نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
آریان در
دفعات بازدید : 20754
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 20754
تکین بکسل
جرثقیل سقفی ویکی لیفت
سیم بکسل جنرال
دسته بندی محصولات
دیگر محصولات
pp_آریان در_e986d1_u495__آریان-در.gif

آریان در

آریان در ارایه دهنده ی خدمات مربوط به جک پارکینگ، کرکره برقی، درب شیشه ای، فروش و تعمیرات، نابکو، رکورد، آچیلان در، تعمیر، درب ریموتی، درب بازکن پارکینگ، تعمیر جک پارکینگ، تعمیر کرکره برقی، یوروتک، آلدو، bft، زومر

درباره آریان در

شرکت آریان دُر سهامی خاص در ایران مفتخر است درب های اتوماتیک شیشه ای، کرکره ی برقی و جک های پارکینگی را به کارشناسان و متخصصین صنعت ساختمان در کشور معرفی نماید.
این شرکت جزء پیشگامان صنعت درب اتوماتیک در کشور محسوب می گردد که با تکیه بر سوابق ممتد اجرایی مدیران و پرسنل خود، پس از بررسی های کارشناسانه و تطبیقی انواع درب های اتوماتیکاز تولید کنندگان مختلف سراسر جهان خصوصاً اروپا و با در نظر گرفتن اصول فنی و رعایت اصل مشتری مداری ، دربهای اتوماتیک Record ، Nabco ، TST ، BFT را به بازار ایران معرفی نماید. این شرکت با در اختیار داشتن واحدهای QC ، تحقیق و توسعه بازار و امور مشتریان، قادر است تا محصولی با کیفیت و اقتصادی به مشتریان ارجمند معرفی و عرضه نماید.
استفاده مهم ترین ارگانها، سازمان ها، فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن، هتل ها، شرکت ها و همین طور مراکز خرید و ... در سطح ایران، آسیا واروپا گواهی بر کیفیت و عملکرد عالی این فن آوری دارد. درب های اتوماتیک آریان در مستقیماً از کشورهای سویس ، ژاپن و ایتالیا وارد شده و این شرکت عهده دار نصب، راه اندازی، ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی در سطح ایران می باشد.

ما امیدواریم معرفی درب های اتوماتیک آریان در به بازار ایران زمینه ساز ورود تکنولوژی روز دنیا، ارتقاء کیفیت و بالا رفتن عیار سازه های ساختمانی و نهایتاً صرفه جویی موثر در مصرف انرژی و رضایت خاطر مشتریان گردد.

تعمیر و نگهداری - نصب و راه اندازی
مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
لینک های خارجی
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
جرثقیل سقفی | لنت ترمز
جرثقیل تک فاز | بالانسر فنری
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2023 - All rights reserved