نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
شرکت نگین نقشه نگار
دفعات بازدید : 12482
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 12482
سیم بکسل جنرال
جرثقیل سقفی ویکی لیفت
تکین بکسل
محصولات
pp_شرکت نگین نقشه نگار_7bb0e9_u438__Untitled-5.gif

شرکت نگین نقشه نگار

شرکت نگین نقشه نگار به همت تیمی از کارشناسان کامپیوتر و با هدف تولید ، توسعه و واردات سیستمهای پیشرفته ردیابی و رهیابی خودرو ،جی پی اس و ردیاب فعالیت خود را آغاز کرد. اعضا این شرکت در قالب تیمهای نرم افزار،سخت افزار گرد هم آمده اند تا بتوانند به حول و قوه الهی با ایده ها و طرحهای نو , گامی موفق را در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات بر دارند.فعالیتهای عمده شرکت شامل موارد زیر می باشدتهیه و تولید سیستمهای پیشرفته ردیاب خودرو بصورت آنلاین و آفلاین
واردات انواع ردیاب خودرو
تهیه و تولید نرم افزارهای مرتبط
پشتیبانی سخت افزار و نرم افزار
تهیه راهکار های مبتنی بر تکنولوژی GPS جهت ادارات و سازمانها
تحقیق و توسعه


تهیه و تولید سیستمهای پیشرفته ردیابی خودرو بصورت آنلاین و آفلاینیکی از اهدافی که شرکت از بدو تاسیس دنبال کرده است تهیه و تولید سیستمهای ردیاب خودرو می باشد که در این زمینه موفق به تولید بیش از 10 نوع ردیاب با قابلیتهای متنوع برای مصارف گوناگون شده است این محصولات در چهار گروه ردیاب های آنلاین،ردیابهای آفلاین،رهیاب ها، رهیاب به همراه ردیاب طبقه بندی می گردد.

واردات انواع قطعات الکترونیکاین شرکت با داشتن کادری مجرب در قطبهای تولید و توزیع قطعات در کشورهای اصلی تولید کننده اقدام به تهیه قطعات با بهترین کیفیت و قیمت مناسب نموده است .

تهیه و تولید نرم افزارهای مرتبطشرکت در جهت ارائه خدماتی بهتر در جهت تکمیل پاسخ به نیاز مشتری، اقدام به راه اندازی این بخش جهت تولید نرم افزاهای لازم در این خصوص نموده است از جمله این نرم افزارها می توان به وب سایت شرکت جهت نمایش گزارشهای متنوع ردیابی دستگاهها به مشتریان اشاره نمود.

پشتیبانی سخت افزار و نرم افزاراطمینان دادن به مشتری از اقداماتی اصلی شرکت جهت وفادار ماندن مشتریان می باشد در این راستا واحد پشتیبانی به صورتی خستگی ناپذیر و حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی مشکلات مشتریان می باشند .

تهیه راهکار های مبتنی بر تکنولوژی GPS جهت ادارات و سازمانهاگسترش و توسعه سیستم های فناوری اطلاعات در سازمانها،صنایع و شرکتها، نیاز به سیستم های هوشمند کنترل خودرو ها و پروسه های مختلف را در هر روزه جدی تر می سازد در این راستا شرکت راهکار خود را در زمینه ردیابی و کنترل خودرو های سازمانی بصورت آنلاین ارائه نموده است .

درباره شرکت نگین نقشه نگار

جی پی اس و ردیاب
مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
لینک های خارجی
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
جرثقیل سقفی | لنت ترمز
جرثقیل تک فاز | بالانسر فنری
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2023 - All rights reserved