Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
ابزار آلات هیدرولیک و ابزار صنعتی

مقالات و اطلاعات فنی
فقط نمایش محصولات نمایش
صادر کننده تولید کننده اعضای ویژه دسته بندی
جنوب‌ تهران 8 مرکزی تهران 15انتخاب شهر
[عمده فروش, خرده فروش, ]
Iran-مرکزی تهران
021-55429139تلفن

فراهم صنعت لوازم لوازم هیدرولیک

فراهم صنعت وارد کننده و عرضه کننده انواع قطعات ماشین آلات صنعتی شامل انواع الکتروپمپ، الکتروگیربکس و الکتروموتور در ایران می باشد. طیف گسترده ای از فن آوری های صنعتی و هسته ای را به طرزی کاملا منحصر به فرد پوشش می دهد . موفقیت این مجموعه مرهون اندیشیدن به راه حل های اساسی برای دست نیافته های مهندسی در جهان است. با همکاری شما، پدیده هیدرولیک پنوماتیک بهره وری و سود دهی قطعات را بهبود می بخشد و به دنبال راه های جدید برای حل بزرگترین چالش های بشریت است.در راستای تحقق این تفکر پدیده هیدرولیک پنوماتیک استراتژی برد ، برد را در پیش گرفته است و به همین جهت پدیده هیدرولیک پنوماتیک سود اقتصادی و معنوی همگان را در نظر می گیرد در پدیده هیدرولیک پنوماتیک ، ما یک فرهنگ مبتنی بر شخصیت مداری که مجموعه ای از فضائل پذیرفته شده جهانی است را سر لوحه کار خود قرار داده ایم .صداقت ، اخلاق و تعهد ،توجه به کودکان و احترام به محیط زیست خط مشی های تغییر نا پذیر ماست . ما همواره متعهدانه در خدمتیم .

پمپ هیدرولیک پیستونی رادیال ۸۷ لیتری توز ایران
پمپ هیدرولیک پیستونی رادیال ۸۷ لیتری توز ایران
Iran 021-55429139
[صادر کننده, وارد کننده, تولید کننده, عمده فروش, خرده فروش, خدمات, ]
Iran-مرکزی تهران
021-66743168تلفن

ابزار یار لوازم لوازم هیدرولیک

ابزاریار وب سایت رسمی برای معرفی و فروش انواع ابزار آلات صنعتی و ابزارآلات بادی و پنوماتیک و هیدرولیک و ابزار دستی و ابزار اندازهگیری . این مجموعه سعی در این داشته که با توزیع انواع ابزار صنعتی با برندهای معتبر موجود در مارکت جهانی سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد تمامی خدمات ابزار یار تحت پوشش ضمانت اصالت کالا و کیفیت و برند اصلی میباشد. کارشناسان فروش این مجموعه آمادگی و تجربه لازم در تجهیز کارگاه ها و خطوط تولید را دارا بوده و آماده مشاوره و پاسخگویی به شما صنعتگر گرامی هستند .

کولیس ساده فک بلند
کولیس ساده فک بلند
Iran 021-66743168
[صادر کننده, وارد کننده, تولید کننده, عمده فروش, خرده فروش, خدمات, ]
Iran-مرکزی تهران
021-۶۶۸۱۵۱۱۰تلفن

بازرگانی آدور ابزار لوازم لوازم هیدرولیک

بازرگانی آدور ابزار با شناخت بازار مصرف ابزارآلات و تجهیزات خاص در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد و سیمان و . . . و به پشتوانه 15 سال تجربه کاری، تاسیس گردیده است. بازرگانی آدور ابزار در بخش واردات و تامین تجهیزات از برندهای معتبر خارجی و تولید و ساخت برخی دستگاهها و ابزارآلات هیدرولیک فعالیت دارد. واردات و تامین انواع دستگاه ایرلس جهت پاشش رنگ، سنباده زن برقی، پمپ و بوستر گاز و آمپلی فایر از برند هسکل Haskel آمریکا و SHINEEAST چین، دستگاههای گسکت بر، فلنج فیسر، گریس پمپ فشار قوی، ابزار هیدرولیک انرپک، صفحه نمایش لمسی صنعتی، لوازم و ملزومات دستگاه لپینگ، انواع اورینگ و پکینگ از برند Parker و . . . در حوضه فعالیت بخش واردات بازرگانی آدور ابزار می باشد. همچنین طراحی و ساخت انواع تست پمپ، طراحی و ساخت انواع جک و سیلندر هیدرولیک، طراحی و ساخت انواع پاور پک و یونیت هیدرولیک در حوضه فعالیت بخش مهندسی آدور ابزار می باشد. فروش ابزار بادی و پنوماتیک ، خرید و فروش ابزار صنعتی ، خرید و فروش ابزار هیدرولیک ، فروش انواع ابزار پنوماتیک

