Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دسته بندی محصولات
پیشنهادها
 • کمپرسور
  • گیربکس

   پمپ اسید

   پمپ اسید

   پمپ اسید Acid pump که تحت نام پمپ شیمیایی Chemical pump نیز شناخته می شود یک ماشین مکانیکی برای به گردش در آوردن سیالات اسیدی با خورندگی نسبتا بالا در لوله ها می باشد. از پمپ اسید برای انتقال اسید های خوراکی در صنایع غذایی و دارویی و همچنین در برخی کاربری ها مانند کارخانجات قند و شکر از پمپ اسید برای شستشوی خطوط لوله که در اثر جمع شدن قند و شکر دچار گرفتگی Clogging می شود استفاده می شود. در اغلب کاربری ها پمپ اسید یا از نوع سانتریفیوژ (گریز از مرکز) و یا از نوع پمپ های دیافراگمی مورد استفاده قرار می گیرند هر چند بصورت خاص نمونه هایی از پمپ اسید از نوع پیستونی نیز در صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجایی که اسید ها سرعت اکسیداسیون را به شدت بالا می برند در تولید پمپ اسید اغلب از متریال هایی استفاده می شود که حداقل فرایند را با اسید داشته باشند. کیفیت و نوع متریال با میزان خورندگی اسید مطابقت دارد چرا که ترکیبات شیمیایی بکار رفته در تولید پمپ اسید در تماس با اسید های رقیق تر و یا با قابلیت خورندگی کمتر با پیچیدگی کمتری روبرو خواهد بود.

   مشخصات فنی و مکانیکی پمپ اسید

   پمپ های اسید دارای درایو هایی از نوع مغناطیسی با میزان نشتی حداقلی هستند. در اغلب پمپ های اسید از سیل شفت استفاده نشده و نیروی محرکه برای ایجاد گردش پروانه توسط یک درایو مغناطیسی تامین می شود. از آهنرباهایی با قدرت بالا در چیدمان درایو مغناطیسی پمپ اسید استفاده می شود که بازده مکانیکی بالایی را با لغزش صفر فراهم می کند. یکی از مواد پر کاربرد در اجزای پمپ اسید مواد پلیمری هستند چرا که مواد پلیمری حداقل واکنش شیمیایی را در تماس با اسید بوجود می آورند. این مواد پلیمری هم در تولید پمپ اسید از نوع پروانه ای و هم از نوع دیافراگمی بکار گرفته می شوند. اغلب نمونه های پمپ اسید بصورت بدون سیل و آب بند با اجزای داخلی از جنس پلی پروپیلن PP و دارای بوش هایی از جنس تفلون کربن و در مواردی از جنس میکا هستند. انتخاب متریال و نوع پمپ اسید علاوه بر نوع اسید تابع دمای کاری، هد و دبی جریان خروجی مورد نظر نیز خواهد بود. در توضیح مشخصات فنی پمپ اسید اشاره به این نکته که پمپ اسید در واقع یک دسته مشخص از الکتروپمپ ها نبوده بلکه تنها اشاره به قابلیت برخی انواع پمپ در انتقال اسید ها دارد. البته به جز اسید برخی انواع باز ها، نمک ها و حلال ها نیز با قابلیت خورندگی بالایی در ترکیبات فلزی همراه هستند که در انتقال این سری از مواد نیز می بایست از پمپ اسید یا پمپ مواد استفاده نمود.

   نتایج جستجو برای پمپ اسید
   بایگان صنعت امرداد
   Iran-مرکزی تهران
   021-33950344

