نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
دستگاه تصفیه گازوئیل مانا
دفعات بازدید : 1475
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 1475
دسته بندی محصولات

دستگاه فیلتراسیون

  • دستگاه فیلتر گازوئیل

دستگاه تصفیه گازوئیل مانا

دستکاه فیلتر گازوئیل دارای سیستم تصفیه سوخت متحرک روشی مطمئن برای تصفیه و انتقال سیال و گازودیل فراهم می کند. از این سیستم جهت فیلتر گازوئیل در مخازن و در حین سوختگیری بصورت مستقیم استفاده میشود بدین صورت که این سیستم از یکطرف دارای شلنگ بوده که در مخزن قرار میگیرد، در طرف دیگر دارای نازلی بوده که با فشردن دکمه روی نازل دستگاه گازوئیل را از داخل مخزن مکش کرده و با گذر از داخل دو فیلتر از نوع فیلتر های دونالدسون آمریکا با بالاترین قدرت جذب و حذف ذرات ناخالصی در طرف دیگر سوخت گازوئیل بسیار پاک را تحویل میدهد.

درباره دستگاه تصفیه گازوئیل مانا

دستگاه تصفیه گازوئیل دارای فیلتر ذره گیر با بازدهی بسیار بالا که با کاغذ ابداعی شرکت دونالدسون آمریکا طراحی شده است بالای 99 درصد از ذرات آلاینده گازوئیل را با عبور از 2 فیلتر که همزمان قابلیت جذب آب را نیز دارد فیلتر سپراتور گازوئیل به جذب کلیه ناخالصی ها پرداخته و جریان گازوئیل در سیستم توسط پمپ قدرتمند 40 لیتر در دقیقه حفظ میشود. در حال حاضر نمونه های متعدد و متفاوتی از دستگاه تصفیه گازوئیل در صنایع مختلف بکار میرود که برخی از آنها تنها از یک فیلتر در یک ممبران ضعیف و با فیلترهای متفرقه استفاده میکنند. مزیت اصلی دستگاه تصفیه گازوئیل طراحی شده توسط مهدسین این مجموعه اولا استفاده از دو فیلتر هر دو تولید شده توسط شرکت دونالدسون آمریکا بطرگترین و معتبر ترین تولید کننده انواع فیلتر جات، استفاده از دو ممبران با قابلیت تحمل فشار بالا، سطح داخلی با سیقل بسیار بالا، استفاده از پمچ قدرتمند 40 لیتری می باشد.

ابزار آلات هیدرولیک و ابزار صنعتی

لزوم استفاده از دستگاه تصفیه گازوئیل

در بین تمامی سوخت های بگار گرفته شده در دستگاه های صنعتی گازوئیل دارای بیشترین ناخاصی ها از انواع شن و ماسه، دوده، گرد و خاک و آب و ناخالصی های ریز تر می باشد. وجود این ناخالصی ها در گازوئیل سبب ایجاد رسوب در سر سیلندر دستگاه ها اختلال در احتراق تغییر دمای احتراق، خورده شدن تدریجی قطعات موتور و بالاخره از کار افتادگی کامل موتور ماشین آلات راهسازی، کامیون ها و کامیونت ها، ماشین آلات کشاورزی و ... و ایجاد خسارت های بسیار پرخرج به این دستگاه ها میشود. استفاده از دستگاه تصفیه گازوئیل در مبدا و در مسیر ورود گازوئیل به مخزن سوخت موجب افزایش طول عمر قطعات موتور و بهبود فراید احتراق میشود. دستگاه تصفیه آب پیش روی شما قابلیت فیلتر ذرات و ناخلص های گازوئیل تا ابعاد میکرمتری با استفاده از فیلتر قدرتمند دونالدسون را دارا می باشد.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2020 - All rights reserved