نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
فیلتر مانا واردات و عرضه انواع فیلتر آلات صنعتی، ماشین آلات معدنی، راهسازی و کامیون ها
دفعات بازدید : 155480
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 155480
فیلتر روغن گیربکس دونالدسون DONALDSON
,واردکننده,,عمده فروش,خرده فروش
مرکزی تهران
021-55425679
mana.filter
mana.filter@gmail.com

فیلتر روغن گیربکس دونالدسون DONALDSON

(DONALDSON gearbox filter)

برند دونالدسون آمریکا تولید کننده انواع فیلتر های صنعتی شامل فیلتر های موتور دیزل و فیلتر روغن گیربکس دونالدسون می باشد. این فیلتر های صنعتی بصورت پیچی و همراه با یک قوطی فلزی نگهدارنده کارتریج به منظور اتصال سریع تولید می شوند. فیلتر روغن گیربکس دونالدسون محصول کشور آمریکا و طبق استاندارد ASTM این کشور تولید شده و بصورت قطعه OE بر روی گیربکس بسیاری از ماشین آلات صنعتی اتصال پیدا می کند.
فیلتر روغن گیربکس دونالدسون با قابلیت جذب پلیسه های معلق در روغن هیدرولیک گیربکس تا سایز 7 میکرون نقشی موثر در افزایش طول عمر دنده های گیربکس های صنعتی ایفا می کند. کارتریج داخلی این فیلتر گیربکس دونالدسون DONALDSON برای گیربکس های کم فشار از جنس سلولزی و برای جریان های پر فشار هیدرولیک با پوششی از مش فلزی به منظور جلوگیری از فروپاشی ساختار الیاف کاغذ طراحی و تولید می شود.
فیلتر گیربکس دونالدسون از بدنه و هوزینگ کاسه ای یک پارچه که بصورت پرسی از آلیاژ های سخت فلزی تولید شده است استفاده می کند که قابلیت عملکرد در فشار بالای جریان سیال با ضریب امنیتی بالا را دارد. پوشش کف فیلتر گیربکس دونالدسون DONALDSON آمریکا با تلرانس ابعادی حداقلی تولید شده است بگونه ای که اجازه آمیختن جریان روغن هیدرولیک پاک و آلوده را بوجود نمی آورد. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده انواع فیلتر صنعتی از جمله فیلتر روغن گیربکس دونالدسون می باشد.

فیلتر روغن گیربکس دونالدسون DONALDSON

مشخصات کیفی فیلتر گیربکس دونالدسون

فیلتر گیربکس دونالدسون با 30% راندمان و طول عمر بیشتر نسبت به بسیاری از انواع فیلتر گیربکس دوجود در بازار عرضه می شود. استفاده از کاغذ های سلولزی با ضخامت مناسب و تراکم ایده آل که هم قابلیت جذب ذرات جامد معلق در روغن هیدرولیک تا محدوده 5-7 میکرون را دارند و حداقل افت فشار را در جریان سیال ایجاد می کنند از مهمترین فاکتور های کیفی فیلتر دونالدسون می باشد.

در تولید فیلتر گیربکس صنعتی دونالدسون از کاسه های فلزی با حداقل واکنش پذیری استفاده شده است تا هم مقاومت فشاری مناسبی داشته باشد و هم از ترکیب با روغن هیدرولیک و زنگ زدگی که خود عامل ایجاد آلودگی است جلوگیری شود. تعداد و عمق بالای چین های کاغذ سلولزی استفاده شده در این فیلتر صنعتی سطح تماس بالاتری را با جریان سیال ایجاد کرده که اجازه عبور دبی بالاتری از جریان روغن گیربکس را پدید آورده و افت فشار جریان هیدرولیک را به حداقل می رساند.

I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved