نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 8555
صنایع پیچ و مهره آژاکس
فدرال بکسل
جنرال بکسل
محصولات

صنایع بسته بندی شاد مهر

شرکت صنایع بسته بندی شادمهر,ساخت ماشین آلات مدرن بسته بندی در صنایع غذایی،دارویی،آرایشی و بهداشتی ،شیمیایی،پتروشیمی،کشاورزی،آشامیدنیها،قطعات صنعتی و خودرو،تجهیزات پزشکی..
دستگاه قوطی پرکن مواد گرانولی - دستگاه بسته بندی مواد پودری - دستگاه بسته بندی مواد گرانولی ...
ماشین آلات صنعتی - ماشین آلات بسته بندی
ماشین آلات صنایع غذایی

درباره صنایع بسته بندی شاد مهر

شرکت صنایع بسته بندی شادمهر در سال 1370 تاسیس و شروع به فعالیت نمود و توانسته است با اتکاء به الطاف خداوند باریتعالی و سعی و کوشش مدیران و پرسنل شرکت به بالاترین سطح کیفیت و نوآوری در تولید دست یابد. گروه متخصص و متعهدی را گرد آورده ایم و با تجهیز آن به پیشرفته ترین فناوری قابل دسترسی، فضایی را بنا نهاديم که سراسر همت باشد تا جسورانه به سوی خلق دستگاه های بسته بندی مورد نیاز صاحبان صنایع حرکت کنیم. در این راستا با پشتکار و توانمندی پرسنل زحمتکش و با نوآوری و دستیابی به دانش و فناوری روز دنیا موفق به تولید دستگاه های بسته بندی شده ایم که در نوع خود بی نظیر و قابل رقابت با دستگاه های پیشرفته ی دنیاست و تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا تمامی مشترکان از کیفیت ماشین الات تولید شده در شرکت شادمهر و خدمات پس از فروش رضایت کامل داشته باشند

شرکت صنایع بسته بندی شادمهر عزم راسخ دارد تا با بهبود روشهای انجام کار، مشارکت در کارهای تیمی و تخصصی، جهت تحقق آرمانها و اهداف متعالی و تقویت توان رقابتی خود در بازارهای بین المللی از هیچ گونه تلاش و کوششی فروگذار ننماید. دستیابی به کیفیت و حفظ آن در شرکت شادمهر از مهمترین امور است و کنترل کیفیت در تمامی مراحل تولید به بهترین نحو انجام میگیرد.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2019 - All rights reserved