CALL US NOW
09125030071 | 02122087856
آیکون واتساپ

خدمات تاسیسات ساختمان در قیطریه

خدمات تاسیسات ساختمان در قیطریه

تاریخچه تاسیسات ساختمانی بسیار طولانی است و محققین اولین سیستم های تاسیساتی را متعلق به ایران باستان و رم باستان می دانند ، پیشینه تاسیسات ساختمان نشان از اهمیت بسیار بالا این موضوع دارد چرا که تاسیسات ساختمان جهت رفاه و امنیت ساکنین در ساختمان بکار می رود. در ابتدا شاید مقرراتی برای استفاده تاسیسات در ساختمان ها وجود نداشت و به همین دلیل کلمه خدمات تاسیسات ساختمان هم کاربرد چندانی نداشت ، اما به مرور زمان با بوجود آمدن سازمان ملی مقررات ساختمان اوضاع تغییر کرد و تمام سازندگان ساختمان مکلف به استفاده از تاسیسات در ساختمان بر مبنای استاندارد ملی شدند ، یعنی استفاده از سیستم های گرمایشی و سرمایشی ، آبگرمکن ، لوله کشی آب ، گاز و فاضلاب که می بایست مطابق استاندارد ملی بر مبنای هر واحد و یا خانه بطور مجزا انجام می گرفت. در زمان فراگیر شدن این سیستم ها بود که خدمات تاسیسات ساختمانی شکل گرفت و با ارایه خدمات تاسیساتی توانست که به نگرانی ها در خصوص آسیب هر یک از این سیستم ها پاسخی مناسبی بدهد. خدمات تاسیسات ساختمان در قیطریه یکی از این موسسات تاسیساتی بشمار می رود. خدمات تاسیسات ساختمان با ارایه خدماتی همچون سرویس ، تعمیر و نصب و راه اندازی سیستم های تاسیساتی علاوه بر تامین رفاه ساکنین ساختمان به سلامت ساختمان نیز کمک فراوانی می کند.


خدمات تاسیسات ساختمانی با استفاده از نیروی متخصص خود می تواند علاوه بر کاهش هزینه از خرابی هرچه بیشتر سیستم ها و ساختمان جلوگیری بعمل آورد. تاسیسات ساختمان دارای انواع مختلفی از دستگاه ها و سیستم ها می باشد و به همین جهت تعمیر و سرویس آن اصلا کار ساده و راحتی نیست و به بسیار مهم است که برای سرویس سیستم های تاسیساتی از مهندسین حرفه ای تاسیسات ساختمان استفاده شود. خدمات تاسیسات ساختمان در قیطریه دارای بروزترین مهندسین تاسیسات ساختمان است چرا که از سیستم های بروزتر و پیچیده تر در این منطقه استفاده می شود. تمام فعالیت خدمات تاسیات ساختمان در قیطریه شامل سرویس و تعمیر سیستم های حرارتی و برودتی ، نصب و راه اندازی سیستم های گرمایش آب و تعمیرات و نصب لوله می شود که این خدمات هم دارای زیر دسته هایی هستند که از آنها نام خواهیم برد. خدمات تاسیسات ساختمان در قیطریه علاوه بر مهندسین بروز از ابزار جدید و بروز استفاده می کند. خدمات در دسته سیستم های حرارتی و برودتی شامل سرویس ، تعمیر و نصب اسپیلت ( کولر گازی ) کولر آبی ، پکیج و رادیاتور ، آبگرمکن ، چیلر ، هوا کش و شوفاژ خانه ( موتور خانه ) می شود که هر کدام از این سرویس ها جزیی از ضرورت های موجود در ساختمان بشمار می روند.

در بخش تاسیسات آب ، گاز و فاضلاب خدمات در لوله کشی آب خلاصه می شود ، اما مهندسین تاسیسات ساختمان تعمیرات هر یک از این سرویس ها را هم بدون هیچ محدودیتی بر عهده می گیرند. سرویس آسانسور ها و بالابر ها نیز درصورت نیاز با استفاده از مهندسین مجرب حوزه آسانسور توسط خدمات تاسیسات ساختمانی در قیطریه انجام می گیرد. هزینه خدمات بسته به نوع خدمت انجام شده و برابر با نرخ مصوب معین می گردد. هزینه خدمات تاسیسات ساختمان در قیطریه هم مانند تمامی مناطق است و براساس خدمات ارایه شده وجه دریافت می گردد. سرویس سیستم ها توسط خدمات تاسیسات ساختمانی علاوه بر اینکه هزینه را در سطوح بالا کاهش می دهد با جلوگیری از خرابی ها باعث بالا رفتن عمر ساختمان و امنیت بیشتر ساکنین می شود. در خصوص سرویس باید بدانید که هر یک از سیستم های تاسیساتی زمان مشخصی برای سرویس طبق دستورالعمل سازنده دارند و می بایست در زمان اعلام شده حتما سرویس شود تا بازدهی مناسب تر و طول عمر بیشتری داشته باشند.

