجام کار را دارد.

این مدار از چندین آکومولاتور برای تکمیل جریان پمپ استفاده می کند زیرا زمان توقف 45 ثانیه است. از 57.5 ثانیه چرخه پمپ با حجم ثابت 22 دور در دقیقه در بیشتر چرخه روی فشار کار می کند تا سیلندر و آکومولاتور ها را پر کند. بدون آکومولاتور ، این مدار به پمپ 100 دور در دقیقه نیاز دارد که توسط موتور 125 اسب بخار هدایت می شود. اگرچه هزینه اولیه برای یک پمپ و موتور کوچکتر به علاوه آکومولاتور ها ممکن است نزدیک به پمپ و موتور بزرگتر باشد ، صرفه جویی در انرژی در طول عمر دستگاه باعث می شود این مدار آکومولاتور اقتصادی تر شود.

در چنین شرایطی است که بکارگیری آکومولاتور بالاخص در سیستم های هیدرولیکی که از پمپ هایی با دبی جریان ثابت استفاده می کنند اهمیت ویژه ای پیدا می کند. به عنوان مثال ، افزودن یک آکومولاتور ، کنترل جریان و سوئیچ فشار به مدار پمپ حجم ثابت نشان داده شده در بالا ، اجازه می دهد تا پمپ تخلیه شود وقتی فشار در حداقل تنظیمات فشار سوئیچ یا بالاتر از آن است. اگر نشتی در شیر یا سیل های سیلندر اجازه دهد فشار حدود 5 درصد کاهش یابد ، کلید فشار کنترل جهت را تغییر می دهد و آکومولاتور انتهای درپوش سیلندر را تحت فشار قرار داده و فشار را به حداکثر می رساند. تنها زمانی که پمپ بارگیری می شود زمانی است که مایعات مورد نیاز است. این مدار با یک پرس لمینت کار می کند که مواد را محکم می کند و آن را به مدت یک تا پنج دقیقه تحت فشار نگه می دارد. اگر جریان در طول دریچه امداد در تمام آن مدت تحت فشار زیاد باشد ، گرمای زیادی ایجاد می کند و انرژی را هدر می دهد.

هیدرولیک تک
Iran- جنوب‌ تهران
021-55732535

آکومولاتور ماشین آلات راهسازی و معدنی

آکومولاتور در ماشین آلات سنگین معدنی و راهسازی بعنوان مخزن نیتروژن در سیستم های هیدرولیک برای جلوگیری از ایجاد شک و ترکیدن لوله های هیدرولیکی مورد استفاده قرار می گیرد. آکومولاتور ها در انواع تیوپی و دیافراگمی بر روی انواع لودر ها، بیل های مکانیکی، گریدر، بولدوزر و بیل بکهو و دیگر ماشین آلات معدنی بکار گرفته می شود. استفاده از آکومولاتور در ماشین آلات راهسازی بعنوان بوستر ترمز نیز صورت می گیرد که ظرفیت های متفاوتی نسبت به آکومولاتور های مصرفی در سیستم های جک هیدرولیک دارند. آکومولاتور های تیوپی با تعویض تیوپ قابل تعمیر هستند حال آنکه آکومولاتور های دیافراگمی عملا پس از آسیب به قشای میانی کاربری خود را از دست داده و نیاز به تعویض پیدا می کنند. بازرگانی هیدرولیک تک عرضه کننده انواع آکومولاتور برای کلیه ماشین آلات راهسازی و معدنی در ایران می باشد.

آکومولاتور ماشین آلات راهسازی و معدنی
آکومولاتور ماشین آلات راهسازی و معدنی
هیدرولیک تک 021-55732535
فراهم صنعت
Iran-مرکزی تهران
021-55429139

آکومولاتور مبدل حرارتی

در قسمت خطوط مکش و خلا سیستم های حرارتی از نوع خاصی از آکومولاتور استفاده می شود. سایز ها و حجم های متنوعی از آکومولاتور مبدل حرارتی که دارای سایز محفظه ورودی از 1/2 اینچ تا 3/4 اینچ هستند و از نظر ظرفیتی در محدوده 1.4 الی 3.9 لیتر تولید می شوند. از آنجایی که این سری از آکومولاتور ها در دسته کم فشار قرار می گیرند قیمت آنها نیز در قیاس با قیمت آکومولاتور های صنعتی مانند نمونه های اتصال تاور کرین ها کمتر و حساسیت پایین انها سبب می شود که با برند های چینی نیز در بازار مورد استفاده قرار گیرند. آکومولاتور های مبدل های حرارتی اغلب از نوع تیوپی مورد استفاده قرار می گیرند و در اغلب موارد نیز از آنجایی که در فشار کاری کم و با آلاینده ها از جمله پلیسه های فلزی محدودی سر و کار دارند طول عمر بالایی داشته و تیوپ داخلی آنها قابلیت تعویض نیز دارد.

