نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
فولاد صنعت بناب
دفعات بازدید : 15071
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 15071
فیلتر صنعتی مانا
جرثقیل سقفی ویکی لیفت
تکین بکسل
محصولات
pp_فولاد صنعت بناب_79a4c6_u220__فولاد-صنعت-بناب.jpg

فولاد صنعت بناب

در حال حاضر ميلگرد آجدار در اندازه‌هاي مختلف با كيفيت‌هاي AII و AIII، تيرآهن، نبشي و ناوداني در قالب هفت خط نورد گرم در اين مجتمع تولید می‌شود.

درباره فولاد صنعت بناب

مجتمع فولاد صنعت بناب از چندین شركت بزرگ فولادي شامل كارخانجات ذوب و نورد با هدف فعاليت در زمينه‌هاي گوناگون صنعت فولاد تشكيل شده است.
اين مجتمع فعاليت خود را در چندين فاز از اواخر سال 1383 در زميني به مساحت 140 هكتار در شهرك صنعتي بناب و با امكانات زير بنائي ايده‌آل اعم از دسترسي به جاده اصلي، خط آهن، نيروگاه، خطوط انتقال گاز وآب آغاز كرد.
در حال حاضر ميلگرد آجدار در اندازه‌هاي مختلف با كيفيت‌هاي AII و AIII، تيرآهن، نبشي و ناوداني در قالب هفت خط نورد گرم در اين مجتمع تولید می‌شود.
هم اكنون ظرفيت اسمي این مجتمع توليدي در بخش نورد گرم مقاطع فولادی دو میلیون و پانصد هزار تن و در بخش ذوب و ریخته گری هشتصد هزار تن شمش فولادی در سال می باشد که در بخش خصوصي مقام اول و در ميان كل توليد كنندگان فولاد اعم از خصوصي و دولتي در بخش نورد مقاطع گرد، سنگين و نيمه سنگين مقام دوم را دارا مي‌باشد .
مجتمع فولاد صنعت بناب با دارا بودن پيشرفته ترين تجهيزات و ابزار آلات آزمايشگاهي و همچنين جذب منابع انساني متخصص، محصولات خود را بطور مستمر تحت كنترل قرار داده و در اين ارتباط موفق به دریافت گواهینامه علامت استاندارد برای کلیه تولیدات خود از اداره استاندارد و گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2008از شرکت DNV نروژ شده است.
در زمان حاضر شرکت های تجارت بین الملل هم وطا آریا، توسعه خدمات سرمایه گذاری پارس کیمیا، توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران و سرمایه گذاری نگین گردشگری ایرانیان سهامداران شرکت مجتمع فولاد صنعت بناب به شمار می روند.

تیرآهن و میلگرد
مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
لینک های خارجی
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
جرثقیل سقفی | لنت ترمز
جرثقیل تک فاز | بالانسر فنری
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2023 - All rights reserved