   پمپ اسید فلوئورو پلیمر سری ME

   پمپ اسید از نوع خطی سری ME تولید شده از ترکیبات فلوئورو پلیمر و در دسته پمپ های اسید با طول عمر بسیار بالا و قابلیت های کاری مناسب هستند. از سری ME پمپ های اسید در انتقال اسید هایی با قابلیت خورندگی بالا در دبی های جریان متوسط و پایین استفاده می شود. قیمت نسبتا پایین و عدم نیاز به هیچ گونه فرایند در حفظ و نگهداری از مزیت های کاربری پمپ های پلیمری با ترکیبات فلوئور می باشد. این سری از پمپ های اسید که بدون سیل و آب بند مورد استفاه قرار می گیرند از نوع مگنتیک هستند و دارای دریچه ورودی در سایز بالا هستند که قابلیت پمپاژ سیال با ذرات جامد معلق با ابعاد حداکثری 500 میکرومتر را دارند. اتصال ورودی و خروجی پمپ اسید سری ME آز نوع فلنج دار تولید شده و قابلیت های حرارتی این پمپ برای انواع سفارشی تا 800 درجه فارنهایت نیز بالا می رود. پمپ اسید فلوئورو پلیمر سری ME قابلیت دبی جریان سیال تا 90 گالن در دقیقه را داشته که این فرایند در فشار حداکثری 70 Psi اتفاق می افتد. شافت مرکزی این سری از پمپ های اسید اغلب از جنس سرامیک تولید می شود و دارای یاتاقان هایی از آلیاژ های C-PTFE تفلونی و یا از جنس SiC می باشد. نوع پروانه و ایمپلر بکار رفته در هوزینگ پمپ اسید سری ME از نوع بسته بوده و دارای

   پمپ اسید فلوئورو پلیمر سری ME
   پمپ اسید فلوئورو پلیمر سری ME
   بایگان صنعت امرداد 021-33950344
   بایگان صنعت امرداد
   Iran-مرکزی تهران
   021-33950344

   پمپ اسید پلی پروپیلن PP

   پمپ اسید ترموپلاستیک که در قسمت اجزای داخلی و در تماس با اسید و سیال خورنده از ترکیبات پلی پروپیلن که دارای مولکول های سنگین است استفاده شده است واکنش پذیری بسیار کمی در تماس با سیال خورنده داشته و از نوع بدون آب بند تولید می شود که هزینه مربوط به تعویض آب بند را در این پمپ اسید حذف کرده و بسیار مقرون به صرفه است. این نوع پمپ اسید از نوع مگنتیک که آهنرباها در دو طرف بر روی یاتاقان هایی محکم شده یک طراحی دقیق و بهینه را برای پمپاژ سیال به همراه دارد. در نوع معمولی پمپ های پلی پروپیلن PP اسید برای انتقال سیال تا دمای حداکثری 175 درجه فارنهایت طراحی می شوند اما برای کاربری های خاص با تغییرات شیمیلیی در ترکیبات پلیمری قابلیت افزایش مقاومت حرارتی پمپ اسید پلیمری تا مرز 800 درجه فارنهایت نیز وجود دارد. ماکسیمم جریان سیال تعریف شده برای این پمپ اسید 106 گالن بر دقیقه می باشد که با توان حداکثری 3 اسب بخار منتقل می شود. ماکسیمم ارتفاع پمپاژ تعریف شده که متناسب با حداکثر فشاری است که هوزینگ پلیمری این پمپ پلی پروپیلن در انتقال اسید دارد برابر با 103 فوت برابر با 34 متر می باشد که در فشار حداکثری 55 Psi منتقل می شود. بدیهی است که قابلیت های فشاری پمپ های اسید PP در مقای

   پمپ اسید پلی پروپیلن PP
   پمپ اسید پلی پروپیلن PP
   بایگان صنعت امرداد 021-33950344
   بایگان صنعت امرداد
   Iran-مرکزی تهران
   021-33950344

   پمپ اسید دبی پایین سری MMP

   پمپ اسید سری MMP از نوع مگنتی و بدون درز از نوع گریز از مرکز می باشد که برای کاربری های سنگین در جریان و دبی سیال پایین مورد استفاده قرار می گیرد. این سری از پمپ های اسید از نوع کوپل بسته با شباهت های زیادی به سری های MPL/MP تولید شده است با این تفوت که شافت آن ثابت بوده و دریچه های مکش و تخلیه اسید هم بصورت ساده و هم بصورت فلنج دار تولید می شوند. طول عمر بسیار بالا، دقت در پمپاژ و کیفیت بسیار مناسب از مشخصات اصلی پمپ اسید دبی پایین سری MMP می باشد. منظور از دبی پایین این است که حداکثر قابلیت حجمی انتقال سیال برای پمپ اسید سری MMP برابر با 20 گالن در دقیقه است که نسبت به دیگر انواع پمپ های صنعتی اسید پایین می باشد. همچنین حداکثر ارتفاع پمپاژ سیال هد پمپ برابر با 96 فوت حدود 32 متر بوده و حداکثر توان خروجی این الکتروپمپ 3/4 اسب بخار می باشد. شافت مرکزی پمپ اسید دبی پایین یا از گرید 316 استنلس استیل و یا از آلیاژ SiC تولید شده و این سری از پمپ ها برای عملکرد در محدوده دمایی -112 الی 536 درجه فارنهایت ساخته شده اند و دارای حداکثر فشار کاری 145 Psi هستند. پمپ اسید دبی پایین دارای برینگ هایی از جنس Sic بوده و با حداکثر دور 3550 دور در دقیقه کار می کند.

   پمپ اسید دبی پایین سری MMP
   پمپ اسید دبی پایین سری MMP
   بایگان صنعت امرداد 021-33950344

   فاکتور های اصلی در انتخاب نوع پمپ اسید

   پمپ های اسید هم در متریال های مختلف از ترکیبات پلیمری گرفته تا آلیاژ های فلزی مانند استنلس استیل و تیتانیوم تولید می شوند و هم در انواع مختلف شامل پمپ های اسید گریز از مرکز و دیافراگمی که بصورت پنوماتیک عمل می کنند. علاوه بر نوع و متریال تنوع گسترده ای در ابعاد و استاندارد ها، نوع اتصال فلنج و ساده، توان و راندمان، دبی و هد وجود دارد که انتخاب نوع پمپ اسید را برای کاربرانی که دانش چندانی با علم مکانیک سیالات ندارند دشوار می کند. در بسیاری از کاربری ها تنها جایگزینی پمپ اسید با نمونه های قبلی با مشخصات مکانیکی پمپ قبلی صورت می پذیرد که در این صورت تنها داشتن اطلاعات فنی پمپ اسید قدیمی انتخاب را بر سر برند پمپ جایگزین شده برای کاربران باقی می گذارد که به سهولت در انتخاب می انجامد. با این وجود در زیر به معرفی مهمترین فاکتور ها در انتخاب پمپ اسید می پردازیم.

   • میزان خورندگی اسید یکی از اصلی ترین فاکتور ها که بیش از هر چیز بر نوع متریال پمپ اسید تاثیر می گذارد است. برای اسید های رقیق با خورنگی کمتر قابلیت بکارگیری پمپ اسید از آلیاژ های فلزی نیز وجود دارد اما برای اسید های قوی پیشنهاد به استفاده از پمپ های اسید پلیمری است.
   • دما و فشار کاری دو فاکتور دیگر که بصورت مستقیم بر ترکیبات شیمیایی بکار گرفته شده در تولید هوزینگ و ایمپلر پمپ اسید تاثیر می گذارند هستند. دماهای بالاتر و فشار کاری بالاتر عملکرد را برای پمپ های پلیمری اسید تا اندازه ای دشوار می کند.
   • دبی جریان اسید یکی دیگر از فاکتور های تاثیر گذار بر نوع، ابعاد و استاندارد ها و توان پمپ اسید می باشد. پمپ های اسید از نوع گریز از مرکز اغلب رینج بالایی از دبی جریان را فراهم می کنند.
   • هد انتقال سیال که معادل حداکثر ارتفاعی است که پمپ اسید قابلیت انتقال سیال را دارد و بر روی توان و نوع پمپ تاثیر می گذارد. پمپ اسید از نوع سانتریفیوژ اغلب دبی بالا و هد متوسط دارد که این هد در مقایسه با پمپ های دیافراگمی اسید اغلب پایین تر است.
   • ویسکوزیته سیال یکی از فاکتور های مهم در انتخاب انواع پمپ می باشد که مستقیما با نوع پمپ و توان آن سر و کار دارد.

   به جز موارد یاد شده فاکتور های دیگری مانند قابلیت یا عدم قابلیت پمپاژ سیالات با ذرات جامد معلق نیز از فاکتور هایی هستند که در اغلب موارد مورد توجه قرار می گیرند. قابلیت پمپ های اسید از نوع پنوماتیک یا دیافراگمی در انتقال سیالات با ذرات جامد معلق بالاتر از پمپ های گریز از مرکز اسید می باشد. برند سازنده نیز بدون تردید بصورت مستقیم بر طول عمر و قابلیت های انواع الکتروپمپ از جمله پمپ های اسید تاثیر گذار است.