جک هیدرولیکی RC-59 انرپک ENERPAC
جک هیدرولیکی RC-59 انرپک ENERPAC
Iran 021-۶۶۸۱۵۱۱۰
[صادر کننده, تولید کننده, عمده فروش, خرده فروش, ]
Iran-شمال‌ تهران
021-22087856تلفن

دستگاه تصفیه گازوئیل مانا

دستکاه فیلتر گازوئیل دارای سیستم تصفیه سوخت متحرک روشی مطمئن برای تصفیه و انتقال سیال و گازودیل فراهم می کند. از این سیستم جهت فیلتر گازوئیل در مخازن و در حین سوختگیری بصورت مستقیم استفاده میشود بدین صورت که این سیستم از یکطرف دارای شلنگ بوده که در مخزن قرار میگیرد، در طرف دیگر دارای نازلی بوده که با فشردن دکمه روی نازل دستگاه گازوئیل را از داخل مخزن مکش کرده و با گذر از داخل دو فیلتر از نوع فیلتر های دونالدسون آمریکا با بالاترین قدرت جذب و حذف ذرات ناخالصی در طرف دیگر سوخت گازوئیل بسیار پاک را تحویل میدهد.

دستگاه فیلتر گازوئیل
دستگاه فیلتر گازوئیل
Iran 021-22087856
[تولید کننده, عمده فروش, خرده فروش, ]
Iran-مرکزی تهران
021-66634471تلفن

هیدرولیك و پنیوماتیک بهفن عرضه لوازم هیدرولیک

هیدرولیک بهفن در زمینه طراحی برای مدارهای هیدرولیکی، طراحی و ساخت پاورپک و جک هیدرولیک، طراحی وساخت بلوک زیرشیری برای ماشین آلات صنعتی و راهسازی در صنایع مختلف مانند خودروسازی ، فولاد ، ماشین آلات صنایع فلزی ، ریخته گری و غیره تجارب مفیدی بدست آورده است.

پمپ هیدرولیک دنده ای
پمپ هیدرولیک دنده ای
Iran 021-66634471
[عمده فروش, خرده فروش, ]
Iran- جنوب‌ تهران
021-33957899تلفن

اتصالات هیدرولیک احمد عرضه لوازم هیدرولیک

فروشگاه احمد تهیه و توزیع انواع اتصالات هیدرولیک و پنوماتیک و ...تهیه و توزیع انواع شلنگ های هیدرولیک،نخدار و .. ارائه انواع مغزی،مهره دنباله،سر شلنگی،سری کاتری،واسطه شلنگ خور،دنباله جوشی،تبدیل،کوپلینگ،پوسته،شیلنگ هیدرولیک،شیر پنوماتیک،شیر گاز

اتصالات هیدرولیک
اتصالات هیدرولیک
Iran 021-33957899
[عمده فروش, خرده فروش, خدمات, ]
Iran- جنوب‌ تهران
021-55419533-55416763تلفن

پارس تکنیک عرضه لوازم هیدرولیک

ابزار صنعتی پارس تکنیک، ارائه انواع ابزار آلات، جرثقیل برقی و دستی و پالت، ابزار آلات صنعتی ،جک اینر پک،گریس پمپ و اسکازین،پولیفت تیفور و..

جک های وسط سوراخ اینر پک
جک های وسط سوراخ اینر پک
Iran 021-55419533-55416763
 • انتخاب صفحات
 • 1
 • 2
 • 3
نمایندگی ها
محصولات ثبت شده
  I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
  تاسیسات ساختمانی | برق ساختمان | خدمات ساختمانی
  نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
  کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
  Copyright 2024 - All rights reserved