نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
فیلتر مانا واردات و عرضه انواع فیلتر آلات صنعتی، ماشین آلات معدنی، راهسازی و کامیون ها
دفعات بازدید : 155481
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 155481
فیلتر گیربکس صنعتی
,واردکننده,,عمده فروش,خرده فروش
مرکزی تهران
021-55425679
mana.filter
mana.filter@gmail.com

فیلتر گیربکس صنعتی

(gearbox filter)

فیلتر گیربکس در واقع در زیر مجموعه فیلتر های هیدرولیکی قرار می گیرد. فیلتر گیربکس صنعتی بر روی انواع گیربکس های غوطه ور در روغن بر روی ماشین آلات صنعتی و معدنی، کشاورزی و تراک ها مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر گیربکس از نوع پیچی Spin-on با کارتریج هایی که بصورت ترکیبی گاهی از الیاف سلولزی و یا بصورت مش های فلزی هستند مورد استفاده قرار می گیرد.
فیلتر روغن گیربکس صنعتی به منظور جذب پلیسه های فلزی که در اثر عملکرد دنده های گیربکس پدید می آیند مورد استفاده قرار گرفته و اغلب دارای طول عمر کاری بالاتری نسبت به فیلتر های گازوئیل، سپراتور و روغن موتور می باشد. این امر به سبب استفاده از آلیاژهایی سخت تر در تولید دنده های گیربکس صنعتی و بسته بودن کامل سیکل حرکتی و جعبه دنده های گیربکس می باشد.
فیلتر گیربکس صنعتی اغلب بصورت یک کیت کامل که شامل اورینگ ها به منظور اتصال و جلوگیری از نشتی روغن گیربکس است به بازار عرضه می شود. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده انواع فیلتر های صنعتی از جمله فیلتر گیربکس صنعتی در ایران می باشد.
فیلتر روغن گیربکس با برند های معتبری چون دونالدسون، مان، ویکس و همچنین با برند های آسیایی مانند جیمکو و ساکورا در بازرگانی مانا فیلتر قابل عرضه می باشد.

فیلتر گیربکس صنعتی

فیلتر گیربکس بیل مکانیکی

بیل های مکانیکی در ظرفیت های بارگیری مختلف از 1 متر مکعب تولید شده و دارای توان موتور و اجزای هیدرولیک بالایی هستند. یکی از بخش های مهم با تاثیر بالا بر عملکرد بیل مکانیکی گیربکس می باشد. فیلتر روغن گیربکس بیل مکانیکی به منظور جذب آلاینده های روغن گیربکس که از نوع پلیسه های فلزی است مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع اجزا و دنده های گیربکس بیل مکانیکی با تلرانس ابعادی پایینی تولید می شوند که این امر میزان سایش و لایه برداری را افزایش می دهد. فیلتر روغن گیربکس بیل مکانیکی به شکل پیچی با قوطی فلزی اتصال پیدا کرده و در دسته فیلتر های هیدرولیک صنعتی قرار می گیرد. برند فیلتر صنعتی برای اتصال بر روی گیربکس ها اغلب بر حسب برند بیل مکانیکی متفاوت بوده و هر یک از تولید کنندگان بصورت قراردادی با برندی خاص کار می کنند. برخی از برند های تولید کننده بیل مکانیکی مانند کاترپیلار از فیلتر کاترپیلار که بصورت قطعه اصلی توسط همین برند تولید می شود بر روی گیربکس های تولیدی خود استفاده می کنند.

با توجه به نیاز بیل های مکانیکی به گشتاور بالا، گیربکس بعنوان یک کاهنده سرعت در اتصال میل لنگ خروجی از موتور دیزلی بیل مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرد که در خروجی گشتاور بالایی را تحویل می دهد. استفاده از فیلتر گیربکس بیل مکانیکی سبب حذف پلیسه های فلزی از جریان روغن و کاهش سایش و آسیب به دنده های گیربکس بیل مکانیکی می شود. در اغلب موارد کارتریج فیلتر گیربکس یا بصورت سلولزی و یا پوشیده شده با یک مش فلزی مورد استفاده قرار می گیرد.

I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved