نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 7250
صنایع پیچ و مهره آژاکس
فدرال بکسل
محصولات

صنایع پدیده ایرانیان فن

خدمات و محصولات صنایع پدیده ایرانیان فن فن آکسیال ، فن کانالی ، سانتریفوژ ، جت فن ، فن سانتریفوژ پشت بامی ، فن سقفی آکسیال ، فن سانتریفوژ فوروارد،فن آکسیال پنجره ای ، فن آکسیال کانالی ، فن سانتریفوژ پشت بامی، فن سانتریفوژ بکوارد، فن سانتریفوژ رادیال...
تجهیزات صنعتی - هواکش ، فن و جت

درباره صنایع پدیده ایرانیان فن

تاریخچه
شرکت تولیدی صنایع پدیده ایرانیان فن تحت شماره 310580 به ثبت رسیده است و با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب، اطلاعات اختصاصی، قدرت طراحی، ساخت و تجهیز خود توانست به عنوان یکی از موفق ترین تولیدکنندگان داخلی کشور باشد و با پیاده سازی استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001 ویرایش سال 2008 گامی در جهت رشد و شکوفایی صنعت کشور بردارد.
یکی از افتخارات ما استفاده از تجربیات ارزنده مرحوم مهندس مصطفی سلیمانزاده، بنیان گذار صنعت فن در ایران در سال 1344 هجری شمسی تحت عنوان شرکت تولیدی و صنعتی ایران فان می باشد و کل این مجموعه تمام سعی و کوشش خود را بر ادامه این مسیر و هر چه بهتر شدن آن قرار داده است. با توجه به پیشرفت های سریع و چشمگیر علوم و صنعت در سالهای اخیر که که در این اثنا علم تهویه صنعتی نیز از آن مستثنی نبوده، این شرکت افتخار دارد که همگام با دانش جهانی نسبت به تکمیل و اصلاح شابلونها ، قالبها ، پارامتر های منحنی های محاسباتی جهت افزایش اطمینان ، عملکرد راندمان ، هوادهی ، فشار ، کاهش صدا و مصرف حداقل قدرت الکتروموتور و بهینه سازی مصرف انرژی اقدام نموده است.
مجموعه تولیدات ایرانیان فن از مرغوبترین نوع مواد اولیه ساخته می شوند و با تجهیزات مورد نیاز کلیه موارد فنی مانند
• میزان هوادهی
• فشار استاتیک و دینامیک
• سرعت
• صدا
• آمپر
• ضخامت رنگ
• بالانس استاتیک و دینامیک
با دقت بسیار بالا و توسط تجهیزات کالیبره شده نزد آزمایشگاه های معتبر و کانال های تست مطابق با استانداردهای بین المللی تست می شوند.
تولیدات این شرکت شامل فن های صنعتی آکسیال دیواری، سقفی، کانالی، جت فن ، سیستم های انتقال مواد و هوا سانتریفوژ، دمنده های فشار قوی، فن پشت بامی سانتریفوژ، سیستم های گرمایشی هیتر و یونیت هیتر، فن بادی، دمپر وزنی ، هواساز، خشک کن مواد و پخت رنگ و انواع پروانه های صنعتی و سفارش می باشد.
با امید به اینکه این مجموعه توانایی پاسخگویی به اعتماد شما عزیزان را داشته باشد، خواهشمند است در صورت وجود هر گونه ابهام با واحد فنی و فروش این شرکت تماس حاصل فرمائید.

با تشکر و سپاس فراوان از حسن انتخاب شما
شرکت صنایع پدیده ایرانیان فن

صنایع پدیده ایرانیان فن هیچگونه شعبه و نمایندگی مجاز فروش در سطح ایران و خارج از کشور ندارد و هر گونه سوء استفاده از نام و آرم این شرکت پیگرد قانونی دارد.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2018 - All rights reserved