آکومولاتور مبدل حرارتی
آکومولاتور مبدل حرارتی
فراهم صنعت 021-55429139
هیدرولیک تک
Iran- جنوب‌ تهران
021-55732535

آکومولاتور جرثقیل

جرثقیل های ماشینی بزرگ از آکومولاتور ها در اتصالات جک هیدرولیک خود هم برای جلوگیری از شوک و هم برای لیفتینگ بار استفاده می کنند. میزان شارژ گاز ازوت یا نیتروژن در آکومولاتور ها رابطه مستقیم با حداکثر ارتفاع لیفتینگ بار توسط جرثقیل دارد بگونه ای که با کاهش شارژ گاز نیتروژن در آکومولاتورها ارتفاع لیفتینگ بار نیز در این ماشین آلات کاهش می یابد. آکومولاتور ها با برند های مختلفی بر روی جرثقیل های عظیم الجثه اتصال پیدا می کنند که از معتبر ترین این برند ها برند اولائر فرانسه و هایداک آلمان می باشد. در اغلب کاربری ها به سبب تنش های فشاری سنگینی که در کاربری با جرثقیل بر روی آکومولاتور وارد می شود از آکومولاتور های فشار بالا در اتصال استفاده می شود.

آکومولاتور جرثقیل
آکومولاتور جرثقیل
هیدرولیک تک 021-55732535
فراهم صنعت
Iran-مرکزی تهران
021-55429139

آکومولاتور بلدری هیداک

آکومولاتور بلدری هیداک پدیده هیدرولیک پنیوماتیک قویترین نمایندگی HYDAC در ایران تقدیم مینماید بهترین نوع آکومولاتورهای تیوپی بلادری با بالاترین فشار کاری ساخت کمپانی معتبر آلمانی هیداک ، متنوع در ظرفیت و لیتراژ ، بسیار ایمن و قابل اطمینان و به همین سبب ایده آل جهت استفاده به عنوان ضربه گیر در سیستم ، راندمان کاری و طول عمر مفید بالا، تنها بخشی از خصوصیات ذاتی آکومولاتورهای هیداک می باشد، در مورد کیفیت این سری از آکومولاتورها همین بس که علاوه بر تمامی دستگاه های ساخته شده در کشور آلمان برای کارخانه های سیمان تمامی دستگاه های مطرح ساخته شده در سایر نقاط دنیا از آکومولاتورهای هیداک بهره می برند ، ما مشاوری متعهد برای شما باقی می مانیم

آکومولاتور بلدری هیداک
آکومولاتور بلدری هیداک
فراهم صنعت 021-55429139
هیدرولیک تک
Iran- جنوب‌ تهران
021-55732535

آکومولاتور دستگاه دایکست

دستگاه های دایکست که بصورت قالب گیری برای فورج کردن و شکل دادن به صفحات و ورق ها و یا در کل برای تولید اشکال مختلف از قطعات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند از اکومولاتور ها در سیستم های جریان هیدرولیکی خود استفاده می کنند. فشار وارد بر بلادر آکومولاتور تیوپی و یا بر ممبران آکومولاتور دیافراگمی در نقطه انبساط پایینی به حداکثر خود می رسد و بر حسب تناژ کاری دایکست از ظرفیت های باری مختلفی آکومولاتور استفاده می شود. تنظیم گاز نیتروژن آکومولاتور مورد استفاده در دستگاه های دایکست صنعتی نقش بسیار مهمی در عملکرد این ماشین آلات دارد.

آکومولاتور دستگاه دایکست
آکومولاتور دستگاه دایکست
هیدرولیک تک 021-55732535
هیدرولیک تک
Iran- جنوب‌ تهران
021-55732535

آکومولاتور دیافراگمی

آکومولاتور دیافراگمی
این آکومولاتور ها با مارک اولائر فرانسه با گنجایش 70 سی سی تا 3.5 لیتر تولید شده اند. این آکومولاتور ها در دستگاه های راه سازی به جای بوستر ترمز استفاده میگردند. کار این قطعه بیشتر برای مواردی است که دستگاه خاموش است و این قطعه روغن را که در حالت ذخیره است به پیستون رسانیده تا راننده امکان ترمز گرفتن در حالت خاموش را داشته باشد
از سایز 0.07 الی 3.5 لیتر برای انبار کردن روغن
پر فشار
لوازم یدکی - ماشین آلات راهسازي
ابزار آلات - ابزار آلات هیدرولیک
تجهیزات صنعتی - پمپ

آکومولاتور دیافراگمی
آکومولاتور دیافراگمی
هیدرولیک تک 021-55732535
فراهم صنعت
Iran-مرکزی تهران
021-55429139

