نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
سهند ابزار
دفعات بازدید : 208
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 208
دسته بندی محصولات

بالابر ساختمانی

  • بالابر ساختمانی اقتصادی سهند مدل 5422
  • بالابر ساختمانی
  • بالابر ساختمانی

بتونیرمیکسر بتن

  • بتونیر 300 لیتری دنده کمر تهران محرک مدل M-15
  • بتونیر 300 لیتری دنده کمر تهران محرک مدل M-12
  • بتونیر 300 لیتری دنده کمر تهران محرک مدل M-10
دیگر محصولات

سهند ابزار

ابزار صنعت و معدن اشرفی با بیش از بیست سال سابقه در زمینه تولید، خرید، فروش و کرایه انواع ابزارآلات، امروز با راه اندازی سایت خود قصد دارد برای راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان، خدمات خود را از این پس به دو صورت مجازی و غیرمجازی عرضه کند.
خدمات و کالاهای قابل عرضه توسط مجموعه سهند ابزار:
خدمات و کالاهایی که توسط مجموعه سهندابزار به مشتریان عزیز عرضه میگردد به چند دسته کلی و زیر مجموعه های مرتبط با آن ها تقسیم می شوند:
- لوازم معدن که شامل سه زیر شاخه کلی "شلنگ فشار قوی باد و اتصالات معدنی" و "چکش بادی" و "کتراک" می باشد. در این حوزه مجموعه سهند ابزار قصد دارد تا انواع شلنگ های فشار قوی باد و انواع بست در سایزهای مختلف و همچنین کوپلینگهای مصرفی در این زمینه را عرضه کند. همچنین عرضه انواع چکش های بادی و متعلقات و قطعات یدکی آنها نیز در زمره فعالیت مجموعه سهندابزار خواهد بود. عرضه کلی و جزیی کتراک تابستانی و زمستانی و ابزارآلات پیرامونی آن نیز از جمله کالاهای قابل عرضه در این حوزه می باشد.
- لوازم کمپرسور که شامل انواع لوازم یدکی واحد باد کمپرسورهای زمینی از قبیل انواع سیل ، ریگلاتور باد ، جکهای گاز و ... می شود.
- ابزار برقی که انواع ابزار به صورت کلی و جزیی قابل عرضه است. این دسته کلی توسط مجموعه سهندابزار به چند زیر گروه تقسیم میشود که به شرح زیر هستند.
"بتن کن و چکش برقی" که در آن انواع چکش برقی در وزنها و کارکردهای مختلف با تنوع در برند قابل عرضه می باشد.
"دریل" که در این زیر گروه انواع دریل در اندازه ها، مدل ها و برندهای مختلف عرضه می گردد.
"فرز و مینی فرز" که در آن فرزها و مینی فرزهای مختلف با تنوع در برند و قیمت برای انواع کارکردها قابل عرضه به مشتریان عزیز می باشد.
"ابزارآلات شارژی" که در این بخش انواع ابزارآلات شارژی با تنوع در برند عرضه می گردد.
"کارواش" که در آن انواع کارواش با قدرت های مختلف و برندهای متنوع برای کاربردهای مختلف ارائه می شود.
"فارسی بر و پروفیل بر" که در این زیر گروه انواع فارسی بر و پروفیل برهای صنعتی و غیر صنعتی قابل عرضه است.
"ابزار باغبانی" که در آن انواع ابزار باغبانی برقی از قبیل اره برقی و ... عرضه می گردد.
"ابزارآلات نجاری" که در آن انواع ابزار برقی نجاری از قبیل رنده برقی و ... قابل عرضه به مشتریان عزیز می باشد.
"کمپرسور باد برقی" که در این بخش انواع کمپرسور باد با ظرفیت های مختلف به مشتریان عزیز عرضه می گردد.
"دستگاه جوش اینورتر" که در آن انواع اینورتر با ظرفیت جوشکاری مختلف و برندهای مختلف قابل عرضه می باشد.
"پیچگوشتی و بکس برقی" که در این زیر گروه انواع پیچگوشتی برقی و بکس برقی با قدرت های مختلف و برندهای متنوع به مشتریان عزیز قابل عرضه می باشد.
- ابزارآلات صنعتی و ساختمانی که در سه بخش کلی "ابزار صنعتی و ساختمانی برقی" ، "ابزار صنعتی و ساختمانی موتوری" و "لوازم جانبی ابزار صنعتی و ساختمانی" تقسیم می شود. محصولاتی که در این بخش ها عرضه می شود به شرح زیر است

