CALL US NOW
09125030071 | 02122087856
آیکون واتساپ

تاسیسات ساختمانی در ولنجک

تاسیسات ساختمانی در ولنجک

خدمات تاسیسات ساختمانی عبارت است از عملیات مکانیکی که بایستی جهت تعمیر و حفظ تاسیسات و سیستم های موجود در ساختمان انجام پذیرد. این خدمات در شمال تهران محدوده ولنجک با توجه به ساختار فیزیکی محیط و آب و هوای کوهستانی کمی متفاوت با دیگر نقاط است. تاسیسات ساختمانی ولنجک با توجه به حضور این منطقه در شمال تهران و نزدیکی زیاد به کوه و رودخانه کار بسیار حساس و ضروری بشمار می رود. تاسیسات ساختمانی در محدوده ولنجک عموما درحوزه سیستم های حرارتی است و نیازمند سرویس کاران مجرب می باشد. تاسیسات ساختمانی سالم و مناسب یک بنا علاوه بر تامین آرامش نقش بسزایی در تامین امنیت ساکنان را ایفا می کند ، این سیستم ها جهت استفاده می بایست حتما سرویس شوند تا از خرابی آنها جلوگیری شود ، چنانچه پس از سرویس کارکرد مناسب را نداشته باشد نیاز به تعمیر دارد.

وظیفه خدمات تاسیسات ساختمانی تعمیر و نگهداری سیستم های حرارتی و خنک کننده ، هواکش ها ، عایق ها ، لوله های آب و گاز ، فاضلاب ، آسانسور ها و بالابر ها می باشد این سیستم ها بسیار متنوع و پر کاربرد هستند. تاسیسات ساختمانی در ولنجک با توجه به گستردگی منطقه و نوع آب و هوا ، نیازمند دقت بالا در کار و ارایه خدمات تاسیساتی مناسب است علاوه بر این مهندسین فنی و مکانیکی تاسیسات فنی در این منطقه می بایست از تخصص کافی بهرمند باشند ، تخصص و داشتن اطلاعات بروز از سیستم ها بدلیل تنوع سیستم در ولنجک بسیار حیاتی است. ساختار سیستم های تهویه مطبوع بسیار متنوع و تعمیر آنها بسیار حساس است از این رو بایستی ابتدا اطلاعات لازم را کسب و سپس دست به سرویس و تعمیر این سیستم ها زد. این منطقه دارای شرایط اقتصادی مناسبی است و به همین دلیل وجود سیستم های بروز امری اجتناب ناپذیر است. خدمات تاسیسات ساختمانی در ولنجک ممکن است در پاره ای از امور متفاوت با دیگر نقاط باشد اما از نظر هزینه خدمات تاسیسات ساختمان زیاد تفاوت چندانی ندارد و قیمت اعلامی از سوی مهندسین مناسب و با توجه به نرخ رسمی خدمت ارایه شده می باشد. تاسیسات ساختمانی گرمایشی شامل موتورخانه ( شوفاژ خانه ) ، چیلر ، پکیج و رادیاتور ها و تاسیسات سرمایشی هم شامل اسپیلت ( کولر گازی ) ، چیلر و کولر آبی می باشد .

سرویس و تعمیر تاسیسات ساختمان در ولنجک

اهمیت تاسیسات ساختمان در تامین آرامش خانه و خانواده است ، فرض کنید آبگرمکن یا پکیج خانه خود را سرویس نکنید ؛ چگونه حمام خواهید کرد؟ این فقط یک مورد از تاسیسات ساختمان است. تاسیسات ساختمان در ولنجک که منطقه ای با هوای سرد است نیازمند مراقبت بیشتری است زیرا آسیب ها همیشه سطحی نیست ممکن است این آسیب به لوله ها وارد شود و تمام زندگی شما را مختل کند. سرویس و تعمیر تاسیسات ساختمانی در ولنجک از بازدهی بسیار مناسبی می باشد که با توجه به وسعت و جمعیت زیاد در منطقه ولنجک می توان گفت نیاز این منطقه به تاسیسات بسیار چشم گیر است . تاسیسات ساختمانی در ولنجک با فعالیت مناسب و ارایه خدمات تعمیراتی توانسته است مشکلات این منطقه را حل کند و از هدررفت انرژی و آسیب به ساختمان ها جلوگیری کند. از جمله سیستم هایی که نیاز فوری به سرویس دارند سیستم های گرمایشی در زمستان هستند که در زیر آنها را معرفی و شیوه سرویس را یاداوری می کنیم . سیستم های گرمایشی مانند موتورخانه ها که می بایست ابتدا لوله ، مخازن و مشعل های آنها را چک و در صورت خرابی آن را تعویض نمود ، این کار هر 6 ماه یکبار باید بصورت مرتب انجام گردد. این سرویس در خصوص چیلر ها متفاوت است ، در سیستم آنها ابتدا باید از سلامت کمپرسور اطمینان حاصل نمود و سپس لوله ها و نحوه کارکرد آن را مورد بررسی قرار داد چیلرها می بایست بدون هیچ صدای اضافه ای کار کنند تا بتوان سلامت آنها را تایید کرد.

