نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 6493
آرشام بکسل
جنرال بکسل
فدرال بکسل
محصولات

البرزماشین

شرکت البرزماشین تولید کننده ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی و دارویی و انواع قند خردکن
دستگاه بسته بندی -
ماشین آلات صنعتی - ماشین آلات بسته بندی

درباره البرزماشین

البرزماشین-
در دهه های اخیر سرعت صنعتی شدن جوامع بسیار زیاد شده است و سبک زندگی بشر تغییر کرده، از جمله این تغییرات، جابجایی گسترده محصولات در حلقه تولید و مصرف است. در گذشته افراد از محل و منطقه خودشان مایحتاج مورد نیاز خود را تهیه می کردند. مثلا هر میوه در فصل خاصی عرضه می گردید اما در حال حاضر همه میوه ها در تمامی فصول در سراسر دنیا توزیع می گردند و ما عملا شاهد جابجایی وسیعی چه در محصولات غذایی و چه در محصولات صنعتی و دارویی هستیم و این امر اهمیت بسته بندی را در زمان حاضر نشان می دهد. در این بین تولید کنندگانی که قصد بسته بندی مواد غذایی ، دارویی و صنعتی را دارند با دقدقه های فراوانی روبرو هستند که بخش عمده ای از آنها تهیه و استفاده از دستگاههای مورد نیاز بسته بندی می باشد که ازلحاظ کیفیت ، زیبایی و دوام با معیارهای روز دنیا منطبق بوده و رضایت مشتریان را جلب نماید.


حال با حضور شرکت البرز ماشین در این عرصه دغدغه بزرگ برای تولید کنندگان به پایان رسیده است. ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی و دارویی و انواع قند خردکن های شرکت البرز ماشین Alborz Machine بنحوی طراحی و تولید میشود که هر تولید کننده ای که قصد بسته بندی مواد غذایی و دارویی مطمئن و مطابق با معیارهای روز را دارد بتواند با کمترین سرمایه مبادرت به خرید ماشین آلات مورد نیاز خود نموده و به سادگی از آنها استفاده نماید. شرکت البرز ماشین با اتکاء به نیروهای تحصیل کرده و متخصص خود امکان طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی را بسته به نیاز مشتریان خود دارا می باشد.


یکی از بزرگترین اهداف شرکت البرز ماشین در این چرخه جلب رضایت مشتریان می باشد که کلید موفقیت تجاری این شرکت محسوب می گردد. بی شک با افزایش رضایت مشتریان سهم این شرکت نیز در بازار بالا خواهد رفت . در این راستا شرکت کلیه ماشین آلات تولیدی خود را با یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد و جهت رفاه حال کلیه مصرف کنندگان این قبیل ماشین آلات بخشی به نام راهنمای دستگاه در سایت شرکت وجود دارد تا مراجعین محترم در شرایط ضروری بتوانند از طریق آموزشهای قرار گرفته شده در این بخش مشکلات خود را حل نمایند.


در ذیل به بخشی از خدمات قابل ارائه در شرکت البرز ماشین اشاره می گردد
دستگاه بسته بندی حجمی ، دستگاه بسته بندی پودری ، دستگاه بسته بندی توزین دار و plc
دستگاه قند خردکن نیمه اتومات ، دستگاه قند خردکن اتومات ، دستگاه قند خردکن 40 تیغ دیسکی ، دستگاه قند خردکن 44 تیغ اتومات
خط کامل حبوبات شامل دستگاه بوجاری حبوبات ، دستگاه پولیش و بسته بندی حبوبات ، دستگاه پولیش و بسته بندی آجیل و خشکبار ، نوار نقاله دستچین ، بالابر کاسه ای

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2020 - All rights reserved