   بایگان صنعت امرداد
   Iran-مرکزی تهران
   021-33950344

   پمپ اسید دما بالا سری MP

   پمپ اسید سری MP که برای پمپاژ اسید در دماهای بالا طراحی شده است در اصل سطح متوسطی از دبی جریان اسید با هد متوسط را پوشش می دهد. پمپ های مقرون به صرفه سری MP راندمان بسیار بالا با اسب بخار کمتر را برای کاربری هایی سطح متوسط فراهم می کند. داشتن یاتاقان های سری SIC-X قابلیت های این سری از پم اسید را برای کارکرد بدون سیال و خشک بالا می برد. دبی جریان اسید به میزان حداکثری 150 گالن در دقیقه که سطح متوسطی از دبی است در پمپ اسید دما بالای سری MP صورت می پذیرد. حداقل دمای عملکرد این پمپ مگنتیک برای جریان اسید -112 درجه فارنهایت است که این میزان در حرارت بالا و برای جریان های گرم تا 660 درجه فارنهایت معادل 350 درجه سانتی گراد بالا می رود. اتصال پمپ اسید سری MP در بیرون از طریق فلنج صورت گرفته و حداکثر توان خروجی آن 5 اسب بخار است. ایمپلر و پروانه بکار گرفته شده در پمپ اسید دما بالا از نوع بسته با سرعت دورانی حداکثر 3550 دور بر دقیقه است و مگنت های داخلی این سری از پمپ اسید از نوع Neodymium است. این پمپ در حداکثر فشاری کاری 150 Psi عمل می کند و دارای موتور الکتریکی از نوع NEMA و یا IEC است.

   پمپ اسید دما بالا سری MP
   پمپ اسید دما بالا سری MP
   بایگان صنعت امرداد 021-33950344
   بایگان صنعت امرداد
   Iran-مرکزی تهران
   021-33950344

   پمپ اسید پروانه توربینی سری MPT

   پمپ اسید سری MPT از نوع درایو مگنتی و بدون درز می باشد که بصورت خاص برای جریان هایی با NPSH پایین طراحی شده است که دبی جریان پایین و هد انتقال سیال بالایی دارد. پمپ اسید سری MPT دارای طراحی با کوپل بسته شبیه به سری MP می باشد با این تفاوت که پروانه آن از نوع توربینی می باشد. این نوع از طراحی قابلیت های بالاتری از نظر هیدرولیکی برای پمپ به همراه دارد که هم دبی پایین و هم NPSH پایین را به دنبال دارد. حداکثر حجم سیال قابل انتقال با این پمپ اسید با پروانه توربینی 40 گالن در دقیقه می باشد که این فرایند در توان حداکثری 20 اسب بخار فراهم می شود. محدوده دمایی عملکرد مفید برای پمپ اسید سری MPT در پایین ترین میزان منفی 22 درجه فارنهایت و در بالاترین دما میزان 445 درجه فارنهایت خواهد بود. مگنت های مورد استفاده در ساختار پمپ اسید توربینی از نوع Samarium cobalt بوده و حداکثر فشاری که این پمپ اسید در قسمت هوزینگ تحمل می کند 232 Psi است. بر خلاف داشتن دبی جریان پایین هد بسیار بالای 440 فوت در واقع نقطه قوت این سری از پمپ های اسید می باشد.

   پمپ اسید پروانه توربینی سری MPT
   پمپ اسید پروانه توربینی سری MPT
   بایگان صنعت امرداد 021-33950344
   بایگان صنعت امرداد
   Iran-مرکزی تهران
   021-33950344

