نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 37888
دسته بندی محصولات

کلمپ

  • کلمپ انتهایی
  • کلمپ انتهایی سه پیچ 70
  • کلمپ انتهایی 4پیچ 120
دیگر محصولات

صنایع تولیدی تاکو

شرکت صنایع تولیدي تاکو تمرکز خود را ابتدا در زمینه ی ریخته گری قطعات آلومینیوم قرار داد و با تولید انواع کلمپ انتهایی شامل سه ینچ70 -کلمپ انتهایی چهار ینچ120 -کلمپ انتهایی پنج پيچ120- 195 انواع کلمپ انتهایی جمپر 70-35- 120-70 ، اسپيلايس و هات لاين فعالیت خود را آغاز و در ادامه قطعات پست و كليه يراق آلات را نيز در دستور كار خود قرار داده است.

درباره کلمپ صنایع تولیدی تاکو

شرکت صنایع تولیدي تاکو در سال 1374 با استعانت از خدای متعال و با بهره گیری از نیروی تخصص و متعهد، با هدف ایجاد اشتغال و تولید تأسیس گردید وفعالیت خود را در دو بخش 1-يراق آلات خطوط توزيع و انتقال نيروي برق و روشنایی آغاز نمود.این شرکت تمرکز خود را ابتدا در زمینه ی ریخته گری قطعات آلومینیوم قرار داد و با تولید انواع کلمپ انتهایی شامل سه ینچ70 - چهار ینچ120 -کلمپ انتهایی پنج پيچ120- 195 انواع کلمپ انتهایی جمپر 70-35- 120-70 ، اسپيلايس و هات لاين فعالیت خود را آغاز و در ادامه قطعات پست و كليه يراق آلات را نيز در دستور كار خود قرار داده است.

بخش تولید یراق آلات شامل واحدهای زیر می باشد

الف - واحد تحقیق وتوسعه این واحد نیز به دوقسمت تقسیم می شود

1- آزمایشگاه وظیفه این واحد این است که قطعات توليد شده را بطور اتفاقی از قسمت توليد گرفته و مورد تست های مختلف قرار بدهد تا در صورت بروز اشکال نسبت به رفع آن اقدام نماید.ضمناّ وظیفه آنالیز کردن مواد اولیه نیز به عهده ی این واحد می باشد

2- قسمت دوم از این واحد وظیفه دارد نسبت به تغییر و افزایش قطعات در دست ساخت برای بهبود کیفیت و افزایش بهره وری تحقیق نماید .

الف - واحد قالب سازی با بهره گیری از نیروی متخصص وبا استفاده از فناوری روز اقدام به ترسیم نقشه های صنعتی قطعات و سپس ساخت قالب قطعه نموده ، به نحوی که در تولید نهایی قطعات تمامی شرایط ایده آل و تحمل فشارهای مکانیکی در شرایط مختلف را دارا باشد .

ب - واحد ریخته گری این واحد پس از گرفتن قالب اقدام به ریخته گری با آلیاژی متناسب با نوع قطعه و نوع فشارهای وارده بر آن می نماید .

ج-واحد پرسكاري و جوشكاري توليد قطعاتي كه نياز به به پرسكاري و ماشين كاري دارد در اين قسمت انجام ميشود مانند كراس آرم ، جلوبر ،راس تير و ..

د- واحد ماشینکاری در این قسمت قطعاتی که نیاز به ماشینکاری دارند توسط ماشین آلات موجود کلیه ی عملیات لازم بر روی آنها انجام می شود و ضمناً توليد پيچ و مهره نيز بر عهده اين قسمت مي باشد.

و- واحد مونتاژ و بسته بندی در این واحد قطعات شده به بهترین طریق بسته بندی سپس به انبار محصول ارسال می شود .

ه- واحد انبار تمامی قطعات تولیدی در این قسمت انبار وپس از آمار برداری و دریافت سفارش بارگیری می شود.

2- روشنایی پس از تکمیل کارخانه ی یراق آلات این شرکت بر آن شد تا در زمینه ی روشنايی نیز فعالیت نماید.ابتدا با تولید چراغهای صنعتی بصورت مدرن با درجه ی حفاظتی 65 و دو مدل پرژکتورهای 70و150

متال هالاید بصورت توکار شروع به کار نمود.

بخش روشنای شامل واحدهای زیر می باشد

الف- واحد تحقیق و توسعه

این واحد علاوه بر آزمایش قطعات تولیدی مطابق با استاندارد های روز در زمینه ی روشنایی،طراحی طرح های نور پردازی و روشنایی نیز به عهده ی این واحد می باشد.

ب- واحد قالب سازی

این واحد با استفاده از متخصصین و فناوری روز اقدام به طراحی نقشه ی صنعتی و ساخت و رفع عیب قالب قطعات مورد استفاده می نماید.

پ- واحد ریخته گری

این قسمت پس از گرفتن قالب ، قطعات بدنه ی اصلی پرژکتورهار را با آلومینیوم تولید می نماید.

ج- واحد ماشینکاری

در این قسمت کلیه قطعات تحت عملیات ماشینکاری قرار گرفته و به قسمت رنگ ارسال می گردد.

د- واحد رنگ قطعات ماشینکاری شده پس از شستشو با رنگ استاتیک رنگ آمیزی می گردد.

ه- واحد آبکاری و آنودايز

كليه رفلكتورها در اين قسمت آناليز مي گردد.

- واحد مونتاژ و بسته بندي

قطعات در اين واحد پس از مونتاژ بسته بندي مناسب شده ، سپس به انبار انتقال مي يابد تا بر حسب نوع و ميزان سفارش آماده گردد

تمامي محصولات توليدي در اين قسمت گردآوري شده پس از آماربرداري و ثبت سفارش ارسال مي گردد.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2019 - All rights reserved