پکیج ها از دیگر سیستم های گرمایشی هستند که می بایست حتما سرویس شوند ، هواگیری و چکاپ لوله و مشعل یک چکاپ و سرویس اولیه در در این نوع از سیستم ها بشمار می رود. رادیاتور ها که تعداد پره های آنها می تواند متفاوت باشد این سیستم وابسته به پکیج می باشد و با سرویس یکی می توانید دیگری را نیز سرویس نمایید. این تاسیسات ساختمانی در ولنجک از پرکاربردترین سیستم های تاسیساتی هستند. اما در سیستم های سرمایشی اوضاع کمی متفاوت است این سیستم ها بلحاظ کارکرد و سرویس کمی ساده تر و مقرون بصرفه تر هستند . از جمله کولرهای آبی که سرویس آنها زمان و هزینه کمتری را می خواهد یکی دیگر از سیستم های سرمایشی کولر گازی ( اسپیلت ) است که هزینه سرویس و نحوه سرویس آن با کولر آبی متفاوت و کمی پیچیده تر است. درکنار سیستم های گرمایشی و سرمایشی ، لوله های آب و گاز هم دارای اهمیت بالایی هستند و در صورت خرابی می توانند آسیب جدی به ساختمان وارد نمایند پس بهتر است در مواقع خرابی بلافاصله به تعمیر و ترمیم آنها بپردازیم تا از خرابی دیوار و پی ساختمان جلوگیری کنیم .

خدمات تاسیسات استخر و سونا ولنجک

وجود ساختمان ها و مجتمع های انبود و دارای استخر، سونا و جکوزی در منطقه ولنجک تهران یک امر بسیار گسترده می باشد. استخر و سونا نیاز به تاسیسات گرمایشی و سرمایشی، سرویش و خدمات وابسته دارند. در واقع یکی از بخش هایی که در داخل مجتمع ها با هزینه زیادی نگهداری می شود بخش استخر و سونا می باشد. انواع خدمات از عایق کاری، راه اندازی، تعویض و تعمیر و سرویس تاسیسات استخر و سونا در منطقه ولنجک با مشاوره رایگان و بازبینی شرایط، براورد هزینه تقریبی تعمیر و تعویض و تخمین مدت زمان مورد نیاز برای انجام این خدمات در منطقه ولنجک توسط مهندسین و تکنسین های ما در امر تاسیسات تخصصی ساختمان صورت می پذیرد. انجام کلیه خدمات تاسیسات استخر و سونا در منطقه ولنجک.

خدمات تاسیسات استخر و سونا ولنجک

تاسیسات موتور خانه ساختمان ها در ولنجک

تاسیسات موتورخانه ای بصورت یکپارچه کار می کند، لوله های ورودی آب را به دیگ می رسانند، ترموستات موجود در مشعل دما را انداز گیری کرده و مشعل بطور اتومات متناسب با دمای آب روشن یا خاموش می شود و آب را به دمای مناسب می رساند، البته مشعل ها هرگز نباید خاموش شوند چرا که در زمانی که آب به دمای مناسب برسد مشعل رو شمعک قرار می گیرد. آب درون دیگ از طریق پمپ منتقل و تنظیم فشار توسط کلکتور انجام می شود. آب پس از عبور از تمام این تاسیسات بصورت گرم شده به رادیاتور و لوله های زیرین میرسد و ساختمان را گرم می کند. تاسیسات موجود در موتورخانه در منطقه ولنجک بر حسب اندازه و تعداد واحد های ساختمان انتخاب و نصب می شود. برای جلوگیری از حادثه در موتور خانه ساختمان از شیر های اطمینان استفاده می شود اما مهندسان به این امر بسنده نکرده و در بالای بام یک منبع انبساط نصب می کنند تا بخار و گرمای بیش از حد در دیگ جمع نشود و موجب انفجار نشود . سرویس تاسیسات موتورخانه امری بسیار ضروری است و بایست تک تک لوازم موجود در موتورخانه با دقت بررسی و عیب یابی شود. خدمات تعمیرات کلیه تاسیسات موتور خانه ساختمانی در ولنجک شامل تعویض و تعمیر دیگ و مشعل، تعویض لوله کشی و عیب یابی موتور خانه ساختمان در کوتاهترین زمان.

تاسیسات موتور خانه ساختمان ها در ولنجک

لینک های مرتبط با تاسیسات ساختمانی در ولنجک

I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
تاسیسات ساختمانی | برق ساختمان | خدمات ساختمانی
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2022 - All rights reserved