   پمپ اسید مصرفی کارخانجات قند و شکر

   کاربری پمپ اسید در کارخانجات قند و شکر اغلب برای ایجاد جریان در اسید برای شستشوی خط لوله می باشد. ماهیت قند و شکر که در تماس با کوچکترین میزان رطوبت به هم متصل شده و سبب بسته شدن خط لوله جریان می شود نیاز به پمپ اسید را برای این شستشو بوجود می آورد. هم از پمپ اسید نوع گریز از مرکز و هم از پمپ اسید نوع دیافراگمی بسته به قطر لوله ها و دمای کاری استفاده می شود. در مواردی که با قطر لوله های کمتر روبرو هستیم قابلیت پمپ اسید از نوع دیفراگمی در انتقال سیال و شستشو بیشتر می باشد اما در اغلب موارد و برای کاربری های عادی از پمپ اسید از نوع گریز از مرکز استفاده می شود. با توجه به محدودیت های کاربری اغلب از اسید های رقیق و در نوع ارگانیک برای سیرکولاسیون در لوله ها در صنایع قند و شکر و در صنایع غذایی و دارویی مصرف می شود. این سری از اسید ها قابلیت خورندگی کمتری نیز نسبت به اسید های صنعتی داشته و پمپ اسید مصرفی در این صنایع اغلب طول عمر بالاتری دارد.

   پمپ اسید مصرفی کارخانجات قند و شکر
   پمپ اسید مصرفی کارخانجات قند و شکر
   بایگان صنعت امرداد 021-33950344
   بایگان صنعت امرداد
   Iran-مرکزی تهران
   021-33950344

   پمپ اسید با درایو مگنتی سری MST

   بدنه و هوزینگ بسیار قدرتمند تولید شده به روش تزریق PFA از اصلی ترین مشخصات پمپ اسید مگنتی سری MST است. هوزینگ پشتی پمپ اسید سری MST که دارای درایو از نوع مگنتی است از جنس سرامیکی و طبق استاندارد ابعادی ANSI تولید شده است. این سری از پمپ های اسید دارای حجم جریان سیال بالایی تا 140 گالن بر دقیقه هستند که با توان بالای 30 اسی بخار انتقال داده می شود. شافت مرکزی بکار رفته در ساختار این پمپ اسید سری MST از جنس SiC تولید شده و دارای ایمپلر های نوع PFA هستند. حداکثر فاشر کاری برای هوزینگ پمپ مگنتی اسید سری MST برابر با 150 Psi است. قابلیت پمپاژ اسید تا ارتفاعات بالا که هدی برابر با 260 فوت معادل 83 متر که بالاتر از رینج متوسط هد پمپ های اسید مشابه است از دیگر مشخصات مکانیکی این سری از الکتروپمپ ها محسوب می شود. بر خلاف دیگر انواع پمپ اسید دمای حداکثر کاری این سری از پمپ ها پایین و دارای میزان حداکثری 300 درجه فارنهایت است.

   پمپ اسید با درایو مگنتی سری MST
   پمپ اسید با درایو مگنتی سری MST
   بایگان صنعت امرداد 021-33950344
   بایگان صنعت امرداد
   Iran-مرکزی تهران
   021-33950344

   پمپ اسید MAXP مصرفی صنایع پتروشیمی

   پمپ اسید سری MAXP تولید شده مطابق با استاندارد های ابعادی ANSI B73.3 می باشند که در دسته پمپ های صنعتی با قابلیت کاربری در شرایط دشوار در صنایع نفت و پتروشیمی هستند. پمپ اسید MAXP بدون نیاز به هزینه های مربوط به تعویض آب بند و هزینه های ناشی از حفظ و نگهداری که بصورت مقطعی سبب توقف خط بهره برداری نیز می شوند بوده و دارای سیستم مگنتیک داخلی پیاده سازی شده بر روی یاتاقان هایی قدرتمند هستند. حداکثر دبی جریان این پمپ اسید 2000 گالن بر دقیقه است و دارای حداکثر هد انتقال سیال 470 فوت می باشد. محدوده دمایی عملکرد مفید پمپ اسید MAXP بین -150 الی 800 درجه فارنهایت بوده و حداکثر توان 200 اسب بخار را تحویل می دهد. سرعت دورانی حداکثر این پمپ اسید 3550 rpm می باشد و قابلیت عملکرد در فشار حداکثری 285 Psi را دارد. بازرگانی بایگان صنعت وارد کننده برند های مختلف و ارائه دهنده پایین ترین قیمت فروش پمپ اسید در ایران است.

   پمپ اسید MAXP مصرفی صنایع پتروشیمی
   پمپ اسید MAXP مصرفی صنایع پتروشیمی
   بایگان صنعت امرداد 021-33950344
   صنعت آریا
   Iran-مرکزی تهران
   02133116613-33961181-3

   پمپ اسید

   پمپ اسید به پمپ شیمیایی نیز معروف می باشد که از آن بسته به نوع ساز و کار برای انتقال انواع اسید شامل اسید سولفوریک، اسید استیک، اسید سیتریک، اسید هیدروفلوریک، اسید هیدروکلریک، اسید فسفوریک، اسید نیتریک و انواع دیگر اسید استفاده می شود. هد یا توان انتقال دبی پمپ های اسید متنوع بوده و معمولا در بازه ای بسیار وسیع از 5 الی 200 گالن در دقیقه تغییر می کند. در صورتیکه از پمپ اسید برای انتقال اسید سولفوریک در دمای اتاق استفاده می شود پیشنهاد میشود از پمپ اسید از نوع مغناطیسی بدون سیل سانتریفیوژ با پره هایی از جنس پلی پروپیلن استفاده شود. در صورتیکه از پمپ اسید برای انتقال اسید با وزن مخصوص بالاتر از 1.1 استفاده میشود حتما باید از پره هایی با طراحی مخصوص با ضرفیت انتقال کمتر بریده شده استفاده نمود تا از فشار مضاعف بر الکتروموتور جلوگیری می کند.

   پمپ اسید
   پمپ اسید
   صنعت آریا 02133116613-33961181-3

   بکارگیری پمپ اسید در تصفیه فاضلاب ها

   یکی از چالش های مهم تصفیه خانه های فاضلاب، خوردگی است. بر اساس گزارش Water and Wastes Digest، شرکت‌ها سالانه 30 میلیارد دلار در اثر خوردگی از دست می‌دهند. چنین تلفاتی برای تصفیه خانه های فاضلاب ذاتی است زیرا مواد شیمیایی و گازهای موجود در این محیط ها از سخت ترین مواد شناخته شده برای مهندسان هستند. این ترکیبات خورنده می توانند شامل گازها و مواد شیمیایی مانند آمونیاک، متان، دی اکسید کربن، فسفر، آفت کش ها و غیره بوده و حتی در دراز مدت سبب از بین رفتن اجزای پمپ اسید نیز گردند.

   گستره گازهای خورنده در فاضلاب حتی بالاتر از ترکیبات خورنده موجود در سایالات مایع فاضلاب که از پمپ اسید در انتقال آنها استفاده می شود بوده و این امر سبب می شود که انتخاب نوع پروانه و تجهیزات تهویه مقاوم در برابر بزرگترین مجموعه مواد شیمیایی بسیار مکشل باشد. امروز، ما به سه ماده ای که شرکت ها اغلب نه تنها در تولید پمپ اسید بلکه در تجهیزات تهویه در تصفیه خانه های خود انتخاب می کنند نگاه می کنیم و روی مزایا و معایب آنها تمرکز می کنیم تا بدانیم کدام یک از آنها بهتر است. پلی پروپیلن یکی از بهترین گزینه ها برای تهویه تصفیه خانه فاضلاب است و معمولاً بهتر از FRP یا پمپ استنلس استیل است. این امر هم در مورد تجهیزات تهویه و هم در مورد پمپ های اسید مصرفی در انتقال مواد صادق می باشد.