درباره ابزار آلات ساختمانی |اجاره ابزارساختمانی |اجاره ابزار برقی سهند ابزار

"ابزار صنعتی و ساختمانی برقی" که در آن انواع بالابر ساختمانی ، بتونیر 300 لیتری برقی ، ویبراتور برقی و ... عرضه می گردد.
"ابزار صنعتی و ساختمانی موتوری" که در آن انواع کمپکتور بنزینی ، کاتر برش آسفالت و برش بتن ، ویبراتور بنزینی و ... عرضه می شود.
"لوازم جانبی ابزار صنعتی و ساختمانی" که در آن انواع تیغه برش آسفالت و تیغه برش بتن ، انواع شلنگ ویبراتور و ... عرضه می گردد.
- جوش و برش که در آن انواع دستگاه جوش و اینورتر و متعلقات دستگاه جوش به مشتریان عزیز ارائه می شود. این قسمت به دو زیر گروه "دستگاه جوش و اینورتر" و "کابل و انبر جوشکاری" شده است تا انواع ابزار به صورت تفکیک شده ارائه گردد.
- قلم و مته که در این بخش انواع قلم و مته چکش بادی ، قلم و مته پرفراتورها ، قلم و مته چکش ها و بتن کن های برقی چهار شیار و پنج شیار در چهار زیر گروه "قلم چکش بادی" ، "قلم چکش برقی" ، "مته چکش بادی" و " مته چکش برقی" عرضه می گردد.
- فیلتر که شامل انواع فیلترهای هوا ، انواع فیلترهای روغن ، انواع فیلترهای گازوییل ، انواع فیلترهای هیدرولیک و انواع سپراتورها برای انواع کمپرسورهای زمینی دیزل می باشد.
- کرایه ابزارآلات که شامل اجاره انواع ابزار برقی و موتوری می باشد. در این قسمت انواع ابزار برقی که شامل اجاره بالابر ساختمانی، اجاره انواع چکش برقی، اجاره ویبره برقی به همراه شلنگ، اجاره اینورتر ، اجاره فرز آهنگری ، اجاره دریل چکشی ، اجاره بتونیر 300 لیتری برقی ، اجاره کمپرسور باد و انواع ابزار موتوری که شامل اجاره کمپکتور، اجاره ویبره بنزینی، اجاره کاتر آسفالت بر، اجاره کاتر برش بتن، موتور برق 7500 وات، موتور برق 3500 وات و .... کرایه داده می شود.
تعهدات مجموعه سهند ابزار

ابزارآلات ساختمانی

تامین ابزار ساختمانی |اجاره ابزارآلات ساختمانی | فروش انواع ابزار آلات ساختمانی

ابزارآلات ساختمانی شامل کلیه ابزار، اقلام و لوازمی بوده که در حوزه ساخت ساختمان های سنتی و پروژه های عمرانی دارای کاربرد می باشند، شامل طیف وسیعی از ابزار و تجهیزات ساختمانی بوده که شامل موارد زیر ولی نه محدود به اینها می باشد: بیل، بیلچه، کلنگ، تیشه، کمچه، ماله، فرغون، استبلی، سطل ملات و دوغاب، مفتول، الک، قلم، دیلم، گونی، نایلون، شیلنگ تراز، شاغول بنایی، طناب، ریسمان، قرقره، بالابر، مش، توری پلاستیکی، توری فلزی، ابزار رنگ و نقاشی، شن کش، چهارشاخ، ابزار عملیات بتنی، ابزار عملیات فولادی و سایر ابزار و اقلام ساختمانی مورد استفاده در پروژه های صنعتی و ساختمانی.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2020 - All rights reserved