نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
ابزار مکث انتخابی متفاوت
دفعات بازدید : 406421
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 406421
جرثقیل سقفی
,واردکننده,,,
مرکزی تهران
66762197
02166762204
abzar_max
abzarmax@gmail.com

جرثقیل سقفی

(hoist)

مطالب قابل توجه راجع به انواع جرثقیل های صنعتی نظیر،جرثقیل های سقفی تک پل و دو پل – جرثقیل های دروازه ای – جرثقیل های بازویی و جرثقیل های منو ریل.رعایت نمودن اصول زیر باعث میشود که یک جرثقیل منحصر به فرد با طول عمر بالا ، استهلاک کم و کارایی بی نظیر داشته باشیم.1-طراحی مهندسی و ساختار استراکچر کلی جرثقیل براساس استاندارد های تخصصی روز دنیا نظیرISO,AWS,FEM,ASME,ASTM,DIN,EN - ساخت و کنترل متریال مصرفی در استراکچر فلزی پل ، تیر کرین ، براکت ها و ویل بلاک ها.
3- انتخاب تیپ بالابر و نوع الکتروموتور های طولی و عرضی بر اساس گروه مکانیزه ، ضریب اطمینان و کار متناوب -الف- مشخص شدن تعداد شیفت کاری و یا ساعت کارکرد جرثقیل.ب- مقدار بار جابجایی ، نوع بار و حجم بار در کورس جابجایی و ارتفاع بالابری.ت- توجه داشتن به نوع ترمزهای الکترومغناطیسی بالابر و الکتروموتورها بر اساس ظرفیت.ث- قابلیت میکروسوییچ های خودکار در تمامی حرکتهای بالابر و الکتروموتورهای طولی و عرضی. ج- قابلیت تنظیم فاصله قلاب از موتور بالابر و بالابری دو قلاب بر اساس نوع کار.ح- انتخاب بالابرهای ضد انفجار و ضد جرقه بر اساس کارآیی آن در محیطهای گازی و خورنده. 4- تعیین نوع فرمان به سیستم حرکتی جرثقیل.الف- به صورت دستی که به خود بالابر متصل شده و همراه با جرثقیل حرکت مینماید.
ب- به صورت ریموت کنترل برای ایمنی بالا و کنترل از راه دور با بدنه مقاوم در مقابل ضربه و رطوبت بدون نیاز به ارتباط کابلی جهت تسریع در تعمیر و نگهداری جرثقیل. 5- انتخاب سیستم تابلوبرق های راه انداز جرثقیل از نوع قطعات ضد ضربه و ضد جرقه با کارکرد در هر نوع شرایط آب و هوایی.6- نصب سیستم های برق رسان طولی و عرضی براساس شرایط محیط کار در نوع های مختلف نظیر الف- سیم بکسلی و کابلی محیطهایی با کورس جابجایی کم در شرایط آب و هوایی عادی.ب- C ریل محیطهایی با کورس جابجایی زیاد و حمل کابلهای سنگین.ت- شینه بسته برای محیط های حساس با ایمنی بالا بر اساس نوع آمپرهای مصرفی.ث- شینه باز برای محیط های بسته با رفع عیب آسان و خاصیت کارکرد با آمپر و ولتاژ های بالا.ابزارمکث با اتکا به دانش و تجارب مهندسین خود توانایی طراحی و تولید انواع مختلفی از جرثقیل های صنعتی سقفی- دروازه ای- بازویی برای استفاده در محیط های عادی انفجاری و خورنده را دارد ، و در موارد خاص از پشتیبانی مهندسین وشرکت های معتبر بین المللی استفاده می نماید.همچنین محصولات این شرکت دارای 12الی 36 ماه گارانتی موثر و 15 سال خدمات پس از فروش میباشد.
واحد فنی و بازرگانی این شرکت آماده پاسخگویی مشاوره و بازدید از تمامی نقاط بر اساس سفارش مشتری میباشد.ابزارمکث پیشرو درعرضه محصولات صنعتی، معدنی، دریایی و حفاری با ما متفاوت انتخاب کنید.
جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی
جرثقیل سقفی تک پل
جرثقیل سقفی تک پل
جرثقیل سقفی جفت پل
جرثقیل سقفی جفت پل
جرثقیل سقفی
جرثقیل سقفی
آیکون واتساپ
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2022 - All rights reserved