   • پمپ اسید از جنس استنلس استیل: شکی نیست که فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل یک ماده محکم است. با این حال، در محیط های با خورندگی زیاد دوام ندارد. یکی دیگر از مشکلات پمپ استیل هزینه آن است. تجهیزات تهویه و پمپ هاس اسید استیل می تواند بسیار بیشتر از همتایان خود هزینه داشته باشد. علاوه بر آن نصب آن با توجه به وزن اضافه فلز یک چالش است.
   • پمپ اسید FRP یا فایبرگلاس مستحکم شده: FRP پلاستیکی است اما با فایبرگلاس تقویت شده است. پمپ اسید و یا امپلر های تولید شده از این ماده می تواند در برابر خوردگی مقاوم تر و سبک تر از استنلس استیل باشد. با این حال، ساخت یک FRP مقاوم در برابر خوردگی می تواند به هزینه ساخت اضافه کند. در نتیجه، هزینه کلی آنها می تواند بسیار بیشتر از تجهیزات ساخته شده از مواد دیگر مانند PP (پلی پروپیلن) باشد. تجهیزات FRP تنها در برابر 29٪ از 109 ماده شیمیایی به شیوه ای رضایت بخش مقاومت می کنند، بنابراین بر دوام آن تأثیر می گذارد. همین رتبه برای استنلس استیل (52٪) و حتی برای پلی پروپیلن (79٪) بالاتر بود.
   • پمپ اسید PP پلی پروپیلن: پلی پروپیلن ترموپلاستیک است و بسیاری از خواص آن شبیه پلی اتیلن است. با این حال پمپ اسید تولید شده از PP چندین مزیت اضافی را نسبت به سایر مواد مانند FRP و استنلس استیل ارائه می دهد. اولاً، می تواند تا 30٪ ارزان تر از سایر مواد مورد استفاده برای تولید پمپ و ایمپلر های تهویه در محیط با گازهای خشن و مواد شیمیایی باشد. همانطور که قبلاً ذکر شد، معمولاً دوام بیشتری نسبت به سایر مواد مورد استفاده در تصفیه خانه های فاضلاب ارائه می دهد و در برابر بیشترین تعداد مواد شیمیایی به شیوه ای رضایت بخش مقاومت می کند. همچنین سبک وزن است که PP را به انتخابی عالی برای نصب بدون دردسر تبدیل می کند.

   خاطر نشان می کنیم که نصفیه فاضلاب با توجه به آلاینده های مختلف که حتی در فاز های جامد نیز می باشد پروسه ای دشوار می باشد که انتخاب نوع الکتروپمپ در شرایط مختلف می بایست با تست نمونه های سیال فاضلاب صورت پذیرفته و ممکن است یک مورد پمپ اسید برای تصفیه فاضلاب در شرایطی خاص ایده آل و در شرایط متفاوت ضعیف عمل کند.

   بایگان صنعت امرداد
   Iran-مرکزی تهران
   021-33950344

   پمپ اسید مگنتی AXFLOW

   برند انگلیسی AXFLOW تولید کننده رینج گسترده ای از پمپ های اسید از نوع مگنتی و ساده می باشد. قابلیت های سری های مختلف این برند از پمپ اسید در انتقال سیالات با ویسکوزیته و قابلیت خورندگی مختلف استفاده از این برند را در صنایع حساس دارویی و صنایع سنگین باعث می شود. انواع پمپ گریز از مرکز اسید از نوع مگنتیک درایو، پمپ های پره ای مغناطیسی و حتی پمپ های توربینی اسید با برند AXFLOW عرضه می شوند. عدم وجود درز و آب بند در هوزینگ این سری از پمپ های اسید که مانع از ایجاد نشتی در عملکرد در فشار های بالا می شود، ایزوله سازی کامل جریان سیال، به حد اقل رسانی رسانش گرمایی از موتور الکتریکی به محفظه پمپ اسید و سیستم های کنترل خودکار که از بارگذاری فراتر از حد توان موتور جلوگیری می کند از مشخصات مکانیکی این پمپ اسید است.

   پمپ اسید مگنتی AXFLOW
   پمپ اسید مگنتی AXFLOW
   بایگان صنعت امرداد 021-33950344
   اسپانسر های ما
   تاپ وایر
   تاپ وایر

   بازرگانی تاپ وایر وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی، زنجیر و ادوات لیفتینگ بار

   021-55400146
   بازرگانی برادران امیر
   بازرگانی برادران امیر

   وارد کننده انواع سیم بکسل، زنجیر بار، تسمه حمل بار و کلیه اتصالات اسلینگ و ادوات لیفتینگ بار

   021-55415814
   بازرگانی تقی زاده
   بازرگانی تقی زاده

   بازرگانی تقی زاده تنها وارد کننده و نماینده فروش محصولات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی با برند CH در ایران

   02166661786
   باختر پدید فولاد
   باختر پدید فولاد

   باختر پدید فولاد وارد کننده, تولید کننده و فروشنده انواع سیم بکسل و ادوات لیفتینگ

   021-55421082-4
   I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
   نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
   کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
   Copyright 2023 - All rights reserved