نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 13289
فدرال بکسل
صنایع پیچ و مهره آژاکس
محصولات

صنایع روشنایی مهنور

صنایع روشنایی مهنور در سال 1361 فعالیت خود را در زمینه طراحی وساخت چراغهای فلورسنت،نور و روشنایی آغاز کرده و با اجرای طرح توسعه اقدام به خرید ماشین آلات جدید، افزایش فضاهای تولیدی، تغییر سیستم پاشش رنگ از مایع به پودری الکترواستاتیک، ظرفیت سالانه خود را بیش از 10 برابر افزایش داده .

درباره صنایع روشنایی مهنور

در سال 1361 فعالیت خود را در زمینه طراحی وساخت چراغهای فلورسنت آغاز کرده و بعد از گذشت یک دهه با اجرای طرح توسعه اقدام به خرید ماشین آلات جدید، افزایش فضاهای تولیدی، تغییر سیستم پاشش رنگ از مایع به پودری الکترواستاتیک، ایجاد واحد قالب سازی، و افزایش نیروی انسانی، ظرفیت سالانه خود را بیش از 10 برابر افزایش داده و به سقف 250000 دستگاه در سال رسانید.
مهنور در سال 1387 با توجه به نیاز بازار ودر راستای طرح توسعه ای دیگر اقدام به ایجاد واحد طراحی حرفه ای محصولات، تحقیق و توسعه و مهندسی روشنایی نموده وبا بکارگیری مدرن ترین ماشین آلات اتوماتیک روز دنیا در زمینه سوراخکاری و خم کاری و همچینین به کمک متخصصین مجرب و کارآزموده، توانسته گام بلندی در جهت تنوع چشمگیر محصولات و ارتقاء سطح کیفیت آنها بردارد.

تجهيز تمامي محصولات با مرغوب ترين مواد اوليه داخلي و خارجي، امكان ساخت محصولات بصورت كاملا سفارشي، كنترل كيفيت مرحله به مرحله توليد محصولات و كنترل نهايي صد در صد آنها در راستاي ارائه محصولاتي با كيفيت و ماندگار در جهت حمايت همه جانبه از مصرف كنندگان در طول سالها نامي نيك و پر افتخار را براي مهنور به ارمغان آورده است.

صنایع روشنایی مهنور در راستاي بهبود مستمر محصولات و خدمات خود نسبت به طرح ريزي، پياده سازي و اجراي سيستم مديريت كيفيت فراگير اقدام نموده و موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001-2008 از شرکتTÜV NORD آلمان گردیده است.

بدليل حساسيت بسيار بالاي مديران ارشد صنايع روشنايي مهنور در ارتباط با كيفت محصولات توليدي، كه در صورت استفاده از مواد اوليه مطابق با استاندارد هاي ملي و بين المللي محقق خواهد شد، نسبت به دريافت نشان استاندارد ملي ايران اقدام نموده و هم زمان با دريافت آن موفق به اخذ گواهينامه تأييد صلاحيت در زمينه چراغهاي نصب ثابت و همچنين بالاست هاي الكتر ونيكي از سازمان ملي استاندارد ايران گرديده است.

كليه محصولات صنايع روشنايي مهنور داراي 2 سال گارانتي بي قيد و شرط تعويض قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش مي باشند

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2018 - All rights reserved