نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
جرثقیل زنجیری کاتو لیفت استعلام قیمت، مشاوره و خرید انواع جرثقیل زنجیری سقفی کاتو KATO
دفعات بازدید : 5516
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 5516
جرثقیل برقی زنجیری تک فاز 2 تن کاتو
,واردکننده,,عمده فروش,خرده فروش
مرکزی تهران
021-55416424
55416424
katolift@gmail.com

جرثقیل برقی زنجیری تک فاز 2 تن کاتو

(kato 2 ton single phase hoist)

جرثقیل برقی زنجیری کاتو KATO چین در ظرفیت وزنی 2 تن و از نوع تک فاز در واقع با ولتاژ شری 210-230 ولت کار کرده و نیاز به برق صنعتی ندارد. جرثقیل زنجیری تک فاز 2 تن کاتو KATO از یک بلوک متکشل از چند دنده و دنده اسپراکت استفاده می کند که در فرایند لیفتینگ بصورت متصل با یک موتور الکتریکی قدرتمند عمل می کند. در واقع کاهش فاز و ولتاژ ورودی به جرثقیل برقی زنجیری تک فاز 2 تن کاتو با بکارگیری یک الکتروموتور قدتمند با سیم پیچ های بیشتر نسبت به نمونه سه فاز جبران می شود.
جرثقیل برقی زنجیری 2 تن کاتو در مرحله تست آزمایشگاهی و بصورت آویز 3 تن بار را در حالت ثابت نگه می دارد و از این رو ضریب امنیتی بکار گرفته شده در تولید این ابزار لیفتینگ بار 3:2 می باشد. بازرگانی کاتو لیفت نمایندگی انحصاری جرثقیل برقی زنجیری کاتو و ارائه دهنده خدمات پس از فروش شامل سرویس و تعمیرات این جرثقیل در ایران است.

جرثقیل برقی زنجیری تک فاز 2 تن کاتو

مشخصات فنی و عددی جرثقیل برقی زنجیری 2 تن کاتو

جرثقیل زنجیری کاتو KATO در اتصال بار خود از یک قلاب هوک S و از نوع ضامن دار استفاده می کند که محصول کشور چین و با گرید G80 تولید شده است. زنجیری اتصالی به بار در این جرثقیل برقی در سایز 10 میلیمتر فولادی خشکه و در گرید G80 تولید شده است. عملیات حرارتی بکار گرفته شده در تولید زنجیر جرثقیل، قلاب و دیگر اجزا به منظور بالا بردن قابلیت های کششی تنسایل و سختی سایشی آن صورت پذیرفته است. این زنجیر بار در طول 6 متر بصورت کارخانه ای تولید شده و قابلیت ارتقا نیز دارد.

در حالت عمومی جرثقیل برقی تک فاز 2 تن کاتو بصورت 2 کاره تولید شده و دارای یک قلاب سقفی می باشد. با این وجود قابلیت تبدیل آن به جرثقیل برقی 4 کاره و با بکارگیری یک عدد ترولی از نوع دستی و یا زنجیری وجود دارد. بر خلاف جرثقیل برقی 3 فاز که با ترولی برقی استفاده می شود، با توجه به کمبود ولتاژ در اتصال در اغلب موارد با بکارگیری کالسکه های دستی به اتصال جرثقیل برقی زنجیری می پردازند. این جرثقیل برقی زنجیری از یک بدنه از جنس آلومینیوم سخت تولید شده که بصورت آلیاژی تولید شده و قابلیت مقاومت ضربه بالایی نیز دارد.

I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2023 - All rights reserved