بهترین زمان سرویس و تعمیر تاسیسات ساختمان در قیطریه

کلیه سیستم های تاسیساتی چه سرمایشی و چه گرمایشی نیازمند سرویس قبل از استفاده هستند. اما چه لزومی دارد که این تاسیسات مرتب چک و سرویس شوند. از آنجا که این سیستم ها ممکن است بعد از استفاده در یک دوره دچار نقص فنی و یا حتی یک گرفتگی ساده شوند و شما از آن اگاه نباشید ، همین امر موجب خرابی شدید دستگاه و یا کل تاسیسات ساختمان شود ، بنابراین با پرداخت هزینه بسیار کم و سرویس آن در زمان مناسب می شود از خرابی این سیستم ها جلوگیری کرد. خدمات تاسیسات ساختمان در قیطریه با انجام سرویس و تعمیر تمام سیستم های تاسیسات ساختمان از بوجود آمدن مشکل در مراحل بعدی جلوگیری می کند. این سرویس ها و تعمیرات را بطور مختصر و برای آگاهی بیشتر بهتر است که بدانید. سرویس در کولر های گازی یا اسپیلت بهتر است اول بهار در اردیبهشت ماه و یا خرداد ماه انجام شود ، که شامل اندازه گیری گاز و شستشوی اسپیلت می شود اما در خصوص کولر آبی بهترین زمان سرویس آخر بهار و یا اول تابستان است که می بایست پمپ آب ، شلنگ ، تسمه ، بلبرینک ها ، کف و پوشال ها چک و در صورت نیاز سرویس شوند.


چیلر ها از دیگر سیستم های سرمایشی هستند که بایست هر 6 ماه یکبار آنها را چک و سرویس کرد چرا که چیلر ها علاوه بر قدرت سرد کردن قدرت گرم کردن را نیز دارند پس قبل از استفاده از هریک از سیستم های گرمایش و سرمایش آن بهتر است که سرویس شود. پکیج ها و رادیاتور ها که نقش مهمی در خانه های امروزی دارند ، پس بهتر است سالی یکبار سرویس شوند و با هواگیری و چک سیستم از مشکلات بعدی آن جلوگیری شود. درکنار پکیچ ها آبگرمکن ها نیز وظیفه تامین آب گرم را دارند و باید حداقل سالی یکبار سرویس شوند . سیستم های پیچیده دیگری در ساختمان ها استفاده می شود که موتورخانه ها ( شوفاژ خانه ) از جمله این تاسیسات است که باید بطور مداوم هر شش ماه یکبار سرویس شود. اگرچه این تاسیسات قدیمی هستند اما هنوز در برخی از منازل مورد استفاده قرار می گیرند. مراقبت از لوله مانند لوله های آب ، گاز و فاضلاب بسیار مهم است چرا که آسیب هر یک از این تاسیسات می تواند خطر آفرین باشد. خدمات تاسیسات ساختمان در قیطریه با مهندسین مجرب تمام فعالیت های تاسیسات آب ، گاز و فاضلاب را با کمال دقت و مهارت انجام می دهند. در کنار تمام این فعالیت ها سرویس اسانسور و عایق کاری پشت و بام و استخر نیز از مهارت های تاسیسات ساختمان محسوب می شود

تعمیرات و خدمات تاسیسات استخر قیطریه

در منطقه قیطریه بسیار از مرکز مسکونی بصورت مجنمع هایی دارای استخر، سونا و جکوزی ساخته می شوند و بصورت دوره ای استخر ها با توجه به تجهیزاتی که دارند نیاز به بازبینی، تعمیرات و جایگزینی تجهیزات تاسیساتی هستند. بسته به سال ساخت و تجهیزاتی که برای ساخت استخر های ساختمان های مسکونی در منطقه قیطریه تهران لحاظ شده اند که می تواند شامل تجهیزات تصفیه آب، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی آب نیز باشند تعمیرات این قطعات تاسیساتی پس از بازبینی مهندسین از این بناها و باورد هزینه تقریبی صورت می پذیرد. این مجموعه همچنین در جهت ساخت و راه اندازی استخر و تاسیسات استخر ها نیز در منطقه قیطریه فعالیت می نماید.

تعمیرات و خدمات تاسیسات استخر قیطریه

لینک های مرتبط با خدمات تاسیسات ساختمان در قیطریه

I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
تاسیسات ساختمانی | برق ساختمان | خدمات ساختمانی
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2022 - All rights reserved