نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
گروه صنعتی لنت سازان
دفعات بازدید : 10053
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 10053
دسته بندی محصولات

لنت پرس

 • لنت لقمه ای دستگاه فورج
 • لنت کلاچ دستگاه پرس فورج 250تن
 • لنت لقمه ای دستگاه پرس

لنت ورق

 • لنت ورق 4 میلی متری
 • انواع لنت ورق

لنت کلاف

 • لنت کلاف غلطک ریوایندر
 • لنت کلاف بافته شده کومپو Compo
 • لنت ترمز بافته شده دریایی تریمات

لنت ترمز

 • لنت 60 دنده غلطک
 • لنت ترمز چرخ بلدوزر کیس
 • لنت ترمز کفشکی جرثقیل

لنت دنده ای

 • لنت وینچ دریایی
دیگر محصولات
pp-گروه صنعتی لنت سازان-75200b-u2609-l1.jpg

گروه صنعتی لنت سازان

گروه صنعتی لنت سازان تولید کننده و وارد کننده انواع لنت های صنعتی شامل انواع لنت های دنده ای، لنت های بافته شده فردو و لنت های لقمه ای در ایران می باشد. تولید و عرضه انواع ورق های لنت صنعتی بدون آزبست و دارای کیفیت بالا بصورت وارداتی از برند های شناخته شده ترکی و چینی، واردات انواع لنت بافت شده فردو رولی برای ستستم های ترمز وینچ و کشتی و ترمز های سازه های دریایی

درباره گروه صنعتی لنت سازان

لنت ترمز از اجزای اصلی و مهم سیستم ترمز می باشد و معمولا از پیچیده ترین مواد اصطکاکی محسوب می گردد و عموماً می بایستی حاوی بیش از 10جز از مواد مخصوص اصطکاکی باشد تا توانایی این را داشته باشد نیروی سایشی ثابت، استحکام قابل قبول و مقاومت سایشی مناسبی را ایجاد نماید.
متعارف ترین انوع مواد سایشی و اصطکاکی که در لنت ترمز استفاده می شود مواد سایشی آلی می باشد که به طور کلی مولفه های این دسته از مواد به صورت ذیل تقسیم بندی می شوند:
الف رِزین : مواد را در کنار هم نگه می دارد.رِزین فنولیک ترموست از نوع نوالاک به دلیل مقاومت حرارتی بالا بیشترین مصرف را در لنت ترمز دارد.
ب الیاف : به منظور ارتقا استحکام مکانیکی اضافه می گردد.آزبست، الیاف کربن، الیاف شیشه، الیاف کولار و الیاف های فلزی از معمول ترین مواد مورد استفاده در لنت ترمز هستند.
ج ذرات سایشی : به منظور ایجاد خواص سایشی پایدار کنترل نرخ فرسایش و کنترل تشکیل فیلم سایشی افزوده می گردد.ذرات سرامیکی مانند آلومینا، کوارتز، سیلیکا به دلیل مقاومت حرارتی بالا و تاثیر سودمند آنها روی سایش از مهم ترین ذرات سایشی می باشند.
د پرکننده : به منظور بالانس ترکیب کلی مواد سایشی کاهش هزینه، افزایش سختی و مقاومت سایشی افزود می گردد.اغلب در این مورد از سولفات باریم و کربنات استفاده می شود.
ه روانساز : افزودن روانکارهای جامد باعث کاش عدد سایش و حرارت ایجاد شده در اثر سایش می شود.گرافیت بدلیل ارزان بودن معمول ترین روانساز مورد استفاده می باشد.سولفیدهای فلزی نیز به عنوان روانکار استفاده می شوند.
و پودرهای فلزی : معمولا برای انتقال حرارت و افزایش عدد سایش از پودرهای فلزی استفاده می شود.پودرهای فلزی معمولا ذرات مس-برنج و آهن می باشند.

