نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
فرا بکسل عرضه کننده انواع اتصالات فولادی و استیل زنجیر و سیم بکسل
دفعات بازدید : 28601
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 28601
تیفور دستی سیم بکسلی SuperTil چین
,واردکننده,,عمده فروش,خرده فروش
غرب‌ تهران
021-44427405
faraboxel@gmail.com

تیفور دستی سیم بکسلی SuperTil چین

(Chin SuperTil Tirfor)

تیفور دستی ابزاری برای کشیدن بار بر روی سطوح شیب دار می باشد که از آن در لیفتینگ بار نیز می توان استفاده نمود. تیفور ها در اتصال از سیم بکسل فولادی اغلب از نوع 6 رشته استفاده می کنند و مکانیزمی متفاوت با دیگر ابزار آلات لیفتینگ مانند جرثقیل های دستی و یا پولیفت ها دارند. از تیفور در صنایع مختلف مانند صنایع آسانسوری برای لیفتینگ کابین آسانسور در اتصال و قبل از راه اندازی موتور، برای شاسی کشی بدنه خودرو های تصادفی در تعمیر گاه ها و حتی برای لیفتینگ بار نیز استفاده می شود.
تیفور سوپر تیل Super Til محصول کشور چین می باشد و در سه سایز مختلف با سه ظرفیت لیفتینگ مختلف تولید شده است. ظرفیت های اسمی 800 کیلوگرم، 1600 کیلوگرم و 3200 کیلوگرم برای تیفور سیم بکسلی با این برند معرفی شده است که در سری های S7 , S15 , S35 معرفی شده اند.
سیم بکسل اتصالی به تیفور ها در کمترین سایز 9 میلیمتر، در سایز متوسط 12 میلیمتر و برای تیفور های 3.2 تن برابر با 16 میلیمتر انتخاب می شود. طول اهرم دستی اتصال این تیفور ها نیز بر حسب سایز متفاوت می باشد و برای تیفور های 800 کیلوگرمی 790 میلیمتر، 1600 کیلوگرمی 1050 میلیمتر و برای تیفور های 3200 کیلوگرمی برابر با 1210 میلیمتر است. بدیهی است افزایش طول اهرم تیفور گشتاور بیشتری را ایجاد کرده و برای ایجاد حرکت همراه با افزایش توان و ظرفیت اسمی تیفور می بایست ارتفاع اهرم نیز افزایش پیدا کند.
توان اسمی تیفور ها اغلب در حالت آویز و با در نظر گرفتن ضرایب امنیتی لحاظ می شوند و برای کشیدن بار بر روی سطوح شیب دار می بایست عملا بالاتر از توان اسمی باشند. تیفور سوپر تیل مجهز به سیستم ترمز خودکار می باشد.

تیفور دستی سیم بکسلی SuperTil چین
بازگشت به جرثقیل و ادوات کشش و لیفت بار
اطلاعات صنعتی خود را بالا ببرید
خرید جرثقیل سقفی دستی و برقی
نانوتجارت جرثقیل سقفی دستی و برقی
بالانسر فنری چیست و چه کاربردی دارد؟
بالانسر فنری
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2023 - All rights reserved