CALL US NOW
09125030071 | 02122087856
آیکون واتساپ

خدمات تاسیسات ساختمان در جردن تهران

خدمات تاسیسات ساختمان در جردن تهران

با توجه به ساخت و ساز و برج سازی در سطح انبوه در منطقه جردن تهران، خدمات تاسیساتی مورد نیاز ساختمان ها نیز در این منطقه افزایش چشم گیری داشته است. تاسیسات ساختمان از نظر فنی به سیستم ها و ابزارهای موجود در ساختمان می گویند که در سلامت ساختمان و تامین نیازهای اولیه انسانی نقش موثری دارد و این نیاز ها را بطورکلی می توان دسترسی به منابع انرژی ، و کنترل دما که در کل ساختمان به وسیله سیستم ها طرح ریزی شده است نام برد. تاسیسات ساختمانی در زمان های بسیار دور وجود نداشت و معماران جهت استفاده بهینه از آب و هوا ( انرژی ) بنا ها را بشکل های خاص طراحی می کردند و یا از متریال های ساختمانی خاص بهره می بردند اما امروزه با پیشرفت بشر در زمینه صنعت همه چیز فرق کرده است و انسان بوسیله ابزار همه چیز را کنترل می کند. ابزار های موجود حال حاضر بسیار متنوع و کاربردی هستند و می توان به کمک آنها هر کجا را که می شود به لوله های حامل انرژی مجهز نمود و یا دمای آن مکان را به دمای دلخواه مورد نظر رساند.


خدمات تاسیسات ساختمان در جردن جهت رسیدگی به مشکلات تاسیساتی از قبیل سرویس ، تعمیر و تعویض سیستم ها می باشد و با استفاده از متخصصین حوزه تاسیسات ساختمان ایمنی کامل تاسیسات و ساختمان شما را تضمین می کنند. می توان مهندسین خدمات تاسیسات ساختمان در جردن را در جرگه مهندسین خبره در تهران جهت سرویس و تعمیر تاسیسات ساختمانی نام برد. گستردگی و تنوع در تاسیسات ساختمان و همچنین بروز شدن سیستم ها باعث شده است تا نیاز به سرویس این سیستم ها دوچندان شود چرا که تاسیسات ساختمان بایستی بصورت مرتب سرویس شوند تا از خرابی آنها جلوگیری شود. ساختمان های قدیمی تر از سیستم های قدمی تری برخوردارند و این امر هزینه آنها را کمی افزایش داده است اما حتی در مورد این ساختمان ها که دارای سرویس های قدیمی و پر هزینه ای هستند باید گفت که با سرویس و چکاپ مرتب آنها هزینه ها را بطور چشمگیری می توان کاهش داد. در ساختمان های بروز تر این مشکلات کمتراست اما بدلیل گرانتر بودین این سیستم ها اگر آنها را بطورمرتب سرویس نکنید و این امر موجب خرابی و نقص سیستم ها شود هزینه ی تعمیرات آنها بشدت بالا می رود. در نهایت تنها راه کنترل هزینه و تضمین سلامت تاسیسات ساختمان و بنا سرویس مرتب این سیستم ها می باشد. بطور کلی این تاسیسات شامل تاسیسات گرمایش و سرمایش در جردن ، لوله های حامل انرژی ، عایق ها ، بالابر ها و آسانسور ها می شود. هر کدام از این سیستم ها دارای دسته متفاوت و مختلفی هستند که آنها را معرفی می کنیم. سیستم های سرمایشی عبارتند از کولر آبی ، کولر گازی ( اسپیلت ) و چیلر ها می باشند اما درسیستم های گرمایشی پکیج ، رادیاتور ، موتور خانه ، اسپیلت و چیلر را می توان نام برد که جهت کنترل دما از آنها استفاده می شود در کنار این فعالیت ها خدمات لوله کشی گاز و آب و فاضلاب نیز انجام می گیرد که باید به آن توجه ویژه ای داشت در کنار تمام این ها عایق کاری را نباید فراموش کرد. عایق سقف و کف استخر ها از جمله خدمات تاسیسات ساختمان در جردن است که بدلیل و جود استخرهای فراوان رونق بسیار دارد.

انواع خدمات تاسیساتی ساختمان، لوله کشی و حرارتی در جردن

خدمات تاسیسات ساختمانی متنوع بوده و بر اساس نیاز مشتری و سیستم تاسیساتی انجام می پذیرد تا مشکل بوجود آمده کامل برطرف گردد. از جمله این فعالیت ها خدمات سرویس و تعمیر سیستم های تهویه مطبوع می باشد که شامل تاسیسات سرمایشی و گرمایشی می شود این سیستم ها با توجه به دمای محیط استفاده می شوند.سیستم های گرمایشی در زمستان و سیستم های گرمایشی در تابستان اگرچه برخی از این تاسیسات دوکاره می باشند.در اینجا به شما زمان مناسب سرویس کردن هر یک از سیستم های تاسیسات ساختمانی را یاداور می شویم. در سیستم های سرمایشی قبل از شروع فصل گرما بهتر است که این تاسیسات ساختمانی در جردن سرویس شوند تا در هنگام فعالیت در فصل گرما دچار مشکل نشوند. جهت سرویس اسپیلت ها بایست فیلترآنها را تعویض و میزان گاز موجود در کمپرسور چک شود و در کولر های آبی پوشال ها ، پمپ ، کفی ، تسمه و موتور باید حتما قبل از استفاده سرویس شوند. سرویس کولر های آبی اغلب به تعویض پوشال و روغنکاری منتهی می شود تا کولر بتواند بهترکار کند. چیلر ها هم قابلیت گرمایشی دارند و هم سرمایشی و نحوه سرویس چیلر ها بیشتر بسته به نحوه کارکرد آنها دارد در چیلرها بیشتر بحث اندازه گاز آنها و صدای کندانسور مد نظر است . چیلر ها جز تاسیسات بسیار کارامد هستند که توانایی فوق العاده ای در تامین تهویه مطبوع در ساختمان های بزرگ را در جردن تهران دارند. علاوه بر چیلر ها ، موتورخانه ها ( شوفاژ خانه) نیز قابلیت استفاده بالایی در خانه های بزرگ و مجتمع ها را در جردن دارند اما نسبت به چیلر بسیار پر هزینه و قدیمی تر هستند.


جهت سرویس موتور خانه دیگ و مشعل بیشترین حساسیت را دارد و ابتدا این دو عامل را چک و سرویس می کنند و سپس لوله های موتور خانه را بازدید می کنند . عموم وسایل گرمایشی قابلیت استفاده گروهی را دارا هستند. در مجموع سیستم های گرمایشی مانند پکیج ها و رادیاتور ها جایگاه ویژه ای بدلیل عمومی تر بودنشان دارند. در پکیج ها ایمنی بسیار بالاتر از سایر سیستم های گرمایشی است و بلحاظ هزینه مقرون بصرفه تر هستند و سرویس پکیج ها و رادیاتور ها بسیار کم هزینه تر از الباقی سیستم ها می باشد . چک و سرویس راداتور و پکیج عموما به یک هواگیری و چک لوله ها ختم می شود و اگر مشکل دیگری نباشد دیگر جای نگرانی ندارد. جدا از سیستم های تهویه مطبوع سیستم های حمل انژی نیز بسیار مهم هستند این سیستم ها شامل لوله های آب ، گاز و فاضلاب می شود سلامت این لوله بسیار ضروری است چرا که نشتی هر یک از این لوله ها علاوه برخطرات بسیار برای ساکنین می تواند موجب خرابی ساختمان گردد . این لوله ها در صورت خرابی بایستی فورا تعویض و یا تعمیر شوند.


خدمات تاسیسات ساختمانی این فعالت را جز فعالیت های روزمره خود قرار داده است . خدمات تاسیسات ساختمان در جردن یکی از ارایه دهنده های این خدمت می باشد . سلامت عایق کف استخر ها و سقف پشت بام ها یکی دیگر از عوامل حفظ سلامت ساختمان در برابر عوامل محیطی می باشد . چنانچه در یکی از این موارد به مشکل عایق برخورد کردید می توانید با تماس به یک موسسه خدمات تاسیسات ساختمان در جردن و یا منطقه خود مشکل را به راحتی بدست مهندسین این حوزه حل نمایید. تمامی تاسیسات بکار رفته در ساختمان جهت رفاه حال ساکنین استفاده شده است اما چنانچه هرکدام از این سیستم ها دچار مشکل شود و از کنار آن بسادگی رد شوید قطعا دچار مشکلات عدیده خواهید شد پس از سرویس به موقع و چکاپ تاسیسات خانه خود غافل نشوید. سرویس بموقع تاسیسات ساختمان علاوه بر حفظ ایمنی ساختمان هزینه های شما را بشدت کاهش می هد. خدمات تاسیسات ساختمان با کمترین هزینه و بالاترین ضریب اطمینان کار تاسیسات ساختمان شما را در کمترین زمان انجام می دهد.

خدمات لوله کشی آب و گاز ساختمانی در جردن

یکی از اصلی ترین خدمات تاسیساتی ساختمان که در داخل کار و در مرحله سخت کاری ساختمان صورت می پذیرد لوله کششی آب و گاز می باشد. لوله کشی آب ساختمانی در جردن که اغلب با بکارگیری لوله های PVC برای جلوگیری از زنگ زدگی و ترکیدگی لوله ها صورت می پذیرد هم برای انتقال آب شرب و هم جهت انتقال آب سیستم های حرارتی مانند شفاژ ها و در صورت ارائه پلن برای سیستم گرمایش از کف صورت می پذیرد. لوله کشی گاز نیز که در سطحی محدودتر برای انتقال گاز به نقاط اتصال گاز در آشپزخانه ها، برای انتقال گاز بر روی اتصال پکیج ها و شفاژ خانه ها صوئرت می پذیرد اغلب با بکارگیری لوله های فلزی بدون نشتی و با دقت بالا از دیگر خدمات تاسیساتی ساختمانی قابل ارائه در منطقه جردن تهران می باشد.

خدمات لوله کشی آب و گاز ساختمانی در جردن

لینک های مرتبط با خدمات تاسیسات ساختمان در جردن تهران

I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
تاسیسات ساختمانی | برق ساختمان | خدمات ساختمانی
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2022 - All rights reserved