نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 8793
آرشام بکسل
فدرال بکسل
جنرال بکسل
محصولات

مشهد تدبیر

شرکت طراحي مهندسي مشهد تدبير در زمینه ی سيستم های اندازه گيری و ثبت پارامترهای الکتريکي شبکه برق Data Logger و دستگاه های Handy data collector فعال می باشد.
الکترونیک و برق - ابزار آلات برقی

درباره مشهد تدبیر

شرکت طراحي مهندسي مشهد تدبير فعاليت خود را از سال ۱٣٧٥ آغاز نموده است.
دستگاه های power analyzer ، سيستم های اندازه گيری و ثبت پارامترهای الکتريکي شبکه برق Data Logger و دستگاه های Handy data collector از مهمترين محصولات ما مي باشند.

قسمت های مختلف شرکت عبارتند از
مديريت ، اداری ، بازرگاني ، طراحي ، توليد ، تست و کاليبراسيون ، خدمات پس از فروش و انبار .
ارائه خدمات پس از فروش همواره در سرلوحه برنامه های شرکت قرار داشته به طوری که توانسته ايم نام خود را با ارائه خدمات مطلوب پس از فروش در ذهن مشتريان ثبت نماييم.در همين راستا کليه محصولات دارای حداقل يک سال گارانتي و پنج سال خدمات پس از فروش مي باشند. علاوه بر اين ، خدماتي از قبيل مشاوره و تجزيه و تحليل داده ها نيز بر حسب نياز ارائه مي گردد.

شرکت مشهد تدبير همواره با استفاده از تکنولوژي جديد و بکار گيری نيروهای متخصص سعي در به روز رساني محصولات خود داشته و توانسته است همه ساله مدل های جديدي از دستگاه های خود را در اختيار مشتريان قرار دهد.
امروزه بخش قابل توجهي از شرکتهای توزيع نيروی برق ، شرکتهای آب و فاضلاب و شرکتهای گاز سراسر کشور ، سازندگان تابلوهای برق و برخي کارخانجات از دريافت کنندگان محصولات و خدمات ما مي باشند و هم اکنون رويکرد شرکت به سوی حفظ و گسترش بازارهای داخلي و گام نهادن در بازارهای جهاني است.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2020 - All rights reserved