قطعات تجهیزات صنعتی

لنت های پرس ضربه ای

لنت های پرس به دلیل پر کاربرد بودن در اشکال مختلف هندسی قابل تولید و عرضه می باشند.گروه صنعتی لنت سازان با توجه به نیاز مشتری و هم چنین بر اساس نوع کارکرد لنت و دستگاه مورد استفاده توانایی پذیرش هر گونه سفارش را دارد.لنت های پرس در حوزه های گوناگونی از صنایع مورد استفاده قرار می گیرند و دارای کاربردهای بسیاری هستند.این لنت ها در انواع لنت های لقمه ای پرس، لنت پرس ضربه ای، لنت ترمز پرس، ... می باشند.تولید این لنت های صنعتی با مقاومت بالا و اصطکاک زیاد و سایش کم فرآیند بسیار پیچیده ای داراست.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
لینک های خارجی
لنت پرس

لنت پرس

لنت ترمز صنعتی پرس به صورت لقمه ای با شکل های هندسی مختلف و ابعاد و ضخامت های مختلف به منظور استفاده در انواع دستگاه های پرس ارفورت-هیتاچی-وارونژ-استانکو می باشد.گروه صنعتی لنت سازان به شما تضمین میدهد که کلیه لنت های ما از مواد مرغوب و با سطح اصطکاک بالا تولید میشوند.

لنت بافته شده فردو

لنت بافته شده فردو

لنت ترمز بافته شده بهترین انتخاب برای استفاده در داخل فضای روغنی می باشد.این لنت ها بیشتر در وینچ های دریایی و وینچ های جرثقیلی مورد استفاده قرار میگیرند.لنت اصطکاکی بافته شده در کارخانه های کاغذ سازی نیز کاربرد وسیعی دارند.لنت های بافته شده بیشتر در وینچ های دریایی و وینچ های جرثقیلی مورد استفاده قرارمیگیرند لنت اصطکاکی بافته شده در کارخانه های کاغذ سازی نیز کاربرد وسیعی دارند.این نوع لنت مناسب برای کلیه پرس های ضربه ای و مکانیکی میباشد و دارای سطح اصطکاک و گیرندگی بالا میباشد گروه صنعتی لنت سازان عاملیت فروش لنت های بافته شده کومپو هندوستان، تریمات انگلستان و لنت های روسی می باشد.

ساختار لنت ترمز

ساختار لنت ترمز

مواد ترمزی اصطکاکی غالباٌ خشن و دارای بافت هستند تا اصطکاک بیشتری را ایجاد کرده و بدین وسیله کارایی را افزایش دهند.فرآیند استاندارد ترمزگیری وابسته به عملکرد و کارایی مواد مورد استفاده برای ساخت هر یک از قطعات می باشد.این فرآیند بدین صورت است که ابندا پدال ترمز فشار داده می شود، روغن ترمز آزاد می شود که تحت فشار قرار می گیرد و به طور همزمان به مکانیزم ترمز برای هر چرخ تحویل می شود.یک پمپ هیدرولیک کوچک لنت ترمز را درگیر می کند.در این مرحله لنت یا آستر ترمز به داخل توپی یا دیسک فشار می دهد.این اصطکاک ایجاد شده در اثر تماس بین لنت و دیسک باعث می شود حرکت چرخ متناسب با میزان فشار وارد شده کند شود. برای ساخت لوازمی که در سیستم ترمز که اصطکاک کم دارند از فولاد، چدن، آلومینیوم و سرامیک استفاده می شود.آزبست زمانی به عنوان بهترین انتخاب برای اموری بود که با اصطکاک زیادی مواجه می شوند، خطرات زیست محیطی منجر به تولید ترمز با کمک مواد جایگزین شود.سرامیک، مس، فولاد، آهن، مواد معدنی، سلولز، آرامید، شیشه خرد شده، لاستیک و برنج همه از موادی هستند که در تولید لنت ها استفاده می شوند.

آیکون واتساپ
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2023 - All rights reserved