آکومولاتور هیداک

آکومولاتور هیداک پدیده هیدرولیک پنیوماتیک قویترین نمایندگی HYDAC در ایران تقدیم مینماید، ارایه آکومولاتور بلدری ساخت کمپانی آلمانی هیداک ، این سری از آکومولاتورها، بسیار با کیفیت ، پرقدرت و متنوع هستند ، قدرتی مناسب و توانایی روبرویی با شک های احتمالی سیستم ها ، قابل اطمینان و بسیار ایمن ، راندمان کاری و طول عمر بالا ، ارایه شده در سایز های ۱،۲/۲،۴،۵،۶،۱۰،۲۰،۳۲،۵۰ لیتری،فشار کاری هیدرولیک ایده آل ، ما مشاوری متعهد برای شما باقی می مانیم

آکومولاتور هیداک
آکومولاتور هیداک
فراهم صنعت 021-55429139
فراهم صنعت
Iran-مرکزی تهران
021-55429139

آکومولاتور EPE

آکومولاتور EPE پدیده هیدرولیک پنیوماتیک قویترین نمایندگی EPE در ایران تقدیم مینماید ارایه بهترین آکومولاتور بلدری ساخت کمپانی ایتالیایی EPE ، آکومولاتورهای سری تیوپی ، بسیار با کیفیت ، ارایه شده در سایز های ۰/۷،۱،۱/۵،۳،۵،۱۰،۱۵،۲۰،۲۵،۳۵،۵۵، قدرتمند ، حرفه ای و دارای فشار کاری مناسب ، راندمان کاری و طول عمر مناسب ،طراحی مناسب به حهت استفاده به عنوان ضربه گیر در سیستم ، ما مشاوری متعهد برای شما باقی می مانیم

آکومولاتور EPE
آکومولاتور EPE
فراهم صنعت 021-55429139
فراهم صنعت
Iran-مرکزی تهران
021-55429139

آکومولاتور اولایر

آکومولاتور اولایر پدیده هیدرولیک پنیوماتیک قویترین نمایندگی OLAER در ایران تقدیم مینماید ارایه بهترین آکومولاتورهای سری بلدری ساخت کمپانی اولایر فرانسه ، کیفیتی بی نظیر ، طراحی منحصر به فرد ، متنوع در سایز ، ایمن و قابل اطمینان ، فشار کاری مناسب ، قدرت عملکرد مطلوب در شرایط دشوار کاری و به همبن سبب مناسب جهت استفاده به عنوان ضربه گیر در سیستم ، طراحی حرفه ای ، ما مشاوری متعهد برای شما باقی می مانیم

آکومولاتور اولایر
آکومولاتور اولایر
فراهم صنعت 021-55429139
هیدرولیک تک
Iran- جنوب‌ تهران
021-55732535
آکومولاتور خط سروو ماشین آلات راهسازی

آکومولاتور در ماشین آلات راهسازی به دو منظور مورد استفاده قرار میگیرد. در سیستم ترمز ماشین آلات راهسازی از آکومولاتور به عنوان بوستر ترمز استفاده می شود. همچنین در خط سروو ماشین آلات راهسازی برای بالا بردن جک استفاده می شود.

آکومولاتور خط سروو ماشین آلات راهسازی
آکومولاتور خط سروو ماشین آلات راهسازی
هیدرولیک تک 021-55732535
هیدرولیک تک
Iran- جنوب‌ تهران
021-55732535
آکومولاتور تیوپی

آکومولاتور تیوپی
از سایز 1 - 50 لیتر برای انبار کردن روغن هیدرولیک پر فشار
لوازم یدکی - ماشینهای راه سازی
ابزار آلات - ابزار آلات هیدرولیک
تجهیزات صنعتی - پمپ

آکومولاتور تیوپی
آکومولاتور تیوپی
هیدرولیک تک 021-55732535
هیدرولیک تک
Iran- جنوب‌ تهران
021-55732535
آکومولاتور هایداک

هایداک یکی از بزرگترین تولید کنندگان آکومولاتور و شیر آلات هیدرولیک پنوماتیک است. آکومولاتور هایداک از نوع تیوپی، پیستونی و دیافراگمی تولید می شوند.

آکومولاتور هایداک
آکومولاتور هایداک
هیدرولیک تک 021-55732535
اسپانسر های ما
تاپ وایر
تاپ وایر

بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

021-55400146
بازرگانی برادران امیر
بازرگانی برادران امیر

وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

021-55415814
بازرگانی تقی زاده
بازرگانی تقی زاده

بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

02166661786
باختر پدید فولاد
باختر پدید فولاد

باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

021-55421082-4
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved