نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
فیلتر مانا واردات و عرضه انواع فیلتر آلات صنعتی، ماشین آلات معدنی، راهسازی و کامیون ها
دفعات بازدید : 141568
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 141568
فیلتر روغن صنعتی بالدوین BALDWIN
,واردکننده,,عمده فروش,خرده فروش
مرکزی تهران
021-55425679
mana.filter
mana.filter@gmail.com

فیلتر روغن صنعتی بالدوین BALDWIN

(BALDWIN industrial lube filter)

فیلتر روغن صنعتی در واقع فیلتر روغن هایی هستند که بر روی ماشین آلات صنعتی مانند کمپرسور ها، مولد های ژنراتور، دستگاه های تراش و CNC و حتی ماشین آلات دینامیک صنعتی اتصال پیدا می کنند. فیلتر روغن صنعتی در واقع اغلب برای گردش در داخل گیربکس ها و یا موتور های احتراق داخلی به منظور روانکاری و انتقال حرارت بکار گرفته می شوند. سایز فیلتر روغن صنعتی بسته به دبی جریان روغن متفاوت بوده و در اغلب موارد از فیلتر های روغن بصورت کاسه و کارتریج که دارای هوزینگ هایی از جنس فلز ضد زنگ هستند مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر روغن صنعتی اغلب برای جذب پلیسه ها از داخل جریان روغن که یا بر اثر سایش چرخدنده های گیربکس ها و یا بر اثر حرکت پیستون رینگ در داخل بوش موتور های دیزل صنعتی پدید می آیند بکار گرفته می شود. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده انواع فیلتر روغن صنعتی در ایران با برند های مختلف می باشد. فیلتر روغن صنعتی بالدوین BALDWIN محصول کشور آمریکا می باشد که مطابق با بالاترین استاندارد های جهانی تولید شده است.
برند : BALDWIN
ساخت : آمریکا

فیلتر روغن صنعتی بالدوین BALDWIN

ساختار و اجزای فیلتر های روغن صنعتی

فیلتر روغن صنعتی دارای شباهت های زیادی به فیلتر گازوئیل می باشد و متشکل از سه بخش اصلی می باشد. در قسمت بیرونی از یک کاسه یا Can یا قوطی بعنوان هوزینگ یا محفظه نگهدارنده فیلتر روغن صنعتی استفاده می شود که در داخل آن از یک کارتریج به شکل استوانه متشکل از الیاف سلولزی استفاده شده است که در واقع مهمترین بخش فیلتر روغن صنعتی در جذب ناخالصی های روغن می باشد. تکنولوژی تولید برند های مختلف در واقع در بخش اصلی یعنی در فراوری ترکیباتی برای جذب بهتر در قسمت کارتریج صورت می پذیرد. جذب بهتر فیلتر روغن صنعتی به مفهوم جذب درصد بالاتری از آلاینده ها در سایز های میکرونی، طول عمر بالاتر، جذب بصورت لایه ای و نه تنها در بیرونی ترین لایه و عدم اختلاف فشار و یا اختلاف فشار حداقلی در بیرون و درون کارتریج فیلتر روغن صنعتی می باشد. برای اتصال نیز در نهایت بخش سوم یعنی اورینگ فیلتر روغن صنعتی بکار گرفته می شود که به نوعی نقش آب بند را در اتصال ایفا می کند.

فیلتر روغن گیربکس های صنعتی

فیلتر روغن گیربکس های صنعتیگیربکس ها در واقع بخش هایی از ماشین آلات صنعتی هستند که وظیفه انتقال قدرت و تبدیل گشتاور را داشته و برای روانکاری بهتر گیربکس از از روغن گیربکس و برای بهبود کیفیت روغن از فیلتر روغن صنعتی گیربکس ها استفاده می شود. در واقع چه اتصال از نوع اتصال با الکتروموتور که دارای دور های خروجی بالا باشد و چه اتصال به موتور های احتراق داخلی اغلب با شافت هایی دوار با سرعت زاویه ای بسیار بالا و گشتاور حرکتی پایین روبرو هستیم. از این رو برای کاهش سرعت و افزایش گشتاور از یک گیربکی که در انواع مختلف شامل گیربکس های خورشیدی، هلیکال یا حلزونی، گیربکس های شافت مستقیم با دو سیستم کلاچ و گیربکس های عمودی استفاده می شود. فیلتر روغن صنعتی در اتصالات گیربکس با جذب پلیسه های ناشی از سایش سطوح فلزی که اغلب در نقاط بالایی و بیرونی دنده ها به سبب تمرکز تنش به میزان بیشتری صورت می پذیرد به بهبود کیفیت کاری و سایش و از بین رفتن سریع دنده ها کمک می کند. میزان آلودگی جذب شده توسط فیلتر روغن صنعتی در اتصالات گیربکس پایین تر از آلودگی های فیلتر روغن صنعتی موتور دیزل می باشد

فیلتر روغن هیدرولیک صنعتی

فیلتر روغن هیدرولیک صنعتیفیلتر های روغن هیدرولیک در واقع نوعی از فیلتر های صنعتی هستند که بر روی سیستم هیدرولیک اتصال پیدا می کند. در عمل تفاوت چندانی در ساز و کار فیلتر های روغن صنعتی سیستم های هیدرولیک و فیلتر های روغن موتور وجود ندارد و شاید تنها تفاوت قابلیت های فشاری این دسته از فیلتر ها می باشد. فیلتر روغن صنعتی برای اتصال بر روی جریان های هیدرولیک اغلب در سه نوع کم فشار، فشار متوسط و پر فشار تولید می شود که در آنها تراکم لایه های کارتریج با یکدیگر متفاوت می باشد و طراحی این فیلتر های صنعتی بگونه ای انجام می گیرد که کارتریج فیلتر هیدرولیک بر اثر اختلاف فشار بیرون و درون دچار مچالگش نشده و فیلتر صنعتی بر حسب سرعت جریان سیال و دبی عبوری با قابلیت های مناسب در جریان هیدرولیک نصب شود. از نظر شکل و اجزا فیلتر روغن هیدرولیک صنعتی دارای شباهت های زیادی با فیلتر روغن ساده داشته و تنها دارای اتصالاتی بصورت منیفولد ها و شیر های ورود و خروج می باشد. بازرگانی مانا فیلتر عرضه کننده انواع فیلتر های صنعتی و ارائه مشاوره رایگان در امر خرید و تعویض فیلتر در ایران می باشد.
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2023 - All rights reserved