نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 8417
جنرال بکسل
فدرال بکسل
صنایع پیچ و مهره آژاکس
دسته بندی محصولات
دیگر محصولات

آریان در

آریان در ارایه دهنده ی خدمات مربوط به جک پارکینگ، کرکره برقی، درب شیشه ای، فروش و تعمیرات، نابکو، رکورد، آچیلان در، تعمیر، درب ریموتی، درب بازکن پارکینگ، تعمیر جک پارکینگ، تعمیر کرکره برقی، یوروتک، آلدو، bft، زومر

درباره آریان در

شرکت آریان دُر سهامی خاص در ایران مفتخر است درب های اتوماتیک شیشه ای، کرکره ی برقی و جک های پارکینگی را به کارشناسان و متخصصین صنعت ساختمان در کشور معرفی نماید.
این شرکت جزء پیشگامان صنعت درب اتوماتیک در کشور محسوب می گردد که با تکیه بر سوابق ممتد اجرایی مدیران و پرسنل خود، پس از بررسی های کارشناسانه و تطبیقی انواع درب های اتوماتیکاز تولید کنندگان مختلف سراسر جهان خصوصاً اروپا و با در نظر گرفتن اصول فنی و رعایت اصل مشتری مداری ، دربهای اتوماتیک Record ، Nabco ، TST ، BFT را به بازار ایران معرفی نماید. این شرکت با در اختیار داشتن واحدهای QC ، تحقیق و توسعه بازار و امور مشتریان، قادر است تا محصولی با کیفیت و اقتصادی به مشتریان ارجمند معرفی و عرضه نماید.
استفاده مهم ترین ارگانها، سازمان ها، فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن، هتل ها، شرکت ها و همین طور مراکز خرید و ... در سطح ایران، آسیا واروپا گواهی بر کیفیت و عملکرد عالی این فن آوری دارد. درب های اتوماتیک آریان در مستقیماً از کشورهای سویس ، ژاپن و ایتالیا وارد شده و این شرکت عهده دار نصب، راه اندازی، ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی در سطح ایران می باشد.

ما امیدواریم معرفی درب های اتوماتیک آریان در به بازار ایران زمینه ساز ورود تکنولوژی روز دنیا، ارتقاء کیفیت و بالا رفتن عیار سازه های ساختمانی و نهایتاً صرفه جویی موثر در مصرف انرژی و رضایت خاطر مشتریان گردد.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2019 - All rights reserved