نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 5080
صنایع پیچ و مهره آژاکس
فدرال بکسل
دسته بندی محصولات

تجهیزات تست و اندازه گیری

  • کلمپ آمپرمتر هیوکی 20-HIOKI 3288
دیگر محصولات

فنی مهندسی سیانکوسپهران ارتباطاتسپهران ارتباطات عصر نوین با نام تجاری سیانکو با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات تست و کالیبراسیون و همچنین ابزار دقیق فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.

افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.

ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.

تجهیزات سپهران ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند انواع ترنسمیتر فشارگیج ها، اختلاف فشار،ترنسمیتر دماترموکوپل ، RTD ، ترنسمیتر سطح التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری ، ترسمیتر مایعات کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ، فلومترها توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی ، اکچویتورهافلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر ،انواع سنسور هانوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار ، کالیبراتورها کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما آنالایزها آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.

درباره فنی مهندسی سیانکوسپهران ارتباطات

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2018 - All rights reserved