نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
قیمت قلاویز کارساز ما به فکر کارماست .....فکر ما در کار ما آزار ماست...!!!
دفعات بازدید : 160599
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 160599
دسته بندی محصولات

ابزار تراشکاری

  • ابزار تراشکاری
  • ابزار تراشکاری
  • اینسرت تراشکاری DCMT11

ابزار اندازه گیری

  • گیج رینگی و توپی
  • میکرومتر بیرون سنج اینسایز
  • میکرومتر دیجیتال اینسایز مدل 25A-3109

ابزار آلات قالبسازی

  • حدیده

ابزار الات جوشکاری

  • الکترود
  • تیغچه تراش
دیگر محصولات
فروش قلاویز-قیمت قلاویز

قیمت قلاویز

فروشگاه آنلاین مته و مرکز فروش انواع مته با در اختیار داشتن کادری مجرب در داخل و خارج کشور آماده ارائه خدمات متمایزی در عرصه واردات ابزار آلات صنعتی می باشد.

روابط حسنه این فروشگاه با تجار کشور های ایلات متحده امریکا.انگلیس.آلمان.فرانسه.ژاپن .چین و امارات متحده غربی و توانایی خاصی به وجود اورده که به راحتی نه تنها ابزار آلات عمومی بلکه ابزار آلات صنعتی.تراشکاری.قالبسازی.اندازه گیره های دقیق .جوشکاری.الکترودهای آلیاژی خاص را نیز به راحتی وارد کشورمان کرده و به مضرف کننده تحویل نماید.فروش و واردات قلاویز .استعلام قیمت قلاویز و قلویز گیر .

درباره فروش قلاویز قیمت قلاویز

پس از سالها حضور در عرصه صنعت کشور عزیزمان ایران و تامین همه جانبه ابزار و تجهیزات صنعتی پروژه های بزرگی همچون نفت.گاز.پتروشیمی.هوافضا.راه سازی.سد سازی.خودرو سازی.صنایع شیشه سازی.صنایع سیمان و بتن.صنایع فولاد و مشاهده خلع های بزرگی که مشکلات فراوانی برای گذراندن زحمت کش و دلسوز ایرانی بوجود اورده .خلاهایی که به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می شوند:کشور در حال توسعه ایران از جانب کشورهای توسعه یافته با مشکلاتی چون تحریم ناعادلانه دست و پنجه نرم میکند و از طرف دیگر نبود اطلاعات علمی داخلی و نبود مشاوره های صحیح و به دور از چشم داشت های مالی و مادی ضریه هی جبران ناپذیری به صنایع ما وارد میکند.

یکی از اصول مدیرت اسلامی .مدیریت بر اساس مشورت صحیح میباشد.کارگزاران توانمد ایرانی تمام تلاش خدو را در عرصه های صنعت به کار بشته اند تا فردایی آباد و آزاد برای کشورمان به ارمغان آورند ولی نبود مشاوره های صحیح این بزرگواران را دچار مشکل نموده است.

آنچه ما را بر آن داشت تا فروشگاه آنلاین صنعت آوران را تاسیس کنیم احساس دینی بود که از جانب تمام زحمتکشان عرصه صنعت این مرز و بوم بر گردن خود احساس می کردیم.

فروشگاه مته و انواع ابزار سوراخکاری که بحق بزرگترین فروشگاه اینترنتی دانش بنیان در زمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بنک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است دارای وجوه تمایزی است که در ذیل به برخی از آنها اشاره میکنیم:

شناخت دقیق و صحیح بازار ابزار و یراق ایران

واردات ابزار آلات صنعتی از کشورهای امریکا .آلمان.انگلیس.فرانسه.امارت متحده.چین و ژاپن در سریع ترین زمان ممکن با مناسب تریت قیمت تمام شده.

ارائه راهکارهای مدیریتی صحیح در زمینه BRANDINGوMARKETINGبه تمامی عزیزان دست اندرکار بورس ابزار آلات صنعتی

حضور مستقیم در /روژهای صنعتی و رفع اشکال استفاده صحیح ابزار

کوتاه کردن دست افراد سود جو و واسطه ها که هزینه های گزافی را بر مدیریت عامل پروژه تحمل می کند.

امید است با عنایت حضرت حق بتوانیم هر چند کوچک و ناچیز در عرصه آبادانی این مرز و بوم ارائه دهیم.

فروشگاه آنلاین مته مفتخر می باشد که بدون هیچ چشم داشت مالی و مادی حاضر به ارائه مشاوره های صحیح در جهت خرید .استفاده .تولید و واردات ابزار آلات صنعتی می باشد.

شاید در دنیای صنعتی امروز پذیرش این مطلب کمی سخت باشد که شرکت بدون چشم داشت مالی.مشاوره ارئه نماید اما اعتقاد ما بر این اساس است که زکات علم نشر آن می باشد لذا این پیام را خدمت تمامی دست اندرکاران عرصه صنعت کشور اعلام می نماییم که هر کجا احتیاج به مشورت داشتید.مجموعه کوچک ما را قابل بدانید با تمام وجود حاضر به خدمت گذاری می باشیم.

واردات:

فروشگاه آنلاین مته با در اختیار داشتن کادری مجرب در داخل و خارج کشور آماده ارائه خدمات متمایزی در عرصه واردات ابزار آلات صنعتی می باشد.

روابط حسنه این فروشگاه با تجار کشور های ایلات متحده امریکا.انگلیس.آلمان.فرانسه.ژاپن .چین و امارات متحده غربی و توانایی خاصی به وجود اورده که به راحتی نه تنها ابزار آلات عمومی بلکه ابزار آلات صنعتی.تراشکاری.قالبسازی.اندازه گیره های دقیق .جوشکاری.الکترودهای آلیاژی خاص را نیز به راحتی وارد کشورمان کرده و به مضرف کننده تحویل نماید.

ابزار آلات تراشکاری
مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
لینک های خارجی
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2023 - All rights reserved