نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
شرکت فن یاب
دفعات بازدید : 26470
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 26470
دسته بندی محصولات

خط تولید ظروف یکبار مصرف

  • خط تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی
  • دستگاه تولید لیوان کاغذی
  • دستگاه تولید لیوان کاغذی چای دار
دیگر محصولات

شرکت فن یاب

شرکت فن یاب ایده پارسیان با نام تجاری فن یاب با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه ماشین آلات و دستگاههای صنعتی و تولیدی ،دستگاه تولید لیوان کاغذی و...و ارائه آنها به کارخانجات بزرگ و کارگاههای کوچک ، در بین اهالی تولید کشور شناخته شده است.

درباره دستگاه تولید لیوان کاغذی شرکت فن یاب

تخصص و تجرب شرکت فن یاب در زمینه ساخت و تامین دستگاههای تولید ظروف یکبار مصرف میباشد که بر مبنای نیازهای روز بازار و بر اساس سلیقه مصرف کنندگان و افزایش میزان مصرف ظروف یکبار مصرف در کشور جایگاه ویژه ای پیدا نموده است .
اهمیت به حفاظت از محیط زیست و بازیافت پذیر بودن ظروف یکبار مصرف و همچنین سلامت غذایی در هنگام استفاده از ظروف یکبار مصرف همیشه مورد نظر مدیران و مهندسین شرکت فن یاب بوده است.
اقتصاد مبتنی بر سرعت ، جوامع را بر آنداشته که هر چه بیشتر به استفاده از ظروف یکبار مصرف روی آورده و طبق آمار استفاده از ظروف یکبار مصرف به سرعت در حال افزایش است ، و این باعث شده است که تولید ظروف یکبار مصرف بعنوان یکی از سودمندترین کسب و کار ها شناخته شود.
شرکت فن یاب مفتخر است تمام تجارب فنی ، بین المللی و خدماتی خود را در اختیار علاقه مندان به تولید ظروف یکبار مصرف قرار دهد و از شروع تا ادامه روند پیشرفت، با ارائه مشاوره، طرح توجیحی تولید ظروف یکبار مصرف، تامین دستگاههای مورد نیاز تولید ظروف یکبار مصرف، خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات در کنار شما باشد .
با فن یاب، آینده موفق خود را بیابید
روابط عمومی شرکت فن یاب
مرکز تخصصی ارائه دستگاههای تولید ظروف یکبار مصرف در سراسر کشور

ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف
مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2020 - All rights reserved